דירוג הטלפונים החכמים הטובים ביותר עד 25,000 רובל לשנת 2020

0

הבחירה בסמארטפון בשוק המודרני, שיכולה להציע רק מספר עצום של דגמים, הופכת לפאזל המורכב מהרבה מונחים והצהרות לא מובנות. כאן אנו נעזור לך להבין כיצד לבחור טלפון חכם המתאים לך, אנו נכוון אותך בין הסמארטפונים הטובים ביותר שמחירם הוא עד 25,000 רובל.

כיצד לגשת לבחירת הטלפון החכם

להלן הטיפים החשובים ביותר:

ראשית כל, כשבוחרים סמארטפון, עליכם לבדוק מה רוצים לקבל ממנו. קח את העבודה שלך, התחביב כבסיס. טלפון חכם יכול להיות לא רק צעצוע, אלא עוזר אמיתי. לדוגמה, אם העבודה שלך כוללת נסיעות עסקים תכופות לערים לא ידועות או שאתה אוהב לנסוע, אז אתה צריך ניווט וכוח סוללה טוב. אוהבים לצלם את הגן שלכם ואז התמקדו במצלמה ובתכונותיה. צליל איכותי חשוב לאוהבי המוסיקה. לאחר שהבנו את צרכיך, בוא נעבור לקריטריונים.

קריטריונים לבחירה: תיאור קצר

בחירה בסמארטפון היא גיהינום חי עבור משתמשים רבים, מכיוון שיש כל כך הרבה פונקציות, ואילו מהן אתה צריך זו שאלה. איזה יצרן ייקח מכם כסף נוסף רק בגלל הלוגו שלו שמתואר בסמארטפון, אך למעשה ישנם מותגים פחות מוכרים שאינם נחותים ולעיתים אף עולים בפונקציונליות את ספינות הדגל של השוק

שם מותג

המותג שבמסגרתו יוצא הטלפון הנייד קובע בעיקר את המחיר, האיכות והסיכוי לרכוש זיוף. ידוע שחלק מספינות הדגל יקרות יותר למחיר. נראה לנו ש"רק בגלל שהסימן המסחרי שלהם מוצג במכשיר. " למעשה, זה לא המקרה. ברכישת סמארטפון ממותג, תקבל עדכונים שוטפים, שירות תמיכה, תיקוני אחריות, אורך כבל המטען ועוד יתרונות רבים אחרים שמוצרים ללא שם אינם יכולים להתפאר בהם. בנוסף, גם הציוד המקורי של מכשירים נוספים, גם עבור דגמי מותגי התקציב, הוא בונוס טוב.

מערכת הפעלה

כיום קיימות 3 מערכות הפעלה פופולריות ביותר בשוק. אלה iOS ו- Android ו- Windows Phone.

iOS

הפלטפורמה עליה משחררת חברת אפל האמריקאית את המכשירים שלה. הפופולריות של הדגמים של חברה זו גבוהה. IOS מותקן רק במכשירי Apple, בהתאמה, לא תוכלו למצוא מותג אחר עם מערכת ההפעלה הזו. המחיר הממוצע של טלפון חכם "תפוח" מהדגם האחרון הוא סביב 100,000 רובל.

יתרונות:

 • נוחות וסגנון הממשק (ממשק אינטואיטיבי ומעוצב היטב);
 • אין בעיות תאימות (מכשיר אפל פותח על ידי מתכנתים ומהנדסים מוסמכים שעובדים בבעיות תאימות);
 • חנות יישומים משלה (ההסתברות להדביק את הטלפון שלך בתוכנה זדונית מופחתת לאפס);
 • אוטונומיה גבוהה (ניהול אנרגיה מוכשר על ידי מערכת ההפעלה מאפשר למכשיר לעבוד זמן רב למדי ללא טעינה);
 • אבטחת נתונים אישיים (התמונות, אנשי הקשר, נתוני כרטיסי הבנק שלך יהיו קשים מאוד לפולשים);
 • אחסון נתונים בענן (זה יבטיח את בטיחות הנתונים שלך גם אם תאבד את הטלפון החכם).

חסרונות:

 • מערכת קבצים סגורה (עבודה עם קבצים אפשרית רק עם קושחה לא רשמית);
 • העלות הגבוהה של גאדג'טים ל- iOS;
 • אי אפשר להשתמש ביישומים לא רשמיים בקושחה הרשמית;
 • העלות הגבוהה של יישומים שפורסמו ב- iOS.

דְמוּי אָדָם

מערכת הפעלה נרחבת שרוב היצרנים מתקינים בסמארטפונים שלהם. כל יצרן מתייחס בצורה שונה למוצריה ותומך במכשיר באופן שונה לאחר רכישתו בחנות. מכשירים רבים זולים וניתן לרכוש אותם עד 25,000 רובל.

יתרונות:

 • חנות האפליקציות שייכת לחברה העולמית גוגל (יש הרבה אפליקציות בחינם, אך בדרך כלל עם מודעות. אפליקציות בתשלום זמינות בקטגוריות מחירים שונות. אין סיכוי להדביק את המכשיר בתוכנות זדוניות);
 • התקנים הפועלים במערכת הפעלה זו נמצאים במגוון קטגוריות מחירים, המאפשרות לבחור מכשירים עם כל תקציב);
 • אפשר להתקין מ"מקורות לא ידועים "(זה נעשה בסכנתך ובסיכון שלך, מכיוון שאתה יכול להרים תוכנית זדונית);
 • ריבוי משימות הוא נהדר;
 • גוגל מספקת כמות מוגדרת של אחסון בענן בחינם.

חסרונות:

 • במערכת הפעלה זו, צריכת החשמל אינה מותאמת, יצרנים רבים עובדים על כך, אך הדבר מסייע לחסוך באנרגיה באופן חלקי;
 • בעיות תאימות בין מכשירים ישנים למכשירים חדשים יותר;
 • עודף הגדרות הניתן לבלבול.

Windows Phone

זוהי מערכת הפעלה שתוכננה במיוחד עבור מכשירים ניידים על ידי מיקרוסופט. יש לו פופולריות נמוכה למדי בשוק המקומי בהשוואה לאנדרואיד ו- iOS.

יתרונות:

 • המהירות ניתנת להשוואה ל- iOS;
 • ניתן להתאים את התפריט לטעמך;
 • מספר גדול של יישומים בחינם;
 • מיקרוסופט מספקת אחסון בענן.

חסרונות

 • יישומים מותקנים רק בזיכרון הפנימי של המכשיר;
 • גיימרים בחנות מיקרוסופט לא ימצאו כיף גדול עבור עצמם.

שקול את המאפיינים שמשחקים תפקיד מפתח בבחירת הטלפון החכם

RAM

זיכרון גישה אקראית (RAM) הוא פרמטר שמשפיע בעיקר על ריבוי משימות ועל מורכבות המשימות שבוצעו. לדוגמא, לשימוש שאינו מספק יישומים "כבדים" ב- RAM, תוכלו לחסוך כסף ולקנות מכשיר עם 2 GB RAM. אחרת, אם אתה צריך לעבוד עם גרפיקה או שאתה חובב לשחק משחקים תובעניים בסמארטפון שלך, לא יהיה הרבה זיכרון RAM.

זיכרון מתמיד

זהו פרמטר המציין את כמות הזיכרון לקריאה בלבד (ROM) בסמארטפון שלך. זה משפיע על מספר המשחקים והיישומים המותקנים, על כמות המוסיקה, הסרטונים, התמונות. עבור המשתמש הממוצע, 16GB של אחסון פנימי בדרך כלל מספיק. בשל העובדה שמערכת ההפעלה עם הקבצים שלה תופס נפח מסוים, עומדים לרשותכם כ- 10-12 ג'יגה-בתים. אל תשכח שאי אפשר לסתום את הזיכרון בסמארטפון לגלגלי העין, מכיוון שאפילו המכשיר המתקדם ביותר יתחיל לתקוע ולהאט.

ברור מהו זיכרון קבוע של 1 GB

 • עם איכות ומשקל מתונים של תמונה אחת ב -4 מגה-בייט הם יתאימו ל 256 חלקים;
 • אם הסרטון הוא Full HD (1920 × 1080), אז 18 דקות;
 • אם הסרטון הוא HD (1280 × 720), אז 26 דקות;
 • מוסיקת Mp3 - כ -512 דקות.

אז מתברר שאם אתה מתכוון להוריד קטעי וידאו, סרטים, אז תצטרך זיכרון של כ- 32 GB. למקרה שתרצו להאזין להרבה מוזיקה ולצלם, אפילו 16 ג'יגה-בתים יספיקו לכם.

בכל מקרה, בדרך כלל יש לסמארטפונים יכולת להרחיב את כמות הזיכרון עד ערך מסוים. לשם כך, פשוט התקן כרטיס microSD בסמארטפון.ניתן להרחיב את כמות הזיכרון בצורה זו רק במגבלות המפורטות במאפיינים. לדוגמא, כתוב: "ניתן להתקין microSD עד 32 ג'יגה." ניתן להתקין כרטיס זיכרון עם נפח זיכרון נמוך מ- 32 GB, אך כרטיס זיכרון גדול מ- 32 GB אינו יכול להתקין.

קיבולת סוללה

קיבולת הסוללה מסומנת במפרט כ- "mAh", למשל, 3000 mAh. למעשה, פרמטר זה מציין את האוטונומיה של המכשיר. אם בכוונתכם לקנות סמארטפון עם תצוגה גדולה או למשחקים וסרטים, עליכם לדאוג לקיבולת הסוללה המתאימה. בדרך כלל, המוכר מציין את הזמן המשוער במצבי פעולה שונים.

תדירות, מספר ליבות המעבד

פרמטרים של מעבד נמדדים ב- MHz. זה משפיע על הביצועים וכמה יישומים תובעניים שסמארטפון יכול להריץ. באופן יחסי, ניתן לחלק מעבדים לשלושה סוגים:

 • 1000 מגהרץ - מעבדים של מודלים תקציביים, לא מתאימים לעבודה עם משימות רציניות. אפילו יישומים בינוניים יכולים להאט;
 • 1300-1700 מגהרץ - מעבדים מהמעמד הבינוני המיועדים למשתמש המשתמשים בסמארטפון לשיחות, תמונות תמונות, משחקים לא תובעניים;
 • 1900 מגהרץ - עבור המשחקים והיישומים הגרפיים התובעניים ביותר.

מעבדים בתדר של 1500 מגה הרץ הם בעלי ביצועים ממוצעים הם יכולים להריץ את שני המשחקים וכמעט את כל היישומים.

מספר הליבות בסמארטפון אינו נבחר על פי העיקרון "כמה שיותר, יותר טוב". דוגמה בולטת לכך היא ה- iPhone של אפל, שעובד נהדר בשתי ליבות. רוב היישומים פשוט לא זקוקים ליותר מ -2 ליבות בסמארטפון. לכן ההמלצות במקרה זה אינן לרדוף אחר פרסום ולהבין היכן יש יתרון מעשי באמת, ואיפה טריק שיווקי.

בחירת מצלמה

עבור רוב המשתמשים, למצלמה תפקיד חשוב. כעת משוחררים דגמי סמארטפונים, המיועדים בדיוק למשתמשים כאלה שאוהבים לתפוס את עצמם ברגעי החיים השונים.

פרמטר המצלמה נקבע על פי גודל המגה פיקסל (MP). מספר אותם מגה פיקסל קובע את פירוט וחדות התמונה. אם משווים 2 תמונות של 5 מגה פיקסל ו -12 מגה פיקסל, ההבדל הופך להיות ברור. זה מושלם לצילומי חובבים ומתקדמים כאחד.

בדרך כלל יש לסמארטפון 2 מצלמות: מלפנים ומאחור.

המצלמה הקדמית ממוקמת בדרך כלל מעל התצוגה. המצלמה משמשת בדרך כלל לתקשורת וידאו, תמונות סלפי, לפונקציית זיהוי פנים במקום סיסמה. צריך להבין שאם אתה אוהב לצלם סלפי, אז זה צריך להיות מ 8 מגה פיקסל ומעלה.

המצלמה האחורית משמשת למגוון רחב של צילומים. מספר הגאדג'טים והפרמטרים שלו, כמו גם מספר המגה-פיקסל, תלוי ישירות באופן שבו הטלפון מצלם ומצלם וידאו, כלומר באיכות התמונות והסרטונים שלך. האפשרות הטובה ביותר תהיה מצלמת 12-16 מגה פיקסל.

דוגמה לתצלום מצלמה אחורית בסמארטפונים אולטרה-מודרניים:

גאדג'טים נוספים של המצלמה יכולים להיות:

 • פוקוס אוטומטי. ההתמקדות מתבצעת באופן אוטומטי בתמונה שנבחרה;
 • מצב צילום לילה / דמדומים. מאפשר לך לצלם תמונות באיכות מעולה בתנאי תאורה נמוכים;
 • הנוכחות של מצב HDR. זהו מצב לאיזון האור בתמונה. המצלמה מצלמת 3 תמונות ברציפות עם בהירות מקסימאלית, בינונית ונמוכה. ואז, על ידי ערימת הזריקות זו על גבי זו, אנו מקבלים זריקה מאוזנת ומוארת;
 • ייצוב אוטומטי. פונקציה זו משפיעה באופן משמעותי על בהירות התמונה. לא משנה כמה אתה מנסה להחזיק את המצלמה במצב אחד, קשה לעשות זאת ללא ייצוב אוטומטי.

מחברים

נוכחותו של שקע 3.5 מ"מ מעידה על כך שאפשר לחבר אוזניות, אוזניות אלחוטיות או מערכות שמע אחרות.

גם בסעיף "מחברים לחיבורים" ניתן לציין "USB OTG".המשמעות היא שניתן לחבר מכשירים שונים לסמארטפון באמצעות מתאם מיוחד, למשל, מקלדת, עכבר, ג'ויסטיק, אחסון נשלף ואחרים.

סוג תצוגה וחיישן, רזולוציה

השוק יכול להציע סוגים כאלה של מטריצות: TN, IPS, AMOLED. אל תיבהל ממערכת מכתבים לא מובנת. לאחר מכן ננתח בשפה ברורה מהן מטריצות, ונלמד כיצד להבדיל ביניהן.

 • מטריצות TN הן מטריצות מיושנות עם יתרון בעלות נמוכה (זול יותר ממטריצות ISP ו- AMOLED בממוצע של 50%) ובמהירות תגובה טובה. החסרונות של המטריצה ​​הם זוויות צפייה לקויות, ניגודיות לקויה של התמונה ועיבוד צבעים לקוי;
 • ספק שירותי אינטרנט - מטריצות מודרניות עם מספר מהיתרונות הבאים: זוויות צפייה מקסימליות, שכפול צבע מדויק, יעילות אנרגטית גבוהה, התמונה נראית בבירור בשמש. החיסרון של מטריצה ​​כזו הוא העלות שלה, רוויה יתר בצבע או רוויה לא מספקת, עיוות צבע בזוויות צפייה מקסימליות;
 • AMOLED היא טכנולוגיה שמשמעותה היא שכל פיקסל על המסך הוא נורית LED נפרדת. היתרונות של מטריצה ​​כזו הם במהירות התגובה וביעילות האנרגטית. לסמארטפונים עם מטריצת AMOLED יש שכפול צבעים מעולה, ממש כמו ספקי שירותי אינטרנט, אך הם עולים פחות. בנוסף, AMOLED עמידה יותר מקודמות. חסרונות: נוכחות של אפנון PWM (הנזק הקל ביותר יכול להשבית את כל התצוגה).

לאלכסון גם תפקיד חשוב. בעיקרון, האלכסון הוא בגודל התצוגה, והוא נמדד באינץ '. בדרך כלל, על פי הקונים, 5 אינץ 'מספיק לשימוש יומיומי וגם לווידיאו.

חומר גוף

חומרים משפיעים בעיקר על מאפייני החוזק של המכשיר. חוזק מארז הפלסטיק יהיה נחות מזה של האלומיניום, והזכוכית המיוחדת בחלק מהדגמים תהיה חזקה יותר מחומרים אחרים. אין עוד מה להתעכב עליו.

חיבורים שונים, פונקציות נוספות

 • מספר חריצי כרטיס ה- SIM קובע את מספר כרטיסי ה- SIM העובדים בו זמנית. זה יהיה שימושי אם אתה חוצה לעתים קרובות את גבול המדינה. כרטיס SIM אחד הוא "ביתי" והשני מקומי. או שיש לך שיחות רווחיות יותר בכרטיס SIM אחד, ובאינטרנט נייד מהיר בשני.
 • סוג חיבור רשת סלולרית (2G, 3G, 4G Lte).

2G מאפשר לך לבצע שיחות קוליות, לשלוח הודעות SMS ולהשתמש באינטרנט במהירות של עד 220 kbps. כדי להבהיר יותר, 220 kbps הם הודעות במסנג'ר.

3G מאפשר לך להשתמש בכל דבר כמו 2G, אך האינטרנט מסופק במהירות של עד 3 Mbps, מה שכבר מאפשר לך לצפות בסטרימינג בווידאו, לבצע שיחות וידאו ולהעביר קבצים גדולים די מהר.

4G מאפשר לך להשתמש באינטרנט במהירות של עד 1 Gbps.

 • בלוטות.

נוכחותו של גאדג'ט זה תאפשר לך לשלוח ולקבל נתונים באופן אלחוטי למכשירים שיש להם גם Bluetooth.

 • Wi-Fi זמין כעת לכל אחד, אפילו לסמארטפון התקציב ביותר. פונקציה זו מאפשרת להתחבר לאינטרנט בצורה נוחה וללא חוטים מיותרים, במהירות שאינה נחותה מהאינטרנט הקווי במחשב. ה- Wi-Fi ממוקם כיום בבתי קפה רבים, מסעדות, אוטובוסים, בתחנות אוטובוס. יתר על כן, ברוב המקרים השימוש בו הוא בחינם.
 • ניווט (GPS, A-GPS, גלונאס, מצפן).

תכונות נוספות אלו יאפשרו לכם לנווט בשטח לא מוכר. העיקר שיש לטלפון אפליקציה מתאימה ובה מפות טעונות.

 • חיישן קירבה, תאורה.

יש צורך בחיישן הקרבה על מנת לכבות ולנעול את תצוגת הסמארטפון במהלך שיחה. כמו כן, חיישן זה יכול לקחת חלק בפונקציות מעניינות שונות התלויות ביישומים.

חיישן האור מכוון את בהירות התצוגה באופן אוטומטי.

 • ג'ִירוֹסקוֹפּ.

הסמארטפון "מבין" דרך הג'ירוסקופ את המיקום בו הוא נמצא בחלל. השימוש הברור ביותר בו הוא סיבוב אוטומטי של המסך.

 • עמיד בפני אבק ולחות.

פרמטרים אלה נדרשים לאנשים העובדים בתנאים אגרסיביים. ככלל, העיצוב של מכשירים כאלה מספק מימדים גדולים למדי, אך טלפונים כאלה אינם נחותים בשום אופן בפונקציות לעומת עמיתיהם הקומפקטיים.

 • חיישן טביעות אצבע.

אמצעי אבטחה נוסף זה מאפשר לך לקבל תכונת "נעילת טביעת אצבע". סורק כזה בא להחליף סיסמאות. אתה יכול לשכוח את הסיסמה, אך באמצעות חיישן טביעות האצבע תאבד את הגישה לסמארטפון רק עם האצבע.

 • נמל אינפרא אדום.

תכונה חדשה ומעניינת המאפשרת לכם להחליף את כל שלטי האינפרא אדום בבית. אתה רק צריך להוריד ולהתקין את היישום המתאים.

דירוג סמארטפון עד 25,000 רובל לשנת 2020

בדירוג הטלפונים החכמים האיכותיים שלנו, אנו מציעים לך מספר אפשרויות עם מאפיינים טכניים קצרים. אנו אגיד לך איזו חברה יש לטלפונים חכמים טובים יותר, כמה היא עולה, ואיזה עדיף לקנות בדיוק לדרישותיך, כך שיש סיכוי נמוך ביותר לטעות בעת בחירת מכשיר כה חשוב בעולם המודרני כסמארטפון.

נוקיה 8.1

החידוש הזה, ששוחרר על ידי נוקיה, אחת מיצרניות הטלפונים הטובות ביותר, עומד במלואו בדרישת איכות המחיר. כמו תמיד, סמארטפון עם סוללה גדולה, ביצועים איכותיים. משתמשים רבים פשוט לא רואים את הפגמים במודל זה, ואם כן, הם די חסרי משמעות.

אֲלַכסוֹנִי 6.18 אינץ '
מעבד קוואלקום לוע הארי 710, 2 ליבות 2200 מגהרץ, 6 ליבות 1700 מגהרץ.
זיכרון RAM / ROM / microSD 4/64 microSD עד 400 ג'יגה-בתים
מצלמה אחורית / קדמית אחורי - 12 מגה פיקסל + 13 מגה פיקסל אוטומטי, ייצוב אופטי, מצב מאקרו

חזיתית - 20 מגה פיקסל

כרטיס ה - SIM כרטיסי 2-SIM
חיבורים, העברת נתונים GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, LTE-A חתול. 6, VoLTE, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, USB, NFC, GPS, GLONASS, BeiDou, A-GPS
חיישנים קלילות, קרבה, גירוסקופ, מצפן, קריאת טביעות אצבע
סוֹלְלָה 3500 מיליאמפר / שעה שאינו ניתן להסרה
חומר גוף מתכת, זכוכית גורילה מחוסמת
ממדים 154.8 x 75.7 x 7.9 מ"מ

תכולת החבילה: סמארטפון, מטען Nokia USB-C 9 V / 2 A, כבל USB Type-C 2.0, מפתח חריץ לכרטיס ה- SIM, אוזניות.

נוקיה 8.1

יתרונות:

 • הן מצלמות אחוריות והן מצלמות קדמיות;
 • איכות הצילום בלילה;
 • חיי סוללה, טכנולוגיית טעינה מהירה;
 • נוכחות AI.

חסרונות:

 • אין חסרונות משמעותיים בקטגוריית מחירים זו.

העלות היא 21,000 רובל.

מוטו G7 פלוס

הטלפון הנייד בגודל 6.2 אינץ 'של היצרנית מוטורולה פופולרי בקרב הקונים בזכות קיבולת הסוללה והמעבד החזק שלו. המכשיר פועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד, גרסה 9.0 (פאי).

אֲלַכסוֹנִי 6.2 אינץ '
מעבד Qualcomm SDM636 לוע הארי 636 (14 ננומטר), גרעין אוקטה ליבות 1.8 ג'יגה הרץ Kryo 260, Adreno 509 גרפיקה
זיכרון RAM / ROM / microSD חריץ 4/64 ג'יגה-בתים עבור microSD עד 1 TB
מצלמה אחורית / קדמית 16 + 5 מגה פיקסל ו 12 מגה פיקסל
כרטיס ה - SIM 2 ננו SIM
חיבורים, העברת נתונים GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE,

Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, 2.4 GHz + 5.0 GHz,

Bluetooth 5.0, A2DP, aptX, EDR, LE, A-GPS, GLONASS,

BDS, NFC, USB 2.0 Type-C 1.0

בנוסף קורא טביעות אצבע, מד תאוצה, גירוסקופ, קרבה, מצפן, רדיו FM, שקע 3.5 מ"מ, NFC, שיחות Wi-Fi, ללא USB OTG
סוֹלְלָה לא ניתן להסרה, 3000 מיליאמפר / שעה
חוֹמֶר קורנינג זכוכית גורילה 3, מסגרת אלומיניום
ממדים 157 x 75.3 x 8.3 מ"מ, משקל 176 גרם

החבילה כוללת: מהדק נייר, חוט USB מסוג C, מתאם מתח, הוראות, נרתיק לסמארטפון, סמארטפון.

מוטו G7 פלוס

יתרונות:

 • לְעַצֵב;
 • מחזיק טעינה לאורך זמן;
 • טכנולוגיית טעינה מהירה.

חסרונות:

 • חֲלַקְלַק;
 • לא מצויד באוזניות.

עלות: כ -20,000 רובל.

Xiaomi Mi9 SE 6 / 64GB

לסמארטפון מראה נעים, הודות לגוף עשוי זכוכית גורילה 5. לצד האחורי של הסמארטפון יש אפקט מראה. מסך הטלפון החכם תופס כמעט את כל השטח הקדמי, עם חיתוך קטן למצלמה. הקונים מאמינים כי הטלפון החכם הזה הוא אחד הטובים ביותר שניתן להשתמש בהם למשחקים פעילים. מערכת הפעלה אנדרואיד 9 (פאי).

אֲלַכסוֹנִי 5.97 אינץ '
מעבד 2 ליבות ב- 2.2 ג'יגה הרץ (Kryo 360), 6 ליבות ב- 1.7 GHz (Kryo 360)
זיכרון RAM / ROM / microSD חריץ 6/64 microSD חסר.
מצלמה אחורית / קדמית אחורי - 48 מגה פיקסל + 13 מגה פיקסל + 8 מגה פיקסל

חזיתית - 20 מגה פיקסל

כרטיס ה - SIM 2 ננו SIM
חיבורים, העברת נתונים GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, LTE-A, VoLTE, LTE, FDD LTE: להקות 1/2/3/4/5/7/8/20/28; TDD LTE: להקות 38/40

Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.0, IRDA, USB, NFC

GPS / GLONASS / BeiDou, A-GPS

חיישנים תאורה, קרבה, מד תאוצה, חיישן מיקום, מצפן, מד צעדים, ברומטר, חיישן הול, סורק טביעות אצבע על המסך, תמיכה בטעינה מהירה, גירוסקופ, מצפן אלקטרוני
סוֹלְלָה לא ניתן להסרה של 3070 מיליאמפר / שעה
חומר גוף זכוכית גורילה 5 במסגרת מתכת
ממדים 147.5x70.5x7.45

החבילה כוללת: מטען, כבל Type-C, קליפ לכרטיס SIM, מתאם USB Type-C עד 3.5 מ"מ, מארז מגן, הוראות.

Xiaomi Mi9 SE 6 / 64GB

יתרונות:

 • הגודל;
 • מַצלֵמָה;
 • לְעַצֵב.

חסרונות:

 • נשמע;
 • בליטה של ​​המצלמה;
 • היעדר חריץ microSD;
 • חסר שקע 3.5 מ"מ.

העלות היא 21,000 רובל.

Huawei P30 lite

בהמשך הביקורת, אני רוצה לומר שמשתמשים אוהבים את הטלפון החכם הזה על עיצובו הרווי הבהיר, כמו צעצוע עץ חג המולד, צבעים ססגוניים ותמונה רוויה בהירה. המכשיר משתלב בנוחות ביד, והתצוגה תופסת כמעט את כל האזור הקדמי. המכשיר פועל בפלטפורמת Android 9.0.

אֲלַכסוֹנִי 6.15 אינץ '
מעבד HiSilicon Kirin 710, 2200 מגה-הרץ, 8 ליבות
זיכרון RAM / ROM / microSD ל- 4/128 יש חריץ microSD משולב עד 512 GB
מצלמה אחורית / קדמית אחורי - 14 מגה פיקסל + 8 מגה פיקסל + פוקוס אוטומטי של 2 מגה פיקסל, ייצוב אופטי, מצב מאקרו, פלאש

חזיתית - 32 מגה פיקסל

כרטיס ה - SIM 2 ננו SIM, מצב מתחלף
חיבורים, העברת נתונים GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, VoLTE, LTE, LTE FDD: להקה 1/3/4/7/8/20; LTE TDD: band 38, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.2, USB, NFC, GPS, GLONASS, A-GPS
חיישנים חיישן קירבה, תאורה, כוח משיכה, גירוסקופ, מצפן, סורק טביעות אצבע
סוֹלְלָה לא ניתן להסרה, 3340 מיליאמפר / שעה
חומר גוף פלסטיק מחופש לזכוכית
ממדים 72.7 x 152.9 x 7.4 מ"מ

תכולת המסירה:

סמארטפון, מטען, כבל USB, קליפ להוצאת כרטיס, אוזניות, מארז מגן.

Huawei P30 lite

יתרונות:

 • עיצוב יפה;
 • איכות צילום ווידאו;
 • איכות תמונה.

חסרונות:

 • איכות התמונות בתנאי תאורה נמוכים;
 • גוף חלקלק;
 • מתחמם בעת ביצוע משימות מורכבות (משחקים תובעניים).

העלות היא 15,000 רובל.

Samsung Galaxy A50 64GB

סמארטפון הדגל ששוחרר על ידי סמסונג. קונים אוהבים סוג זה של טלפון על הפונקציונליות, הביצועים, האיכות שלו, וממוקמים בתיק מודרני מסוגנן.

אֲלַכסוֹנִי 6.4 אינץ '
מעבד Samsung Exynos 9610, 2300 מגה הרץ, 8 ליבות
זיכרון RAM / ROM / microSD 4/64 ניתן להתקין microSD עד 512 GB
מצלמה אחורית / קדמית אחורי 25 מגה פיקסל + 8 מגה פיקסל + 5 מגה פיקסל, פוקוס אוטומטי, מצב מאקרו

חזית 25 מגה פיקסל

כרטיס ה - SIM 2 ננו SIM
חיבורים, העברת נתונים GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, LTE-A חתול. 6, VoLTE, FDD LTE: להקה 1/3/5/7/8/20; TDD LTE: פס 38/40/41, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, USB, ANT +, NFC, GPS, GLONASS, BeiDou, A-GPS

 

חיישנים תאורה, קרבה, אולם, גירוסקופ, מצפן, ברומטר, קריאת טביעות אצבע
סוֹלְלָה 4000 mAh שאינו ניתן להסרה,
חומר גוף פלסטיק
ממדים 74.7 x 158.5 x 7.7 מ"מ

תכולת החבילה: מטען, כבל USB מסוג C, מהדק נייר ואוזניות עם אוזניות.

Samsung Galaxy A50 64GB

יתרונות:

 • מסוגנן;
 • רב שימושי;
 • מַצלֵמָה;
 • סים כפול.

חסרונות:

 • שָׁבִיר;
 • חיישן טביעות האצבע אינו מושלם, נעול חזק;
 • חֲלַקְלַק.

העלות היא 15,000 רובל.

Xiaomi Redmi Note 7 4 / 64GB

דגמים רבים של מותג זה זוכים לביקורות ראויות. המותג Xiaomi עצמו כבר מזמן ידוע בסין כיצרן של סמארטפונים איכותיים ופונקציונליים במחירים נוחים במיוחד. והמכשיר הזה אינו יוצא מן הכלל.

אֲלַכסוֹנִי 6.3 אינץ '
מעבד קוואלקום לוע הארי 660 2200 מגהרץ, 8 ליבות
זיכרון RAM / ROM / microSD 6/64 microSD עד 256 GB
מצלמה אחורית / קדמית פוקוס אוטומטי של 48 מגה פיקסל + 5 מגה, מצב מאקרו
כרטיס ה - SIM 2 ננו SIM
חיבורים, העברת נתונים GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, LTE-A, VoLTE, פס 1/2/3/4/5/7/8/20/28, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.0 , IRDA, USB, GPS / GLONASS / BeiDou, A-GPS
חיישנים קלילות, קרבה, גירוסקופ, מצפן, קריאת טביעות אצבע
סוֹלְלָה 4000 mAh לא ניתן להסרה
חומר גוף זכוכית גורילה 5
ממדים 75.21 x 159.21 x 8.10 מ"מ

סט שלם של Redmi Note 7: כבל USB, קליפ להוצאת מגש ה- SIM, מדריך למשתמש, כרטיס אחריות, מטען.

Xiaomi Redmi Note 7 4 / 64GB

יתרונות:

 • ביצועים;
 • מַצלֵמָה;
 • לְעַצֵב;
 • סוֹלְלָה.

חסרונות:

 • המצלמה בולטת;
 • חֲלַקְלַק.

מחיר: 11,500 רובל.

נוקיה 4.2

נמשיך בתיאור הטלפונים החכמים המודרניים עם מחירים דמוקרטיים.נוקיה השיקה טלפון חכם אמין, יצרני ותקציבי. הטלפון החכם הזה אינו נחות בשום אופן מדגמים רבים של מותגים סיניים, ומחיריו אטרקטיביים מאוד.

אֲלַכסוֹנִי 5.71 אינץ '
מעבד קוואלקום לוע הארי 439, 8 ליבות, 2000 מגהרץ
זיכרון RAM / ROM / microSD 3/32 microSD עד 400 ג'יגה-בתים
מצלמה אחורית / קדמית אחורי - 13MP + 2MP, פוקוס אוטומטי

חזיתית - 8 מגה פיקסל

כרטיס ה - SIM 2 כרטיסי SIM
חיבורים, העברת נתונים GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, LTE-A חתול. 4, VoLTE, להקות LTE 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.2, USB, NFC, GPS / GLONASS / BeiDou, A-GPS
חיישנים תאורה, קרבה, קריאת טביעות אצבע
סוֹלְלָה 3000 mAh ללא הסרה
חומר גוף סגסוגת אלומיניום, פוליקרבונט
ממדים 71.3 x 148.95 x 8.39 מ"מ

תכולת החבילה: סמארטפון, מטען 5V / 1A, כבל USB, קליפ להסרת כרטיס ה- SIM.

נוקיה 4.2

יתרונות:

 • עיצוב המאפשר לכם להשתמש בנוחות במכשיר ביד אחת;
 • צְפִיפוּת;
 • חריץ כרטיס זיכרון נפרד;
 • חומר גוף;
 • זמינות NFC.

חסרונות:

 • מרווח ראש מוגבל של בהירות המסך;
 • טעינה ארוכה;
 • נעילת פנים איטית.

עלות - 9000 רובל.

ויוו V15

מה עוד לחפש פריטים חדשים. למשל, לא הסמארטפון המפורסם ביותר שתופס את מקומו בשוק. עם זאת, הקונים שרכשו את הטלפון החכם הזה לא מתחרטים על שום דבר. הטלפון מתאים גם למשימות פעולות יומיומיות וגם למשחקים. בהיר, מסוגנן, נוח - זה הכל עליו.

אֲלַכסוֹנִי 6.53 אינץ '
מעבד MediaTek Helio P70 2 ליבות 2200 מגה-הרץ, 6 ליבות 1.7 מגה-הרץ
זיכרון RAM / ROM / microSD 6/64, microSD עד 256 GB
מצלמה אחורית / קדמית אחורי - 12MP + 8MP + 5MP פוקוס אוטומטי, צילום מאקרו

חזיתית - 32 מגה פיקסל

כרטיס ה - SIM 2 כרטיסי SIM
חיבורים, העברת נתונים GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, FDD-LTE: רצועת 1/3/5/7/8/20; TDD-LTE: פס 38/40/41, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, USB, NFC, GPS / GLONASS / BeiDou
חיישנים קלילות, קרבה, גירוסקופ, מצפן, קריאת טביעות אצבע
סוֹלְלָה 4000 מיליאמפר / שעה
חומר גוף זכוכית מתוחה
ממדים 75.93 x 161.97 x 8.54 מ"מ

היקף המסירה: סמארטפון, אוזניות, כבל microUSB-USB, מתאם מתח USB, מוט הוצאת כרטיס SIM, מארז מגן, סרט מגן (מוחל).

ויוו V15

יתרונות:

 • מראה בהיר;
 • צורה נוחה;
 • היעדר מסגרות;
 • ביצועים;
 • מצלמות.

חסרונות:

אין חסרונות משמעותיים.

העלות היא 23,500 רובל.

SONY XPERIA XA2 ULTRA DUAL 32GB

בדירוג של היום היא לא תסתדר בלי טלפון חכם מבית SONY ותיאור מפורט של המאפיינים הטכניים שלו, שזכו במקומם בשוק בשל מאפייניהם, פונקציונליותם ונוחות השימוש בהם.

אֲלַכסוֹנִי 6 אינץ '
מעבד קוואלקום לוע הארי 630 Quad Core 2200 MHz Quad Core 1.8 MHz
זיכרון RAM / ROM / microSD 4/32 microSD עד 256 GB
מצלמה אחורית / קדמית אחורי - פוקוס אוטומטי 23 מגה פיקסל, ייצוב אופטי, מצב מאקרו

חזיתית - 16 מגה פיקסל + 8 מגה פיקסל

כרטיס ה - SIM 2 כרטיסי SIM
חיבורים, העברת נתונים GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, LTE-A חתול. 13, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, USB, NFC, GPS / GLONASS, A-GPS
חיישנים קריאת טביעות אצבע
סוֹלְלָה 3580 מיליאמפר / שעה שאינו ניתן להסרה
חומר גוף אֲלוּמִינְיוּם
ממדים 80x163x9.5 מ"מ

ערכת משלוח: סמארטפון, מטען, כבל, הוראות.

SONY XPERIA XA2 ULTRA DUAL 32GB

יתרונות:

 • מָהִיר;
 • נוֹחַ;
 • מצלמת סלפי;
 • סוֹלְלָה.

חסרונות:

 • חֲלַקְלַק;
 • חוֹם.

העלות היא 24,000 רובל.

כבוד 10 4 / 64GB

מה לחפש בבחירת סמארטפון תקציבי חדש על פי המודל של Honor והמאפיינים הטכניים שלו, שאם לא לוקחים בחשבון, הם יכולים לעשות טעויות בבחירת הטלפון החכם וליצור לעצמך אי נוחות, אולי לתקופה די ארוכה.

אֲלַכסוֹנִי 5.84 אינץ '
מעבד HiSilicon קירין 970 2360 מגה-הרץ ליבת אוקטה
זיכרון RAM / ROM / microSD 4/64
מצלמה אחורית / קדמית אחורי - פוקוס אוטומטי 16MP + 24MP

חזיתית - 24 מגה פיקסל

כרטיס ה - SIM 2 כרטיסי SIM
חיבורים, העברת נתונים GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, LTE-A חתול. 13, VoLTE, להקת FDD 1, 3, 5, 7, 8, 19, 20, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.2, IRDA, USB, NFC, GPS / GLONASS / BeiDou, A-GPS
חיישנים תאורה, קרבה, אולם, גירוסקופ, מצפן, קריאת טביעות אצבע
סוֹלְלָה 3400 מיליאמפר / שעה לא ניתן להסרה
חומר גוף אלומיניום, זכוכית מחוסמת
ממדים 71.2 x 149.6 x 7.7 מ"מ

ערכת משלוח: כבל USB, מתאם מתח, מארז מגן שקוף מפוליאוריטן, קליפ להוצאת כרטיסי SIM.

כבוד 10 4 / 64GB

יתרונות:

 • זָרִיז;
 • לְעַצֵב;
 • מַצלֵמָה;
 • מסך גדול.

חסרונות:

 • סורק טביעת אצבע;
 • חֲלַקְלַק.

העלות היא 16,000 רובל.

מבחר הטלפונים החכמים בעלות של עד 25,000 רובל הוא רחב. יחד עם זאת, לכל אחד יש אפשרות לבחור מכשיר עם דגש על הפונקציות הדרושות לו, בין אם זה צילום תמונות או גלישה פעילה באינטרנט.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן