בחירת מכונת שטיפה בלחץ הטובה ביותר בשנת 2020

0

מכונות שטיפה בלחץ גבוה, לדעתו של אדם רגיל ברחוב, משמשות בעיקר לשטיפת מכוניות, אך מגוון המשימות לניקוי משטחים שניתן לפתור באמצעות ציוד זה הוא רחב בהרבה - הוא מנקה גם חזיתות מבנים, חלונות, רצפות, מדרכות, בריכות שחייה, ציוד גינה, חקלאות מכשירים ומשטחים אחרים עם חומרי ניקוי ובלעדיהם. מערכת האתר "best-iw.designuspro.com»יספר לכם על קריטריוני הבחירה ויציג דירוג של מכבסי הלחץ הטובים ביותר בשנת 2020.

איך זה עובד ולשם מה זה נועד

כשאנחנו אומרים את הביטוי מכונת שטיפה בלחץ "באופן אסוציאטיבי צץ בראשי שם היצרן Kärcher ”, אך הוא אינו היצרן היחיד של ציוד זה.

כמעט כל יצרני כלי העבודה המקצועיים והביתיים המופעלים ביד כלי בנזין יש בשורה של מכשירי ציוד מיוצרים לניקוי משטחים בעזרת סילון מים בלחץ גבוה. בואו ננסה להבין מה יש בשפה אנושית פשוטה.

מקורס הפיזיקה בבית הספר אנו זוכרים שנוזל אינו ניתן לדחיסה. הודות למאפיין זה, יצירת עניין עודף והעברתו למרחק ללא הפסדים ניכרים במערכת ההידראולית אינה עניין מורכב. כאשר שסתום הכיבוי נפתח, כל אנרגיית הלחץ הפוטנציאלית במערכת ההידראולית מומרת לאנרגיה קינטית, כלומר לקצב זרימת המים. יתר על כן, פגישה עם משטח מזוהם בדרכה, האנרגיה הקינטית של זרימת המים מומרת בחזרה לאנרגיית ההשפעה הפוטנציאלית והמשטח מנוקה מזיהום.

הגדרות שונות של זרבובית אקדח הכביסה מאפשרות להשתמש בסילון מים דק במהירות גבוהה לניקוי יעיל מלכלוך כבד, או להשתמש בזרימת הריסוס המקסימלית בכדי להשיג תוצאות מקסימליות בשטיפת חומרי ניקוי מפני השטח באמצעות כמות קטנה של מים.

לשם מה זה? קודם כל, לקבלת התוצאה הטובה ביותר בניקוי המשטח מפני לכלוך. שנית, וזה גם לא חשוב, לחיסכון במים.

לדברי מומחים, כאשר מנקים את המשטח בעזרת מכונת כביסה בלחץ גבוה, משתמשים במים פחות מפי 7 מאשר בשימוש במים מרשת אספקת המים (לחץ המים ברשת אספקת המים הוא בערך 4 בר).

קריטריונים לבחירת מכונת שטיפה בלחץ

כדי לבחור מכונת שטיפה בלחץ, עליכם להחליט לאיזו מטרה היא נרכשת.

 • לחץ הפעלה

האינדיקטור העיקרי הוא לחץ העבודה שנוצר על ידי המשאבה. ככל שמחוון זה גבוה יותר, כך ניקוי פני השטח מפני זיהום יעיל יותר. מצד שני, ככל שהלחץ גבוה יותר, חלקי המשאבה עמוסים יותר, כך הדרישות לטיפול במים גבוהות יותר ועלות הציוד עצמו גבוהה יותר.

מחוון לחץ העבודה נע בין 4 ל -500 בר, אך עבור כיורים ביתיים, מחוון זה יכול לנוע עד 200 בר.

 • סוג הכונן

לפי סוג הכונן, יש ציוד עם הנעה חשמלית והנעה ממנוע בנזין. ההנעה ממנוע בנזין גוררת עלייה במשקל, בממדים ובעלות הציוד ומומלצת לשימוש בתנאי חוסר נגישות לרשת החשמל. שטיפות מכוניות חשמליות, בתורן, מחולקות לציוד לרשת עם מתח של 12 וולט (מתח מקומי של רשת מכוניות), 220/230 וולט (מתח של רשת חשמל ביתית) ו -380 / 400 וולט (מתח תעשייתי).

 • אספקת מים

לפי סוג אספקת המים, הם מחולקים למכשירים עם יכולת לקחת מים מכל מיכל (לא בלחץ) והתקנים עם חיבור למערכת אספקת מים עם לחץ עודף.

יש להבין כי מיכל קטן מורם לגובה שתיים או שלוש מטרים, שממנו יוספקו מים למכשיר באמצעות כוח המשיכה, עשויים שלא לספק את לחץ המים הנדרש לדחיפת המסנן המוקדם, אשר, בתורו, יוביל לשבירת הזרימה במהלך פעולת הכיור, מוֹטָס, התחממות יתר וכשל של המשאבה.

 • פונקציית חימום מים

ישנם מכשירים עם חימום מראש של מים ואפשרות להשתמש בקיטור. פונקציה זו מאפשרת לך להסיר זיהום משמנים ומוצרי נפט (סולר, זפת, ביטומן, שומן קפוא) ללא שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים.

חימום מים יכול להתבצע באמצעות חשמל או באמצעות דודי מים חמים, סולר או דלק. כאשר מחממים מים בחשמל משתמשים בתנורי מים עם זרימה ישירה. היתרון שלהם הוא במידות קטנות והיכולת להשתמש בו בחדרים סגורים, אך שיטת חימום זו אפשרית במכשירים עם צריכת מים נמוכה, שכן חשמל עשרות לא יוכלו לחמם במהירות נפח גדול של מים. השימוש בדודי גז, סולר או בנזין לחימום מסיר למעשה מגבלות על צריכת המים, אך השימוש בכיורים כאלה בחדרים סגורים אפשרי רק עם אוורור מאולץ טוב.

אם לכיור אין פונקציית חימום, היצרן, בדרך כלל, קובע מגבלה על טמפרטורת המים המשמשים. אי עמידה במגבלה זו עלול לגרום להתחממות יתר של המשאבה והמנוע החשמלי של הכונן, תקלה מהירה שלהם ותיקונים יקרים.

 • שְׁלֵמוּת

גם בבחירת כיור תוכלו להתמקד בשלמותו. אם אתם אוהבים לצוד או לדוג, או לעיתים קרובות אתם צריכים לעבור בדרכי הארץ, נוכחותו של חותך בוץ בערכה לא תהיה מְיוּתָר. פיצוץ הבוץ, עם כל שמו האימתני, הוא זרבובית להחלפה לאקדח כביסה, שמסובב את זרם המים הזורם במהירות גבוהה בספירלה. זה מאפשר לך להגביר את היעילות של ניקוי פני השטח מכל מורכבות של הקלה בזיהום.

אם אתה הבעלים של רכב שטח גדול או משאית, אז 6 מטרים של צינור בלחץ גבוה ללא ספק לא יספיקו לך (כדי לשטוף את המכונית לחלוטין, תצטרך להזיז את המכשיר כל הזמן). כדאי לחשוב על כך מראש ולרכוש שרוול נוסף המתאים בקלות לשרוול הלחץ הגבוה הסטנדרטי עם חיבור לניתוק מהיר, או לבקש מהמוכר להשלים את צינור הלחץ הגבוה באורך הדרוש לכם.

היצרנים המובילים

חֶברָה קרצ'ר "הוא המנהיג הבלתי מעורער בשוק הרוסי לציוד ניקוי סילוני מים בלחץ. ההיסטוריה של החברה הגרמנית הזו מתוארכת לשנת 1935. החברה מייצרת את כל קו הכיורים מבית לבית תַעֲשִׂיָתִי. בנוסף מייצרת החברה מגוון מלא של כימיקלים המשמשים בתהליך ניקוי משטחים. נוצרה רשת תמיכה גדולה ושירותית.

STIHL הוא עסק משפחתי גרמני עם מעל 90 שנות היסטוריה. ולמרות ששטיפות לחץ אינן המוצר העיקרי של חברה זו, יש לה קו נרחב של ציוד מיוצר מסוג זה שיספק את צרכיו של כל לקוח.האמינות הידועה של ציוד STIHL וההתמקדות של החברה בהגדלת עמידות מוצריה, לצד רשת נרחבת של מרכזי שירות, מאפשרים לנו לומר בביטחון שרכישת שטיפת מכוניות STIHL היא רכישה טובה.

Huter היא חברה מגרמניה הידועה בציוד החשמלי שלה, בעיקר מחוללי כוח. זו חברה צעירה יחסית. מפעל Huter הראשון החל לפעול בשנת 1979. יחד עם אלקטרו אחרים כלי בנזין, Huter מייצרת מכונת שטיפה בלחץ. בשורת שטיפות הרכב של יצרן זה, אין שטיפות רכב ומכשירים מקצועיים המופעלים על ידי הרשת המשולבת ברכב, אך הדבר אינו מונע מהמותג להישאר פופולרי. היתרון העיקרי של כיורי Huter הוא העלות הנמוכה והאיכות הגונה שלהם.

נילפיסק היא חברה דנית שהוקמה בשנת 1906 והיא אחת היצרניות הגדולות ביותר של ציוד ניקוי מקצועי. למרות התמקדותה בייצור ציוד לשימוש מסחרי ותעשייתי, החברה אינה שוכחת את האנשים שמוכנים לרכוש מכונת שטיפה בלחץ לשימוש אישי. לחברה מספר הצעות עם סט מכובד של ציוד נוסף לניקוי מסוגים שונים בעלות משתלמת.

דירוג מכבסי הכביסה הטובים ביותר בקטגוריית המחירים עד 10,000 רובל

KARCHER K 2 קומפקטי

כיור חשמלי ביתי קומפקטי, מיועד למתח של 220/230 V. לחץ מקסימלי 110 בר, צריכת מים 360 ליטר / שעה. כביסה ללא חימום המים, טמפרטורת המים המקסימלית המותרת בכניסה היא +40 C. מים מסופקים מכל מיכל דרך החיבור לצינור הגן 3 אינץ '. מפלס המים חייב להיות מעל הכיור כדי להימנע משודר משאבות. אורך RVD: 4 מ 'הסט כולל חותך בוץ. משקל דגם 4 ק"ג עם מידות כלליות (HxWxD) 44.3x28x17.6 ס"מ. כלול מסנן מים.

KARCHER K 2 קומפקטי

המחיר הממוצע של KARCHER K 2 Compact הוא 7 194 רובל.

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • קַלוּת;
 • נוכחות של חותך בוץ.

חסרונות:

 • אורך קצר של צינור בלחץ גבוה;
 • אין אפשרות להתחבר לרשת המשולבת ברכב

STIHL RE 88

זהו הדגם הקל והקטן ביותר בטווח STIHL. הכיור מיועד לשימוש אישי. פועלת מרשת חשמל במתח 220/230 V. לחץ מקסימלי 120 בר, צריכת מים 520 ליטר / שעה. המאפיין העיקרי הוא גוף המשאבה העשוי מאלומיניום, בוכנות המשאבה עשויות מתכת. תכונות אלה מגבירות את האמינות והעמידות של המכשיר. כביסה ללא חימום, הטמפרטורה המקסימלית של המים בהם משתמשים היא +40 C. ניתן לעבוד עם אספקת כוח הכבידה של מים מחביות ומכלים. צינור הלחץ הגבוה 6 מ 'מאוחסן בתוך מחזיק על גוף הכיור. הערכה כוללת פיצוץ בוץ. משקל דגם 8.9 ק"ג. השלם עם מסנן מים. אורך כבל החשמל 5 מ '.

מחיר ממוצע STIHL RE 88 - 9 490 רובל.

STIHL RE 88

יתרונות:

 • צריכת מים מכל מיכל;
 • אורך כבל חשמל טוב;
 • נוכחות גלגלי תחבורה;
 • נוכחות של חותך בוץ.

חסרונות:

 • מידות גדולות למשקל נתון;
 • לחץ עבודה נמוך.

Huter W105-P

כיור נייד בגודל קטן, מופעל על ידי רשת חשמל במתח 220/230 V. לחץ מקסימלי 105 בר, צריכת מים 342 ליטר / שעה. המאפיין העיצובי של כיור זה הוא משאבת מתכת וקירור אוויר מאולץ של המנוע החשמלי המניע, אשר ללא ספק מאריך את חיי השירות של המכשיר. הטמפרטורה המקסימלית של המים בהם משתמשים היא +50 צלזיוס, שהיא מעט גבוהה מזו של המתחרים. צינור לחץ גבוה באורך 5 מ '. אורך כבל חשמל 5 מ'. יש מחזיק לאחסון צינור וכבל חשמל. צריכת מים מכל מיכל אפשרית. הערכה כוללת מחולל קצף... משקל הדגם: 5.3 ק"ג.

המחיר הממוצע של Huter W105-P הוא 4 410 רובל.

Huter W105-P

יתרונות:

 • אורך צינור מספיק;
 • אורך כבל חשמל טוב;
 • משאבת מתכת.

חסרונות:

 • לא לחץ עבודה גבוה;
 • לא כולל חותך בוץ.

Nilfisk-ALTO קומפקט C 105.7-5

כיור נייד בגודל קטן של יצרן ציוד ניקיון מקצועי, מופעל באמצעות רשת חשמל במתח 220/230 V. לחץ מקסימלי 105 בר, צריכת מים 440 ליטר / שעה. הכיור מצויד במשאבת אלומיניום ומערכת הפעלה / עצירה אוטומטית, המונעת שבירה עקב טעויות בשימוש. הטמפרטורה המקסימלית של המים המשומשים היא +40 C. צינור בלחץ גבוה באורך 5 מ '. כבל חשמל 5 מ'. יש מחזיק לאחסון הצינור וכבל החשמל. משקל דגם: 5 ק"ג.

מחיר ממוצע של Nilfisk-ALTO קומפקט C 105.7-5 - 5 055 רובל.

Nilfisk-ALTO קומפקט C 105.7-5

יתרונות:

 • אורך צינור טוב;
 • כוונון לחץ על הזרבובית;
 • מערכת כיבוי אוטומטית.

חסרונות:

 • לא לחץ עבודה גבוה;
 • לא כולל חותך בוץ.

BOSCH EasyAquatak 120

מכונת כביסה מיני מיצרן בעל שם, הפועל מרשת עם מתח 220/230 V. לחץ פעולה מקסימלי - 120 בר, צריכת מים - 350 ליטר / שעה. זוהי שטיפת המכוניות החסכונית ביותר בכיתתה מבחינת לחץ עבודה / צריכת מים. יש פונקציית הטמעה עצמית המאפשרת להשתמש בכל מיכל עם מים. המכשיר מוגן על ידי מערכת עצירה אוטומטית. הטמפרטורה המקסימלית המותרת של המים המשומשים היא +40 C. צינור בלחץ גבוה באורך 5 מ '. כבל חשמל: 5 מ'. יש מחזיק לאחסון צינור בלחץ גבוה. משקל דגם: 5 ק"ג. העיקר ו לֹא מוּטָל בְּסֶפֶק היתרון של דגם זה על פני המתחרים הוא 730 יום (שנתיים) אחריות יצרן.

מחיר ממוצע BOSCH EasyAquatak 120 - 6 115 רובל.

BOSCH EasyAquatak 120

יתרונות:

 • שימוש חסכוני במים;
 • לחץ עבודה טוב;
 • אחריות יצרן מורחבת.

חסרונות:

 • אין מערכת אחסון כבל חשמל.

דירוג מכבסי הלחץ הטובים ביותר בטווח המחירים בין 10,000 ל -15,000 רובל

KARCHER K 4 שליטה מלאה

היתרונות של כיור זה הם איכות ההרכבה, הפשטות וקלות השימוש. מופעל באמצעות ספק כוח 220/230 V. לאקדח יש תצוגת LED המאפשרת לבחור ולשלוט במצבי ההפעלה. לחץ העבודה ניתן לכוונון בטווח של 20-130 בר, צריכת מים: עד 420 ליטר / שעה. למכשיר זה יש מערכת חדשה לאספקת חומרי ניקוי - Plug 'n' Clean.

מערכת זו מאפשרת לא להציף את חומר הניקוי מכלים, ומבלי להמתין לריקון המיכל, אם יש צורך להחליף אותו בחומר ניקוי אחר. אין ספק שזה מאפשר שימוש חסכוני יותר בחומרי ניקוי יקרים. מאפיין נוסף של כיור זה הוא מנוע ההנעה מקורר המים. הטמפרטורה המרבית המותרת של המים בהם משתמשים היא +40 C. צינור בלחץ גבוה באורך 6 מ 'על מחזיק המיועד לאחסון. משקל דגם: 11.4 ק"ג. ידית הנשיאה נשלפת להפחתת הממדים.

המחיר הממוצע של KARCHER K 4 שליטה מלאה הוא 13 718 רובל.

KARCHER K 4 שליטה מלאה

יתרונות:

 • תצוגת LED על האקדח;
 • Plug 'n' Clean מערכת;
 • ידית נשיאה מתקפלת.

חסרונות:

 • טמפרטורה נמוכה של המים המשמשים.

Bort BHR-2500R-PRO

למרות העובדה שמודל זה הוא חידוש, הוא פופולרי מאוד בקרב הקונים. ויש סיבה. מגוון היתרונות של מכשיר זה כולל אינדיקטורים כמו אורך הצינור (10 מ 'נפלא), דרך נוחה לאחסון ה- RVD (תוף) ומערכת הגנות מפני התחממות יתר של המנוע, כיבוי במקרה של מחסור במים. יחד עם אינדיקטור של לחץ עבודה של 150-180 בר, זה הופך את הרכישה של מכשיר זה לאטרקטיבית. פועלת מרשת עם מתח של 220/230 V. צריכת מים: 450 ליטר / שעה. אורך כבל החשמל: 5 מ '. משקל הדגם: 10.5 ק"ג. ידית הנשיאה קבועה.


המחיר הממוצע של Bort BHR-2500R-PRO הוא 13,790 רובל.

Bort BHR-2500R-PRO

יתרונות:

 • אורך צינור ארוך;
 • מערכת אחסון נוחה לצינורות בלחץ גבוה;
 • הגנה מפני התחממות יתר של המנוע;
 • הגנה על משאבה מפני מחסור במים.

חסרונות:

 • אין חותך בוץ.

הוסקוורנה PW 235

הוסקוורנה היא יצרנית מהימנה. היתרונות העיקריים של ציוד הוסקוורנה הם פשטות העיצוב, אמינות ובטיחות השימוש. למרות גודלו והמשקל הקטן שלו, כיור זה הוא בעל ביצועים טובים. לחץ עבודה: 135 בר, צריכת מים: 520 ליטר / שעה.זה לא הכיור החסכוני ביותר מבחינת צריכת מים, ובחירת המצבים אינה עשירה כמו זו של עמיתיה הבולטים, אך אמינות, לפעמים, מכריעה הכל. אורך הצינור שסופק על סליל נוח. פועלת מרשת עם מתח של 220/230 V. משקל דגם: 9.6 ק"ג. ידית הנשיאה קבועה.


מחיר ממוצע Husqvarna PW 235 - 11 600 רובל.

הוסקוורנה PW 235

יתרונות:

 • קל;
 • מערכת אחסון נוחה לצינורות בלחץ גבוה;
 • מהימנות.

חסרונות:

 • אקדח כבד;
 • התאמת לחץ לא נוחה.

מכונות שטיפה בלחץ גבוה עם מאפיינים מיוחדים

מכונת כביסה חכמה SW-17A

שטיפת מכוניות זו היא היחידה בדירוג הפועלת במערכת חשמל לרכב 12 וולט.

בנוסף, קיימת סוללה מובנית המאפשרת לכיור לפעול באופן אוטונומי עד שעה. ניתן לטעון את המצבר גם מרשת 220/230 וולט וגם מהרשת המשולבת ברכב. לחץ עבודה: עד 9 בר, צריכת מים: 120 ליטר / שעה. יש מיכל מים נשלף בנפח 17 ליטר. למרות הניידות והאוטונומיה שלו, כיור כזה בקושי יכול להיקרא חלופה עבור מכבסי לחץ ביתיים. לחץ עבודה נמוך אינו מאפשר את כל משימות הניקיון.


מחיר ממוצע של מכונת כביסה חכמה SW-17A - 11 600 רובל.

מכונת כביסה חכמה SW-17A

יתרונות:

 • ניידות;
 • אוטונומיה;
 • מיכל מים נשלף מובנה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה לפונקציונליות;
 • לחץ עבודה חלש;
 • אמינות נמוכה.

STIHL RE 462

שטיפה מקצועית ללא חימום מים. מופעל באמצעות רשת חשמל 380/400 V. לחץ העבודה מוסדר בטווח של 35-220 בר. צריכת מים: עד 1130 ליטר / שעה. משקל מכונה: 77 ק"ג.

יחידה חזקה זו במאבק בזיהום של סוגים שונים של משטחים מסוגלת לפתור כמעט את כל משימות הניקיון.

שני מיכלים מובנים, 2.5 ליטר כל אחד, לסוגים שונים של חומרי ניקוי עם כפתור החלפה מאפשרים לעבור במהירות מניקוי לכלוך מסוג אחד לניקוי סוג אחר של לכלוך.


מחיר ממוצע STIHL RE 462 - 113 190 רובל.

STIHL RE 462

יתרונות:

 • שני טנקים לחומרי ניקוי שונים;
 • התאמה נוחה על האקדח;
 • מנוע הנעה במהירות איטית עם חיי שירות מורחבים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • משקל גדול.

KARCHER HDS 8 / 18-4 צלזיוס

כיור מקצועי עם פונקצית חימום מים.

פועל מרשת החשמל 380/400 V. לחץ העבודה ניתן לכוונון עד 180 בר. צריכת מים: עד 900 ליטר / שעה. משקל מכונה: 155 ק"ג. ההבדל העיקרי בין המכשירים המקצועיים ביותר למכשירים ביתיים הוא חומר בוכנת המשאבה. ככלל, בוכנות קרמיקה מותקנות בשטיפות מקצועיות. מצד אחד, זהו חומר עמיד שאינו נתון לשינויי טמפרטורה בגודלו, עמיד מאוד, המסוגל לעמוד בעומסים כבדים.

מצד שני, קרמיקה היא שבירה מאוד, וחדירת החלקיקים המכניים הקטנים ביותר בין הבוכנה לגליל תוביל בהכרח לסתתים, לאובדן דחיסה, ובהמשך, לחוסר יכולתה של המשאבה לפתח לחץ מספיק להפעלה יעילה. עובדה זו מציבה דרישות מיוחדות לטוהר המים ולהתקנה של פילטר נוסף. מכשיר זה מסוגל לחמם מים עד 155 צלזיוס בזמן קצר ולהפוך אותם לאדים מחוממים העל שיכולים להתמודד עם מזהמים רבים ללא שימוש בכימיקלים. כמובן, יכולות כאלה של המכשיר באות לידי ביטוי בעלותו.


המחיר הממוצע של KARCHER HDS 8 / 18-4 C הוא 182 690 רובל.

KARCHER HDS 8 / 18-4 צלזיוס

יתרונות:

 • חימום מים;
 • האפשרות להשתמש בקיטור מחומם-על;
 • התאמה נוחה על האקדח;
 • מנוע הנעה במהירות איטית עם חיי שירות מורחבים.

חסרונות:

 • שלמות מוגבלת (לרוב ערכה כלולה חריר אחד או שניים);
 • מחיר גבוה;
 • משקל גדול.

KARCHER G 4.10 מ '

קחו את הסוג האחרון של שטיפות מכוניות - שטיפות רכב המונעות על ידי בנזין. כיורים אלה אינם מובחנים על ידי ביצועים ופונקציונליות יוצאי דופן. לחץ עבודה בטווח של 20-120 בר. צריכת מים: 420 ליטר / שעה. משקל 23.9 ק"ג.

היתרון העיקרי של מכשיר עם מנוע בנזין הוא העצמאות מאספקת החשמל.


מחיר ממוצע KARCHER G 4.10 M - 31 890 רובל.

KARCHER G 4.10 מ '

יתרונות:

 • עצמאות אנרגטית;
 • היכולת להשתמש במים מכל מיכל.

חסרונות:

 • משקל גבוה;
 • מידות גדולות.

בכל מקרה, הבחירה במכונת שטיפה בלחץ היא שלך. אחרי הכל, יתברר שרכישת שטיפת מכוניות זולה ביותר מיצרן לא ידוע לחלוטין תיתן לכם הרבה רגשות חיוביים ותקל מאוד על עבודתכם, ורכישת מכשיר "גזעי" תביא לכם אינסוף טיולים למוקדי שירות ואכזבה. עם זאת, זה עדיין חריג לכלל. התהילה של היצרן והמחיר הגבוה מרמזים על עמידות ואמינות גדולים יותר של המכשיר, אך הפרה של כללי הפעולה תוביל לפירוק אפילו יחידה כבדה. הגדלת הפונקציונליות והשלמות בעלות נמוכה, למעשה, מתגלה כדרך פשוטה להסיח את דעת הקונה מהאיכות הירודה של היחידות העיקריות.

אם כבר יש לך ניסיון בשימוש בכיורים, המשתקפים בדירוג, שתף את דעתך בתגובות. או ספר לנו על מודל אחר ראוי לציון!

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *