סקירה של תנורי החוץ הטובים ביותר לשנת 2020

0

עונת הקיץ היא הזדמנות לבלות את זמנכם הפנוי באוויר הצח, ליהנות מהשקט והאחדות עם הטבע, ובערבים להתכנס בביתן עם המשפחה והחברים על כוס תה או משהו חזק יותר. אבל זה נהיה קריר בסתיו, במיוחד בסוף היום. אי אפשר לשבת בחוץ הרבה זמן, קר. ואין טעם להסתובב בבית. באותה מידה תוכלו לערוך ערב בבית, על הספה האהובה עליכם, מול הטלוויזיה. איך להאריך את "הרגעים הנפלאים" האלה עד סוף הסתיו ולא להקפיא? תנור חוצות יעזור לפתור בעיה זו. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע סקירה של תנורי החוץ הטובים ביותר לשנת 2020, בהתבסס על חוות דעת של לקוחות וחוות דעת מומחים.

לשם מה מתאים תנור חוצות?

דמיין את עצמך בנעליו של תייר שהחליט לסעוד במסעדה באחת מבירות אירופה. נפילה. בחוץ קריר וכל המושבים במסעדה תפוסים. המלצר מזמין את התייר לסעוד על המרפסת הפתוחה. ליד השולחן מבנה שמזכיר מנורת רחוב ישנה, ​​עם גריל מתכת במקום מנורה. מכשיר זה מוכתר ברפלקטור פלדה.

המלצר מושיב את האורח בשולחן ולחץ על כפתור על דלפק ה"פנס ". לשונות הלהבה פורצות דרך סריג ה"מנורה ". תוך דקה האורח בשולחן נהיה חם ונוח, למרות ערב הסתיו הקריר. זה עובד באותו "פנס", שהתברר כמחמם גז ברחוב. האורח מרוצה. הערב היה הצלחה.

אם בעלי בתי הקפה והמסעדות שיש בהם שטחים פתוחים עם שולחנות לאורחים כבר זמן רב משתמשים במכשירים כאלה, הרי שלרוב בני ארצנו זה עדיין אקזוטי. תושבי קיץ מעדיפים לערוך מסיבות מדורה. רומנטי, לא תגיד כלום, אבל רק החלק של הגוף שמופנה לעבר האש מחומם. ומתחת לרדיאטור הגז החום מתפשט ברדיוס של 3-6 מטרים, תלוי בכוח המכשיר. עם "פנס" כזה תוכלו להאריך את עונת הקוטג'ים בקיץ כמעט עד השנה החדשה. ואין בעיות עם משרד החירום.

סוגי תנורי חימום

כל תנורי החוץ יכולים להיחשב כפולטים אינפרא אדומים, ללא קשר לתכנון וסוג הדלק שלהם. הם שונים בתכנון, במיקום המרחבי ובמקור האנרגיה.

מעניין! קרינה אינפרא-אדום אינה מחממת את האוויר, אלא אובייקט באזור פעולתו, בין אם זה קיר, רהיטים או אדם. וכבר האוויר מתחמם מהאובייקט. לכן, החום יורגש גם אם הבריזה הולכת על המרפסת.

מבין כל סוגי האנרגיה האפשריים, גז או חשמל משמשים לרוב לתנורי רחוב. פולטי חום מחולקים, בהתאמה, לחשמל וגז. לכל סוג יתרונות וחסרונות משלו.

חַשׁמַלִי

פולטים מסוג זה הם קלים יותר, קומפקטיים יותר, חזקים יותר. ניתן להשתמש בהם בחוץ ובמקומות סגורים. מנורות הלוגן, פולטות אינפרא אדום קרמיקה ופחמן משמשות כמקורות חום ברדיאטורים חשמליים.
מבחינת המיקום המרחבי, הם יכולים להיות רצפה, קיר ותקרה.

מעניין! חלק מהדגמים העומדים לרצפה מצוידים בגלאי נוכחות. מספיק שאדם יהיה באזור הפעולה שלו והמכשיר נדלק אוטומטית, ולהיפך. חסכון לא רע באנרגיה.

לפי מחיר נושא האנרגיה, קשה לשפוט איזה מכשיר משתלם יותר. הכל תלוי בעוצמת השימוש בו.
החסרון של מכשירים חשמליים יכול להיחשב כמידתם לרשת החשמל והצורך להשתמש בחוטים, כבלים, מנשאים וכבלים מאריכים. מבחינת ניידות, הם נחותים מעמיתיהם לגז.

גַז

אנרגיה תרמית במכשירים מסוג זה נוצרת על ידי שריפת דלק, כלומר גז נפט נוזלי (LPG), שהוא תערובת של פרופאן ובוטאן. גלילי גפ"מ יכולים להיות בעלי יכולות שונות. צילינדרים של 27 ליטר משמשים לעתים קרובות יותר.


למכשירים משקל מוצק, בין 15 ל -25 ק"ג (ללא צילינדר), וגובה של לפחות 2000 מ"מ. מכשירי בלון ניידים וחסכוניים יותר בהשוואה למכשירים חשמליים. ניתן להתקין אותם בכל מקום בקוטג ', והם נקנים לשימוש נדיר.

על פי צורת המבנה, ישנם מודלים מקיר לקיר ופירמידה.

מנורות רצפה

מוצרים אלה קיבלו את שמם בגלל הדמיון החיצוני שלהם עם מנורות רצפה ביתיות. המבנה כולל:

 • אֶבֶן שָׂפָה;
 • מַתלֶה;
 • מבער או מנורה (אם מדובר במכשיר חשמלי);
 • מַחֲזִירוֹר.

הארון מכיל תא לגליל רגיל המכיל 27 ליטר גז נוזלי. על אבן השפה, יש מעמד שמסתיים במבער. רפלקטור מכסה אותו מלמעלה. צינור גומי מועבר מהבערה דרך המעמד, שמונח על התאמת מפחית הצילינדר ומתקבע בעזרת מהדק מתכת. בחלקו העליון של המתלה, מתחת למבער, יש כפתור פיזואליסטי להצבת לפיד וווסת ​​אספקת גז.

המכשירים מסיביים, בין 15 ל -20 ק"ג. כדי להתמודד בקלות עם התנועה של עומס כזה, גלילי תחבורה קבועים בבסיס הכן. מספיק להטות את ה"פנס "כך שהגלילים נוגעים ברצפה, ומגלגלים אותו לכל מקום שנוח להתקנה.

פירמידה

הם קיבלו את השם מצורתם. הם יכולים להיות משולשים ומרובעים, תלוי בגיאומטריה של הבסיס. בניגוד ל"מנורות רצפה ", במכשירים מסוג זה הגז נשרף בבקבוק זכוכית קוורץ. על מנת להגן על המשתמש מפני נגיעה בטעות בבקבוקון החם, המעצבים סוגרים אותו ברשת של מוטות נירוסטה, שקשה מאוד לחמם לא רק עם לפיד מבער, אלא אפילו עם להבה של לפיד דלק אוקסי. גריל המגן מנירוסטה הופך את המכשיר לבטוח כל כך שילדים יכולים להתעסק סביבו. כוויות פשוט בלתי אפשריות.

הצתת הפיזו וידית בקרת הכוח ממוקמים בארון, באותו מקום בו מותקן הצילינדר. משקל ה"פירמידה "יכול להגיע ל 40 ק"ג. אז גלילי ההובלה די שימושיים כאן. בנוסף לחימום החלל, מכשירים אלה מאירים היטב את מקום המנוחה. דגמים מתקדמים מצוידים בבקרות אלקטרוניות ובשלט רחוק.

חָשׁוּב! תנורי גז רצפה ופירמידה אינם מיועדים לחימום חללים סגורים. אם מישהו עדיין רוצה לרכוש דבר כזה עבור מוסך, סככה או קוטג 'בקיץ, הוא יצטרך לדאוג לאוורור רציני של החדר.

קריטריונים לבחירת תנור חוצות

כדי לבחור נכון, עליכם לקחת בחשבון את המאפיינים הטכניים וכמה תכונות של פעולת המכשירים המעניינים אותנו.

כוח דוד

ההספק התרמי של מכשירים הפועלים על גז בבקבוקים נע בין 10 ל -15 קילוואט. לעתים קרובות יותר, יש גרסה עם פרמטר מרבי של 13 קילוואט. ראוי לציין כי אפילו יחידת הגז החזקה ביותר תיצור טמפרטורה נוחה סביב עצמה ברדיוס של 4 עד 6 מטרים, בתנאי שטמפרטורת האוויר החיצונית תהיה לפחות + 10 מעלות צלזיוס. באפס מעלות, יהיה לכם חם רק ליד העששית. אם גודל השטח הפתוח גדול, או שמתוכננים התכנסות בטמפרטורה אפסית, כדאי לשקול לקנות מספר מכשירים.

הרדיאטור החשמלי יעיל יותר. זה יחמם את האובייקט אפילו ב + 5 מעלות צלזיוס. אבל זה לבדו לא יספיק בטמפרטורות נמוכות יותר ובאזורים גדולים יותר. צריכת החשמל של מכשירי חשמל נעה בין 2.0 ל -3 קילוואט.

חומר גוף

יש להעדיף מוצרי נירוסטה. ישנם מכשירים העשויים מדרגות פלדה קונבנציונליות עם ציפוי איכותי נגד קורוזיה (צביעה). הם זולים יותר. אבל בעוד שנה-שנתיים הצבע הטוב ביותר יכול להתקלף. זה לא יקרה עם נירוסטה.

כדי להגן על המבנה מפני משקעים אטמוספריים, היצרנים מציעים תמורת תשלום כיסויים אטומים למים עבור הדגמים שלהם.

מבצע בטוח

חייבים לתכנן חיווט ומפסקים (מכונות) לצריכת החשמל הכוללת של כמה מכשירי חשמל. כל מוכר מוכשר בחנות מוצרי חשמל יסייע בבחירת חתכי חוטים ובבחירה נכונה של מכונות.

תנורי גז חייבים להיות מצוידים בחיישני בקרת גז והטיה. במקרה של התהפכות בטעות של המכשיר, החיישן שולח אות ליחידת הבקרה ושסתום אספקת הגז ייסגר. יש יצרנים שמציידים את המוצרים שלהם עם חיישנים לניטור רמת הפחמן הדו חמצני. בשטח פתוח הגז הזה אינו מסוכן. חיישנים כאלה מותקנים לקבלת תעודה בינלאומית, כאישור לידידות הסביבה של המכשיר. אחרי הכל, CO2 הוא גז חממה.

מבחינת בטיחות השימוש, מכשירי הגז נחותים מעמיתיהם החשמליים. לכן, לחימום מתמיד, עדיף להתקין רדיאטור חשמלי אינפרא אדום בחדר סגור. מכשירי גז מספקים חום על ידי שריפת דלק, עם יצירת מוצרי בעירה שיש להוציאם מהחדר לאטמוספרה. בעת התקנת ציוד שצורך גז בחלל סגור, המשתמש מחויב לדאוג לאוורור מספיק. אחרת, הבעלים לא יקבל אישור להפעלתו.

על מה עוד צריך לשים לב

בבחירה בין מנורות רצפה לפירמידות, כדאי לשים לב לעובדה שהפירמידות, בנוסף לחימום האתר, מאירות אותו היטב.

בנוסף, התבוננות בלשונות להבה חיות בבקבוק זכוכית של מנגנון פירמידי מוסיפה תחושה של נוחות ושלווה, בהשוואה לחשיבה על אח או אח.

מנורות רצפה מהוות סביבן חרוט של קרינה תרמית של שטח גדול יותר ממתקנים פירמידים.

תנור החימום יכול להיות קישוט של קוטג 'הקיץ. היצרנים מקדישים תשומת לב רבה לעיצוב. לעתים קרובות הם משתמשים בחומרים לא סטנדרטיים המדגישים את האינדיבידואליות של המודלים שלהם.

כדאי לשים לב לסוג הדלק של פולטני הגז, המצוין בתיאור המוצר. נכון יותר לבחור מכשירים הפועלים על פרופאן ובוטאן. ישנם מכשירים הפועלים על סוג גז אחד בלבד. זו לא האפשרות הטובה ביותר.

היעילות הטובה ביותר לפולטות IR חשמליות. הם יעילים, קטנים בגודלם, ניתנים להתקנה על קיר, על התקרה ועל הרצפה. האחרונים דומים למכשירי גז מסוג הרצפה, אך ללא כנה. הם צריכים אתר גדול יותר. לרדיאטורי קיר קל יותר למצוא מקום על מרפסת מקורה בה יש לפחות קיר אחד. מכשירי תקרה מתאימים יותר לביתן.

היצרנים המובילים

עדיף לקנות מכשירי חשמל ביתיים מיצרנים ידועים. הפופולריות של הדגמים שלהם נובעת מאיכות גבוהה של החומרים וההרכבה המשמשים, פתרונות הנדסיים חדשניים ומגוון פונקציונליות. אנו מציעים לך להכיר טוב יותר את חלקם:

 1. Jiangsu Gardensun Furnace Co. בע"מ, סין. מייצר תנורי חוצות חיצוניים פופולאריים של Gardensun.
 2. אסטו. רדיאטורים חיצוניים זולים מתוצרת סין.
 3. ג'קס ג'וג. חברה אוסטרלית. המוצרים שלה פופולריים בשוק שלנו.
 4. הוגט קומת, בלגיה. מתמחה בייצור פולטות אינפרא אדום חשמליות.
 5. כוכב פרוגטי, איטליה. מייצרת דגמים ידועים: הליוסה, דולצ'ה ויטה וכו '.
 6. קבוצת תעשיות באלו. קבוצת חברות בינלאומית. יצרן ציוד בקרת אקלים ביתי ותעשייתי באיכות גבוהה.
 7. מאסטר לטו. יצרנית רוסית של מכשירי גז אינפרא אדום. מכשירי התקציב של הפקתו נהנים מפופולריות ראויה בארצנו ומחוצה לה.
 8. אנדרס קולסמן AG. גֶרמָנִיָה. החברה הוקמה בסוף המאה ה -19. התמחות - ציוד לבישול חוץ.

כל היצרנים הרשומים מציעים מוצרים בטווחי מחירים שונים. זה תלוי בך איזו חברה לקנות את המכשיר. שמע טיפים וטריקים ממשתמשים מנוסים, עצות ממוכרי חנויות מתמחות. אספו כמה שיותר מידע אודות המודל שבחרתם, בררו כמה זה עולה וקבלו את ההחלטה הנכונה.

איפה אני יכול לקנות

יש לרכוש מכשירי חשמל ביתיים בחנות מתמחה, עם מילוי חובה של כרטיס האחריות. אם אין דבר כזה בקרבת מקום - צרו קשר עם חנויות מקוונות. עבור לשוק Yandex. אתר זה יעזור לקבוע היכן לקנות תנור חימום מתאים ברווחיות.

דירוג תנורי חוצות איכותיים

10 אסטו А-03

הסקירה פותחת דגם של ההפקה הסינית Aesto A-03. גרסת קומה. הוא צורך פרופאן או בוטאן כדלק בבקבוק 27 ליטר סטנדרטי, שיספיק ל 3-4 ערבים קרירים. פעולה בטוחה מובטחת על ידי חיישן בקרת גז. כאשר המכשיר נופל תחת לחץ של רוח חזקה, חיישן זווית ההטיה מופעל, מכבה את אספקת הדלק כאשר מגיעים לגליל הקריטי, שווה ל 45 °. המבער ממוקם בחלק העליון של "מנורת הרצפה" מתחת לרפלקטור, בגובה של יותר מ -2.0 מ '.

בלוח הבקרה שמתחת למבער יש וסת לאספקת גז ולחצן פיזואמנט להצבת הלפיד. קרינת אינפרא אדום שומרת על טמפרטורה נוחה ברדיוס של 4-5 מטר. המכשיר אינו מיועד לחימום חללים סגורים. עובד נהדר על מרפסות, גזיבו ואזורים חיצוניים אחרים. העלות הממוצעת של המכשיר היא 9250 רובל.

אסטו A-03

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • מבצע בטוח;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • אזור חימום קטן.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
אסטו A-03 / סיןמטרה - חימום שטחים פתוחים, פטיו, טרסות. מופעל באמצעות גליל (לא כלול בערכת המסירה). מחמם שטח של 22 מ"ר. הכוח מווסת בטווח שבין 5 ל -13 קילוואט. שליטה ידנית. נדלק על ידי אלמנט פיזואלקטרי. מצויד בבקרת גז וכיבוי אוטומטי בעת התהפכות. אספקת הדלק מספיקה להפעלת 30 שעות רצופות. השלם עם תיבת הילוכים וצינור. גובה הבנייה 220 ס"מ. המשקל 17 ק"ג.9250 רובל

9 ימי ראשון PH01-SSB

מכשיר נוסף המיוצר בסין הוא יום ראשון PH01-SSB. בניגוד למנגנון הקודם, דגם זה, בעל עוצמה תרמית כמעט זהה, מסוגל לחמם שטח פתוח ברדיוס של 6-7 מטרים מצירו. אחרת, שתי הדגימות הללו של מכשירים תרמיים דומות מאוד זו לזו. עיצוב מנורת רצפה עם רפלקטור מעל המבער. לוח הבקרה מצויד בלחצן הצתה של פיזו ובווסת זרימת גז. משקל המכשיר ללא גליל הוא 16 ק"ג. כדי להקל על התנועה, ישנם גלילי תחבורה בבסיס הארון. ציוד בטיחות באותו הרכב: חיישני בקרת גז וזווית הנטייה של המבנה. עלות ההתקנה היא 13,500 רובל.

ימי ראשון PH01-SSB

יתרונות:

 • בקרת כוח חלקה;
 • אזור חימום גדול;
 • בית נירוסטה אינו נתון לקורוזיה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
ימי ראשון PH01-SSBמטרה - חימום שטחים פתוחים, פטיו, טרסות. מופעל באמצעות גליל (לא כלול בערכת המסירה).מסוגל לחמם שטח של 63.5 מ"ר. הכוח מווסת בטווח שבין 5 ל -12 קילוואט. שליטה ידנית. נדלק על ידי אלמנט פיזואלקטרי. מצויד בבקרת גז וכיבוי אוטומטי בעת התהפכות. השלם עם תיבת הילוכים וצינור. הקונסטרוקציה גובה 250 ס"מ. המשקל 16 ק"ג.13,500 רובל

8 באלו ולה בוג -18

מנורת רצפה לחימום שטחים פתוחים. מסוגל לשמור על טמפרטורה נוחה בשטח של 18 מ"ר. עשוי נירוסטה. כחלק מהמיכון הבטיחותי, בנוסף לחיישני בקרת ההטיה והטיה, יש מנתח רמת פחמן דו חמצני (CO2). גובה המכשיר הוא 2.22 מ ', משקלו 15 ק"ג (ללא הבלון). תיקוני אחריות נעשים תוך שנה קלנדרית. היצרן מצהיר כי המוצר שלו פועל במשך חמש שנים.

באלו ולה בוג -18

יתרונות:

 • חומרים איכותיים;
 • עיצוב מסוגנן;
 • מבצע בטוח.

חסרונות:

 • אזור חימום קטן.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
באלו ולה בוג -18 / סיןמטרה - חימום שטחים פתוחים, פטיו, טרסות. מופעל באמצעות בלון גז (לא כלול בערכת המסירה). מסוגל לחמם שטח של 18 מ"ר. הכוח מווסת בטווח שבין 5 ל -13 קילוואט. שליטה ידנית. נדלק על ידי אלמנט פיזואלקטרי. מצויד בבקרת גז ובכיבוי אוטומטי בעת התהפכות, שליטה ברמת היווצרות הפחמן הדו-חמצני. השלם עם תיבת הילוכים וצינור. גובה בנייה 220 ס"מ. משקל 15 ק"ג.14680 רובל

7 Jax Jogh 13000-PG

לפנינו פולט אינפרא אדום גז מסוג "פירמידה" של עיצוב אוסטרלי. מושלם לאקלים האוסטרלי החם. בקווי הרוחב שלנו הוא מסוגל ליצור תנאים נוחים למסיבת סתיו ידידותית, בשטח של 15 מ"ר. סט החיישנים לאוטומציה בטיחותית הוא סטנדרטי: בקרת הטיה, בקרת גז, רמת CO2. הלהבה נוצרת בבקבוק זכוכית קוורץ, הנסגר, מטעמי בטיחות, על ידי גדר רשת נירוסטה. Jax Jogh 13000-PG צורכת 1.0 ק"ג גז לשעה. זה מעט יותר מפרמטר דומה בדוגמאות קודמות. גובה הפירמידה ומשקלה הם בהתאמה 227 ס"מ ו- 24 ק"ג. העלות הממוצעת של המכשיר היא 19,593 רובל.

Jax Jogh 13000-PG

יתרונות:

 • חומרים והרכבה איכותיים;
 • עיצוב מסוגנן;
 • תאורת ערב טובה.

חסרונות:

 • צריכת גז מוגברת.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
Jax Jogh-1300 PG / אוסטרליהמטרה - חימום שטחים פתוחים, פטיו, טרסות. מופעל באמצעות בלון גז (לא כלול בערכת המסירה). מסוגל לחמם שטח של 15 מ"ר. הכוח מווסת בטווח שבין 5 ל -13 קילוואט. שליטה ידנית. נדלק על ידי אלמנט פיזואלקטרי. מצויד בבקרת גז וכיבוי אוטומטי בעת התהפכות, בקרת רמת הפחמן הדו חמצני. השלם עם תיבת הילוכים וצינור. הקונסטרוקציה היא 227 ס"מ. המשקל הוא 24 ק"ג.19593 רובל

6 הליוסה 55 2000W

פולט אינפרא אדום חשמלי של חברת Star Progetti האיטלקית. הוא משמש לחימום חדרים סגורים בשטח של 20 עד 40 מ"ר. בטרסות ובמרפסות פתוחות, זה מעניק תחושה של נוחות וחמימות בשטח של 16 מ"ר. על קיר ועל הרצפה עם מעמד מיוחד. מופעל על ידי 220 V. הליוסה 55 2000W הוכיח את עצמו בבתי קפה קטנים, בוטיקים, חממות, שטחים פתוחים. העלות הממוצעת של המכשיר היא 20,005 רובל.

הליוסה 55 2000W

יתרונות:

 • גודל ומשקל קטנים;
 • היכולת להשתמש בפנים ובחוץ;
 • אזור חימום גדול;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
הליוסה 55 2000 וו / איטליהמטרה - חימום אזורים פנימיים וחיצוניים, פטיו, טרסות. סוג - פולט גלי אינפרא אדום חשמלי. ספק כוח מ -220 וולט. הוא מסוגל לחמם את השטח עד 40 מ"ר. בתוך הבית ועד 16 מ"ר. בשטח פתוח. הספק 2.0 קילוואט. מידות 465x140x220mm. משקל 1.9 ק"ג. ניתן לקיבוע לתקרה ולקיר.20190 רובל

5 הוגט קומה-ר

פולט אינפרא אדום חשמלי מסוג הרצפה. נעשה בו שימוש נרחב בפנים ובחוץ. טרסות, מרפסות, פטיו של מסעדות המצוידות בו, אוספות אורחים עד סוף הסתיו. בנוסף לחום, הוא מאיר באופן מושלם את כל מה שמסביב ומחליף כמה מנורות נייחות. גוון המתכת משקף את החום של מנורת ההלוגן 3.0 קילוואט ומפנה אותו ישירות לאורחים ולחפצים. ניתן לשנות את גובה המתלה וליצור חרוט חימום לפי שיקול דעתך. מרכז הכובד הנמוך של המכשיר מונע את נפילתו. המנורה יכולה לעבוד ברציפות במשך 5000 שעות.

הוגט קומה-

יתרונות:

 • קַלוּת;
 • קיימות;
 • עיצוב מסוגנן;
 • מבצע בטוח.

חסרונות:

 • צריכת חשמל משמעותית.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
קומה הוגט - R / בלגיהמטרה - חימום שטחים פתוחים, פטיו, טרסות. סוג - פולט אינפרא אדום חשמלי. תיצור טמפרטורה נוחה על שטח של 10 מ"ר. מחקה מנורת רחוב, 224 ס"מ גובה. משקל 14 ק"ג.21400 רובל

4 מאסטר לטו ML-5 ברונזה

יחידת גז לחימום רחוב של היצרן הרוסי. העיצוב הוא פירמידה ארבע-צדדית. הגז נשרף בבקבוק זכוכית קוורץ ומחמם חפצים ברדיוס של 2.5 - 3 מטר. אם המרפסת או הגזיבו מוגנים בזכוכית או בנייר כסף משלושה צדדים לפחות, רדיוס התפשטות הקרינה התרמית יוכפל. בבסיס הפירמידה ישנה בסיס להתקנת גליל 27 ליטר. גלילי תחבורה ניתנים להזזת המבנה. סט מכשירי בטיחות הוא סטנדרטי עבור ציוד מסוג זה: בקרת גז וחיישן זווית הטיה. הצתה חשמלית מתבצעת על ידי לחיצה על כפתור האלמנט הפיזואלקטרי. העלות הממוצעת של היחידה היא 25,950 רובל. לטענת הקונים, זה ערך טוב לכסף. עבור הסכום שצוין, המשתמש מקבל תנור עם פונקציית מנורה ואלמנט עיצובי לחלקת הגן.

מאסטר לטו ML-5 ברונזה

יתרונות:

 • מהימנות;
 • עֲמִידוּת;
 • עיצוב מסוגנן;
 • מבצע בטוח.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
מאסטר לטו ML-5 ברונזה / רוסיהפולט אינפרא אדום חיצוני בגז בצורת פירמידה, גובה 2.25 מ ', במשקל 25 ק"ג. לנוחות התנועה באתר, הוא מצויד בגלילי הובלה. דלק - גז נוזלי בגליל (לא כלול בחבילה). יישום - מרפסות חיצוניות, מרפסות, בתי קפה חיצוניים, פאטיו. תא הבעירה סגור בזכוכית קוורץ. הפעלה בטוחה מסופקת על ידי חיישן בקרת להבה, כיבוי מבער בעת הפיכת ההתקנה. המבער מודלק על ידי לחיצה על כפתור המצת הפיזואלקטרי. טמפרטורה נוחה ברדיוס של 5 מ '. ויסות החום בטווח של 2 עד 8 קילוואט מתבצע באופן ידני.25950 רובל

3 Gardensun Heather Pyramid Black

המוצרים של חברת Jiangsu Gardensun Furnace Co. הסינית בע"מ, המיוצגת בביקורת על ידי Gardensun Heather Pyramid Black. מכשיר פירמידי המשלב באופן אורגני את הפונקציות של תנור חוצות, מנורה וקישוט של אזור פרברי. המטרה העיקרית היא לשמור על טמפרטורה נוחה במרפסת או במרפסת, ברדיוס של 4-5 מטר. עם תחילת בין הערביים, הלהבות שמאחורי הזכוכית המחוסמת של הפירמידה מאירות את הרציף בלשונות רוטטות של להבה חיה.

הקונסטרוקציות עשויות נירוסטה. בטיחות התפעול מובטחת על ידי חיישני בקרת גז וזווית הנטייה של המבנה. מוט הנירוסטה מגן על המשתמש מפני נגיעה בטעות בזכוכית החמה. גלילי תחבורה מסופקים לתנועה לאורך הסיפון. הצתה פיזואלקטרית. התאמת הכוח מתבצעת באופן ידני על ידי סיבוב ידית שסתום המצערת בכיוון המצוין. הרכישה תעלה 24,990 רובל. זה המחיר הממוצע.

פירמידת גרדסון הת'ר שחור

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • מבצע בטוח;
 • יתרונות של גוף תאורה ופולט גלי חום בבית אחד.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • אזור חימום קטן.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
חימום גרדסון פירמידה שחור / סיןמטרה - חימום שטחים פתוחים, פטיו, טרסות. מופעל באמצעות בלון גז (לא כלול בערכת המסירה). מסוגל לחמם שטח של 25 מ"ר. הכוח מווסת בטווח שבין 4 ל -10 קילוואט. שליטה ידנית. נדלק על ידי אלמנט פיזואלקטרי. מצויד בבקרת גז וכיבוי אוטומטי בעת התהפכות. השלם עם מפחית וצינור גז. הקונסטרוקציה היא 225 ס"מ. המשקל הוא 26 ק"ג.24,990 רובל

2 Ballu Bogh-15E

מודל נוסף מקבוצת Ballu Industrial הבינלאומית המחזיקה הוא Ballu Bogh-15E. תנור חוץ בעיצוב פירמידי. מערך הפונקציות הוא רגיל למכשירים מסוג פירמידה: הוא זורח, מחמם ומקשט את האתר. יוצר תחושה של נעימות ונוחות ברדיוס של שלושה מטרים על מרפסת פתוחה, וכפליים אם החדר מגודר בזכוכית או נייר כסף משלושה צדדים. אם נבחר ביתן או טרסה מקורה כמקום המסיבה, המרחק מחלקו העליון של המכשיר לתקרה צריך להיות לפחות 400 מ"מ, מטעמי בטיחות. סט החיישנים הוא סטנדרטי: בקרת גז ובקרת זווית הטיה. המכשיר כבד, אך חסרון זה מפולס על ידי גלגלי התחבורה. שליטה אלקטרונית, משלט רחוק, משוכפלת על ידי לוח ידני עם ידית לוויסות אספקת הגז ולחצן הצתה של פיזו. העלות הממוצעת היא 46,978 רובל.

Ballu Bogh-15E

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • חוזק ואמינות;
 • מבצע בטוח;
 • בקרה אלקטרונית.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
Ballu Bogh-15E / קבוצת חברות בינלאומיתמטרה - חימום שטחים פתוחים, פטיו, טרסות. דלק - גפ"מ. פולט IR עם שליטה אלקטרונית (יש שלט רחוק). מצויד בגלילי הובלה לתנועה. הוא מסוגל לחמם שטח של 25 מ"ר. הכוח מווסת בטווח שבין 4 ל -13 קילוואט. הצתה של לפיד מאלמנט פיזואלקטרי. תא הבעירה מגודר בזכוכית קוורץ. מצויד בבקרת גז וכיבוי אוטומטי בעת התהפכות. השלם עם תיבת הילוכים וצינור. הקונסטרוקציה גובהה 241 ס"מ. המשקל הוא 40 ק"ג.46978 רובל

אנדרס קולסמן AG פרסומת

המקום הראשון והביקורות הטובות ביותר מגיעים ליחידת העיצוב הגרמני Enders Colsman AG Commercia. ההספק המרבי של מנורת הרצפה הוא 14 וואט. זה מספיק כדי לשמור על טמפרטורה נוחה ברדיוס של 6 מטר. הדלק הוא פרופאן או בוטאן בצילינדר סטנדרטי של 27 ליטר. גובה התנור הוא 230 ס"מ. המבער מכוסה במחזיר נירוסטה. הצתה פיזואלקטרית. בטיחות מובטחת על ידי חיישני בקרת גז ובקרת הטיה. המחיר הממוצע הוא 43,400 רובל. בהתחשב באיכות מעולה של חומרים וביצוע, המכשיר לא נראה יקר עבור משתמשים רבים. בכל מקרה, זה יצדיק את עלות הרכישה על ידי שנים רבות של פעולה ללא בעיות.

1 אנדרס קולסמן AG פרסומת

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • חומרים וביצוע באיכות גבוהה;
 • עֲמִידוּת;
 • מבצע בטוח.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

שם הדגם / שם המותגמפרטיםמחיר ממוצע
Enders Colsman AG מסחרי / גרמניהמטרה - חימום שטחים פתוחים, פטיו, טרסות. סוג - תנור אינפרא אדום עם שליטה מכנית (ידנית). מצויד בגלילי הובלה לתנועה. מיוצר מנירוסטה מלוטשת. ספק כוח - פרופאן / בוטן מבקבוק 27 ליטר (לא כלול בערכת המסירה). שומר על טמפרטורה נוחה ברדיוס של 6 מ '. הצתת להבה מאלמנט פיזואלקטרי. מצויד בבקרת גז וכיבוי אוטומטי בעת התהפכות, חיישן בקרת להבה. השלם עם תיבת הילוכים וצינור. בנייה בגובה 230 ס"מ. משקל 30 ק"ג.43400 רובל

תנורי חוצות הם דרך נהדרת להאריך את עונת הקוטג'ים בקיץ בסוף הסתיו. הם ירחיבו את מעגל התקשורת שלכם, שכן לא רק יתושים, אלא גם שכנים במדינה יתחילו לנהור לאורם. מכשירים אלה יאפשרו לבעלי בתי הקפה לקבל מבקרים במרפסות פתוחות לזמן ארוך יותר, מה שאומר שהם יכולים להרוויח יותר. איזה תנור לקנות אתה תלוי.אנו מקווים שהסקירה שלנו תעזור לך להבין כיצד לבחור תנור חוצות, למצוא את האפשרות הנכונה ולהימנע מטעויות בעת בחירתך.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *