דירוג מיטב פוטואפילטורים לנשים בשנת 2020

0

נושא הסרת שיער גוף לא רצוי מדאיג את המין ההוגן ברחבי העולם. מה שנשים לא יכולות לסבול למען עור חלק וזוהר: אפילת שעווה, רסק סוכר, פינצטה, הסרת שיער בלייזר. טכנולוגיות מודרניות מפתחות מספר עצום של כלים וטכניקות במטרה לספק את בקשותיהן של נשים להחלקות העור. אחד המכשירים החדשניים האלה הוא פוטוספילטר. רוב הקוסמטיקאיות ורופאי העור רואים במכשיר זה את אחד הבטוחים והכאבים ביותר להסרת שיער לא רצוי. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מציעים לכם מאמר עם תיאור מלא, יתרונות וחסרונות של פוטואפילטורים מודרניים, המתאימים לשימוש בסלון ובבית.

מהו פוטוספילטר

אפילציה פוטו היא הליך המתבצע באמצעות מכשיר מיוחד. מכשיר זה מסיר שיער באמצעות אור פועם עם מטען אנרגיה.

התהליך מתרחש באופן זה: אנרגיה מצטברת במלנין השיער (נותן פיגמנט לשיער) והורס את הנורה מבפנים. הליך כזה מאט באופן משמעותי את צמיחת השערות, ובמקרים מסוימים הורס לחלוטין את הנורה לצמיתות. מכוני יופי רבים עושים פרסום טוב בדיוק על גורם זה. עם זאת, הכל תלוי במבנה השיער.

כיום, הליך אפילציה יכול להתבצע לא רק במכוני יופי, אלא גם בבית. היצרנים פיתחו מספר עצום של מכשירים לשימוש עצמאי. זה די נוח, מכיוון שרכישת המכשיר עצמו רווחית למדי וזה יימשך זמן רב.

באשר לשימוש באפילציה לגברים. על פי החוקה שלה, שיער גבר עבה בהרבה משערה של אישה, ולכן לא כל מכשירי פוטו-פילטור יכולים להתמודד עם משימה זו.

איך המכשיר עובד

עקרון הפעולה של המכשיר הוא פשוט למדי. המכשיר שולח דופק בתדירות גבוהה מזקיק השיער למלנין. התוצאה של תהליך זה היא חימום של זקיק השיער ורקמת העור, מה שמוביל לדחייה ולמוות של השיער. הנורה פשוט נושרת, ונורה חדשה עשויה לעולם לא לצמוח שוב. ההליך ניתן לשימוש חוזר. בתהליך ההקרנה לא כל השערות מופעלות ולכן מספר החזרות המומלץ הוא 6-10 מפגשים.

כל מכשיר מגיע עם מספר קבצים מצורפים:

 • לפנים - ההתקשרות הקטנה ביותר שמייצרת דחף באזורים קטנים. לפני השימוש יש להקפיד לבדוק אזור קטן בעור.
 • לגוף - ההתקשרות הגדולה ביותר. בזכותו הכיסוי של האזור המטופל גדול יותר והתהליך מהיר יותר.
 • לביקיני - חיבור נוח שאף עוזר לך להסיר שערות במקומות הבלתי נגישים ביותר.

זכור! התהליך אמנם אינו כואב ולא מורכב, אך הקפידו על אמצעי בטיחות במהלך ההליך. ההליך מתבצע אחת לשבועיים. לאחר השלמת הקורס המלא, ייתכן שלא נצפתה צמיחה של שערות חדשות במשך מספר שנים ברציפות.

ראוי לציין כי כל שינוי הורמונלי, לחץ, הריון עלולים לגרום לצמיחת שיער פעילה של העור.

יתרונות וחסרונות המכשיר

במרדף אחר הגוף המושלם, נשים מוכנות לשלם כל כסף. זה המקרה עם פוטוספילטר. כאבים ואפקט ארוך טווח מושכים יותר ויותר לקוחות למכוני יופי. ולמרבה הצער, לרוב הקוסמטיקאיות המבצעות הליכים כאלה אין אפילו השכלה רפואית מינימלית. למרבה הצער, אנאלפביתים וחוסר כשירות של מומחים יכולים להוביל לתוצאות קשות. נדבר עליהם בהמשך.

שקול רשימה של היתרונות של הליך זה:

 1. ללא כאבים, מהיר ונוח.
 2. העור מהודק בגלל דחפים פעילים ואלסטין המיוצר, המחדש את העור.
 3. אתה יכול להסיר שיער לא רצוי בכל מקום על העור שלך.
 4. המכשיר לשימוש ביתי אינו דורש מיומנויות ספציפיות לצורך ההליך. צריך רק לעקוב אחר ההוראות.
 5. אינו גורם לשיער צומח אלא מונע השלכות כאלה.
 6. ההליך מתבצע במהירות, אפילו האזורים הגדולים ביותר מעובדים תוך 15-20 דקות.

כמו כל מכשיר טכני, למצלם הצילום יש מספר התוויות נגד וחסרונות.

 1. הגורם העיקרי הוא אי ציות לתקנות הבטיחות.
 2. עלות גבוהה של המכשיר לשימוש ביתי והליך סלון.
 3. המכשיר נחשב לחדש בשוק הטכנולוגיה וההשלכות של ההליך לא נחקרו במלואן.
 4. אם הקוסמטיקאית מוגדרת, משומשת או לא מוסמכת באופן שגוי, אתה יכול להישרף.
 5. התוויות נגד להליך הן מחלות כרוניות, אונקולוגיות, רגישות יתר של העור, פריחות אלרגיות, פריחות או נגעים בעור, דליות ורידים, פסוריאזיס, אקזמה, הריון, הנקה, סוכרת.
 6. למצלם הצילום אין כל השפעה על שיער בהיר או על עור שזוף.

כללי שימוש

לאחר שליקטת מכשיר איכותי לאפילציה בבית ולמדתי את הוראותיו, יש צורך להכין את העור. על פי כללים פשוטים תוכלו להשיג את האפקט המרבי ללא פגיעה בבריאות.

 1. אין להשתזף 14 יום לפני ההליך ולאחריו.
 2. העור צריך להיות בריא, ללא נזק, שפשופים, פריחות.
 3. במהלך ההליך חל איסור לעבור קורס של אנטיביוטיקה או תרופות הורמונליות.
 4. האזור שיש לטפל בו חייב להיות בעל קו שיער לפחות 2 מ"מ.
 5. בחר את עוצמת הדופק המתאימה לצבע העור שלך. דגמים יקרים מצוידים בקריאה אוטומטית של סוג הצבע, במכשירים זולים יותר תצטרכו לעשות זאת בעצמכם.
 6. סמן בבירור את האזור שיש לטפל בו.
 7. הגן על עיניך בעת השימוש במכשיר.
 8. התייחסו לאזור בהתאם להוראות ההתקן שנבחר.
 9. לאחר מניפולציה, יש לטפל בעור בפנתנול.

אם תבחר לעבור הליך דומה בסלון, עיין בקפידה בביקורות אודות המאסטר שלך. עליו להיות בעל רקע רפואי מינימלי.

הערה! תהליך נמק השיער ממושך, כך שהשיער ייחלש וייפול רק לאחר מספר טיפולים.

איך לבחור?

הצוות שלנו פיתח רשימת מאפיינים שקודם כל עליכם לשים לב אליהם בבחירת מכשיר:

 1. מראה חיצוני. ישנם 2 סוגים של פוטואפילטורים בשוק. מופעל באמצעות סוללה ניידת. הוא דומה למייבש שיער בדמותו. זה קל משקל, נוח, וניתן להעבירו איתך. מבצע עבודה מבלי להיות קשור לרשת החשמל. הסוג השני מופעל באמצעות חשמל. ככלל, למכשיר כזה יש יותר חרירים, ואיתו ההליך מהיר יותר.הם לא שונים ביכולות הטכניות שלהם.
 2. מחיר. כמו כל מכשיר בשוק, פוטואפילטורים של יצרנים שונים נבדלים במחירם. באופן ישיר מדיניות התמחור תלויה בצריכת הנורה. לדוגמא, יש מכוניות עם מילואים של 800 הבזקים, ויש מכוניות עם 5000 הבזקים. כמובן שהפרש המחירים יהיה משמעותי. בחר בעצמך את המכשיר שיהיה בו מספיק הבזקים במחיר טוב.
 3. כוח פלאש. כל מכשיר מווסת על ידי עוצמת הפלאש, סולם המדידה הוא בין 0 ל 5. ככל שהמחוון גבוה יותר, כך ההבזק חזק יותר, ובהתאם, השיער מוסר מהר יותר. אבל! אל תשכח. עוצמת פלאש חזקה עלולה לפגוע בעורך, לפגוע, לשרוף.
 4. צִיוּד. הערכה עם המכשיר עצמו צריכה לכלול מספר חרירים לאזורים שונים, משקפי מגן וחיטוי. את ג'ל הקירור יש לרכוש בנפרד.

דירוג מיטב הפוטפילטורים הנשים לשנת 2020

אפילציה פוטו היא הליך להסרת שערות לא רצויות על ידי מריחת פעימות אור על זקיק השיער. בעבר, הליכים כאלה בוצעו רק במרפאות או מכוני יופי מיוחדים. עם זאת, כרגע, הליך זה יכול להתבצע גם בבית. צוות המערכת שלנו ריכז דירוג של מכשירי הצילום הטובים ביותר להסרת שיער בטוחה. הרשימה מבוססת על ביקורות של לקוחות ומוצגת בשלוש קטגוריות: יקר, בינוני ותקציב.

שֵׁם מספר פעימותמספר מצבי הספקמחיר, לשפשף. 
יָקָר
פיליפס BRI956 LumeaPrestige250000539990
בראון IPL BD 5001300000325990
רמינגטון IPL6750150000525500
דגמי טווח בינוני
BaByliss G935E200000510896
CosBeauty מושלם חלק300000515000
פיליפס SC1995 Lumea מתקדם250000517000
מודלים של תקציב
Silk'n Glide Xpress 300K30000059990
BaByliss G933E15000057990
PLANTA PLH-200 מגע אסתטי20000077000

דגמים יקרים

פיליפס BRI956 LumeaPrestige

המכשיר היקר ביותר בדירוג שלנו. מדובר במצלמת צילום של חברת מכשירי החשמל הביתיים המפורסמת של פיליפס. מכשיר זה הוא בעל מאפיינים המקסימלים את הבטיחות בשימוש ביתי. מספר הפולסים של מכשיר זה שווה ל -250,000 הבזקים, המהווה את האינדיקטור הגדול ביותר מבין המכשירים.

למכשיר 5 מצבי הספק והוא מתאים לשימוש בכל עור, למעט עור שזוף מאוד. מכשיר זה מזהה באופן עצמאי את צבע עור המארחת ומתאים את הדחפים במיוחד עבורה. בהתבסס על הצהרת היצרן, ניתן לראות את ההשפעה הגלויה לאחר 3 הליכים. מאפיין מובהק הוא שהאפילציה יכולה לעבוד גם באופן אוטונומי וגם מהרשת. הסט כולל 4 קבצים מצורפים לחלקי גוף שונים. מכשיר זה הוא בעל מספר עצום של ביקורות חיוביות בפלטפורמות רבות.

פיליפס BRI956 LumeaPrestige

יתרונות:

 • מספר עצום של דחפים;
 • 5 מצבי כוח;
 • עובד מהרשת ובאופן אוטונומי;
 • תוצאות מהירות;
 • 4 טיפים לטיפול.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • מראה את התוצאות הטובות ביותר בעבודה על רשת.

בראון IPL BD 5001

עוד דוגמנית פופולרית בקרב נשים מהמותג העולמי בראון. אפילטור תמונות זה זוכה לציונים גבוהים בדירוגים ולביקורות חיוביות רבות מלקוחות מרוצים. 300,000 הבזקים יעזרו להיפטר לחלוטין משיער לא רצוי תוך מספר חודשים בלבד. מאפיין ייחודי הוא שחיישן גילוי הכוח מופעל לפני כל פליטת דופק חדש. בהתאם, טכנולוגיה זו מסייעת להפחתת חוזק הדופק באזורים עדינים, ומוסיפה כוח לאזורים המחוספסים של העור. טכנולוגיה זו נהוגה רק על ידי בראון.

בניגוד לדגמים אחרים שהוצגו לעיל, למכשיר זה יש 3 מצבים: עדין, סטנדרטי ועדין במיוחד. זהו המצב האחרון המיועד לעור צעיר ומומלץ למתחילים. עם משטר זה, אין סיכון לפגיעה בעור.

המכשיר מיועד לשני סוגים של דחפים: החלקה (מה שמפשט מאוד את התהליך) ומצב דופק. כל דחף מטפל ב -3 ס"מ עור. מכשיר זה מופעל על ידי רשת.

בראון IPL BD 5001

יתרונות:

 • מספר עצום של ביקורות חיוביות;
 • 300,000 הבזקים;
 • 3 מצבי פעולה לטיפול אפילו באזורים העדינים ביותר;
 • ניתן להשתמש על הפנים;
 • 2 סוגים של מריחת דופק.

חסרונות:

 • הסט אינו כולל מארז מגן ומשקפיים;
 • המנורה מיועדת ל -300 אלף הבזקים ואינה ניתנת להחלפה.

רמינגטון IPL6750

דגם נוסף של פוטוספילטר הגון בדירוג שלנו של מוצרים יקרים. מלאי ההבזקים קטן פי שניים מזה של הדגם הקודם, 150,000 בלבד, אך איכות המכשיר עצמו לא יכולה לעבור מעינינו. למוצר פונקציית זיהוי צבע עור אוטומטית ובוחר באופן עצמאי את עוצמת הפלאש הנדרשת על מנת להסיר שערות לא רצויות לנצח. בעל 5 רמות הספק. הסט כולל 3 חרירים להחלפה לאזורים שונים. לאחסון קל עדיף לאחסן את פוטוספילטר במארז נייד. כך שהמכשיר לא יתאבק וייסתם בלכלוך.

רמינגטון IPL6750

יתרונות:

 • 5 רמות הספק;
 • קבצים מצורפים נוחים;
 • מסיר שיערות היטב;
 • כולל 3 חרירים.

חסרונות:

מלאי קטן של הבזקים עבור כסף מסוג זה.

דגמי טווח בינוני

BaByliss G935E

מכשירי הצילום של סדרה זו פועלים על פי המערכת: אור פועם חזק. טכנולוגיה זו היא הבטוחה והיעילה ביותר. למכשיר יש 200 אלף דחפים, כמו למכשיר הקודם ברשימה שלנו, ל- BaByliss G935E יש חיישן אוטומטי לזיהוי סוג העור ובחירת כוח הדופק. המכשיר מתאים לבעלי עור רגיש ביותר אפילו. הצורה הארגונומית של הידית עוזרת לך למקד גם לאזורים הקשים ביותר להשגה. כולל 4 קבצים מצורפים לבית השחי, ביקיני, פנים וגוף. ראוי לציין כי למצלמת צילום זו יש גישה ל- Bluetooth וניתן לשלוט בה אפילו מהסמארטפון שלך. אתה יכול להזין את כל הנתונים הדרושים בעצמך, אחרת היישום יזכיר לך לבצע את ההליך הבא. מכשיר נהדר לשימוש ביתי.

BaByliss G935E

יתרונות:

 • קל להובלה;
 • נוֹחַ;
 • ידית ארגונומית;
 • מנורת קוורץ;
 • יש 200 אלף הבזקים במלאי;
 • הסט כולל משקפי בטיחות;
 • 4 קבצים מצורפים לחלקי גוף שונים;
 • יש יישום וגישה למכשיר באמצעות טלפון חכם.

חסרונות:

 • מתחמם במהירות ויכול לכבות את עצמו.

CosBeauty מושלם חלק

אחד היתרונות העיקריים של דגם מסוים זה הוא כי האלכסון של האזור המטופל גדל ל -4.5 ס"מ, כאשר הגודל הסטנדרטי הוא 3 ס"מ. טכנולוגיה זו מאפשרת לך לעבד במהירות וביעילות אזורי עור גדולים. לדוגמא, ניתן לעבוד ברגל אחת משוק ועד ירך תוך 5 דקות. על הידית יש תצוגה דיגיטלית המציגה את כל המאפיינים הדרושים למכשיר. יש הזדמנות נוספת לרכוש מנורה חלופית. בחירה נאה לכסף שלך. יכול להתחרות בבטחה עם דגמים יקרים.

CosBeauty מושלם חלק

יתרונות:

 • אלכסון חרירים מוגבר לעיבוד מהיר ואיכותי;
 • 300,000 - מספר הבזקים;
 • עיבוד מהיר של משטח גדול;
 • תצוגה דיגיטלית עם פלט של כל המאפיינים הדרושים;
 • האפשרות להחליף את המנורה.

חסרונות:

 • רק זרבובית אחת כלולה בערכה, זה יכול להיות לא נוח ולא היגייני.

פיליפס SC1995 Lumea מתקדם

מותג זה כבר בדירוג שלנו, רק פילוטפילטר מוצג בסיווג לעיל. כמו הדגם הקודם, גם למכשיר זה יכולת הבזק של 250,000. יש לו שני מצבי פעולה: פועמת והחלקה. למכשיר שטח רחב לעיבוד של 4 ס"מ. אך הדגם שונה בכך שאין לו כוח כזה, הוא עובד רק מהרשת. יש לציין כי אין ערכות נוספות בערכה, מה שמפחית משמעותית את השימוש בה. המכשיר אינו מיועד לשימוש על עור פנים חלק.

פיליפס SC1995 Lumea מתקדם

יתרונות:

 • בעל נפח פלאש גדול, 250,000;
 • זרבובית גדולה לעיבוד שטחים של 4 ס"מ;
 • ישנן שתי דרגות עבודה: פועמות והחלקות;
 • השפעה לאחר 3 טיפולים.

חסרונות:

 • אין קשרים שונים לטיפול בפנים;
 • המנורה אינה ניתנת להסרה;
 • אין זיהוי אוטומטי של רמת הספק.

מודלים של תקציב

Silk'n Glide Xpress 300K

מכשיר צילום מעולה Silk'n Glide Xpress 300K לשימוש ביתי. חברה ישראלית מציעה לנו מוצר שיש לו 300 אלף דחפים במלאי. למכשיר זה שני מאפיינים טכנולוגיים: החלקה ופעימה. לדגם רדיוס כיסוי של השטח המעובד 3 ס"מ. הסט כולל 4 אביזרים וכיסוי מגן. יש לציין את הגוף, המכוסה בצורה מושלמת ביד, על מנת לעבד את המקומות הקשים ביותר להשגה. המודל עובד רק מהרשת, אך אינו סופג הרבה חשמל, כך שההליך יכול להתבצע באטיות וביעילות. מותר לשימוש בפנים ובאזורים עדינים אחרים. כמו במכשירים קודמים, ה- Silk'n Glide Xpress 300K מזהה באופן אוטומטי את סוג העור של הילדה שלו ובוחר את הכוח הדרוש לפעימה.

Silk'n Glide Xpress 300K

יתרונות:

 • קומפקטיות ועיצוב אופנתי;
 • באתר תוכלו לצפות בתעודת האיכות ותוצאות הניסויים;
 • בטוח;
 • כולל נרתיק מגן;
 • בעל צורה נוחה;
 • חסכוני;
 • מנורה איכותית שתחזיק מעמד זמן רב ללא החלפה.

חסרונות:

 • אספקת חשמל רק מהרשת;
 • המנורה אינה משתנה, לכן יש לרכוש דגם חדש כאשר משתמשים בכל יחידות הבזק.

BaByliss G933E

מכשיר פוטוספילטר חזק וזול לשימוש ביתי. יש לו 150,000 הבזקים במלאי. מכשיר זה פועל מהרשת. למרות העובדה שהמכשיר קטן בגודלו, הוא די חזק. ההשפעה לאחר ההליכים ניכרת לאחר 4-5 פעמים. ללא כאבים לחלוטין. ניתן להשתמש בו גם באזורים העדינים ביותר, כולל הפנים. למכשיר יש סרט מיוחד העמיד בפני הזדקנות מהבזקים. יתרון נוסף הוא שניתן לשלוט במכשיר דרך הטלפון דרך האפליקציה.

BaByliss G933E

יתרונות:

 • מלאי עצום של התפרצויות 150,000;
 • מידה קטנה;
 • אפקט מהיר;
 • ללא כאבים;
 • יש גישה באמצעות טלפון חכם.

חסרונות:

 • לא מנורה להחלפה;
 • אין קבצים מצורפים הניתנים להחלפה.

PLANTA PLH-200 מגע אסתטי

זהו המכשיר הכי תקציבי ברשימה שלנו. ראוי לציין, למרות המחיר הנמוך, למצלם הצילום יש מספר איכויות ראויות שמתאימות לשימוש בבית. למכשיר יש זיהוי אוטומטי של סוג העור ומכוון עבורו את עוצמת הקרניים. 7 רמות הספק של עוצמת קרן, וזה שיא מוחלט. למכשיר הקטן הזה מלאי של 200,000 הבזקים. מבין הליקויים, ניתן לציין רק עבודה נקודתית. המנורה ניתנת להחלפה, ולכן ניתן להשתמש בה לאורך זמן רב.

PLANTA PLH-200 מגע אסתטי

יתרונות:

 • מחיר נמוך;
 • מלאי ענק של הבזקים;
 • זיהוי אוטומטי של סוג העור;
 • 7 רמות הספק.

חסרונות:

 • סולם חלונות קטן;
 • אין קבצים מצורפים הניתנים להחלפה.

יצרנים מודרניים מפתחים מדי שנה טכנולוגיות ומכשירים חדשים המסייעים להילחם בשיער לא רצוי. הם מסירים שיערות לצמיתות או לתקופה מסוימת מבלי לגרום לגירוי או אי נוחות לאחר ההליך. כדאי לזכור כי שום הליך אינו יכול להבטיח את הסרת זקיק השיער לצמיתות. הסיבות לחידוש הצמיחה הפעילה יכולות להיות שיבושים הורמונליים, הריון, שינויים פתאומיים בטמפרטורה, לחץ. בעזרת מכונת צילום ניתן להשיג חלקות עור, גמישות, מרקם. ישנן דרכים רבות להסיר שיער בקוסמטיקה, אך לא כולן בטוחות וללא כאבים. כל אישה בוחרת באופן עצמאי את שיטת האפילה הטובה ביותר עבור עצמה. זכור שאם תחליט לרכוש מוצר כזה, הקפד לקרוא את הביקורות, מצא את האפשרויות הטובות ביותר במחירים ראויים. אל תשכח מהבריאות שלך!

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *