סקירה של מיטב השפשופים והקליפות לקרקפת

0

כל אישה, ללא יוצא מן הכלל, חולמת להראות מושלמת. בגדים, בושם, אביזרים הם עניין של טעם, אך עור מטופח, חיוך יפהפה, שיער בריא באמת ישלימו כל מראה. למרבה הצער, קורה שאיזה דבר קטן ומעצבן מקלקל את כל הרושם. למשל קשקשים על הכתף או דחף לגרד את הראש מדי פעם. אתה לא יכול להגיד לכולם שיש לך קרקפת רגישה או שמים קשים גורמים להתקלפות. אין צורך להסביר, אך יש להתמודד עם תופעות לא רצויות. קרצופים וקליפות מיוחדות מושלמות לעזרה בטיפול בקרקפת.

עם הטיפול הנכון, אתה יכול לשכוח מחוסר נוחות וקשקשים. ושיער יפה יהפוך למושא הערצה לנשים ולגברים שמסביב. בנוסף, למוצרים כאלה אין רק איכויות שימושיות, אלא שבמקרים מסוימים הם יכולים לשלב בין איכויות שמפו, מזור ואפילו להקל על עיצוב השיער.

היכן להתחיל טיפול מלא

בריאות באופן כללי תלויה בגורמים רבים. בריאות הקרקפת אינה יוצאת דופן. ללחץ, מחסור בויטמינים ותת תזונה יש השפעה שלילית. גם מנוחה טובה חשובה. לכן, אם תיישם גישה משולבת, התוצאה תהיה אפקטיבית ככל האפשר. למרבה הצער, ההשפעה לא תהיה מיידית. הסימפטומים לא ייעלמו מיד, אך ניתן לטפל בהם וצריך להתמודד איתם. בעיות נפוצות הן התקלפות, קשקשים, גירוד ושריפה. מוצרים קוסמטיים יעזרו להתמודד איתם באופן חלקי. לדוגמא, כגון קרצוף ראש או פילינג. איך לבחור נכון?

אל תטעו בבחירת מוצרי טיפוח לשיער, זכרו כי SLS וחומרים פעילי שטח אחרים בהרכב עלולים לגרום לבעיות עור, הימנעו גם מסיליקונים, הם מכבידים על שיער.

לכן, אם מצב השיער והקרקפת שלך לא מספק אותך, אז צריך לטפל בבעיה. ראשית כל, הרגלים רעים משפיעים לרעה על מצבם. יש לכלול את השימוש במוצרי אלכוהול וטבק במידת האפשר. הגבילו את השימוש במזונות לא בריאים, אוכל לא בריא מזיק לא רק למראה החיצוני, אלא גם פוגע בגוף מבפנים. כלול בתפריט שלך אגוזים, פירות וירקות טריים. מנוחה טובה גם לא חשובה. נסו לנוח ביחס למאמץ, עורכם יודה לכם.

בשילוב עם הטיפים לעיל, השתמש בתמרוקים המתאימים לסוג השיער שלך. לפני הטיפול הבסיסי, עליך להכין את שיערך בזהירות.

ניקוי יעיל

ישנן מספר דרכים לנקות את השיער. אחד היעילים ביותר הוא שימוש בשפשופים וקליפות מיוחדות. בתורם, הם יכולים להיות מכניים או כימיים. מוצרים המייצגים את הגרסה הראשונה מכילים חלקיקים שוחקים המנקים את העור.תוכלו להשתמש באלו שנרכשו, ואם תרצו, תוכלו לבצע אפשרויות תקציב לבד בבית.

שיטת הניקוי הכימית כוללת שימוש בחומצות מסוימות בהרכב שלה. אפשרות ניקוי זו משמשת בעיקר לפי הוראות הטריקולוג. המרכיבים של מוצרים כאלה מתקשרים עם חלקיקים מתים ושומן, ממיסים אותם ומאפשרים להסיר אותם בקלות עם שמפו.

בעלי שיער בצבעים עזים כנראה מתעניינים בשאלה, האם הליך זה שוטף את הצבע? התשובה המנחמת היא לא. טיפול מקצועי בגדילים צבעוניים אינו שולל את השימוש בשפשופים, אולם מומלץ לנקות את הקרקפת שבועיים לפני הצביעה או לאחר אותו זמן אחריה. ההליך בטוח גם לתוספות שיער. אך לאחר יישור הקרטין, מומחים ממליצים לך להימנע מקילוף וקרצוף, נהלים אלה יכולים להפחית משמעותית את משך ההשפעה המיטיבה של ההחלקה.

אינדיקציות לשימוש:

 • קַשׂקַשִׂים;
 • עִקצוּץ;
 • ייצור מוגבר של חלב;
 • שימוש תכוף בלכה לעיצוב וכו '.

התוויות נגד לשימוש:

 • הַקפָּדָה;
 • פצעים וסדקים;
 • דַלֶקֶת;
 • מכתים לאחרונה;
 • יישור קרטין.

לשפשף

לכולם ידועים מזמן קרצופים קוסמטיים. הפונקציונליות הבסיסית של מוצרים כאלה כוללת פילינג מכני של שטחים מתים. הם משמשים בעיקר אנשים עם דרמיס בעייתי.

השימוש בשפשף לראש הפך פופולרי לא מזמן; כמה נשים שאינן משתמשות בשירותי מכוני יופי עשויות עדיין לא לדעת על טיפול כזה. אבל, לדברי מספרות מקצועיות, להליך זה יש תוצאה חיובית גדולה מאוד, למשל, במאבק נגד קשקשים.

מומחים ממליצים גם על קרצוף כמניעת נשירת שיער ויצירת תקעי חלב. פעולת הרכיבים תועיל גם לצמיחת שיער, קרצוף גרגירים מבצע במקביל תפקיד עיסוי.

הבנו ממה מנקה השפשף את העור, אך באיזו תדירות יש צורך בניקוי כזה הוא אינדיבידואלי. באיזו תדירות מומחים ממליצים להשתמש בשפשפים? אם מדובר באמצעי מניעה, כל שבועיים או בהתאם להמלצות היצרן. אם יש לך בעיה שיש לתקן, עליך למרוח את השפשוף באופן שיטתי, פעם בשבוע או לכל היותר שניים, אם זה לא קורא מחדש את ההוראות. אחרת, העור שלך יקבל נזק מהשימוש, ולא מהחידוש שהובטח.

AROUND ME שמפו לשפשף מקצועי לשיער ולקרקפת
יתרונות השימוש בהליך הקרצוף:

 • ניקוי בריא;
 • מניעת נשירת שיער;
 • מקל על קשקשים;
 • מגרה את צמיחת השיער;
 • אפקט עיסוי.

חסרונות השימוש בהליך הקרצוף:

 • לא יכול לשמש לדלקת;
 • אם מוחל בצורה לא נכונה, זה יכול לפגוע בדרמיס;
 • עלול לגרום לתגובות אלרגיות;
 • בשימוש תכוף באופן בלתי סביר, זה גורם לאפקט הפוך.

קילופים

קילוף הוא מוצר להסרה כימית של שכבת הקרנית, חלקיקי השומן והלכלוך המעורבבים איתה. למה צריך פילינג? זה מתאים לאנשים שרוצים להשיג תוצאה ארוכה יותר מאשר לשפשף. זה מנקה עמוק יותר מבלי לפגוע במשטח. קשה להעריך יתרונות את ההליך שכזה. היא נתמכת בכך שגם בדוגמניות פופולריות יש קליפות של הקרקפת בארסנל טיפוח השיער שלהן.

מה ההבדל בין קילוף לשפשוף? לשפשף יש השפעה מכנית, הקילוף כימי. השפשוף מכיל חלקיקים קשים של רכיבים שונים המקפלים קשקשים מתים. הקילוף מכיל חומצות ואנזימים הממיסים את אותם קשקשים, משקעי שומן בנקבוביות וחלקיקי שאריות של מוצרי קוסמטיקה אחרים.

LOREAL PROFESSIONNEL קליפת קרקפת סריוקסיל

יתרונות השימוש בהליך הקילוף:

 • השפעה לטווח ארוך;
 • פעולה רכה;
 • מגרה התחדשות של אזורים בעייתיים;
 • נלחם בדלקת;
 • משפר את צמיחת השיער;
 • מפחית את ייצור החלב;
 • שומר על איזון ה- pH הנכון.

חסרונות השימוש בהליך הקילוף:

 • יכול לגרום לאלרגיות;
 • לא ניתן להשתמש בנוכחות פצעים;
 • מחיר גבוה יותר.

INSIGHT REBALANCING קרם ניקוי קרקפת

עקרון הפעולה של חומרים אלה מבוסס על השפעתם של פירות וחומצות אחרות על שכבת השטח של הדרמיס. הם ממיסים אותו בעדינות ואז מסירים אותו בקלות. זה הודות לקילוף כימי שניתן להיפטר מכמה מחלות דרמטולוגיות. עם זאת, דעתם של טריכולוגים / רופאי עור היא שרק תרופה מקצועית, שנבחרה באופן אינדיבידואלי בכל מקרה ומקרה, יכולה להיות בעלת השפעה רפואית. לכן, לפני שתנסה לפתור את בעייתך לבד, לא יהיה מיותר לבקר אצל רופא שייתן המלצות על הטיפול.

בחירת המוצרים בהתאם לסוג העור

חברות פופולריות המייצרות מוצרים קוסמטיים מתעדכנות בזמנים ומשתמשות במוצריהן באנזימי פירות, ויטמינים, חומצות מועילות והופכות את המוצרים שלהם למתאימים לכל אחד. אך עלינו להודות, פתרונות אוניברסליים פחות יעילים. החליטו אם אתם צריכים קרצוף או פילינג.

אם תחליט לבצע את הליך הניקיון בבית בעצמך, היזהר מאוד בבחירת הכלי הראשי. כדי באמת להשיג את ההשפעה המיטיבה, יש למקד את התרופה לסוג העור שלך. לחישוב מעשי יש גם תפקיד חשוב, השפשוף יהיה זול יותר במחיר והצריכה די קטנה, העקביות העבה מאפשרת לכם להשתמש כלכלית בשפשוף.

מוצרי פילינג יקרים יותר גם לשימוש ביתי. הקריטריונים לבחירת מוצר פילינג ביתי הם אריזה נוחה, הוראות ברורות ומחיר משתלם. מכיוון שחומרים אלה מוחלים לפרק זמן מסוים ואז נשטפים, הכינו את כל מה שאתם צריכים מראש כדי לא לחשוף יתר על המידה את הרכב ולא לפגוע בעצמכם. הקפידו לבדוק את תאריך התפוגה, לאחר תפוגתו חל איסור להשתמש במוצר. למה שאתה צריך לשים לב במיוחד - הם המרכיבים בהרכב אליהם יש לך תגובה אלרגית.

טיפול בקרקפת שמנונית

עור שמן מהווה בעיה אמיתית לבעליו. בגללה, השיער מאבד את מראהו המסודר במהירות רבה. מוצרים המבוססים על מלח ים, שמן עץ התה, נענע, חוחובה ורבים אחרים יעזרו להתמודד עם עודף חלב. אופן השימוש במוצר מסוים נכתב בדרך כלל על התווית.

על פי ביקורות, קרצוף המלח טוב מכיוון שהוא לא מגרד את העור, וחלקיקי המלח מתמוססים בתהליך ואינכם צריכים לדאוג לכביסה בעייתית. חלקיקים אלה מספקים ניקוי עמוק.

טיפול בקרקפת יבשה

בעיקר רכיבים טבעיים מומלצים לשיער עדין ופגום ולעור יבש. השמנים האתרים בהרכב יסייעו בלחות ויעניקו טיפול נוסף. אלוורה ודבש כחלק משפשף יתמודדו באופן מושלם עם הדרישות הללו. תמצית ורדים מדמשק ראויה לאזכור נפרד; היא אידיאלית לצרכי עור יבש. היתרונות של קרצוף השיער בפנים - מרענן ומלחלח, שומר על איזון בריא של הקרקפת, מונע אובדן לחות.

טיפול בקרקפת רגילה

שמנים אתריים של קוקוס, חימר, הדרים מספקים הגנה וחיזוק של שיער רגיל. תמציות אוכמניות, חמוציות וקמומיל הן נהדרות. אגב, קרצוף מלח נחשב אוניברסלי, ולכן הם מתאימים לכולם. אתה יכול לבשל את זה בעצמך, ובזול. כמה עולה מוצר ביתי? את השפשוף הפשוט ביותר ניתן להכין עם מלח, שמן זית או חמניות וכמה טיפות שמן אתרי. בהתחשב בכך שכמעט כל המרכיבים קיימים בבית, מחירו יהיה סמלי לחלוטין.

סקירה של מיטב השפשופים והקליפות לקרקפת

עבור מי שלא אוהב את אפשרות בית המרקחת ומוצרים תוצרת בית, אתה יכול להכיר את דירוג הסרצופים והקליפות הטובים ביותר לראש בשנת 2020.

מה לחפש? מיטב יצרני הקוסמטיקה מייצרים את מוצריהם ללא פרבנים. כמו כן, וודא כי ההרכב אינו מכיל סולפטים.

שֵׁםמפרטיםכרךמחיר
טיפול בסלון מכון קרקפת אלתרנה קוויאר
תרופה מקצועית. מיועד לניקוי קרקפת יבשה. מעניק לחות, נלחם בדלקות ובגירודים, מקל על גירויים.180 מ"ל7200 לשפשף
LOREAL PROFESSIONNEL קליפת קרקפת סריוקסיל
מנקה באופן מושלם את הקרקפת והשיער עם פעולת חומצה גליקולית. מתאים לכל סוגי העור.225 מ"ל4500 לשפשף
NOOK Ph 6,2 טיט חימר מטהר חימר קרקפת סופר אקטיבי
נלחם בקשקשים. מתאים לקרקפת שומנית ומונע התקלפות חוזרת.150 מ"ל2900 רור
פול מיטשל עץ תה טיפול לקילוף קרקפת
מנקה, מעניק לחות ומזין את הקרקפת. נותן כוח וברק לשיער. נלחם בקשקשים.200 מ"ל2000r
Framesi MORPHOSIS SCALP CONTROL
סוכן קילוף. מרפא ומחדש את הקרקפת, נלחם בקשקשים. לעור שמן.150 מ"ל1500 לשפשף
INSIGHT REBALANCING קרם ניקוי קרקפת
קרם פילינג פילינג היפואלרגני. מנקה את העור ונלחם בקשקשים. מתאים לכל סוגי העור.180 מ"ל1000 שפשוף
AROUND ME שמפו לשפשף מקצועי לשיער ולקרקפת
מנקה שיער ומקלף עור מת. הפעולה מבוססת על תכונותיהם של חומצה סליצילית, תמציות צמחים ומנטול.230 מ"ל800r
OLLIN FULL FORCE קילוף קרקפת
פעולה עדינה, ניקוי עור איכותי.קילוף טבעי על בסיס תמצית במבוק.150 מ"ל550 לשפשף
קולגן ימי Bielita קרצף פעיל לקרקפת. מתחדשת
מנקה את העור, משפר את זרימת הדם. הודות ל- D-panthenol, הוא מתחדש ומחזק את העור והשיער.150 מ"ל150 שפשוף

הוגן בהדרגה את הדירוג הקליני של Alterna Caviar של מוצרי טיפוח איכותיים. המאפיינים המוצהרים של המוצר מבטיחים תוצאות מצוינות לאחר מספר מועט של יישומים. תרופה זו שייכת לרפואה ומצדיקה את עלותה.

טיפול בסלון מכון קרקפת אלתרנה קוויאר

קוסמטיקה של קטגוריית המחירים האמצעיים או שוק ההמונים מכילה גם בארסנל כלים שיכולים לעזור בבעיות בשיער. כספים כאלה, למשל מהיצרן Bielita, ניתנים לרכישה במחיר דמוקרטי מאוד.

קולגן ימי Bielita קרצף פעיל לקרקפת. מתחדשת

OLLIN FULL FORCE הוא שילוב מצוין של מחיר ואיכות. קרצוף זה מכיל בסיס אורגני, המורכב ממרכיבים טבעיים. מה שהופך אותו למוצר אטרקטיבי מאוד.

OLLIN FULL FORCE קילוף קרקפת

במחיר, מוצר מקומי יהיה מקובל יותר מאשר אנלוגי מיובא. המחיר הממוצע לצינור של קרצוף ראש הוא מ- 70 רובל. איזה מוצר עדיף לקנות, איזו חברה עדיף לבחור - תלוי בצרכים וביכולות שלך.

יתרונות השימוש בשפשפות וקליפות

 • שמנים אתרים מספקים לא רק אפקט מרפא, אלא גם ארומה נעימה;
 • מספק שיקום וחיזוק הכיסוי, משפר את המיקרו-סירקולציה, דבר שימושי במאבק נגד נשירת שיער, וגם מפחית את ייצור החלב;
 • מרקם עדין וארומה נעימה יאפשרו לכם ליהנות מהליך בריא;
 • על פי ביקורות, הכלי נותן נפח לשיער, אזור השורש נשאר נקי יותר;
 • אפקט סטיילינג;
 • גירוי גדילה והתעוררות של זקיקי השיער;
 • לא מייבש שיער;
 • נגד קשקשים;
 • נותן ניקוי עמוק.

חסרונות בשימוש בשפשפות וקליפות

 • הבושם לא רק מעניק ארומה נעימה למוצר, אלא יכול גם לגרום לאלרגיות;
 • כמה זמן ההשפעה נמשכת מהיישום תלויה במוצר הספציפי;
 • אין למרוח לפני ואחרי צביעת שיער;
 • מזיק לשיער לאחר החלקת קרטין.

טיפול סביר הוא המפתח ליופי ובריאות

לסיכום כל האמור לעיל, אנו יכולים לומר שהשימוש בשפשופים וקליפות יועיל מאוד לשיערך. גם לקרנות זולות תהיה השפעה מינימלית אך חיובית. עורך יהפוך בריא ונקי, ושיערך יהפוך סמיך ומושך יותר. העיקר הוא להתבונן באמצע הזהב בכל דבר ולא להתעלל בהליך זה יותר מדי.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *