דירוג הדגמים הטובים ביותר למולטי קוקר 2020

1

ה- Multicooker שייך לאחד הדגמים הנוחים והפופולאריים ביותר של מכשירי חשמל ביתיים. מכשיר זה הוא עוזר מטבח חיוני לכל עקרת בית מודרנית. בעל יכולת מדהימה לבשל במהירות וטעים.

צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של המולטי-קוקר הטוב ביותר, בנפח 860 וואט.

מכשירי מולטי קוקר

שליטה בסמארטפון

הודות לטכנולוגיה החדישה, מכשירי חשמל ביתיים משופרים מדי שנה. כך, למשל, ניתן היה לשלוט במכשירים מסמארטפון, מה שמשפר בצורה מדהימה את חייו של האדם. המולטי-קוק מבצע באופן עצמאי כמעט פונקציה בבישול, ואישה יכולה רק לשמוח, לטפל בבית שלה במנות טעימות, ולתת להם יותר זמן פנוי. על הרב-קוקר להתאים לחלוטין לבעליו, ולמלא את כל הבקשות. לכן חשוב לדעת לבחור נכון ולנקוט בגישה אחראית בנושא זה. לאחר שהבנת את המאפיינים הטכניים העיקריים של הדגמים הפופולריים ביותר, לאחר שלמדת כמה הם עולים, אתה יכול להבין איזה מהם עדיף לקנות לשירות נאמן במשך שנים רבות.

מגוון מכשירים

סוג המולטי-קוקר משפיע ישירות על תהליך הבישול. ישנם שלושה עקרונות הפעלה של מכשירים אלה:

 • TEN - תנור חשמלי בצורת צינור מתכת, איתו מחממים קערה עם צלחת. הוא ממוקם על המשטח התחתון של המכשיר. בחלק מהדגמים מתווסף גוף חימום שני למכסה של המוצר עצמו, המאפשר להשיג חימום אחיד יותר של המיכל. כל תנור צינורי קשור ישירות למצב טמפרטורת המערכת, שמפעיל פונקציה מסוימת, בידיעה עד כמה זוהר. למטרות בטיחות וחיסכון באנרגיה, התנור מכובה מעת לעת;
 • עם חימום תלת ממדי - גופי חימום ממוקמים בתחתית הקערה, בצדדים, לפעמים על המכסה עצמו. זה מאפשר לאוכל להתחמם באופן שווה, להגיע למוכנות מהר יותר ויותר;
 • חימום אינדוקציה ללא מגע - מיכל בעל קירות עבים מתחמם כאשר הוא נחשף לגלים אלקטרומגנטיים, ובכך מתרחש העברת חום גבוהה. השדה המגנטי בתוך המולטי-קוקר, כאשר הוא מופעל, יוצר תנועה אינטנסיבית של אלקטרונים, אנרגיה משתחררת והקערה מתחממת. האוכל נשאר חם יותר.

לפי סוג הקערה, ישנם מספר סוגים של רב-קוקר:

 • קלאסי, שבו המכל עם האוכל מחומם בעזרת צינור דוד, הטמפרטורות מנוטרות באמצעות חיישנים המותקנים במיוחד. הם קלים לשימוש ובמחיר סביר עבור רבים. במהלך הבישול תוכלו להפוך את מכסה המכשיר במידת הצורך;
 • סיר לחץ בו הקערה מתחממת, אך חל איסור מוחלט לפתוח את המכסה מטעמי בטיחות, וזה ההבדל בין סיר לחץ למולחן בישול קונבנציונאלי. האוכל מבושל הרבה יותר מהר כשהלחץ מצטבר מתחת למכסה הסגור היטב.מומלץ להתרחק ממכשירים כאלה במהלך פעולתם, במיוחד להרחיק ילדים על מנת למנוע תאונות עם כוויות נרחבות;
 • אינדוקציה עם מחבת סטנדרטית מפלדה, המקבלת חום מהפעלת מנוע סלילי אינדוקציה. זה חסכוני מבחינת עלות האנרגיה החשמלית, מכין במהירות ארוחת צהריים, אבל הוא די יקר.

גוף המולטי-קוקר עשוי מחומר פלסטי או מתכת, או משילוב של שניהם. אבל תכונות העיצוב אינן משפיעות על העבודה, אינן משפיעות על התוצאה בשום צורה, ולכן על המארחת עצמה אם לקנות מתכת. אך הם עמידים, אינם מעוותים במכה, כמו פלסטיק שביר, ולכן יש להם חיי שירות ארוכים יותר.

מפרטים

יצרני מוצרי חשמל ביתיים מציעים דגמים שונים של מכשירי מולטי קוקר הדומים ברוב הפרמטרים זה לזה. אך ישנם מספר מאפיינים המהווים קריטריונים חשובים לבחירת המכשירים אשר הופכים את חלקם למיוחדים.

חֶדֶרפָּרָמֶטֶרמאפיין
1כּוֹחַהאנרגיה האופטימלית, כמה רב-קוק ממוצע צורכת, תלויה בעוצמתה - בין 600 ל -800 וואט. לסירי לחץ הכוח אופייני - מ -1000 וואט.
2כרך קיבולת 2-3 ליטר מיועדת למשפחה קטנה או לאדם אחד. עבור משפחה, קערה 5L היא האופטימלית ביותר.
3כיסוי קערהציפוי טפלון או קרמיקה ללא טפלון: טפלון נוח, אך לאחר 3-5 שנים חיי השירות שלו מסתיימים, הכלים מתחילים להישרף, נדבקים לתחתית. קרמיקה - עמידה, אך שברירית יותר, בעלות גבוהה יותר.
4כבל חשמלזה נוח כאשר הכבל מנותק, אך האופציה הקבועה היא אפשרות בטוחה יותר - הסיכון לחדירת לחות ממוזער.
5שסתוםרצוי שסתום ניתוק לניקוי וניקוי מהיר ונוח, מכיוון שהוא נוטה לספוג ריחות חזקים. שוטפים לאחר כל בישול.
6אספן לחותמיכל לאיסוף לחות עודפת הוא אלמנט הכרחי, שכן בהיעדרו נשארים הרבה מים על השולחן, וזה גורם לאי נוחות רבה לעקרות הבית. אבל לא כל הדגמים עם אוסף עיבוי, שיש לשים לב אליו במיוחד.
7סוג דודמכשירים עם תנור חשמלי צינורי הם הקלים ביותר לשימוש, במחיר נמוך יותר מאשר בחימום תלת ממדי. חימום תלת ממדי מאפשר לכם לחמם את הקערה מלמטה, מהצדדים ומעליונה, מה שמקצר את זמן הבישול ומשפר את איכות המוצרים המבושלים.
8לְהַצִיגאופי מיקום הכפתורים חשוב, עד כמה לוח הבקרה ברור ואינפורמטיבי והאם השימוש בו נוח. נוכחות אזעקת צליל לקויי ראייה, קשישים לא תהיה פרמטר מיותר.
9מצביםמספר התוכניות הסטנדרטי הוא 6-7 מצבים. במכשירים מודרניים יש "Multipovar", כאשר משתמשים בו כל פרמטרי הבישול נקבעים באופן ידני. פונקציות נוספות: טיימר, חימום אוטומטי, חימום המנה המוגמרת.
10לְעַצֵבצבע המארז נבחר בהתאם לעיצוב המטבח. הוספות מתכת מעניקות לדגמים מראה מיוחד, אך אינן משפיעות על איכות הבישול.
11מחירהמחיר הממוצע נע בין 3-7000 רובל. אבל יש דגמים יקרים - 15-17 אלף. הבחירה תלויה בתקציב.

לפיכך, בעזרת סקירה זו של המאפיינים הטכניים החשובים והפרמטרים החשובים ביותר של multicooker, אתה יכול לנווט בין מגוון הדגמים הגדול, להימנע מטעויות בעת בחירה ולהישאר על אחד המתאים באופן מושלם לחלל המטבח, על פי בקשתה ואופייה של המארחת, יהפוך לדבר שימושי ובלתי ניתן להחלפה.

מצבי בישול

מצבים של מכשירים מרובי קוקים

המאפיין העיקרי של כל המולטי-קוקר הוא מצבי הבישול. כל תוכנית שונה זו מזו מבחינת חימום מזון, מרווח זמן, לחץ וטמפרטורות. על מנת שהאוכל יתבשל ביעילות ויתרום לבני המשפחה, עליכם לבחור את המצב הרצוי בתצוגה. הפונקציות הסטנדרטיות הפופולריות ביותר של מולטי-קוקר:

 • קלייה - לדייסה, תבשיל ירקות, לחמניות כרוב, קציצות ומנות אחרות ממספר מרכיבים. הטמפרטורה המקסימלית היא 100 מעלות צלזיוס, בהן המים רותחים, ואז נשמרת חימום מסוים של הקערה, האופייני למצב זה;
 • טיגון - ניתן לבשל כלים עם מכסה סגור או פתוח. מיועד לטיגון או הבאת אוכל לקרום חום זהוב. הקערה מתחממת בתחילה די חזק, ולאחר מכן נשמרת הטמפרטורה שקבעה התוכנית;
 • מרק - מיועד להכנת מנות ראשונות: מרקים שונים, מרקים עשירים, בורשט, חמוצים, מרקים מרוסקים. קצף מצטבר על הקירות הפנימיים ומוסר כשהוא נפתח לאחר סיום תהליך הבישול. אפשר לבשל קומפוט, להכין חביתה. אם המכשיר אינו מצויד בתוכנית כזו, נעשה שימוש ב"כיבוי ";
 • פילאף הוא רב תכליתי, ולא רק לבישול פילאף. אנשים רבים משתמשים בה להכנת תפוחי אדמה אפויים טעימים, או כופתאות מטוגנות ופסטה ימית;
 • גריסים - לתוספות מדגנים, שהם פירורים וקרמיים, כמו מהתנור. אך עליכם להקפיד על המתכון מבחינת התאמת כמות המים והדגנים, כמו גם זמן;
 • דייסה - מתאים לדגנים על בסיס חלב. הנוזל אינו מתאדה לחלוטין, אין גושים בדייסת החלב המוגמרת, הוא בעל העקביות הרצויה, החלב אינו בורח;
 • אפייה - בעזרת פונקציה זו של יצרנית הלחמים תוכלו לאפות מאפים, פיצה, לחם, תבשילים, חביתה. עוף ודגים נהדרים גם לתכנית זו;
 • יוגורט הוא פונקציה להכנת גבינה, בה החימום אינו אינטנסיבי, ומחמם עד 40 מעלות צלזיוס, מטבע יישומה, מצב זה מדבר בעד עצמו;
 • "Multipovar" איננה אוטומטית, אלא שיטה ידנית כביכול המאפשרת למארחת לקבוע לבד את פרמטרי הבישול הדרושים, זמן וטמפרטורה;
 • תוכנית סו-וידי - הטכנולוגיה העדכנית ביותר לבישול בשר, ירקות באריזת ואקום לאדים, או במים בטמפרטורה של 70-75 מעלות צלזיוס, המעניקה טעם מיוחד למזון המוגמר;
 • פסטור - אופן חיטוי של בקבוקי תינוקות, פטמות, כלים, וגם צנצנות לפני שימורי ירקות. מים מוזגים לקערה, הכלים מונחים עם צווארם ​​למטה על המעמד, כדאי להמתין 10-15 דקות לאחר הרתיחה לניקוי מלא;
 • חימום - לחימום מהיר של מזון, משטר הטמפרטורה הוא עד 60 מעלות צלזיוס;
 • מתחמם - רק דגמים מודרניים ניחנים בתוכנית זו, וזה נוח מכיוון שהמנה בקערה נותרה לא מקוררת לאורך זמן. זה מושג בשל העובדה כי המכשיר שומר כל הזמן על טמפרטורה מסוימת בתוך המיכל.

המצבים יכולים להיות נפרדים לבישול מנה או מרכיב ספציפיים, למשל, "סיר אורז", "קינוח", "מזון לתינוקות", "פסטה", "תפוחי אדמה", "קטניות", "בשר ג'לי", "משחק", "בשר על העצם "אחר. אך בין אם יש צורך בפרטים כאלה, כל אישה מחליטה על סמך העדפותיה שלה, שכן אתה יכול להסתדר בלעדיה ולבשל מנות דומות בפונקציות אחרות עם תוצאה מוצלחת.

ככל שמצבים רבים יותר במולטי-קוקר, כך העלות גבוהה יותר. יש לקחת זאת בחשבון בעת ​​הבחירה.

דירוג דגמי המולטי-קוקר הטובים ביותר בשנת 2020

כתוצאה ממחקר ביקורות של לקוחות, ביקורות מפורטות על טכניקה זו, ניתן להדגיש את דגמי ה- TOP 10 הפופולריים ביותר של רב-קוקר בשנת 2020, כמו גם את היצרנים הטובים ביותר. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו, יכולות ומאפיינים ייחודיים משלו, שעל בסיסם תוכלו לבחור באיכות הגבוהה ביותר.

VITEK VT-4271 CM

VITEK VT-4271 CM

דגם קלאסי זה מיוצר על ידי יצרן מקומי. הספק - 900 וואט, קיבולת - 5 ליטר.

כולל 20 הגדרות תוכנית לבישול, כולל מצב ידני. נשלט על ידי לוח מגע עם תאורה אחורית. תכונת החימום היא אלמנט צינורי. הגוף עשוי פלסטיק עם הוספות מתכת. ניתן לרכוש אותו בכ -4,000 רובל.

VITEK VT-4271 CM

יתרונות:

 • נוכחות של אלמנטים מתכתיים עמידים על המארז;
 • טכנולוגיית חיישנים;
 • פנס אחורי.

חסרונות:

 • היעדר חימום תלת ממדי, מה שמוביל לטיפול חום לא אחיד במוצרים ושריפתם.

REDMOND RMK-M452

REDMOND RMK-M452

אחד הדגמים המבוקשים במיוחד של הקונים. הספק - 860 וואט, נפח קערת אלומיניום בציפוי טפלון - 5 ליטר.

לרב-המטבח הזה יש יכולת להרים את התחתית עם תנור צינורי, המאפשר להניח עליו לא רק מיכל משלך, אלא גם כלים אחרים שמתאימים לגודל הגוף. הוא ממלא את התפקיד של "שניים באחד", כלומר משמש כצורב נוסף על כיריים חשמליות, מחבת מסופקת בערכה. אפשר להשתמש ב -13 מצבים אוטומטיים וב -29 לבקרה ידנית. אין ידיות, אך המלקחיים הכלולים מקלים על הסרת הקערה. גוף המוצר משלב חלקי פלסטיק ומתכת בגימור מט, המפחית את הסיכון לזיהום כבד ולכביסה יסודית נוספת. דגם זה עולה לא יותר מ -5,000 רובל.

REDMOND RMK-M452

יתרונות:

 • מחסור בידיות, שכאשר הם מלוכלכים, הם די לא נוחים לכביסה;
 • 2 ב -1 - נוכחות של קיבולת נוספת;
 • האפשרות להעלות את גוף החימום, המאפשר לבשל בכלים זרים;
 • גימור מט של התיק;
 • שילוב של פלסטיק ומתכת במשטח הגוף;
 • מחיר.

חסרונות:

 • אין חימום אינדוקציה של הקערה;
 • כיסוי קבוע;
 • מחבת קטנה.

מרתה MT-4314 CK2

מרתה MT-4314 CK2

מולטי-קוק מתכת בעלות נמוכה עם ג'ויסטיק ובקרת מסך מגע, הספק - 860 וואט, עם קערת קרמיקה כלולה, בנפח 5 ליטר. כולל 78 מצבים ידניים. תג מחיר נמוך - מ 2500 רובל.

מרתה MT-4314 CK2

יתרונות:

 • מחיר;
 • בקרת קונסולה;
 • מיכל קרמיקה;
 • מבחר גדול של תוכניות.

חסרונות:

 • קשה להבין כיצד להשתמש בו בהתחלה בגלל מספר הלחצנים הגדול בלוח.

פולאריס PMC 0517AD

פולאריס PMC 0517AD

מולטי קוקר בהספק של 860 וואט, עם מיכל קרמי עם ידיות ל -5 ליטר, עם 16 תוכניות אוטומטיות, עם מצב מכני "מולטישף" ומרכב משולב ממתכת-פלסטיק. מידות המכשיר קומפקטיות ומסודרות, הצבעים בכסף ושחור. הוא מופעל עם צג מסך מגע עם תאורה אחורית. יש תוכנית טיימר - עיכוב זמני בבישול, התחלת עבודה אוטומטית וחימום. למען בטיחות הילדים המכסה מצויד במנעול מאובטח שמונע מילד לפתוח אותו בתהליך הבישול. הסט כולל כוסות ליוגורט. העלות היא בטווח של 4000 רובל.

פולאריס PMC 0517AD

יתרונות:

 • הגדרה ידנית של מצבים;
 • התחלה מאוחרת;
 • הַסָקָה;
 • מיכל קרמיקה עם ידיות לנוחיותכם;
 • כוסות להכנת יוגורט;
 • לוח מגע בשפה הרוסית;
 • ננעל על המכסה.

חסרונות:

 • יצרן סיני;
 • כיסוי שאינו נשלף;
 • צליל חזק מדי בעת לחיצה על כפתורים.

ויטסה VS-3003

ויטסה VS-3003

גרסה נוחה ואיכותית לסיר לחץ זול עם מכסה נשלף, הספק של 900 וואט, קיבולת של 5 ליטר ובעל 24 תוכניות. השליטה משופרת, שכן היא בהנחיה קולית בסוף העבודה, שלאחריה מופעלת פונקציית החימום באופן אוטומטי, עם אפשרות להפעלה מאוחרת. אתה יכול לרכוש עד 4000 רובל.

ויטסה VS-3003

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • שליטה קולית;
 • התחלה מאוחרת;
 • חימום אוטומטי;
 • מהירות בישול;
 • כיסוי נשלף עם ידית;
 • עֲלוּת.

חסרונות:

 • אין מצב מנה ראשונה;
 • אין אפשרות לבישול באדים.

מולינקס MK 706A32

מולינקס MK 706A32

סיר לחץ רב-קוקי עם כלי קרמיקה עבות דופן בנפח 5 ליטר. מצויד ב- 25 מצבים ופונקציה של קביעת זמן וטמפרטורה ידנית, כמו גם התחלה מאוחרת. ההספק מגיע ל -1000 וואט. מחיר: בתוך 7,000 רובל.

מולינקס MK 706A32

יתרונות:

 • קערת קרמיקה, עמידה ועמידה בפני שריטות;
 • כּוֹחַ;
 • עיכוב של 24 שעות;
 • מצב מכני;
 • ידית נשיאה.

חסרונות:

 • תג מחיר;
 • היעדר אספן לנוזל;
 • אין ידיות על המיכל הפנימי.

היטאצ'י RZ-DMR18Y

היטאצ'י RZ-DMR18Y

רב-קוק יפני רב עוצמה - 1000 וואט, עם 11 מצבים סטנדרטיים, חימום אוטומטי של אוכל ותפקוד טורבו, עלות - 5200-7900 רובל. קערה - עם משטח טפלון, נפח של 4.8 ליטר.

היטאצ'י RZ-DMR18Y

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • כיסוי פנימי נשלף;
 • הרגליים לא מחליקות על משטח השולחן.

חסרונות:

 • קיבולת קטנה;
 • קשה למצוא קיבולת נוספת בחנויות, כי עם שתי קערות זה הרבה יותר נוח;
 • מארז פלסטיק;
 • היעדר התראה קולית, דבר שאינו נוח ללקויי ראייה;
 • מחיר.

קוקיה CMC-HE1055F

קוקיה CMC-HE1055F

מותג קוריאני המצטיין באיכות המוצר ובאמינותו. המכשיר עוצמתי, אינדוקטיבי - 1400 וואט, עם מגוון רחב של משימות תוכנה, עם שליטה קולית. קערה בת חמישה ליטר, כבדה, עבת קירות ועמידה מאוד, מצוידת בידיות, עשויה ציפוי שיש שאינו מקל עם תשע שכבות. אבל המודל יקר, המושפע מההספק הגבוה שלו - מ- 39,000 רובל.

קוקיה CMC-HE1055F

יתרונות:

 • חימום אינדוקציה של הקערה;
 • קערה עמידה עם משטח הייטק;
 • כּוֹחַ;
 • מגוון רחב של פונקציות אפשריות (סיר לחץ, סיר איטי, דוד כפול, רב-שף, לשימוש כתנור).

חסרונות:

 • עֲלוּת.

GFgril GFM-718D

GFgril GFM-718D

מולטי קוקר בעל התכונה הפונקציונלית של גריל חשמלי, שבזכותו המוצרים רוכשים קרום חום זהוב בצורה מוגמרת. כוחו של מכשיר זה הוא 1500 וואט, מחבת טפלון - 5 ליטר. תצוגה דיגיטלית בשליטה אלקטרונית, תאורה אחורית בצבע כחול בהיר, כיסוי שקוף. הדגם עם הטיגון העמוק והגריל הוא יתרון שאין לערער עליו. עיצוב יפהפה ופלטת צבעים בשחור ואדום של המארז. העלות הנמוכה נעה סביב 7400 רובל, ללא קשר לכוח ולתוכניות שימושיות רבות.

GFgril GFM-718D

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • נוכחות של גריל ומטגן עמוק;
 • מכסה נשלף ושקוף לנוחיות ראיית מצב הכלים;
 • בקרה אלקטרונית;
 • ממשק נגיש;
 • טיימר לסירוגין;
 • תֶרמוֹסטָט;
 • קערה רחבה ומרווחת;
 • עֲלוּת.

חסרונות:

 • כבל חשמל ניתק - סיכון גבוה של לחות שנכנסת למחבר החשמלי במארז;
 • היעדר ספר מרשם.

בוש MUC48W68

בוש MUC48W68

זהו הזוכה בדירוג הדגמים האיכותיים והטובים ביותר על פי ביקורות בשנת 2020, שהספקם הוא 1200 וואט, עם חימום אינדוקציה של הקיבולת הפנימית. כולל 48 מצבים אוטומטיים, מתכת-פלסטיק ומרכב מבריק, כלים של חמישה ליטר נירוסטה עם טפלון שאינו מקל, יש מיכל לאידוי. יש הפעלה מאוחרת וחימום של אוכל מוכן. עלות גבוהה - בממוצע בין 15,000 ל -20,000 רובל, אבל אם לוקחים בחשבון נוכחות של מספר רב של תוכניות לבישול לא רק מנות פשוטות, אלא גם טעימות ועוצמה גבוהה של המכשיר, אז תג מחיר כזה הוא לא היקר ביותר, בהשוואה למולטי קוקר עם פונקציונליות דומה מאחרים יצרנים.

בוש MUC48W68

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • מספר רב של תוכניות;
 • "Multipovar";
 • דיור עמיד בפני זעזועים;
 • מיכל פנימי דו-מפלסי לבישול באדים;
 • התחלה מאוחרת;
 • שמירה על חום אוטומטי;
 • עיצוב מסוגנן;
 • חימום אינדוקציה;
 • התאמת זמן הבישול;
 • בקרה אלקטרונית.

חסרונות:

 • עֲלוּת;
 • קנייה נפרדת של צנצנות יוגורט.

סקירה זו כוללת מכשירים המבוקשים ביותר מבחינת פרמטרים כמו איכות, מספר תוכניות, פיתוחים טכנולוגיים גבוהים בייצור המכשיר, מאפייני מחיר ואפשרויות עיצוב. אם לוקחים בחשבון את התכונות והפונקציונליות הללו, תוכלו לבחור את הבחירה הנכונה, להבין האם המולטי-קוקר מזיק לבריאות האדם, מדוע יש צורך, באיזו חברה עדיף לסמוך ובסופו של דבר לבצע רכישה מוצלחת.

הוראות לשימוש

כל מכשירי החשמל הביתיים ניתנים עם הוראות ספציפיות, אשר כל אלה שרוכשים אותם לשימושם צריכים להיבדק. זה הכרחי על מנת למנוע תקלות מוקדמות, להאריך את חיי השירות של המכשירים, כמו גם לביטחונך. השאלה כיצד לבדוק את המולטי-קוק עם הרכישה נקבעת על ידי יועצי המכירות, המחויבים להדליק את המכשיר ברשת החשמל מול הקונה כדי לאשר את יכולתו.

לפני הובלת המולטי קוקר מהחנות ליעד הסופי, עליכם להכין אותו להובלה ברכב, מכיוון שבמהלך הנסיעה המכשיר עלול לקבל נזק שרחוק מלהיות רצוי למכשיר שנרכש לאחרונה. לכן, לאחר בדיקת המולטי-קוקר, על המוכר לארוז אותו בזהירות בתיבת המפעל.

סט שלם סטנדרטי

צִיוּד

היצרנים מייצרים מולטי-קוקר בעיקר עם סט סטנדרטי, הכולל את כל האביזרים הדרושים לתהליך בישול נוח:

 • קְעָרָה;
 • גוף המכשיר עצמו;
 • כבל חשמל לחיבור לרשת החשמל;
 • כיסוי למכשיר;
 • מלכודת לחות, אך לא בכל הדגמים;
 • כּוֹס;
 • קערה עם חורים לבישול אדים;
 • מעמד ממתכת למיכל לבישול אדים;
 • כף או זוג כפות פלסטיק;
 • כוסות להכנת יוגורט.

נקודות מסוימות אינן אופייניות לכל הדגמים, הכל תלוי באיזו פונקציה הוא מבצע ומה לא בתוכנה שלו. עם הרכישה מונפקים כרטיס אחריות, הוראות וספר מתכונים פשוטים בסיסיים.

המכסה יכול להיות נשלף, או במצב קבוע, לרוב מצויד בשסתום לשליטה ולשחרור הלחץ שנוצר בתוך המיכל.

תנאי שימוש

הדבר הראשון שבעל המכשיר הזה צריך לעשות לאחר הרכישה הוא לפרוק אותו.

פורקים

מניחים במטבח

אם המוצר נרכש בתקופת החורף, אז אתה לא צריך למהר לפרוק אותו. אתה צריך לתת לו קצת זמן להסתגל לטמפרטורת האוויר הסביבה בדירה ולהשאיר אותה בקופסה למשך 2-3 שעות. במהלך כל תקופת המסירה, עלול להיווצר עיבוי רטוב, שחייב גם להספיק להתאדות לפני הפעלת המכשיר.

המקום למולטי-קוקר חייב לעמוד בכמה דרישות חשובות:

 1. אין להאיר אור שמש ישיר על המכשיר.
 2. מעל, רצוי שיהיה מכסה מנוע או מקום פנוי לשקע אדים ללא הפרעה. לא מומלץ לשים אותו מתחת למדף או ארון קיר. ניתן למקם את המיקרו-קוקר כך שהשסתום על המכסה יופנה לכיוון מכסה המנוע או באמצע המטבח, מבלי לשכוח את אמצעי הזהירות.
 3. משטח שולחן שטוח להחליק.

לאחר תום הזמן, עליך להשיג את הרכישה, לפרוק אותה בזהירות ולהסיר את צלופן האריזה. ניתן להסיר מדבקות פרסום, אך ניתן לשמור את המספר הסידורי. כל האביזרים והכלים שהוכנסו לקופסה על ידי היצרן מוציאים לשימוש עתידי. התיעוד מנוקה במקרה של שבירה או חזרה למוכר.

תחילת העבודה

בתחילת השימוש יש לטפל ברטוב בכל מכשירי החשמל הביתיים, ולשטוף היטב את חלקם בחלקם עם סבון. במקרה זה, הגוף והמשטח הפנימי שלו ניגב במטלית לחה, המכל והחלקים הנשלפים נשטפים במים וסבון, שוטפים במים רותחים ומנגבים אותם. אין להשתמש בחומרי ניקוי אגרסיביים ובספוגים קשים בכדי לשטוף את המיכל על מנת למנוע פגיעה בציפויו.

כדי להכין את המולטי קוקר לביצועים העיקריים של תפקידו, עליכם להשתמש בשיטת הניקוי העצמי: שופכים מים לקערה ובוחרים במצב "אידוי". תוך 5 דקות קירות המכשיר מחוטאים באדים חמים, עיבוד המפעל מוסר ותוכל להתחיל לבשל.

בחירת מתכון והכנת מנה

צַלַחַת

על מנת ללמוד כיצד להשתמש ברכישה חדשה, עליכם ללמוד את ההוראות בפירוט ולתת עדיפות למתכון פשוט.לדוגמא, הכנת תוספת של כוסמת לא תהיה קשה, העיקר להקפיד על הפרופורציות שנקבעו על מנת להימנע מתוצאה בלתי צפויה. ירקות מבושלים באדים, מרק, תבשילים קלים גם לטבח טירון.

ניתן לבחור את המתכון מתוך ספר רגיל, או להשתמש בדף החיפוש של הדפדפן. הכלל העיקרי הוא עיבוד וניקוי של המוצר עצמו, העמסתו לקערה, הוספת כמות מים נכונה, תבלינים ובחירת המצב הנכון. עם תום הזמן, יישמע אות קול אם הוא מובנה בדגם המכשיר. חשוב להקפיד על אמצעי בטיחות לפני פתיחת המכסה, מכיוון שהוא נהיה חם מאוד, והאוויר המצטבר בלחץ בקערה חייב להימלט לחלוטין דרך השסתום הפתוח.

טיפול מרובי קוקרים

על מנת שהרב-קוקר יחזיק מעמד זמן רב יותר, עליך להעניק לו טיפול הולם. נדרש ניקוי יסודי של הגוף, הפנים, הקערה, המכסה וכל החלקים הנשלפים לאחר כל שימוש. אסור לנו לשכוח את המיכל לאיסוף לחות עודפת, שעוברת גם לעיבוד ולייבוש רטובים.

אמצעי ביטחון

ההוראה נכתבת עבור הקונה, על מנת להציל אותו, קודם כל, מפציעה אפשרית, כוויות במהלך הפעלת המכשיר. יש להקפיד על כל דרישות היצרן המופיעות בו בנוגע לאספקת החשמל, בטיחות האש, הוראות שימוש, טיפול, הצבה, אחסון ותנועה של הרובט-קוק, כללי הכנת מזון.

נוחות לאמהות

לפיכך, שמירה על כל הטיפים ואמצעי הזהירות המאלפים, שימוש זהיר וזהיר יכולים להגן על הציוד מפני נזקים ותקלות בטרם עת, ולשחרר את המארחת משהייה ארוכה על הכיריים. מנה מהירה ואיכותית תשמח את כל בני המשפחה והאורחים הבלתי צפויים. באשר לזמן חופשי, ניתן לציין פלוס משמעותי כאן: כל דקה המושקעת עם יקיריה, ללא ספק, שווה את משקלה בזהב בעיני כל אישה.

אם יש לך ניסיון להשתמש במולטי קוקר וסיר לחץ המתואר בדירוג, או במודל מעניין יותר, ספר לנו על כך בתגובות.

תגובה 1

 1. מולטי קוקר עבורי הוא העוזרים העיקריים במטבח! היה לי סיר לחץ ורבב קוק רגיל. מבשלים דייסה בסיר לחץ בבוקר זמן רב, אתה צריך לחכות שהיא תדביק את הלחץ, במולטי רגיל במשך 10-20 דקות. אבל בסיר לחץ, מנות בשר מבושלות פי 2 מהר יותר!

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *