בחירת מגרסת הגן הטובה ביותר בשנת 2020

0

בעלי בתים פרטיים, שטחים בחצר האחורית וקוטג'ים בקיץ אינם מכירים את השמועה בבעיה כזו כמו ניקוי השטח שעליו מבלים זמן רב וכוח פיזי מדי שנה. מגרסת ענפים ועלים מסוגלת להקל על המשימה, כמו גם להיפטר מההרגל של שריפת פסולת צמחים, המהווה הפרה מנהלית, פוגעת בסביבה ופוגעת במי שמשאף את הארומה של שריפת עלים. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של מגרסות הגינה הטובות ביותר.

מינוי ומכשיר של טכנולוגיה

מגרסה היא טכניקה המיועדת לסילוק פסולת גינה - ענפים, עלים, דשא, צמרות.

פסולת צמחית במכשיר זה נמחצת לשברים בגדלים שונים. אחר כך ניתן להשתמש בשבבים שנוצרו לצורך חיפוי האדמה, דישון, התזת שבילים או כדלק להדליק מדורה או ברביקיו. מגרסת גינה מקלה על ניקוי האתר וגם פותרת את בעיית פינוי הפסולת.

המכונה, המכונה גם גזירה או מגרסה, היא מבנה אנכי עם מנוע, מנגנון חיתוך ופתח הזנה. תפוקת חומר הגלם המתקבל מתבצעת דרך החלל התחתון - אל מיכל קבלה, שקית תלויה או ארגז מותקן.

צ'ופרים - מה הם?

המכשירים משתנים בהתאם לסוג החומר שניתן לעבד, ומחולקים לשלושה סוגים:

 • עבור דשא, עלים ושאריות צמחים רכות אחרות - ככלל, הן יחידות בעלות נמוכה בהספק נמוך בעלות משקל נמוך. על מנת לחסוך כסף הם מבוצעים על ידי יצרנים מחומרים זולים, ולכן ניסיון לטחון איתו משהו גדול יותר יכול להוביל להתמוטטות;
 • לפסולת עץ - טכניקה זו כוללת מסגרת חזקה ויציבה יותר, כמו גם את עקרון הגריסה. מתאים לריסוק ענפים בקטרים ​​שונים. אך הם אינם מסוגלים לעבד בקתות עץ גדולות, מכיוון שהם ציוד ביתי ולא תעשייתי;
 • מכשירים אוניברסליים, שהם גרסה קלה של ציוד מקצועי, מיועדים לפסולת גינה במבנה רך וקשה כאחד.

בחירת צ'ופר - סוג מנוע ומערכת חיתוך

המנוע יכול להיות חשמלי או בנזין. הדגמים החשמליים הם קלים יותר, קומפקטיים וניידים יותר, קלים לנוע בחצר האחורית. מנוע הבנזין מניח מידות גדולות יותר של המכשיר, אך יחד עם זאת יש לו ביצועים גבוהים יותר בהשוואה למכשירים חשמליים.

מערכת השחזה היא קו, סכין, כרסום, בורג וטורבינה.

קו העץ משמש להתפוררות עלים ועשב. פעולתו מבוססת על חיתוך הקו בסיבים רכים במהירות גבוהה, אך אפילו הענף הדק ביותר יוביל לשבירתו.

הסכין היא סכינים רדיאליות קבועות על דיסק.במכשירים זולים מותקנים 2 סכינים, באיכות גבוהה יותר מ -4 עד 8. לפעמים, בנוסף, מותקנים אנכית זוג סכינים אלכסוניות לצורך ריסוק ראשוני. המנגנון מתאים לזרדים וירוק נבול.

מערכת כרסום, אשר נקראת לעתים קרובות גם פיר כרסום, היא ציוד בעל שיניים מושחזות, נוח בכך שהוא עצמו אוחז ומתקדם במוטות, כשהוא חותך לחלקים שווים. מתחם הטחינה מסוגל לפרט אפילו ענף בגודל 7 ס"מ, אך הוא מותקן רק בדגמים עם מסגרות פלדה, מה שמגדיל משמעותית את המשקל.

מערכות טורבינות מובנות לרוב במודלים אוניברסליים שכן הן מטפלות בכל סוגי הפסולת. הם נראים כמו תוף בצורת חרוט עם להבי סכין בולטים ועובדים במהירות נמוכה אך עם כוח פגיעה מרבי. המוזרויות של המנגנון הן כאלה שיש להזין עלים ועשב יחד עם ענפים על מנת למנוע סלילה של המסה הרכה על התוף.

מנגנון סוג הבורג אינו מסוגל לטחון עלווה וצמרות, מכיוון שהוא נסתם במהירות, אך מתמודד היטב עם ענפים של עד 5 ס"מ. עקרון הפעולה מבוסס על בורג מסתובב שמטחן את העץ לכדי סלארי סיבי משובץ בחלקים גדולים.

קריטריונים נוספים - כוח וחומר גוף

באופן מקובל, ישנן שלוש קטגוריות של מגרסות גינה, בהתחשב בכוח המנוע: דגמים חובבים, חצי מקצועיים (מעמד ביניים) ומקצועיים.

מכשירים חובבניים הם הפרימיטיביים ביותר, הם כוללים טכנולוגיה עם כונן חשמלי בהספק נמוך (עד 1.5 קילוואט). מערכת הריסוק היא לרוב כמו סכין, כפשוטה והזולה ביותר, אך יעילה בעת עיבוד זרדים דקים. מכשירים חובבניים שוקלים עד 20 ק"ג ומיועדים לחומרי גלם בקוטר העבה 3 ס"מ. מתאימים למתחילים.

שבבים לטווח בינוני הם בינוניים - מתקדמים יותר מתחביבים, אך פחות חזקים מאלה מקצועיים. הם יכולים לפעול גם על חשמל וגם על בנזין (מנוע דו פעימות). ערכי הגבול של המנוע הם 2.5 - 3 קילוואט. המשקל הכולל הוא 20 עד 50 ק"ג. מיועד לחומר עץ עד 5 ס"מ. משקל עד 50 ק"ג.

מגרסות מקצועיות כוללות מכונות גדולות בהספק של 4-5 קילוואט, המסוגלות לרסק ענפים בקוטר של 7-9 ס"מ. הם מובחנים על ידי מכלי הזנה גדולים, מערכת ריסוק חזקה (לרוב כרסום) והזנה אוטומטית של חומרי גלם. המנוע יכול להיות חשמלי או בנזין. מיועד לכמויות גדולות של עבודה. במשקל של 100 ק"ג ויותר.

לפי סוג החומר, גוף המכשיר יכול להיות מפלסטיק או מתכת. מבני פלסטיק קלים יותר, התקני מתכת קשים יותר להובלה מכיוון שהם כבדים. נוכחות בסיס גלגלים וידיות מקלה על העברת המכשיר באתר. ככל שהגלגלים רחבים יותר, כך המכונה יציבה יותר וקלה יותר להזיז אותה, במיוחד לאורך מרווחי שורות ואדמה רופפת.

מה לחפש בקנייה?

בעת הקנייה, שקול את נוכחותם או היעדרם של הפרמטרים הבאים.

נפח המיכל הקולט - הגודל האופטימלי של המכולה לאיסוף מאלץ נחשב לנפח של 40-50 ליטר. לדברי הקונים, הדגמים הנוחים ביותר אליהם תוכלו לחבר גם מיכל משלכם לאיסוף מאלץ.

וסת קיצוץ - מאפשר לשנות את מהירות הסיבוב של מנגנון הקיצוץ ולהתאים את הציוד לחומר ספציפי. לכן, שבבים גדולים אינם מתאימים לחיפוי האדמה, אך הם יעילים כנתיבי דלק וכיסוי. ועל טחינה דקה נוח להתעקש על אלכוהול.

רמת רעש - מגני אוזניים נדרשים להפעלת דגמים עם רמות רעש מעל 80 dB. יש לציין פרמטר זה בתיאור המוצר.

פונקציית הפוך - מאפשרת להפעיל את מנגנון הקיצוץ בכיוון ההפוך ולהוציא ענף תקוע מהיחידה.

הדוחף הוא מכשיר מיוחד, בדרך כלל פלסטיק, לתנועה בטוחה של פסולת למשפך, מכיוון שלא בטוח לעשות זאת ביד.כמו כן, מומלץ להרכיב משקפי מגן להפעלה בטוחה של המכשיר.

הזנה אוטומטית - מבטלת את הצורך לדחוף ענפים ללא הרף לעבר החותך.

מפסק - מגן על היחידה מפני הפעלה מקרית כאשר אספקת החשמל שניתקה בעבר, וגם אינו מאפשר להפעלת היחידה בעת הוצאת המיכל המקבל, אשר יגן מפני פגיעות מסוכנות.

כיוונון גובה הגוף - חלק ממגרסות הגינה המורכבות הן גבוהות למדי ותכונה זו מאפשרת התקנת המכשיר כך שיהיה נוח להעמיס חומרי גלם למתקן ההזנה.

יתרונות וחסרונות

יתרונות דגמי החשמל:

 • הם קלים לתפעול ואינם זקוקים לתחזוקה מיוחדת, ולכן הם נוחים לתושבי קיץ וגננים חסרי ניסיון טכנית;
 • עם המכשיר על מנוע חשמלי, קל לתמרן את האתר אפילו לנשים;
 • הם משמיעים מעט רעש במהלך הפעולה;
 • הטכניקה אינה פולטת מוצרי בעירה מזיקים, ולכן היא ידידותית לסביבה;
 • עלות משתלמת.

חסרונות:

 • ביצועים נמוכים;
 • תלוי בשקע וזקוק לכבלים מאריכים רב-מטר;
 • מיועד לענפים בעובי של 4 ס"מ לא יותר;
 • עליות מתח נוטות להישבר.

יתרונות מטחנות הבנזין:

 • רב תכליתי, הם יכולים לעבד גם עץ וגם עלווה עם דשא;
 • התמודד עם ענפים בעובי 7 ס"מ;
 • לא קשור לשקע נייח של רשתות חשמל;
 • ביצועים גבוהים.

חסרונות:

 • העבודה מלווה ברמת רעש גבוהה, העלולה להפריע לשכנים;
 • הם כבדים, מה שמשפיע על היכולת להזיז את המכשיר;
 • זקוקים לתחזוקה נוספת וסדירה;
 • הם מזהמים את האוויר במוצרי בעירת דלק;
 • עלות גבוהה, מלווה בעלויות בנזין.

איך לבחור מגרסה?

עבור בית או קוטג 'קיץ קטן בו צומחים צמחים עציים בגיל העמידה, המסוקים הטובים ביותר הם מכשירים בעלי עוצמה בינונית עם סכיני כרסום שיכולים להתמודד בקלות עם ענפים עד 3-5 ס"מ. האפשרות הטובה ביותר תהיה דגם עם התחלה אוטומטית, משפך סתתים ובסיס גלגלים עבור תנועה ברחבי האתר.

עבור קוטג 'קיץ עם גינה צעירה או מגרש עם שטח גינת ירק בולטת, אין שום היגיון לרכוש דגם יקר וחזק ולכן מומלצים מכשירים ברמה חובבנית כאופטימלית ביותר. התפוקה שלהם מספיקה לטחינת דשא, עשבים שוטים וענפי פרי דקים.

לצורך עיבוד פסולת גינה עם מטע דשא בולט באזור בו מתרחשות הפסקות חשמל, כדאי לחשוב על רכישת דגם עם סכינים עגולות, נוכחות של נעילה המתחילה עצמית ומייצב נוסף עבורו.

עבור גינון וחקלאות עם שטחים גדולים, בהם גיזום בקנה מידה גדול של שיחים ועצים מתרחש מדי שנה, עדיף לרכוש צ'יפרים אוניברסליים ברמה מקצועית עם מנוע חזק, מנגנון ריסוק טחינה וביצועים גבוהים. מתקנים כאלה מובחנים ביכולתם לטחון ענפים גדולים (עד 7 ס"מ) וללחוץ.

לאנשי מקצוע שעובדים באופן קבוע כמויות גדולות של פסולת צמחית, רכישה של מטחנת בנזין מוצדקת, במקרה זה עלויות הבנזין ושמן המנוע ישתלמו.

ישנם דגמים בהם כניסה מיוחדת מאפשרת הזנת ענפים ענפים. ניתן למצוא גם מכשירים עם שני משפכים נפרדים - האחד לחומרי גלם מוצקים, והשני מיועד לעשב טרי ועלים. מגרסות אלו מתאימות לאזורים לשימוש מעורב שיש בהם ענפים בינוניים, רב שנתיים, שיחים קוצניים, עצי נוי וגוזרי גידור.

שגיאות בחירה

לפני שאתם קונים ציוד גינה בעל הספק נמוך ובינוני עם מערכת ריסוק סכינים, עליכם להבהיר מאיזה חומר הסכינים עשויים. עדיף לבחור דגם עם סכינים מפלדה קשוחה, הם עמידים יותר ועמידים.בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שמנגנון חיתוך מסוג זה מחייב חידוד קבוע של הסכינים.

אם אתה מפר את כללי הפעולה ומנסה לעבד חומרים שהציוד אינו מיועד להם, למשל, פסולת מזון, פירות או גדולים יותר מהמצוין בהוראות למוצר, ענפים, קיים סיכון שהסכינים יהפכו בוטים מהר מאוד, מערכת הקיצוץ תסתם או שהיחידה לגמרי. ייכשל. לכן, כשבוחרים איזה מגרסה עדיף לקנות, עליכם להגדיר מראש בבירור איזה סוג פסולת ימוחזר. או בחר במטחנה אוניברסלית.

כדאי לשים לב גם לצורה ולמבנה של המשפך. בחלק מהדגמים הוא נעדר, אך ישנו רק חור לענפים שיכול להיות לא נוח ולא בטוח. ביחידות גן אחרות המשפך נשלף, מה שהופך את המבנה לקומפקטי יותר וקל לאחסון. לדברי גננים מנוסים, הצורה הנוחה ביותר של מיכל ההזנה הוא פעמון בצורת חרוט נוטה מעט. ונוכחות מגן מגן תמנע כניסת שבבים וחלקיקים קטנים לפנים.

מאפיינים טכניים עיקריים

חֶדֶרמפרטיםהמלצות
1יַצרָןעל פי הסקירה, מיטב היצרנים של מגרסות חשמליות הן חברות גרמניות אל-קו, בוש, MTD, כמו גם מקיטה שוודית וסטגה. הציוד שלהם מיוצר ומורכב במפעלים אירופיים. יחידות הדלק מיוצרות על ידי MTD (גרמניה) ו- Tazz (ארה"ב).
דגמים פופולריים זולים עם כונן חשמלי מיוצרים תחת המותגים הרוסים Champion ו- ZUBR המיוצרים בסין. צ'מפיון מייצרת גם את שבב הבנזין CHAMPION SC2818 בעלות נמוכה.
2חומר גוףישנם עיצובים מפלסטיק, קל משקל ודגמי מתכת (פלדה) שמשקלם כבד יותר.
3סוג מנועבנזין - משך הפעולה הרציף תלוי בנפח המיכל, אשר הפרמטרים שלו משתנים בין 3 ל -6 ליטר.
מגרסה מונעת חשמל פועלת על ידי חיבור לחשמל וזקוקה לכבל מאריך (רצוי על סליל), וכן מייצב מתח אם פונקציה זו אינה מובנית במכשיר עצמו.
4כח מנועישנן יחידות ביתיות בעלות הספק נמוך עד 1.5-1.6 קילוואט, בינוניות בעלות הספק בינוני עד 3 קילוואט והן מקצועיות ב 4-5 קילוואט.
5מערכת השחזהLesochnaya - קו דיג של 2-4 מ"מ קבוע על תוף, המגרס עלים ועשב. היא אופטימלית לעיבוד מסה ירוקה טרייה, אך לא נפוצה בשל חוסר היכולת לעבד עץ.
כרסום - נפוץ פחות עם סכין בשל העובדה שהוא יקר יותר.
סכין - הנפוץ ביותר בגלל פשטותו, עלותו נמוכה וביצועים טובים בעת העמסת עיסה רכה וענפים דקים.
Auger - מאופיין בפריון נמוך ואינו מתאים לקיצוץ עלים, מכיוון שהוא נסתם לעיתים קרובות.
טורבינה היא פיתוח של בוש, ולכן היא נמצאת לרוב בדגמים של המותג המסוים הזה. זה לא היה בשימוש נרחב, מכיוון שהמנגנון בעל פריון נמוך בגלל מהירות הסיבוב הנמוכה של התוף.
6מחירמבחינת מחיר, מכשירי בנזין שונים באופן משמעותי ממכשירים חשמליים. המחיר הממוצע לדגם של מותג זר נע בין 70,000 ל- 90,000 רובל. מגרסה מקומית תעלה 16,000 רובל. מכשירי כונן חשמלי איכותיים עולים 15,000 רובל בממוצע.

דירוג דגמי איכות בשנת 2020

CHAMPION SH-250

 • ארץ מותג: רוסיה;
 • מערכת עבודה: סכין;
 • חומר: פלסטיק;
 • סוג מנוע והספק: חשמלי / 2.5 קילוואט;
 • מתח: 230 וואט;
 • מחיר - 9,000 רובל.

מגרסה ביתית עם התחלה אוטומטית וקוטר מקסימלי של החומר המעובד עד 4 ס"מ. משקל - 15 ק"ג. מהירות סיבוב של סכינים: 4000 סל"ד.

CHAMPION SH-250

יתרונות:

 • הגנה מפני עומס יתר במנוע;
 • חסימה מהתחלה מקרית;
 • עם ידית וגלגלים להובלה;
 • עם אלמנטים חיתוך קשוחים;
 • זוג סכינים אנכיות נוספות;
 • מערכת להפחתת רעידות;
 • דוכן יציב;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • רק לענפים טריים חתוכים;
 • אין מיכל להרכבת מאלץ.

Tazz K-42 6.5 HP

 • ארץ מותג: ארה"ב;
 • מערכת עבודה: סכין;
 • חומר: מתכת;
 • סוג המנוע והספקו: בנזין / 6.5 כ"ס;
 • מחיר - 70,000 רובל.

מכשיר גינה עם התחלה ידנית, מהירות סיבוב של מנגנון החיתוך 3600 סל"ד וקוטר הענפים 7.5 ס"מ. משקל - 60 ק"ג. עקירת מנוע 4 פעימות היא 205 סמ"ק3... נפח מיכל הדלק הוא 3 ליטר. נפח הארכובה הוא 0.59 ליטר.

Tazz K-42 6.5 HP

יתרונות:

 • עם מיכל;
 • עם גלגלי תובלה רחבים (28 ס"מ);
 • הופר גדול להעמסת חומרי גלם;
 • עם שקית מאלץ כלולה;
 • עם שני חורי הזנה לענפים עבים וקטנים;
 • עם אפשרות להמרה לשואב אבק לגינה;
 • 6 סכינים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

MTD רובר -464-Q

 • ארץ מותג: גרמניה;
 • מערכת עבודה: סכין;
 • חומר: מתכת;
 • סוג המנוע והספקו: בנזין / 7.5 כ"ס;
 • מחיר - 90,000 רובל.

מגרסת בנזין באיכות גבוהה עם התחלה ידנית לענפים בקוטר של עד 7.5 מ"מ. מהירות סיבוב של סכינים 1180 סל"ד. מנוע 4 פעימות, נפח 250 ס"מ3... גודל מיכל הדלק הוא 3.8 ליטר. משקל - 75 ק"ג.

MTD רובר -464-Q

יתרונות:

 • צדדיות;
 • 3 דרכים להעמסת חומרי גלם;
 • ידיות מובנות על הופר ההזנה;
 • מיכל השחזה ל 90 ליטר;
 • כללו משקפי בטיחות;
 • 12 גורן ו -2 סכינים מסתובבות;
 • מערכת הידוק ענפים אוטומטית.

חסרונות:

 • רמת רעש גבוהה;
 • התחממות יתר של המנוע;
 • עֲלוּת.

BOSCH AXT-Rapid-2000

 • ארץ מותג: גרמניה;
 • מערכת עבודה: כרסום וטורבינה;
 • חומר: פלסטיק;
 • סוג מנוע והספק: חשמלי / 2 קילוואט;
 • מתח: 220W;
 • מחיר - 18,000 רובל.

דגם מעמד בינוני עם התנעת מנוע אוטומטית, קיבולת של עד 80 ק"ג / שעה. מיועד לענפים בקוטר של עד 3.5 ס"מ. מנגנון הקיצוץ מסתובב במהירות של 3650 סל"ד. משקל - 12 ק"ג.

BOSCH AXT-Rapid-2000

יתרונות:

 • עם דוחף כלול;
 • עם גלגלים;
 • יש לוכד דשא ל 50 ליטר;
 • מתמודד עם חומרי גלם טריים ויבשים כאחד;
 • עלות משתלמת.

חסרונות:

 • אין הגנה מפני התחממות יתר של המנוע;
 • מכבה במתח נמוך;
 • אין חסימה מהפעלה בשוגג.

AL-KO LH-2800

 • ארץ מותג: גרמניה;
 • מערכת עבודה: כרסום;
 • חומר: פלסטיק;
 • סוג מנוע והספק: חשמלי / 2.8 קילוואט;
 • מתח: 220W;
 • מחיר - 20,000 רובל.

מכשיר הספק בינוני עם התנעת מנוע אוטומטית וקיבולת של עד 80 קג"מ / שעה. קוטר הענף המותר הוא 4.2 ס"מ. מהירות סיבוב הפיר היא עד 46 סל"ד. משקל - 29 ק"ג.

AL-KO LH-2800

יתרונות:

 • עם הפוך;
 • עם בסיס גלגלים רחב;
 • מיכל ל- 48 ליטר;
 • עם נתיך 16 A;
 • עם עומס יתר והגנה על קצר.

חסרונות:

 • אין דוחף.

BOSCH AXT-25-D

 • ארץ מותג: גרמניה;
 • מערכת עבודה: כרסום;
 • חומר: פלסטיק;
 • סוג מנוע והספק: חשמלי / 2.5 קילוואט;
 • מתח: 220W;
 • מחיר - 27,000 רובל.

יחידה בנפח 175 קג"ש, מהירות סיבוב הפיר היא 41 סל"ד. קוטר הענף - 4 ס"מ. משקל - 32 ק"ג.

BOSCH AXT-25-D

יתרונות:

 • מיכל ל -53 ליטר;
 • עם הפוך;
 • עם דוחף;
 • עם גלגלי תחבורה;
 • הידוק אוטומטי של חומרי גלם;
 • משפך נשלף;
 • גובה בנייה נוח;
 • הגנה מפני הפעלה לא מכוונת.

חסרונות:

 • רמת רעש מוחשית.

RYOBI R-SH-2545-B

 • ארץ מותג: יפן;
 • מערכת עבודה: סכין;
 • חומר: פלסטיק;
 • סוג מנוע והספק: חשמלי / 2.5 קילוואט;
 • מתח: 220W;
 • מחיר - 14,000 רובל.

דגם פופולרי של הקטגוריה חצי מקצועית עם התנעת מנוע אוטומטית. עובי הענפים המותר הוא עד 4.5 ס"מ. משקל - 14 ק"ג.

RYOBI R-SH-2545-B

יתרונות:

 • אוסף לכיסוי 40 ליטר;
 • יש דוחף;
 • עם גלגלים;
 • עם פונקציה הפוכה;
 • עם מנוע מוברש;
 • מעבד ענפים יבשים ורעננים;
 • יש הגנה מפני עומס יתר;
 • עלות משתלמת.

חסרונות:

 • רגישים לעליית מתח.

STIGA BIO-SILENT-2500

 • ארץ מותג: שוודיה;
 • מערכת עבודה: כרסום;
 • חומר: פלסטיק;
 • סוג מנוע והספק: חשמלי / 2.5 קילוואט;
 • מתח: 220W;
 • מחיר - 15,000 רובל.

מגרסה בעלת הספק בינוני עם התנעת מנוע אוטומטית, קוטר צריכת חומר עד 4 ס"מ, מהירות סיבוב פיר כרסום 2850 סל"ד. משקל - 28 ק"ג.

STIGA BIO-SILENT-2500

יתרונות:

 • דוחף כולל;
 • עם מיכל של 60 ליטר;
 • עם וסת של מידת השחזה;
 • עם הפוך;
 • יש גלגלי תחבורה;
 • מחיר מקובל.

חסרונות:

 • אין הגנה מפני התחלה בשוגג.

ZUBR ZIE-44-28-00

 • ארץ מותג: רוסיה;
 • מערכת עבודה: כרסום;
 • חומר: פלסטיק;
 • סוג מנוע והספק: חשמלי / 2.8 קילוואט;
 • מתח: 220W;
 • מחיר - 15,000 רובל.

מכשיר עם הנעה חשמלית בכיתת הספק בינוני, המיועד לקוטר ענפים עד 4.4 ס"מ. מנגנון החיתוך עושה 60 סיבובים לדקה. משקל בנייה - 20 ק"ג. הפעלת מנוע אוטומטית. תפוקת המכשיר היא 150 ק"ג / שעה.

ZUBR ZIE-44-28-00

יתרונות:

 • מגוון;
 • עם מיכל של 60 ליטר;
 • עם הפוך;
 • יש דוחף;
 • עם גלגלי תחבורה;
 • עם וסת של מידת השחזה;
 • עם נתיך נגד הפעלה בשוגג;
 • הגנה מפני התחממות יתר של המנוע;
 • מסגרת שנאי;
 • עם נעילת שקע הארכה;
 • עלות משתלמת.

חסרונות:

 • כבל חשמל קצר.

מקיטה UD-2500

 • ארץ מותג: שוודיה;
 • מערכת עבודה: כרסום;
 • חומר: פלסטיק;
 • סוג המנוע והספקו: חשמלי / 2.5 קילוואט;
 • מתח: 220W;
 • מחיר - 15,000 רובל.

מכשיר מהקטגוריה האמצעית עם כונן חשמלי, המקבל קוטר עד 4 ס"מ ומהירות סיבוב של פיר כרסום של 2850 סל"ד. התפוקה היא עד 65 ק"ג / שעה. משקל - 28 ק"ג.

מקיטה UD-2500

יתרונות:

 • עם פונקציה הפוכה;
 • יש דוחף;
 • יש גלגלי תחבורה;
 • הקולקציה מיועדת ל 60 ליטר;
 • מתאים לענפים יבשים ורעננים;
 • מטחנת פלדה קשוחה;
 • עם וסת בגודל השבר שהתקבל;
 • מנוע עמיד לעומס יתר;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • אין נעילת הפעלה.

מגרסה אמינה - איזו חברה עדיפה?

הפופולריות של דגמים מקצועיים למחצה של המעמד הבינוני נובעת מביצועים טובים, נוכחותם של רוב הפונקציות הדרושות להפעלה נוחה ובטוחה, כמו גם התמורה הטובה ביותר לכסף. רוב הצ'יפרים בקטגוריה זו, עם מערכת חותך סכינים בעיקר, הם קלים, מטפלים בחומרי גלם טריים ויבשים, ויש להם ארגז איסוף לחומר ממוחזר. בנוסף לאותם דגמים שנכללו בדירוג, תוכל גם להדגיש מגרסות גינה כגון:

 • BOSCH AXT-25-TC;
 • וולף-גרטן SDE-2500-EVO;
 • ויקינג- GB-370;
 • האמר GS-2500;
 • CHAMPION SC-6448 / 6.5 ליטר. מ. 6.2.

פלח מגרסות התקציב מיוצג על ידי מכשירים של מותגים כמו PATRIOT ו- ELITECH, אשר ביקורות לא תמיד חד משמעיות.

אם יש לך ניסיון להשתמש במגרסות הגינה המתוארות בדירוג, או במודל מעניין יותר, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *