דירוג סרטי הסאונד הטובים ביותר לכל תקציב בשנת 2020

0

השוק רווי בדגמי טלוויזיה מודרניים, המתחרים זה בזה ברוויה של פונקציות שונות: אפקט תלת ממדי, טלוויזיה חכמה, נגן DVD מובנה, היכולת לחבר כונני USB וכו '. אך לטלוויזיות מודרניות יש בעיה אחת נפוצה. המארז השטוח של טלוויזיה מודרנית אינו יכול להכיל מערכת רמקולים ראויה. המשתמש אינו יכול ליהנות באופן מלא מאפקטים הקוליים בזמן שהוא צופה בסרטים המועדפים עליו (במיוחד סרטי פעולה), או מאזין לתוכן מוסיקה. הבעיה נפתרת באמצעות רכישת מערכת רמקולים לקולנוע ביתי. אבל הציוד תופס הרבה מקום, וזה לא מאוד נוח בדירות קטנות. אתה יכול לוותר על הבעיה ולא לעשות כלום. ההחלטה הנכונה ביותר תהיה רכישת סאונד-בר - מכשיר אקוסטי קומפקטי הנחות באיכות הצליל מקולנוע ביתי, אך משפר משמעותית את צליל מקלט הטלוויזיה. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של סרטי הסאונד הטובים ביותר לכל תקציב בשנת 2020. הדירוג מבוסס על ביקורות של קונים ומומחים.

כיצד התפתחו הרמקולים

כל מערכת שמע מתחילה בפולט אלקטרודינמי, היא גם רמקול, היא גם רמקול. הראשון נחשב למכשיר שתוכנן על ידי יוהאן רייס בשנת 1861.

הוא בחר במעי חזיר כממברנה והטביע אותו בכספית. כדי לקבל הודעה בטלפון היית צריך לצעוק בקול רם יותר. הוא לא מצא שום יישום ולאחר זמן מה נשאר ב"זיכרון העם "צעצוע חסר תועלת. אחד הצעצועים הללו נפל לידיו של אלכסנדר גרהם בל. על ידי לימוד ועיבוד יצירתי של עיצוב הטיסה, בל יצר טלפון משלו.

כדי לשחזר את הצליל, הוא השתמש בקרום עור ומשך אותו בחוזקה מעל צינור המחובר למערכת מגנטית וסליל אינדוקציה. על כך, התפתחות האלקטרודינמיקה האטה במשך שנים רבות.
בערך בתקופה זו המציא תומאס אדיסון את הפונוגרף שלו באמצעות קרן רגילה במקום רמקול. למרות חולשתם ונשמעם לקוי, מכשירי הצופר היו פופולריים עד 1924.

זה היה אז שצ'סטר רייס ואדוארד קלג, לאחר ניסויים רבים במעבדה ג'נרל אלקטריק, מצליחים לרשום פטנט על עקרון הפעולה של פולט אלקטרודינמי. התגלית אפשרה ליצור רמקולים שלמעשה אינם מעוותים שידורים. שנתיים לאחר מכן יצא למכירה הרדיו הבכור בעולם, דגם רדיולה 104, עם המגבר הראשון שעוצמתו לא עלתה על 1 וואט.

בארצנו, "פריצת הדרך" הייתה הופעתו של הרמקול "התקליט", הידוע יותר כ"נקודת רדיו "בעיקר מסרטים ישנים שלפני המלחמה ותמונות שצולמו במהלך המלחמה.

בשנת 1927, הודות להתפתחויותיו של הרולד הרטלי, המשרנים באלקטרודינמיקה הוחלפו במגנטים קבועים, מה שהפחית עוד יותר את העיוות.

מעניין! נאמנות גבוהה או נאמנות של רמקולי מגנטים קבועים הובילו לסיווגם כ- Hi-Fi (אנגלית High Fidelity - high fidelity).

אלקטרודינמיקה מודרנית עובדת על אותו עיקרון כמו דגם 104, שיחגוג בקרוב 90 שנה להיווסדו.

העיצוב האקוסטי עבר שינויים.מהפכה בעולם האקוסטיקה הייתה הופעתו בשנת 1954 של מכשיר מאת אדגר וילצ'ור האמריקני, שנקרא "קופסה סגורה". עד שנת 1954, מארזי הרמקולים לא היו סגורים מאחור. הרעיון של וילצ'ור, פשוט ככל שהגאוני היה, היה למקם את האלקטרודינמיקה בקופסה סגורה שבזכותה הצליל נעשה עשיר יותר, רווי בתדרים נמוכים.

אבל האמריקאי המוכשר התפרסם לא רק בזכות המצאת התיבה. הוא זה שפיתח את הפולט בתדירות גבוהה המכונה לנו טוויטר. אף דובר לא יכול להסתדר בלעדיו.

למה היית צריך סאב-וופר

התדירות המינימלית של רעידות אוויר הנתפסות על ידי האוזן האנושית היא 20 הרץ. מקסימום - 20,000 הרץ. על מנת להבין הרבה או מעט, שקול את הרגישות של השמיעה שלנו בעזרת דוגמת הצלילים הנפוצים ביותר עבורנו:

 • קול גברי - מ -120 עד 200 הרץ;
 • קול אישה - בין 200 ל 500 הרץ;
 • רעש רחוב - מ -20 עד 300 הרץ;
 • יצירות מוזיקליות (מרחוק) - בין 50 ל 3000 הרץ;
 • חריקת יתושים - 2000 -3000 הרץ.

מניתוח נתונים אלה, מתברר כי תדירות הצלילים החשובים ביותר לאדם נמצאת בחלק התחתון של הטווח הנשמע. מכאן הקשב המוגבר להשמעה המציאותית ביותר של תדרים נמוכים בהקלטה איכותית של פסקולים לסרטים. באשר לטוויטרים (טוויטרים), העיצוב שלהם מפותח למדי וקשה למצוא פגם בטוהר ההעתקה.
בעיות מתעוררות עם שכפול של רעידות בתדר נמוך בין 20 ל -400 הרץ. כאן יש צורך במפיצי מידות ומשקל גדולים (בהשוואה לטוויטרים).

הם נקראים סאב וופרים. הם מהווים את חלק הארי מהכוח והעלות של כל ציוד שמע. כדי להבהיר לחלוטין, לדיון על איכות הצליל של מערכת שמע נטולת סאב-וופר אין שום היגיון, מכיוון שלא יכול להיות שאלה של איכות כלשהי במקרה זה.

עיצוב אקוסטי

ישנם חמישה סוגים של עיצוב אקוסטי עבור סאב וופרים. הנפוצים ביותר בקרב מכשירי שמע ביתיים הם התיבה הסגורה המוכרת כבר ומארז עם רפלקס בס (אותה תיבה, סגורה, אך "לא לגמרי"). במילים פשוטות, פעמון מוחדר לגוף (נקרא יציאה, צינור, חריץ וכו '). פעמון זה מרחיב את הצליל בתדר נמוך על ידי תהודה בתדר הנמוך מזה של הרמקול. זה ישפר את "הבס".

המתחמים עשויים עץ, MDF, פלסטיק ואלומיניום. האקוסטיקה האיכותית ביותר מסופקת על ידי מארזי עץ, אך הבחירה וההכנה של עץ לרמקולים חיצוניים הם קפדניים כמו יצירת כלי נגינה. לכן, רק מוצרים מהשורה הראשונה יכולים להתפאר במקרי עץ. לא קשה לנחש כמה זה עולה.

בין מארזי מתכת נעשה שימוש נרחב בקופסאות אלומיניום ובקופסאות המבוססות על סגסוגות עם "מתכת כנפיים". כדי להפחית את הרטט ולשפר את הביצועים האקוסטיים של מארז האלומיניום, חלק מהיצרנים משתמשים בקירות של לוח סנדוויץ 'לקופסאות. בין סדיני המתכת מוחדר חומר סופג רעשים.

לרוב, בתי עשויים מ- MDF (לוח סיבי עץ). הגוף העשוי מחומר זה מעט נחות מעץ טבעי. החומר מעובד היטב, בעל מאפיינים אקוסטיים גבוהים המאפשרים להשתמש בו בייצור מוצרי Hi-Fi וזול משמעותית.

סאב וופרים מהדגמים הזולים ביותר "לשים" במקרים מפלסטיק. החומר מאפשר לך להשתמש בפתרונות עיצוב נועזים ובמגוון רחב של צבעים. אך למארז הפלסטיק חסרון חמור. כשמגיעים לרמות נפח בינוניות וגבוהות, מארז הפלסטיק מתחיל לשקשק בצורה מגעילה.

כיצד התפתחו פסי קול

הצליל של טלוויזיות CRT היה משביע רצון למדי עבור צופי הטלוויזיה הלא מנוסים שלנו עד תחילת שנות התשעים המדהימות. באותה תקופה הופיעו בשוק עותקים דיגיטליים של סרטים שהוקלטו על דיסקי DVD. פותחו עבורם פורמטי הקלטה והשמעה מרובי ערוצים של Dolby Digital ו- DTS. לצפייה והאזנה לתקליטורי DVD נדרש פיתוח רמקולים ניידים חדשים לטלוויזיות.הופיעו בתי קולנוע ביתי, בהם היו ממוקמים סביב הצופה רמקולים עם רמקולים למטרות שונות. אפשרות הקולנוע הביתי התקציב כוללת רמקולים קדמיים ומרכזיים. דגמי הרמקולים האחוריים הם מוצרים במחיר פרימיום. הרמקולים המרכזיים מייצגים את הערוץ המרכזי של מערכת הרמקולים וממוקמים מול הצופה, הרמקולים הקדמיים מימין ומשמאל לצופה, והרמקולים האחוריים ממוקמים מאחורי הצופה.

עם זאת, מכשירים כאלה, תקן 5.1, כבר מניחים נוכחות של חמישה רמקולים חיצוניים, סאב וופר ומודול בקרה וכוונון משותף. בסך הכל יש שבע קופסאות מגושמות למדי. הוסיפו לכך את העלות הניכרת של ציוד, חוטי חשמל והסעת הרמקולים זה עם זה ומקלט הטלוויזיה, וכן הצורך לעצב את הכל בכדי לקבל את האפקט הצפוי. כל הגורמים לעיל מנעו שימוש נרחב בציוד שמע כזה בשטחים הפתוחים המקומיים.

היה צורך להמציא מכשיר שאינו נחות מקולנוע ביתי, אך זול יותר, קומפקטי, אפילו לא בולט, ולא יוצר תחושה של העמסת הדירה במגירות וארגזים של רמקולים ניידים, אפילו בעיצוב הכי מגניב. אקוסטיקה בלתי נלאית התאמצה ופיתחה ציוד שמע שנקרא סאונד בר או מקרן קול. בהמשך יקראו לו סאונד-בר.

לא ניכנס לפרטי המכשיר שלו כעת, אך הצלחנו להשיג צליל היקפי בעזרתו. עם זאת, באותם ימים, מוצר זה לא היה מבוקש, אולי בגלל העלות ההגיונית שלו. בנוסף, הטלוויזיות דאז היו בעיקר CRT, כלומר. היו תיבות כבדות שבהן הותקנו בקלות רמקולים מובנים חזקים מספיק.

הצרכן הממוצע היה די מרוצה מהם, ומקרני הקול נאלצו להמתין לשעה הטובה ביותר שלהם.

השעה הזו הגיעה עם שחרורו של מקרן הקול Yamaha YSP - 1. אירוע זה נפל בתחילת המאה החדשה. באותה תקופה מספר הטלוויזיות השטוחות כבר עלה על מספר ה- CRT.

ולאור העובדה שלא היה מקום לרמקולים חזקים בצורות חדשות של מכשירי טלוויזיה, הופעתם של סרטי סאונד בשוק הייתה שימושית מאוד.
ימאהה YSP - 1 הוא מקרן סאונד חזק מאוד. הוא כולל 38 טוויטרים בקוטר 40 מ"מ, ושני סאב וופרים מובנים בקוטר 110 מ"מ כל אחד. הטוויטרים יצרו אפקט מרחבי, כאשר שני הסאב-וופרים מספקים בס עמוק ועשיר.

הפאנל החליף את מערכת הקולנוע הביתי המגושם הרב-נושאי ושיפר משמעותית את צליל הטלוויזיה, ולכן מילא את מטרתו ב -100%. התענוג הזה לא היה זול. עם זאת, YSP - 1 היה מבוקש.

הימים שלנו

היצרנים הבינו במהירות שיש הרבה סאונד ברים, הם חייבים להיות שונים, הן בפונקציונליות והן במחיר. אם המכשיר מפיק צליל איכותי וסראונד, אינו תופס מקום רב ונראה אורגני על רקע טלוויזיה שטוחה, עליכם להנגיש אותו לקהל הרחב. מחשבה זו, שתורגמה למציאות, הובילה להכפלת מכירות מקרן הקול. יצרנים רבים נקטו בדרך להפחתת עלות המוצרים על ידי צמצום הפונקציונליות. למשל, סירוב להשמיע צליל סראונד. סרגל הסאונד בגרסה זו הופך למערכת סטריאו.

לרוב, מכשיר תקציב מורכב מרמקול פעיל בכיתה 2.1. שני טוויטרים + סאב וופר נפרד מובנים בגוף המקרן, וכמעט תמיד עם חיבור אלחוטי. בתצורה כזו, המכשיר מספק למדי עבור חובבי קולנוע ומוסיקה כאחד. זה לא אומר שאין דגמים של סראונד. רק שלא תוכלו למצוא מקרן קול עם ארבעה תריסר רמקולים. המקסימום הוא שתים עשרה.זה קל ואמין יותר. בנוסף, מקרני הקול מצוידים במעבד אות דיגיטלי, פרוטוקולי תמיכה של Dolby Digital ו- DTS, יציאות לחיבור מדיה USB, כבל אופטי דיגיטלי, HDMI ו- Bluetooth. ישנם מכשירים שבעזרתם המשתמש יכול לארגן רשת מולטימדיה מקומית ברחבי הבית או הדירה. בהתאם ל"מילוי ", גם המחיר משתנה. השוק מיוצג באופן נרחב על ידי מוצרים ממחלקות תקציביות, בינוניות ופרמיות. התפתחות מקרני קול אינה עומדת במקום. Soundbase צובר פופולריות - עמדת טלוויזיה עם פונקציית סאונד.

איך בוחרים סאונד בר

כדי לבחור נכון, עליכם להחליט מראש איזו חברה היא הטובה ביותר לרכוש את המכשיר, לברר בפירוט רב יותר מהם סרטי קול, ללמוד את המאפיינים הטכניים שלו, להשוות אותם עם גודל החדר בו הוא ממוקם. לא יזיק להקשיב לעצות של משתמשים מנוסים, המלצות של מוכרים בחנות, להקשיב ולהשוות את הצליל של דגמים שונים. מקרני סאונד משתנים במחירם של מכשירים זולים, בינוני וטווח פרימיום. כאן הבחירה תלויה בכושר הפירעון הכלכלי של הקונה.

קריטריונים לבחירה

על מנת להבין למה עליכם לשים לב בעת רכישת מכשיר, אנו ממליצים לכם להכיר כמה קריטריונים לבחירה:

 1. צִיוּד. מוצרים עם סאב-וופר ישמחו את הקונה עם צליל שלם יותר. עם זאת, תג המחיר יהיה גבוה יותר, ותצטרך לחפש מקום להציב את המשנה. הרמקולים בלעדיו זולים יותר. אך הצליל אינו שונה ממערכת סטריאו פשוטה.
 2. נוכחות צליל היקפי. מקרן סאונד סראונד מודרני נמצא הרחק מאחורי הקולנוע הביתי הבסיסי ביותר. בנוסף, נדרשים תנאים מסוימים להשגת נפח: תצורה מיוחדת של החדר וקירות חלקים לשיקוף הצליל. אז אם לקחת מודל "נפחי" ובין אם לאו, כל אחד קובע בעצמו. מומלץ למשתמשים מנוסים לקחת את אותו הדבר. עם האפקט המרחבי, הריגוש בצפייה בסרטים יישאר בזיכרונכם לאורך זמן.
 3. מידות הרמקול תואמות לאלכסון הטלוויזיה. אך איש אינו אוסר גישה פרטנית בעניין זה. לפעמים מסך ארוך עם פס קול קצר נראה די אסתטי, ממש כמו מסך קצר עם טור ארוך. בחר את מה שאתה הכי אוהב ועבור מה שיש לך מספיק כספים. בכל מקרה, מידות גדולות יותר תמיד נשמעות טוב יותר.
 4. דגמי מקרן קול שונים בהספק כולל (רמקול + סאב). לחדר בינוני מתאים מכשיר בעל הספק כולל של 100 עד 300 וואט. עבור חדרים קטנים נבחרים מכשירים בעלי הספק נמוך יותר.
 5. תדירות לשחזור. אדם תופס צלילים בטווח שבין 20 ל -20,000 הרץ. ככל שתדירות ההעתקה המינימלית המוצהרת נמוכה יותר וככל שהמקסימום גבוה יותר, כך הצליל של המקרן טוב יותר.
 6. כיצד לחבר סאונד בר לטלוויזיה. על פי שיטת החיבור, המכשירים פעילים ולא פעילים. הראשונים מתחברים ישירות לטלוויזיה. כדי לחבר את השנייה נדרש מקלט. הם תופסים מקום רב וזקוקים לחוטים נוספים. הדגם הפעיל מחובר באמצעות יציאות HDMI, כבל דיגיטלי אופטי, Bluetooth.
 7. פונקציות נוספות. בנוסף לציוד הראשי, ניתן לצייד את סרגל הצלילים ביציאה לחיבור כונני USB, מקלט לדיסקי DVD, אקולייזר, בלוטות ', שליטה מאייפון או אנדרואיד (יש צורך להוריד ליישום מיוחד). כל זה מעלה את העלות הסופית של המכשיר. הקונה צריך ללמוד היטב את תיאור המוצר ולחשוב איזו מהתוספות הללו מתאימה לו, במה הוא יכול להסתדר ובאילו מהפונקציות המוצעות הוא פשוט לא צריך. ובכן והתייעץ עם כרטיס האשראי שלך.
 8. שיטת סידור ציוד.על פי קריטריון זה, המכשירים מחולקים למדף ולהרכבה על הקיר. בגרסה הראשונה הרמקול שוכב על מדף או על מעמד ליד הטלוויזיה. השנייה כוללת הרכבה על הקיר, מעל הטלוויזיה. במקרה זה הערכה כוללת מחברים. רמקולי תקרה מיועדים להתקנה בתקרות שווא. הם משמשים בדרך כלל באולמות תצוגה במשרדים ליצירת סאונד היקפי למצגות.

יצרני Soundbar מובילים

מאיזה דגם עדיף לקנות? בוודאי ממיטב היצרנים המפורסמים בעולם בין מובילי המכירות ניתן למנות חברות ממדינות ויבשות שונות המפתחות ומייצרות ציוד שמע כבר למעלה מעשרה שנים. בסביבה תחרותית ביותר, כל אחד מקדם את המוצר שלו בטכניקת שיווק כזו או אחרת. מישהו מפתח מכשירים פשוטים של תקציב ללא "פעמונים ושריקות" מיותרים. חלקם, נהפוך הוא, משתמשים בחידושים הטריים ביותר בפיתוחים שלהם, ומציעים את הסחורה שלהם ללקוחות עשירים מאוד. אמינות ואיכות בנייה הם מאפיינים נפוצים.
המובילות בפיתוח מערכות שמע בארצות הברית הן החברות הבאות:

 1. הרמן / קרדון. החברה הוקמה בשנת 1953. הצרכנים המפורסמים ביותר של מוצריה הם BMW, לנד רובר, מרצדס - בנץ וענקי רכב אחרים. הפיתוחים שלה משמשים במחשבים ניידים של Asus ו- Toshiba.
 2. POLK Audio. נוסד בשנת 1972. מתמחה בפיתוח מכשירי שמע ביתיים לרכב, כולל פסי קול. מייצר רמקולים ביתיים חכמים עבור Google Assistant ו- Amazon Alexa.
 3. תאגיד בוס. נוסדה בשנת 1964, והיא מתמחה בפיתוח וייצור של ציוד שמע. מייסד עומר בוס הסתובב איכשהו במרכז המוסיקה והוא לא אהב את הצליל. כסטודנט במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס באותה תקופה, בוס החל לחקור את ההשפעות של הדהוד על תפיסת הקול. כתוצאה מכך, שמונה שנים מאוחר יותר, הוא הקים חברת ציוד שמע משלו, שמוצריה מבוקשים בכל רחבי העולם.
 4. סונוס. חברה צעירה שנוסדה בשנת 2002. מפתחת מערכות שמע אלחוטיות המתחברות זו לזו באמצעות Bluetooth. מהנדסי החברה אינם מזהים שליטה בלחיצת כפתור במכשירים שלהם. כל מוצרי Sonos מבוססים על מגע בלבד. הוא משתף פעולה באופן פעיל עם אמזון בפיתוח הרמקולים החכמים שלה למערכת הבית החכם.
 5. JBL. החברה נמצאת בשוק מאז שנת 1946. התמחותה היא פיתוח וייצור של ציוד שמע יוקרתי. JBL Consumer מייצרת ציוד שמע ביתי. מוצרי JBL Professional פופולריים מאוד בקרב מוזיקאים מקצועיים, מהנדסי סאונד ואולפני הקלטות.

זו לא רשימה מלאה של חברות דוברים אמריקאיות. חברות אסיאתיות מתחרות בתחרות רצינית על מפתחים אמריקאים:

 1. ימאהה. החברה היפנית הוותיקה ביותר, שנוסדה בשנת 1887, מיישמת תמיד טכנולוגיות חדשניות בפיתוח מערכות אקוסטיות. הדגמים שלה נבדלים על ידי מגוון פונקציונליות, איכות בנייה גבוהה, עיצוב מסוגנן, אקוסטיקה מעולה, אמינות ועלות גבוהה.
 2. סוני. החברה הוקמה בשנת 1946. הפעילות שלה מרובת פנים. המוצרים נבדלים על ידי שימוש בהתקדמות האחרונה במדע בתחום זה ובטווחי מחירים שונים.
 3. דנון. אחת החברות היפניות הוותיקות ביותר. שמה של החברה הוא תצורה של שתי מילים יפניות: דנקי - חשמל ואונקיו - רעש, אקוסטיקה. המוצרים הראשונים של החברה היו פונוגרפים ותקליטים עם הקלטות מוסיקה קלאסית. הקלטות הדיגיטליות הדיגיטליות הראשונות בעולם, נגני התקליטורים הראשונים בעולם, אלה הישגיה. מכשירי הביניים שלו נבדלים על ידי אמינות, אקוסטיקה טובה ועיצוב מעולה.
 4. סמסונג. נציג עסקים דרום קוריאני. הנקודה החזקה שלה היא אלקטרוניקה באיכות גבוהה. הפופולריות של דגמי החברה נובעת משימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומחירים נוחים.
 5. LG. החברה הוקמה בשנת 1958.נכון להיום זוהי קבוצה של חברות המייצרות מוצרים למטרות שונות, המאוחדות על ידי הרצון לשפר ללא הרף את מאפייני המוצרים שלהן באמצעות הכנסת חידושים ומדיניות מחירים גמישה, ולהעמיד את מוצריה לרשות מגוון רחב של אנשים בעלי רמות אבטחה שונות.

הדגמים של החברות האירופאיות Focal Dimension מצרפת, חברת קנטון הגרמנית ויצרנים רבים אחרים ממותגים אירופיים של מערכות אקוסטיות פופולריים מאוד. הקריטריונים להצלחה זהים: אמינות, יישום ההישגים האחרונים במדע, מדיניות מחירים גמישה. מספר יצרני ציוד האודיו מרשים. זה רק מסבך את הבחירה. העיניים מתפזרות. הארנק שלך ישמש כיועץ הטוב ביותר בנושא זה.

דירוג סרטי סאונד איכותיים לשנת 2020

סטודיו בר JBL

קבוצת המקטע הראשוני (התקציבי) של הדירוג נפתחת על ידי המנגנון של חברת JBL האמריקאית המפורסמת בעולם, המתמחה בפיתוח וייצור של מערכות אקוסטיות מקצועיות וביתיות. מכשיר פשוט ומשתלם. משתמשים שיבחרו בו צריכים לדעת שלא מדובר בקולנוע ביתי. בהספק כולל של 30 וואט לרמקולים והיעדר סאב-וופר הוא לא יקרע את הווילונות בדירתכם, וזה לא נדרש. ילד זה ממלא את משימתו העיקרית - לשפר את צליל מקלט הטלוויזיה ב 100%. הדגם מושלם עבור חללים קטנים ומשתמשים מבוגרים. מידות קטנות מאפשרות להציב את הפאנל על מדף או להצמיד אותו לקיר. מחובר באמצעות כבל אופטי ו- HDMI. יש גם כניסת סטריאו, USB מסוג A ו- Bluetooth. משתמשים מעריצים פה אחד את הצליל העמוק והברור של המערכת בעת שידור סרטים, קונצרטים, ספורט ותוכניות חדשות. מחיר ממוצע: 6100 רובל.

סטודיו בר JBL

יתרונות:

 • אקוסטיקה מעולה;
 • לבנות איכות;
 • עיצוב נחמד;
 • מגוון רחב של חיבורים והגדרות;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • אין אפשרות לחבר סאב-וופר.

סוני HT - CT80

מכשיר תקציבי נוסף שתופס את השורה התשיעית של הדירוג הוא פיתוח חברת סוני היפנית, המפורסמת בזכות ציוד האלקטרוניקה והשמע שלה. סוני HT - CT80 מייצג את אותו טווח מחירים כמו JBL Bar Studio, אך ההספק הכולל של הרמקולים שלה, בניגוד למותג האמריקאי, הוא כבר 80 וואט. סאב וופר 40W עם מתחם רפלקס בס מאפשר לכם ליהנות מבס עמוק. החיבור לטלפון, לטאבלט ולמחשב באמצעות Bluetooth הוא חלק. כאשר הם ממוקמים כראוי, הרמקול והסאב, Dolby Digital מספק חווית סאונד. אפשרות מצוינת למקומות קטנים ולכסף קטן. המחיר הממוצע של סאונד בר הוא 7,990 רובל. לטענת הקונים, לדגם ערך מצוין לכסף.

סוני HT - CT80

יתרונות:

 • עיצוב מחמיר משתלב בכל פנים;
 • נשמע מעולה בתדרים נמוכים ובינוניים;
 • בס חזק עמוק;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • היעדר לוח המציג את עוצמת הקול.

LG SJ3

את השורה השמינית בדירוג תופסת הדגם של המותג הדרום קוריאני LG SJ3. המחיר הממוצע של מכשיר זה הוא 11343 רובל. תמורת כסף זה, המשתמש מקבל מערכת רמקולים סטנדרטית 2.1 בהספק כולל של 300 וואט. מתוכם, 200 וואט מיועדים לסאב-וופר האלחוטי ו -100 וואט לרמקולים. לצורך חיבור, הפאנל מצויד בכניסות אופטיות ליניאריות (סטריאו) ודיגיטליות. הנוכחות של מפענחי Dolby Digital ו- DTS מעניקה תחושה של סאונד היקפי במצב קולנוע. Bluetooth ושלט רחוק משלימים את רשימת הציוד. מוצר חזק מספיק לחדרים עם שטח של 25 - 30 מ"ר.

LG SJ3

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • תת אלחוטי;
 • עיצוב מסוגנן;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • היעדר שוויון;
 • אין מספיק יציאות חיבור.

סמסונג HW - M 360

במקום השביעי נמצא נציג נוסף של דרום קוריאה - Samsung HW - M 360. ההספק הכולל של המכשיר הוא 200 וואט. יש סאב וופר רפלקס אלחוטי אלחוטי, Dolby Digital ו- DTS, אקולייזר ויציאות לחיבור סטריאו ואופטיקה. הקונים מעריכים את העיצוב המסוגנן, האקוסטיקה הטובה בכל התדרים, את היכולת להאזין למוזיקה המועדפת עליך באמצעות Bluetooth, ואת הנוכחות של לוח בקרה. מכשיר עם טלוויזיה מאותו יצרן מבצע ביצועים טובים במיוחד. מחיר ממוצע: 13,069 רובל.

סמסונג HW - M 360

יתרונות:

 • עיצוב בסגנון קלאסי קפדני;
 • נשמע מעולה בכל התדרים, כולל נמוך;
 • כבל אופטי כלול;
 • לבעלי הטלוויזיה של סמסונג, היכולת לשלוט בסרגל הקול משלט רחוק של הטלוויזיה.

חסרונות:

 • ללא HDMI.

ימאהה YAS - 108

השישי בדירוג הוא המנגנון של העיצוב היפני ימאהה YAS - 108. מערכת רמקולים זו היא רמקול פעיל בסטנדרט 2.1, בהספק כולל של 120 וואט עם סאב וופר מובנה. המכשיר מצויד בכניסות לינאריות (סטריאו), דיגיטליות ואופטיות, יכולת להתחבר למכשיר טלוויזיה באמצעות כבל HDMI. ניתן לחבר שני התקני Bluetooth לסרגל הקול בו זמנית. ישנה תמיכה בפורמט שמע שמע היקפי החדש DTS Virtual: x. לידיעתך, האזנה לתכני דולבי אינה זמינה במערכות שמע התומכות ב- Virtual: x. נוכחותו של לוח בקרה ויכולת התאמת תדרים נמוכים משלימה את רשימת היכולות של המכשיר.

וירטואלי: צליל היקפי x תלוי מאוד באזור ותצורת החדר, ואפילו במספר ובמיקום הרהיטים. משתמשים אוהבים את היכולת לשלוט במכשיר באמצעות היישום בטלפון, באמצעות Bluetooth. מבין תרחישים אפשריים של סראונד, ברירת המחדל היא האופציה הממוצעת. לאחר התקנת האפליקציה המתאימה באנדרואיד שלו, המשתמש מקבל את ההזדמנות לבחור תרחיש מתאים, ואז הפאנל יישמע במלואו. הקונים מציינים את ההרכבה האיכותית והעיצוב המסוגנן. הבס נראה לחלקם חלש, אבל זה כבר עניין של טעם. העלות הממוצעת של המכשיר: 15150 רובל.

ימאהה YAS - 108

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • קבוצה טובה של פונקציות;
 • עיצוב מסוגנן;
 • אקוסטיקה טובה.

חסרונות:

 • צליל היקפי טוב לסרטים ומשחקי מחשב, אך לא למוזיקה

דנון DHT - S316

בשורה החמישית של הדירוג תופס מוצר של דנון, אחד היצרנים היפנים הוותיקים ביותר של ציוד אקוסטי. Denon DHT - S316 הוא 2.1. הסט כולל סאב וופר רפלקס בס. ישנן יציאות ליניאריות, דיגיטליות, אופטיות ו- HDMI, Bluetooth ותמיכה בפורמטי Dolby Digital ו- DTS, לוח בקרה. המשתמשים מרוצים מהאקוסטיקה. המערכת פועלת במצבי קולנוע, מוסיקה, בחירת קולות דיאלוג. יש קונים שמשווים את סאונד-בר זה למערכת קולנוע ביתית. רכישת המכשיר תעלה 19,570 רובל.

דנון DHT - S316

יתרונות:

 • בס עשיר ורך;
 • צְפִיפוּת;
 • עיצוב נחמד;
 • חיבור Bluetooth.

חסרונות:

 • לא נמצא.

סמסונג HW - V450

במקום הרביעי נמצאת מערכת רמקולים דרום קוריאנית נוספת Samsung HW - V450. ההספק הכולל של סאונד 2.1 הוא 320 וואט. זה מספיק כדי למלא חדר בגודל 40 מ"ר עם צליל טלוויזיה באיכות גבוהה. לסאב וופר רפלקס בס יש חיבור Bluetooth אלחוטי. בסאונד בר יציאות סטריאו, דיגיטליות, אופטיות, USB ו- HDMI. המכשיר תומך בפורמטי Dolby ו- DTS. כולל לוח בקרה. ניתן להתקין את הפנל. תדרים נמוכים מספקים למדי עבור חובבי סרטים וחובבי מוזיקה. המשתמשים מרוצים מאקוסטיקה טובה ועיצוב יפה. מחיר ממוצע: ברמה של 16,000 רובל.

סמסונג HW - V450

יתרונות:

 • הספק של 320 וואט מתאים לחדרים גדולים;
 • עיצוב מסוגנן;
 • איכות הצליל בכל התדרים;
 • פונקציונליות אוניברסלית.

חסרונות:

 • לא זוהה.

Bose soundtouch 300

שלוש הראשונות בדירוג הן דגמים ברמה גבוהה עם תג מחיר של מעל 40,000 רובל. הוא נפתח על ידי Bose soundtouch 300, חברה פרטית אמריקאית Bose. לרמקול הפעיל יש מידות (רוחב * גובה * עומק) 958 * 58 * 108 מ"מ. ישנם מפענחי Dolby Digital ו- DTS, יציאות לחיבור כבל סטריאו, אופטי דיגיטלי ו- HDMI. קלט נפרד לחיבור סאב, תמיכה ב- NFC. ניתן להתקין את העמוד על הקיר. המערכת כוללת צליל באיכות גבוהה בכל טווח התדרים. כדי לבצע את ההגדרות הנכונות, עליך להוריד את היישום soundtouch באנדרואיד שלך. מחיר ממוצע: 57,990 רובל.

Bose soundtouch 300

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • חיבור לטלפון, לטאבלט ולמחשב עובד ללא הקפאה;
 • החלפה נוחה של תדרים נמוכים מהשלט רחוק;
 • היכולת לחבר סאב וופר.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

דימוקים מוקדים

את השורה השנייה של הדירוג מכשיר מכשיר שפותח על ידי מומחים של החברה הפרטית הצרפתית Focal. מדובר בסאונד בר סטנדרטי 5.0 בהספק כולל של 450 וואט, המצויד ביציאות אופטיות ליניאריות, HDMI, ופלט סאב-וופר. המכשיר תומך בפורמטי Dolby ו- DTS. מסופק עם תושבות קיר. לדברי המשתמשים, סרגל הצלילים נשמע טוב יותר מרמקולי Hi-Fi עומדים על הרצפה. ישנם מתגים בגב הרמקול:

 • בחירת משנה של חברת Focal או יצרנים אחרים;
 • קביעת המרחק למאזין;
 • קביעת תפוסת החדר ברהיטים;
 • מתג מיקום עמודה (עומד או תלוי על הקיר).

טיפול במתגי החלפה אלה יכול לשפר באמת את צליל המכשיר. העלות הממוצעת שלה: 57590 רובל.

דימוקים מוקדים

יתרונות:

 • כוח מרשים לעוד רמקולים בחדר;
 • האפשרות של הגדרות גמישות תוך התחשבות במיקום הסאונד, כמות הרהיטים והמרחק למאזינים;
 • יציאות רבות לחיבור.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

סרגל ההפעלה Sonos

המקום הראשון וביקורות הלקוחות הטובות ביותר הוענקו למוח המוח של המאה ה- XXI - מקרן קול של חברת Sonos האמריקאית. החברה הוקמה בשנת 2002. המומחים שלה מפתחים מערכות רמקולים דיגיטליות אלחוטיות ביתיות המבוססות על פרוטוקול ה- Wi-Fi. ה- Sonos Playbar הוא סרגל סאונד דו כיווני עם קלט אופטי דיגיטלי. על ידי חיבור Sonos Play 3 לוויינים וסאב וופר אליו, תוכלו ליצור מערכות 3.1 ו- 5.1. למכשיר יש מחבר אתרנט. זה מאפשר לארגן חלל מולטימדיה משלו בכל חדר בדירה או בבית. העלות הממוצעת של מכשיר זה היא 64,990 רובל.

סרגל ההפעלה Sonos

יתרונות:

 • מחסור בחוטים (למעט חוטי חשמל);
 • עיצוב מגניב;
 • היכולת לרכוש ולארגן רמקולים נוספים על פי שיקול דעתך;
 • צליל מעולה בכל התדרים;
 • מנגן מוזיקה מהטלפון, מהאינטרנט;
 • Wi-Fi ו- Ethernet פותחים אפשרויות נהדרות ליצירת בית מוסיקה חכם.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

שם הדגם של סונדברמאפיינים טכנייםמחיר ממוצע
סרגל ההפעלה Sonosמאפיינים עיקריים:
סוג רמקול - סאונד בר, פעיל.
רמקולים קדמיים:
מספר הדוברים הכלולים - 1;
סוג - מדף, מספר רצועות - 2;
מידות (BxHxD) 900x85x140 מ"מ, משקל 5.4 ק"ג.
מַגבֵּר
ממשקים: קלט אופטי דיגיטלי.
מידע נוסף:
היכולת ליצור במהירות 3.1 ו- 5.1 מערכות בשילוב עם Sonos Play: 3 לוויינים וסאב וופר של Sonos; תמיכה ב- Wi-Fi; 2 מחברי אתרנט.
רובל 64,990
דימוקים מוקדיםמאפיינים עיקריים:
סטנדרטי - 5.0.
סרגל סאונד מסוג רמקול, פעיל.
ההספק הכולל הוא 450 וואט.
תגובת תדרים 50-25000 הרץ.
רמקולים קדמיים:
מספר הדוברים הכלול הוא 1.
סוג - מדף; הספק 450 וואט;
מספר הלהקות - 1;
מידות הרמקול: 5x100 מ"מ;
תגובת תדר 50-25000 הרץ.
מידות (BxHxD) 1155x115x115 מ"מ, משקל 5.5 ק"ג.
מַגבֵּר
ממשקים: קו שקע (סטריאו), כניסה אופטית דיגיטלית, יציאת סאב וופר, כניסת HDMI x2; מפענחים - Dolby Digital, DTS.
יש שלט רחוק.
בנוסף
תושבות להרכבה - זמינות.
רובל 57590
Bose soundtouch 300מאפיינים עיקריים:
סוג הרמקול: סאונד בר, פעיל.
רמקולים קדמיים:
מספר הרמקולים הכלול - 1,
סוג - מדף, מידות (BxHxD) 978x58x108 מ"מ.
משקל 4.7 ק"ג.
מַגבֵּר.
ממשקים: קו-אין (סטריאו), כניסה אופטית דיגיטלית, יציאת סאב-וופר, יציאת HDMI, כניסת HDMI.
Bluetooth זמין. מפענחי Dolby Digital, DTS.
יש שלט רחוק.
בנוסף:
תושבות להרכבה - זמינות.
מידע נוסף: תמיכה ב- NFC.
57,990 רובל
סמסונג HW - V450מאפיינים עיקריים
תקן 2.1.
סוג רמקול - סאונד בר, פעיל.
הספק כולל 320 וואט.
תגובת תדרים 40-20000 הרץ.
רמקולים קדמיים:
מספר הרמקולים לסט - 1;
מידות (BxHxD) 909x54x71 מ"מ, משקל 2 ק"ג.
סאב 1, מידות הרמקולים - 177.8 מ"מ;
מארז רפלקס בס, מידות (WxHxD)
200x392x378 מ"מ, משקל 7.2 ק"ג.
מַגבֵּר.
ממשקים: קו כניסה (סטריאו), כניסה אופטית דיגיטלית, USB מסוג A, יציאת HDMI, כניסת HDMI. חיבור סאב וופר אלחוטי.
Bluetooth זמין. מפענחי Dolby Digital, DTS.
יש שלט רחוק.
בנוסף: תושבות להרכבה - זמינות.
מידע נוסף:
תמיכה ב- Wi-Fi; חיבור אלחוטי לטלוויזיה.
רובל 15890
דנון DHT - S316מאפיינים עיקריים:
תקן 2.1.
סוג רמקול - סאונד בר, פעיל. רמקולים קדמיים. מספר הדוברים נכלל -1
מידות (BxHxD) 900x55x82 מ"מ, משקל 1.8 ק"ג.
סאב וופר - 1, עם מארז רפלקס בס.
מידות (BxHxD) 170x312x340 מ"מ, משקל 5.2 ק"ג.
מַגבֵּר:
ממשקים: קו-אין (סטריאו), כניסה אופטית דיגיטלית, כניסת HDMI.
חיבור סאב וופר אלחוטי.
Bluetooth זמין. מפענחי Dolby Digital, DTS.
יש שלט רחוק.
19570 רובל
ימאהה YAS - 108מאפיינים עיקריים:
תקן 2.1.
סוג רמקול - סאונד בר, פעיל.
ההספק הכולל הוא 120 וואט.
רמקולים קדמיים.
מספר הרמקולים הכלול - 1;
סוג המדף, מספר הרצועות - 2;
מידות (WxHxD) 889x54x130 מ"מ.
סאב וופר מובנה.
מַגבֵּר:
ממשקים - קו-אין (סטריאו), כניסה אופטית דיגיטלית, יציאת סאב-וופר, יציאת HDMI, כניסת HDMI.
Bluetooth - כן; שליטה בטון בס.
יש שלט רחוק.
בנוסף:
תושבות להרכבה - זמינות.
מידע נוסף:
היכולת להתחבר לשני התקני Bluetooth בו זמנית; DTS Virtual: תמיכה ב- X.
רובל 15150
סמסונג HW - M 360מאפיינים עיקריים:
תקן 2.1;
סוג מערכת הרמקולים - סאונד בר, פעיל;
הספק כולל - 200 וואט;
טווח תדרים - 45-20000 הרץ.
רמקולים קדמיים:
מספר הרמקולים הכלול - 1; סוג - מדף;
מידות (WxHxD) - 908x54x71 מ"מ; משקל 1.5 ק"ג.
סאב וופר - 1; מידות הרמקול 165 מ"מ;
מארז רפלקס בס;
מידות (BxHxD) 179x353x300 מ"מ; משקל 4.6 ק"ג.
מַגבֵּר.
ממשקים: קו-אין (סטריאו), קלט אופטי דיגיטלי.
חיבור סאב וופר אלחוטי.
Bluetooth זמין.
מפענחי Dolby Digital, DT.
יש שלט רחוק.
בנוסף:
ישנם מחברים להרכבה.
13069 רובל
LG SJ3מאפיינים עיקריים
תקן 2.1;
סוג מערכת הרמקולים: סאונד בר, פעיל;
הספק כולל - 300 וואט;
רמקולים קדמיים: מספר הרמקולים הכלול - 1; סוג מדף; הספק 100 וואט;
מידות (WxHxD) 950x71x47 מ"מ; משקל 2.47 ק"ג;
סאב וופר - 1, הספק 200 וואט;
מידות (WxHxD) 171x320x252 מ"מ; משקל 4.2 ק"ג.
מַגבֵּר.
ממשקים: קו-אין (סטריאו), קלט אופטי דיגיטלי;
חיבור סאב וופר אלחוטי;
Bluetooth זמין; מפענחי Dolby Digital, DTS.
בנוסף:
ישנם מחברים להרכבה. נשלט באמצעות שלט הטלוויזיה.
11343 רובל
סוני HT - CT80מאפיינים עיקריים:
תקן 2.1.
סרגל סאונד מסוג רמקול, פעיל.
ההספק הכולל הוא 80 וואט.
רמקולים קדמיים:
מספר הדוברים הכלולים - 1;
סוג - מדף, הספק - 40 וואט;
מספר להקות - 2;
מידות (WxHxD) 901x52x84 מ"מ; משקל - 2 ק"ג.
סאב וופר - 1, הספק 40 וואט;
מידות הרמקול 130 מ"מ;
מארז רפלקס בס, מידות (WxHxD)
165x243x296 מ"מ, משקל 2.7 ק"ג.
מַגבֵּר.
ממשקים: קו כניסה (סטריאו), כניסה אופטית דיגיטלית, סוג USB A.
Bluetooth זמין.
מפענחים - דולבי דיגיטל. יש שלט רחוק.
בנוסף:
תושבות להרכבה - זמינות.
מידע נוסף - תמיכה ב- NFC
7990 לשפשף.
סטודיו בר JBLמאפיינים עיקריים:
סוג מערכת הרמקולים - סאונד בר, פעיל;
הספק כולל 30 וואט;
טווח תדרים 60-20000 הרץ.
רמקולים קדמיים:
מספר הדוברים הכלול - 14;
סוג - מדף; מספר להקות - 2;
מידות הרמקול - HF: 2x40 מ"מ, LF: 2x50 מ"מ;
מידות (WxHxD) 614x58x86 מ"מ; משקל 1.4 ק"ג
מַגבֵּר.
ממשקים - קו שקע (סטריאו), כניסה אופטית דיגיטלית, USB מסוג A, כניסת HDMI. Bluetooth זמין.
יש שלט רחוק.
בנוסף:
ישנם מחברים להרכבה.
רובל 6100

כמובן, סאונד בר הוא לא מוצר חובה. אתה יכול לראות טלוויזיה בלי זה. זו לא השקעה בעצמך, בבריאותך או בהתפתחותך האינטלקטואלית. נראה מדוע הוא נחוץ. נסה זאת. מבלי לדעת מה זה, קשה לשפוט אם אתה זקוק למוצר זה או לא. ישנם מוצרים די משתלמים, שרכישתם לא תערער את התקציב המשפחתי שלך.

ואולי אחרי שרכשת ונהנה מהצליל המלא של הטלוויזיה שלך, תשאל את עצמך מדוע לא עשית זאת קודם. הסקירה שלנו תעזור לך לנווט בין מספר עצום של יצרנים מגניבים ולא לטעות בעת בחירת דגם סרגל סאונד הגון.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *