דירוג הדלתות הטובות ביותר לאמבטיות וסאונות לשנת 2020

0

האם אתה אוהב את בית המרחץ? אנו חושבים שאנשים רבים יענו על שאלה זו בחיוב. מישהו אוהב אמבטיה רוסית, מישהו סאונה, הוויכוח על מה עדיף עדיין לא מתפוגג, אבל, למעשה, זה עניין של טעם הוויכוח. למרות ההבדלים, המבנה הפנימי של אמבטיות וסאונות דומה מאוד - חדר אדים, מקום נפרד או משולב לשטיפה, חדר מנוחה וחדר הלבשה.

אם התנור הוא לב בית המרחץ, הרי שהדלתות הן הדרך ללב זה. מה הם יהיו, עליכם להחליט, וכדי לא להתאכזב ולבחור נכון, עורכי האתר “best-iw.designuspro.com” הכינו עבורכם דירוג של הדלתות הטובות ביותר לאמבטיות וסאונות לשנת 2020.

מהן הדלתות לאמבטיות וסאונות?

במקום ההתקנה:

 1. לחדר אדים;
 2. לחדר רחצה או מקלחת;
 3. לחדר הלבשה או חדר מנוחה;
 4. קֶלֶט.

לחדר אדים

לאמבטיות ולסאונות תנאי טמפרטורה ולחות שונים.
להלן נשקול הבדלים אלה, אך הדרישות הכלליות לדלתות אמבטיה וסאונה זהות - היכולת לעמוד בשינויים גדולים בטמפרטורה ולחות מבלי לאבד את ביצועיהם.

בסאונה אדים מהתנור עולים לתקרה ונשארים שם. עם הזמן, סוג של כרית אדים מצטברת מתחת לתקרה, ולכן היא תמיד חמה יותר על המדף העליון. יחד עם זאת, הטמפרטורה הממוצעת בחדר האדים הרוסי נמוכה יותר מאשר בסאונה - 60-90 מעלות צלזיוס, לחות: 50-85%

בחדר האדים הרוסי נהוג להקפיד על אטימות על מנת למנוע טיוטות ולשמור על קיטור. הדלת צריכה להתאים היטב אל הפתחים ולא יהיו לה סדקים.
אוורור בחדר האדים נעשה בדרך כלל בראש הקיר כדי להסיר עודף אדים אם מחממים אותו יותר מדי. בנוסף, עליכם לבחון את המרחק מהתקרה לקצה העליון של הדלת, שאמור להיות כ- 50-70 ס"מ.

הסף באמבטיה הרוסית מורם כך שפחות אוויר קר מחדר ההלבשה נכנס לחדר האדים. גובה הסף נע בין 15 ל -25 ס"מ. בשל תנאים אלה, הדלתות למרחצאות הרוסים נמוכות יותר מאלה ששימשו ורחבות יותר באופן מסורתי.

עם זאת, כיום רבים נוטשים מסורת זו, מאמינים כי דלתות נמוכות וסף גבוה פוגעות באוורור ומובילות להופעת עובש ונרקב של עץ, במיוחד בסמוך לרצפה, שם הלחות היא הגבוהה ביותר. בנוסף, שטח השטח בבית המרחץ גדל. אם בימים ההם מול חדר האדים, ככלל, היה רק ​​חדר הלבשה קטן בו תוכלו להתפשט, ובחורף היה קר, להתחמם בחדר האדים הייתה המשימה החשובה ביותר.

כעת, בנוסף לחדר האדים, הם מרבים להכין חדר כביסה נפרד, ואוורור נכון של חדר האדים והסרת עודפי לחות ממנו באים לידי ביטוי.

האוורור מסודר בצורה של פתחי אוורור ליד התקרה במרחק של 30 ס"מ ממנה, ובאותה מרחק מהרצפה. פתחי האוורור סגורים כדי לווסת את זרימת האוויר. דלתות מיוצרות בגדלים סטנדרטיים, אך, כמו בעבר, עם סף.

בסאונה האוויר מתחמם עד 90 מעלות צלזיוס ומעלה, עד 110 מעלות צלזיוס, עם לחות של 5-15%. בתנאים כאלה יש צורך בהחלפת אוויר פעילה יותר על מנת לשמור על כמות מספקת של חמצן באוויר.לכן נותר פער של 1-2.5 ס"מ בין הקצה התחתון של עלה הדלת לרצפה.

לחדר רחצה או חדר מקלחת

הם לא מתחממים כמו דלתות חדר אדים, אבל הם חשופים כל הזמן ללחות ומים מתיזים. עליהם לעמוד בלחות גבוהה מבלי להתעוות ולעמוד בפני עובש וטחב. גם אפשרויות הזכוכית וגם העץ עומדות בדרישות אלה, אין קריטריון בחירה ברור, הכל תלוי בהעדפת הרוכש, רק נציין כי בהחלט ניתן לטפל בזכוכית, אינה דורשת ייבוש ואינה חוששת מלחות.

כניסה לאמבטיות וסאונות

על פי הדרישות, הם אינם נבדלים מדלתות הכניסה של אף חדר אחר. מטרתם היא להבטיח היעדר טיוטות ובטיחות הרכוש. בדירוג זה לא נשקול את אפשרויות הקלט, הן ניתנות להתייחסות, כחלק בלתי נפרד מסאונה או אמבטיה, כך שהקונה לא יאבד את עמדתו זו בעת בחירתו.

לפי חומר

מעץ

באופן מסורתי, עץ שימש כחומר לדלתות לאמבטיה או לסאונה.
נבחרו בעיקר מינים נשירים, שמהם לא משתחרר שום שרף בחימום. בנוסף אליהם, נעשה כיום שימוש בעץ מחטניים שטופלו בחום.

טיפול בחום - ייבוש עם פעולה לאחר מכן על העץ עם אדים בלחץ.

בהשפעת קיטור, כל המיצים התורמים לריקבון והשרפים הבולטים מלוחות העצים המחטניים בעת חימוםם נשלפים מהעץ.

לאחר העיבוד, סיבי העץ משנים את מבנהם, הופכים צפופים יותר, עמידים בפני עיוותים ושינויי טמפרטורה. גם המראה משתנה והופך להיות דומה למיני עץ יקרי ערך.

דלתות ומשקופי דלתות העשויים מחומר שטופל בחום הם יקרים יותר, אך אמינים יותר וקלים יותר לשימוש בהשוואה לעץ רגיל.

זכוכית

מלבד עץ, זכוכית הפכה לחומר פופולרי למבני כניסה. טכנולוגיות מודרניות מאפשרות להפוך את עלי הדלת לעמידים מאוד, ומוליכות תרמית נמוכה, חוסר יכולת להירקב ועמידות בפני עובש הופכים את הזכוכית לחומר אטרקטיבי בבחירת חומר דלת לאמבטיות וסאונות.

עלה דלת הזכוכית הסטנדרטי עשוי מזכוכית מחוסמת בעובי 8 מ"מ, שאינו מתפצל אם נפגע בטעות.
המראה והצבעים של יריעות הזכוכית מגוונים מאוד - זכוכית חלבית, זכוכית שקופה, זכוכית עם דוגמאות המונחות על ידי צבעים, זכוכית עם דוגמה המיוצרת על ידי התזת חול - יש הרבה אפשרויות לכל יצרן, אתה רק צריך לבחור בעצמך, מתאים למחיר, ומתאים לציפיות ...

חומר מסגרת הדלת לדגמי זכוכית הוא פרופיל עץ או אלומיניום. אלומיניום משמש בחדרים עם לחות גבוהה, ואינו מומלץ לשימוש בסאונה, מכיוון שהוא מתחמם מאוד.

בנוסף לדלתות זכוכית או עץ גרידא, ישנם מבנים משולבים עם זיגוג.

אזור הזכוכית, סוג הזכוכית, הטכנולוגיה וסגנונות העיטור הם כה מגוונים, עד כי אין זה מעשי לדון בסקירה זו - כל אחד רשאי לבחור באפשרות המתאימה לטעמו.

פלסטיק

ניתן להבחין בין פלסטיק כתת-קבוצה נפרדת. אלה עיצובים דומים לכל חלונות ודלתות PVC ידועים, עם זיגוג או לוחות סנדוויץ אטומים.

האפשרות ראויה למדי, בתנאי שאבזרי המתכת של דלת הפלסטיק סובלים בעיקר מלחות גבוהה בתא הכביסה או בחדר המקלחת, לכן, בעת התקנת דלת כזו, יש לשים לב במיוחד לשימון הרגיל שלה (לפחות פעם בחצי שנה).

אביזרים

אמבט אדים וידיות דלתות סאונה עשויים עץ כדי לא לשרוף את עצמכם.
חלק מהיצרנים מציעים פלסטיק לברונזה או פליז, אולם בגלל שינויי טמפרטורה ולחות, ציפוי הפלסטיק פחות עמיד. ידיות מתכת בסדרת מעצבים של דלתות יכולות להיחשב אקזוטיות למדי. מנקודת מבט הבטיחות והנוחות, הם נחותים מעץ.

מנעולים ומנעולים בחדרי אדים אינם מקובלים מטעמי אבטחה.כשאתה מרגיש לא טוב, הרבה יותר קל לצאת מחדר האדים מבלי לבזבז זמן לסובב את הידית עם מנעול. בנוסף, מנגנון העצירות יסבול בהכרח מקורוזיה ושינויי טמפרטורה, אשר ישפיעו על אמינות הפעולה.

צירי דלתות

צירים לדלתות עץ עשויים נירוסטה או מצופה כרום. המטרה העיקרית היא למנוע קורוזיה. על פי ההוצאה לפועל, ישנן חשבוניות, בנוסף לאלה הפונקציונליות, שיש להן מטרה דקורטיבית, משבצות והברגה.

עבור לוחות דלתות עשויים זכוכית, הצירים יהיו בעלי עיצוב שונה, מצד אחד, להיות ציר בורג, ומצד שני, לוחות מרותכים שביניהם מהודקים את הזכוכית.

בבחירה יש לשים לב למשקל עלה הדלת. אם הוא גדול, תזדקק לולאות מחוזקות, או לעלייה במספרן.

לפני הרכישה, שים לב כי דגמי דלתות מסוימים מותאמים אישית לגודל שלך. זה לוקח יותר זמן מקניית מוצר מוגמר. כמו כן, בהתאם לבחירת האביזרים והרכיבים הנוספים, המחיר עשוי להשתנות. לפני ההזמנה, החליטו לאיזה כיוון תפתח הדלת, ימינה או שמאלה, והקפידו לזכור זאת במהלך ההתקנה.

מיטב דלתות האמבטיה והסאונה לשנת 2020

הדגמים הכלולים בביקורת:

דֶגֶם:מחיר:
DoorWood "Rus"10 800 רובל
AKMA לינדן 7 590 עמ '.
סוג דלת עיוור מס '4 3,500 רובל
סדרת DoorWood "בית מרחץ ביער"7 779 עמ '.
דלת אמבטיה DG9 2488 עמ '
AKMA אספן מ 7,090 עמ '.
SAWO 741-3SGD-R-327,990 עמ '.

AKMA אספן מ

במקום השביעי בדירוג שלנו דלת זכוכית מסיבית לאמבטיה של AKMA. עובי הזכוכית - 8 מ"מ. הבד עשוי מזכוכית בצבע ברונזה מחוסמת.
הקונה יכול לבחור את מרקם הזכוכית (מט או מבריק), ואת אפשרות הפתיחה.

הסט מגיע עם קופסה עשויה אספן מלא, צירים וידית. איטום עשוי חומר עמיד בחום מונח לאורך היקף משקוף הדלת.

AKMA דלת אספן M

יתרונות:

 • מראה מקורי;
 • עמיד בפני עובש וטחב.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

סוג דלת עיוור מס '4

במקום השישי מודל לינדן פשוט. הופק על ידי חברת Bannye Shtuchki, אם כי אם תחפשו, בכל אזור שיש הרבה מפעלי נגרות המייצרים עיצובים דומים.

לינדן נבחר כחומר על הבד, המתמודד בצורה מושלמת עם חימום וטמפרטורות קיצוניות. הפנים מרופד בצמר מינרלי ובמחסום אדים כדי להתחמם. הסידור האלכסוני של הדקים מעניק לבד מראה מודרני.

גודל עלה הדלת הוא 195x70 ס"מ, עוביו 80 מ"מ.

מסופק עם צירי כרום וידית עץ. הקופסה עשויה אורן.

סוג דלת עיוור מס '4

יתרונות:

 • מחיר נמוך.

חסרונות:

 • דורש תחזוקה זהירה יותר במהלך הפעולה בהשוואה למוצרי זכוכית.

DoorWood "בית מרחץ ביער"

יריעת זכוכית בעובי 8 מ"מ בדוגמת התזת חול. זכוכית כהה עם גוון ארד. ארגז עשוי אלמון איכותי, ללא אגוז. צירים כלולים, צד פתיחה ימינה. החבילה כוללת גם ידית עץ.

ישנה חותם סביב היקף התיבה להתאמה טובה יותר של הבד.

דגם זה ישתלב באותה מידה באמבטיה ובסאונה; לחדר אדים רוסי מומלץ להזמין אדן העשוי מאותו חומר כמו משקוף הדלת.

מידות 190x70 ס"מ (ללא ארגז).

DoorWood "בית מרחץ ביער"

יתרונות:

 • עיצוב יוצא דופן;
 • עמידות טובה בחום.

חסרונות:

 • יהיה עליכם להזמין את האגוזים בנפרד.

SAWO 741-3SGD-R-3

SAWO היא יצרנית דלתות באיכות גבוהה מפינלנד. הלהב עשוי זכוכית מחוסמת 8 מ"מ. צבע זכוכית - ארד עתיק.
משקוף הדלת עשוי ארז קנדי. הידית האנכית הארוכה עשויה גם מארז עם הוספת מתכת בנקודות ההצמדה. עלה הדלת מותקן על שלושה צירים מנירוסטה.
כדי לשפר את הידבקות הדלת, איטום מודבק סביב ההיקף.
פרט נחמד הוא התפס המגנטי הכלול, המותקן בפינה השמאלית העליונה.

מידות הדגם 190x70 ס"מ, ללא ארגז.

שימו לב כי האגוז אינו כלול באריזה. אם אתם מתכננים להתקין דלת חדר אדים, רכשו אותה בנפרד.

התקנה אפשרית עם פתיחה בצד ימין.

SAWO 741-3SGD-R-3 דלת

יתרונות:

 • ייצור איכותי;
 • הידוק אמין של הבד;
 • תפס מגנטי.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

AKMA Linden M

במקום השלישי בדירוג נמצאת דלת נוספת של סדרת AKMA Linden של חברת AKMA. הלהב עשוי זכוכית מחוסמת בעובי 8 מ"מ בצבע ברונזה. צבע הזכוכית נקבע במפעל היצרן על ידי הכנסת פיגמנטים צבועים למסת הזכוכית במהלך הייצור. טכנולוגיה זו הופכת את הצבעים לעשירים ועמידים בפני דהייה.

משקוף הדלת עשוי עץ בס, בעל עמידות טובה לעיוות ועמידות בחום.

מידות הדגם 190x70 ס"מ, ללא ארגז.

ההתקנה יכולה להיעשות באמצעות פתיחה ימינה או שמאלה.
היקף המסירה כולל גם צירי כרום וידית דלת עץ בס.

AKMA Linden M door

יתרונות:

 • משקוף לדלתות;
 • אטמים סביב הקופסה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

דלת אמבטיה DG9

את המקום השני בדירוג תופסת דגם דלתות פופולרי באמת. הכל כאן פשוט וללא סלסולים. המגן עשוי מחטניים המחוברים בחריץ. אורן ואשוח מתחלפים. קשיחות נוספת של המבנה ניתנת על ידי שני מוטות רוחביים שקועים במגן. באותה טכנולוגיה נעשה שימוש בחיבור לפני מאה שנה, והיא הוכיחה את עצמה כאמינה. כדי למנוע את תנועת הסורגים, הם מקובעים על הגב בעזרת תקעים.

עלה הדלת מסופק ללא ארגז ואבזור, שמצד אחד אינו נוח במיוחד, אך מצד שני נותן מרחב מלא ליצירתיות - תוכלו לבחור צירים וידית לטעמכם וליצור יצירת מופת קטנה מחוץ לדלת.

דלת אמבטיה DG9

יתרונות:

 • מחיר נמוך.

חסרונות:

 • עלה דלת עץ רך בטמפרטורות גבוהות ישחרר שרף;
 • לא כלול חומרה ומשקוף דלתות.

DoorWood "Rus"

במקום הראשון בדירוג עומדת הדלת של חברת DoorWood Rus. השם אולי מעט יומרני, אך עם זאת, הוא משקף בצורה מדויקת למדי את הרעיון, המראה והכוונה הטבועים של המחברים. נראה שהיא ירדה מדפי סיפורי העם הרוסיים. הדגם יוצא דופן ומעורר סקרנות מתמדת בקרב הקונים. במבט ראשון קשה להבין ממה הוא עשוי בפועל. עלה דלת זכוכית עם תמונה של לוחות ישנים שהוחלו. שכבות-על מעץ מיושן מחוברות על גבי הבד. הקופסה עשויה מעץ אורן מיושן באופן מלאכותי. רצועות פלדה מותקנות על גבי הקופסה, בסגנון הן חופפות את השכבות שעל עלה הדלת.

הדלת תשתלב בצורה מושלמת בפנים של אמבטיה רוסית ישנה, ​​המשלבת צבע וחומרי הייטק מודרניים.

הערכה אינה כוללת אביזרים; היצרן מציע לרכוש אותה בנפרד.

DoorWood "Rus" door

יתרונות:

 • מראה יוצא דופן;
 • עלה דלת זכוכית מחוסמת;
 • סוג התקנה אוניברסלי.

חסרונות:

 • אין אביזרים כלולים. עם הופעה כה מדהימה, החיפוש שלה יכול להוות בעיה אמיתית.

טיפים לבחירת דלתות סאונה ואמבטיה

לפני הקנייה, רשמו או זכרו לאיזה צד עלה הדלת ייפתח. יצרנים רבים מוכרים מוצרים שהורכבו, ואינך יכול להזיז את הדלת באופן עצמאי לצד השני מבלי לקלקל אותה.

אל תתקמצנו באביזרים - צירים וידיות איכותיות שנבחרו כראוי יהפכו את השימוש בדלת לנוח יותר.

על דלתות זכוכית ניתן להתקין בנוסף מנעול כדור - מנגנון עם כדור קפיצי, אשר תחת פעולת קפיץ ינעל את הדלת במצב האמצעי.

התקן תפסני בטיחות על הרצפה כך שהידית או עלה הדלת לא יפגעו בקירות בעת הפתיחה.

אם יש לך טיפים לשימוש בדלתות האמבטיה והסאונה, או שיש לך שאלות או הצעות, שתף אותם בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *