📱 מבחר הסמארטפונים הטובים ביותר לילדים לשנת 2020

0

סמארטפונים הם אחד המרכיבים העיקריים של החיים המודרניים, כולל ילד. גאדג'טים מודרניים מאפשרים לך לא רק ליהנות, אלא גם לשמור על קשר עם המשפחה שלך, ללמוד, וגם לפתור משימות יומיומיות רבות.

בהתאם לגיל הילד, מאפיינים שונים חייבים להיות קיימים בגאדג'ט. העמידות היא המפתח - ילדים מפילים טלפונים בתדירות גבוהה יותר, ולכן חשוב שהוא לא יתנפץ בפעם הראשונה שהוא נופל.

5 הסמארטפונים המובילים ביותר

בואו נסתכל תחילה על 5 הסמארטפונים הטובים ביותר בעלות נמוכה. טלפונים זולים לעתים רחוקות מתהדרים במפרט ועמידות נהדרים, כך שעליך למצוא את הדגם המושלם. מגבלת המחיר היא עד 10,000 רובל.

Blackview a20

למרות עלותו הנמוכה, ה- Blackview A20 מתגאה בנתונים טובים ובעיצוב טוב. מארז הפלסטיק אינו העמיד ביותר, אך טוב יותר מרוב הדגמים האחרים באותו טווח מחירים.

הסמארטפון פועל על מערכת הפעלה אנדרואיד 8.0. ישנם שני חריצי כרטיס SIM. רזולוציית מסך 960 × 480. ישנן שתי מצלמות: קדמית ואחורית כפולה. בחזית יש 2 מגה פיקסל ובחלק האחורי יש 5 מגה פיקסל ו -3.3 מגה פיקסל.

כמות ה- RAM היא 1 GB, והזיכרון המובנה הוא 8 GB. מעבד ארבע ליבות יספק פעולה יציבה של המכשיר אם העומס בינוני. קיבולת הסוללה היא 3000 מיליאמפר / שעה. זה מספיק כדי להאזין למוזיקה במשך 20 שעות בלי לעצור.

בנוסף, ישנם חיישני אור וקרבה. יש חיוג קולי ומצב בקרה קולית, מה שיהפוך את השימוש בגאדג'ט לנוח יותר.

מחיר מינימום: 3 100 ₽

מחיר ממוצע: 4 390 ₽.

Blackview a20

יתרונות:

 • זול;
 • ממלא את כל הדרישות הבסיסיות;
 • ביצועים טובים למדי במחיר.

חסרונות:

 • זיכרון RAM קטן;
 • מארז פלסטיק.

Prestigio Muze E7 LTE

אפשרות זו טובה מעט מהקודמת. העיצוב המסוגנן מעניק לסמארטפון מראה רענן, והמאפיינים הטכניים מספיקים לשימוש יציב ביישומים "קלים".

הגוף עשוי פלסטיק, אך חזק מספיק כדי לא להתנפץ בפגיעה הראשונה. הטלפון פועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד 7.0 וכולל שני חריצי כרטיס SIM. רזולוציית המסך הזמינה היא 1280 × 640.

ישנן שתי מצלמות: מלפנים ומאחור. הקדמי מסוגל לצלם עם פלאש 2 מגה פיקסל, ואילו בחלק האחורי יש 8 מגה פיקסל. כמות ה- RAM היא רק 1 ג'יגה-בייט, והזיכרון המובנה הוא 8 ג'יגה-בתים. ניתן להרחיב את האחסון באמצעות כרטיס מיקרו SD עד 32 ג'יגה.

יש גם מעבד מרובע ליבות, שהוא יישום "מושך" "קל" יציב. עם תוכניות רציניות יותר, הסמארטפון מתחיל לקפוא ועשוי להפעיל מחדש. הסוללה של 3000 מיליאמפר / שעה יכולה להחזיק יותר מחצי יום בעומס פעיל.

בנוסף, קיימת אפשרות של חיוג קולי, שליטה. יש גם סורק טביעות אצבע להגברת האבטחה.

מחיר מינימום: 4 990 ₽.

מחיר ממוצע: 5 350 ₽.

Prestigio Muze E7 LTE

יתרונות:

 • דגם עמיד יותר;
 • מבצע את כל המשימות הבסיסיות;
 • סורק טביעת אצבע.

חסרונות:

 • זיכרון RAM קטן;
 • תלוי ביישומים "כבדים" יותר.

Xiaomi Redmi 5 2 / 16GB

טלפונים חכמים של Xiaomi הם מהטובים ביותר בטווח המחירים שלהם.ל- Redmi 5 יש סגנון פשוט יותר, אך כולל "מלית" מעניינת יותר.

המקרה הוא מתכת, ולכן הוא עומד בקלות במתח מכני. הטלפון פועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד ותומך בשני כרטיסי סים. רזולוציית המסך הזמינה היא 1440 × 720.

המצלמה הקדמית טובה בהרבה מהדגם הקודם שסקרנו - 5 מגה פיקסל. כנ"ל לגבי החלק האחורי - 12 מגה פיקסל. זה מאפשר ל- Xiaomi Redmi 5 לצלם את התמונות הטובות ביותר בטווח המחירים. אם תנסה להתקין תוכנה נוספת מגוגל, המצלמה תפעל ברמה של אייפון 7. יש כבר 2 ג'יגה-בייט זיכרון RAM ו -16 ג'יגה-בייט זיכרון פנימי. ניתן להרחיב את האחסון ללא הגבלת זמן עם miscro-SD.

המעבד הוא בעל שמונה ליבות בתדר של 1800 מגה הרץ. הודות לכך, הגאדג'ט מסוגל לעמוד בתוכניות תובעניות יותר ולהקפיא פחות. הסוללה של 3,300 מיליאמפר / שעה בטלפון זה יכולה להחזיק יותר מחצי יום במצב פעיל.

בנוסף, יש בקרה וחיוג קולי, חיישני אור, חיישני קירבה, סורק טביעות אצבע ופונקציה מארח USB.

מחיר מינימלי: 7 640 ₽.

מחיר ממוצע: 9 680 ₽.

Xiaomi Redmi 5 2 / 16GB

יתרונות:

 • מצלמה נחמדה;
 • מסך גדול;
 • מאפיינים טכניים ממוצעים.

חסרונות:

 • על מנת שהמצלמה תתמודד עם גאדג'טים יקרים, עליכם להתקין תוכנות נוספות.

Samsung Galaxy J4 (2018) 32GB

דגם פופולרי מבית סמסונג. הוא כולל קיבולת אחסון טובה ושיפור ביצועים.

המקרה הוא מפלסטיק, המכשיר עצמו מעט שברירי, כך שתצטרכו להיות זהירים יותר איתו. Samsung Galaxy J4 פועל על מערכת הפעלה אנדרואיד ותומך בכרטיסי מיקרו-SIM כפולים. רזולוציית המסך הזמינה היא 1280 × 720.

ישנן שתי עדשות. הקדמי מסוגל לצלם עד 5 מגה פיקסל, והאחורי הוא 13 מגה בייט. קצב פריימים מקסימלי של סרטונים מוגבל ל -30 פריימים לשנייה. יש כבר 3 ג'יגה בייט זיכרון RAM, מה שמאפשר למכשיר לעבוד הרבה יותר יציב. האחסון הראשי בנפח 32GB יספק מקום רב לאחסון קבצים ולהורדת יישומים. ניתן להרחיב אותו באמצעות כרטיס מיקרו SD עד 256 ג'יגה.

המעבד חלש מעט יותר מזה של המוצר הקודם - ליבת ארבע בתדר של 1400 מגה-הרץ. לגלקסי J4 יש סוללה נשלפת של 3000 מיליאמפר / שעה.

מהפונקציות הנוספות אנו מדגישים את החיוג הקולי וחיישן הקרבה. המכשיר כבר לא שונה.

מחיר מינימום: 8 020 ₽.

מחיר ממוצע: 9 280 ₽.

Samsung Galaxy J4 (2018) 32GB

יתרונות:

 • מאפיינים טכניים טובים;
 • עיצוב נחמד;
 • זיכרון ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון עד 256 ג'יגה.

חסרונות:

 • מארז פלסטיק.

Xiaomi Redmi 6 4 / 64GB

מכשיר הדירוג החזק ביותר בטווח מחירים זה. זוכה לחלוטין בכל המאפיינים על פני האפשרויות הקודמות.

הגוף עשוי בסגנון קלאסי של מתכת. ה- Redmi 6 פועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו. תומך בעבודה של שני כרטיסי ננו-סים. רזולוציית המסך הזמינה היא 1440 × 720.

יש מצלמה אחורית כפולה ומצלמה קדמית פשוטה. בראשון הרזולוציה היא 12 ו -5 מגה פיקסל, ובגרסה השנייה - 5 מגה פיקסל. הקלטות וידאו מוגבלות ב -120 פריימים לשנייה. יש פוקוס אוטומטי ומצב מאקרו. ל- Redmi 6 יש גם זיכרון RAM אדיר של 4 ג'יגה-בייט ואחסון ראשי של 64 ג'יגה-בייט, שניתן להרחיב באמצעות מיקרו-SD עד 256 ג'יגה-בייט.

מעבד אוקטה ליבות בתדר של 2000 מגה הרץ לא יאפשר לאף יישום להיתלות בסמארטפון הרבה. קיבולת הסוללה היא 3000 מיליאמפר / שעה, אך ה- Redmi 6 יכול לעבוד כל היום ללא טעינה.

מבין הפונקציות הנוספות, אנו מייחדים חיוג קולי, נוכחות של סורק טביעות אצבע, חיישני אור וקירבה.

מחיר מינימום: 9 150 ₽.

מחיר ממוצע: 11 190 ₽.

Xiaomi Redmi 6 4 / 64GB

יתרונות:

 • מאפיינים טכניים טובים מאוד;
 • אחסון הניתן להרחבה עם כרטיס זיכרון עד 256 GB;
 • סוללה טובה.

חסרונות:

 • אף אחד.

3 הסמארטפונים המובילים לילדות

חשוב לבנות שהטלפון ייראה מסוגנן ולא רציני מדי. בואו נסתכל על שלושת הדגמים הטובים ביותר עם עיצוב טוב מהול במלית טובה.

Xiaomi Redmi 6A 2 / 32GB

אנלוגי זול יותר של ה- Redmi 6. הרגיל. הסמארטפון מתגאה בעיצוב מגניב מאוד, בעמידות ובמאפיינים טכניים. מתאים לבנות מתבגרות.

נעשה שימוש במרכב המתכת הקלאסי ומספק עמידות מעולה בפני זעזועים. פועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד ותומך בשני כרטיסי ננו-סים עם מצב מתחלף. רזולוציית מסך - 1440 × 720.

אין שינויים מיוחדים בארכיטקטורת העדשות - הקדמית היא 5 מגה פיקסל והאחורית 13 מגה בייט. יש פונקציית מיקוד אוטומטי והפלאש זמין משני הצדדים. הסרטונים מוגבלים ל -30 פריימים לשנייה. ל- Redmi 6A 2GB RAM ו -32 GB אחסון פנימי שניתן להרחיב בכרטיס זיכרון. זה די מספיק לשימוש הסטטיסטי הממוצע.

תמונה לדוגמא:

מעבד מרובע ליבות בתדר של 2000 מגה הרץ. הוא מסוגל "למשוך" כל יישום ברמה ממוצעת, ועם יישומים תובעניים יותר הוא יתלה מעט. קיבולת הסוללה היא 3000 מיליאמפר / שעה, אך היא מספיקה לכל יום השימוש הפעיל.

בנוסף, יש חיוג קולי, חיישני אור וקרבה, פנס.

מחיר מינימלי: 7,050 ₽.

מחיר ממוצע: 7 700 ₽.

Xiaomi Redmi 6A 2 / 32GB

יתרונות:

 • מצלמה נחמדה;
 • "מילוי" טוב;
 • גוף מתכת;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • לא מתאים ליישומים תובעניים.

Prestigio Wize Q3

Wize Q3 מתאים לבנות מתחת לגיל 10. זהו סמארטפון פשוט עם מראה טוב.

גוף הפלסטיק עמיד בפני זעזועים בינוני. כפתורי הצד שבירים למדי, ולכן לא מומלץ להפיל את Wize Q3 פעם נוספת. שוקל רק 137 גרם. פועל במערכת ההפעלה אנדרואיד 7.0 ותומך בשני כרטיסי ננו-סים עם מצב חלופי. רזולוציית מסך - 960 × 480.

המצלמה הקדמית כוללת 2 מגה פיקסל, האחורית - 8 מגה פיקסל. הפלאש פועל רק בגב הסמארטפון. יש מיקוד אוטומטי כדי לסייע בשיפור איכות התמונה. יש רק 1 ג'יגה-בייט זיכרון RAM ו- 8 ג'יגה-בייט זיכרון פנימי, אותם ניתן להרחיב באמצעות כרטיס מיקרו-SD עד 64 ג'יגה-בתים. זה מספיק לתוכניות לא תובעניות במיוחד, רשתות חברתיות ועוד.

מעבד מרובע ליבות בתדר של 1200 מגה הרץ. יישומים "כבדים" לא "ימשכו" מכיוון שהם אינם מיועדים להם. הסוללה של 2000 מיליאמפר / שעה תחזיק מעמד קצת יותר מחצי יום עם שימוש מתון.

מבין הפונקציות הנוספות, יש רק קלט ובקרת קול.

מחיר מינימום: 3 600 ₽.

מחיר ממוצע: 3 990 ₽.

Prestigio Wize Q3

יתרונות:

 • זול;
 • מפרט מקובל למחיר.

חסרונות:

 • זיכרון RAM קטן;
 • מתאים רק למשימות בסיסיות.

OPPO A5 4 / 32GB

מתאים לילדות מבוגרות מגיל 14 לערך. OPPO A5 הוא הרבה יותר "רציני" מהגאדג'טים הקודמים הן מבחינת העיצוב והן מהמאפיינים הטכניים.

גוף מתכת קלאסי, המספק עמידות גבוהה של הסמארטפון. שוקל OPPO A5 170 גרם. פועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1. תומך בשני כרטיסי ננו-סים במצב מתחלף. רזולוציית מסך - 1520 × 720.

יש לו מצלמה קדמית טובה עם 8 מגה פיקסל ועדשה אחורית כפולה של 13.2 מגה פיקסל. יש מצב מאקרו ופוקוס אוטומטי. אין הגבלות על הקלטות וידאו. יש 4 GB של זיכרון RAM ו -32 GB של זיכרון פנימי, שניתן להרחיב בכרטיס זיכרון עד 256 GB.

תמונה לדוגמא:

מעבד Qualcomm Snapdragon 450 מעבד ליבות ישמור על הטלפון החכם שלך פועל במהירות. קיבולת הסוללה היא 4230 מיליאמפר / שעה, היא מספיקה בקלות ליום שלם של שימוש פעיל.

בנוסף, כדאי להדגיש נוכחות של סורק טביעות אצבע, בקרת קול, חיישני קירבה ותאורה, כמו גם מצב מארח USB.

עלות מינימלית: 14 990 ₽.

עלות ממוצעת: 15 390 ₽.

OPPO A5 4 / 32GB

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • מצלמה נחמדה;
 • פונקציות רבות נוספות;
 • סוללה טובה.

חסרונות:

 • נוכחות של כפתורי מגע בלבד בחזית.

3 הסמארטפונים המובילים לבנים

בנים מתעניינים יותר במשחקים, ולכן לא רק ה"קרירות "החיצונית של הטלפון חשובה להם, אלא גם מאפיינים טכניים חזקים.יש צורך גם בחוזק - הרבה יותר סיכוי שבנים ישברו את הגאדג'ט. שקול שלושה מודלים המשלבים את כל זה בעצמו.

DOOGEE X60 L.

מתאים לילד מתחת לגיל 10. לסמארטפון עיצוב מארז קלאסי עם חוזק בינוני. פועל במערכת ההפעלה אנדרואיד 7.0, תומך בעד שני ננו-סים במצב לסירוגין. רזולוציית מסך 1280 × 640 עם תמיכה ברב-מגע.

העדשה הכפולה האחורית מסוגלת לצלם ב -13 ו -8 מגה-פיקסל, והחלק הקדמי מסוגל ל -8 מגה-פיקסל. עם תאורה נכונה, הטלפון יכול לצלם תמונות נהדרות במחיר שלו. יש גם פונקציית פוקוס אוטומטי. זיכרון ה- RAM הוא 2 ג'יגה-בתים והזיכרון המובנה הוא רק 16 ג'יגה-בייט. מומלץ להשתמש בכרטיס זיכרון אם הילד משתמש באופן פעיל בגאדג'ט - 16 ג'יגה זה מעט מאוד כיום.

מעבד מרובע ליבות MediaTek MT6737 יבטיח פעולה יציבה של הסמארטפון ברמה ממוצעת. הסוללה 3300 מיליאמפר / שעה מספיקה לשימוש של 6 שעות פעיל. חלק מהמשתמשים מציינים כי יתכנו כשלים בעת הצגת החיוב האמיתי באחוזים - אם נצפו כאלה מומלץ להשתמש בשירות האחריות.

בנוסף, יש שליטה קולית, חיישן טביעות אצבע, אור, קרבה, גירוסקופ, מצפן ועוד.

מחיר מינימלי: 5 710 ₽

מחיר ממוצע: 6 100 ₽

DOOGEE X60 L.

יתרונות:

 • גאדג'ט לא רע במחירו;
 • מצלמה הגונה;
 • תכונות רבות נוספות.

חסרונות:

 • יכולות להיות בעיות בתצוגת הטעינה האמיתית של המכשיר.

HUAWEI P Smart (2019) 3 / 32GB

חדש לשנת 2020, מושלם לבנים בגיל העשרה. זה נראה מסוגנן ופונקציונלי בו זמנית.

מבוסס על גוף מתכת קלאסי עם עמידות גבוהה בפני זעזועים. תומך בשני ננו-סים במצב לסירוגין. שוקל 160 גרם בלבד. עובד על מערכת ההפעלה "הטרייה" אנדרואיד 9.0. רזולוציית מסך - 2340 × 1080.

יש לה עדשה אחורית כפולה עבור 13 ו -2 מגה פיקסל, וכן קדמית עבור 8 מגה בייט. ההבזק זמין רק בגב הגוף. יש פוקוס אוטומטי ומצב מאקרו. הגאדג'ט מסוגל לצלם תמונות עוצרות נשימה במחירו. יש גם 3GB של זיכרון RAM ו -32 GB של אחסון מובנה שניתן להרחיב עד 512GB! זה די והותר לילד.

תמונה לדוגמא:

מעבד אוקטה ליבות 2200MHz מטפל ביישומים בכל הרמות. יש מספיק כוח גם לתוכניות רגילות וגם למשחקי צרכנים. קיבולת הסוללה היא 3400 מיליאמפר / שעה. בשימוש פעיל המכשיר משחרר כ- 50% ליום.

בנוסף, הטלפון החכם תומך ב- Google Pay, בחיוג קולי, חיישני תאורה וקרבה, מצפן, גירוסקופ וסורק טביעות אצבע.

מחיר מינימום: 11 850 ₽.

מחיר ממוצע: 13 600 ₽.

HUAWEI P Smart (2019) 3 / 32GB

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • מצלמה נהדרת;
 • תכונות רבות נוספות;
 • עמידות בפני השפעה;
 • מאפיינים טכניים מצוינים.

חסרונות:

 • נוכחות של כפתורי מגע בלבד בחזית.

כבוד 8X 4 / 64GB

דגם זה מתאים לילדים גדולים יותר. Honor 8X מסוגנן, עוצמתי, זריז, אך יקר יותר מהאופציות הקודמות.

הגוף עשוי בסגנון זכוכית קלאסי, כך שאתה צריך להיות הרבה יותר זהיר. בנוסף, הוא מחליק היטב, מה שמצריך ישירות כיסוי. משקל - 175 גרם. תומך בשני כרטיסי ננו-סים, והמכשיר עצמו פועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד. רזולוציית מסך - 2340 × 1080, אינץ '- 6.5.

יש מצלמה אחורית כפולה עבור 20 ו -2 מגה פיקסל. הקדמי אינו חלש בהרבה - 16 מגה פיקסל. ישנם מצבי מאקרו ופוקוס אוטומטי פופולריים. איכות התמונה גבוהה מאוד. יש גם 4 ג'יגה-בייט זיכרון RAM ו -64 ג'יגה-בייט אחסון מובנה, הניתן להרחבה עד 400 ג'יגה-בתים.

תמונה לדוגמא:

מעבד בעל שמונה ליבות בתדר של 2200 מגה-הרץ מסוגל "למשוך" כל תוכנה במצב יציב. קיבולת הסוללה 3750 מיליאמפר / שעה מספיקה ליומיים של עבודה ללא טעינה. למי שאוהב לשחק משחקים באופן פעיל - הדבר עצמו.

בנוסף, יש לציין את האפשרות לשליטה קולית, נוכחות של חיישני אור, קרבה, סורק טביעות אצבע, גירוסקופ ומצפן.

עלות מינימלית: 15 090 ₽.

עלות ממוצעת: 17,290 ₽.

כבוד 8X 4 / 64GB

יתרונות:

 • מצלמה נהדרת;
 • מפרט רב עוצמה;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • את גוף הזכוכית ניתן לשבור בקלות;
 • מגלשות בהעדר כיסוי;
 • היעדר כפתורים מכניים בחזית.

היתרונות והנזקים בסמארטפונים לילדים

כמובן, נוכחות של טלפון חכם בעולם המודרני היא חובה. עבור ההורים זו דרך נהדרת לשמור על קשר עם ילדכם, להקל על התקשורת מרחוק ולהגביר את בקרת הבטיחות. עם זאת, עד כמה והנוכחות של גאדג'ט כזה היא רגע חיובי?

בואו נסתכל תחילה על היתרונות של טלפונים מודרניים.

 • כל המידע בהישג יד.

ילד בכל עת בנוכחות האינטרנט יכול "לחפש בגוגל" מילה, מונח לא ידוע, ללמוד לעצמו מידע חדש. מה אני יכול לומר - דרך טלפון נייד, אתה יכול לגשת לכל דבר.

 • כל הזמן בקשר.

לרוב הילדים יש גאדג'טים ניידים בקצות האצבעות שלהם, ולכן קל מאוד ליצור איתם קשר. הורים צריכים רק לכתוב הודעה בשליח או ברשת חברתית, או להתקשר ישירות. כך גם בשיחות כלליות עם חברים ברשת. ועם התקנת בקרת הורים, ניתן לעקוב אחר מיקומו של ילדך.

 • בידור.

בעיקרון, ילדים משתמשים בטלפון כצעצוע, רק בכדי ליהנות או להרוג זמן. מצד אחד זה טוב, כי תמיד אי אפשר להשתעמם ולעשות משהו. עם זאת, יש צד אחר למטבע.

 • תמונה, וידאו.

לצלם ולצלם סרטונים זה לא רק כיף, אלא גם עוזר לילד להתפתח. זה מגרה יצירתיות ודמיון.

 • נושאים פופולריים.

בקרב החבר'ה, לעתים קרובות אתה יכול לשמוע ויכוחים סוערים על טכנולוגיה. לאחר שיש לו טלפון חכם ביד, הילד יוכל להתעדכן בנושאים עכשוויים ותמיד יוכל לדון במשהו עם חבריו.

עכשיו בואו נסתכל על החסרונות.

 • קל להפסיד.

שכחה משותפת לכולם. זה נכון במיוחד עבור ילדים צעירים - הם יכולים בקלות לאבד גאדג'ט יקר.

 • קל לשבירה.

שוב, ילדים קטנים יכולים לשבור טלפון חכם בקלות על ידי ירידה או אפילו ישיבה עליו. לכן, מומלץ לקנות מכשירים פשוטים יותר.

 • תלות.

אם אתה משתמש בטלפון שלך לעתים קרובות מדי, זה יכול להיות ממכר. ילדים מפתחים אישים, וסמארטפונים יתרמו להופעת בידוד וספק עצמי. מדוע אינטראקציה עם אחרים כאשר אתה יכול לשחק משחק זה לא אומר שאתה צריך להטיל בקרות קפדניות. האפשרות האידיאלית ביותר היא להסביר לילד שלא ניתן להשתמש בטלפון ליד השולחן, בתקשורת חיה עם מישהו, שימוש בגאדג'ט הוא נימוסים גרועים, הגבלת זמן השימוש ביום וכו '.

 • פגיעה בבריאות.

בשימוש אינטנסיבי בטלפון נייד, גוף האדם מקבל קרינה מזיקה, מערכות הראייה והעצבים נטענות. מסיבה זו, רוב המדענים ממליצים לא לשבת בגאדג'טים יותר מדי זמן ולהקפיד לדאוג לבריאותך.

כיצד לבחור את הטלפון החכם הטוב ביותר

קודם כל, אתה צריך לשים לב לצרכים. פעוטות בקושי זקוקים לתכונות מהודרות ולמפרט רב עוצמה. בנוסף, הם זקוקים לטכניקה חסונה שלא תישבר במכה הראשונה. או, וזה לא חבל "להרוג".

לילדים גדולים יותר יש צורך בשיפור המאפיינים שלהם - מצלמה טובה, זיכרון מספיק, עוצמה וזריזות של המכשיר. אם הילד מודע לחלוטין לאחריות ומבין כי הטלפון השבור לא יוחלף, תוכלו לעבור לדגמים יקרים יותר.

חשוב להבין את התמורה למחיר. יש בשוק מספר עצום של דגמים שמחירם מוגזם. מכשירים כאלה, ככלל, אינם "חיים" לאורך זמן ולאורך זמן, בכל מקרה, מתחילים לקפוא.

אתה צריך גם לשים לב לביקורות. הם יכולים לעזור לך לבחור נכון ולמנוע רכישת דגם באיכות נמוכה.

באופן כללי - שימו לב לכל דבר קטן.הדרישות לפונקציונליות הולכות וגדלות כל הזמן, כך שאם אין דרך לקנות באופן קבוע "פריטים חדשים", כדאי שתמצאו את האפשרות העמידה האידיאלית.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן