Modelsהדגמים הטובים ביותר של שעונים חכמים חכמים עם GPS לילדים 2020

0

אין זה סוד כי שעונים חכמים מחליפים יותר ויותר סמארטפונים. מכשירים פשוטים לכאורה אלה למעשה עושים הרבה דברים. ישנם דגמים מיוחדים לילדים.

בהתאם לדגם, גאדג'טים אלה יכולים לשמש כשחקן, טלפון, גשש כושר וכו '. דגמים מסוימים אינם זקוקים לסנכרון של סמארטפונים - הם עושים את עבודתם בצורה מושלמת לבדם!שעונים חכמים משתפרים ללא הרף, ומגוון הדגמים ממלא את השוק בהדרגה. שקול את הגאדג'טים החכמים GPS הטובים ביותר לילדים.

דגמי התקציב הטובים ביותר

מחירם של השעונים החכמים ביותר אינו תמיד משתלם. לשם כך בחרנו את שלושת דגמי התקציב הטובים ביותר עבור הקטנים ביותר, בעלות של עד 2000 רובל.

שעון תינוק חכם Q50

פשוט, במבט ראשון, המכשיר יכול לעשות הרבה דברים. רצועה נעימה למגע, עיצוב מודרני, שליטה קלה - כל זה על שעון תינוק חכם Q50.

דגם זה תואם לשני מערכות הפעלה - אנדרואיד ו- iOS. המכשיר כולל חריץ לכרטיס סים, המאפשר להשתמש באינטרנט 2G סלולרי, להתקשר ולקבל SMS. הורים יכולים לעקוב אחר מיקומו של ילדם באמצעות פונקציית ה- GPS המובנית.

בנוסף, הוא מסוגל לבצע את התפקיד הבסיסי של גשש כושר: יש מד תאוצה, חיישן לניטור שינה, שריפת קלוריות.

הסוללה יכולה לעבוד עד 6 שעות במצב פעיל, ועד 100 שעות במצב המתנה. היא נטענת באמצעות מחבר מיקרו USB. הורים יכולים להגדיר את האזור בו רשאי הלובש להיות - כאשר הם עוזבים אותו, שניהם יקבלו הודעה מתאימה. ובמקרה חירום, יש לגאדג'ט כפתור SOS.

שעון תינוק חכם Q50

יתרונות:

 • תַקצִיבִי;
 • פוּנקצִיוֹנָלִי.

חסרונות:

 • הסוללה מתרוקנת במהירות עם שימוש פעיל.

המחיר הממוצע של שעון תינוק חכם Q50 הוא 1560 רובל, והמינימום הזמין הוא 1000 רובל.

שעון תינוק חכם S4

גאדג'ט זה הוא גרסה מתקדמת יותר של שעונים חכמים לילדים. הוא תואם גם למערכות ההפעלה הבסיסיות Android, ios, כולל חריץ מיקרו-סים ותומך באינטרנט 2G נייד. כמובן ש- GPS כלול גם כן.

השעון החכם יכול להראות ולהודיע ​​על SMS, שיחות, תנאי מזג אוויר. יש אפילו מצלמת 2MP המאפשרת לך לצלם וידיאו ולצלם.

עיצוב הדגם נוח - הרצועה לא תופסת מקום רב, אך יחד עם זאת היא לא נעימה במיוחד למגע. המכשיר עצמו משתלב בצורה מושלמת ב"עיצוב "ונראה הרמוני למדי.

לגאדג'ט זה יש גם את היכולת להחליף את צמיד הכושר הבסיסי, זה קל על ידי מד התאוצה המובנה, ניטור צריכת שינה וקלוריות ומעקב אחר מיקום גיאוגרפי.

פיצ'ר מיוחד שהופך את המכשיר לייחודי הוא נוכחות של פנס ואפשרות להאזנה נסתרת להורים. הסוללה יכולה לעבוד עד 100 שעות במצב לא פעיל ועד 6 שעות במצב פעיל.

שעון תינוק חכם S4

יתרונות:

 • פנס;
 • היכולת להחליף את צמיד הכושר;
 • נוכחות של מצלמה.

חסרונות:

 • 6 שעות עבודה בלבד במצב פעיל.

המחיר הממוצע של שעון התינוק החכם S4 הוא 1790 רובל, והמינימום בחנויות הוא 950 רובל.

שעון תינוק חכם Q90

זהו הגאדג'ט המתקדם ביותר בקו Smart Baby Watch. הוא כולל כמעט את כל התכונות הקודמות - תמיכת אנדרואיד ו- iOS, חריץ לכרטיס SIM, תמיכה בגודל 2 G, GPS ואפשרות לבצע שיחות. בנוסף, המכשיר תומך ב- Wi-Fi.

גוף השעון החכם עשוי פלסטיק, והרצועה עצמה היא סיליקון. עיצוב המסך דומה לדגם הקודם. בצדדים לחצני פעולה מהירים, אחד מהם שולח אות SOS להורה.

מבין תכונות הפונקציונליות, אנו מציינים את היכולת להציג את היסטוריית התנועה ואת פונקציית השיחה הנסתרת. הגאדג'ט מקבל לא רק הודעות SMS, אלא גם הודעות קוליות. שעון חכם יכול לעבוד עד 100 שעות במצב המתנה.

שעון תינוק חכם Q90

יתרונות:

 • שיחה נסתרת;
 • תמיכה ב- Wi-Fi;
 • הודעה קולית.

חסרונות:

 • מארז פלסטיק שקל לפגוע בו.

אתה יכול לקנות מכשיר החל משנת 1488 ₽ וכלה ב 2500 ₽ תלוי בחנות.

דֶגֶםמחיר ממוצעעלות מינימלית
ש 501560₽1000₽
S41790₽950₽
ש 902380 ₽1488₽

השעון החכם הטוב ביותר לילדים עם משחקים

עבור ילדים, קיום משחקים בגאדג'טים הוא הכרח ישיר. את הרגע הזה חזו חברות רבות. ישנם דגמים עם בידור מותקן, ויש כאלה שבהם אתה יכול להתקין יישומים בעצמך.

שעון תינוק חכם Q100

ושוב יש לנו את קו שעון התינוק החכם. גרסה זו של שעון חכם תומכת ב- Android ו- iOS. הרשת נתמכת - לגאדג'ט יש חריץ לננו סים והוא עובד עם 2G. בנוסף, יש תמיכה ב- GPS, Bluetooth, Wi-Fi. המכשיר מסוגל לקבל שיחות והודעות. מבין החיישנים, רק מד התאוצה נמצא.

לא ניתן לומר שום דבר חדש על עיצוב דגם זה - הוא דומה לכמה גרסאות קודמות. הרצועה עשויה גם מסיליקון, והמארז עשוי פלסטיק.

תכונות אחרות כוללות כפתור SOS, חיישן מיקום, האזנה מרחוק, גישה להודעות קוליות ומשחקי מיני חשבון. הסוללה יכולה לעבוד עד 9 שעות במצב פעיל.

שעון תינוק חכם Q100

יתרונות:

 • זמינות משחקים;
 • האזנה מרחוק;
 • משחקים קטנים.

חסרונות:

 • אותו מארז פלסטיק.

המחיר הממוצע של Q100 הוא 2580 רובל. בחנויות שונות המחירים יכולים להיות הרבה יותר זולים או הרבה יותר יקרים.

שעון תינוק חכם Q200

אותה יצרנית, רק גרסה משופרת של הגאדג'ט. Q200 עובד עם מכשירים עם Android 4.3+ או iOS 7+. יש חריץ ל- nano SIM עם תמיכת 3G. עם Q200 תוכלו לבצע ולקבל שיחות והודעות.

יש מצלמת 2 מגה פיקסל, המסוגלת לצלם ברזולוציה של 1600x1200. איכות הצילום דומה מאוד לזו של טלפונים ישנים יותר.

לגאדג'ט יש משחקי מתמטיקה שלא רק יתרמו להתפתחות הילד, אלא גם יכולים להסיח את דעתו תוך כדי נסיעה. להורים יש את היכולת להקשיב למכשיר, לעקוב אחר המיקום, לייעד מסלול, עם הגעתו אליו יקבל הספק הודעה מקבילה.

השעון החכם שומר על הטעינה לאורך זמן - יום במצב פעיל ו -72 שעות במצב פסיבי.

שעון תינוק חכם Q200

יתרונות:

 • נוכחות של מצלמה;
 • שליטה מלאה;
 • וויי - פיי.

מחיר ממוצע - Q200 - 3090 רובל. המחיר לא שונה בהרבה מהדגמים הקודמים, מה שהופך את המכשיר לזול לכולם.

שעון החכם VTech Kidizoom DX

גרסה זו של Kidizoom הוכיחה את עצמה כמתקדמת ביותר ברשימת המשחקים שנחשבה. למרות שהמכשיר תומך רק ב- Windows ו- OS X, זה לא מקלקל את המהות שלו.

הצמיד עמיד למים לחלוטין, בעל מצלמת 0.30 מגה פיקסל עם רזולוציית צילום של 640x480 וזיכרון של 128 מגה. תוכלו להוריד ולהתקין משחקים עבור ילדכם באמצעות USB.

בנוסף, מותקן כאן טיימר, שעון עצר, מחשבון ומקליט קול. הסוללה מסוגלת לעבוד עד 72 שעות במצב פעיל ו- 336 שעות במצב פסיבי.

שעון החכם VTech Kidizoom DX

יתרונות:

 • נוכחות של מצלמה;
 • היכולת להתקין יישומים משלך;
 • תמיכה בחלונות.

חסרונות:

 • חוסר תמיכה במערכת הפעלה אחרת;
 • מחיר.

המחיר הממוצע של VTech Kidizoom הוא 6199 רובל, שזה כמעט כפול מהדגמים הקודמים שנבדקו.

דֶגֶםמחיר ממוצעדירוג משתמשים ממוצע
Q1002580₽4/5
Q2003090₽9/10
שעון חכם Kidizoom DX6199₽לֹא

השעונים החכמים הטובים ביותר לסטודנטים

ככל שהילד מבוגר יותר, כך יש לו יותר דרישות לכל דבר. זה חל גם על שעונים חכמים. שקול שני מודלים לילדים בבית ספר יסודי ואחד לילדים גדולים יותר.

אלארי קידפון 2

אלארי תוכנן לחלוטין לילדים. עמידות בפני זעזועים והגנה על לחות יספקו למכשיר אורך חיים רב בידי ילד. Elari תומך במערכת ההפעלה אנדרואיד ו- iOS, GPS, Bluetooth, יכול לקבל ולבצע שיחות טלפון. יש חריץ מיקרו SIM וסוג התקשורת הנתמך הוא 2G.

בנוסף, יש כפתור SOS, "להתיידד", "בכיתה", ניטור שמע, מעקב אחר מיקום. היישומים הסטנדרטיים המותקנים כאן מספיקים כדי שהתינוק לא ישתעמם בזמנו הפנוי.

אלארי קידפון 2

יתרונות:

 • מצבים שונים;
 • תוכניות מותקנות;
 • שיחות.

חסרונות:

 • אי דיוקים במעקב אחר מיקום;
 • המסך קשה לראות בשמש.

המחיר הממוצע של Elari KidPhone 2 הוא 2990 רובל, וזה לא רע לגאדג'ט כזה.

שעון תינוק חכם FA23

שעון חכם זה יכול להיחשב אנלוגי לדגם הקודם. תומך במערכת ההפעלה אנדרואיד ו- iOS, מיקרו סים עם רשת 2G, GPS, Wi-Fi. הגאדג'ט עמיד למים ועמיד בפני מתיחות.

בנוסף, המכשיר כולל מד תאוצה, טיימר, שעון עצר, ניטור שינה וקלוריות. להורים יש אפשרות לעקוב אחר מיקום הילד, להאזין לשעון החכם ובמקרה של אובדן להשתמש ביישום חיפוש מיוחד. קיבולת הסוללה היא 450 מיליאמפר / שעה, מה שאמור להספיק ל-7-8 שעות עבודה פעילה.

שעון תינוק חכם FA23

יתרונות:

 • רב תכליתיות;
 • מצב חיפוש מכשיר.

חסרונות:

 • הגבלה לשימוש חופשי ביישום הסלולרי;
 • ללא רטט.

מחיר ממוצע - 3405 רובל.

KingWear KW18

KingWear KW18 מתאים יותר לתלמידי תיכון בעיצובו. זה תואם ל- Android ו- iOS. במכשיר, המשתמשים יכולים להציג SMS, דוא"ל, לקרוא חדשות ברשתות חברתיות, לצפות בתחזיות מזג האוויר ועוד ועוד.

המכשיר עובד עם מיקרו סים שבזכותו יש לו גישה לאינטרנט, שיחות ו- GPS. יש גם תמיכה ב- Bluetooth. KW18 יכול להשמיע אודיו, המאפשר לך להאזין למוזיקה בזמנך הפנוי.

עיצוב זה מאפשר לא רק להפוך את SmartWatch לגאדג'ט מסוגנן, אלא גם להפוך את המכשיר לעמיד בפני זעזועים. יש כאן חיישנים שונים: מד תאוצה, גירוסקופ, מד גובה, מצפן, שעון דופק, שעון עצר, כמו גם יכולת לעקוב אחר שינה וקלוריות שרופות.

המכשיר פועל על מעבד משלו MTK2502C. הזיכרון המובנה הוא 64 מגה-בייט, וה- RAM גדול פי שניים - 128 מגה-בייט. הסוללה בקיבולת של 350 mA * h עומדת ביומיים במצב פעיל ו- 168 שעות במצב המתנה.

KingWear KW18

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • פונקציונליות רחבה;
 • חיוניות הגאדג'ט;
 • סוללה טובה.

חסרונות:

 • לפעמים יש כשלים בחיבור.

מחיר ממוצע של KingWear KW10 - 3890₽.

דֶגֶםמחיר ממוצעדירוג משתמשים ממוצע
אלארי קידפון 22990₽3.5/5
FA233405₽לֹא
KingWear KW183890₽3.0/5

מודל בונוס

Elari fixitime

קו הנתונים של השעון החכם עצמו מכוון לקשר עם הסרט המצויר הפופולרי "Fixies". לילדים צעירים זה פשוט לא ניתן להשוות - הדמויות המצוירות ידועות מאוד עבורם. בדגמים הראשונים יש אפילו סמל "Fixik". עם זאת, בעיצוב הדגמים האחרונים הם החליטו לזנוח את החלק הזה.

השעון החכם זמין בצבעים שונים עבור בנים ובנות כאחד.

לדגם הראשון, אלארי FixiTime, אין מסך מגע. בעזרתו, ילד יכול להתקשר להורים (רק שני מספרי טלפון נתמכים), לקבל שיחות נכנסות עם פילטר של מספרים מותרים, לשלוח אות SOS ולקבל התראות.

למרות העובדה שקיבולת הסוללה היא 600 mA * h, הטעינה מספיקה רק ל 6 שעות עבודה במצב פעיל. עם זאת, במצב המתנה, המכשיר יכול לעבוד עד 168 שעות.

Elari fixitime

הדגם האחרון של קו זה הוא Elari FixiTime 3. הוא שונה בעיצוב - יש כבר מסך מגע, שנותן הרבה יותר אפשרויות. לדוגמא, למכשיר יש מצלמה משלו ותומך ב- Wi-Fi. הזיכרון המובנה הוא 128 מגה-בייט, וה- RAM הוא 4 מגה-בייט.

ישנם משחקים מובנים, חיישנים להסרת צמידים, כפתור קריאה לעזרה, שתי מצלמות, מצבים שונים, יכולות ניטור ועוד. במקביל, הסוללה קיבולת 480 mA * h, אך היא יכולה לעבוד עד 5 שעות בשימוש או עד 72 שעות במצב המתנה.

דֶגֶםמחיר ממוצע
אלארי FixiTime 3
4 690 ₽
אלארי FixiTime2 880 ₽
אלארי FixiTime 2
3 990 ₽

איזה יצרן הוא הטוב ביותר?

כמובן שמוניטין היצרן יכול לספר הרבה על המוצר שלו בעתיד. זה מספיק חשוב, כי בעת רכישת שעון, אתה רוצה שהוא "ישרת" את בעליו לאורך זמן.

אינך יכול לייחד חברה מסוימת כטובה ביותר. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו, אז בואו נדבר רק על כמה מהיצרנים הטובים ביותר.

שעון תינוק חכם

חברה רוסית ששמה את מוצריה לשוק מאז 2015. היצרן מציע מגוון רחב של גאדג'טים חכמים עבור לקוחותיו. כרגע האתר הרשמי מוכר 14 דוגמניות לתינוקות ולחמישה בני נוער.

אם עיצוב שעוני הילדים עדיין דומה בכל גרסה, הרי שבמתבגרים הם מזכירים יותר דוגמניות למבוגרים ונבדלים זה מזה. באופן כללי, העיצוב הוא רק אחד מכרטיסי הביקור של יצרן זה. היתרון העיקרי הוא באיכות הסחורה. יעידו על כך הביקורות החיוביות הרבות באתרים שונים. בשילוב זה עם מחירים נוחים, אנו מקבלים מכשירים די טובים.

אלארי

אלארי היא יצרנית שעונים חכמים פופולרית נוספת לילדים. הם היוצרים של המודל המפורסם של פיקסימיט, שכבר דובר לעיל.

החברה מייצרת לא רק שעונים חכמים, אלא גם גאדג'טים אחרים - סמארטפונים, כונני פלאש, נגנים. אלארי משתמש בעיצוב מיוחד בשילוב עם טכנולוגיות מודרניות במכשירים שלהם. יש גם ביקורות חיוביות רבות המוכיחות את איכות המכשירים המיוצרים.

יחד עם זאת, למרות שהמחירים מעט גבוהים מהרגיל, הם מפוצים על ידי עמידות המכשירים. וזה אחד הפרמטרים החשובים ביותר בקניית שעונים חכמים לילדים.

נומי

למרות העובדה שלדגמים המיוצרים על ידי נומי אין הרבה מאפיינים וצ'יפס, הם עדיין מהטובים ביותר.

לדוגמה, קח את שעון W1. לילד יש שתי פונקציות בלבד: שיחות להורים ולחצן שיחה לעזרה. בנוסף, עליך לקחת בחשבון את ההודעות על עזיבת אזור הבטוחה, שנקבע על ידי ההורים. שאר המידע מועבר להורים ביישום מיוחד לסמארטפון - מיקום, צגים, נתונים שונים.

יחד עם זאת, העיצוב של הגאדג'ט חזק ככל האפשר - הוא עמיד למים ויכול לעמוד בנפילות ללא בעיות. העיצוב הפשוט נראה אטרקטיבי ולא מרתיע ילדים.

השעון הפונקציונלי הטוב ביותר להחלפת סמארטפון

כאן נשקול מכשיר שיכול להחליף את הטלפון לחלוטין. דפוס זה מתאים לילדים בחטיבת הביניים או בתיכון.

Uwatch pro

מכשיר זה כולל שורה שלמה של פונקציות. הוא יכול להתקשר, לעבוד עם SMS, להחליף את הנגן, לעבוד כמו רדיו, יש לו פונקציות של גשש כושר ואף יכול להתחבר למערכת נגד גניבה ברכב.

מדוע מכשיר טוב יותר מסמארטפון? זה פשוט - הוא קטן יותר, כולל את כל התכונות הבסיסיות שתמיד "בהישג יד", כמו גם סוללה מצוינת. בעבודה במצב פעיל המכשיר נמשך יומיים ללא טעינה. בנוסף, כאן תוכל להתקין את היישומים שלך ולשחק משחקים.

המוזרות של מודל זה היא שהממשק שלו דומה לחלוטין לטלפון. למעשה, זהו זה, רק בגרסה מופחתת. לפיכך, לעולם לא תחמיץ אף שיחה, ללא הודעה, תמיד תהיה בקשר ותוכל לפקח על בריאותך הודות לחיישנים המובנים.

Uwatch pro

יתרונות:

 • החלפת סמארטפון;
 • רב תכליתיות;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • מחיר.

מכשיר זה זמין מ- $ 55. המחיר אולי נשמע מפחיד, אבל להחלפה לסמארטפון טוב, זה העניין. מסיבה זו, עדיף להפקיד שעונים כאלה לילדים גדולים יותר.

איך לבחור את המודל הנכון ללא נישואין

הגורם הראשון שיש לקחת בחשבון הוא תקציב הרכישה.זה מאפשר להורים לצמצם באופן מיידי את הבחירות שלהם ולהתמקד באפשרויות הקיימות.

הגורם השני כולל קריאת ביקורות. אתה לא צריך לבטוח במקור אחד, רצוי להכיר כמה, לראות ביקורות מפורטות, לברר את היתרונות והחסרונות. זה ימנע רכישה של מוצרים באיכות נמוכה שיפסיקו לתפקד חודש לאחר השימוש.

הגורם השלישי הוא מאפיינים ותכלית. יש לשלב בין שני הדברים הללו. לדוגמא, אם מטרת הרכישה היא לעקוב אחר מיקום הילד, אז המכשיר שנרכש חייב לכלול מודול GPS. זה חל גם על תכונות אחרות - לחצנים נוספים, שיחות, הודעות.

הגורם הרביעי הוא האתר בו מתבצעת הרכישה. אם זו חנות מוכחת שנוצרה לפני זמן רב, יש הרבה ביקורות ומוצרים, אז אתה יכול לקנות באתר זה. אבל אם זו חנות חדשה, בלי ביקורות, הערות או עם תגובות כמו "הכל סופר, הכל טוב, קנה" - אז מומלץ לעקוף אותה. לרוב, רמאים מתחבאים מאחורי ה"מסכות "האלה, לא שולחים סחורות או מוכרים נישואים.

תוֹצָאָה

קניית שעון חכם היא צעד חשוב הן לנוחות התקשורת והן לבטיחות הילדים. בעזרתם, ההורים תמיד יהיו בטוחים היכן הם נמצאים, ויכולים להקשיב לגאדג'ט בכל עת.

עבור ילד, שעון יכול להיות גם אמצעי תקשורת וקריאה לעזרה, או צעצוע. לפעמים גאדג'ט כזה יכול להחליף לחלוטין טלפון חכם - היכולת לבצע שיחות, לשלוח הודעות, לגשת לאינטרנט ולשחק משחקים אפשרית רק בו ללא הסמארטפון עצמו. הכל תלוי בדגם השעון החכם שאתה קונה.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *