כיצד לבחור מכונת תפירה לביתך: סקירה של הדגמים הטובים ביותר 2020

0

מכונת תפירה היא יחידה שימושית בביתכם. עם פריט כזה בהישג יד, תוכלו לתקן במהירות בגדים ישנים, לקצר מכנסיים ארוכים, וילונות מכפלת ופשוט לעסוק בתחביב המועדף עליכם - תפירת בגדים חדשים.

כיצד לבחור מכונת תפירה לביתכם מדגמי 2020? הרי הבחירה המוצגת בשוק היא עצומה, וכלל לא קל להחליט על סוג מכונת התפירה. ישנם קריטריונים שונים לבחירת אגרגט, ומאמר זה יעזור גם למשתמש מנוסה וגם למתחילים למצוא במהירות טכניקה לצרכיהם.

קריטריונים לבחירת מכונת תפירה

 • חווית תפירה

למתחילים, מומלץ להתחיל בפיתוח כישרונות תפירה במכונה פונקציונלית קטנה, בגלל התוכנות והפונקציות הרבות, אתה יכול להתבלבל ולאכזב בתחביב שלך. לתופרות מנוסות, להפך, זה יגביר את רמת המיומנות.

 • באיזה מחיר צריך להתמקד

מדיניות התמחור מגוונת מספיק בכדי להבין באיזה מחיר לנווט, עליכם להחליט איזו פונקציונליות של המכונה נחוצה לכם: בקרה ידנית או מחשב פשוטה.

 • מטרת התפירה

לתיקון בגדים פשוט, עדיף לבחור אפשרויות תקציב לדגמים. אם העבודה כוללת תהליכים מורכבים, עדיף להתעכב על תצוגות רב תכליתיות, אפילו עם overlock.

 • מַנגָנוֹן

למכונות הטובות ביותר יש התאמת תפרים של 0-7 מ"מ ואורך של 0-5 מ"מ. התאמת תפרים מאפשרת להשתמש בשילובי תפרים מרובים.

 • חלקי חילוף

הקפד לשים לב לנוכחות אביזרים. במקרה של תקלה, הדבר יקל על תיקון ציוד התפירה. אביזרים נוספים מגבירים את הפונקציונליות של העבודה.

 • גודל היחידה

דגמים קטנים יותר ישתלבו היטב בכל חלל, אולם למכונות תפירה מגושמות יש יותר פעולות מובנות ואפשרויות טיפול גדולות יותר בבדים. אם המכונה נחוצה לעבודה יומיומית, עדיף לבחור סוג מכני, טפסים ממוחשבים בגודל קטן אינם כל כך קלים למצוא.

 • סוגי חומרים

לא קשה לבחור מכונה על פי סוג הבד המשמש לתפירה, מספיק לדעת את הניואנסים של כמה נקודות. לחומרים עדינים, מתאימה טכניקת תפירה עם כף רגל טפלון ומתכווננת. עבור בדים כבדים וקווילינג, נעשה שימוש בתפר רחב, כך שהמכונה צריכה להתאים את כף הרגל ורגל התפרים הגבוהה. עבור סריגים, המכונה זקוקה לתוכניות פונקציונליות מובנות.

אם אתה לוקח בחשבון את ההמלצות, אתה יכול לבחור מכשיר ביתי רב-תכליתי.

ציוד טכני של המכונה

נשים מחטות לא מנוסות או כאלה שרק מתחילות ניסיון בתפירה צריכות ללמוד בקפידה את הציוד הטכני ולבחור דגמים שעיצובם ופונקציונליות שלהם עומדים בקריטריונים הבסיסיים הבאים:

מאפייןתיאור
חלקים מתפקדיםחייב להיות ממוצא מתכתי.אפשרויות תקציב משתמשות בפלסטיק, זה נכשל במהירות, עבודה לטווח הארוך לא תהיה עבור דגמים כאלה.
כוח פגיעה במחטמאפיין את כוחו של המודל. אפשרויות יקרות מתמודדות עם צפיפות חומרים שונה, קיבולת היחידה שלהן תואמת. בבחירת אפשרויות תקציב אינך יכול להשתמש בהן לתפירת חומרים עבים. הדגמים האחרונים כוללים פונקציה להתאמת כוח הפנצ'ר.
לחץ ברגלעבור מכונות תפירה במחירי תקציב, כיוונון לחץ כף הרגל על ​​הבד הוא ידני; עבור סוגים יקרים של מכונות, ההתאמה מתבצעת באופן אוטומטי.
תְפִירָהלמתחילים כדאי לשים לב לאגרגטים הכוללים סוגי תפרים בסיסיים ונוספים, למשל, מעונן, זיגזג וכפתור.
הזנת בדים אוטומטיתפעולת הזנת החומרים מתוכנתת בהכרח במכונה, היא מקלה על תהליך התפירה.
כפתור הפוךחובבים לא מנוסים צריכים ללמוד את נוכחותו של כפתור זה. בזכותו ניתן לתפור הפוך, משתמשים בו בעת אבטחת המיתר.
חורי כפתוריםבדגמים זולים, חורי כפתורים נתפרים באופן ידני בשלבים, במכונות יקרות עם פונקציונליות רחבה, מספיק להחליף את כף הרגל, חור הכפתור מעובד אוטומטית.
צִיוּד החבילה מהסוג הנבחר צריכה לכלול מחטים וכפות רגליים הניתנות להחלפה. רגל אוברלוק רצויה למכפלת, לתפירה ברוכסנים.
רוחב תפר ואורךכדי לכוון את התפירה האפשרית של בדים במשקלים שונים, יש לקחת בחשבון את המאפיינים הטכניים הבאים: אורך התפר המרבי מציין עד כמה ניתן לתפור את הבד. רוחב התפר המרבי מאפיין את האפשרויות של תפרים דקורטיביים.

חָשׁוּב! תא אביזר - תכונה שימושית ויש למצוא אותו ברוב הקוצץ.

סוג הסעה

למכונות זולות יש מעבורת מתכת אנכית מובנית. החסרונות הם שאי אפשר לשלוט על כמות החוטים במהלך ההפעלה, המעבורת יוצרת רעש פעולה חזק. מכונות מקצועיות ויקרות עובדות עם מעבורת אופקית עם כיסוי שקוף. היתרון הוא שליטה על צריכת החוטים על הסיסה.

למעשה, ישנם סוגים נוספים של הסעות. נשים מחטות מנוסות יודעות על כך; זה יהיה שימושי עבור תופרות מתחילים לברר את המאפיינים של כל סוג.

מתנדנד אנכי

מעבורת כזו שימשה עוד בתקופה הסובייטית, ועכשיו היא סוג המעבורת הנפוץ ביותר במכונות כתיבה מודרניות. ביחידות כאלה פעולת ההסעה מדויקת ומדויקת. תצורה נוספת אינה נדרשת להפעלה. יחידות עם הסעה כזו הן בעיקר ממחלקת תיירים, סוגים זולים פועלים בהסעה כזו. האמינות של דגמים כאלה כובשת את הצרכנים. עם זאת, כוחה של מעבורת התנופה נמוך בהשוואה לאחרים, ויש מגביל מהירות. המכונה רועשת למדי.

סיבוב אנכי

המעבורת אנכית, מסתובבת במעגל. המחיר הממוצע של מכונית עם הסעה כזו הוא בסדר גודל גבוה יותר מדגמי מחלקת תיירים. מאפיין מובהק של היחידה הוא כוח העבודה הגבוה שלה, המתאים לעיבוד בדים בעלי צפיפות שונה. אוניברסלי. יכול לשמש לתפירת משי ועור.

סיבוב אופקי

הסיסה מוכנסת ישירות לוו, נוח לפקח על צריכת החוט על הסיסה במהלך התפירה, החוט התחתון מושחל אוטומטית. מאפיינים מובהקים: ריצה חלקה של המכונה, רעש במהלך התפירה. המעבורת עשויה פלסטיק, לכן יש להקפיד על ההמלצות להפעלת המכונה, שכן הזנחה תביא לשבירה והחלפה מוחלטת של המעבורת. המעבורת האופקית היא חלק זול שניתן לרכוש מיד עם יחידה חדשה.

מכונות תפירה ביתיות

סוגים אלה של מכונות מצוידים לשימוש ביתי, יש סיווג של דגמים על פי מנגנון הפעולה. ישנן מספר קטגוריות. עוד על כל אחד.

אלקטרומכנית

הם קלים לשימוש ויש להם עלות אטרקטיבית.מהירות התפירה המרבית בדגם זה תלויה לחלוטין בלחץ על הדוושה. טכניקה זו נוחה למתחילים מלכתחילה. פה יכולת תפעולית קטנה, אך היחידה אמינה, חלקים שבורים מתקנים במהירות. המכונה האלקטרומכנית אינה מיועדת לתפרים ותפרים מורכבים, הפונקציונליות של התוכניות מוגבלת מאוד.

אֶלֶקטרוֹנִי

היחידה האלקטרונית המובנית מאפשרת לך להתקין את המכונה לתפירת כל מיני תפרים ודוגמאות. סוג הבקרה האלקטרוני שולט בתהליך מלאכת היד. מה כלול בפונקציונליות של יחידת התפירה: מיקום המחט; הרמה אוטומטית של כף הרגל; מגביל מהירות; ביצוע עבודה ללא שימוש בדוושה.

מכונת הכתיבה האלקטרונית מסוגלת לשנן פונקציות שהוגדרו קודם לכן, להתאים באופן אוטומטי את התפרים והתפרים לסוג הבד ויכולה להיות בעלת תצוגת LCD, מה שמקל מאוד על העבודה. הוראות ברורות עוזרות למתחילים לשלוט במהירות ביחידה. רק הכפתורים הדרושים נשארים על גוף הדגם, מכיוון שקוצץ החוטים, הפוך, פונקציות אחרות מוגדרים דרך התצוגה. החיסרון של הדגם הוא העלות הגבוהה שלו והתיקונים הקשים.

דגמי מחשבים

עם מודל כזה פעולות התפירה עובדות באופן עצמאי, ויש בקרת מהירות. הוא מסוגל לתפור בדים עבים, ליצור תפרים וחורי כפתורים באיכות גבוהה במהירות נמוכה.

למקצוענים, דגמי מחשבים פותחים מגוון רחב של תוכניות, רקמה כלולה, לולאות לולאות, יש תפירה בכמה כיוונים. לא כל הפונקציות מוצגות במלואן בכל מכונה, הכל תלוי במחיר.

חיי השירות של יחידות ממוחשבות הם ארוכים, אולם יש ללמוד בקפידה את הוראות השימוש והתפעול של כל פונקציה מובנית. אם לא תשים לב לכך, תצטרך לתקן את המכונה, ועלות החלפים והתיקון עצמו יביאו לסכום עגול.

המודל הנשלט על ידי מחשב הוא רב תכליתי ויקר, קשה למצוא מכונה תקציבית באיכות גבוהה. עבודה על מכונת תפירה כזו היא תענוג, היחס בין מחיר לאיכות נשמר היטב.

עדיף לא להתחיל את החוויה של אדון תפירה עם ציוד ממוחשב.

מכונות רקמה ותפירה

מכונת המחשב כוללת יחידת רקמה. למודל כזה יכולת להתחבר למחשב ולהוריד את המידע הדרוש לרקמה. כדי לבחור את היחידה הנכונה, עליך לדעת את עקרון הפעולה. הפונקציונליות מאפשרת לך לרקום בשיטה פשוטה וגם בתפירה, ניתן להעביר תמונות לבד. המכונה משתמשת בחישוק, בקרת הרקמה נשלטת לחלוטין על ידי המחשב, אין צורך בהתערבות, אם רק התבנית מורכבת מכמה צבעים, אז יש צורך להחליף את החוטים.

לפני הקנייה, כדאי שתדעו את הגודל המרבי של הרקמה מבלי לסדר מחדש את החישוק ועם הסידור מחדש. שיטת הידוק החישוק בשתי נקודות מהימנה יותר. בכמות גדולה של רקמה עדיף לרכוש מכונות תעשייתיות.

לתצוגה תפקיד חשוב. בדגמים זולים, המסך מציג תמונה בשחור לבן עם מספרי צבע, בעוד שליחידות יקרות יש תמונה סופית צבעונית.

תופרות לא מנוסות צריכות לקחת בחשבון שהן לא יוכלו לחסוך כסף במכונות מסוג זה. ציוד תפירה זול יתפור בצורה גרועה, והדגמים הטובים ביותר יקרים.

לכסות

יחידות כאלה משמשות לרקמת תפר שטוח, הדרוש לעיבוד מסודר של הקצה החתוך של מוצר סרוג או נמתח. בעבר, מכונות כאלה היו רק לשימוש תעשייתי, כעת פונקציה זו קיימת במספר מכשירים ביתיים.יש מכונות תפירה נפרדות. אין להם מעבורת, החוט עובר מיד אל הלופר והמחט.

ניתן לחזור על תפר זה במכונות תפירה עם שתי מחט, אך האיכות ומהירות התפירה יושפעו.

תפרים שטוחים נמתחים היטב, אינם מעוותים. הם יכולים לשמש הן לגימור דקורטיבי ולהפוך לחלק מהפונקציונליות הבסיסית, חיבור על מוצר סרוג.

לאחר שקבעתם את האפשרויות של תפר שטוח, והחל מהפונקציות הדרושות שלו, תוכלו לבחור טכניקה לשימוש ביתי ספציפי.

אוברלוק

לשם מה היחידות האלה? המכשיר הקיף את קצוות המוצרים השונים. לעבודה נוחה במכונת תפירה עם אוברלוק, כדאי לשים לב לנוחות ההשחלה. בסיס האוברלוק כולל השלכת יתר של חוטים רבים, הוא משמש לכל סוגי הבדים. בפיתוחי מחשב יקרים משולבת פונקציה של אוברלוק, אך יש לרכוש אותו בנפרד - זה יאפשר לך לבצע תפרים טובים יותר.

האוברלוק הבית מיועד לעומסי עבודה קלים. הוא מסוגל לעבד קצוות, סכין מיוחדת לחיתוך חוטים מובנית בתוכו, מה שהופך את התפרים לאיכותיים ביותר ויכול לתפור פריטים סרוגים. אם אתה צריך לתפור סוגים שונים של בדים, אתה לא תהיה מוגבל לאוברלוק אחד.

אתה לא צריך לרכוש חוטים מיוחדים, מחטים, הכל מתאים ממכונת תפירה.

ליחידה שימושית שכזו יש חסרון אחד - תהליך ההשחלה המסובך. דגמים מודרניים מתוכנתים לשים באופן אוטומטי את החוט, אך העלות של מכשירים כאלה גבוהה ולא כולם יכולים להרשות לעצמם לרכוש דגם כזה.

יש סוג של אוברלוק - כיסוי. האחרון מתפקד יותר רחב, עושה: עננות יתר, תפרים שטוחים ותפרי חיבור שונים לסריגים.

לתפירת בגדים לעצמך, אתה יכול להשתמש בחפיפות מובנות במכונות תפירה, אם אתה מתכנן לתפור למכירה, תצטרך לקנות מכשיר נפרד לעיבוד קצוות, זה יהפוך את התפרים לאיכותיים ויפים.

קריטריונים שמתחיל צריך לשים לב אליהם כאשר קונים אוברלוק

בעבודה באגים, יש לבחור אוברלוק עם התכונות הבאות:

 1. תפר מגולגל;
 2. בקר מתח חוט;
 3. בחירת רוחב התפר האופטימלי;
 4. מסוע דיפרנציאלי;
 5. וסת סכינים;
 6. רגל לוחצת.

דירוג מכונות תפירה. הטובים ביותר ב- 2020

מכונות התפירה הטובות ביותר בשנת 2020 היו דגמים של כמה חברות. ביניהם דגמים המתאימים לנשות מחט חסרות ניסיון לחלוטין, ומכונות לאומנות מהקטגוריה הגבוהה ביותר.

מיטב יצרני מכונות התפירה, ללא ספק המובילים הפופולאריים באיכות המוצר: זינגר, ג'נום, האח, ברנינה.

עשרת הדגמים הפופולריים ביותר כוללים את הדגמים הבאים:

ג'נום 90 א

מקום עשירי.

 • בקרה אלקטרומכנית;
 • סוג המעבורת - אופקי;
 • פלטפורמת שרוול;
 • 23 פעולות שתוכנתו;
 • פונקציית עיבוד לולאה אוטומטית;
 • 4 סוגי תפירה;
 • מחיר - 14,990 רובל.
ג'נום 90 א

יתרונות:

 • יחידת התפירה קלה לתפעול;
 • מגוון רחב של תוכניות;
 • מתאים לתופרות עם רמות ניסיון שונות;
 • ציוד עשיר;
 • תקופת אחריות ארוכה - 1825 יום.

חסרונות:

 • כבל חשמל קצר.

מסורת הזמר 2282

מקום תשיעי.

 • בקרה אלקטרומכנית;
 • יש תאורה;
 • מספר פעולות התפירה: 34;
 • עיבוד לולאה - אוטומטי;
 • 4 סוגי תפירה;
 • עלות - 8490 רובל.
מסורת הזמר 2282

יתרונות:

 • התקנת בקרה פשוטה;
 • בגודל קטן;
 • מגוון רחב של פעולות.

חסרונות:

 • הסעה מתנדנדת;
 • תפרים עדינים בעת תפירת בדים כבדים.

ג'אנום קרפט זיכרון 5200

מקום שמיני.

 • עובד מלוח מחשב;
 • תפירה ללא דוושה;
 • מעבורת אופקית;
 • מתוכנת - 561 פונקציות;
 • בקרת כוח לנקב;
 • ויסות לחץ על כף הרגל;
 • הסט השלם כולל את כל סוגי הרגליים;
 • מארז אחסון קשיח;
 • קל.
ג'אנום קרפט זיכרון 5200

יתרונות:

 • תפירה איכותית;
 • צְפִיפוּת;
 • פונקציית השחלה אוטומטית.

חסרונות:

 • אין יחידת רקמה;
 • עליכם להבין היטב את ההוראות;
 • ציוד יקר - 35,590 רובל.

האח INNOV-‘IS 10

מקום שביעי.

 • בקרה אלקטרונית;
 • מעבורת סיבובית;
 • משקל מועט;
 • פונקציות שתוכנתו - 16;
 • מייצב כוח לנקב;
 • בקר לחץ של כף הרגל על ​​הבד;
 • דפוסי מקסי;
 • יועץ;
 • עבודה ללא דוושת כף רגל;
 • עלויות - 21,900 רובל.
האח INNOV-‘IS 10

יתרונות:

 • פונקציות פשוטות;
 • פלטפורמת שרוול;
 • היכולת לעבוד עם מחט תאומה.

חסרונות:

 • רק 2 סוגי תפרים;
 • מארז רך;
 • אין התאמת לחץ ברגל.

VLK נאפולי 2400

מקום שישי.

 • בקרה אלקטרומכנית;
 • תאורה במהלך העבודה;
 • פונקציונליות תפעולית: 19;
 • עיבוד לולאה - חצי אוטומטי.
VLK נאפולי 2400

יתרונות:

 • בגודל קטן;
 • שליט על הגוף;
 • מחיר משתלם - 3890 רובל.

חסרונות:

 • תופר גרוע בדים צפופים;
 • היעדר פלטפורמת שרוול.

ג'נום תפר את חלום 510

מקום חמישי.

 • בקרה אלקטרומכנית;
 • הסעה מתנדנדת;
 • כף רגל לרוכסנים בלבד;
 • מספר התוכניות המרבי הוא 14;
 • עיבוד לולאה חצי אוטומטי;
 • פלטפורמת שרוול;
 • מחיר - 6550 רובל.
ג'נום תפר את חלום 510

יתרונות:

 • הרבה רכיבים, מה שהופך את המכונה לאוניברסלית במחיר סביר.

חִסָרוֹן:

 • מעט רכיבים;
 • אין תאורה אחורית.

האח E15

מקום רביעי.

 • בקרה אלקטרומכנית;
 • תְאוּרָה;
 • מעבורת אופקית;
 • מספר פעולות: 14
 • לולאה חצי אוטומטית;
 • תפר עיוור, תפר נמתח, תפר עיוור אלסטי;
 • מחיר - 5890 רובל.
האח E15

יתרונות:

 • איכות תפירה מעולה;
 • התקנה פשוטה.

חִסָרוֹן:

 • מהירות עבודה נמוכה.

זמר 8280 עמ '

מקום שלישי.

 • בקרה אלקטרומכנית;
 • הסעה מתנדנדת;
 • פונקציונלי - 8 תוכניות;
 • שידור דו-שלבי;
 • כל סוגי התפרים מתוכנתים;
 • מחיר - 6490 רובל.
זמר 8280 עמ '

יתרונות:

 • חיי שירות ארוכים;
 • יש פנס אחורי.

חסרונות:

 • מודל היחידה מתאים למתחילים, מכיוון שיש לו מערך תוכניות בסיסי;
 • אין פלטפורמת שרוול;
 • שקית אחסון רכה.

האח CX5

מקום שני.

 • בקרה אלקטרומכנית;
 • סידור אופקי של הסליל;
 • עיבוד ידני של הלולאה;
 • כולל רגל לרוכסן בלבד;
 • פלטפורמת שרוול;
 • עלות המכונה היא 5490 רובל.
האח CX5

יתרון:

 • אפשרות לשלוט על צריכת החוטים;
 • תפירה איכותית.

חסרונות:

 • יחידה למתחילים, שכן ההגדרות הבסיסיות מובנות;
 • ציוד קטן.

ג'נום 2015

המקום הראשון.

 • בקרה אלקטרומכנית;
 • הסעה מתנדנדת;
 • תוכניות שנקבעו - 15;
 • כפתור רקמה דו-שלבי;
 • תפרי אוברלוק וסוגי תפרים בסיסיים;
 • עלות המודל היא 6440 רובל.
ג'נום 2015

יתרונות:

 • האפשרות הטובה ביותר למלאכת יד אוניברסלית, מכלול הפונקציות אופטימלי לכל רמת מיומנות;
 • הגדרת פונקציות מהירה;
 • חיי שירות ארוכים.

 • לדברי הצרכנים, למודל זה אין חסרונות.

באיזו מכונת כתיבה לעצור

כפי שמראה דירוג המכוניות הפופולריות ביותר, בשנת 2020, כאשר בוחרים דגם, אין צורך להתמקד במחיר. כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות מודל הגון לשירותי צרכנים.

עדיף למתחילים להתמקד במודלים עם מערכת פעולות בסיסית, אומנים מנוסים נותנים עדיפות ליחידות עם אביזרים נוספים ופונקציונליות רחבה.

כדי לענות על השאלה איזו חברה עדיפה לקנות מכונת תפירה, עליך להתמקד במאפייני הדגמים המתוארים במאמר, ולהשוות איזו חברה יכולה להציע את האפשרות המתאימה ביותר.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *