Ow כיצד לבחור מקפיא לחזה: הדגמים הטובים ביותר בשנת 2020

0

כל אחד יכול לגדל יבול באתר, אך לשמור עליו במצב כזה שכל החומרים השימושיים יישארו הוא די קשה. גרגרי יער בר, פירות מהגינה שלך ובוודאי פטריות - אתה רק צריך לשמור יבול כזה בבית במקום קר מאוד. ולעיתים קרובות מקפיא מקרר סטנדרטי אינו מספיק לכל הפאר הזה. יש מוצא: לקנות חזה בקירור!

תמיד יש מבחר טוב במבצע, מידות שונות יתאימו לכל מטבח וישמחו את המארחת מסבירת הפנים. ואם יש לכם קוטג 'עם מרתף מרווח, תוכלו לקנות חזה בגדלים הגדולים ביותר. זה יאפשר לנו להכין ולהקפיא מוצרים מוגמרים למחצה של הייצור שלנו, כמו גם לשמר את המוצרים שנרכשו. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו דירוג של מיטב מקפיאי החזה בשנת 2020.

"היצרנים ממליצים: להשתמש בחזה לאחסון מזון קפוא או מקורר היטב. אין דרך להקפיא ביחידה אחרת? בנה מוצרים בהדרגה "

מהו מקפיא חזה ואיפה משתמשים בו

ציוד קירור בצורת חזה אופקי מסוגל לעמוד בטמפרטורות נמוכות מ -180ג. לכל יחידה יש ​​מאפיינים משלה, וחשוב לקחת בחשבון בבחירת מכשירי חשמל ביתיים.

בתחילה הומצא מקפיא בפורמט זה למסחר. מאפה עלים ומוצרי בשר חצי מוגמרים הוחזקו בו למכירה. המוצר העיקרי למקפיא אופקי הוא גלידה. היצרנים מייצרים זנים רבים, ודרך דלתות שקופות טוב מאוד לראות את התוכן.

כמו כן, החלו להשתמש בלאריס בייצור מזון ובנקודות קייטרינג לאחסון מוצרים מוגמרים למחצה. במיוחד בסדנאות לייצור בצק עלים, כי לפי הטכנולוגיה יש להקפיא את המוצר המוגמר למחצה של הקמח עם חמאה.

ואז הלריסים עברו לבתים של יזמים פרטיים שעסקו בשמירת בקר בקר. כעת פורמט המקפיא הנוח הזה משתרש בדירות העיר.

יתרונות וחסרונות של מקרר

בעולם המודרני אינך יכול להסתדר ללא מקפיא בביתך. יותר ויותר אנשים בוחרים ברכישת מצלמה, בנפרד ממקרר. מקפיאים קיימים בשני סוגים: אופקי ואנכי. יחידות אנכיות קיימות לעתים קרובות יותר בדירות, אך הסוג השני החל יותר ויותר להופיע בדירות העיר.

היתרונות של חזה אופקית:

 • קיבולת גדולה של מוצרים;
 • ניידות, כמעט כולם זמינים על גלגלים, ובכל עת ניתן לגלגל אותם לחלק אחר של הדירה;
 • רווחיות, בגלל הנפח הגדול של החדר, ניתן למקם שם יותר מוצרים מאשר באנכי.

חסרונות:

 • תופס מקום רב, לא כל הדגמים מתאימים למטבח עירוני;
 • תא אחד לאחסון מזון, ללא תאים כמו במקפיא זקוף;
 • לא מומלץ לפתוח אותו לעתים קרובות, יותר מדי אוויר חם נכנס פנימה.

פונקציונליות מקפיא אופקית

מה הדבר העיקרי עבור מארחת שחולמת לרכוש יחידה כזו למטבח שלה? העיקר שהוא קופא היטב ומשתלב בגדלים מסוימים. בואו להבין אילו סוגים יש, ומה עוד חשוב לדעת.

 1. גודל הקאמרים, הקטן ביותר ניתן להשיג בין 56.5 × 54.5 × 81.5 ס"מ. אלה הדגמים הקומפקטיים ביותר, עדיף להשתמש בו לאחסון סוג מוצר אחד.
 2. מכסה החזה יכול להיות שקוף או סגור. בבית לעיתים קרובות הם בוחרים באופציה השנייה, כולם מכירים את המוצרים ואין צורך להתחשב בהם בכל פעם. הכיסויים מגיעים לעתים קרובות עם מנעול מובנה לילדים.
 3. צריכת האנרגיה תלויה בקיבולת המדחס. זה מוצהר על התווית באמצעות קוד אותיות. הרווחי ביותר יהיה A ++.
 4. נוכחות של סלים נוספים לאחסון מזון באריזות קטנות. בסתיו כולם מנסים לחלק הכל למנות ולהוציא לפי הצורך. 1 ק"ג. אוכמניות נדירות יכולות ללכת לאיבוד בכמות גדולה של מוצרי בשר. עדיף לשים את כל התיקים הקטנים בסלים תלויים נפרדים.
 5. סוג הבקרה הוא מכני או אוטומטי. תמיד ניתן לכוונן את התצוגה הקטנה הנשלטת אלקטרונית למעלות מסוימות, וגם שם ניתן לראות את הטמפרטורה הפנימית המדויקת.
 6. מערכת NO FROST תאפשר לכם לא להפשיר את המקפיא לאורך כל השנה, קרח לא ייווצר בתוך החדר.
 7. סוג אקלימי של פעולה N, היצרנים חילקו את מוצריהם לפי משטר הטמפרטורה החיצוני. מקררים מסחריים עם גלידה היו אמורים לשמש באקלים חם וזה בא לידי ביטוי במפרט הטכני.
 8. מעמד ההקפאה מציין את רף הטמפרטורה הנמוך ביותר. זה מסומן בכוכביות על תווית המקפיא. כוכב אחד -60С, 3 כוכבים -180מ.

חברות ייצור פופולריות

מבחר מקפיאי החזה גדול למדי. חברות רבות שולטות בטכנולוגיות חדשות ומשיקות מקפיאים אופקיים - הן מבוקשות יותר ויותר, הן בקרב היצרנים והן בשימוש ביתי. כמעט לכל המותגים הזרים יש את המפעלים שלהם ברוסיה.

הקונצרן הגרמני ליבהר נחשב למנהיג. כמו כל דבר גרמני, הדגמים נבדלים על ידי אמינותם, איכותם ותקופת אחריות טובה. המחירים גבוהים למדי, אך זה תואם את הפרמטרים שצוינו. אתה יכול לקנות את כל המגוון בחנויות החברה.

מקפיאים מבוש משתייכים גם לאותה הקטגוריה הגבוהה ביותר. כל המכשירים הביתיים ממערבלים למכונות כביסה נבדלים על ידי עיצובם המעשי ותכונות טכניות רבות.

מקפיאים של סמסונג ואינדסיט שייכים למעמד הביניים. חברות אלה התבססו זה מכבר כיצרניות ציוד אמין. הפופולריות של הדגמים ידועה זה מכבר, וקונים רבים, בעת בחירתם, מתמקדים במותג ואז במאפיינים. בנוסף, כולם ניתנים לתיקון, ברוסיה ישנם מרכזי שירות רבים לתחזוקה ותיקון של מקפיאים. כל התיקונים מתבצעים באמצעות חלקי חילוף מקוריים.

מקפיאי Pozis מיוצרים בטטרסטן. לארגון היסטוריה של למעלה מ -50 שנה, ובמהלך השנים היא פיתחה ומציגה באופן עקבי מוצרים חדשים לשוק הרוסי.

מקררי בירוסה הטובים ביותר ברוסיה מיוצרים על ידי מפעל קרסנויארסק. זהו המוביל הבלתי מעורער בייצור ציוד קירור ביתי - מבחר גדול מאוד ומקומות ראשונים בדירוגים.

למי מיועד המקפיא האופקי?

אילו קריטריונים לבחירה רווחים בבחירת רכישה? לעתים קרובות יותר בדירות ניתן למצוא מקפיאים מסוג אנכי, הדומים למקרר רגיל. הוא קומפקטי יותר, צר, ניתן למקם אותו בפינת המסדרון.

עקרות בית נוספות כמו נוכחות של מדפים ומגירות ניידות, בהן ניתן לפרוס הכל בשכונה המסחרית: בשר עם בשר טחון על מדף אחד, תערובת קומפוט עם ירקות מצד שני. הכל צריך להיות מחולק למנות, זו הדרך היחידה להבין את זה במקפיא.

למקפיא החזה נפח תא גדול. אין מדפים ומחיצות, זה מפנה מקום. בנוסף לעיתים קרובות עקרות בית מתלוננות על כך שהמדפים קופאים למקרר ולא ניתן להשיג את התכולה ללא נזק.

עבור קוטג'ים ובתים כפריים עם חלקות פירות, זו האפשרות הטובה ביותר. ניתן להתקין את החזה במטבחים ענקיים או במרתף חם. הקפיאו נתחי בשר גדולים או דגים גדולים. אחסן הכל במגשי פלסטיק, וכאשר אתה פותח אותו מלמעלה, זה נראה בבירור היכן המוצרים המוגמרים למחצה, היכן שהגרגרים נמצאים בתפזורת.

כיצד לבחור מקפיא חזה לביתכם

טיולי יום יום לחנות כבר אינם רלוונטיים, כולם מנסים לקנות אוכל שבוע מראש ולאחסן אותו קפוא. לא כל דגמי החזה שניתן לראות בחנות מתאימים לשימוש ביתי.

קודם כל, יש צורך לקבוע את נפח המוצרים המאוחסנים. כמה ריקים ייערמו, כמו גם מוצרים לשימוש יומיומי. לא מומלץ להקפיא גדול מדי, אלא אם כן מקפיאים פגרי בקר שלמים לחורף.

ככל שיש יותר מצלמות וכוח, כך חשבונות החשמל שלך יהיו גבוהים יותר. יש צורך לקחת זאת בחשבון ולבחור בכיתה A + ומעלה ובמצלמה האופטימלית מבחינת מידות.

לאחר מכן, שימו לב לטמפרטורה של המקפיא, בדיוק בשביל זה אתם קונים. הטמפרטורה חייבת להיות לפחות -180C, הטמפרטורה מתחת לנתון זה הופכת את המקפיא למקרר רגיל. טמפרטורה סטנדרטית בתא המקרר -40מ.

אחד החסרונות הגדולים ביותר של מקפיאי החזה הוא הפריסה הלא קומפקטית. ענקים לחלוטין אינם מתאימים לדירות. אך זו לא סיבה לסרב: אנו בוחרים את הדגם הקטן ביותר ומשתמשים בו.

שימו לב לבקרות ולנוכחות תצוגה אלקטרונית. זה יקל על המארחת להתאים את הטמפרטורה, ואם המצלמה תתקלקל ותפסיק לקפוא, היא תופיע מיד על המסך.

טיפים יאפשרו לכם להימנע מטעויות בבחירה, אך לבחור באפשרות הטובה ביותר לתנאים שלכם.

פרמטר חשוב נוסף: שמירת טמפרטורה אוטומטית בזמן הפסקת חשמל. כמה עקרות בית משתמשות בהצלחה בכך שהן מכבות את היחידה למשך יממה.

דירוג מקפיא חזה 2020

דירוג הדגמים הפופולריים יראה גם מה לחפש בעת הקנייה. החלק העליון כולל את מיטב היצרנים הרוסים הטובים ביותר של מקפיאי חזה וגם זרים. מוצגים דגמים זולים, חסכון באנרגיה, עם פונקציות הפשרה שונות. כמו גם מקפיאים גדולים לבתי כפרי.

הדירוג של מקפיאים ביתיים איכותיים מבוסס על ביקורות של קונים פעילים. אבל כולם בחרו לפי הפרמטרים והדרישות שלהם. מה שחשוב ללקוח אחד אינו מקובל על לקוחות אחרים. עם זאת, היו מודלים שזכו להערכה רבה מצד הרוב.

החלק העליון של כל קטגוריה מתחיל בהכרח במחיר, משום שהעלות הגבוהה מאוד עבור חלקם הופכת לחיסרון, למרות המאפיינים הטכניים המצוינים.

מחלקת אנרגיה A ++ ו- A

מקפיא Hansa FS100.3

מחיר: מ 12 770 לשפשף.

מידות: 56.8x56x84.5 ס"מ.

תיבה קומפקטית בתא בודד בנפח שימושי של 98 ליטר. שליטה מכנית, פתיחת דלתות נוחה. מתאים לזוגות צעירים עם מינימום כפור.

מקפיא Hansa FS100.3

יתרונות:

 • ציפוי אנטיבקטריאלי;
 • שֶׁקֶט.

חסרונות:

 • הפשרה ידנית;
 • נפח קטן.

מקפיא RENOVA FC-160

מחיר: מ 7930 לשפשף.

מידות: 75.4 × 52.4 × 84.5 ס"מ.

אפשרות קטנה נוספת למטבחים קטנים.נפח תא 105 ליטר. עם טמפרטורה מינימלית של -180מ

מקפיא RENOVA FC-160

יתרונות:

 • מחיר;
 • סופר הקפאה.

חסרונות:

 • אין נעילה על הידית;
 • הפשרה ידנית.

מקפיא KRAFT BD (W) -225BL

מחיר: מ 17 530 לשפשף.

מידות: 94.5 × 52.3 × 85 ס"מ.

נפח תא שימושי 205 ליטר, נשלט אלקטרונית. טמפרטורה מינימלית -240ג. אפשרות טובה לדירת עיר ומשפחה של 3-4 נפשות.

מקפיא KRAFT BD (W) -225BL

יתרונות:

 • אינדיקציה לטמפרטורה;
 • סופר הקפאה.

חסרונות:

 • לא NO FROST

אפשרויות תקציב

מקפיא בירוסה 355VK

מחיר: מ 16 390 לשפשף.

מידות: 5 × 81.5 ס"מ.

שילוב טוב של מחיר ואיכות. חזה בנפח שימושי של 330 ליטר יאפשר לכם להקפיא נתחי בשר גדולים או עוגת 3 קומות. טמפרטורה מינימלית -180C, כושר הקפאה 20 ק"ג ליום.

מקפיא בירוסה 355VK

יתרונות:

 • לא רועש;
 • טמפרטורה מתכווננת;
 • מתאים לחדרים קרירים: מרפסת, מרתף.

חסרונות:

 • איכות הגומייה על הדלת גבוהה מדי - לפעמים לא ניתן לפתוח את החדר.

מקפיא Hansa FS150.3

מחיר: מ 15 904 לשפשף.

מידות: 76x56x84.5 ס"מ.

דגם קומפקטי בנפח תא של 146 ליטר. המידות הכלליות מאפשרות לך למקם מוצרים בקופסאות גדולות. למקפיא ציפוי אנטיבקטריאלי.

מקפיא Hansa FS150.3

יתרונות:

 • כושר הקפאה 7.5 ק"ג ליום;
 • מְרוּוָח.

חסרונות:

 • קצת רועש;
 • קופא על הקירות;
 • הפשרה ידנית.

מקפיא בירוסה 100VK

מחיר: מ- 8600 רובל.

מידות: 56.5 × 54.5 × 81.5 ס"מ.

תא עבודה בנפח 105 ליטר, הפירור יכול להחליף את ארון המטבח ולהשתלב בצורה יפה בכל סט. לא מתאים לריהוט מובנה - נפתח מלמעלה.

מקפיא בירוסה 100VK

יתרונות:

 • קוֹמפָּקטִי.

חסרונות:

 • רוֹעֵשׁ.

עם אורך מצלמה של 1.2 מ '

מקפיא ליבהר GT 3622

מחיר: מ 39,900 רובל.

מידות: 113.8x76x91.5 ס"מ.

נפח תא מצוין, שני סלים לאחסון אריזות קטנות כלולים. ניתן להקפיא המון מוצרים מוגמרים למחצה של בשר, דגים וירקות. מידות אופטימליות למטבחים עירוניים או למרפסות מזוגגות. החזה גבוה מהגדלים הסטנדרטיים של ריהוט מטבח.

מקפיא ליבהר GT 3622

יתרונות:

 • הקפאה סופר;
 • נפח תא 333 ליטר;
 • כושר הקפאה 28 ק"ג ליום.

חסרונות:

 • הפשרה ידנית.

מקפיא בירוסה 455VK

מחיר: מ 21560 לשפשף.

מידות: 150x68x81.5 ס"מ.

מקפיא חזה גדול נוסף בנפח תא של 420 ליטר. הוא מתאים היטב למטבח.

מקפיא בירוסה 455VK

יתרונות:

 • מְרוּוָח;
 • קצב הקפאה יומי 23 ק"ג ליום;
 • סלים לאחסון מנות.

חסרונות:

 • הפשרה ידנית.

מקפיא פוזיס FH 258-1

מחיר: מ 25 690 לשפשף.

מידות 170 × 73.5 × 87 ס"מ.

המקפיא יכול להכיל 6 סלים. מקרר אמיתי עם אחסון נוח של אוכל. מתאים למשפחה גדולה ולהפקה קטנה. אפשרות טובה למחיר ולגודל.

מקפיא פוזיס FH 258-1

יתרונות:

 • מפשירים באיטיות, כאשר האור מכובה במשך 10 שעות, הטמפרטורה תישמר בנקודת ההגדרה.

חסרונות:

 • יכולת הקפאה יומית נמוכה של 15 ק"ג;
 • הפשרה ידנית.

מקפיא חזה ללא פונקצית כפור

מקפיא גורניה FH 40 BW

מחיר: מ- 24700 רובל.

מידות: 1300x70x85 ס"מ.

דגם מצוין של מקרר בנפח גדול. לוח הבקרה בתחתית מאפשר להשתמש בכיסוי כמשטח עבודה נוסף.

מקפיא גורניה FH 40 BW [

יתרונות:

 • הקפאה סופר;
 • כושר הקפאה 26 ק"ג ליום;
 • נפח תא 380 ליטר;
 • אינדיקציה קלה לדלת פתוחה.

חסרונות:

 • מחלקת אנרגיה B.

מקפיא Snezh MLK 350

מחיר: מ 19 345 לשפשף.

מידות: 102x62x92 ס"מ.

דגם קומפקטי של יצרנים רוסים. אין פעמונים ושריקות מסובכות, מקפיא פשוט לשימוש בחיי היומיום. מעל הממדים של שולחן חיתוך מטבח סטנדרטי.

מקפיא Snezh MLK 350

יתרונות:

 • הקפאה סופר;
 • נפח תא 345 ליטר.

חסרונות:

 • טמפרטורה מינימלית -180מ.

פרוסטור F 600 SD

מחיר: מ 20955 לשפשף.

מידות: 1200 * 600 * 820 ס"מ.

מקפיא לשני תאים למי שאוהב להשקיף על שכונת הסחורות. לכל תא מכסה נפרד, קופא היטב, ניתן להתקין 2 סלים.

פרוסטור F 600 SD

יתרונות:

 • שתי מצלמות;
 • נפח 520l.

חסרונות:

 • לֹא

כמסקנה

קונה של 100% שמתכנן לקנות מקפיא יביא אותו הביתה בקרוב. על פי דירוגים בשנים 2018-2019, 70% בוחרים במקפיא אנכי. לפני מספר שנים לא היו דמויות כאלה, מכיוון שלא קנו מקפיא חזה בבית. הזמנים השתנו, הטכנולוגיה המעשית והפונקציונלית ממלאת מטבחים ומרתפים. ועוד ועוד תשומת לב מוקדשת לחזה האופקי. אם כבר בחרתם לטובת דגם מסוים של מקפיא חזה, שתפו אותנו בדעתכם בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *