היורים הטובים ביותר לאנדרואיד ו- iOS לשנת 2020

1

מיטב יצרני תוכנות המשחקים למחשבים אישיים משחררים ללא הרף מהדורות חדשות לאנדרואיד ו- iOS. חלק הארי שלהם מוקדש למאבק לשחרור כדור הארץ מהטרור או מפלישת הזומבים, בשפה המקובלת "יורים" (אנג 'לירות-יורה). חנויות אפליקציות לנייד לפי דרישה להורדת משחק לסמארטפון כמעט נופלות כאשר משחקים מותקנים במיליוני עותקים מדי יום ברחבי העולם.

לא תוכלו להתרחק מהמגמה העולמית. אם להחליט בעצמך, או לייעץ לילד או לנכדים, אבל תצטרך לענות על השאלה, מה היורים הטובים ביותר שמוצעים כיום.

אילו היורים יש, איזו חברה עדיפה ומה לחפש כשמתקינים משחק הראוי לכם בסמארטפון? עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" אספו המלצות ועצות בנושאים אלה כדי לעזור לך לא לטעות בעת בחירתך.

על היורים

יצר הציד, שאינו ניתן לניתוק באדם בעשרות אלפי השנים האחרונות, לאחר שהתרועע במאבק למען צדק עולמי, קיים בכל רגע ורגע על גבי צגי מחשב ומסכי מכשירים ניידים במיליארדי עותקים.

עבור חלק זה עוזר להרחיק את זמן ההמתנה בשדה התעופה, עבור אחרים, התורים במרפאה, עבור גיימרים מקצועיים זה מקור הכנסה ואישור עצמי בדירוג הטורניר. ועל ידי הצבת חומר פרסומי במרחב המשחקים באינטרנט, אתה יכול לספק לעצמך ולדורות הבאים זקנה נוחה.

מסיבות שיווקיות, התקנת משחקים בסמארטפונים היא בחינם. בכל יישום יש רכישה של קרמים נוספים בכסף אמיתי. כמה עולה התענוג הזה תלוי במידת התשוקה שלכם. המחיר הממוצע יכול להגיע לכמה אלפי רובל. לדברי קונים של מוצר זה, קל מאוד לאבד כמות גדולה של כסף.

אל תשכח שעכברים בחינם אוכלים גבינה במלכודת עכברים. יש פרסומות בכל מקום. אתה יכול לסרב לזה על ידי תשלום כסף. ואם אתה קונה משהו מפרסום, העבר חלק מהכסף למשחק.

קצת על הטכניקה

יישומי משחקים ניידים מפותחים בדרך כלל על בסיס משחקים פרוסים לקונסולות ולמחשבים עם תמיכה בגיימפייד. פיתוחים אלה הם בתשלום ובמחיר סביר עבור מרבית הצרכנים. איכות הגרפיקה והפונקציונליות של "יצירות האמנות" הללו יוצרות הילה של אגדה סביבם.

העברת המשחק לפלטפורמה ניידת אילצה את היצרנים לטעון דגמי סמארטפונים פופולריים עם מאפיינים טכניים המבטיחים השמעה מספקת על המסך. מה אם התחלת לשחק על מודל טלפון מיושן וקנית חדש? כדי להעביר את התוכנית למכשיר חדש, יש את שירות המשחקים של גוגל פליי, שם המשחק מסונכרן באמצעות טכנולוגיות ענן, והתקדמות המשחק לא הולכת לאיבוד.

כיצד להתקין את המשחק בטלפון נייד? עבור אל Play Market או App Store (מערכת ההפעלה iOS), מצא את היישום שאתה אוהב ולחץ על כפתור "התקן". התהליך הסתיים מבחינתך, והטלפון מוריד לא רק את קובץ המשחק הראשי, אלא גם את המטמון עבורו. זהו אנלוגיה של ארכיון עם מרכיבי המנוע הגרפי הדרושים להפעלת התוכנית, תכני שמע ווידאו, נתוני מערכת שונים.יש לציין שכמות גדולה של זיכרון מטמון קובעת את תאימות הטלפון שלך ליישום.

דירוג היורים הטובים ביותר בשנת 2020

שֵׁםמפתחגילהורדות
אגדות צלליםמשחקי MADFINGER+16>5 000 000
היורה זומביצוות סיגמא+16>10 000 000
לא מיומןמשחקי MADFINGER+16>10 000 000
כוח קליעמשחקי בליזה L.L.C.+12>10 000 000
N.O.V.A. 3Gamtloft SE+7>50 000 000
טריגר מת 2משחקי MADFINGER+16>50 000 000
אופציות קריטיותכוח קריטי בע"מ+16>50 000 000
Call of duty ניידמשחקי טנסנט+16>100 000 000
לחימה מודרנית 5Gamtloft SE+17>100 000 000
PUBG ניידמשחקי טנסנט+16>100 000 000

סקירה של היורים הניידים

אגדות צללים

בשנת 2018 חברת Madfinger games הצ'כית הוציאה את המשחק Shadowgun Legends באינטרנט על בסיס פרויקטים קודמים שסבלו מעודף רמאים בשרתי המשחק. רמאי הוא פיצוח תוכנה שמאפשר לכם לשפר את היכולות של דמויות המשחק בחינם. לאחר שנפטר מהבעיות הללו, הם הצליחו ליצור יישום מרובה משתתפים עם אלמנטים של אינטגרציה חברתית ומצבים תחרותיים עם צוות של עד ארבעה גיבורים.

הפעולה הועברה לארבעה כוכבי לכת המהווים איום על האנושות. תאגיד הצללים הוא התקווה האחרונה לישועה. מאתיים משימות לא מגבילות את דמיונכם, אתם בוחרים בעלילה במחיר תוצאת המאבק לחופש. היכולת ליצור צוות של ארבעה לוחמים מרחיבה את כישורי החיברות של פעולה משותפת.

יש שש מאות סוגים של כלי נשק, גם חביות קלאסיות וגם המצאות סופר-לייזר שהורסות את כל מה שנמצא בדרכן. הקונסטרוקטור עם פונקציה של אלמנטים של הגנה מתווסף למרכיב קוסמטי המותאם אישית את המגן. במהלך הפסקה בין קרבות, השחקן יכול לארגן "מסיבת שקיעה" ולבלות עם חברים באמצעות צ'אט.

עולם המשחק נפתר בצורה גרפית ללא רבב. אבל, המשחק לא מיועד לילדים, עם סצנות קשות, כי הגבול הוא 16+.

יתרונות:

 • עיצוב כרטיסים בהיר ומציאותי;
 • פרס עבור כל פעולה;
 • מתכתב עם חברים.

חסרונות:

 • יקר להרוויח שותף;
 • מעבר לא מציאותי של בוסים ענקיים.

היורה זומבי

צוות הפיתוח הרוסי Sigma Team מ- Tyumen שיחרר את Zombie Shooter לסמארטפון בספטמבר 2020. התוכנית, בה VR (מציאות מדומה) מתממשת מגוף שלישי, מציעה עלילה לא מקורית של פינוי כדור הארץ מהמוני מפלצות שיצאו מהקברים. אבל, זה לא מנע מהעלילה להפוך לפעולה מרגשת.

מתקפה מאסיבית של תמונות רקובות למחצה על אזור מגמה המגנה על האנושות מאלצת את השחקן להשתמש בכל ארסנל הנשק, כולל המצאות "מזרקות יורקות פלזמה" של מתכנתים. המאפיינים הכלולים של בריאות, חוזק, דיוק ומהירות משתנים על ידי הנקודות שצברו להרס זומבים. המשימה "לצלול לעולם התחתון" את עולם המפלצות נפתרת באמצעות שאיבת אפשרויות אלו, המכפילות את יכולות הלוחם.

הגרסה האנגלית של היישום מוצעת כתוכנה משותפת. עם הממשק בשפה הרוסית הוא משולם עבור 180 רובל. חוויה זולה למוצר כל כך איכותי. אולי אתה לא מקשיב לעצות שלנו, אבל עדיף לקנות. לא ידוע איזה רמאי יציע את החשבון הפרוץ של האפליקציה, אך אתה יכול לאבד את כל הקסם של ההרפתקה. מגבלת גיל 16+.

יתרונות:

 • תכונות משודרגות מכפילות את יכולות המגן;
 • מפה עולמית של עולם המשחק;

חסרונות:

 • אין מצב מרובה משתתפים.

לא מיומן

נציג נוסף של הגיקים הצ'כים ממדפינגר הוא משחתת הזומבים לא מיומנת. הגרסה, שיצאה ברוסית, עובדת גם באדם אחד וגם בגרסה מרובת משתתפים. התפשטותו הבלתי נשלטת של הנגיף ביקום מאיימת על בני האדמה להפוך בקרוב לפריקים מהלכים.

צבא של אנשי מקצוע נשלח להגן על ניו יורק מפני האפוקליפסה. חמושים עד השיניים באמצעים רב תכליתיים להשמדת כוח חי ומת, הם נועדו להציל את האנושות ממפלצות כמו שרי, טריקסטר, קצב וכו '.

למשחק יש אפשרות שימושית באש אוטומטית המופעלת כברירת מחדל. בכיוון מדויק, הנשק יורה והורס את האויב. משביתים אותו אנו מקבלים את מצב הלחימה הקלאסי. מעבר הסיפור כולל איסוף של מיכלים רבים (קופסאות, שידות וכו ') והגנה על עמיתים לנשק.הנוכחות של מעבדה לאיסוף זומבים מאלמנטים של DNA מכריחה את האדם לנקוט בחשיבה הגיונית, מה שהופך את המשחק לדומה לשיעור בביולוגיה.

יתרונות:

 • לוקליזציה רוסית של הפרויקט;
 • מצב אש אוטומטי;
 • בונה לאיסוף האויב מ- DNA.

חסרונות:

 • צ'אט פגום, ולכן משעמם;
 • חברים מתווספים רק דרך פייסבוק.

כוח קליע

מתכנתים אמריקאים מבית משחקי בליזה הקימו כוח כדור אחד לשחקן בו כוחות מיוחדים מגניבים התמודדו עם כנופיית טרוריסטים בקרב. מגוון מפות סיפור ברחובות העיר וגרפיקה קולנועית הופכים את המשחק לקרב מרגש. היעדר סצינות אלימות אלימות מאפשר לך להגביל את גיל השחקן ל 12+. התוכנית לא תופסת מקום רב, היא מותקנת בטלפון מגוגל פליי.

אפשרות ה- FPS (היורה בגוף ראשון) מיושמת למשחק לא מקוון, שם יש מאבק עם בוטים על חיים ומוות. כשאתה נכנס לאינטרנט, הפונקציה מרובת משתתפים מופיעה. אתה יכול ליצור צוות ולסיים את הטרור על ידי הזמנת חברים.

מבחר כלי הנשק בקליבר שונה הושלם בהצלחה על ידי קלצ'ניקוב האגדי שלנו. יש אפשרות להקפיא מסגרת המאפשרת לך לשקול את הנקודות החשובות בביצוע תרחיש הקרב. לאלגוריתם הירי אין פונקציה להטיית גופה של היורה, מה שמקשה על הירי.

יתרונות:

 • מעט פרסום;
 • נוכחות של מסגרת הקפאה;
 • מצב לא מקוון רב תכליתי.

חסרונות:

 • לפעמים מסלול הירי אינו תואם את הפיזיקה;
 • אין הטיה בגוף היורה.

N.O.V.A 3


Gameloft SE, שנוסדה בשנת 1986 על ידי הצרפתים, מפתחת משחקים למחשבים אישיים, טאבלטים וסמארטפונים. כולם זוכרים את "נסיך פרס. הרפתקאות בהרמון ", הפופולריות של המשחק לא הייתה תפוסה. משחקי הסלולר האחרונים של החברה מובילים מדי שנה את דירוג העולם של היורים האיכותיים ביותר.

N.O.V.A 3 הוא מופע מדע בדיוני המוקדש למאבק הנצחי של האנושות נגד חייזרים מהחלל החיצון. הדמות הראשית של הפעולה עם חברתו מנקה את כוכב הלכת שלנו מאויבים, באמצעות נשק "טריליתיום" חדש. אין סצנות קשות במשחק, ולכן הגבלת 7+ מומלצת לילדים. המבוגרים מתעניינים בפונקציונליות, המורכבת מחזרה על הרגעים הטובים ביותר, קרב 4v4 קולקטיבי, עשרות דגמי נשק, מזל"טים וכו '.

במשחק מרובה משתתפים, בבחירת לוחמים, מוצע יריב ברמה גבוהה, מה שמקשה על השלמת המשחק.

יתרונות:

 • גרפיקה מציאותית ומגוון מפות;
 • אתה יכול לשחק בלי אינטרנט;
 • צופה ברגעים הטובים ביותר.

חסרונות:

 • כריית טריליטיום קשה;
 • מזל"ט וחזה לא זול;
 • לפעמים הכוונה האוטומטית נעלמת.

טריגר מת 2

פרי יוזמה נוסף של מפתחים צ'כים ממשחקי Madfinger, היורה Dead Triger 2 המשיך בהצלחה במאבק נגד זיהום הזומובוירוס על פני כדור הארץ. המגיפה המתפשטת הופכת אנשים לאוילי ענק של העולם התחתון. הם מתנגדים על ידי הנועזים ששרדו.

מבחר כלי הנשק של הלוחמים כולל מגוון רימונים, פצצות, טילים, תותחי לייזר ונשק קל. ראיית חיישן, כאופציה, מגדילה את היעילות של הבסת מפלצות. יש בסיס אחורי שבו עובדים מדענים, רופאים, אקדחים. הם משפרים את כלי הנשק ואיכויות הלחימה של המגנים.

המשחק בגוף ראשון עם גרפיקה מציאותית כולל מאות תרחישים עם מפות צבעוניות של ערים הרוסות. שינוי רמת הקושי קובע את מספר המטבעות שנפלו מזומבים. האכזריות של סצינות האלימות, במיוחד במצב הטורניר, מטילה מגבלת גיל של 16+.

יתרונות:

 • בסיס אחורי עם שדרוג ציוד;
 • גרפיקה ראויה לקונסולות משחק;
 • ממשק בשפה הרוסית.

חסרונות:

 • האטיות של "הצד ההפוך" - זומבים;
 • ולהפך, רמתם צומחת במהירות רבה.

אופציות קריטיות

Critical Force Ltd., אולפן עצמאי למשחקי וידאו מפינלנד. מתמקד בפיתוח משחקים מזדמנים ותחרותיים מרובי משתתפים. Shooter Critical Ops כולל שתי קבוצות יריבות "Coalition" ו- "Break", המתחרות בחמישה תרחישי משחק.

אלגוריתם הלחימה מיושם בשני מצבים - משחקים מהירים עם צוות אקראי של עד חמישה שחקנים, ומשחקים מותאמים אישית, כאשר אתה יכול לבחור את סוג הנחות, רמות, מספר שחקנים, זמן, מספר סיבובים והגדרות אחרות. "Break" מנסה לשתול פצצות על של C4 בכל מקום. כל פיצוץ מוצלח מביא ניצחון לקבוצה. ו"הקואליציה "תמהה על פינוי כל האולמות, ואם המבצע יצליח הוא ינצח.

יתרונות:

 • הוסיף אפשרות לתצפית במקום להשתתף בקרב;
 • אפשרות השתתפות של משקיפים בצ'ט.

חסרונות:

 • עיצוב סאונד חלש;
 • בעיות תקופתיות בשרתי המשחק.

Call of duty נייד

היורה האמריקאי Call of Duty Mobile של Tencent Games, עם מעל 100 מיליון הורדות בשבוע לאחר שחרורו ב- Play Market וב- App Store, עלה על הפופולריות של דגמי מלחמה וירטואליים של כל היצרניות האחרות.

מופץ ברישיון תוכנה. למשחק המולטיפלייר יש בגרסת הרשת פונקציונליות של רויאל קרב עם מאה חיילים.

העלילות הקלאסיות של פעולות צבאיות על חורבות הערים בעתיד יתווספו למאבק בזומבים. האלגוריתם של ניהול קרב הוא פיקוד על פעולה מגוף שלישי, או מעבר ללוחם, תוך לקיחת אחריות מלאה על תוצאת הירי לעצמך.

פונקציית הטחינה, המאפשרת לך לחזור שוב ושוב למיקומים עם אויב חלש, מחזקת בהדרגה את הדמות שבחרת. מערכת ירי דו-מפלסית עם כיוון אוטומטי ומדויק מקלה על הסתגלות ללחימה.

שיחות טקסט וקול עם חברים משלימות את החוויה הטובה. הגרפיקה ה"קולנועית "של סצינות תבוסה של האויב הקשה מגבילה את המשחק ל- 16+.

יתרונות:

 • פונקציית הטחינה מקלה על הלמידה;
 • פונקציונליות קרב רויאל;
 • מערכת קליעה דו-מפלסית;
 • צאט קולי.

חסרונות:

 • אופטיקה גדולה מקשה על הכוונה, כתוצאה - ניידות מופחתת;
 • חלק מהקלפים מאוזנים בצורה גרועה למכשירים ניידים;
 • דרישות קפדניות לתשלום התקדמות המשחק

לחימה מודרנית 5

היורה Modern Combat 5 שוחרר מהיזמים הצרפתים Gameloft SE. המלחמה הקלאסית נגד מחבלים למען צדק מתנהלת על ידי עשרה סוגים של לוחמים באזורים שונים בעולם. יותר מ 100 סוגים של כלי נשק, תחת מאה מפות עם מיקומים ביבשות שונות, גרפיקה ניתנת להשוואה ליישומי קונסולה. נותר רק להוביל את הצבא שלך לניצחון.

משימת השמדת כוח האדם של האויב ומסת הציוד שלו נפתרת גם במצב של משתמש יחיד. אבל, מעבר של שש משימות בה לוקח הרבה זמן, וכאשר תחזור על מעבר תנועות האויב, יש כבר אחרות, לא תוכל לזכור.

ההתמקדות העיקרית היא במשחק המקוון. התחבר באמצעות חשבון רשת חברתית. אתה יכול לשחק במכשיר אחר עם אותה מערכת הפעלה תוך שמירת התקדמות על ידי הזנת שם המשתמש והסיסמה שלך.

נוצר מצב קרב הישרדותי חדש עם זומבים למשחק באייפון ובאייפד. אפשרות זו זמינה רק ב- App Store.

יתרונות:

 • אפשרות להקל על הכוונה;
 • שאיבת תכונותיו של הגיבור ללא תרומות.

חסרונות:

 • דרישה לאיכות התקשורת;
 • אפילו עבור קטע אחד, האינטרנט נדרש.

PUBG נייד

חברת Tencent Games האמריקאית הוציאה גרסה חדשה ל- PUBG Mobile - עונה 10. נמשכת המלחמה הבלתי פוסקת עם בני זומבים מתוקנים. כעת נוספו חלקות בשלג עמוק וביערות טרופיים אטומים עם מבוכים של חורבות עתיקות. החיילים קיבלו את היכולת לטפס בעקשנות על קירות ולקפוץ מעל מכשולים.

נוסף ציוד סופר לכיבוש מרחבים מושלגים, מסוקים, דמות נשית חדשה וגאדג'טים אחרים.

העדכון של גרסה זו נעשה מובנה במשחק, כדי להפעיל אותו עליך להיכנס לחנות האפליקציות של אפל או גוגל. המשחק שוקל הרבה, בערך 2 ג'יגה, לא כל מכשירי התקציב יכולים להתמודד עם הגרפיקה שלו. איכות המשחק הרבה יותר גבוהה באייפון.

יתרונות:

 • שינוי יום ולילה במפות;
 • לא תרומה פולשנית;
 • אם מתגלה רמאי, חשבון השחקן חסום.

חסרונות:

 • לפעמים יש בעיות בשרת;
 • קולו של חבר בנשק עשוי להיעלם מעת לעת.

סיכום

התיאור של 10 היורים הניידים המובילים של שנת 2020 יעזור לכם לבחור את הקריטריונים לבחירת משחק לסמארטפון שלכם, תוך התחשבות בתאימותו לדרישות התוכנה. דירוג היישומים האיכותיים יגיד לך כיצד לבחור ולהוריד את המשחק המועדף עליך.

אל תשכח מגבלות גיל, האכזריות של סצינות הרס האויב יכולה לפגוע בנפש השחקן (במיוחד הילד). שלוט בהתרגשות שלך, אחרת, ברכישת פעמונים ושריקות שונות, תהיה על סף פשיטת רגל.

אם יש לך ניסיון לשחק במשחקים המתוארים במאמר שלנו, השאר את המשוב שלך בתגובות.

תגובה 1

 1. שיחקתי ב- PUBG Mobile, זה הכי טוב לשחק עם חברים במובייל. אבל טלפונים חכמים רבים לא מושכים את זה. ובכל זאת, יעצתי למשחק כמו הפאב "Free Fire", גם הוא ראוי לקליעה, מתאים למכשירים חלשים יותר.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *