בחירת ערכת כלי היד המינימלית הטובה ביותר בשנת 2020

0

כלי עבודה הם עוזר חיוני בעת ביצוע עבודות תיקון או בנייה הן בבית פרטי והן בדירה. אם יש צורך לתקן או לתקן משהו בבית, אז במקרה זה אתה לא יכול להסתדר בלעדיו.

ראוי לציין שיש מה שמכונה ערכות מיוחדות, שללא ספק, מתאימות לכל אירוע. ערכות יכולות להיות אוניברסליות, בהן ניתן להשתמש בבטחה לפתור מגוון רחב של משימות, כמו גם להתמחות. ערכות מתמחות מתאימות אך ורק לעבודה עם פרופיל צר.

על מנת לבחור את הכלי הנכון והנכון, ראשית כל, עליך להכיר את כל הדרישות שעליו לעמוד. עליכם לזכור כי כל סוג של סט שנלקח בנפרד מתאים לפתרון בעיות ספציפיות. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לך סקירה של ערכות הכלים הטובים ביותר החל משנת 2020.

כיצד לבחור את כלי יד ימין

ישנם גורמים רבים ושונים, ראשית כל, עליך לשים לב אליהם בעת בחירת כלי. גורמים אלה כוללים:

 1. החומר ששימש לייצור;
 2. רמת איכות עיבוד;
 3. עֲלוּת;
 4. נוכחות של ציפויי מגן ומנגנוני חיבור;
 5. אמינות הידית.

כמו כן, בעת בחירת כלי, עליכם לשים לב ליצרן ולאופן שמירתו. הכלי האיכותי ביותר עשוי פלדה, המכילה זיהומים של כרום ונדיום. כלי יד העשויים מחומר כזה מובחנים בשיעורי חוזק גבוהים, ומסוגלים לעמוד בצורה מושלמת במגוון עומסים.

כלי יד המיוצרים מפלדה כזו מקוצרים כ- Cr-V. כתובת זו צריכה להיות נוכחת ישירות על הגוף עצמו, למשל מברג, מסור או מפתח שנרכשו. במקרים מסוימים, בעת רכישת ערכה, כתובת כזו אינה מוחלת על המוצר עצמו, אלא בדרכון אליו.

בבחירת מברגים, עדיף לתת עדיפות לעותקים המצוידים בקצה מגנטי. צבע הקצה המגנטי שונה מהקצה הראשי של המברג. השימוש במברג עם קצה מגנטי הוא הרבה יותר קל מאשר למשל מברג רגיל. ואכן, במהלך פעולה, למשל, ברגים עם הקשה עצמית בעת הברגה או להיפך הברגה, לא הולכים לאיבוד ולא נתקעים בחור.

מה לחפש: ישנם מספר יצרנים חסרי מצפון המייצרים את מוצריהם מחומר שנראה דומה מאוד לפלדת כרום-ונדיום. עם זאת, במהלך הניתוח הוא מתחיל להתכופף או אפילו להישבר. גם עליו, במהלך פעולה ארוכת טווח, תצהיר הכרום מתחיל להתקלף ולהתקלף. לכן, בעת בחירת כלי, עליכם לא רק לשים לב לדירוג שלו, למחיר הממוצע ולנוכחותם של אביזרים שונים בערכה, אלא גם עליכם לקרוא את הביקורות על יצרן זה או אחר.

בנוסף לחומרים מהם עשוי הכלי הידני, מומלץ לשים לב גם לאיכות העיבוד שלו.חשוב שהוא נקי מקוצים. אחרת, נוכחותם של קוצים מעידה על כך שהיא לא הסתיימה. לעתים קרובות, חסרון כזה נמצא על מודלים תקציביים פופולאריים אך עדיין לא יקרים של מכשירים.

אחד החלקים החשובים ביותר של כמעט כל כלי יד הוא הידית שלו. בתשובה לשאלה כיצד לבחור את הכלי המתאים לשימוש תכוף, ראוי לציין כי עדיף לבחור דגמים עם ידית ארגונומית, כמו גם עשויים מחומר רך. האפשרויות הטובות ביותר הן דגמים עם מוסיף גומי או אחיזה מגומי. כלי יד חשמלאי חייבים להיות מצוידים בידית העשויה מחומרים דיאלקטריים.

סוגי הסטים

הסט השלם של כמעט כל סט מורכב מקופסה ולמעשה ממילויו, שמורכב ממספר פריטים מסוים. כל הכלים כגון מסור עץ או מתכת, חתיכות, חותכי צד, ברגים הם חלק בלתי נפרד מהערכה. ראוי לציין שככל שיש יותר פריטים בערכה כך הוא רב תכליתי יותר. הסטים הגדולים ביותר מכילים מעל 500 פריטים שונים, כגון צבת, מפתח שקעים, סיביות מתכווננות, צבת אף ארוכה, קבצים, צבת, אזמלים, מפתח ברגים.

מגירות המשמשות לאחסון פריטים יכולות להיות עשויות מתכת או למשל פלסטיק. כמו כן, במהלך ייצורם משתמשים בחומרים אחרים. מידות הקופסה עשויות להשתנות, תלוי בתצורה ובמספר הפריטים הכלולים בה, החל מקלמר קטן, ועד מתלה כולל, אשר יכול להיות מצויד בנוסף בגלגלים לנוחיותכם.

סט אוניברסלי

הסט האוניברסלי עשוי להכיל סטים של פריטים בודדים ופרופילים צרים. ניתן לייצג אותו גם על ידי מכלול של מגוון רחב של פריטים השונים בפונקציונליות שלהם. הסט השלם של מערכת כלים ידנית אוניברסלית עשוי לכלול:

 • כבלי הארכה;
 • מחזיקים מיוחדים;
 • ראשי שקעים;
 • שערים;
 • מברגים וביטים;
 • מקשים (כולל מקשי imbus);
 • מחגרות;
 • מחזיקי ראש.

הערכות המגוונות מושלמות לתיקוני רכב או לתקלות קלות. הם משמשים לעתים קרובות בחיי היומיום כדי למנוע תקלות קלות.

אוטומטי

ערכות כלי יד למכוניות משמשות לעבודות תיקון ותחזוקה ברכב. ערכות מיוחדות כאלה מחולקות במיוחד בנפרד לשירותי רכב, למכוניות מתוצרת רוסיה וזרה, לרכבי מטען. יש גם ערכות מיוחדות לחובבי מכוניות רגילות.

ערכות מיוחדות

ככלל, ערכות מיוחדות מורכבות מפריטים מיוחדים במיוחד ומשמשות לביצוע עבודות הרכבה מדויקות. הם משמשים בעיקר ביישומי חשמל או טלפוניה. הם הושלמו עם חתיכות פגיעה, מתים, מברגים וברזים דיאלקטריים, צמות, צבת אף עגולה.

ערכה מיוחדת היא גם ערכה המיועדת לחשמלאים. הוא כולל מגוון חותכי חוטים, מברגים דיאלקטריים, כמו גם פריטים מיוחדים המשמשים במהלך עבודת הנחת קו כבלים או התקנת מגוון מכשירי חשמל.

יש לציין כי קיימות מגוון ערכות מיוחדות לתחומי פעילות שונים. לדוגמא, סט לעבודות נגרות כולל אזמלים, חותכים או חותכים.

בחירת ערכת כלי היד המינימלית הטובה ביותר בשנת 2020

מזוודה עם סט כלים טובים צריכה להיות בהישג יד לכל בעלים בכל בית. ערכות כאלה רלוונטיות לסילוק תקלות קלות או בעת ביצוע עבודות תיקון בבית. מנעולן, חשמלאי או נגר לא יכול להסתדר בלעדיהם בכלל. בנוסף, הכלי תמיד יהיה מתנה מצוינת לכל גבר.

סטים כאלה הם מכמה זנים - אוניברסליים (משמשים לפתרון בעיות שונות), כמו גם מתמחים. מתמחים משמשים לפתרון בעיות מסוימות, למשל, במהלך החלפת הצנרת או בעת תיקון חיווט חשמלי. ראוי לציין שלכל אחד מהם, אפילו הדגמים הפופולריים ביותר, יש יתרונות ספציפיים משלהם וחסרונות מסוימים.

Intertool ET - 6001

כל המוצרים של המותג Intertool הם ברמת איכות טובה ועמידים. ככלל, נעשה שימוש בפלדת ונדיום כרום במהלך ייצורם. ערכת הכלים הידניים Intertool ET - 6001 מיוצגת על ידי 21 פריטים.

כל פריט בודד בערכה זו נועד לבצע משימות ספציפיות. לדוגמא, פטיש ציפורניים, חומרה (מחברים ממתכת) וכן מפתח מנעולן הם מושלמים לעבודות מנעולן.

פריטים אחרים שנמצאים ב- Intertool ET - 6001 יכולים לשמש לפתרון מגוון משימות ביתיות. לדוגמא, צבת עשויה מתכת איכותית, סרט מדידה, ברגים משושה, כמו גם מברגים עם קבצים מצורפים שונים יעזרו לכם לתקן במהירות וביעילות דבר שבור בבית או לבצע תיקונים קלים.

לדברי הקונים, Intertool ET - 6001 היא אחת האפשרויות הטובות ביותר לשימוש ביתי.

Intertool ET - 6001

יתרונות:

 • הוא מכיל מספר רב של פריטים בעלי מאפיינים ופונקציות שונים, המיועדים לביצוע עבודות אינסטלציה;
 • הכלים הם בעלי שוליים חזקים ועמידות טובים;
 • ניתן להשתמש בחלק מערכה זו בעת ביצוע מגוון עבודות מגוונות;
 • הידיות עשויות פלסטיק איכותי, כך שיש להן מרווח בטיחות טוב ואינן נתונות לעיוות.

מינוסים:

 • מעט פריטים המתאימים לפתרון משימות מקצועיות שונות או מיוחדות במיוחד;
 • הברגים בערכה באיכות נמוכה מאוד.

יאטו יט - 0062

יאטו היא יצרנית פולנית של כלים איכותיים. סט Yato YT - 0062 מושלם עבור נהגים ואנשים שעובדים עם אינסטלציה. סט זה מיוצג על ידי 12 ברגים משולבים שעושים עבודה מצוינת בהתרופפות, או להיפך - הידוק ברגים או אגוזים.

ערכה זו מצוידת לא בקופסת אחסון מיוחדת, אלא בכיסוי בד קטן ופשוט. מארז זה מושלם לאחסון, נשיאה או הובלה של מקשי שילוב.

יאטו יט - 0062

יתרונות:

 • עשוי מסגסוגת פלדה עמידה ומצופה כרום;
 • יש להם מרווח בטיחות גדול;
 • מיוצג על ידי מספר גדול של מקשי שילוב;
 • מפתח הברגים המרכיב ערכה זו כולל מגוון רחב של יישומים.

מינוסים:

 • אין תיבת אחסון ייעודית;
 • התיק לאחסון מלאי פתוח, ולכן פריטים נופלים ממנו לעתים קרובות במהלך ההובלה.

Utool U10101SW

Utool U10101SW הוא סט מקצועי של כלי יד, המיוצג על ידי המותג Yutul. ערכת Utool U10101SW כוללת 120 פריטים שונים המושלמים למשימות מקצועיות, פרופיל צר ויומיומי.

עבור עבודות נגרות, Utool U10101SW מיוצג על ידי קובץ, אזמל, סרגל וקליפר, שיאפשרו לכם למדוד במדויק. לתיקון חיווט או מכשירים חשמליים, הוא מיוצג על ידי פריטים כגון מחוון חשמלי, סוגים שונים של מברגים, חשפנית מיוחדת המשמשת להסרת בידוד.

בנוסף, Utool U10101SW מיוצג על ידי קבוצה של מפתח ברגים משולב ומתכוונן. לעבודות מנעולנות הוא מצויד גם במספריים מיוחדים שבזכותם ניתן לחתוך מתכת בעובי קטן.

Utool U10101SW

יתרונות:

 • איכות;
 • מהימנות;
 • מצויד במזוודה אמינה להובלה;
 • הסט מיוצג על ידי מספר רב של פריטים.

מינוסים:

 • מחיר גבוה.

המלך טוני 91333MQ

משרד בשם קינג טוני הוא אחד מיצרני כלי היד הטאיווניים הידועים והטובים ביותר. ערכת המלך טוני 91333MQ מושלמת לעבודות חשמל או חיווט. הוא מיוצג על ידי 33 פריטים.

כדי לאחסן את כל הפריטים, קינג טוני 91333MQ מצויד בתיק מיוחד עשוי ברזנט. זה הופך אותם לקלים לאחסון וקלים להובלה למרחקים ארוכים. הידיות בהן כל הפריטים מצוידים דיאלקטרית. הם אינם מוליכים זרם חשמלי, עשויים מחומר באיכות גבוהה וחוסכים מהלם.

ערכת המלך טוני 91333MQ מושלמת לביצוע עבודות התקנה בהנחת כבלים או במהלך תיקונים, להתקנת שקע. הוא מיוצג על ידי פריטים כמו צבת, פלטיפוס, צבת, מפתחות משושה (משושים), חותכי חוטים, מברגים בתצורות שונות. בנוסף, לקינג טוני 91333MQ יש מושך מיוחד המאפשר להסיר במהירות ובקלות בידוד מהחוט, וסכין המצוידת בלהב נשלף מפולח. למדידות, לקינג טוני 91333MQ יש גם סרט מדידה.

המלך טוני 91333MQ

יתרונות:

 • ספק עבודה בטוחה בעת החלפה או תיקון חשמל, חיווט;
 • בנוסף לפריטים בעלי פרופיל צר, הערכה מיוצגת על ידי המספר המינימלי של כלים נפוצים בהם ניתן להשתמש בחיי היומיום;
 • הפריטים (החלק המתכתי שלהם) עשויים מסגסוגת פלדה מצופה כרום, חוזק מוגבר;
 • הידיות מצוידות בתוספות גומי מיוחדות וגמישות, כך שהן לא מחליקות בידיים בעת ביצוע העבודה.

מינוסים:

 • רצועת התיק אינה מצוידת בתוספת רכה, המקשה על נשיאתה למרחקים ארוכים;
 • מחיר גבוה.

אומברה OMT101S

אומברה OMT101S כוללת פריטים המתאימים לביצוע בדיקות רכב, הנחת או תיקון חיווט וכן פתרון בעיות במגוון בעיות המתעוררות בבית. ערכת Ombra OMT101S גדולה ומגוונת בו זמנית. הוא כולל 101 נושאים, המיועדים לעבודה מקצועית, מקצועית מאוד וגם לעבודה ביתית.

הסט השלם של Ombra OMT101S מורכב מראשי שקעים, סיביות, מפתחות משושה וכן מפתח ברגים פתוחים. אומברה OMT101S כוללת גם פריטים לשימוש כללי. אלה כוללים: מסור, פטיש, צמות, סרט מדידה, אורך 5 מ ', צבת, הכלולים גם הם, סכין, מברגים (6 חלקים), צבת אף.

אומברה OMT101S

יתרונות:

 • האם רב תכליתי;
 • נעשה שימוש בפלדה מסגסוגת גבוהה;
 • הסט כולל 101 פריטים;
 • מצויד במארז מיוחד עשוי פלסטיק איכותי ועמיד.

מינוסים:

 • עֲלוּת;
 • קשה לרכוש מכיוון שקיימות הפרעות תכופות באספקתו לחנויות.

תרשים השוואת ערכות

שֵׁםתיאור הכיתהסוגמספר הפריטים בערכה (חתיכות)איזה סוג אריזה משמשת לאחסוןמשקל כוללמדינה יצרנית
Intertool ET - 6001בֵּיתִישייך לסוג האוניברסלי24מארז עשוי פלסטיק3.99 ק"גחרסינה
יאטו יט - 0062מקצועיאוטו12כיסוי משמש כאריזת אחסון1.92 ק"גפּוֹלִין
Utool U10101SWמקצועי למחצהנַגָר120מארז עשוי אלומיניום8.53 ק"גטייוואן
המלך טוני 91333MQמקצועיתוכנן לעבודה עם חשמלאי33תיק מיוחד משמש לאחסון והובלה6 ק"גטייוואן
אומברה OMT101Sמקצועיאוניברסלי101מארז עשוי פלסטיק איכותי משמש לאחסון7.93 ק"גטייוואן

ישנן קבוצות רבות של כלי יד שנבדלים גם במחיר וגם בפונקציונליות. יש לציין כי הציוד שלהם יכול להיות מגוון. הסט המינימלי מורכב ממספר מקשים ולפחות מברג אחד. תצורות מורחבות, בהתאם ליצרן, מורכבות מפריטים כמו ידיות סיביות וברזים, מפתח צינורות ומפתחות. ערכות מסוימות עשויות להכיל סרט דביק (בדרך כלל כמתנה).

בבחירת כלי, רוב האנשים שואלים שאלות כמו למשל איזו חברה ואיזו סט עדיף לקנות, אילו סטים קיימים, כמה הם עולים. במענה לשאלות אלו, ראוי לציין כי בעת בחירתך, קודם כל, עליך לשים לב לעצות ולהמלצות של המומחים שמוכרים אותו. התאם ייעוץ לצרכים שלך, היקף העבודה המתוכנן. בנוסף, על מנת להימנע מטעויות בבחירה, עליך להכיר את הביקורות על סטים שונים המפורסמים ברשת, ולשקול גם את הדירוג של לפחות 3-5 מהיצרנים האיכותיים ביותר.

כמובן שלכל אדם יש קריטריונים שונים לבחירת מוצר כזה או אחר, אך כאשר בוחרים כלי ידני, כדאי לשים לב לחומר ממנו הוא עשוי, כמו גם לאיכות הידית שלו. אם יש לך ניסיון בשימוש בסטים המתוארים בדירוג שלנו, או אם אתה משתמש בכלי אחר, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *