הכל על הקלטת פנים אסתטיות

0

הקלטה אסתטית נקראת גם הרמת גבס: "קלטת" בתרגום מאנגלית פירושה "קלטת", המשמעות השנייה של המילה היא "להדביק". בתחילה, ההקלטה פותחה כשיטת פיזיותרפיה, בשנות ה -70 של המאה הקודמת היא שימשה לראשונה לשיקום ספורטאים מקצועיים לאחר פציעות. זה הוכנס לקוסמטיקה לאחרונה יחסית - באמצע שנות ה -90. במהלך 20 השנים האחרונות, הטכניקה של הליך זה להיפטר מקמטים עברה שינויים מינימליים. החידושים נגעו בעיקר לחומרים איתם הוא מתבצע, כלומר הקלטות.

איך לעשות את זה נכון

מהות הטכניקה היא כי סרט דבק כותנה או משי מודבק לעור, לוקח חלק מהעומס ממתח השכבה העליונה של העור ומקבע את שרירי הפנים. כך, התכווצותם הבלתי מבוקרת נחסמת (לא ניתן יהיה להתקמט באופן לא רצוני, לפזול וכו '), מה שמונע היווצרות קמטים מחקים המופיעים רק בגלל תנועות בלתי מבוקרות כאלה. על פי הצהרות קוסמטיקאיות המקדמות הליך קוסמטי זה, מיקרו-מחזור הלימפה עולה באזור הקבוע בקלטת. זרימת הדם הגוברת מזינה את העור בחמצן ובחומרים מזינים, ומביאה אותם מהר יותר לפינות הרחוקות ביותר. זאת בשל העובדה כי טלאי מודבק כראוי מספק מרחב נוסף לזרימת הלימפה על ידי הרמת העור.

על מנת שהתוצאה תהיה מורגשת ולא תיתן את ההשפעה ההפוכה, עליך להיות מונחה על ידי הכללים הבאים:

 1. לפני ההליך, הפנים מנקים היטב. השימוש בקוסמטיקה שמנונית אינו נכלל - הוא מונע שכבת הדבק של הסרט להידבק לעור ולקיבוע נכון של רקמת העור.
 2. מותר לבצע עיסוי קל לפני הדבקת הקלטות - מוטב שייצמדו לעור המחומם. לאותה מטרה ניתן "לחמם" אותו מעט בין כפות הידיים לפני ההדבקה.
 3. הסרט מוחל לאורך קווי העיסוי כך שלא נוצרים קמטים או קפלים על העור. אין להדביק על העור סביב העיניים.
 4. תלוי בעומק הקמטים, זמן היישום יכול לארוך בין 40 דקות למספר שעות. במקרה של קמטים עמוקים וקווי מתאר פנים "צפים", מומלץ להשאיר את הקלטות למשך הלילה. יחד עם זאת, לקצות אין חלוקה לסוגי יום ולילה, כפי שחלק מהקונים סבורים. לצבעים שונים של קצות אין פונקציה אינפורמטיבית, הם נועדו לעודד את המשתמשים בהם ואת מי שמסתכל עליהם, לא יותר.
 5. לפני הסרת הקלטת, אין להרטיב את הקלטת במים או באלכוהול, כדי שהדבק לא יתקלף ויישאר על העור. עדיף להשתמש בתרסיס מסיר מיוחד או בשמן קוסמטי. לאחר השריית הקלטת באמצעותה, עליך להמתין 2-3 דקות.
 6. הטיח מוסר באותו אופן בו הוחל - לאורך קווי העיסוי, בעוד תחילה החלק העליון של קצה הסרט מופרד בקפידה, והוא מתגלגל לגליל לכיוון ממרכז הפנים לקצוות. התנועות צריכות להיות חלקות, לא למשוך או למשוך יותר מדי את הסרט.
 7. לאחר הסרת הקלטות ניתן למרוח בתכשיר קרם לחות עם חומצה היאלורונית או ג'ל בהיר עם קולגן.לאחר ההקלטה, כל אחד מהמוצרים הללו מעניק לחות ומזין את העור, ונספג מיד בעור המחומם. אדמומיות קלה בפנים לאחר ההליך היא תקינה, אינך צריך לפחד מכך.

מתנה לנשים הצעירות המעשיות ביותר שאינן אוהבות לשלם יותר מדי על מה שהן יכולות לעשות במו ידיהם: הרמת גבס יכולה להיעשות בבית לבד. לשם כך תזדקק לרישום דיאגרמטי עם כיוונים מצוינים של קווי עיסוי, סרט ומעט סבלנות כדי "למלא את היד". אם אתה לוקח את הזמן וממלא בקפדנות אחר ההמלצות שהוצגו לעיל, תוכל לשלוט בטכניקה של הקלטה אסתטית.

תכנית למשך 30-40 שנה: התמקדו בלחיים, בעצמות הלחיים ובקפלי האף.

תוכנית במשך 40-50 שנה: לאמור לעיל מתווסף אזור "T" (מצח ומרחב בין הגבות ומעל), ואזור הסנטר.

תכנית מגיל 50: כל האמור לעיל + סגלגל הפנים והאף

בנוסף, עליכם לדעת מהם טיפים. אם אתה מתכנן לבצע את ההליך בעצמך, תעלה שאלה טבעית: כיצד לבחור את החומר הנכון. לכן, להלן, הקריטריונים לבחירת סרט קינסיולוגי להקלטת פנים אסתטיות נחשבים בפירוט.

מַטָרָה

ככלל, סוג הקלטת מצוין על גבי האריזה: קלטת קינסיו, קלטת קרוס, סרט פעיל או קוסמטיקה.

קינסיולוגית (מה"קינסיו "היוונית - בתנועה) היא בעלת פלסטיות, יכולה לשמש כתיקון קוסמטי כנגד קמטים, וכאופציה ספורטיבית לנקעים, המטומות ופציעות אחרות. צלב ונכס משמשים למניעת פציעות, הם מודבקים לחלק מוחלש או שהוחזר לחלוטין של הגוף. ככלל, הוא מיוצר בסלילים בעלי רוחב קלטת שונה, המאפשר למדוד רצועות בכל אורך. הסוגים הבאים של קלטות קוסמטיות משמשים לפנים:

 • ניקוז לימפטי - ברוחב 0.5 עד 1.5 ס"מ - אוניברסלי לכל חלק בפנים, המשמש להפעלת זרימת הלימפה (למשל, עם המטומות);
 • דוגמנות - ברוחב של 1 עד 2.5 ס"מ, לאזור הנזולביאלי ואזור "T".

ביעילות נמוכה של סוגי קוסמטיקה, קוסמטיקאיות יכולות לנקוט בשימוש בקלטות צולבות - מבנים דביקים בצורת סריג. המאפיין העיקרי שלהם הוא החומר הלא אלסטי ממנו הם עשויים. זה מספק קיבוע נוקשה יותר של שרירי הפנים והשכבה העליונה של העור כדי לשפר את זרימת הלימפה.

עצת קוסמטיקאית: אל תחליף בעצמך את התיקון הקוסמטי לפנים. הכדאיות של תחליף כזה יכולה להישפט רק על ידי קוסמטיקאית בעלת השכלה רפואית, המעריכה נכון את מצב העור ואת נוכחות התוצאה מההליכים שכבר בוצעו.

העובדה היא שאי אפשר לקבוע באופן עצמאי את יעילות ההקלטה לאחר 3-4 הפגישות הראשונות - רק קוסמטיקאית יכולה להבחין בשינויים בשלב מוקדם. האפקט הוויזואלי מופיע לאחר 8-10 הליכים.

יַצרָן

מי שמתכנן לבצע את ההליך בכוחות עצמו ויש לו ספק לגבי איזה טיפ עדיף לקנות, צריך לשים לב למוצרים של חברות דרום קוריאה. הקוריאנים הם היצרנים הטובים ביותר של מוצרי קוסמטיקה לטיפול בפנים ובגוף עם התמורה הטובה ביותר לכסף.

המלצות קוסמטיקאיות: כאשר רוכשים קלטות מחברות אמריקאיות, צרפתיות וגרמניות ומחליטים איזה מהם עדיף לקנות, עליכם ללמוד היטב את התיאור: כתובת ההפקה מצוינת שם. זה הדבר הראשון שיש לשים לב אליו.

העובדה היא שרוב המוצרים של חברות הקוסמטיקה האירופאיות מיוצרים בסין. מבחינה כלכלית כדאי לשמור על מתקני ייצור במדינה מסוימת זו בגלל שכר הדירה הזול של שטח ועבודה.

נשאלת שאלה טבעית: היכן ניתן לרכוש חומר קוריאני איכותי? בחנויות ובבתי מרקחת רוסיים, מוצרי קוסמטיקה קוריאניים הם מעטים מאוד, למעט חנויות מתמחות, שם הסחורה מגיעה ישירות מ- DPRK.אתה יכול לקנות קלטות בחנויות מקוונות שמוכרות קוסמטיקה קוריאנית לפנים ולגוף.

יתר על כן - דירוג קלטות הפנים האיכותיות של היצרניות הקוריאניות, שקיבלו את הביקורות הטובות ביותר מקונים וקוסמטיקאיות.

קלטת יופי של ארס

אפשרות אוניברסלית להיפטר מקמטים ולהאצת שיקום לאחר פציעות, ולא רק ספורטיביות. חומר: 97% כותנה, 3% סטרץ '. הודות להרכבו, הוא מקבע את העור באיזור הנבחר באופן אמין, ומונע תנועה לא רצונית של שרירי הפנים.

קלטת יופי של ארס

יתרונות:

 • הרכב דבק היפואלרגני - המוצר משמש ברפואת ילדים וקוסמטיקה;
 • מרקם נושם.

חסרונות:

 • רוחב - 5 ס"מ, זה לא נוח לשימוש באזורים קטנים בפנים, למשל, במקדשים למניעת רגלי עורב.

BBTape

פותח על ידי איגוד הרפואה הקוריאני לאיזון קלטת. מבחרם כולל קלטות הקוסמטיקה התקציביות ביותר עשויות משי מלאכותי, כותנה טבעית וניילון - לבחירה, תלוי במטרה. "טריק" שיווקי: טיפים מיוצרים ב -18 צבעים לכל טעם ולכל ארון בגדים. אחרי הכל, אנשים כבר לא מתביישים מקצות, ומציגים אותם, כמו שהיה באולימפיאדת 2012, כאשר ספורטאים רבים היו מלאים בפסים צבעוניים המודבקים לחלקים שונים בגוף. שלושה סוגים של דבק: חזק, רך והיפואלרגני. יש קו נוסף עם צבעי ילדים.

BBTape

יתרונות:

 • רוחב בין 2.5 ל -5 ס"מ;
 • סליל 5 מ 'ניתן לרכוש במחיר של 320 רובל;
 • ישנם סוגים עמידים למים של קלטות;
 • ישנם סוגים עמידים למים של קלטות.

חסרונות:

 • לא נמצא.

נסארה

החברה מייצרת קלטות קינסיו משנת 1996. הקו כולל 8 צבעים ושני סוגי חומר: כותנה וזהב. הודות לשיפור מתמיד של טכנולוגיות הייצור, החומר "נושם" לא פחות מכותנה. סרטי המשי הראשונים לא היו כל כך בטוחים לעור, במיוחד לעור רגיש. לאחר היישום שלהם, 30% מהחולים חוו גירוי הנגרם כתוצאה מאפקט החממה.

קלטת נאסארה

יתרונות:

 • אטום למים - 100%;
 • הרכב דבק היפואלרגני.

חסרונות:

 • מחיר ממוצע - מ- 650 רובל. למשך 5 מ '.

המלצות קוסמטיקאיות: כאשר בוחרים בין מוצרים קוריאניים לסינים, עדיף לתת עדיפות על הראשונים.

לדברי הקונים, טיפים סיניים נחותים לעומת עמיתיהם הקוריאנים באיכותם. מאפיינים כגון נשימה, פלסטיות והיפואלרגניות של קצות קוריאנים הם בסדר גודל גבוה מזה של הסינים. שליטה קפדנית של המדינה בייצור מוצרי קוסמטיקה וחומרים מבטיחה את איכות המוצרים ומעודדת את היצרנים לשפר כל העת את הטכנולוגיות. לכן, ההצהרה על האיכות הגבוהה של מוצרים קוריאניים אינה מופרכת בשום פנים ואופן, אלא מגובה בעובדות. בפורומים ובמשאבים של בלוגרים יופי תוכלו למצוא ביקורות מפורטות בנושא זה, כולל השוואות.

בנוסף להמלצות, להקלטה אסתטית יש גם התוויות נגד:

 1. ההליך משמש בזהירות על עור שמן, מכיוון שהקלטת סוגרת את הנקבוביות, מפריעה לייצור החלב ומעוררת הופעת מורסות. כך גם בהליך עור מעורב. היתרון של שימוש בהרמת טלאים בשני המקרים מוסכם בצורה הטובה ביותר עם קוסמטיקאית.
 2. לא ניתן לבצע בנוכחות מחלות עור:
 • אקנה, אקנה וולגריס, דמודיקוזיס ודרמטיטיס - האפקט התרמי שנוצר מאזורים בעייתיים חופפים יחמיר את המחלה;
 • פפילומות, קרצינומה - על ידי הסרת המדבקה, אתה יכול לשבש או לפגוע בניאופלזמה, מה שעלול לגרום להישנות המחלה ולעורר את צמיחתה המוקדית;
 • אקזמה, הרפס - גישה לאוויר לבועות על העור חסומה; בעת הסרת הקלטת קיים סיכון גבוה לשיבוש מבנה הגידול. כל זה יכול לעורר החמרה במחלה וסיבוכים.
 1. זה לא מבוצע במקרה של פקקת ותגובות אלרגיות, שכן "אפקט האמבטיה" יכול לסבך את מהלך המחלה.
 2. אין זה מקובל לבצע את ההליך עם פצעים פתוחים, כיבים או כוויות בפנים, כדי לא לעורר דימום ולא לשבש את תהליך התחדשות הרקמות.

יש לקחת בחשבון מגבלות אלה כדי לא להחמיר את מצב העור עם בעיות קיימות.

לפי המסורת, בסיכום הדברים שנאמרו, יש צורך לפרט בכנות ובאובייקטיביות את כל היתרונות והחסרונות של שיטה קוסמטית זו.

יתרונות:

 • קלות היישום גם בבית;
 • מינימום אביזרים נדרשים, חומרים וכלים - רק הקלטת והידיים שלך;
 • קורס מלא של 10 פרוצדורות משפר את העור על ידי הגברת זרימת הלימפה והדם;
 • התיקון כמעט ולא מורגש על העור;
 • יעילות מוכחת בתחום השיקום לאחר פציעות: המטומות ובצקות מתמוססים מהר יותר, הפסקת הכאב נעצרת.

חסרונות:

 • משך ההשפעה הקצר. לכן, במקרים מתקדמים קוסמטיקאיות ממליצות על הדבקת קלטות בלילה;
 • בניגוד לטענותיהם של כמה קוסמטיקאיות המקדמות פעיל הדבקה, היא אינה מתאימה לכל סוגי העור;
 • יעילות השיטה לא הוכחה;
 • עלות ההליך בסלון עשויה להיות פחותה, לאור קלות השימוש בחומר.
 • אין להם פונקציות נוספות; ישנה קביעה שצבע התיקון תלוי בתכונותיו: למשל, סרט ורוד - עם אפקט מחצל, שחור - עם פונקציית קיבוע חזקה יותר, אדום - התחממות וכו '. ואין תשובה מוגדרת: האם זה נכון, או "טריק" פרסומי. באשר לקלטות הקוסמטיקה לפנים, אין להן פונקציות נוספות, מכיוון שהן אינן מכילות אלא את הדבק והחומר ממנו הן עשויות. לפונקציות נוספות באופן אובייקטיבי אין מאיפה לבוא.

כל האמת על הקלטה אסתטית

ולסיום - זבוב במשחה. מחקרי פרופיל על יעילות היישום במיוחד בקוסמטיקה בוצעו בהפרות או בזיוף התוצאות של רובן. בנקודת זמן זו, המצב הוא כדלקמן: הלקוחות שניסו את ההליך חולקו לשתי קבוצות שוות בערך: יש הרואים את ההשפעה וטוענים כי תרופה זו להילחם בקמטים מחליפה הרמה היאלורונית ואפילו ניתוחים פלסטיים. אחרים בטוחים שלא מדובר באפקט פלצבו, ושיטה קוסמטית זו באופן אובייקטיבי אינה יכולה להשפיע. בשתי הקבוצות ישנם לקוחות של מכוני יופי ואלו שביצעו את ההליך בעצמם.

לכן, יש רק דרך אחת להיות בטוחים ביעילות או חסר תועלת של הקלטה אסתטית - לנסות זאת.

כמה זה?

העלות הממוצעת של עיבוד אזור פנים אחד היא בין 400 ל -600 רובל. ייעוד קוסמטי מרמז על 11 אזורי השפעה. הקורס מתוכנן בממוצע ל 10-11 מפגשים - כלומר מפגש אחד לכל אזור או טיפול באזור בעיה אחד 2-3 פעמים, בתנאי שחלק כלשהו בפנים עדיין לא זקוק לתיקון. הקורס המלא יעלה בין 4,500 ל -6,500 רובל. משתלם יותר לקנות קלטת בבית מרקחת או בחנות מקוונת ולבצע את ההליך בעצמך.

הצעירות בעלות התושייה הרבה ביותר משתמשות בטיח בית מרקחת להקלטה אסתטית. בדרך כלל משתמשים באופציה כירורגית מיקרופורוזית. יתר על כן - סקירה של הפלסטרים הפופולריים ביותר, המשמשים למטרות אחרות, אך נותנים, לדעת הלקוחות, השפעה לא גרועה יותר ממספרה. אנלוגים זולים אלה של קלטות קוסמטיות זמינים בכל רשתות בתי המרקחת.

Leotrans

ניתוחים מחוררים המבוססים על פולימרים ניתן למצוא כמעט בכל בית מרקחת במחיר של 80 עד 100 רובל. לסליל 5 מ '. רוחב הרצועה - 2.5 ס"מ.

טיח Leotrans

יתרונות:

 • הקלטת המחוררת מקלה על קריעת חתיכה באורך הנדרש;
 • דבק היפואלרגני;
 • אוויר חדיר;
 • חסין מים.

חסרונות:

 • מיועד להלבשה וקיבוע צנתרים וצינורות לעור. לא ניתן לטעון כי למוצר פונקציונליות זהה לקלטות קוסמטיות.

ליאופור

נייר מחורר, להצמדת מחטי פרפר, צנתרים וקיבוע תחבושות משמש נשים רבות להקלטה. זמין ברוחבים של 1.25 ו- 2.5 ס"מ.

תיקון ליאופור

יתרונות:

 • דבק היפואלרגני ומרקם נושם אינם כוללים אלרגיות ואפקט חממה;
 • נשלף בקלות;
 • המחיר הממוצע בבית מרקחת הוא מ- 30 רובל.
 • הוא משמש לילדים ועור רגיש ודק.

חסרונות:

 • לא ידוע בוודאות אם יישומו ייתן את האפקט הרצוי.

אומניפילם

פולימר, מחורר, עם שכבת דבק היפואלרגנית. רוחב 1.25 ו -2.5 ס"מ, בסליל 5 מ '.

אומניפילם

יתרונות:

 • העור מתחת לתיקון נושם;
 • קל לקרוע את הסרט באורך הרצוי;
 • מתאים לעור רגיש;
 • מחיר ממוצע - בין 90 ל -130 רובל. לכל סליל.

חסרונות:

 • לא מיועד להקלטה, ניתן לבסס את האפקט רק לאחר שימוש קבוע.

כניסוי, אתה יכול לנסות להשתמש בפלסטרים התקציביים האלה במהלך ההליכים. אבל זה יהיה שימושי לא רק לעקוב אחר העצות וההמלצות של קוסמטיקאיות ותומכי הקלטה אסתטית, אלא גם לנתח את כל המידע שהתקבל. יעילותו של הליך זה ליופי ובריאות העור לא הוכחה, כשם שנזקיו לא הוכחו באופן חד משמעי. לכן, במקרה זה, עדיף להשתמש בכלל "אמצעי הזהב": להתנסות, תוך התחשבות במגבלות, לא להתעלל בחיסכון לרעת בריאות העור, ולא להאמין לכל ההבטחות של גורו הטיפ. היופי שלך בידיים שלך.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *