בחירת הטיגון הטוב ביותר: איך לא "לשרוף"

0

עקרות בית מנוסות יודעות שההצלחה של מנות מבושלות תלויה במידה רבה במנות שנבחרו כראוי בהן הן מבושלות. מחבתות תופסות בצדק מקום מיוחד בין כלי המטבח, כי בלעדיהן קשה לדמיין את הכנת מרבית המנות. מדובר בביצים מקושקשות לארוחת הבוקר, פנקייק בסופי שבוע וקציצות לארוחת ערב - אי אפשר ללכת לשום מקום בלעדיהן. אבל איך לבחור את זה שיהפוך לעוזר הטוב ביותר במטבח? הגיע הזמן להבין את זה.

תורת הבחירה

מגיעים לחנות לטיגון חדש, עולה מספר עצום של שאלות - זה החומר של המחבת עצמה, והציפוי, הידיות, הקוטר, היצרנים, המוליכות התרמית, האינטראקציה עם הכיריים ... נתחיל לפי הסדר.

חומר פאן

 • ברזל יצוק

אחת המתכות המפורסמות ביותר בייצור מבנה כלשהו. המאפיין המובהק שלו הוא שמירת חום טובה: הוא מתחמם באופן שווה ושומר על חום לאורך זמן. יתר על כן, ברזל יצוק הוא חזק ועמיד מאוד - כלומר, אינך יכול לפחד להשתמש בכף מתכת בעת בישול, והצורך לחתוך משהו ישירות בתבנית לא יישא שום השלכות. כמו כן, ברזל יצוק נחשב למתכת "שימושית", כלומר במהלך הבישול אוכל מועשר בברזל. יתרון נוסף שאין עליו עוררין הוא כי אין בעיה שמטגן מברזל יצוק יעמוד כמה שעות בתנור לוהט.

כמובן שיש גם חסרונות. כלים אלה הם כבדים למדי ולא ניתנים לכיבוס במדיח הכלים. בנוסף, אוכל שנשאר לאורך זמן יכול לעורר חלודה. ובכן, מדי פעם יהיה צורך בזהירות מיוחדת - להצית את המחבת במלח ולשמן אותה בשמן. עם זאת, אם תקפידו על כללים פשוטים אלה, מחבת כזו יכולה לשרת אתכם במשך 10, 20 ואפילו 30 שנה.

 • נירוסטה (נירוסטה)

כלי בישול טהור ללא ציפוי נירוסטה הוא חביב על שפים מפורסמים רבים. בחירה זו נובעת מכך שמחבתות כאלה משמרות ככל האפשר את צבעם, טעמם וריחם. בנוסף, הם עמידים בפני סוגים שונים של נזקים מכניים ותרמיים - החל מסכינים וכלה למשל בשטיפה במים קרים מיד לאחר הטיגון.

בין החסרונות, ניתן לציין את העובדה שקשה למדי להתרגל למחבת כזו אם לא היה ניסיון קודם לתקשר איתה - היא מתחממת במהירות ונותנת ממש את כל הטמפרטורה שהיא מקבלת מהכיריים. כלומר, כל תבשיל בישול יהיה צורך לערבב במרץ, אחרת תחילה הוא ידבק ואז נשרף.

 • נְחוֹשֶׁת

כלי בישול נחושת הם בעלי ציפוי נירוסטה, והם תופסים בצדק לא את המקום האחרון במטבחים העולמיים. כלים כאלה הם בעלי מראה יפהפה ואפילו אריסטוקרטי המשתלב בכל פנים, אך יחד עם זאת יש להם אופי גחמני ומרגיע - קשה לבשל בהם ללא מיומנות ראויה.

פלוס שאין עליו עוררין הוא שנחושת מתחממת במהירות רבה וגם מתקררת במהירות, כלומר היא מבטיחה תגובה כמעט מיידית לשינויים בטמפרטורת הבישול. גם במחבת כזו אפשר לחתוך או לערבב משהו במזלג - הציפוי עמיד בפני נזק מכני.

ציפוי

כרגע מחבתות טפלון מאוד פופולריות, המאפשרות לבשל גם ללא שימוש בשמן. הבסיס של מחבתות כאלה הוא כמעט תמיד אלומיניום - מתכת קלה עם מוליכות תרמית טובה. אבל כל השאר תלוי ב"קליפה ".

 • טפלון

Polytetrafluoroethylene (זהו השם המדעי לציפוי הטפלון הידוע), נבדל בעלות נמוכה למדי וקלות תחזוקה. עם זאת, באופן מוחלט הוא אינו סובל שום חפץ חד וחימום חזק (עד 200 מעלות) - במקרים כאלה מתחילים להשתחרר גזים רעילים מסרטנים, שכמובן אין להם את ההשפעה הטובה ביותר על איכות המזון והבריאות.

 • קֵרָמִיקָה

ציפוי כזה נוצר מפולימרים ננו-קומפוזיטיים עם חלקיקי החול הקטנים ביותר בהרכב. כמו גם לטפלון, מחבת עם ציפוי קרמי בעלת תכונות טפלון טובות, ויתרה מכך, ניתן לחמם אותה עד 400 מעלות ללא פגיעה בבריאות. מחבתות אלה מתחממות במהירות ובאחידות, ומשקלן הקל הופך את הבישול לקל.

אבל, יש להם גם היבטים שליליים. זו שבריריות וחשש מכל נזק מכני, אי התאמה למדיח ורגישות לקויה לקיצוניות בטמפרטורה. בנוסף, הם אינם מתאימים לכיריים אינדוקציה.

 • שַׁיִשׁ

התבניות הללו כמובן אינן עשויות משיש טהור, כולן אותו אלומיניום מצופה טפלון בתוספת שבבי שיש. מחבת כזו היא כבדה, אך אינה ניתנת להשוואה במשקל עם ברזל יצוק. אך מבחינת עמידות בפני נזק, היא מאוד להוטה להדביק אותה: באופן מכוון, כמובן, היא לא צריכה לחתוך בה שום דבר, אבל היא לא חוששת מנפילות או שריטות בשוגג. היא גם לא מפחדת משינויי טמפרטורה, מתחממת במהירות ובאחידות, מתקררת לאט למדי ונראית מאוד מוצקה ויוצאת דופן.

 • טיטניום, גרניט ויהלומים

בצדק ציפויים ננו-קומפוזיטיים עם תוספים כאלה יכולים להיחשב לאחד הטובים ביותר: מחבתות עם ציפוי כזה הן בעלות עמידות טובה בפני בלאי, אינן חוששות ממגע עם חפצי מתכת, מתחממות במהירות ובאופן שווה והן בטוחות לחלוטין לבריאות. בנוסף, הם יכולים להימשך עד 25 שנה!

ייצור

על פי שיטת הכנת התבניות מחולקים שני סוגים: יצוק ומוטבע.

מחבתות מוטבעות קלות משקל, נוחות וחסכוניות. עם זאת, הם קצרי מועד, ולכן לעתים קרובות הם צריכים להיות מוחלפים כל שנתיים.

מחבתות יצוקות עמידות, אך הן גם כבדות למדי, מה שלא מתאים לכל עקרת בית. עם זאת, זהו החיסרון היחיד שלהם. אחרת, למחבתות כאלה יש מוליכות תרמית טובה, מתחממות במהירות ובאחידות, מתקררות לאורך זמן ומתאימות לרוב סוגי עיבוד המזון.

עט

בבחירת מחבת, כדאי לשים לב במיוחד לידית - עליה לא רק להתאים בנוחות בידך, אלא גם לעמוד בדרישות הבטיחות: עדיף לבחור בחומרים מגומי או פלסטיק עמיד בחום. גם חומרי עץ מסיליקון ועמידים בחום הם טובים - הם לא מאפשרים לך להישרף, והם שוכבים בנעימות ביד, מספקים החלקה מינימלית, וידידותיים מאוד לסביבה - הם אינם פולטים חומרים רעילים אפילו בחימום מקרי.

שפים מקצועיים מעדיפים ידיות מתכת - הם יכולים לסבול בקלות חימום של עד 400 מעלות ועומדים בתקנים הסניטריים המחמירים ביותר עבור מטבחים המספקים קייטרינג. עם זאת, אינך יכול להסתדר איתם ללא קדרות, ולכן עליך לנקוט בזהירות ובזהירות.

כמו כן, ידיות התבניות מחולקות לשלושה סוגים על פי שיטת ההתקשרות, אלה:

 • ללהק;
 • מְסוּמרָר;
 • נשלף.

כמובן, הבחירה הטובה ביותר לשימוש תכוף היא הידית המעוצבת. הסיכון המינימלי לשבירה, כמו גם ערובה לכך שלא יהיה נזק מיותר למשטח הפנימי של התבנית.

בבחירת ידיות מסומרות, עליך לשים לב במיוחד למסמרות עצמן - ככל שהן גדולות יותר, כך טוב יותר. זאת בשל העובדה שאזור קטן של הידוק מעומסים קבועים יכול פשוט להישבר, מה שיאלץ אותך לזרוק כלים כאלה. אך כדאי לזכור כי לכלוך שקשה לרחוץ מצטבר לעיתים קרובות מאוד סביב המחברים, ועם הזמן, אפילו ליד המחברים, השבבים והסדקים האמינים ביותר עשויים להופיע, מה שעלול להוביל לשחרור אדים רעילים, במיוחד בתבניות המצופות בטפלון.

הידיות הנשלפות אידיאליות למי שמעדיף מגוון של שיטות בישול ותבשילים מורכבים - אם יש צורך, תוכלו פשוט להסיר את הידית ולשלוח את התבנית לתנור, ואז, ללא שימוש בבוכנות, לשלוף אותה אל השולחן באמצעות הידית.

עובי הקיר והתחתון

פרמטר זה למחבתות הוא בדיוק המקרה כאשר יותר טוב יותר. עובי הקיר האופטימלי למחבת רגילה יהיה לפחות 5 מ"מ, ולמחבת פנקייק - 3 מ"מ לפחות. באשר לתחתית, עדיף לבחור בעבה מסיבית יותר.

קריטריונים כאלה נובעים מכך שמדובר במשטחים העבים שמחוממים באופן שווה ביותר, שמאפשר בישול במאמץ מינימלי. במקרה של תחתית וקירות דקים, חימום מהיר ולא אחיד מתרחש, ובמהרה מאוד עשויים להופיע גם עיוות פני השטח וגם הפרות שלמותו. וזה די קשה לבשל בצלחת כזו - אוכל דבק, צריבה, או, להיפך, מוכנות לעיתים קרובות.

גודל מחבת

בעיה נפוצה היא בחירת קוטר של תבנית חדשה. עובדה חשובה: הגודל תמיד מסומן בקוטר שולי הכלים, ולא בתחתית. כמובן, קודם כל, עליכם להיות מונחים על ידי הצרכים שלכם, אך אם אתם אובדי עצות עם הבחירה, אז הנה היחס הממוצע של קוטר המחבת ומספר האנשים שעליהם תוכלו לבשל בה משהו:

 • 18-20 ס"מ - נוח לחימום אוכל, בישול טיגון או ארוחת ערב צנועה לאדם אחד;
 • 22-24 ס"מ - מושלם לבישול לשניים;
 • 26 ס"מ - קוטר זה טוב לארוחת ערב מלאה למשפחה של 3 נפשות;
 • 28 ס"מ - יאפשר לכם להאכיל משפחה גדולה של 4-6 אנשים.

תאימות תנור

מגוון התנורים גורם לכם לפעמים לתהות באיזה סוג של מנות תוכלו להשתמש עליהם. למעשה, הכל די פשוט:

 1. תנורי גז. התנורים הנפוצים ביותר ולא היומרניים. הבחירה הטובה ביותר תהיה מחבתות עם חריצים בתחתית מבחוץ - הן יאפשרו לכלים להתחמם באופן שווה ויעיל ביותר. ראוי גם לשים לב לעובדה ששולי התבנית אינם בולטים מעבר למידות הכיריים.
 2. תנורים חשמליים גם הם לא צנועים לכלים שבאים איתם במגע. עם זאת, על בסיס אחידותם וגודלם של המבערים, עדיף לבחור מחבתות עם תחתית אחידה ועבה בהתאם לגודל משטח החימום. מחבתות עם תחתית דקות לעיתים קרובות מעוותות על ידי טמפרטורה, כך שיש לקחת בחשבון עובדה זו.
 3. כיריים מזכוכית קרמיקה דורשות שימוש בכלים מיוחדים, אך אם אתם רוצים מחבת פשוטה, בחרו בדגמים עם משטח חיצוני שטוח לחלוטין של המחבת ועובי תחתון של לפחות 3 מ"מ. כלים יצוקים הם הבחירה הטובה ביותר.
 4. כיריים אינדוקציה דורשים כלי בישול מיוחדים. מחבתות עשויות נירוסטה וברזל יצוק עובדות טוב עבורן - למתכות אלו תכונות מגנטיות. יחד עם זאת, עובי התחתית צריך להיות גדול כדי לא להיתקל בקשיים בבישול.

ועוד כמה פרטים

 • אופטימלי בקניית כלי מטבח כלשהם יבחר בדגמים המגיעים עם מכסה. ישנם כיסויי מתכת וזכוכית, וקשה לומר בוודאות מי מהם האופטימלי ביותר.מכסי מתכת הם כמעט נצחיים, עם זאת, עדיף לצפות בתהליך הבישול דרך זכוכית מבלי להפריע למשטר הטמפרטורה (זה חשוב במיוחד לכיבוי).

מכסי זכוכית עשויים זכוכית עמידה בחום וניתן לחלק אותם למכסים ולמכסה אחת עם יציאת קיטור. אלה האחרונים מאפשרים לכם לשמר את הטעם והמרקם של המנות המוכנות בצורה הטובה ביותר. הידיות של מכסים כאלה יכולות להיות מתכת או עשויות פלסטיק עמיד לטמפרטורה. כל הניואנסים הללו נלקחים בחשבון בצורה הטובה ביותר על סמך העדפותיכם לבישול.

יש לשים לב במיוחד לקוטר המכסים - אם קונים אותם בנפרד, אז מתמקדים בקוטר התבנית - כזכור, זה מצוין בדיוק לאורך הקצה העליון.

 • למשקל המחבת תפקיד חשוב מאוד במקרה שהשימוש בו יהיה קשור לתנועות תכופות. עם זאת, אל תשכח שדגמים קלים נוטים לעיתים קרובות יותר לעיוות בגלל עובי הקירות והתחתון הקטן, כמו גם בגלל חומר הייצור.
 • כמו כן, בעת הבחירה, עליכם לשים לב מיד האם ניתן לכבס את התבנית במדיח כלים - לרוב היצרן מציין זאת עבור כל דגם ספציפי. אם אין נתונים כאלה, אז זכרו שתבניות הנירוסטה נסבלות בצורה הטובה ביותר על ידי נהלי מים כאלה, והכי גרוע - מברזל יצוק. ניתן לכבס מחבתות אלומיניום במדיח הכלים רק אם יש להם שכבת מגן מיוחדת. מחבתות העשויות מחומרים אחרים נשטפים בצורה הטובה ביותר במחזור עדין באמצעות חומרי ניקוי עדינים.

מחבתות הטיגון הטובות ביותר לשנת 2020

CS-Kochsysteme Emden 28 ס"מ

יצרנית כלי מטבח גרמנית באיכות מתאימה - בחירה טובה מבחינת יחס מחיר-ביצועים.

יתרונות:

 • אלומיניום מזויף;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • עובי דופן 2.5 מ"מ;
 • גובה 5 ס"מ;
 • ציפוי נון סטיק;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • מתאים למדיחי כלים;
 • עלות משתלמת.

חסרונות:

 • לא כולל כיסוי;

מחיר ממוצע: 1600 רובל.

מחבת CS-Kochsysteme Emden 28 ס"מ

ליאונורד LEO-26

חברת ייצור רוסית שזוכה במהירות לחיוב הצרכנים באיכות המוצרים שלה.

יתרונות:

 • מחבת ברזל יצוק;
 • ציפוי טפלון משיש;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • ניתן להשתמש בתנור;
 • עלות מקובלת.

חסרונות:

 • לא מתאים למדיחי כלים;
 • לא כולל כיסוי;
 • ידית פלדה - תדרוש שימוש בנעצים.

מחיר ממוצע: 1900 רובל.

מחבת לאונורד LEO-26

Frybest Bordo-F28I

דרום קוריאה מפתיעה לטובה בכלי מטבח ידידותיים לסביבה ואיכותיים במגוון רחב של צורות, גדלים וצבעים.

יתרונות:

 • אלומיניום יצוק;
 • גובה 5.6 ס"מ;
 • תחתית רב שכבתית;
 • ציפוי קרמיקה נון סטיק;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • מתאים למדיחי כלים.

חסרונות:

 • לא כולל כיסוי;
 • לא ניתן להשתמש בתנור;
 • עלות גבוהה למדי.

מחיר ממוצע: 4600 רובל.

מחבת Frybest Bordo-F28I

Tefal Daily Cook 26 ס"מ

המותג הצרפתי המוכר לרבים מציע דגם מעניין מאוד של מחבתות לשימוש מתמיד.

יתרונות:

 • בסיס מחבת פלדה;
 • ציפוי נון סטיק;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • מחוון חימום;
 • מתאים למדיחי כלים;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • מתאים לשימוש בתנור;
 • מחיר ממוצע.

חסרונות:

 • לא כולל כיסוי.

מחיר: 2500 שפשוף.

מחבת Tefal Daily Cook 26 ס"מ

בקר BK-7948

חברת כלי מטבח גרמנית נוספת. האיכות יוצאת הדופן והעיצוב המקורי מדברים בעד עצמם.

יתרונות:

 • בסיס אלומיניום מזויף;
 • כיסוי זכוכית עמיד בחום עם שקע אדים כלול;
 • ציפוי טפלון משיש;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • עובי תחתון 3 ס"מ;
 • עובי דופן 2.5 מ"מ;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • מתאים למדיחי כלים;
 • ערך נחמד.

חסרונות:

 • לא נמצא.

מחיר ממוצע: 1500 רובל.

מחבת Bekker BK-7948

Bekker Fancy Orange BK-3793 26 ס"מ

דגם נוסף הכולל ידיות נשלפות וצבעים שונים (עצרנו בכתום).

יתרונות:

 • בסיס אלומיניום מזויף;
 • ציפוי טפלון משיש;
 • ידיות נשלפות;
 • כיסוי זכוכית עמיד בחום עם יציאת קיטור;
 • עובי תחתון 3.5 מ"מ;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • מתאים למדיחי כלים;
 • מתאים לשימוש בתנור;
 • ערך נחמד.

חסרונות:

 • לא נמצא.

מחיר ממוצע: 1600 רובל.

מחבת Bekker Fancy Orange BK-3793 26 ס"מ

ברטון פלדה BS-7228

היצרן נבדל על ידי מגוון רחב של מוצרים למטבחים קונבנציונליים וגם למטבחי פרימיום. איכות כלי השולחן מדורגת על ידי קונים רבים כ"מעולה ".

יתרונות:

 • בסיס - אלומיניום יצוק;
 • ציפוי קרמיקה נון סטיק;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • שתי ידיות כלולות;
 • כיסוי זכוכית עמיד בחום;
 • בטוח למדיח כלים;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • עלות מקובלת.

חסרונות:

 • לא נמצא.

מחיר ממוצע: 2400 רובל.

מחבת ברטון פלדה BS-7228

קלי KL-4062 26 ס"מ

מותג רוסי נוסף שזוכה במהירות לאהבת הצרכנים. מוצרים רב תכליתיים, אלגנטיים, והכי חשוב, איכותיים של יצרן זה הופכים יותר ויותר לבחירת אזרחים רגילים.

יתרונות:

 • בסיס - אלומיניום;
 • ציפוי טפלון משיש;
 • כיסוי זכוכית כלול;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • בטוח למדיח כלים;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • מתאים לשימוש בתנור;
 • ידיות נשלפות.

חסרונות:

 • כבד (1 ק"ג).

מחיר ממוצע: 1400 רובל.

מחבת קלי KL-4062 26 ס"מ

מרתה PRO LINE MT-3117

למרות הייצור הסיני, שרבים מקדים עליו דעות קדומות, המנות של המותג הזה זכו לאמון של קונים רבים בזכות האיכות והזמינות שלהם.

יתרונות:

 • בסיס אלומיניום יצוק למות;
 • ציפוי קרמיקה נון סטיק;
 • ידיות נשלפות;
 • עובי דופן 5 מ"מ;
 • מתאים לשימוש בתנור;
 • בטוח למדיח כלים;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • עלות מקובלת.

חסרונות:

 • לא מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • נמכר ללא כיסוי.

מחיר ממוצע: 800 רובל.

מחבת Marta PRO LINE MT-3117

זנוסי קאפרי ZCF53231DF

איכות איטלקית, אלגנטיות של צורות וצבעים דיסקרטיים, אך עשירים ומפנקים מאוד - רק תחושות נעימות מבישול עם המחבתות הללו.

יתרונות:

 • בסיס - אלומיניום מוטבע;
 • ציפוי קרמיקה נון סטיק;
 • תחתית רב שכבתית;
 • עובי דופן 4 מ"מ;
 • עובי תחתון 4 מ"מ;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • בטוח למדיח כלים;
 • מתאים לשימוש בתנור (עד 260 מעלות).

חסרונות:

 • לא כולל כיסוי;
 • מחיר גבוה.

מחיר ממוצע: 4000 רובל.

מחבת Zanussi Capri ZCF53231DF

אלפנקוק AK-0043A

למרות הפופולריות הנמוכה של המותג הזה, המוצרים שלו מסוגלים לעמוד בביקורת רצינית, שכן הם נבדלים על ידי אמינותם ואיכותם.

יתרונות:

 • בסיס - אלומיניום יצוק;
 • ציפוי נון סטיק;
 • עובי תחתון 3 מ"מ;
 • עלות נחמדה;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה.

חסרונות:

 • לא בטוח למדיח כלים;
 • לא מתאים לשימוש בתנור;
 • לא כולל כיסוי.

מחיר ממוצע: 900 רובל.

מחבת Alpenkok AK-0043A

כלי מתכת NEVA אלטאי 26 ס"מ

יצרן רוסי שנותן אחריות לשלוש שנים לכל אחד ממוצריו - כדאי לשים לב אליו.

יתרונות:

 • בסיס - אלומיניום יצוק;
 • ציפוי טפלון משיש;
 • עובי תחתון 6 מ"מ;
 • עובי דופן 3 מ"מ;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • עלות מקובלת;
 • אחריות מפעל לטווח ארוך;
 • ניתן לשטיפה במדיח כלים.

חסרונות:

 • לא כולל כיסוי;
 • משקל גדול (1.22 ק"ג);
 • לא מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • לא מתאים לשימוש בתנור.

מחיר ממוצע: 2800 רובל.

מחבת NEVA מתכת שולחן כלי Altai 26 ס"מ

NEVA METAL TABLEWARE אינדוקציה של פראט 26 ס"מ

יתרונות:

 • בסיס - אלומיניום יצוק;
 • ציפוי טיטניום שאינו מקל;
 • עובי תחתון 6 מ"מ;
 • עובי דופן 3.5 מ"מ;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • עלות מקובלת;
 • אחריות מפעל לטווח ארוך;
 • ידיות נשלפות;
 • בטוח למדיח כלים;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • מתאים לשימוש בתנור.

חסרונות:

 • משקל (1.34 ק"ג);
 • לא כולל כיסוי.

מחיר: 3000 שפשוף.

מחבת NEVA METAL TABLEWARE אינדוקציה של פראט 26 ס"מ

שולחן מתכת NEVA מיוחד 26 ס"מ

יתרונות:

 • בסיס - אלומיניום יצוק;
 • ציפוי טיטניום שאינו מקל;
 • עובי תחתון 6 מ"מ;
 • עובי דופן 4 מ"מ;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • עלות מקובלת;
 • אחריות מפעל לטווח ארוך;
 • ידיות נשלפות;
 • בטוח למדיח כלים;
 • מתאים לשימוש בתנור.

חסרונות:

 • לא מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • מִשׁקָל.

מחיר ממוצע: 2600 רובל.

מחבת NEVA METAL TABLEWARE מיוחד 26 ס"מ

גרניט חלומי 26 ס"מ

עוד מוערכת על ידי מותג רוסי רבים המייצר כלי מטבח איכותיים.

יתרונות:

 • בסיס - אלומיניום יצוק;
 • ציפוי נון סטיק של גרבלון;
 • עובי תחתון 6 מ"מ;
 • עובי דופן 4 מ"מ;
 • שתי ידיות כלולות;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה.

חסרונות:

 • לא מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • לא מתאים למדיחי כלים;
 • לא מתאים לאפייה בתנור;
 • אינו כולל כיסוי;
 • משקל (1.18 ק"ג).

ראוי לציין שכמחבת רגילה לתנור גז או חשמלי, מחבת כזו היא אידיאלית ותהיה רכישה עמידה עם טיפול הולם.

מחיר ממוצע: 1300 רובל.

מחבת גרניט חלום 26 ס"מ

Dewdrop Oliva ROS 52-22 22 ס"מ

מותג רוסי שגם מתעלמים ממנו באופן לא ראוי. מחבתות מיצרן זה פשוטות ולא יומרניות, ולכן הן מושלמות לשימוש על כיריים גז וחשמל.

יתרונות:

 • בסיס - אלומיניום יצוק;
 • ציפוי נון סטיק קוואן טניום;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • עובי תחתון 6 מ"מ;
 • עובי דופן 4 מ"מ;
 • ידיות נשלפות;
 • ערך נחמד.

חסרונות:

 • לא כולל כיסוי;
 • לא מתאים לכיריים אינדוקציה.

מחיר ממוצע: מ- 1100 רובל.

מחבת רוזינקה אוליבה ROS 52-22 22 ס"מ

ביול 0328

החברה האוקראינית המייצרת כלי מטבח על פי סטנדרטים סביבתיים גבוהים כבר זכתה להערכה על ידי שפים רבים.

יתרונות:

 • חומר ייצור - ברזל יצוק;
 • עובי תחתון 4 מ"מ;
 • עובי דופן 3.5 מ"מ;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • ידיות עץ נשלפות;
 • מתאים לשימוש בתנור;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • עלות נחמדה;
 • עֲמִידוּת.

חסרונות:

 • לא כולל כיסוי;
 • לא מתאים למדיחי כלים;
 • משקל (2.63 ק"ג)

מחיר ממוצע: 1600 רובל.

מחבת ביול 0328

MOULINvilla BS-28-I-DH

מותג מוכר, שנמצא לרוב ברשתות היפרמרקט גדולות, עם מחירים נוחים ואיכותיים.

יתרונות:

 • בסיס - אלומיניום מזויף;
 • ציפוי טפלון משיש;
 • עובי דופן 4 מ"מ;
 • עובי תחתון 4 מ"מ;
 • בקטרים ​​שונים לבחירה;
 • עלות מקובלת;
 • בטוח למדיח כלים;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • מתאים לשימוש בתנור;
 • ידיות נשלפות.

חסרונות:

 • לא כולל כיסוי.

מחיר ממוצע: 1900 רובל.

מחבת MOULINvilla BS-28-I-DH

כשבוחרים מחבת, חשוב מאוד לזכור לא רק על המאפיינים הטכניים, אלא גם על הנוחות והמראה - אחרי הכל אוכל שהוכן בהנאה ובמנות שמביאים שמחה תמיד טעים יותר!

בחרו בחוכמה, ובתיאבון!

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *