בחירת כיור אמבטיה: טיפים והדגמים הטובים ביותר

0

נכון לעכשיו, קיים מגוון עצום של כיורי אמבטיה בשוק: עגול, חצי עגול, סגלגל, מלבני, עם התקנה על חצי עמוד, כן, מכונת כביסה. כבר בשנת 2020 פורסמו דגמי תקציב חדשים. אך לא משנה כמה הבחירה גדולה, יש להם את אותה התפקיד: לספק את הצרכים ההיגייניים של האדם. איך לבחור כיור אמבטיה איכותי במחיר הטוב ביותר ולא להתחרט על הרכישה אחר כך?

מה יכול להיות העיצוב?

מעצבים מודרניים מעלים עיצובים רבים של כיורים מקוריים. בהתאם לשיטת ההתקנה, הם מחולקים למספר סוגים. הפופולריים ביותר הם:

 • כיור קלאסי... אפשרות זו נמצאת כמעט בכל בית. בכיור יש חור ברז למים חמים וקרים. המוצר לרוב מלבני.
 • "צִבעוֹנִי"... מודל זה רכש שם זה בגלל הדמיון החיצוני לניצן פרחים. כיור הרחצה ממוקם על כנה שאין לה משענת. כל הצינורות מוסתרים בתוך האלמנט הדקורטיבי. הדגם עצמו יכול להיות עגול או חצי עגול.
 • כיור תלוי או "שושן מים"... זה מבוקש בשל המעשיות שלו. הכיור הוא מבנה תלוי צר, לרוב בצורתו מלבני. ההרכבה מתבצעת באמצעות סוגריים על הקיר, ארון מיוחד או מעל מכונת הכביסה. כל המכשירים הדרושים מוסתרים, כך שיש מקום ריק מתחת לכיור, במקומו אתה יכול לשים סל כביסה או פריטי אמבטיה אחרים. אפשרויות הצבע נראות מרשימות.
 • כיור לרהיטים... דגם מובנה (חתוך). הכיור קבוע בתוך הארון או השיש. כלפי חוץ, זה לא שונה מהגרסה הקלאסית. בעל חור ברז רגיל. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון כי החומר ממנו עשוי הארון חייב להיות בעל תכונות דוחה מים גבוהות. הפלוס העיקרי הוא היכולת לאחסן את הכלים הדרושים לניקוי האמבטיה, כמו גם חפצים ביתיים אחרים בתוך השיש.
 • כיור תקורה או "קערה". זה יכול להיות בצורות שונות. כלפי חוץ, זה דומה לעתים קרובות לאגן. מונח על גבי משטח העבודה בזמן שכל הצינורות מוסתרים. היתרון העיקרי של מוצר כזה הוא פונקציונליות.
 • מכונת כביסה מיני... מתאים לדירות עם חדרי אמבטיה קטנים. מוצר כזה קטן בגודלו, והידוק לקיר מאפשר לכם למקם אותו בכל חלקי החדר, מה שחוסך את המקום הדרוש. היתרונות העיקריים הם היכולת לתקן את הכיור בכל גובה, כמו גם הממדים הקטנים של המוצר עצמו. החסרונות כוללים את העובדה שכל התקשורת תצטרך להיות מוסתרת בתוך הקיר.

באיזה חומר כדאי לבחור?

לפני הקנייה, עליך לשים לב לא רק לסוג המבנה, אלא גם לחומר ממנו עשוי הכיור עצמו.זה ממלא תפקיד חשוב באיכות המוצר כולו. חומרים המשמשים לייצור: נירוסטה, פיאנס, כלים סניטריים, חרסינה, קרמיקה, עץ, שיש, זכוכית.

על מנת לבחור מוצר איכותי, עליכם להכיר את התכונות, כמו גם את מאפייני החומר ממנו הוא עשוי.

 • פלדת אל - חלד

נירוסטה מאופיינת לעיתים קרובות כחומר העמיד והחזק ביותר העמיד בפני נפילה מחפץ כבד. עם זאת, יחד עם זאת, מוצרי פלדה אינם משתלבים היטב בחלל פנים מודרני ודורשים ציפוי אמייל. בנוסף, מים שנשפכים לכיור מלווים ברעש לא נעים. מודלים כאלה מתאימים יותר למקומות ציבוריים מאשר לבית.

 • זכוכית

השני הכי פופולרי הוא כיורי זכוכית. הם יכולים להיות חלקים או עם חריצים שונים שיוצרים תבנית. בשנת 2020 הפכו פגזי זכוכית עם אבני חן ואבנים יקרות לאופנתיים. בעת ביצוע כיור מוסיפים לזכוכית חומרים נוספים כדי להפוך את המוצר לעמיד יותר.

מודל כזה אינו מצריך תחזוקה מורכבת, אולם על מנת למנוע פסים יש צורך בכביסה תכופה. בהחלט בלתי אפשרי להשתמש בחומרי ניקוי אבקה בעת הכביסה. אתה יכול לשרוט את פני השטח. היתרון העיקרי של כיור זכוכית הוא בכך שהוא יכול לעמוד בשינויי טמפרטורה תכופים.

 • סבלנות

סבלנות היא סוג של חרסינה. עם זאת, בניגוד למקבילו, יש לו עלות נמוכה יותר, ולכן הוא מבוקש באופן פעיל. חיצונית, כיור הכביסה נראה מסוגנן למדי, אך נחות מכוחו חרסינה.

 • ציוד סניטארי

כלים סניטריים הם סוג של קרמיקה. הוא, כחומר לסידור חדר אמבטיה, צבר פופולריות יחסית לאחרונה. ציוד כלים סניטריים קל לניקוי ובעל משטח מבריק. החומר עצמו מיוצר בטכנולוגיות העדכניות ביותר.

 • חַרְסִינָה

כיורי חרסינה מובחנים לא רק במחירם הגבוה, אלא גם בעמידותם. קל לכבס אותם, ועם טיפול הולם הם יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. החיסרון העיקרי הוא שבריריות החרסינה. אם חפץ כבד נופל על כיור הכביסה, עלול להופיע סדק על פני השטח.

 • קֵרָמִיקָה

הכיור הקרמי מיוצר בטכנולוגיה מיוחדת מחימר ומינרלים אחרים, בהם מעורבות טיפות בטמפרטורה גבוהה. חומר זה ידידותי לסביבה ובשל משטח חלקו אינו דורש כביסה כבדה. מחיר כיור קרמי בטווח משתלם. עם זאת, אין לשכוח כי קרמיקה היא חומר שביר. המוצר עלול להיסדק במתח מכני. בנוסף, הוא כבד, ולכן לא מומלץ להשתמש בכיורי קרמיקה תלויים על הקיר.

 • עץ

כיור עשוי מחומר עץ ייראה מקורי ומסוגנן, אך אפשרות תפאורה זו אינה זולה. חיי שירות ארוכים יובטחו על ידי פתרון דוחה מים איכותי וציפוי לכה הדורש תחזוקה נוספת.

 • שַׁיִשׁ

כיורי שיש לא רק נראים מרהיבים, אלא יש להם גם מספר יתרונות. לדוגמא, למרות שמשטח שיש יתלכלך במהירות בשל המבנה הנקבובי שלו, ניתן ללטש אותו כדי להחזיר את מראהו המקורי. כיורי רחצה כאלה נראים מרשימים, אך שיש הוא חומר שביר, ולכן הוא לא יעמוד בחפץ כבד הנופל על פניו. חסרון משמעותי נוסף הוא המחיר הגבוה של המוצר.

האם אסימטריה טובה או רעה? סיווג לפי צורה

הקריטריון שכדאי לשים לב אליו בעת רכישת כיור הוא הצורה. הכיור יכול להיות:

 • עָגוֹל;
 • סְגַלגַל;
 • חצי עגול;
 • חצי אליפסה;
 • מַלבֵּנִי;
 • כיכר;
 • א - סימטרי;
 • פינה;
 • עם אבן שפה;
 • עם שולחן שולחן.

אחד הפתרונות המעניינים ביותר הוא הצורה הא-סימטרית של כיור הרחצה. לעתים קרובות מודלים כאלה מיוצרים בצורה של טיפה, ריבוע לא סדיר או אליפסה. תלוי במקום ההתקשרות עם סוגריים (ימין או שמאל), הם מחולקים לשמאל וימין.לרוב הכיורים הא-סימטריים יש גב, אך ישנם דגמים ללא גב. בפנים קלאסיים, כיורים כאלה נראים לא במקומם.

בבחירת מוצר, ציין מראש לאיזה צד כל התקשורת צריכה להיות מחוברת. מחברים חייבים להיות באיכות גבוהה. כיורים אלה מצוידים בסיפון.

כיורי הרחצה יכולים גם להיות בצורה מותאמת אישית. לדוגמא, בצורה של קליפה או אגרטל. מוצרים כאלה אינם שונים בפונקציונליות ולעתים קרובות משמשים כאלמנט דקורטיבי. כיורים עם צורות לא סדירות לעתים רחוקות נחתכים למשטח או ארון, מכיוון שעלולים להיווצר קשיי התקנה.

העיצוב הא-סימטרי מאפשר לכם לחסוך מקום בחדר למשהו הכרחי יותר, כמו גם להביא לחיים כל פנטזיה עיצובית. לדוגמא, אוסף מוצרים צובר פופולריות עכשיו, שם לאמבטיה ולכיור יש צורה לא סימטרית. לעתים קרובות, מבנים אלה מבצעים פונקציה נוספת בצורת מקום להצבת מוצרי היגיינה או דברים אחרים. לשם כך, יש הרחבה על המוצר עצמו, המכונה גם "כנף".

הטעויות הנפוצות ביותר בבחירה

מה כדאי לחפש לפני שקונים כיור? טיפים מומחים שיעזרו למנוע טעויות פופולריות בבחירת כיור:

 1. שימו לב לגודל המוצר. יש שירותים לאורחים, וכיור נדרש רק לשטיפת ידיים, ואז תוכלו להרים כיור ברוחב 40 ס"מ ועומק 20 ס"מ. עם זאת, אם חדר האמבטיה בסיסי, הרוחב המינימלי של המוצר הנבחר צריך להיות 60 ס"מ.
 2. אל תיפול קורבן לאופנה. אם אתה רוצה לבצע את אותו שיפוץ האמבטיה כפי שמוצג במגזין אופנה, אז הרחק ממך את המחשבות האלה. כיור רחצה מפואר לא יכול להיכנס לחדר הרחצה שלך ועשוי להיות לא מעשי לחלוטין. היו פשוטים ובחרו מה מתאים לסגנון ולגודל האמבטיה שלכם.
 3. קחו בחשבון את הגובה שלכם בקנייה. גובה כיור הכן מיועד לאנשים בגובה ממוצע. עם זאת, אם כל בני המשפחה גבוהים, עליכם לשים לב לדגמים תקורה ותלויים.
 4. בחר את המיקסר שלך בזהירות. עיצוב ברזים לא הולם יכול לא רק להיראות לא במקום, אלא גם לגרום לבעיות בצורה של מתיז מים ורעש במהלך השימוש. כדי להימנע מכך, מספיק לקנות כיור עם מערבל מאותו יצרן. לרוב הם מתאימים בגודל ובסגנון.
 5. שימו לב כי עליכם להחזיק מקום לאחסון חפצים ביתיים. הפנים מוחשך נורא על ידי הבנקים וחומרי ניקוי שונים הניצבים על גבי הכן. חשבו מראש היכן תאחסנו את הדברים הללו.
 6. חקור את כל הדגמים. אתה לא צריך לקנות את הכיור הראשון שנתקלת בו שמתאים לשירותים שלך. אם אתה מקדיש זמן רב יותר לבחירת מוצר, אז תוכל למצוא כיור כי לא רק שיעמוד בכל תקני הצנרת, אלא גם יהווה קישוט פיסולי של חדר האמבטיה שלך.
 7. וודא שהמודל שנבחר עומד בכל קריטריוני הבחירה. חומר, צורה וגודל, בנייה, תכנון, שיטת התקנה, עלות - הכל חייב לעמוד בתקנים סניטריים. הכיור צריך להיות איכותי, פרקטי ובו זמנית להשתלב בסגנון הפנים.

איזו חברה היא הכיור הטוב ביותר?

כיור אמבטיה הוא לא הרכישה היקרה ביותר במהלך שיפוץ. עם זאת, כיור הכביסה אינו מותקן במשך שנה אחת, ולכן, על מנת שלא לטעות ברכישה, כדאי לפנות לחברות עם מספר רב של ביקורות חיוביות מלקוחות.

דירוג היצרנים הטובים ביותר, על פי הקונים

ROCA

דירוג: 4.9

במשך למעלה מ -100 שנות קריירה, צברה החברה ניסיון רב ביצירת גופי אמבטיה. בייצור מבנים בייצור משתמשים בציוד היי-טק וחומרים באיכות הטובה ביותר. החברה קיבלה שוב ושוב הכרה, אך התגמול העיקרי מבחינתם הוא שהכלים הסניטריים המיוצרים בייצורם משמשים במוזיאונים מפורסמים ובמקומות משמעותיים אחרים.

הדגמים שמציגה רוקה הם לא רק באיכות גבוהה, אלא גם מסוגננים. החברה משחררת מדי שנה סוגים חדשים של כיורים. למרות העובדה שלא ניתן לקרוא למוצרי החברה תקציבית, הרוכשים טוענים כי כיורי הרחצה אינם מאבדים את חזותם המקורית לאורך חיי שירות ארוכים. בנוסף מייצרת המשרד דגמים זולים בעיצובים מקוריים.

ג'ייקוב דלפון

דירוג: 4.8

ג'ייקוב דלפון היא חברה צרפתית המייצרת מערבלים בתחילת דרכה. עשר שנים לאחר מכן, יעקב דלפון לקח את הקפיצה והחל לייצר אמבטיות ברזל יצוק שהיו מבוקשות. כיום הם מתמחים באביזרי אמבטיה וגופי.

ג'ייקוב דלפון מייצר כיורים בצורות יוצאות דופן ובעיצוב מתוחכם. החברה משתמשת בציפוי מיוחד המשפר את איכות חיי המוצר. בזכות המאפיינים הדוחים מים, מים עם לכלוך שנכנס למשטח אינם מתייבשים, אלא מתגלגלים מטה, מה שמפשט את תהליך שטיפת הכיור.

אקוואטון

דירוג: 4.8

מוצרים מתוצרת רוסית הם ביקושים פעילים ברחבי חבר העמים. בייצור כיורים משתמשים בחומרים איכותיים בלבד העומדים בכל תקני הבטיחות. AQUATON מציעה מגוון רחב של כיורים: זכוכית, קרמיקה, פינתית, עם יחידות כיור, עם חור אחד, עם שני חורים, ללא חורים וכו '. הצורות, המידות והצבעים של הציוד שונים לחלוטין. כל אדם יכול לבחור מה מתאים לו.

רבק

דירוג: 4.8

החברה הצ'כית החלה כעסק משפחתי קטן ובמהלך השנים הפכה למותג מפורסם בעולם. הקונים טוענים כי ניתן לרכוש את הציוד הטוב ביותר מחברה זו. כל המוצרים הם באיכות הטובה ביותר.

מוצרים מגיעים לחנויות יחד עם קו אביזרים וגופי אינסטלציה אחרים, כך שקל למצוא הכל באותו סגנון. מרבית הציוד עשוי משיש יצוק, המובחן בעמידותו. דגמים עם גימור מזוגג הם גם פופולריים. החיסרון העיקרי הוא שהחברה לא מייצרת מודלים של תקציב. עם זאת, אם אתה מוכן לשלם על האיכות, רבק היא הבחירה הטובה ביותר.

גוסטאבסברג

דירוג: 4.7

חברת גוסטבסברג החלה את ייצורה לפני כמעט 200 שנה והיא בעלת ההיסטוריה הארוכה ביותר בהשוואה לחברות אחרות שתוארו לעיל. בתחילה עסקו המייסדים בייצור חרסינה ולאחר מספר עשורים החלו לייצר ציוד אינסטלציה.

Gustavsberg מייצרים דגמים בלעדיים של גופי אמבטיה בטכנולוגיות ייחודיות. החרסינה מזוגגת ואז נשלחת לתנור, וכתוצאה מכך שכבה עליונה אמינה שמובחנת בחוזקה. היתרונות העיקריים של החברה הם מחירים נוחים, פורצלן איכותי, עיצוב מתחשב ומקורי.

סקירה של דגמי הכיור הפופולריים

לפני הקנייה, אתה צריך לא רק לבחור יצרן ולברר איזה סוג כיורים הם לפי סוג התקנה, אלא גם להחליט על דגם מתאים. כדי להקל על הפעולה יש דירוגים של האפשרויות הטובות ביותר על סמך משוב ממומחים וקונים.

AQUATON MILAN 80

הכיור AQUATON MILAN 80 עשוי אבן מלאכותית איכותית, שמשטח החלק שלה אינו מאפשר להצטבר לכלוך, מה שמקל על הניקוי. יש צדדים לאורך קצה המוצר כך שהמים לא יכולים לנקז על הרצפה, והמבנה עצמו מתארך. ניתן להניח מוצרי היגיינה וכל מיני דברים קטנים על משטח הכיור. בקנייה כדאי לשים לב שמחברים אינם כלולים בחבילה.

פרמטריםמפרטים
סוג התקנהמוּשׁהֶה
הצורהמַלבֵּנִי
חוֹמֶריהלום מזויף
חור ברז1, מיקום מרכזי
חור הצפהיש
מחיר7 291 רובל

AQUATON MILAN 80

יתרונות:

 • משטח מעשי ושטוח;
 • קלות הכביסה;
 • עמידות בפני נזק;
 • מתקנים בקלות.

חסרונות:

 • החיסרון העיקרי הוא המחיר הגבוה.

מלנה MLN-500F

כיור מיני עגול למחצה מתאים גם לשירותי אורחים וגם לחדר קטן. MELANA MLN-500F, בשל ממדיו, אינו תופס מקום רב. ניתן לחבר את המבנה התלוי לכל אזור נוח על הקיר, שבתוכו כל התקשורת תוסתר. הודות לבחירת הצבעים לדגם זה, כיור הרחצה ייראה מתאים גם בפנים יוצאי הדופן ביותר.

פרמטריםמפרטים
סוג התקנהמוּשׁהֶה
הצורהחצי עגול
חוֹמֶרסבלנות
חור ברז1, מיקום משמאל
חור הצפהיש
מחיר9 900 רובל

מלנה MLN-500F

יתרונות:

 • עשוי מחומר איכותי;
 • עומד בכל התקנים הסניטריים;
 • חיי שירות ארוכים;
 • בעל ציפוי דוחה מים;
 • צְפִיפוּת.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • שְׁבִירוּת.

רוקה דיברטה 327116

הכיור התקציב של רוקה יהפוך לא רק ציוד נוח, אלא גם קישוט מסוגנן של חדר האמבטיה. המוצר בעל צורה מלבנית עם קצוות חלקים לניקוז טוב יותר של מים. הוא עשוי מסמל, ויש בו גם חורים למיקסר ולהצפה. עם זאת, ישנם קונים שטוענים כי המחיר הנמוך מוצדק על ידי קשיים מסוימים בהתקנת המבנה.

פרמטריםמפרטים
סוג התקנהלְגַרֵז
הצורהמַלבֵּנִי
חוֹמֶרסבלנות
חור ברזיש
חור הצפהיש
מחיר2 882 רובל

רוקה דיברטה 327116

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • איכות גבוהה;
 • אינו יוצר רעש;
 • טיפול קל.

חסרונות:

 • חיי שירות קצרים יחסית;
 • ההתקנה כוללת עבודה נוספת.

Villeroy & Boch Amadea 6198

Villeroy & Boch Amadea 6198 עשוי חרסינה סניטרית, שפני השטח שלה אינם סופחים ריחות וכמעט ללא לכלוך. המוצר נבדל על ידי עמידותו, אך לחץ מכני חזק יכול להשפיע לרעה על הציפוי. לכיור דפנות המונעות נפילה של חפצים שנותרו עליו.

פרמטריםמפרטים
סוג התקנהלְגַרֵז
הצורהסְגַלגַל
חוֹמֶרציוד סניטארי
חור ברז3, אופציונלי
חור הצפהיש
מחיר45,018 רובל

Villeroy & Boch Amadea 6198

יתרונות:

 • איכות גבוהה;
 • קלות הטיפול;
 • כוח;
 • קלות התקנה;
 • עיצוב בלעדי;
 • חיי שירות ארוכים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • משקל כבד (17 ק"ג).

נמל אקוואטון 65

הכיור AQUATON VENICE 65 מסוגנן ואלגנטי בו זמנית. הוא עשוי מאבן מלאכותית איכותית ומובחן בעמידותו. לדגם זה אין הצפה, וחור הברז ממוקם במרכז. בכיור יש פגושים שמונעים דברים להתהפך ומים לנקז למטה.

פרמטריםמפרטים
סוג התקנהלְגַרֵז
הצורהמַלבֵּנִי
חוֹמֶריהלום מזויף
חור ברז1, מיקום מרכזי
חור הצפהנעדר
מחיר6 340 רובל

נמל אקוואטון 65

יתרונות:

 • גודל אופטימלי;
 • כוח;
 • משוחזר בקלות;
 • יש קשר עם אבן השפה;
 • יש מקום מגודר סביב ההיקף למוצרי היגיינה אישית.

חסרונות:

 • עלות גבוהה;
 • אם נשמטים חפצים כבדים, עלולים להיווצר שבבים.

לואן פאלאס 811704

LAUFEN PALACE 811704 כיור תקורה יתאים לסגנון של כל חדר. מחירו הגבוה נובע מחומר איכותי, מגודל גדול ונוחות. לכיור שלושה חורים להתקנת מערבל אופציונלי. קצוות המוצר מאורכים, מה שמאפשר לך למקם שם את מוצרי ההיגיינה הנחוצים.

פרמטריםמפרטים
סוג התקנהשטר מטען
הצורהסְגַלגַל
חוֹמֶרציוד סניטארי
חור ברז3, אופציונלי
חור הצפהיש
מחיר30 360 רובל

לואן פאלאס 811704

יתרונות:

 • איכות גבוהה;
 • קלות הכביסה;
 • עמידות בפני לחץ מכני;
 • יש מקום למוצרי היגיינה;
 • עיצוב מיוחד;
 • צדדיות;
 • חיי שירות ארוכים.

חסרונות:

 • משקל כבד (34 ק"ג);
 • מחיר גבוה;
 • התקנה מורכבת.

כיור 64 ס"מ שושן מים מיני

הסט לדגם זה, בנוסף לשפכי ניקוז וסיפון, מגיע עם סוגר לקיבוע הכיור למכונת הכביסה. המוצר אינו תופס מקום רב והוא עשוי בסגנון מודרני. עם זאת, רוב הלקוחות מתלוננים כי הקצוות מעוגלים כלפי מטה ולא כלפי מעלה, מה שעלול לגרום למים לזרום בצידי הכיור ועלולים להציף מכשירים צמודים לקיר. למשל פורקן. היצרן, מצדו, טוען כי עם התקנה נכונה, השפעה זו אינה מתרחשת.

פרמטריםמפרטים
סוג התקנהלמכונת כביסה
הצורהמַלבֵּנִי
חוֹמֶרסבלנות
חור ברז1, ממוקם במרכז
חור הצפהיש
מחיר2 950 רובל

כיור 64 ס"מ שושן מים מיני

יתרונות:

 • קלות הכביסה;
 • זוֹל;
 • עיצוב מקורי;
 • איכות גבוהה;
 • מתאים לחדרים קטנים.

חסרונות:

 • איכות ירודה של סוגריים;
 • אין פגושים בקצוות, העלולים לגרום לניקוז מים לרצפה.

כיור 53.5 ס"מ שושן מים קומפקטי

דגם זה מבוקש לא רק בזכות מחירו המשתלם והממדים הקטנים שלו. הכיור מיוצר בעיצוב מקורי שיתאים לסגנון של כמעט כל פנים. חרסינה איכותית לא הופכת לצהובה עם הזמן והמשטח החלק מאפשר לכלוך שלא להצטבר במקום אחד ולהתגלגל למטה.

פרמטריםמפרטים
סוג התקנהלמכונת כביסה
הצורהלא סטנדרטי
חוֹמֶרחַרְסִינָה
חור ברז1, ממוקם משמאל
חור הצפהיש
מחיר7 480 רובל

כיור 53.5 ס"מ שושן מים קומפקטי

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • כוח;
 • קלות הטיפול;
 • עיצוב מקורי;
 • חיי שירות ארוכים;
 • קל להתקנה.

חסרונות:

לא נמצא.

כיור 63.5 ס"מ חיוג שושן מים

עבור חדר קטן, לוח חיוג של כיור שושן מים בגודל 63.5 ס"מ יהיה אופציה מצוינת. כיור הרחצה מותקן על מכונת הכביסה ואינו תופס מקום רב. הפורצלן האיכותי ממנו הוא עשוי אינו מצריך תחזוקה כבדה ועמיד בפני נזק מכני. הסט כולל סיפון ושיטפון ניקוז. משקל הכיור הוא 19 ק"ג.

פרמטריםמפרטים
סוג התקנהלמכונת כביסה
הצורהלא סטנדרטי
חוֹמֶרחַרְסִינָה
חור ברז1, ממוקם מימין
חור הצפהיש
מחיר8 700 רובל

כיור 63.5 ס"מ חיוג שושן מים

יתרונות:

 • עיצוב בלעדי;
 • קלות שימוש;
 • ישנם שני חורים למיקסר;
 • כוח;
 • צְפִיפוּת.

חסרונות:

 • התקנה מורכבת;
 • מחיר גבוה.

סיכום

בשנת 2019, מגוון נרחב של כיורי אמבטיה מאפשר לך לבחור באפשרות הזולה והאיכותית ביותר לכל פנים. לפני הקנייה וודאו כי הדגם שבחרתם מתאים לכל הקריטריונים: צורה, גודל, עיצוב, בנייה, סוג ההתקנה, חומר, איכות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *