מרפאות השיניים הטובות ביותר בתשלום לילדים בנובוסיבירסק בשנת 2020

0

כאשר מתעוררת בעיה בשיניים, נשאלת השאלה: כיצד לבחור מרפאה ורופא. לאחרונה הופיעו מרפאות שיניים רבות, כולל רפואת שיניים לילדים בתשלום מבוקשת, מאמר זה יספר על הטובים שבהם בנובוסיבירסק.

כיצד לבחור את המרפאה המתאימה

לאיזה מהם ללכת, לפי איזה עיקרון לקבוע את אחד המתאים ביותר? הסטטיסטיקה מדגישה את הקריטריונים העיקריים לפיהם האוכלוסייה בוחרת:

 • מידת איכות הטיפול - 40%;
 • שירות מרפאה - 30%;
 • מיקום - 20%;
 • עלות הליכים - 10%.

אלה תוצאות הסטטיסטיקה העולמית, ברוסיה מחיר השירות הוא מלכתחילה ברוב המקרים. האם זה תמיד נכון? בואו ננסה להבין איך לא לטעות בבחירת מרפאה ורופא.

 • אנו מתחילים לחפש מידע באינטרנט. אם למרפאה יש אתר משלה, היא כבר מדברת על מוצקות. עליכם לקרוא בעיון את המידע אודות עבודת המיזם, כישורי המומחים, ניסיון בעבודה. כדי לבדוק את המידע שהתקבל, עליך להתקשר למנהל המערכת ולברר כמה פרטים. מה צריך להיות מדאיג בתשובות המנהל: הרופאים לא עובדים או שהנהלים המצוינים באתר אינם מקובלים; שם את המחיר מבלי לפקפק בדייקנות האבחנה שלך; מציע מיד טיפול, ללא התייעצות עם רופא; עונה בהיסוס על שאלות, מאפשר הערות לא מכובדות. במרפאה מכובדת מייחסת חשיבות רבה לעבודתו של המנהל - הרי זה האדם הראשון שהמטופל פוגש. על הילד לפתח תפיסה חיובית של הסביבה.
 • עליכם לברר איזה ציוד וחומרים משמשים לעבודה. האם המרפאה מצוידת בציוד אבחון: מכונת רנטגן, טומוגרפיה, מיקרוסקופים מיוחדים וכו '. ההרדמה היישומית ממלאת תפקיד חשוב. הליך זה דורש הרדמה מיוחדת ומומחה מוסמך.
 • תפקיד גדול בבחירה ממלא את המלצת המטופלים שביקרו במרפאה.
 • על המרפאה להיות בעלת רישיון למתן שירותי אשפוז ורפואת ילדים לילדים מתחת לגיל 16. גם אם יש רופא במדינה שיש לו את הזכות לטפל בילדים, אתה לא צריך לסמוך על מרפאה כזו.
 • רופא שיניים לילדים הוא גם רופא וגם פסיכולוג. הוא יודע למנוע פחד בילד ולהשרות אמון בעצמו. לכן לא אמורים להיות מומחים כלליים בצוות. בהכרח נוכחותם של רופאים צרים: רופא שיניים-מטפל, מרדים, חניכיים וכו '.
 • בעת ביקור במרפאת שיניים, יש לשים לב במיוחד לעמידת הצוותים בתקנים סניטריים ואפידמיולוגיים. על המקום להיות נקי; לטיפול בחלל הפה, יש צורך להשתמש בחומרים חד פעמיים, מכשירים (מפית חזה, כיסוי משענת הראש, כוס, כפפות אצל הרופא והעוזר), אותם על הרופא לפתוח בפני המטופל;
 • עבור הילד, פנים המתקן הרפואי ממלא תפקיד חשוב. הכל צריך לעורר רק רגשות חיוביים.

תכונות של טיפול שיניים בילדים

מומחי רפואת שיניים לילדים לוקחים בחשבון את מאפייני גופו של הילד.

 • על הרופא למצוא גישה לכל מטופל, להרגיע אותו;
 • הילד לא יכול להישאר על הכיסא הרבה זמן, ולכן חצי שעה היא הזמן המקסימלי להליך;
 • כדי למנוע פציעה, הרופא משתמש במהירות נמוכה של המקדחה;
 • הרדמה מתבצעת בשני שלבים: לפני ההזרקה מתבצע טיפול בג'ל לידוקאין.

הכנה להליך

הילד צריך להיות מוכן לביקור הראשון אצל רופא השיניים. בדרך כלל זה משאיר את הרושם הבלתי נשכח והחזק ביותר, ולכן עדיף שהביקור יהיה בעל אופי מונע, לא קשור לכאב.

אל תפחיד את הילד מראש ותגיד: “אל תפחד! זה לא כואב." ספר על הביקור כעל אירוע מעניין והודיע ​​על קבלת הפנים לא לפני יום מראש. בליווי, יש צורך לשמור על רוגע, מכיוון שהילד יכול לחוש את מצבו של ההורה.

ביקור אצל רופא השיניים לילדים הוא חובה לכל התינוקות. רופא מנוסה יוכל להעריך נכון את היווצרות השיניים, לאבחן חריגות בזמן ולבטל פתולוגיות אפשריות. בעיה מוזנחת עלולה להתבטא עוד יותר במום הלסת ולגרום למומים בדיבור.

מיטב מרפאות השיניים לילדים

רשת מרפאות "סטילנט"

במרכז לרפואת שיניים שלושה סניפים. מרפאות המצוידות בציוד מודרני מספקות מגוון רחב של שירותי שיניים. במהלך העבודה משתמשים בחומרים מהדור השישי של היצרנים המובילים בארה"ב, אנגליה, גרמניה.

רפואת שיניים לילדים מיוצגת על ידי כמה רופאים המתמחים ברפואת שיניים לילדים, אשר כולם סיימו קורסים להכשרה מקצועית והתמחות בטיפול בילדים או כירורגיה. כל רופא שיניים הוא פסיכולוג ובקבלה הוא יוכל למצוא גישה לחולה קטן.

המרפאה יצרה סביבה נעימה ורגועה. ארונות עם כיסאות נוחים יעזרו לתינוק להירגע, וטכניקות פסיכולוגיות המשמשות את המומחים יקלו על הלחץ. במהלך הפגישה הטיפולית, הילד יכול לצפות בסרטים מצוירים על המסך, כמו גם להסיח את תשומת הלב בצעצועים צבעוניים.

טכנולוגיות טיפול מודרניות וטכנולוגיה מתקדמת מסייעות לרופא השיניים לילדים להשלים במהירות את ההליך מבלי לעייף את הילד. לביקור הראשון במרפאה, מומלץ להירשם לשיעור היגיינה. הקבלה מתנהלת בצורה שובבה, הילד יראה כיצד לצחצח שיניים, מדוע יש צורך בביקור אצל רופא השיניים, כיצד לבחור את משחת השיניים והמברשת הנכונה. במהלך תקופה זו התינוק יתרגל לזה וכל הפחדים ייעלמו.

כל שלושת המתקנים הרפואיים עובדים בימי חול בין השעות 8 עד 21.00, שבת, ראשון בין השעות 9 עד 19.00

כתובות: st. גוגול, 38, רחוב קרילובה, 4, גרבנשצ'יקובה, 8

יתרונות:

 • אווירה נעימה;
 • צוות מועיל;
 • מגוון רחב של שירותים;
 • רק משוב חיובי.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

רשימה ועלות שירותי רופאי שיניים לילדים:

תהליךעלות, שפשף.)
תוכנית אבחון וטיפול500
התייעצות עם רופאי שיניים בילדים ראשוניים400
התייעצות חוזרת של רופא השיניים לילדים200
טיפול עששת בשיני חלב3300
טיפול עששת בשיני חלב בהרדמה מלאה3600
טיפול בעששת שטחית2500
טיפול בדלקת דלקת שיניים בחלב בביקור אחד4300
טיפול בדלקת עור של שן חלב בהרדמה3950
עקירת שן חלב950
הרדמה כללית (טיפול שינה) 30 דקות2800
אימון להיגיינת הפה100

רשת מרפאות "בלסק"

החולים הראשונים פנו למתקן הרפואי בשנת 1993. נכון לעכשיו, הרשת מאגדת 6 מרפאות שיניים, מרכז רפואי אחד עם 3 מחלקות: טיפול ואבחון, שיניים וקוסמטיקה.

איחוד מספר מרפאות מאפשר היצע מרכזי, המאפשר להוזיל עלויות ולספק מחירים נוחים לחולים. כל ביקור אצל הרופא מתועד במאגר מידע אלקטרוני, לאחר סיום הטיפול, המטופל מקבל דיווח מלא על הסכומים שהוצאו. המרפאה מספקת אפשרות תשלום מקוונת דרך מערכת Yandex.Checkout.

משרדי שיניים מצוידים בציוד אבחון המתאים להתקדמות האחרונה בתחום זה: טומוגרף תלת מימד, KaVo DIAGNOcam, מיקרוסקופ. הרופאים מהקטגוריה הגבוהה ביותר, בעלי ניסיון רב בעבודה עם ילדים, מקבלים תינוקות. הטיפול מתבצע באמצעות מכשירים מיוחדים, תרופות ופתרונות אנטיבקטריאליים המתאימים לילדים.

חומרי מילוי הם בעלי הרעילות הנמוכה ביותר ומכילים סידן. זה יוצר את הבסיס הפיזיולוגי להיווצרות טוחנת. לשיכוך כאבים במהלך ההליך משמנים את החניכיים בעזרת חומר הרדמה לתינוק בצורת ג'ל, וההזרקה תהיה ללא כאבים. לילדים שיש להם ניסיון שלילי בטיפול שיניים או פעילים מאוד, מוצע לבצע את ההליך תחת תחמוצת החנקן או בהרדמה כללית.

בביקור הראשון מספרים לילד על ההליך הקרוב בצורה מעניינת. על בובה, רופא שיניים לילדים מראה כיצד לצחצח נכון את השיניים. כל המניפולציות עם מברשת השיניים מתבצעות בצורה שובבה. ואז, כשהתינוק מוכן, מבוצעים עבורו הליכים פשוטים. בתום הביקור נאספים מברשת ומשחת שיניים.

אבחון בטוח

ברפואת שיניים לילדים, תשומת לב מיוחדת מוקדשת לאבחון, שכן האבחנה הנכונה מאפשרת לך לקבוע את הטיפול הדרוש בזמן. בבחירת טכנולוגיה בטיחות היא הקריטריון העיקרי. שיטת הבדיקה לא אמורה להפחיד את הילד.

פיתרון טוב הוא להשתמש בשיטת DIAGNOcam לצורך אבחון. בדיקה מתבצעת על ידי העברת לייזר וקיבוע באמצעות מצלמה דיגיטלית. בזמן אמת, המבנה הפנימי של השן מופיע על גבי המסך. ההליך אינו כואב לחלוטין ואינו גורם לתגובה שלילית אצל הילד.

יתרונות השיטה:

 • הורים יכולים לראות את התהליך כולו על המסך בזמן אמת ויכולים להעריך באופן עצמאי את עומק עששת;
 • זמן מופחת לאבחון;
 • הדיוק באבחון והידור תהליך הטיפול עולה.

הרדמה קלה

מומחים בעלי הכשרה גבוהה מוצאים גישה לכל תינוק, המסייעים להתגבר על המחסום הפסיכולוגי. הפנים של כל שש המרפאות מעורר רק רגשות חיוביים. המשרדים נקיים לחלוטין, הרופאים משתמשים בכלים חד פעמיים בלבד. במהלך ההליך הילד יכול לצפות בסרטים מצוירים.

רפואת השיניים לילדים במרפאה מציעה שירותי כירורג. מומחים מבצעים את פעולת חיתוך קדחת הלשון. ההליך מתבצע בהרדמה מקומית, עם תפרים הניתנים לספיגה עצמית. אם תרצה בכך, רופאים מבצעים התערבות כירורגית בשיטת שאיפה של תחמוצת החנקן או הרגעה.

מה המהות של שיטה זו? כאשר התערובת נשאפת, מופיע ישנוניות, הגוף נרגע, כל הפחדים חולפים. לילדים, הליך זה מבוצע לפני ההזרקה. אדי תחמוצת החנקן אינם מזיקים לקרום הרירי ואינם גורמים לאי נוחות. שיטה זו משמשת בהצלחה מזה 30 שנה בארצות רפואת השיניים המתקדמת: ארה"ב, ישראל, בריטניה. תערובת החמצן-חנקן אינה מזיקה לחלוטין לגופו של הילד, היא מוסרת בקלות ואינה גורמת להתמכרות.

משרדי רפואת שיניים לילדים מעוצבים בססגוניות; לאחר ההליך, הרופא מעניק לכל ילד מתנה קטנה.

כתובות מרפאה:

 • pl. ק 'מרקס, 2
 • רחוב. פוקרישקינה, 1
 • רחוב. גיאודזיה, 4/1
 • רחוב. קירוב, 27
 • רחוב. סובייטי, 64
 • רחוב. סובייטי, 17 א

השדרה האדומה, 100

טלפון: +7 (383) 233-22-03

יתרונות:

 • סביבה נוחה;
 • מומחים מוסמכים;
 • השימוש בהרדמה חדשנית;
 • מחירים נוחים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

רשימת מחירים:

תהליךעלות, שפשף.)
ניקיון מסתגל660
הרדמת יישום70
הרדמת חדירה תוך אוראלית, הולכה370
הרדמת יישום לילדים (יפן)285
שיקום שיניים עם סתימות "ויטרמר", "ישירות" (לאחר טיפול אנדודונטי)1455
שיקום שיניים עם מילוי אסתליט1900
איטום סדק של שן אחת730
ניקוי היגייני של כל החלל על ידי פרופ. בְּדִיקָה1040
ניקוי היגייני של כל חלל הפה (עם פלטה)1455
ניקוי היגייני של כל החלל עם הפלרת שיניים לילדים מתחת לגיל 121040
ניקוי היגייני של כל החלל עם הפלרת שיניים לילדים מגיל 12 עד 171305
הפלרה עמוקה (שן אחת)345
השתלת אמייל תמידית (יותר מ 8 שיניים) שן אחת675
השתלת אמייל תמידית (עד 8 שיניים) שן אחת900
באמצעות רטרקטור רך270
טיפול בעששת של שן זמנית עם שיקום "ויטרמר", "ישיר"1675
טיפול בעששת של שן קבועה עם מערכת שורשים לא מעוצבת עם שיקום עם סתימות "ויטרמר", "ישיר"2235
טיפול בעששת מסובכת של שן זמנית (ביקור ביניים)505
טיפול בעששת מסובכת של שן זמנית על ידי קטיעה2350
טיפול בעששת מסובכת של שן זמנית בשיטת עקירות חיוניות עם מילוי עם משחת 1k / k2680
טיפול בעששת מסובכת של שן זמנית בשיטה של ​​עקירות חיוניות עם מילוי עם משחת 2 k / k3015
טיפול בעששת מסובכת של שן זמנית בשיטת עקירות חיוניות עם מילוי עם משחת 3 k / k3345
טיפול בעששת מסובכת של שן קבועה עם שורשים לא מעוצבים על ידי קטיעה2790
טיפול בעששת שטחית ללא הכנת שיניים. מערכת אייקונים2235
מריחת כרית רפואית "ProRoot", "Biodentine"505
אימון להיגיינת הפה205
מתן טיפול חירום בטיפול בשן זמנית620
מילוי תעלת שורש אחת "ProRoot", "ביודנטין"1955
תור (בדיקה, התייעצות) אצל רופא שיניים לילדים, ראשוני455
קבלה (בדיקה, התייעצות) של רופא שיניים לילדים חוזרת270
היגיינה מקצועית של הלוח הפיגמנטי של פריסטלי.1630
הכנה פסיכולוגית לטיפול, הסרה (20 דקות)620
רדיואיוגרפיה של השיניים295
הסרת שן זמנית1260
הסרת שן. שינוי נשיכה פיזיולוגי445

מרפאת שיניים "יבלוקו"

המרפאה מספקת מגוון רחב של שירותי שיניים למבוגרים וילדים. אנו משתמשים בציוד שיניים של חברת KaVo הגרמנית, המובילה בעולם בענף זה. במרפאה עובדים מומחים ברמה גבוהה, חלקם בעלי תואר דוקטור.

במהלך כל הליך, גישה פרטנית מוחלת על כל מטופל. תשומת לב מיוחדת הוקדשה להיגיינה וניקיון:

 • כל המכשירים עוברים 15 שלבי עיקור;
 • 45 תרופות לשימוש חד פעמי משמשות עבור כל לקוח.

האבחון מתבצע על ציוד דיוק גבוה DIAGMOcam - בזמן אמת על גבי התצוגה, אתה יכול לראות את הנזק לשן. זה חשוב על מנת לבסס אבחנה מדויקת ולקבוע את הטיפול הנכון. הורים לחולים צעירים מציינים גישה פרטנית לכל ילד. כל תהליך הטיפול גלוי באופן מקוון בצג המותקן מעל הכיסא.

בביקור הראשון רופא השיניים לילדים יספר לילד על ההליך בצורה שובבה, ישמן את השיניים ב"ריבה "(ג'ל מיוחד). כל הטיפול מתבצע ללא כאבים באמצעות תרופות באיכות גבוהה של חברה גרמנית. לאחר הביקור אצל הילד מחכה מתנה.

בלובי הילד יוכל לשחק, לצייר ולהיות רגוע לחלוטין לפני פגישת רופא השיניים. הביקור הראשוני אצל רופא השיניים לילדים עולה 440 רובל. טיפול עששת - 1350 רובל. ניתן לציין את המחירים לכל ההליכים בטלפון: 7 (383) 235-90-14.

כתובת המרפאה: st. מיקורין, 43.

יתרונות:

 • טיפול באמצעות טכנולוגיה גרמנית מתקדמת;
 • צוות חברותי.

חסרונות:

 • לא מספיק מידע על מחירים.

RecomenDent לרפואת שיניים גרמנית

המרפאה נכנסה לשוק השיניים בשנת 2015 והיא מצוידת בציוד KaVo. החולים מוגנים מפני זיהומים הודות לתקני הבטיחות של המשרד.

רפואת שיניים היא המרפאה הרשמית של KaVo. המשמעות היא שכל הציוד נמצא בשליטת חברה גרמנית:

 • לאבחון: KaVo Gendex GSX-700 ויזוגרף ו- KaVo 3D OP 3D טומוגרף (היחיד שמעבר לאוראל) עם שימוש בטכנולוגיית DIAGNOcam, המומלצת לילדים. לא מזיק לחלוטין (חשיפה לקרינה פחותה מצפייה בטלוויזיה);
 • מכשירי המותג הגרמני, כמו כלי היד של סדרת KaVo Expert ו- Master, כוללים מערכת יניקה הפוכה, המונעת זיהום ואינה כוללת העברת זיהום מחולה אחד לאחר.

למומחי המרפאה יש אפשרות לקבל הכשרה ממומחי KaVo מובילים ברוסיה ובגרמניה.

תנאים נוחים

נוצרה סביבה חביבה וידידותית לביקור במרפאה למטופלים צעירים. חללי הפנים צבעוניים בהירים כך שהמסגרת לא דומה לבית חולים. בכל עת הילד יכול למצוא לעצמו בידור בחדר המשחקים. קריקטורות על המסך הגדול במשרד הרופא יעזרו להסיח את הדעת במהלך ההליך.

לטיפולים ללא מתח וללא דמעות, הרופאים משתמשים בהרגעה (הרדמה של תחמוצת החנקן), בהרדמה מקומית בעזרת ג'ל או תרסיס. אם הילד חרד מאוד, יתכן שהוא ייפול לשינה בתרופות. לאחר הליכי השינה הילד מרגיש מצוין במשך חצי שעה ויכול לרוץ.

כתובת המרפאה: Saltykov-Shchedrina, 118, טלפון 7 383 340-40-40.

יתרונות:

 • ציוד מתקדם, כלים של חברה גרמנית;
 • דרישות גבוהות לניקיון וסטריליות;
 • תנאים נוחים לחולים צעירים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה

מחירון שירותים:

תהליךעלות, שפשף.)
התייעצות ראשונית500
טיפול עששת בשיני חלבמ -1 900
טיפול בדלקת דלקת שיניים בחלבמ -3 400
הרחקת שן חלב / שן קבועהמ -1 400/1 800
טיפול בעששת קבועהמ -3 400
טיפול קבוע בדלקת דלקת השןמ 4 2

הַרדָמָה:

תהליךעלות, שפשף.)
התייעצות ראשונית700
שינה בתרופות (הרדמת אינדוקציה + שעה ראשונה)מ- 8 500
שינה בתרופות (כל 30 הדקות הבאות)4000
הרגעה בשאיפה1800
הרגעה נכשלה עם תחמוצת החנקן700

לבחירה נכונה של מרפאת שיניים לילדים ורופא יש חשיבות רבה להיווצרות שיניים קבועות. הביקור הראשון לא אמור ליצור יחס שלילי של הילד כלפי טיפולי שיניים, ולשם כך מרפאות ילדים מודרניות יוצרות את כל התנאים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *