בחירת מתנת יום נישואין לגבר

0

בחייו של כל אדם, יום השנה הוא אחד החגים והאירועים החשובים ביותר. מציאת מתנה לגבר, במיוחד לתאריך בלתי נשכח כמו יום נישואין, אינה משימה כל כך קלה כפי שהיא עשויה להיראות במבט ראשון. ואכן, כשבוחרים הפתעה למחצית חזקה של האנושות, יש לשים לב לא רק לתחביבים ולתחומי העניין שלו, אלא לקחת בחשבון את גילו של בן ההולדת, כמו גם את התועלת שבמתנה עצמה. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מציעים לכם סקירה של אפשרויות ורעיונות למתנות לרגל יום השנה לגברים בגילאים שונים.

על ימי נישואין ורעיונות למתנות

כשבוחרים מתנה לאדם יום הולדת, במיוחד ליום נישואין, לרבים יש שאלות: איך לבחור מתנה, איזו מתנה עדיף להציג ליום השנה, איזו מתנה עדיף לקנות? בתשובה לשאלות אלה, יש לציין כי מחיר ההווה נבחר בהתאם לתקציב האדם שעומד להציג אותו. ישנם רעיונות רבים ושונים לאפשרויות מתנה מקוריות, תקציביות, זולות ויקרות. לדוגמא, ניתן להציג בפני גיבור צעיר של היום טיול חופשה, ועבור עמית לעבודה תוכלו לאסוף איזשהו ערכת מתנה או תעודת קנייה, למשל בחנות דיג או ציוד ספורט.

שאלה נפוצה מאוד היא: אילו תאריכים נחשבים לימי נישואין ומה לחפש על מנת להימנע מטעויות בבחירת מצגת? תאריכי יום השנה נחשבים לתאריכי יום הולדת עגולים (30, 40, 50, 60, 70 שנים וכן הלאה). יש לציין מיד כי אסור לתת לגברים קוסמטיקה, כמו גם דברים סטנדרטיים או אישיים מדי בשבילו. בבחירת מצגת למין החזק יותר מומלץ לחפש פריטים איכותיים המדורגים בחנויות מקוונות.

כמו כן, בעת בחירת הפתעה, אתה יכול להסתכל מקרוב על ייעוץ, ביקורות של לקוחות, ללמוד היטב את המאפיינים, כמו גם תיאורי מוצרים. בתקציב מוגבל, קריטריון הבחירה העיקרי יהיה מחיר המצגת, כך שתצטרכו גם לבדוק כמה זה עולה.

בחירת מתנת יום נישואין לגבר

בעת בחירת מתנה לאדם, במיוחד לאירוע כה משמעותי כמו יום נישואין, עליכם לזכור כי כל האנשים הם ייחודיים באופיים. לכן, כשבוחרים הפתעה ליום נישואין, במיוחד לגבר, מומלץ להכיר את תחומי העניין שלו, כמו גם את התחביבים שלו. אחרי הכל, מתנה אחת ואותה תשמח נציג אחד של המחצית החזקה של האנושות, ואילו האחר יכול לפגוע מאוד בפרנסה או לפגוע בה.

לכן, לא משנה איזה סוג מתנה נבחר לגיבור היום, בין אם מדובר במזכרת זולה פשוטה או בגאדג'ט יקר פופולרי, חובה לקחת בחשבון הן את האינטרסים והן את אופיו של האדם בפניו לאחר מכן הוא יוצג. יש מספר מסוים של כמה תכונות שמומלץ לקחת בחשבון בבחירת מתנה לגבר, במיוחד ביום השנה שלו:

 1. תכונת קומה.ככלל, גברים אדישים ואינם טומנים בחובם שום רגשות לדברים יפים, מושכים אך לא שימושיים. לכן, לא מומלץ לגבר, אלא אם כן במקרה של חריגים, על סמך העדפותיו ותחומי העניין שלו, להציג צלמיות, מנורות או כרטיסי נגינה שונים כהפתעה? שנשים נוטות להיות מרוצות מהן. נציגי המין החזק הם יצורים פרגמטיים, אז דברים, כולל? והמתנות שהוצגו בפניהם, הם בהחלט יעריכו מבחינת הפונקציונליות שלהם, כמו גם התועלת. כרטיסי מתנה או נרות ריחניים המוצגים כמתנה לגבר ישלחו בסופו של דבר לאסוף אבק על המדף הרחוק ביותר זמן רב, אם לא לנצח.
 2. תחביבים ותחביבים. חשוב לבחור הפתעה לגיבור היום, תוך התחשבות בתחומי העניין והתחביבים שלו. אם אדם אוהב למשל ציד או לדוג, אז במקרה זה עדיף שהוא יתרום אביזרי דיג או דברים שיהיו שימושיים במהלך הציד.
 3. מעמד חברתי בחברה. ברוב המקרים תחביביו של האדם מושפעים מאוד ממעמדו החברתי. לדוגמא, אם גיבור היום הוא איש עסקים מצליח, תוכלו להציג חפתים יקרים, גאדג'ט מודרני ויקר או דבר שידגיש את מעמדו החברתי בחברה. יחד עם זאת, אם אדם, למשל, איבד את עבודתו ונמצא במצב כלכלי קשה, אז מתנות כאלה יכולות להיתפס בעיניו כלעג.
 4. הרגלים. דבר כזה הרגלים, שיש לכל אדם לחלוטין, יכול להניע בחירת הפתעה לאיש יום הולדת ליום השנה. לדוגמא, אם אדם הוא חובב קפה נלהב, אז במקרה זה, בחירה של שירות טוב, ערכת קפה או מכונת קפה יקרה תהיה מתנה טובה.

במהלך בחירת המתנה ליום השנה, כדאי לשים לב גם למזג ולמצב המשפחתי של גיבור היום. אם אדם מטבעו הוא איש בית רגוע ושקט, סביר להניח שהוא לא יאהב הפתעות כמו כרטיס לקפיצת מצנח או תעודה לנהיגה קיצונית. לרווק, בניגוד לגבר נשוי, קצת יותר קל למצוא מתנה. זה יכול להיות הומוריסטי או אפילו מגונה מעט. כדי לתת לאדם משפחה אין צורך במתנות כאלה.

על פתק! עליכם לזכור תמיד כי כל אדם, קודם כל, לא מעריך את המתנה שהוצגה בפניו, אלא את תשומת הלב הניתנת.

מסיבה זו, לכל חגיגה, לא רק ליום נישואין, אין לקנות את תקן איש ההולדת, סוג של מתנות פרועות, מזכרות, למרות שהן פופולריות או אופנתיות. לאחר שקיבל מזכרת סטנדרטית שכזו, אדם יום ההולדת עשוי לחשוב שהוא נשכח ונזכר ברגע האחרון ממש. סביר מאוד גם שאורחים אחרים שהוזמנו לחגיגה ירכשו את אותה מתנת יום הולדת סטנדרטית.

מה צריכה להיות המתנה המושלמת

עבור כל אדם לחלוטין, המתנה הטובה והאידיאלית ביותר היא אותו חפץ או דבר שהוא חלם עליו מזמן, רוצה לקבל, אך משום מה אינו יכול או אינו יכול לרכוש אותו בכוחות עצמו. ישנם כמה טריקים שיאפשרו לך לגלות על איזה סוג של מתנה חולם גיבור היום:

 1. כדי לברר על דבר שאדם רוצה, עליך להקשיב לו היטב במהלך שיחות. גיבור היום אולי לא מדבר ישירות על הדבר הזה, אלא מעלה רמזים מסוימים לגבי זה.
 2. אם ניתן לגשת למחשב האישי של האדם, תוכלו לצפות ברשימת הרכישות הרצויות במגוון חנויות מקוונות אליהן נרשמתם.
 3. שימו לב לדברים, חפצים שמותקן על ידי אדם בבית במקומות בולטים. דברים כאלה יכולים לספר על מה שהוא אוהב או על מה ילד יום ההולדת העתידי היה רוצה לקבל במתנה.

אם יש יחסי אמון עם מישהו ממעגל החברים הקרוב ביותר של גיבור היום (תלוי במידת הקרבה שלו), אז במקרה זה, ניתן לבקש מאדם זה להרים מתנה ממשית שניתן להציג לילד יום ההולדת לרגל יום השנה. יחד עם זאת, חשוב לקבוע מראש את גודל הסכום שמתוכנן לשמש לרכישת הפתעה.

אילו מתנות אסור לתת ליום השנה

ישנם דברים מסוימים שלמרות שהם יקרים או פונקציונליים, אין להציג אותם לגיבור היום. מצגות אלה כוללות פריטים או פריטים סטנדרטיים. לדוגמא, אין צורך לתת שמפניה, ערכות תה ואחרים, אם כי פופולריים, אך עדיין מעט דברים טריוויאליים המוצגים לעיתים קרובות בפני אנשי יום ההולדת על ידי האורחים. כמו כן, לא מומלץ לתרום מוצרי היגיינה אישית, כמו גם פריטים של יצרנים לא ידועים, מכיוון שהם עשויים להיות באיכות ירודה.

יוצאים מן הכלל לכלל זה הם פריטים יקרים שאפשר לאסוף יותר. לדוגמא, כל איש יום הולדת ישמח ככל הנראה עם בקבוק יין מיושן שהוצג לרגל יום השנה. עם זאת, זו הפתעה יקרה מאוד שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו.

אתה גם לא צריך לתרום דברים שקשורים קשר הדוק לתכונות החגיגה. דברים אלה כוללים ממתקים, זרי פרחים, בלונים ועוד. מגוון דברים אינטימיים, פריטי היגיינה אישית, דאודורנטים וכו 'יהיו מתנה בלתי הולמת.

חָשׁוּב! יש ביטוי - המתנה הטובה ביותר היא מתוצרת בעבודת יד. עם זאת, במקרה זה אין לביטוי זה כל השפעה. לעולם אל להציג בפני גיבור היום דברים מתוצרת עצמית. בעבודת יד, מושלם, כהפתעה, ליום הולדת, לאיזה אירוע בלתי נשכח, אבל לא לחגיגת יום נישואין.

מה אתה יכול לתת לעמית גבר ליום השנה שלו?

יש לבחור מתנות שתוכננו להציג בפני עמית גבר תוך התחשבות בכללים והמלצות מסוימים. ואכן, אחרת, מתנה שנבחרה באופן לא רלוונטי על ידי בן ההולדת עשויה להיות מובנת לא נכון. מתנה לעמית לא צריכה להיות אישית או אינטימית. בנוסף, במקרה זה, כדי לא להעמיד את האדם במצב מביך, לא מומלץ להציג דברים יקרים מדי ליום השנה. לדוגמה, ניתן לחונן עמית גבר:

 • ארנק עשוי עור;
 • מקל מטריה;
 • מעמד לפלאפון;
 • שעון (פרק כף היד או קיר);
 • קליפ עניבה אופנתי;
 • גאדג'ט זול (נגן, מטען נייד וכן הלאה).

עבור מי שמכהן בתפקיד המפקד בארגון, ניתן לקנות מתנה בצרור כביכול, לאחר שהשליך את הכסף מכל הצוות לחגיגה הקרובה. במקרה זה ניתן להציג בפני גיבור היום פריט יקר. לדוגמא, תוכלו לקנות ארגונית העשויה מעץ יקר או בר גלובוס גדול מעץ, סט עטים יקרים.

איזו מתנה אתה יכול להעניק לגבר ליום השנה

ישנם נושאים רבים ושונים בהם תוכלו לבחור מתנה לגבר. לא משנה מהו יום השנה ה -55 או ה -30 שלו, בפני יום ההולדת ניתן להציג פריט או אפילו סט הקשור לטיולים ולספורט ביום חגיגי. העיקר בבחירת מתנה הוא לשים לב לטמפרמנט, למידת הקרבה והאופי של האדם.

שעון Garmin Vivomove HR Sport

קניית שעון ספורט מסוגנן של היצרנית הטובה ביותר Garmin Vivomove HR Sport היא בחירה מצוינת כמתנה לגברים שאוהבים לעשות ספורט. ניתן להציג אותם גם בפני נציג מהמין החזק יותר, ללא קשר לתחום פעילותו. ניתן ללבוש אותם לא רק תוך כדי ספורט, אלא גם בחיי היומיום.

שעון Garmin Vivomove HR Sport

יתרונות:

 • מתייחס לסוג השעון החכם;
 • מצויד במערכת הגנת לחות;
 • מצויד במסך מגע;
 • יש להם פונקציונליות מתקדמת (חיישנים, כמו גם פיקוח על קלוריות שינה וכן הלאה);
 • אורך הרצועה מתכוונן.

חסרונות:

 • עלות גבוהה, שהיא 12,770 רובל;
 • הצמיד עשוי סיליקון.

Inkax אוזניות ספורט אלחוטיות של HP - 08

מתנה מצוינת לאיש יום נישואין שאוהב ספורט או ריצה תהיה אוזניות אלחוטיות. הודות למתנה כזו, אדם יוכל להאזין למוזיקה האהובה עליו במהלך הבילוי הפעיל שלו או בזמן משחק ספורט. האוזניות האלחוטיות Inkax HP-08 הן בעלות שיעורי אמינות גבוהים, תופסות, לפי קונים, דירוגים גבוהים לאיכות, וגם מספקות הזדמנות להאזין למוזיקה האהובה עליכם באיכות טובה.

Inkax אוזניות ספורט אלחוטיות של HP - 08

יתרונות:

 • עלות נמוכה (1,200 רובל);
 • זמינות חיווי LED;
 • טווח גדול של 10 מטר.

חסרונות:

 • מצבר בנפח 70 מיליאמפר / שעה;
 • זמן טעינה ארוך, שהוא לפחות שעתיים.

תרמיל עפיפון ספורט K18-819L20

לאדם פעיל שאוהב לטייל או לעסוק בספורט, אופנתי להציג תרמיל גב מיוחד במתנה. תרמיל כזה מאפשר לך לאחסן דברים או גאדג'טים הדרושים לנסיעות (מצלמות, בנקים חשמליים, ספרי Netbook וכן הלאה) במהלך טיולים ארוכים או בזמן הכניסה לחדר הכושר.

תרמיל עפיפון ספורט K18-819L20

יתרונות:

 • מצויד בכיסי צד;
 • נפח התרמיל הוא 20 ליטר;
 • עלות נמוכה (המחיר הממוצע הוא 2 825 רובל);
 • מצויד באלמנטים רפלקטיביים מיוחדים;
 • מצויד בתפקוד אוורור גב וכן רצועות כתף מאווררות.

חסרונות:

 • אין כיסוי גשם;
 • לא מצויד בשקע מי שתייה;
 • אין פלטה צדדית.

תרמיל זה אינו האופציה ההוגנת היחידה, דגמים נוספים של תרמילי טיולים הם פה.

מה לתת לגבר ליום השנה 45-60 שנה

בגיל 45 אדם עדיין נמצא בשחר כוחותיו. לכן, במקרה זה, עליכם לבחור במתנות שלא יזכירו לו את גילו. ואכן, בגיל 45 מעטים הגברים הרואים את עצמם זקנים, ולכן במקרה זה עדיף להציג דברים הקשורים לאורח חיים פעיל.

ספל תרמו ארקטיק 402-350

לנציגי המין החזק יותר שאוהבים לטייל או פעילויות בחיק הטבע כמו ציד או דיג, ספל תרמו ישמש כמתנה טובה. הודות לשימוש בספל תרמו, תוכלו ליהנות מקפה חם כמעט בכל מקום, ללא קשר למקום בו אדם נמצא, נוהג ברכב או על שפת אגם.

ספל תרמו ארקטיק 402-350

יתרונות:

 • הגוף עשוי פלדה;
 • עלות נמוכה, בהיקף של 590 רובל;
 • נוכחות כיסוי;
 • לא נשפך;
 • נפח גדול, שהוא 750 מ"ל.

חסרונות:

 • גבוה מדי, מה שהופך אותו לא נוח להובלה (17.7 ס"מ);
 • מתחמם לזמן קצר (כ- 8 שעות).

ערכת כלים אומברה OMT93S18

מתנה נפלאה, ככל הנראה לכל נציג המחצית החזקה של האנושות, תהיה מערכת הכלים המתקבלת. אם גיבור היום אוהב להכין או לתקן משהו לבד, אז במקרה זה ארגז הכלים ombra OMT93S18 יהיה אחת המתנות הרלוונטיות ביותר שתוכלו לתת לו. סט זה מצויד במארז נוח ועמיד, המצויד בידית מיוחדת המאפשרת נשיאה נוחה של הכלי. זה גם שימושי ויהיה שימושי לגיבור היום לפעילות מקצועית.

ערכת כלים אומברה OMT93S18

יתרונות:

 • מספר רב של פריטים (93 חתיכות);
 • מארז משמש לאחסון הסט;
 • הכלים מיוצרים מחומרים איכותיים.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (9,300 רובל);
 • הצבת מוצגת עם צבת בלבד.

יש הרבה מאוד אפשרויות לסטים עם כלים, דיברנו על כמה מהם ב מאמר נפרד... אתה יכול לבחור על פי שם היצרן ועלות הסט.

ערכת מתנה "אגדות הציידים"

רכישת ערכת מתנות מיוחדת תהיה מתנה מצוינת לגבר חזק החובב ציד.סט זה הוא מצגת נהדרת להציג בפני עמית גבר שהוא בוס. ניתן להציג זאת גם לחבר או לשותף עסקי שאוהב לבלות בחופש.

הסט הזה מצויד בבקבוקונים, שיפודים, מגשים וכוסות. באופן כללי, יש בו את כל מה שאדם זקוק לו לבילוי נוח המוקף בטבע פראי.

ערכת מתנה "אגדות הציידים"

יתרונות:

 • רק עור אמיתי שימש לקישוט הפנים של המארז;
 • יש קישוט אמנות מיוחד על קישוט הפנים;
 • הסט מכיל מספר רב של פריטים;
 • כל הפריטים מהסט עשויים מחומרים איכותיים, וחלקם (כריכות) נצבעו באמנות.

חסרונות:

 • החיסרון היחיד של סט זה הוא העלות הגבוהה שלו, שמסתכמת ב 47,290 רובל.

ערכת מתנה "קוניאק"

לרגל יום נישואין, כמתנה לבוס שלך, לסבא האהוב, לאבא, לקרוב משפחה או לחבר אחר, אתה יכול להציג סט קוניאק מיוחד יחד עם בקבוק קוניאק טוב ויקר. בנוסף, סט זה כולל פריטים רבים, כמו מזלגות, כפות, קערות וכוסות, הודות לשימוש בהם תוכלו לבלות חופשה נוחה בטבע, מוקפת חברים.

ערכת מתנה "קוניאק"

יתרונות:

 • קישוט הפנים של המארז המשמש לאחסון פריטים עשוי עור אמיתי;
 • הפריטים עשויים נירוסטה;
 • הסט כולל תיק מיוחד למקרה;
 • הסט מכיל מספר רב של פריטים.

חסרונות:

 • עלות (14,000 רובל);
 • בייצור המקרה עצמו לא נעשה שימוש בעור אמיתי, אלא מעור עור.

בחירת המתנה הנכונה לגבר ליום השנה שלו אינה משימה קלה כלל ועיקר, אך כל המאמצים המושקעים בה שווים. בנוסף, למרות רצינות החגיגה הקרובה, אל תשכח מהדרכים יוצאות הדופן בהן אתה יכול להשתמש בעת קישוט המצגת שלך לגיבור היום כדי ליצור אווירה חגיגית.

טיפים לבחירת מצגת ליום נישואין

הדבר העיקרי שיש לזכור בבחירת מתנה הוא האופי, המזג, כמו גם התחביבים של האדם בפניו הוא יוצג. לגבר, בהתאם לאינטרסים שלו, ניתן להציג מהדורת אספנים של ספרים (אם, כמובן, הוא אוהב לקרוא), תכשיטים, גאדג'טים, תעודות שונות (אפילו קיצוניות, כמו למשל כרטיס צניחה חופשית).

לגברים פעילים שמתלהבים מטיולים, ספורט, ציד או דיג, תוכלו לקנות פריטים הקשורים לתחביב שלהם. הכל תלוי רק בתקציב שלך ובתחביבים של גיבור היום. אם יש לך רעיונות למתנה משלך לגבר ביום השנה שלו, שלא הוצגו בסקירה זו, אז שתף אותנו בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *