בחירת הטלוויזיה הטובה ביותר במטבח בשנת 2020

0

לרוב אדם נמצא במטבח. כדי שיהיה יותר מהנה, מעניין יותר לבשל, ​​לשטוף כלים, לעשות מטלות ביתיות, אתה יכול להציב שם טלוויזיה.

צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של הטלוויזיות הטובות ביותר למטבח, בנויות לפי קטגוריות מחירים, החל מהתקציביות ביותר ועד למחלקת הפרימיום.

מטבח וטלוויזיה

טלוויזיות למטבח

האלכסון של הטלוויזיה נבחר בהתאם לכיכר המטבח. הבחירה מושפעת גם מזווית הצפייה, שכן בחדר זה תצטרכו להסתכל על המסך לא רק ממקום אחד ספציפי, אלא מזוויות שונות, במהלך העבודה, בישול, ניקוי שולחנות, שטיפת הכיריים וכו '. לכן, דגמי המטבח נבדלים מאלו שנרכשים לסלון, לחדרי השינה, לחדרי הרחצה. כאן, הטלוויזיה חייבת להשתלב באופן אידיאלי בפנים של ריהוט המטבח ולהשלים אותה.

כדי להימנע מטעויות בקנייה, עליך לדעת כיצד לבחור את המכשיר הנכון, כמה הוא עולה, במה תלוי המחיר, ללמוד להבין את המאפיינים הטכניים שלו, תכונות של אלכסונים, הרחבות וכו '. תיאור הנתונים הפרמטריים של כל הדגמים בכללותם, כמו גם דירוג הטובים ביותר בשנה הנוכחית, יעזור להחליט איזה מהם עדיף לקנות.

החנויות

תכונות של דגמים מובנים בריהוט מטבח

במטבח תוכלו לקנות כל דגם שיש בו תושבות להתקנה על הקיר, כמו גם עם האלכסון הנכון. אך ישנן אפשרויות מיוחדות למכשירים המובנים בתוך מערכת המטבח, ובכך יש שילוב מושלם של מכשיר חשמלי עם הפנים.

הם מייצרים שני סוגים של טלוויזיות מובנות:

 • נרכש בנפרד, עם שלט רחוק עמיד למים, תרסיסים, מגבונים המיועדים לטיפול במשטח המסך. על מסגרת של מכשיר כזה ישנם כפתורים גדולים להחלפת ערוצים. במקרה זה, הוא קבוע בכל ארון מתאים עם ברגים, לאחר שהסרתי בעבר את הדלת או עזב אותה, ונפתח בעת צפייה בתוכניות טלוויזיה ונסגר בזהירות רבה כדי למנוע נזק למסך. השיטה נוחה אם אין ריהוט מחבר מיוחד. סוג טלוויזיה זה הוא אפשרות זולה, שכן היא זולה יותר מריהוט מובנה;
 • יש טלוויזיות במבצע שכבר מובנות באוזניות, מקרר, ארון בגדים ואפילו מכסה מנוע. חידוש זה ישמש היטב את בעלי המטבחים הקטנים ויהפוך לחלק בלתי נפרד מהפנים. אבל עבור חדרים גדולים יותר, אין טעם לקנות מכשיר מסוג זה בגלל הקוטר המיניאטורי של המסך. הם אינם עשירים בפונקציונליות שימושית נוספת, אך הם מוסיפים עלות לא צנועה לרהיטים / לציוד עצמו.

מכסה המנוע עם המסך

כפי שאתה יכול לראות, טלוויזיות מיוצרות לא רק לחדרי מגורים וחדרי שינה. בהחלט ניתן לרכוש יוקרה כזו למטבח, או אפילו לחדר האמבטיה. לטענת קונים רבים, מכשירי החשמל הללו אינם מיותרים מכיוון שהם מסוגלים בהחלט להקל על המארחת לבלות את שהותה היומית הארוכה במטבח.אבל למרות שהמסכים עמידים בפני גורמים סביבתיים מרגיזים רבים, הם עדיין חשופים מאוד במטבחים לרטטים שונים ממכשירים חשמליים אחרים, לחות, קיצוניות בטמפרטורה, אשר יכולים לתרום לכישלונם המהיר, שיש לשים לב אליו במיוחד.

נתונים פרמטריים

המאפיינים של דגמי הטלוויזיה משמשים כקטגוריות בחירה חשובות. מכשיר טוב ישמש בבית יותר מעשור, בתנאי שישתמשו בו נכון. לכן, לאחר שלמדנו פרמטרים אלה, את התכונות של כל הדגמים הפופולריים של טלוויזיית LCD, תוך התחשבות ביחס בין מחיר לאיכות, תוכלו לעשות בלי טעויות בעת בחירה. אחרי הכל, הטלוויזיה צריכה להפוך לרכישה נעימה, מוצלחת ושימושית, להיות בעלת מאפיינים חיוביים, להיות ללא כל פגמים, להצדיק את כל הציפיות של הבעלים ואת עלותה בעזרת חומרי ייצור, סאונד ומראה.

חֶדֶרפָּרָמֶטֶרמאפיין
1איכות תמונההרכישה של טלוויזיית LCD מתבצעת על מנת להציג סרטים, תוכניות טלוויזיה, סדרות טלוויזיה עליה עם רפרודוקציה צבעונית טבעית יותר, ניגודיות גבוהה, סאונד איכותי ותמונה אידיאלית. טכנולוגיות מודרניות הובילו לחידוש כזה כמו UHD - זו הרחבה של מסך ברמת דיוק גבוהה של 3840x2160 (8 מיליון פיקסלים), טוב יותר מ- FHD רגיל, בו הרחבה אינה עולה על 1080p (2 מיליון פיקסלים).
2בְּהִירוּתכל ציוד תצוגה צריך להיות בעל שוליים של בהירות כך שכאשר האור הסביבתי משתנה, הוא אינו מפריע לעיבוד הצבע של התמונה, כמו גם לצפייה נוחה בסצינות שונות. מחוון זה, בין דגמים קטנים, נע בין 250 ל -400 CD / מ"ר, עבור אלכסונים גבוהים הערך עולה, למשל, מסך בגודל 36 אינץ 'בעל בהירות של 500 CD / m². עם תמיכה ב- Dolby Vision ו- HDR10, התמונה רוכשת את בהירות האיכות הגבוהה ביותר, אפשרויות צבע מורחבות.
3זווית ראייהזווית הצפייה מעניקה את איכות התמונה בטלוויזיות LCD. לכן בעת ​​הקנייה כדאי לבדוק כיצד נראית התמונה מצדדים שונים ומרחוק. אינדיקטור זה מצוין במעלות; בדרכון, ערך של 175 מעלות אופקית / אנכית יהיה מספיק למדי.
4חיבורבבחירה חשוב לשקול מה בדיוק צריך לחבר למכשיר החשמלי, האם יש מספיק מחברים, האם יש את כל אלה הנחוצים ביותר. נכון לעכשיו, ניתן לחבר כמעט כל מוצרי אלקטרוניקה, למשל, קונסולת משחקים, מצלמות וידיאו, מצלמות, מחשבים, כונני פלאש ועוד.
ישנם מספר ממשקי חיבור:
• קלט סטנדרטי לצלחת לווין;
• HDMI - להעברת אותות בעלי המאפיינים הגבוהים ביותר עד 2560x1440 פיקסלים;
• SCART - צליל ותמונה מועברים באמצעות כבל;
• VGA או D-Sub - הכבל מחבר את המחשב לטלוויזיה;
• DLNA - תמיכה באמצעותה תוכלו לחבר כל מכשיר מחשב למסך ולהציג תמונות שנשמרו לא רק בכונן הקשיח, אלא גם פורסמו באינטרנט;
• כונני הבזק מסוג USB מחוברים באמצעות USB.
5פיקסליםאלה נקודות דיגיטליות המשדרות תמונה צבעונית על המסך, צג, תצוגות של כל המכשיר. ככל שתוכן הפיקסלים במטריקס גבוה יותר, כך התמונה תהיה טובה יותר.
6מַטרִיצָהזהו החלק העיקרי של המסך, המורכב מגבישים נוזליים, ומכאן השם LCD TV. ישנם מספר סוגים של מטריצות:
• טכנולוגיית LCD המשתמשת באלמנטים גבישיים נוזליים שדרכם עובר זרם חשמלי, המוביל לתצוגת התמונה על הצג;
• מטריצת IPS, בעלת זווית צפייה רחבה, מסגירה צבעים טוב יותר, אך עם פחות ניגודיות;
• פלזמה, שבתוכה תאים עם גז אינרטי וציפוי זרחן, המעבירים צבעים באמצעות קרניים אולטרה סגולות. טלוויזיות פלזמה מיוצרות רק בגדלים גדולים מ 32 אינץ ', ולכן הן מתאימות רק למטבחים גדולים;
• מטריצת OLED מכילה אלמנטים של LED ממוצא אורגני, דרכם עובר זרם חשמלי ובכך מקבלים העברת תמונה על המסך, איכותית מעולה על פיתוח לד.
7רזולוציית מסך3 סוגים של רזולוציות מסך למטבחים:
• 1280x720r;
• 1080х1080p - איכות התמונה ממוצעת;
• 1920х1080 פיקסלים - המקסימום, איכות התמונה גבוהה.
8אֲלַכסוֹנִיבדרכון לכל מכשיר נקבע אלכסון שנקבע בסנטימטרים. יש לקחת בחשבון את המרחק ממנו תצפה הטלוויזיה, לכן אין לרכוש אלכסון גדול אם המטבחון קטן.
9ניגוד תמונה הערך עד כמה אזור אחד בתמונה לבנה בהיר יותר מאשר אזור סמוך של שחור. עם יחס ניגודיות נמוך, השחור ייראה אפור.
10פונקציות• יכולת תלת מימד מאפשרת לך לצפות בסרטים בבית בפורמט תלת ממדי, ודגמים חדשים כבר לא צריכים להיות מצוידים במשקפיים מתאימים, מכיוון שהם מציגים תמונות שכבר מונחות נפח מוכנות;
• טלוויזיה חכמה - קבלת אות דרך האינטרנט, משחררת משתמשים משיכת כבלים נוספת של כל ספק, שניתן לחסוך משמעותית; זה דורש Wi-Fi;
• 4K היא טכנולוגיה המספקת איכות תמונה גבוהה פי 4.
11לִשְׁלוֹטיש שליטה ידנית, באמצעות לחצנים בלוח הטלוויזיה, דרך שלט רחוק, כמו גם קול ומחוות - חידוש שימושי, אך נוכחותו מעלה משמעותית את עלות המכשיר עצמו.
12הגודלבהתאם לגודל המטבח, נבחרת האלכסון של הטלוויזיה:
• מטבח קטן של 6-9 מ"ר יכול להיות מצויד בטלוויזיה עם מסך בגודל 18-20 אינץ ', הצפייה נוחה לראייה תהיה במרחק של 2.5 מטר לפחות; עמידות הלחות של המסך תגן עליו מפני התזות שומניות, אדים במהלך בישול במטבח קטן;
• במטבח בינוני (עד 15 מ"ר), תוכלו להתקין טלוויזיה בגודל 25-32 אינץ ', המרחק הרגיל הוא 3 מטר לגובה העיניים;
• מרווח (מ- 18 מ"ר) אידיאלי לצפייה בתוכניות טלוויזיה בדגמים באלכסון של 32 אינץ ', למשל פלזמה.
13מיקום וחיזוקמכשיר הטלוויזיה יכול להיות מצויד במעמדים למיקום נוח על משטח אופקי, או במכשירים תלויים מיוחדים להתקנה אנכית, כלומר:
• סוגר מסתובב, קבוע עם ברגים לפרופילים המחוברים לקיר;
• סוגר קבוע בין ארונות, מדפים, מתאים לאלכסוני מסך קטנים.
14צורת המסךהופק שנים רבות עם תצוגה שטוחה. לזווית צפייה גמישה יותר, העברת תמונות חיות וברורות, החלו לייצר טלוויזיות עם מסכים מעוקלים. זו שאלה של מחיר וטעם של הקונה.
15נשמעעוצמת קול נותנת עוצמת קול. ככל שהוא גדול יותר, עוצמת הקול בהירה וברורה יותר. ביסודו של דבר, לטלוויזיות LCD יש 2 רמקולים מובנים, שהספק שלהם שונה לכל דגם (בין 2-16 ואט). חלקם מיוצרים עם תמיכה של Dolby Digital לקבלת איכות צליל מעולה ובהירות. בעלות, מכשיר כזה יעלה יותר.

לפיכך, עלות הטלוויזיה תלויה ישירות במידת הרכבה האיכותי שלה, מהו עיבוד הצבעים, טוהר הצליל, הבהירות, אילו פונקציות יש לה ועוד ועוד. דירוג זה מבוצע בין הדגמים האיכותיים ביותר המבוססים על שלוש קבוצות מחירים. המחיר תלוי גם בפופולריות של המותג.

כל אחד מחליט איזה מודל לקנות לבד, תוך התחשבות באפשרויות התקציביות שלו, ברצונות האישיים.

היצרנים הפופולריים ביותר

כתוצאה מדירוג הביקורות של בעלי טלוויזיה שיש להם מכשירי טלוויזיה במטבח, בולטים המותגים הפופולאריים ביותר, המייצרים מוצרים הגונים בקטגוריות מחירים שונות. בין אלה:

 • הארפר היא חברה צעירה למדי, קיימת כבר כמה שנים, מבטיחה, צוברת פופולריות באופן פעיל, מייצרת ציוד ברמה כלכלית, אך מבחינת אמינות ופונקציונליות היא אינה נחותה בשום דרך מיצרני עמיתים לעמית רבים. הוא נבדל על ידי נוכחותו, תמונה יפה שלו, צליל טוב, "מילוי" עשיר להפליא. כך, למשל, תוכלו להרים טלוויזיה שתוכל להקליט תוכניות טלוויזיה בכונן הבזק, להפסיק לצפות בסרטים לכל פרק זמן רצוי.

סומק

בייצור לוחות טלוויזיה משתמשים רק בטכנולוגיית LED (דיודה פולטת אור) - נוריות LED אדומות, לבנות, ירוקות וכחולות, אשר תפוקת האור שלה מתרחשת בהשפעת זרם חשמלי עליהן. משתמשים קשישים רבים מציינים נקודה חשובה, עד כמה התפריט נוח, כמה קל להפעיל את השלט. החסרונות כוללים את חוסר היכולת להשתמש בטלוויזיה חכמה (צפייה בסרטים, סדרות טלוויזיה, סרטים מצוירים באמצעות האינטרנט), כמו גם מגוון מוצרים צנוע;

 • פיוז'ן היא יצרנית דגמים הולכת וגדלה, קטנות בגודלן אך טובות מאוד באיכות התמונה. הם נמכרים במחיר סביר, מה שמאפשר לרבים לרכוש מכשיר זה תוך שמירה על מרבית משאבי החומר. אתה יכול לקנות אותו בבטחה למטבח, למגורי קיץ, מכיוון שפרופורציות הדפנות קטנות. התמונה האיכותית ביותר עם שכפול צבעים אידיאלי, מאפיין Full HD מלא, זווית צפייה טובה מסופקים בדגמים באלכסון של לפחות 22 אינץ '.

אֲלַכסוֹנִי

אבל אתה לא צריך לצפות למאפיינים החדשניים ביותר מטלוויזיה כזו, מכיוון שיש תמיד יחס של מחיר ואיכות;

 • פיליפס היא חברת אלקטרוניקה צרכנית המשתייכת בעיקר למעמד הביניים מבחינת מחיר, פונקציונליות, שכן המוקד עדיין הוא על הצרכן עם הכנסה ממוצעת. יוצר טלוויזיות אפילו עם תמיכה בתלת מימד, התאורה האחורית האחרונה עיצוב צליל מסוגנן, נעים, הצבעים די רוויים. החסרונות הם מורכבות מסוימת של שליטה, אבל זה עניין של הרגל, כמו גם טלוויזיה לא חכמה מדי, שיכולה להכעיס ישירות;
 • Akai הוא מותג יפני מבוקש ביותר בטווח המחירים. ככרטיס ביקור, הוא משתמש במסך הפתיחה הראשוני בצורת מאוורר, המדבר מיד על ארץ המוצא.

כרטיס ביקור של Akai

הדגמים של יצרן זה תומכים בפורמטים רבים, נבדלים בזווית צפייה רחבה, מה שמאוד שימושי בעת הצבתם למטבח, עוצמת הקול, איכויות נוספות רבות, הם מאופיינים בתפעול נאות של הטלוויזיה החכמה. יש בעלים שמצביעים על הרכבה לא איכותית במיוחד;

 • סוני היא אחת היצרניות היפניות הפופולריות ביותר, קיימת כבר כמה עשורים, חלוצת מוצרי החשמל הפרימיום. פונקציות סטנדרטיות, מספר רב של תכונות נוספות פועלות היטב, ללא דופי. התמונה באיכות מושלמת, ההתפתחות הטכנולוגית האחרונה משמשת לייצור טלוויזיות בצורה של תצוגות OLED (דיודות פולטות אור אורגניות, המעניקות את הרוויה הגבוהה ביותר בצבע). המכשירים עצמם אלגנטיים בעיצובם, דקים, גדולים בקוטר, לפחות 32 אינץ ', כך שעלותם נאותה;
 • LG היא חברה קוריאנית שמבוקשת מאוד בקרב מגוון רחב של צרכנים. דרישה זו לא הושגה לשווא, מכיוון שדגמי מותגים מיוצרים קיימים ברשת המכירות כבר עשרות שנים. הם נבדלים במטריצות בסגנון OLED ברזולוציית 4K, שנעות בין HD מוכן לאולטרה HD.

מַטרִיצָה

מיוצרים גם דגמים חכמים עם מסכים מעוקלים לא סטנדרטיים, מה שללא ספק מגדיל את הערכת המוצר ואת דירוג היצרן עצמו. ברוב הטלוויזיות יש שליטה קולית ושליטה במחוות, שלט קסם נוח;

שלט רחוק

 • סמסונג היא מותג פופולרי לא פחות לייצור מכשירי חשמל מתקדמים במחירים שונים, אך באופן כללי, טלוויזיות של המותג הזה זמינות לרבים. אם אתה רוצה להוציא כסף על דגמים באיכות הגבוהה ביותר, כדאי שתסתכל מקרוב על מסכי הפרימיום Ultra High Definition עם פלטפורמת ההפעלה Tizen, בעלי צורה קעורה אופנתית, זווית ראייה רחבה, מסגרות דקות ומערך מאוזן של מספר רב של פונקציות. החסרון נחשב בעיני חלקם לבהירות הצבע הלא טבעית.

לפיכך, השאלה איזו חברה עדיפה לקנות מכשיר טלוויזיה נקבעת על ידי כולם באופן עצמאי, מכיוון שיצרנים מציגים את המוצרים שלהם בעלות ישירה על סמך האיכות, הפונקציונליות שלהם, וגם הסלבריטאים שלהם. בעת הרכישה עליכם לאמוד את התקציב, ולא לשכוח מיחס המחיר-איכות של הדגמים.

דירוג הטלוויזיות הטובות ביותר במטבח 2020

כדי להקל על הלימוד, דירוג זה מחולק לשלוש קטגוריות מחיר: עלות ממוצעת וזולה, פרמיה. הביקורת נערכה על בסיס ביקורות רבות, הערכות של קונים המשתמשים כבר במכשירי טלוויזיה במטבח, אשר יספקו סיוע שאין לו תחליף בבחירה. לפיכך, ה- Top 10 של הטלוויזיות הטובות ביותר למטבח ניתן השנה.

קטגוריית תקציב

תומסון T24RTE1020

תומסון T24RTE1020

אחת מטלוויזיות ה- LCD הזולות ביותר באלכסון של 23.6 אינץ '(60 ס"מ), ברזולוציה של 1366x768, 720p HD. יש תאורת LED אחורית, LED ישיר, צליל NICAM סטריאו עם שני רמקולים, כל אחד עם הספק של 3 W, מדד קצב רענון - 50 הרץ. בהירות - 240 cd / m². זווית הצפייה היא 176 מעלות. תומך ב- DVB-T, DVB-C, פורמטים: MP3, MPEG4, JPEG, Xvid, MKV, כמו גם כניסות USB, VGA, HDMI. עלות: בתוך 7900 רובל.

תומסון T24RTE1020

יתרונות:

 • צליל נעים;
 • צבעים טובים;
 • שלט רחוק נוח;
 • הגנה מפני ילדים;
 • יש שקע לאוזניות;
 • טיימר שינה;
 • ניתן לחבר לקיר;
 • מחיר.

חסרונות:

 • אינו תומך ב- Wi-Fi.

HARPER 20R470

HARPER 20R470

טלוויזיית LCD באלכסון של 19.5 (50 ס"מ), רזולוציה של 1366 × 768, HD 720p, תאורת LED אחורית. צליל סטריאו 10 ואט. זווית ראיה - 170 מעלות, מדד קצב רענון - 60 הרץ. תומך ב- MP3, MPEG4, JPEG, Wi-Fi. מחיר - 5460 רובל.

HARPER 20R470

יתרונות:

 • תמונה בהירה;
 • צליל טוב;
 • אתה יכול לחבר אוזניות;
 • שָׁעוֹן עֶצֶר;
 • הגנה מפני ילדים;
 • קל;
 • יכול לשמש כמוניטור;
 • עלות תקציב.

חסרונות:

 • אין תמיכה בטלוויזיה חכמה.

LG 20MT48VF

LG 20MT48VF

יצרן פופולרי מציג לתשומת לב הקונים טלוויזיה שאינה יקרה עבור מותג כזה (7,800 רובל), אך די טובה באיכותה. אלכסוני - 20 (51 ס"מ), רזולוציה 1366 × 768, HD 720p, תאורת LED אחורית ו- Edge LED. צליל סטריאו בהספק של 6 וואט. זווית צפייה - 90 ° / 65 °, מדד קצב רענון - 50 הרץ. דגם זה זמין עם תמיכה בפורמטים DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, כמו גם בפורמטים MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG.

LG 20MT48VF

יתרונות:

 • תמיכה בכל פורמטי הטלוויזיה הדיגיטלית;
 • הפעלה אוטומטית של פלאש;
 • צְפִיפוּת;
 • אפקט סטריאו;
 • עיצוב נחמד;
 • Wi-Fi הוא אופציונלי;
 • מחיר.

חסרונות:

 • נדרש ציפוי אנטי-רפלקטיבי נוסף לקבלת משטח מט של המסך, מכיוון שהברק הוא רעיוני ביותר;
 • זווית הצפייה בהחלט מצריכה כיוון המסך בגובה העיניים;
 • רכישת מתאם מיוחד לאופטימיזציה של Wi-Fi.

קטגוריית מחירים ממוצעת

AKAI LES-28A67W

AKAI LES-28A67W

הטלוויזיה נוצרת בפלטפורמת אנדרואיד, תומכת בטלוויזיה חכמה, באינטרנט אלחוטי. אלכסונית 28 אינץ '(71 ס"מ), אך הדגם נראה קומפקטי מספיק במטבח מרווח. זווית צפייה - 178 מעלות, רזולוציה - 1366 × 768, 720p HD, בהירות - 210 cd / m². צליל סטריאו בהספק של 12 וואט, מדד קצב רענון - 50 הרץ. מכיל מקלטים דיגיטליים DVB-C, DVB-T2, DVB-T. מחיר - 11 180 רובל.

AKAI LES-28A67W

יתרונות:

 • היכולת לשמור עד 899 ערוצים בזיכרון המכשיר;
 • גישה ל- Play Market, יישומים בחינם;
 • נשמע נעים;
 • תמונה עשירה;
 • תמיכה ב- Wi-Fi;
 • כוח הרמקול;
 • מחיר.

חסרונות:

 • אין טכנולוגיית תלת מימד.

טושיבה 23RL933R

טושיבה 23RL933RB

הוא מכיל תאורת LED אחורית, מקלט DVB-T / DVB-C דיגיטלי, המבוסס על מטריצת Full HD ברזולוציה של 1920 × 1080, באלכסון מסך של 58 אינץ '. אתה יכול להתחבר באופן אלחוטי למחשב הנייד שלך. זווית הצפייה היא 178 מעלות, מחוון הבהירות הוא 250 cd / m². צליל סטריאו 10 ואט. מחיר מודל זה כ 12 אלף רובל.

טושיבה 23RL933R

יתרונות:

 • תמיכה בטלוויזיה חכמה;
 • Wi-Fi הוא אופציונלי;
 • פלט אוזניות;
 • ניתן להרכבה על הקיר.

חסרונות:

 • ללא תמיכה בתלת מימד;
 • נדרש מתאם Wi-Fi;
 • יציאת USB אחת;
 • אין פונקציה של תמונה בתמונה.

פיליפס 24PHS4032

פיליפס 24PHS4032

האלכסון של יחידה זו הוא 23.6 (60 ס"מ), רזולוציה 1366 × 768, 720p HD, תאורת LED אחורית. צליל סטריאו NICAM עם שני רמקולים, הספק של 3 וואט, מדד קצב רענון - 60 הרץ. בהירות - 280 cd / m2. זווית הצפייה היא 178 מעלות. פורמטים נתמכים MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), MKV, עלות JPEG - 14,490 רובל.

פיליפס 24PHS4032

יתרונות

 • זווית צפייה;
 • מסך בהיר;
 • תמיכה במספר גדול של פורמטים;
 • הקלטת וידאו ל- USB;
 • לְעַצֵב;
 • חיבור אוזניות;
 • היכולת להיצמד לקיר

חסרונות:

 • אין לחצנים על המסך, אם השלט הרחוק מתקלקל, יהיה קשה להפעיל אותו;
 • אין טלוויזיה חכמה;
 • אין רשת אלחוטית.

סוני KDL-22EX550

סוני KDL-22EX550

אלכסוני 22 (56 ס"מ), רזולוציה 1366 × 768, HD 720p, דיודת פולטת אור (LED) תאורה אחורית ו- Edge LED הם. זווית הצפייה היא 170 מעלות, הבהירות היא 250 cd / מ"ר. צליל סטריאו 16 וואט. פורמטים: MP3, WMA, MPEG4, DivX, JPEG. הדגם זמין עם פונקציה מרובת מסכים, יש גם טיימר שינה, הגנה על ילדים, טלוויזיה חכמה. חיבור מקושר לטלפון אפשרי.

סמארטפון וטלוויזיה

זה עולה כ 13-14 אלף רובל.

סוני KDL-22EX550

יתרונות:

 • צבעים טבעיים;
 • התמונה ברורה;
 • אינדקס סצינות דינמי גבוה - תמונות ללא הבהוב וללא טשטוש;
 • מובנה Wi-Fi;
 • גוף רזה;
 • היכולת לשלוט באמצעות טלפון או טאבלט;
 • באמצעות האינטרנט המהיר על ידי גישה אליו מהטלוויזיה.

חסרונות:

 • אין יכולת Bluetooth;
 • המקרה אינו עמיד למים.

קטגוריית פרימיום

טלוויזיה חכמה AquaView 22

AquaView_22_Smart_TV

האלכסון של יחידה זו הוא 22 (56 ס"מ), אידיאלי למטבח רגיל, ברזולוציה 1680 × 1050, 720p HD, תאורת LED אחורית. צליל סטריאו עם שני רמקולים, 5 וואט כל אחד, מדד קצב רענון - 50 הרץ. בהירות - 450 cd / m². זווית הצפייה היא 176 מעלות. הקלטים הם כדלקמן: AV, VGA, USB, Wi-Fi. העלות היא 62,000 רובל.

טלוויזיה חכמה AquaView 22

יתרונות:

 • טלויזיה חכמה;
 • מארז עמיד למים;
 • תמיכה בכל פורמטי הטלוויזיה הדיגיטלית;
 • מסך בהיר;
 • לוח בקרה מגע אופציונלי;
 • וויי - פיי.

חסרונות:

 • מחיר.

AVEL AVS240K (מראה קסם)

AVEL AVS240K (מראה קסם)

טלוויזיה באלכסון של 23.8 (60 ס"מ), רזולוציה 1920 × 1080, 1080p Full HD, תאורת LED אחורית. צליל סטריאו עם שני רמקולים, 16 וואט, מדד קצב רענון - 50 הרץ. בהירות - 250 cd / m². זווית ראיה - 178 °. פורמטים נתמכים: MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG, כניסות: AV, שמע x2, VGA, HDMI x2, אתרנט (RJ-45), Wi-Fi, Miracast, 2 USB.

ממשק חיבור

העלות היא 57,500 רובל.

AVEL AVS240K (מראה קסם)

יתרונות:

 • וויי - פיי;
 • מארז עמיד למים;
 • Miracast;
 • ברזולוציה גבוהה;
 • 2 מחברים לכונן הבזק;
 • תמיכה בכל פורמטי הטלוויזיה הדיגיטלית;
 • תמונה חדה;
 • לְעַצֵב;
 • איכות צליל טובה;
 • גוף חסין לחות דק;
 • לוח בקרה עמיד למים נוח;
 • חיבור בין טלפון לטלפון, אייפון;
 • נוכחות של מקלט טלוויזיה DVB-T2;
 • מסך בהיר.

חסרונות:

 • היעדר טלוויזיה חכמה;
 • מחיר.

SAMSUNG UE40MU6450U

SAMSUNG UE40MU6450U

הטלוויזיה הטובה ביותר, לדעת קונים רבים, מכיוון שהיא באיכות הגונה, מתאימה באופן אידיאלי לכל פנים של מטבח מרווח, משלימה ומקשטת אותה באופן מושלם. אלכסוני - 40 אינץ '(102 ס"מ), רזולוציה 3840 × 768, תומך 4K UHD, HDR, תאורת LED אחורית. זווית ראיה - 170 מעלות, קצב רענון - 100 הרץ. עוצמת סאונד סטריאו - 20 וואט. כניסות: AV, רכיב, HDMI x3, USB x2, אתרנט (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi, WiDi, Miracast. פורמטים: MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG. דגם טלוויזיה חכמה.

טלויזיה חכמה

חיבור מקושר לטלפון אפשרי. זה עולה כ 42,260 רובל.

SAMSUNG UE40MU6450U

יתרונות:

 • צבעים טבעיים;
 • וויי - פיי;
 • גוף רזה;
 • בלוטות;
 • Miracast;
 • תמיכה ב- 4K;
 • 2 מחברי USB;
 • טלויזיה חכמה;
 • את עוצמת הקול ואת עוצמת הקול;
 • בהירות, עוצמת סצנות שונות;
 • היכולת לשלוט באמצעות טלפון או טאבלט;
 • מסך ברור עם פרטי תמונה גבוהים;
 • שליטה קולית.

חסרונות:

 • מחיר.

לפיכך, על מנת לבחור טלוויזיה באיכות טובה למטבח, עליכם לקחת בחשבון הרבה נתונים פרמטריים, כמו גם להשוות את כל המאפיינים הרצויים עם יכולות החומר שלכם. ייתכן שטכנולוגיה זולה לא תכלול את כל התכונות השימושיות וההכרחיות. אם ברצונך להיות הבעלים של מודל התומך ברוב הטכנולוגיות הדיגיטליות המודרניות, עליך להיערך במודע לעובדה שהוצאות כספים יהיו בלתי נמנעות. אבל מכשיר חשמלי כזה יחזיק מעמד זמן רב, ויצדיק את עלותו באיכות באיכות מלאה.

מִטְבָּח

אם יש לך ניסיון בהפעלת טלוויזיות במטבח, המתואר בדירוג, או במודל מעניין יותר, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן