דירוג הקרמים הטובים ביותר לעקבים סדוקים לשנת 2020

1

כל אישה בכל גיל רוצה להיות צעירה, יפה, מתוחכמת והיא מקדישה זמן רב לטיפול במראה החיצוני שלה, באמצעות מסכות, קרמים וביצוע פעילות גופנית. עם זאת, ישנם מקומות בגופנו שאנו שוכחים מהם, והם יכולים להזכיר לעצמנו עם השלכות לא נעימות כמו סדקים, תירס, תירס.

אכן, מעט תשומת לב מוקדשת לרגלינו, והסדקים המכוערים המופיעים בעקבים מזכירים לנו שגם כפות הרגליים שלנו זקוקות לטיפול טוב, אהבה וטיפול.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו סקירה של מיטב הקרמים לעקבים סדוקים. תשומת לבכם תסופק בקרמים קוסמטיים פופולריים המשפיעים לטובה על היופי והבריאות של הרגליים שלנו.

עור מחוספס ברגליים הוא לא רק הפרה אסתטית, לעתים קרובות מסתתרים בעיות מאחורי האפידרמיס היבש, מה שמביא לאחר מכן למחלה קשה.

יובש ברגל מוביל לעיתים קרובות לביטוי של סדקים מרובים בעקב. זה בולט במיוחד באביב, כאשר מחליפים נעליים ומוציאים סנדלים פתוחים מהארונות. הם מנסים לחסוך עקבים יבשים וסדוקים במשרדי פדיקור. עם זאת, לא תמיד ניתן פשוט לנקות את האפידרמיס ובכך להציל את המצב. ראשית עליך להבין את הסיבות לסדקים ואז לחפש דרכים לפתור את הבעיה.

מדוע מופיעים סדקים ברגליים

כמעט כל אישה מבינה שעקבים סדוקים אינם רק פגם קוסמטי. מצב הרגליים מסמן כי התרחשה תקלה בגוף.

לעתים קרובות, סדק קטן מאוד גורם לאי נוחות רבה לבעליו. דלקת ושריפת כפות הרגליים הופכות להיות כואבות, כל תנועה בלתי נסבלת. בואו ננסה למצוא את הסיבות להופעתן.

עור יבש

כפות הרגליים הן החלק ברגל הפחות רגיש ללחות, אם כי העומס במהלך התנועה נופל תמיד על העקב. עם לחות לא מספקת או ללא, העקב המיובש הופך מחוספס, צבעו משתנה, נוצרים סדקים, ומביא אי נוחות אמיתית לחיים.

לכן, תמיד צריך לתת את הצעדים שלנו מספיק תשומת לב:

 • בקיץ כשהם סובלים מטמפרטורות גבוהות ואוויר יבש;
 • בחורף, כאשר הרגליים כל הזמן במגפיים סגורים.

נעליים מותאמות לא נכון

ללא קשר לעונות השנה, נעליים צמודות, נעלי עקב דקות, סנדלים ללא עקבים, נעליים מחומרים סינתטיים משפיעות על מצב כפות הרגליים. זה קשור למראה של סדקים, כך, למשל, כאשר אתה לובש נעליים חמות במשך זמן רב, העור נמצא כל הזמן במגע עם משטחים מחוספסים, משפשף, קשוח ופילינג. כתוצאה מכך מופיעים סדקים קטנים, שללא טיפול הולם הופכים לבעיה אמיתית.

יבלות מתרחשות לעיתים קרובות לאחר הליכות ארוכות, כך שעליך להיות עם נעליים רכות ונוחות ולתת עדיפות לדגמי עור.כמו כן, יש להשתמש בגרביונים ובגרביים תוך תשומת לב מירבית, רצוי לרכוש אותם מחומר טבעי, מכיוון שמוצרים סינתטיים עלולים לפגוע באפידרמיס ולגרום למחלות שונות.

אביטמינוזה

עקבים יבשים יכולים להיגרם ממחסור בוויטמינים. תזונה לקויה ולא בריאה עם מחסור בוויטמינים A, E ו- D בגוף, משפיעה על מצב האובידרמיס והתייבשותם, תורמת להופעת סדקים.

בדרך כלל, מחסור בוויטמינים בא לידי ביטוי באופן פעיל בתחילת האביב, אך הוא יכול להתרחש בזמנים אחרים של השנה אם הדיאטה מאוזנת בצורה גרועה.

חשוב מאוד לפקח על צריכה מספקת של ירקות, פירות, חומרים מזינים חיוניים, במיוחד במזג אוויר קר. יש צורך בשימוש בכבד, חלב, פירות צהובים וכתומים, אגוזים, דגים, שמנים צמחיים.

טיפול לא נכון

הזנחת הליכי היגיינה רגילים מובילה לעיתים קרובות לפצעים בכפות הרגליים. כדי להימנע מבעיות, עליך לנקוט בכל יום בהליכי מים, לשטוף את הרגליים והרגליים, לא לשכוח מלחלח אותם ולעשות פדיקור.

כאשר מטפלים באפידרמיס של הרגליים, אינך צריך להשתמש בכוח בעת שפשוף או חיתוך של שכבות גסות, הדבר מוביל להידרדרות במצבו. יש צורך לבחור קרמים טובים המרככים את העור, שלא יבשו אותו ולא יוביל לאלרגיות.

מחלות

אם מופיע גירוד, קילוף של העור, יש צורך להתייעץ עם רופא - אולי יש mycosis של כפות הרגליים או מחלה פטרייתית אחרת. מטפלים בה בתרופות.

כמו כן, מחלה של המערכת האנדוקרינית (סוכרת) מובילה לעיתים קרובות להופעת עור יבש וסדקים. אם אתה לא שם לב מספיק לבעיה, אל תתחיל מיד לטפל בעקבים סדוקים, עלול להיווצר סיבוך, אשר ברפואה מכונה "כף רגל סוכרתית". בעתיד הטיפול יבוצע בשיטה אופרטיבית.

אנשים הסובלים ממחלות של בלוטת התריס, מערכת העיכול, יש צורך לעקוב בקפידה אחר מצב האפידרמיס בעקבים. אי אפשר לפתור בעיות כאלה לבד, רק רופא יכול לעזור כאן, לאחר שלמד היטב את הניתוחים וקבע מהלך טיפול.

איך לרפא את הרגליים

אם כפות הרגליים היבשות וכתוצאה מכך אינן יכולות לגרום לתסמינים לא נעימים גדולים, הרי שסדקים חמורים עלולים לגרום או לסימפטום של בעיות בריאותיות. בהיעדר טיפול הולם, לכלוך ואבק שנכנס לסדקים מוביל לצרות קשות. אתה יכול לנסות לפתור את הבעיה בעצמך אם הזנחת מצב העצירה אינה גבוהה. לאחר נטילת כמה הליכי מרכך, אתה יכול להיפטר מעור מחוספס על ידי אידוי, דחיסות, מריחת משחות.

אם יש בעיות חמורות יותר, אז הליכים קוסמטיים לבדם לא יספיקו, כאן אתה זקוק להתייעצות עם רופא, מינוי טיפול תרופתי מיוחד. רופא עור יכול לקבוע את הגורם לסדקים ולרשום תרופות. בדרך כלל, משחות מבוססות וזלין נקבעות לריכוך, לחות האפידרמיס, בעלות ניקוי חיידקים. לפני השימוש בתרופה כזו, יש לאדות היטב את הרגליים במים חמים ולהוסיף לה חומצת בור. ואז משמן את העקבים עם תרופה לסדקים (Balmed, Zazhivin, Lamizin) והשאיר אותו בן לילה.

ניתן גם להשתמש בקרם לחות בית מרקחת השומר על גמישות, מקל על כאבים ומרפא פצעים. ניתן לרפא סדקים בעצמם, אם המצב הבריאותי אינו קריטי.

כדי להשיג השפעה חיובית על הטיפול להתקיים בהשגחת רופא

הרופא קובע את סיבת הסדקים ומציע מהלך טיפול מתאים. בנוסף למשחות מרככות, הוא רושם תרופות נוגדות פטריות מתאימות או תרופות המורידות את רמות הגלוקוז בגוף.

אנו מטפלים בעקבים סדוקים בעצמנו

במידת האפשר והרצוי, ניתן לטפל בכפות הרגליים במכון יופי, שם יבוצע הליך מיוחד להסרת העור הגס, יוסרו בזהירות והפצע יטופל. יתכן שיהיה צורך לבצע יותר מהליך כזה, אך גם זה אינו כולל טיפול ביתי. רצוי לעשות אמבטיות מיוחדות בבית, להכין לבד קומפרסים ולחות.

ביצוע נהלים בבית:

 1. אנו מרככים את העור בעזרת אמבטיה או דוחסים.
 2. הסר את העור "הנוסף" המרוכך.
 3. מרחו קרם ריפוי או מרכך.
 4. בלילה אנו משמנים את כפות הרגליים במשחה, לובשים גרביים מבד טבעי.

תהליך ריפוי מהיר לפצעים בכפות הרגליים אפשרי אם מורחים משחות מיוחדות בעלות השפעה אנטי דלקתית. הם רלוונטיים במיוחד אם הסדק התפוצץ ונוצר תהליך דלקתי.

אנו מבטלים סדקים בעזרת תרופות עממיות

עם בעיות קלות ברגליים יבשות והופעת סדקים, ניתן להסיר אותן בעזרת מגשים, דחיסות עם מוצרים הזמינים במטבח של כל עקרת בית. יש מספר גדול של מתכונים כאלה. אנו נשקול את הפשוטים ביותר:

 1. מסכת שיבולת שועל.

מריחת שיבולת שועל היא שיטה פשוטה, זולה ומהירה לתקן את העקבים. עליכם לבשל דייסה עבה של שיבולת שועל, להכניס לתוכה מעט מכל שמן, לחלק אותה בשתי שקיות ולשקוע בהן את כפות הרגליים לשעתיים.

יש לחזור על הליך זה כמה פעמים לקבלת תוצאה טובה.

2. דחוס עם דבש.

קומפרס דבש עובד טוב על הרגליים. עקבים מאודים משומנים בדבש ונעטפים בעלה כרוב. מתקנים בעזרת תחבושת. ההליך מתבצע מספר פעמים.

3. עוטפים בעלה אלוורה.

מורחים עקבים בעייתיים עם גזע קצוץ של אלוורה. עטפו את החלק העליון בניילון נצמד, לבשו גרביים ואל תשטפו לילה.

4. מגש עם קפה.

אדים את הרגליים במי סבון ומרחו על העקבים תערובת של קפה, שמנת חמוצה, דבש, קפיר בפרופורציות שוות. החזיקו את המסכה לרבע שעה ואז שטפו ושמנו עם קרם רך.

דירוג הקרמים הטובים ביותר המבטלים עקבים יבשים וסדוקים

קרם לעקבים סדוקים לא צריך להיות יקר. ניתן למצוא מוצרי טיפוח גוף טובים בפלחי מחירים שונים.

אם ניקח בחשבון ביקורות של לקוחות, צוות המערכת של האתר מביא לידיעתכם את הקרמים הטובים ביותר לטיפוח העור עבור העקבים.

קרם מרכך אוולין

התרופה "מרככת" לשיקום היא תכשיר ייחודי שבאמצעותו כל הסדקים נרפאים תוך שבוע, שכבות עור הרגליים הקרטין מסולקות.

הקרם מכיל שמן בטאין טבעי ונבט חיטה לשמירה על גוון, הגברת האלסטיות והלחמה אופטימלית של העור. זה עוזר להקל על הגירוי, בתהליך היישום שלו העור מוחלק והופך אלסטי.

הוויטמינים של קבוצות A, E ו- F הכלולים במשחה מזינים את האפידרמיס, מגרים את שיקום התאים הפגועים. תמצית קמומיל מקלה על גירוי, מרככת אזורים יבשים בכף הרגל. עם מנטול האפידרמיס מתרעננת, משופרת ומוסרת ממנה חספוס. בנוסף, יש לו תכונות אנטיבקטריאליות. קמפור מרפא פצעים ומחטא.

הקרם מחזק את משטחי העור ומונע היווצרות סדקים חדשים, שהופכים רכים, אלסטיים ומתאוששים במהירות.

יש למרוח את הקרם על כפות הרגליים הנקיות פעמיים ביום עם תנועות עיסוי אקטיביות.

ארץ מוצא: פולין.

עלות: 99 רובל.

קרם מרכך אוולין

יתרונות:

 • מרפא במהירות פצעים;
 • מתרכך היטב;
 • מזין ומשקם;
 • מרענן וגוונים;
 • תקציב.

חסרונות:

 • שמן;
 • סופג לאורך זמן.

ריפוי קרם קוסמטי של Nanheels

המרפא מתאים לשימוש ברגליים יבשות וסדוקות. מטפל בסדקים בעקב כתוצאה מפציעות ביתיות, ממחלות פטרייתיות או ממחלות הקשורות לרגישות גבוהה של העור.

ההרכב כולל חומצה גלוטמית, המסייעת להחזיר את מבנה האפידרמיס.

הרכב עם פנתנול, שעוות דבורים וחומצה פולית ממריץ את ייצור הקולגן והאלסטין. שמנים אתרים של לימון, לבנדר, לימון, מרעננים את כפות הרגליים.

לתרופה יש השפעה נגד פטריות.

ההרכב אינו מכיל פרבנים, סולפטים, אשר משפיעים לרעה על הגוף.

יש למרוח אותו פעמיים עד 3 פעמים ביום על ידי מריחת המוצר על אזור הסדק.

ארץ מוצא: רוסיה

עלות: 230 רובל.

ריפוי קרם קוסמטי של Nanheels

יתרונות:

 • נספג במהירות;
 • מרפא היטב;
 • מבוזבז כלכלית.

חסרונות:

 • אין השפעה מצטברת.

פדיקור קרם Bielita Pro

זהו חומר ריפוי למאבק יעיל בבעיית היובש והסדקים באפידרמיס ברגליים.

הרכב מכיל מרכיבים רפואיים פעילים שיכולים להרטיב את העור לאורך זמן, לחדש חסרים בשומנים ולמנוע סדקים משניים:

 • שמנים צמחיים טבעיים;
 • קומפלקס של שעוות דבורים, אלנטואין, ביסבולול;
 • 15% אוריאה;
 • תמצית קלנדולה וקלנדין;
 • שמנים אתרים של רוזמרין ולימון.

למוצר יש השפעה טובה בעבודה עם כף רגל "סוכרתית".

אופן השימוש: מורחים את הקרם על כפות הרגליים הנקיות, מאפשרים לספוג. ניתן להוסיף כמות מוגברת של התרופה לסדקים ולמקומות עם עור מחוספס מאוד.

ארץ מוצא: בלארוס.

עלות: 297 רובל.

פדיקור קרם Bielita Pro

יתרונות:

 • מזין ומלחלח;
 • מרפא אופטימלי אופטימלי;
 • עוזר לאנשים עם סוכרת (נוכחות של אוריאה).

חסרונות:

 • לא מתמודד היטב עם עור מחוספס בכפות הרגליים.

קרם דוקטור עם אוריאה

כחלק מחומר לריכוך עור קשוח וגרגרים, הבסיס הפעיל מורכב מאוריאה, גליצרין, קליפת עץ אלון, קלמנינה, שמנים אתריים מעץ התה.

הוא משמש לטיפול בכפות הרגליים, למעשה במאבק נגד הופעת סדקים, יבלות. בשימוש קבוע הוא מרכך את האפידרמיס, מרכך ומזין אותו.

זה פופולרי מאוד בקרב הצרכנים בזכות החומרים הפעילים והמחיר הנמוך שלו.

מומלץ למרוח את המשחה פעם ביום לניקוי כפות הרגליים.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 193 רובל.

קרם דוקטור עם אוריאה

יתרונות:

 • רכיבים טבעיים;
 • היפואלרגני;
 • השפעה לטווח ארוך;
 • תקציב.

חסרונות:

 • הוצאה מהירה של כספים;
 • פעולה איטית.

משחה של עקב סדוק של גהווול שרונדן סלבה

חידוש בשוק הרוסי נחשב כתרופה להחזרת האפידרמיס של הרגליים של חברת Gehwol הגרמנית. המשחה לטיפול בעור מחוספס, יבש וסדוק מאוד, מבוססת על סבון רפואי מיוחד ועל קו מרכיבים טבעיים שנבחרו בקפידה: שמנים אתריים, שומנים טבעיים, ויטמין B5, תכשירי ביסבולול ופנתנול.

זהו מציל חיים אמיתי במאבק נגד עור יבש וסדוק. לאחר היישום הראשון תחושת הכאב, אי הנוחות נעלמת, התהליך הדלקתי פוחת. בשימוש קבוע האפידרמיס חוזרת לגמישותה הטבעית, הופכת חלקה ומוגנת. קילוף, אדמומיות, אי נוחות נעלמים.

מכיוון שהמשחה דומה יותר לתרופה מאשר רק לקרם רגיל, היא נספגת זמן רב יותר ויש להשתמש בה נכון - למרוח אותה על הרגליים, ללבוש גרבי כותנה ולהשאיר אותה למשך הלילה.

הטיפול נקבע באופן אינדיבידואלי ותלוי בפרופיל המחלה.

ארץ מוצא: גרמניה.

עלות: 850 רובל.

משחה של עקב סדוק של גהווול שרונדן סלבה

יתרונות:

 • יָעִיל;
 • חל על כל סוגי העור;
 • אפקט קירור;

חסרונות:

 • נוכחות של ריח "רפואי";
 • שימוש ארוך טווח אינו מומלץ;
 • מחיר גבוה.

מחמאה לתיקון כף הרגל

מוצר יעיל מאוד המזין, מעניק לחות ומשקם את האפידרמיס היבש יתר על המידה של הרגליים. שימוש קבוע נמנע מעקבים קשוחים והופעת סדקים חדשים, מספק מניעה אמינה מפני היווצרות פצעים משנית.

ממלא מרכיבי לחות לכף רגל גמישה וחלקה.שמן אשחר הים הכלול בקרם משפר את תהליכי ההתחדשות, בעל תכונות נוגדות חמצון ואנטי דלקתיות. הויטמינים הכלולים בהרכב מזינים את האפידרמיס, ותמצית מחט האורן משקמת ומבריאה סדקים, מקל על כאבים ומשפרת את המבנה הפגוע.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 66 רובל.

מחמאה לתיקון כף הרגל

יתרונות:

 • לחות טובה;
 • מזין באופן מושלם את האפידרמיס;
 • עלות תקציב.

חסרונות:

 • מסיר גרד בצורה חלשה.

מוצר EVI PROFESSIONAL

תרופה מקצועית לעקבים יבשים, כפות רגליים ומחוספסות. האוריאה והשמנים הטבעיים בקרם מרככים באופן אינטנסיבי את האפידרמיס, מסייעים בלחות, מזינים תירס מחוספס בכפות הרגליים ובעקבים, מונעים הופעת סדקים חדשים ועוזרים להם להחלים מהר יותר.

יש ליישם את המוצר בכמויות קטנות, להפיץ אותו באופן שווה ולעסות את פני כף הרגל.

בסיס הקרם הוא בסיס קוסמטי. נפח בקבוק: 450 מ"ל.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 288 רובל.

קרם רגליים EVI PROFESSIONAL

יתרונות:

 • יָעִיל;
 • היפואלרגני;
 • מרפא פצעים;
 • נפח גדול.

חסרונות:

 • עלול לעקצץ כאשר מוחל על פצעים.

עורכי האתר סיפקו סקירה של התרופות הטובות ביותר לרגליים יבשות וסדוקות. ניתן לרכוש את התרופות הנחשבות במחלקות הקוסמטיקה של סופרמרקטים גדולים, בתי מרקחת עירוניים, או לקנות בחנות המקוונת.

אנו מאחלים לך בריאות טובה ונשמח אם מאמר זה יעזור לך למצוא תרופה ראויה לפתרון בעיותיך. אנו מחכים למשוב שלך ולהערות שלך על מוצרי הדירוג שסופקו.

תגובה 1

 1. כאשר מופיעים סדקים בעקבים, אני משתמש בתרופה השוויצרית hilfix, כאשר מיישמים אותה, היא ממלאת את הפצע, יוצרת סרט מגן, וכך העור על העקבים נרפא מהר יותר, טוב, ומוגן מפני לכלוך ונזק מיותרים. כדי למנוע סדקים אני תמיד משתמש בקרם הזנה מדי יום.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *