❄ סקירה של אוהלי החורף הטובים ביותר לדיג ותיירות

0

קצב החיים המודרני ממצה אותנו לפי הסדר. עליכם למהר כל הזמן לאנשהו ולהתעדכן במשהו, לשאוף למשהו ולהגיע, להתארגן בצורה מיומנת ולדווח בזמן, להטמיע ולנתח כמות עצומה של מידע באופן רציף. כדי לשמור על הקצב הזה ולא "להשתגע", אתה צריך לארוז את התרמילים מדי פעם, ולפרוץ עם חברים לטבע. עם זאת, מזג האוויר, במיוחד בחורף, יכול להביא להפתעות, ולא תמיד נעימות. כדי שטיול סוף השבוע לא יהפוך למתח נוסף, בצורה של בילוי בגשם השוטף או בשלג במינוס 20, קחו איתכם אוהל טוב. זה יספק את רמת הנוחות הנדרשת שתאפשר לך להירגע ולהפיק את המרב מהחוויה החיובית מסקי למרחקים ארוכים או דיג חורפי. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע סקירה של אוהלי החורף הטובים ביותר לדיג ותיירות, בהתבסס על חוות דעת של לקוחות וחוות דעת מומחים.

היתרונות של דיג ותיירות

יום של דייג משפר את רווחתכם למשך שבוע. אדם היושב על שפת המאגר, בין אם מדובר בנהר, באגם או בבריכה, קצב הדופק נמוך מהרגיל ב-8-10 פעימות, והריאות מאווררות יותר ב -15%. תצפיות אלה שייכות לרופא למדעי הרפואה, האקדמאי אלכסנדר ליאונידוביץ 'מיאסניקוב.

מעניין! אקדמאי א.ל. מיאסניקוב הוא מטפל סובייטי מצטיין. במהלך המלחמה - הרופא הראשי של חיל הים, אלוף משנה של השירות הרפואי. בשנת 2011 פורסמו זיכרונותיו: "התייחסתי לסטלין: מהארכיונים הסודיים של ברית המועצות".

התבוננות על פני המים מרגיעה את העצבים ומבטלת את הצורך להיעזר בפסיכותרפיסט. אם יתר על כן, דג הגון נופל על הקרס, אפקט הריפוי גדל פי כמה וכמה. עומס אדרנלין והרבה רגשות חיוביים הם התרופות הטובות ביותר לכל המחלות. דיג מקל על החיים לאנשים הסובלים מיתר לחץ דם ונדודי שינה, עומס יתר ועומס עצבני. זו לא רשימה מלאה של היתרונות הבריאותיים של פעילות מרגשת זו.

טיולים טובים באותה מידה לבריאותכם. התנועה המתמדת באוויר הצח, מלווה בהנאה של התבוננות ביופיו האלוהי של הטבע, מועילה יותר לבריאותכם מאשר אימונים מפרכים בחדר הכושר.


כשיוצאים לטיול ארוך, כדאי להגן על עצמכם מפני אסונות טבע: גשם כבד, כפור עם רוח, שיהפכו את טיול הבריאות שלכם לטרחה מסויטת. אם אתה צריך לבלות את הלילה, אבל יותר מאחד, אתה לא יכול להסתדר בלי מקלט אמין. לכן כדאי להכיר טוב יותר את ה"פיגמות "המודרניות.

סוגים ותכונות של בד אוהל

דרישות החומר חמורות למדי. עליו להיות עמיד למים, עמיד בפני כפור, עמיד לרוח ונושם. יוצרי המוצר הסופי עמדו בפני משימה מרתיעה. הרבה חומרים פותחו. בואו ניקח בחשבון את הנפוצים ביותר.

גרטה

בד חזק וצפוף פותח במקור לבגדי עבודה ומדים צבאיים. מכיל כותנה ופוליאסטר. לא מתקמט, לא דוהה בשמש, קל לניקוי, עמיד למים. הוא מיוצר באריגת אריגים, עם חוטי פוליאסטר בצד הקדמי, וכותנה מבפנים. הוא משמש לעתים קרובות יותר לתפירת בגדי עבודה. לעתים רחוקות יותר - לאוהלים קלים.

מונקו

בד איכותי, עמיד למים, אטום לרוח PU. הוא משמש לתפירת כיסויים, סוככים.

בּרֶזֶנט

בד ידוע וכבד העשוי מחוטי יוטה, פשתן או כותנה, מטופל בתרכובות מיוחדות בכדי להעניק לו את התכונות הדרושות: עמידות בפני לחות / אש, הגנה מפני עובש. במאה שעברה הוא נעשה שימוש נרחב לתפירת אוהלי צבא ותיירים. היום - רק לצבא.

אוקספורד

כיום זהו הבד הנפוץ ביותר. לייצורו משתמשים בפוליאסטר או ניילון. שילוב החוטים הוא מט. בד פוליאסטר עמיד יותר, מגן היטב מפני מזג אוויר גרוע, משמש לאוהלים, סוככים, אוהלי חורף.

טפטה

בד משי פוליאסטר ספוג מיוחד, עמיד בפני לחות וחום. מושגת באמצעות אריגה רגילה. טפטה RipStop הוא בד חזק במיוחד עם תוספת חוטים מחזקים. למוצרי חורף השתמש בבד טפטה PE RipStop (פוליאסטר).

חָשׁוּב! RipStop אינו חומר, אלא שיטת אריגה, בתוספת חוטי חיזוק כדי להעניק לבד חוזק גבוה. דשי אוהל חיצוניים עשויים לרוב מפוליאסטר RipStop, ואילו אוהלים פנימיים עשויים מניילון RipStop.

תכונות דוחה מים

היכולת של בד להחזיק מים נקראת עמידות במים. מאפיין זה נמדד באופן זהה ללחץ מים, במילימטרים של עמוד מים (מ"מ רוחב).

חָשׁוּב! ציפוי בעל עמידות במים של 3000 מ"מ רוחב נקרא עמיד למים. ועוד.

הבדים העמידים ביותר לחות הם בעלי עמידות במים של 10,000 מ"מ רוחב, התואמת את הלחץ של עמוד מים בגובה 10 מ '. עמידות הלחות המוגברת של הבד ניתנת על ידי ציפויים מיוחדים עם הכיתובים הבאים:

 1. PU. כיסוי פוליאוריטן, שקוף או לבן (חלבי PU).
 2. כסף. הגנה מפני השמש, גימור כסף עמיד למים.
 3. WR. הספגה מיוחדת מעניקה לחומר תכונות דוחות מים. טיפות מים פשוט מתגלגלות מהבד המטופל, ובכך מגבירות את עמידותו.
 4. PVC. כיסוי פוליוויניל כלוריד, מזכיר גומי במראהו ובתכונותיו. מוחל על הבד, הוא עמיד למים ב 100%.

חוזק הבד

היכרות עם מאפייני הבדים, בוודאי תיתקל בכיתוב מהסוג: "פוליאסטר 240 ד" או "פוליאתילן 75 ד". D הוא הקיצור של יחידת צפיפות הרקמות DEN. הערך של D תלוי בעובי החוט, וככל שהוא עבה יותר, כך יותר D. בד עם צפיפות גבוהה יהיה חזק וכבד יותר.

מהם האוהלים

ישנם שלושה סוגים:

 1. קֶמפִּינג. משמש לרוב לטיולי קיץ. הם נבדלים באזור כבוש גדול, נוכחות של פרוזדורים, סככות. האפשרויות מרובות המושבים מספקות לנוסעים משפחתיים נוחות מקסימאלית והן קלות משקל כאשר הן ארוזות. יהיה קשה לנסוע איתם ברגל. אבל בטיול כפרי ברכב אין להם מחיר.
 2. טרקים. מקומות מסתור קטנים וקלים. התכנס, כמו שאומרים, "לאחד, שניים, שלושה!". איתם תוכלו לשוטט ברגל בין היערות, או לצאת לטיול אופניים (ומכאן, כנראה, השם). הדרישה העיקרית מבחינתם היא משקל נמוך (לא יותר מ -5 ק"ג), הגנה מפני גשם ורוח.
 3. אקסטרים. השם מדבר בעד עצמו. הם מיועדים למטפסים, גיאולוגים וחוקרים, חובבי דיג בחורף. עליהם להיות מבודדים, עמידים למים ומוגנים מפני רוחות סערה. מומלץ לבצע הספגה עקשן, מכיוון שבחורף "פאה" כזו חייבת להיות מצוידת בתנור. יש צורך בהתקנה מהירה, שכן התעסקות ארוכה עם ההתקנה, בתנאים קיצוניים, עלולה לעלות בבריאות ואפילו בחיים. גם משקל האופציות הקיצוניות לא יעלה על 5 ק"ג.

איזה אוהל עדיף לקנות, קמפינג או טרקים, תלוי בהעדפות הנסיעה שלך. לתיירות משפחתית קמפינג מתאים יותר. עבור דיג בחורף או תיירות הרים, תזדקק לאלה קיצוניים.

קריטריונים לבחירת אוהל חורף

איך בוחרים אוהל, שאינו חושש מכפור מרה ומרוח סוערת, ומה לחפש בקנייה? בואו ניקח בחשבון את הקריטריונים העיקריים המשפיעים על בחירת מדגם חורף.

צורת האוהל

המיספרה

הדבר הטוב הוא שמדרונות חלקים אינם לוכדים שלג על הכיפה, והרוח מתכופפת סביב האוהל מבלי ליצור לחץ קריטי על קירותיו. החיסרון בעיצוב זה הוא הקיבולת הקטנה והגובה הנמוך שלהם, שלא מאפשר ליישר עד גובה מלא.

קוּבִּיָה

המקלטים של טופס זה גדולים מספיק וגבוהים. תוכלו להתמקם בנוחות מקסימאלית: להתקין מיטה מתקפלת (או שתיים), שולחן, תנור וליהנות ממנוחה טובה "מתחת ליללת השלג." קיצוניים גבוהים נעים בשלווה בחדר מבלי להתכופף. מוצרים מעוקבים פופולריים זוכים להערכה מיוחדת של חובבי דיג בחורף. במקלטים כאלה זה לא צפוף לשניים, ואפילו לא לשלושה דייגים עם חורים, כלי, תנור וריהוט מחנאות.

חומר מסגרת

המסגרת של אוהל חורף חייבת להיות קלה וחזקה, לשמור על צורתו היטב ולעמוד בפני קורוזיה. לכן, עליכם לבחור מוצרים עם מסגרת פנימית המוגנת על ידי בד הסוכך מפני מזג האוויר. יצרנים רבים מציידים קשתות בכיסויים, ומגנים עליהם מפני עיבוי, כאשר הם בפנים + 10 מעלות צלזיוס, ומחוץ למינוס 30. החומר הטוב ביותר נחשב לסגסוגת האלומיניום B95T1. הוא עומד בקלות בעומסי רוח ושלג, ולאחר הפירוק חוזר לצורתו המקורית.

התקנה מהירה

הטובים ביותר באינדיקטור זה הם טרקים ומקלטים בצורת כיפה קיצונית עם מנגנון מטריה. תהליך ההתקנה שלהם אינו עולה על 30 שניות. הם נפתחים בתנועת יד, כמו מטריה. ההתקנה של "הקוביה" או ה"פריזמה "אורכת קצת יותר זמן. הם נאספים תוך דקה או שתיים. כל האפשרויות הללו דומות זו לזו בפרמטר אחד: מסגרת סולידית שאינה דורשת הרכבה.


זמן ההרכבה לוקח הרבה זמן להרכב והתהליך כולל שלבים רבים. בתנאי מזג אוויר קיצוניים זו לא האפשרות הטובה ביותר. כמה יצרנים: פיתחו וייצרו מוצרי קמפינג אוטומטיים, למשל, Trim 4 Quick, מבית Grinnell. המכשיר מורכב במהירות. המנגנון דומה למטריה. זמן התקנה - לא יותר משלוש דקות

חומרי סוכך ואוהל

על הבד להגן מפני הרוח, לעמוד בטמפרטורות נמוכות (עד מינוס 50 מעלות צלזיוס), לא לאפשר לחות לעבור בו זמנית ובמקביל להישאר "נושם", אחרת עיבוי יתחיל לנשור על הקירות הפנימיים, לטפטף מאחורי הצווארון, לשפוך דברים וחפצים. איזו נחמה יש! החומר הטוב ביותר לכך הוא פוליאסטר או ניילון אוקספורד. פוליאסטר חזק וכבד יותר. הניילון קל יותר אך נשחק מהר יותר. באיזו אחת לבחור תלוי בך.

היצרנים המובילים

ישנם מספר עצום של יצרני ציוד תיירותי ממערב ומזרח אירופה, רוסיה, אסיה וארה"ב בשוק. זה מוסבר בכך שתיירות, כולל תיירות קיצונית, פופולרית בכל רחבי העולם. הנה רק כמה מיצרני המקלטים החורפיים הפופולריים:

 1. KSL. חברת קייזר ספורט / אמריקאית אלכסיקה מייצרת את מוצריה בשם זה. ההתמחות שלה היא ייצור ציוד תיירותי. הדוגמניות הפופולריות שלה פופולריות בקרב אוהבי המשפחה ותיירות ההרים הקיצונית.
 2. לולאה. יצרנית אביזרי תיירות צ'כית. הפופולריות של הדוגמניות שלה מבוססת על איכות אירופאית גבוהה ועלות מקובלת.
 3. מאראבוט. יצרן מפולין. בשוק מאז 1989. החברה הייתה הראשונה ששלטה בייצור מוצרי איגלו, אשר נבדלו במהירות הרכבה מדהימה. מוצרי Marabut עמדו בבדיקות קשות בעליות בגובה רב ובמסעות קוטביים.
 4. עַצמָאִי. יצרן רוסי, שמוצריו פופולריים באירופה, אסיה ומחוצה לה.מערכת Rapidex Quick Erect שפותחה על ידו, שעליה פטנט במדינות רבות בעולם, מאפשרת להרכיב מקלט קמפינג תוך מספר דקות. טווח המחירים של המוצרים הוא רחב, החל ממחיר זול ומחלק פרימיום.
 5. לַעֲרוֹם. יצרנית רוסית של מקלטים בחורף באיכות שאינה נחותה מהתקנים האירופיים.
 6. חוף. יצרן מיקטרינבורג. אוהליו זוכים להערכה מיוחדת של דייגים וציידים. לא יקר, עם אוורור טוב ואפשרות להתקין תנור עצים, הם יתחסו מפני הקור הקוטבי והרוחות הסוערות, יהפכו את דיג החורף לתענוג שאי אפשר לתאר.
 7. לוֹטוּס. יצרן רוסי. בשוק מאז 2003. מייצר דגמים זולים. פופולריים במיוחד בקרב חובבי דיג בחורף הם מוצריה מקו "הקוביה" בעל יכולות שונות. בנוסף ל"קוביות ", ישנם מדפים צירים, רשתות מזוודות, ארגונים וחימום תת רצפתי עם חורים לחורים.
 8. טלברג. יצרן ציוד קמפינג מגרמניה. כל אחד ממוצריו באיכות הגרמנית הגבוהה ביותר. המוצרים יקרים כיוון שאתה צריך לשלם עבור האיכות.

ניתן להמשיך ברשימת המותגים לאורך זמן רב. לפני שתבחרו, הקשיבו לעצות ולהמלצות של תיירים מנוסים, דייגים וציידים מושבעים. קרא בעיון את התיאור והמפרט. איזו חברה עדיף לקנות את המוצר תלוי בך. אם התקציב שלך צפוף, עבור למחיר. אם לא אכפת לך כמה עולה הדבר החדש שלך, בחר בפונקציונליות מתקדמת, עם סוככים, פרוזדורים, רצפות חמות, שטיחים חסינים באש לכיריים, מארגנים. יש אפילו אפשרויות עם פונקציית אמבטיה. כאן הבחירה תלויה באורח החיים שלך ובגודל הארנק שלך.

איפה קונים אוהל חורף

בקר באתרי היצרנים. יש קישורים לחנויות מקוונות שותפות או לעוסקים מורשים, שבהם תוכלו לבחור בבטחה אפשרות העונה על כל רצונותיכם, במחיר סביר וללא זיופים. שאלו תיירים מנוסים היכן ביצעו את הרכישות שלהם. שימו לב לחובות האחריות של היצרן. ידע זה יכול להיות שימושי אם יש פגם במפעל. חבל לזרוק כסף לטמיון.

דירוג אוהלי חורף איכותיים לדיג ותיירות

הביקורת שלנו מחולקת לשני חלקים. בראשון יכירו הקוראים את המקלטים לדיג, בשני - עם ציוד דומה לתרמילאים.

10. הליוס נורד 3

היכרות עם אפשרויות דיג מתחילה עם המותג הרוסי הליוס. נורד 3 הוא אוהל בחדר אחד לשלושה דייגים. הגיאומטריה היא חצי כדורית. מנגנון הקיפול הוא מטריה. הוא לא תופס מקום רב באריזה, הוא שוקל 4 ק"ג בלבד, וניתן לשאת אותו בקלות אל מקום החניה על הכתף, עבורו הכיסוי מצויד בחגורה מיוחדת. קשתות Dyrapolovye של המסגרת ממוקמות בתוך האוהל. בחוץ, במיקום הצלעות, יש לולאות לחיבור כבלים של סערה. עם ההתקנה שלהם, הליוס נורד 3 לא מפחד מהרוח. החצאית המגנה על השלג בבסיס האוהל מצוידת גם בחורי בורג, איתם מקובע המקלט על הקרח. האוהל עשוי מפוליאסטר 210D PU אוקספורד, העמיד למים גם בגשם. המחיר הממוצע של המוצר הוא 8200 רובל.

הליוס נורד 3

יתרונות:

 • כיפה אטומה למים;
 • הרכבה ופירוק מהירים;
 • נוכחות של חלונות אוורור וכיסים לדברים;
 • קל.

חסרונות:

 • גובה חדר נמוך (165 ס"מ);
 • היעדר ברגים ותוספות סערה בערכה;
 • מחיר גבוה עבור תצורה כזו.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
הליוס נורד - קבוצת חברות מבודדת / Tonar, רוסיה.מיועד לדיג חורף, חצי כדור תלת מושבי, חדר אחד, ללא פרוזדור. החומר הוא אוקספורד 210 V PU, עם עמידות לחות של 1000 מ"מ רוחב. מסגרת העשויה מקשתות durapolovy, בקוטר 8 מ"מ, ממוקמת בתוך החדר. מידות חיצוניות: 270x230x165. משקל - 4 ק"ג.8200 רובל

9. Elite 2 מחסנית

היצרן הרוסי STEK, שהוצג בסקירתנו על ידי מוצר עלית 2. ניתן להניח אוהל כפול עם מנגנון מטריה על קרח תוך דקה (יחד עם הסרתו מהכיסוי).בניגוד לדגם הקודם, עלית 2 מהווה מקלט חורפי תלת שכבתי לדייגים. ניילון יעמוד בלחץ של עמוד מים בגובה 2000 מ"מ. מתחת למקלט כזה, לא גשם זלעפות ולא שלג מפחידים. קשתות האלומיניום של המסגרת ממוקמות בתוך האוהל, אינן חשופות למשקעים אטמוספריים ויימשכו זמן רב. השכבה הפנימית עשויה מפוליאסטר עמיד. אזור המקלט מאפשר לשני דייגים להתארח בנוחות. גובה הכיפה קטן, מטר וחצי בלבד. עם זאת, לאור הפרטים של דיג בחורף, ניתן להזניח את אי הנוחות הזו. ברגים לתיקון החצאית חסינת הרוח אינם כלולים בהיקף המסירה ויש לרכוש אותם בנפרד. המחיר הממוצע הוא 6815 רובל.

מחסנית עלית 2

יתרונות:

 • עמידות לחות מוגברת;
 • התקנה ופירוק מהירים;
 • אירוח של אחד עד שניים;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • כיפה נמוכה;
 • היעדר ברגים לתיקון החצאית אטומה לרוח.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
סטאק עלית 2 / רוסיהחדר זוגי, חדר, לדיג, גיאומטריה לא סטנדרטית עם מסגרת אלומיניום פנימית. יש רק כניסה אחת, אין אולם כניסה. סוכך עשוי ניילון 210 אוקספורד, עם עמידות לחות של 2000 מ"מ רוחב. צעיף פנימי מפוליאסטר. מידות באריזה - 1050x400x200 מ"מ. מידות לאחר ההתקנה - 2250x1900x1500mm. משקל - 4.7 ק"ג.4360 רובל

8 פינגווין פריזמה תרמולייט

היצרן הרוסי של ציוד דיג PENGUIN מקלטים, המיוצג על ידי דגם Penguin Prism Thermolight. דגם כפול, מרובע בתכנית, עם קירות בצורת פריזמה. זה מותקן די בקלות. גובה החדר הוא 175 ס"מ, מה שמאפשר לאדם בגובה ממוצע להסתובב בחדר מבלי להתכופף. רשת תקרה, כיסים לפריטים קטנים ושני חלונות ראייה נשלפים לצפייה בסרט מבטיחים נוחות פנימית מינימלית. הקירות תלת שכבתיים. בין שתי שכבות של אוקספורד 240, מונחת שכבת בידוד פוליאסטר מרופד. מוטות המסגרת מחוברים באמצעות צירי HUB 3D. המחיר הממוצע הוא 11,400 רובל.

פינגווין פריזמה תרמולייט

יתרונות:

 • התקנה ופירוק מהירים וקלים;
 • חדר מרווח לשני אנשים;
 • גובה החדר הגון;
 • עמידות במים לא פחות מ -2000 מ"מ רוחב;

חסרונות:

 • אוורור לא מספיק מוביל להיווצרות עיבוי על פני השטח הפנימיים של הקירות והכיפה כאשר התנור דולק;
 • מחיר גבוה.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
פינגווין פריזמה תרמולייט / רוסיהחדר זוגי זוגי, לדיג, גיאומטריה לא סטנדרטית, עם מסגרת אלומיניום פנימית. סוכך עשוי מחומר אוקספורד 240, עמיד במים 2000 מ"מ. ב. אומנות. אוהל פנימי מפוליאסטר. מידות באריזה: 1050х400х200 מ"מ. מידות חיצוניות: 1850x1850x1750 מ"מ. משקל 7.5 ק"ג.11,400 רובל

7. קוביית תמונות 3 תרמו קלאסי

יצרנית רוסית נוספת של דגמים פופולריים, חברת לוטוס, מיוצגת על ידי דגם ה- Cube 3 Classic Thermo. "בית" משולש ונעים עם מסגרת פיברגלס פנימית, אוהל מבודד בן שלוש שכבות. בבסיס ריבוע, עם צלע של 2010 מ"מ. גובה החדר 1809 ס"מ, כך שתוכלו להסתובב בלי להתכופף. האוהל מצויד בחלונות תצפית ואוורור. כאשר התנור דולק, טמפרטורת החדר נותרת מעל לאפס בכפור המר ביותר, בהעדר עיבוי על הקירות. היצרן השיק בייצור אביזרים נוספים:

 • תחתית עם חורים לחורים, בין 2 ל -4, תלוי בדגם;
 • ארגונים תלויים, כיסים לאחסון ציוד וציוד;
 • רשתות מזוודות;
 • תליונים להרכבת עששיות;
 • שסתומי ארובה (למי שמשתמש בתנורי עץ).

החלק התחתון הוא שוקת, שבתוכה מותקן האוהל. זה מאפשר לך להעביר את "הצריף" על הקרח לכל נקודה במאגר בצורה מורכבת, יחד עם כל התכולה, ללא מאמץ רב. סימני מתיחה של סערה, מוסתרים בכיסויים אטומים למים, מחוברים לקירות החיצוניים. סיכות עבורם, כמו גם ברגים לקיבוע האוהל לקרח, נרכשים בנפרד.לדברי הקונים, דגם ה- Lotus Cube 3 Thermo Classic הוא אחד ממקלטות הדיג הטובות ביותר של היצרנים המקומיים. העלות הממוצעת שלה היא 19,900 רובל.

לוטוס קוביה 3 תרמו קלאסי

יתרונות:

 • חלל פנים מאורגן היטב;
 • גובה החדר גבוה;
 • קלות התקנה והרכבה מהירה;
 • רצפה נוחה עם חורים לחורים (בתוספת תשלום).

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
לוטוס קוביה 3 קלאסי תרמו / רוסיהחדר אחד מבודד שלושה מושבים, לדוג. מיוצר בגיאומטריה לא סטנדרטית, עם מסגרת פיברגלס פנימית. שתי כניסות עם "רוכסנים" ו"וולקרו "ממוקמות זו לצד זו. אין טמבור. מצויד בחלונות אוורור, כיסים, מדפים תלויים. חומר תלת-שכבתי, עם שכבה חיצונית של פוליאסטר 240D WR פוליאסטר, בידוד לא ארוג ושכבה פנימית של פוליאסטר 210D. מידות באריזה: 1450x270x270mm. מידות חיצוניות: 2010x2010x1800mm. משקל 13.9 ק"ג.19,900 רובל

6. ציפור פולרית ארוכה 4T

מעגל את סקר מקלט הדייגים Polar Bird 4T Long, החברה הרוסית "Snegir". מקלט מבודד עם 4 מיטות עם מסגרת פיברגלס. המידות הפנימיות די מוצקות: 2900x2300x2000 מ"מ. גובה שני מטרים מרשים. קומה עם ארבעה חורים לחורים נרכשת בתשלום. הקירות מצוידים בחלונות תצוגה ואוורור, כיסים ורשתות מזוודות. באמצעות תנור או תנור עצים, תנאי הדיג נוחים למדי, אפילו בכפור החמור ביותר בחוץ. העלות הממוצעת היא 22,790 רובל.

פולאר בירד 4T ארוך

יתרונות:

 • מְבוּדָד;
 • מְרוּוָח;
 • גָבוֹהַ;
 • קל להרכבה ולפרק;
 • מגן מפני רוח וכפור, מאוורר היטב, ללא עיבוי על הקירות.

חסרונות:

 • בכוסות פלסטיק של מינוס 30 ° של חלונות צפייה מתפוצצים;
 • משקל 19 ק"ג;
 • מחיר גבוה.

שם הדגם / שם המותגמאפייןמחיר ממוצע
פולאר בירד 4T לונג / רוסיהדייג מבודד, ארבעה מושבים, חדר אחד, גיאומטריה לא סטנדרטית, עם מסגרת פיברגלס פנימית. שתי כניסות נפרדות. אין טמבור. סוכך עשוי פוליאסטר אוקספורד 240D PU, עמידות במים 1000 מ"מ כ"ס. ארבעה אוורור ושני חלונות ראייה, תקרה תלויה, סוגרי סערה, כיסים לאחסון דברים וחפצים. מידות האריזה: 2100x420x420 מ"מ. מידות חיצוניות: 2900x2300x2000mm. משקל - 19 ק"ג.22,790 רובל

5.b מגן מעקב 2

המוצר מורכב מסוכך, אוהל פנימי ומוטות מסגרת מסגסוגת אלומיניום טרומית. עמידות למים של הסוכך - 8000 מ"מ רוחב. החלק התחתון של המוצר יכול לעמוד בלחץ מים השווה ל -10,000 מ"מ רוחב. החומר מטופל בהספגה עמידה באש. תהליך ההתקנה הוא פשוט אך זמן רב, במיוחד אם ההרכבה נעשית לבד. גודל האוהל מיועד לשני אנשים. יש פרוזדור, שני חלונות תצפית. רשתות מזוודות מחוברות לתקרה. ישנם כיסים סביב ההיקף לחפצים קטנים ולפריטים לבוש. דלתות הכניסה מוגנות בכילה נגד יתושים. משקל המוצר קטן, 4 ק"ג בלבד. ניתן ללבוש אותו בקלות על ידי הצמדתו לתרמיל בטיולים ארוכים. העלות הממוצעת תהיה 8,990 רובל.

מגן מעקב 2

יתרונות:

 • חסין מים;
 • קַל;
 • עיצוב מסוגנן, צבעים יפים;
 • חוטי סיכה וסיכות כלולים;
 • שתי כניסות וחדר כניסה.

חסרונות:

 • תהליך ההתקנה אורך זמן רב;
 • גובה נמוך של האוהל, רק 1.2 מ '.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
מגן מגן 2 / רוסיהדגם לשניים, סוג קיצוני עם גיאומטריה חצי כדורית ומסגרת פנימית עשויה צינורות סגסוגת אלומיניום בקוטר 8.5 מ"מ. החומר הוא פוליאסטר נבחר, צפיפות 75DEN Ripstop עם הספגה פוליאוריטן. תפרים מודבקים עם חומר איטום. המוצר מצויד בחצאית מגנה מפני שלג וכילה נגד יתושים.8990 רובל

4. טלברג בלנדר 4

מוצר קמפינג עם ארבעה מושבים עם אולם פרוזדור מרווח, שבו מטיילים מנוסים בדרך כלל מניחים את שולחן האוכל והציוד. ממדי השטח מאפשרים לארבעה תושבים להתארח בו בנוחות. גובה השווה ל 1800 מ"מ מאפשר לך לנוע פנימה מבלי להתכופף. קשתות הן קשתות טרומות של המסגרת והפרוזדור עשוי פיברגלס עמיד.הסוכך, הקירות והתחתית עשויים מסוגי פוליאסטר שונים. עמידות המים של הסוכך והתחתית, 5000/10000 מ"מ רוחב, מאפשרת לכם לשרוד את הגשמים הקשים ביותר ולהישאר יבשים. בעזרת שני עמודי פלדה, אחד מבדי הסוכך הופך לחופה. עלות המוצר היא 11672 רובל.

טלברג בלנדר 4

יתרונות:

 • קלות הרכבה והתקנה;
 • חלל פנים מרווח;
 • פרוזדור גדול;
 • מסגרת עמידה;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
טלברג בלנדר 4 / גרמניהחדר אחד לארבעה, סוג קמפינג. מצויד במסגרת פנימית עשויה קשתות פיברגלס, קוטר 9.5 / 11 מ"מ, המעניק למוצר צורה חצי כדורית. בלי פרוזדור. סוכך עשוי פוליאסטר, 75D 190T PU, עמידות במים 5000 מ"מ רוחב, תחתית פוליאתילן, עמידות במים 10000 מ"מ. c.c. מצויד בחצאית שלג, כילה נגד יתושים, מוטות פלדה נוספים, קוטר 16 מ"מ. פלטה סערה. מידות חיצוניות: 4600x2200x1900 מ"מ. פנימי -2400x2100x1800mm. משקל 8.8 ק"ג.11672 רובל

3. חורף חוף - קיץ

מקלט אוניברסלי מסוג מטריה לארבעה אנשים. הסוככים החיצוניים והפנימיים קבועים על מוטות מסגרת סגסוגת האלומיניום. בקיץ ניתן להסיר את הברזנט העליון כדי להקל על הבנייה. הותקן במהלך אחד תוך 30 שניות. הרצפה הפנימית נצמדת לחצאית המגן הרוכסנת. רשת מזוודות, ארגונים או פנס מחוברים לוואי התקרה. חור מיוחד לארובה, יריעת בד עמיד בחום על הקיר ושטיח חסין אש בסט יבטיחו הפעלה בטוחה של תנור עצים כמו "עוזרת בית" או "תייר". הדלת היא מסגרת דו-שכבתית, מחוברת לסוכך החיצוני עם רוכסן וסגורה עם דש סקוטש. המוצר הוא כל מזג האוויר בכל מזג האוויר, מתאים לדיג חורף וטיולים למרחקים ארוכים. מידות פנימיות: 2.5x2.5 מ ', גובה - מטר וחצי. שלושתנו יהיו צפופים לדוג. ביחד, תוך התחשבות ברהיטים (מיטות מתקפלות, שולחן, כיריים) - בדיוק כמו שצריך. העלות הממוצעת היא 12,500 רובל. לדברי הקונים, זהו התמורה הטובה ביותר לכסף.

חורף החוף - קיץ

יתרונות:

 • הרכבה והתקנה מהירים;
 • רצפה מכווצת;
 • היכולת להתקין תנור עצים ולהפעיל אותו בבטחה;
 • סוכך כפול עשוי מחומרים עמידים למים;
 • הגנה על התפרים מפני דליפה באמצעות הדבקה אטומה.

 • משקל מוצק, 13 ק"ג.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
חוף חורף-קיץ / רוסיהמשולש טרקים, חצי כדור. מצויד בפרוזדור וחדר אחד. סוכך ותחתית עשויים פוליאסטר 300 פוליאסטר PU. מידות האריזה 1100x200x200 מ"מ. מידות חיצוניות - 2500x2500x1550 מ"מ. משקל - 13.7 ק"ג. לגג יש פתח לארובה מתנור תיירים. שני חלונות ראייה מסופקים לתאורה. יציבות המבנה נבגדת על ידי פלטות סערה.12,500 רובל

2. High Peak Como 4

התאגיד הגרמני סימקס, שבבעלותו הסימן המסחרי High Peak, מיוצג על ידי High Peak Como 4. מבנה קמפינג ארבעה מושבים מעניין מאוד. למעשה, מדובר בבניין בן שני חדרים עם אולם משותף וסככה. הסוכך והאוהל עמיד למים עשויים פוליאסטר. המסגרת עשויה פיברגלס. כל התפרים מוקלטים הרמטית. הדלתות מוגנות בכילות נגד יתושים. המידות החיצוניות מרשימות: 4.7x2.3 מטר. גובה - 1.9 מ ', אם כי רק בפרוזדור. התקרות בחדרי השינה משופעות, וככל שמתרחק מהכניסה כך תקרת חדר השינה נמוכה יותר. כשהוא ארוז, יש לו גודל צנוע מאוד: 680x200 מ"מ. משקלו 8.5 ק"ג בלבד. כך שתוכלו לשאת את זה בקלות על עצמכם בטיול קצר. עלות המוצר היא 13,760 רובל.

קומו שיא גבוה 4

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • פרוזדור גדול וחופה;
 • שני חדרי שינה;
 • חומרים עמידים למים;
 • קל.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
High Peak Como 4 / גרמניהארבעה מושבים, סוג קמפינג, עם מסגרת העשויה מקשתות פיברגלס חיצוניות, קוטר 9/11 מ"מ. סוכך ואוהל עשוי פוליאסטר, עמידות במים 2000 מ"מ רוחב. תחתית פוליאתילן מחוזקת (Ripstop) / מידות האריזה 680x200 מ"מ.מידות פנימיות - 1400x2300x1500mm, חיצוני - 4700x2300x1900 מ"מ. משקל - 8.5 ק"ג. יש אולם פרוזדור, שני חדרים עם כניסות נפרדות וסככה.13759 רובל

1. Maverick 4 עונה

המקום הראשון וביקורות הלקוחות הטובות ביותר מגיעה לעונה Maverick 4, החברה הרוסית World of Maverick. יש לו מבואת מרשימה בגודל, סגור מהרוח משלושה צדדים. יש חופה בשני עמדות מעל הכניסה. צורת חדר השינה היא חצי כדור, עם מידות של 2730x1300 מ"מ, הפרוזדור הוא 2730x1700 מ"מ. גובה המקום הוא 1660 מ"מ. האוהל מצויד בשלושה צפיות וארבעה חלונות אוורור. שישה שומרי סערה מספקים לאוהל יציבות בכל עומס רוח. חלונות אוורור מאפשרים להשתמש בתנור לחימום בחורף ובסוף הסתיו. עלות המוצר היא 34,975 רובל.

מאבריק 4 עונה

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • הרכבה מהירה;
 • פרוזדור מרווח;
 • חוּפָּה;
 • כילה נגד חלונות וכניסה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • משקל גדול.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
עונה מאבריק 4 / רוסיהסוג קמפינג כפול, עם מסגרת חיצונית עשויה פיברגלס עמיד. סוכך עשוי פוליאסטר בעל עמידות לחות של 5000, תחתית עשוי פוליאתילן - 5000 מ"מ רוחב. תפרים מודבקים כדי להבטיח אטימות. האוהל מצויד בכיסים ותקרה תלויה, מתקן לפנסים. שלושה חלונות ראייה ודלת מכוסים בכילה נגד יתושים. מידות חיצוניות - 3000х3000х1300 מ"מ, משקל - 11 ק"ג.34975 רובל

טיולי טיול וסקי, דיג בכל עת של השנה יעזרו לשמור ולשמור על מרץ, בריאות וביצועים, ולכן ישפרו את רמת החיים שלכם. קנו אוהל וצאו לטייל. אתה לא תתחרט! הסקירה שלנו תעזור לך להבין את מגוון הדגמים ויצרנים שלהם ולא לעשות טעויות בבחירת האפשרות הטובה ביותר עבורך.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *