בחירת מקרר המים הטוב ביותר לשנת 2020

0

בממוצע, אדם צריך לצרוך לפחות 2 ליטר מים מדי יום. צריכת מים באיכות גבוהה היא המפתח לבריאות טובה לאנשים בכל הגילאים. כיום, מכשירים מיוחדים - מקררים המשמשים לבקבוק מי שתייה נקיים - הפכו פופולריים מאוד הן במשרדים והן בבית. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של מקררי המים הטובים ביותר מיצרנים שונים נכון לשנת 2020.

תיאור המכשיר

מקרר מים, או, כשמו כן כן מכונה, בית מרקחת, הוא מכשיר מיוחד המשמש לחלוקת מים נקיים ובקבוקים. בנוסף, בהתאם לזמינותן של פונקציות מסוימות, כמו גם לתצורה של מכשיר זה, הוא משמש הן לקירור והן להפך לחימום המים המשמשים. דגמים מסוימים מצוידים בפונקציות של חיטוי ואפילו הגזמה של מים בבקבוקים.

מבחינה ויזואלית הוא דומה לארון קטן שעליו מותקן בקבוק. ישנן חברות רבות המייצרות מצננים. מכשירים כאלה מצוידים בפונקציות שונות, וגם שונים במאפיינים טכניים. לדוגמא, ישנם דגמים עם סוגים שונים של בקבוקי העמסה אשר מלאים במים. עם זאת, האופציה הקלאסית, בכל זאת, הם מכשירים עם סוג מיכל העמסה עליון עם מים. כיצד לבחור בית מרקחת לבית או למשרד, איזו חברה היא המכשיר הטוב ביותר, מי היצרניות הטובות ביותר ואיפה ניתן לקנות מכשיר כזה?

מכשיר זה משמש כיום באופן פעיל כאמצעי העיקרי לאספקת מי שתייה, הן בבית (לבית או לדירה) והן במקומות ציבוריים, בסוכנויות ממשלתיות או במשרדים. כדי לספק מים לבית המרקחת משתמשים בבקבוקים מיוחדים בנפח 12 או 19 ליטר. גם למטרות אלה, ניתן להשתמש בבקבוקים בנפח של 5 ליטר בלבד (בכפוף לזמינות מתאם מיוחד). בנוסף, ישנם דגמים המצוידים באפשרות של חיבור ישיר לאספקת המים.

אילו פונקציות עושה

הפונקציה החשובה ביותר שמבצעים מקררים היא בקבוק מים.

כפונקציונליות נוספת, ניתן לצייד מקררים (מחלקים) בפונקציות לחימום מי השתייה בהם משתמשים. הנוזל מחומם לטמפרטורה שהוגדרה מראש על ידי המשתמש במכשיר. במקרה זה, המים לא מביאים לרתיחה, כך שהם לא יאבדו מהתכונות המועילות שלהם. מרבית דגמי המחלקה מצוידים בחיישנים מיוחדים השומרים על הנוזל (נותנים אות לחימום) במשטר טמפרטורה מסוים (מ +86 עד +95 מעלות צלזיוס).

ראוי לציין שחלק מהדגמים מצוידים לא בשניים, אלא בשלושה ברזים. הברז השלישי מאפשר לך לשפוך מים בטמפרטורת החדר. בשל הימצאותן של פונקציונליות כזו, הן משאב המכשיר המשומש עצמו והן עלות החשמל, הנצרכת על ידו הן לקירור והן לחימום מים, נחסכים משמעותית.

כמו כן, דגמים רבים מצוידים בפונקציית קירור נוזלי. המים מתקררים ומדדי הטמפרטורה שלהם נשמרים, הודות לשימוש בחיישנים מיוחדים, במשטר טמפרטורה שנקבע מראש על ידי המשתמש (מ +5 עד +15 מעלות צלזיוס). המצננים משתמשים בשתי מערכות להורדת טמפרטורת המים. תלוי בסוג הדגם, ישנם מכשירים עם קירור נוזלי אלקטרוני וסוג מדחס.

הבדלים בסוג מערכת הקירור

על פי סוג המערכת המשמשת לקירור נוזלים, מחלקים מחלקים לשני סוגים. מערכת הקירור במכשירים אלה היא:

 • אֶלֶקטרוֹנִי;
 • מַדחֵס.

היתרון העיקרי של מערכת המדחס, המשמשת בבתי מרקחת, הוא הביצועים הגבוהים שלה. התקנים עם מערכת כזו מסוגלים לקרר לפחות 2 ליטר מים בשעה אחת, לטמפרטורה של +5 עד +10 מעלות צלזיוס. העיצוב של מצנן המצויד במערכת מדחס כמעט אינו שונה מעיצובו של מקרר רגיל, המוכר לכל אדם.

במכשירים המצוידים בסוג אלקטרוני, מקורר הנוזל באמצעות מודולים מוליכים למחצה מוליכים למחצה. הביצועים של מכשירים כאלה מעט נמוכים יותר בהשוואה למכשירים המצוידים במערכת מדחס. הביצועים של המערכת האלקטרונית הם בערך 1 ליטר נוזל מקורר (מ +12 עד +15 מעלות צלזיוס) למשך שעת פעולה. עם זאת, עלות מצננים עם מערכת אלקטרונית נמוכה ממחיר מכשירים דומים המצוידים בקירור מדחס.

על פתק! מחסנים המצוידים במערכת מדחס הם בעלי שיעורי אמינות גבוהים.

מכשירים כאלה, בניגוד לדעה השגויה הנפוצה של מרבית הקונים, אינם צריכים לתדלק מעת לעת בפריאון. הביצועים של דגמים המצוידים במערכת אלקטרונית הם מעט נמוכים יותר, אך הם זולים יותר.

אין להשתמש במצננים עם מערכת אלקטרונית במקומות מאובקים במיוחד (חדרים, מתחמים תעשייתיים).

טבלת השוואה של מכשירים עם דחיסה וקירור אלקטרוני

 מַדחֵסאֶלֶקטרוֹנִי
תיאור קצר של המכשירזהו ציוד אמין. טמפרטורת המים אינה תלויה בתנאי הטמפרטורה הפנימית. מבצעת את עבודתה על פי אותו עיקרון כמו המקרר. קירור נוזלי במכשיר מתרחש על פי בקשת המשתמש.הירידה בטמפרטורת הנוזל מתרחשת עקב פעולת אלמנט פלטייה. עדיף להשתמש במכשיר כזה בחדר נקי מאוורר היטב.
מחוון טמפרטורה מינימלי5-10 מעלות צלזיוס10-15 מעלות צלזיוס
רמת הופעהלא יותר מ -2 ליטר נוזלים בשעה אחתבין 0.5 ל -1 ליטר לשעה (רמת הביצועים עשויה להשתנות מעלה או מטה, בהתאם לתכונות הטכניות של דגם מסוים)
איפה משתמשיםניתן להשתמש הן בבית והן במשרדים, שמספר הצוותים בהם משתנה בין 4 אנשים ומעלהלשימוש ביתי ולשימוש במשרדים קטנים, מספר העובדים בו אינו עולה על 4 אנשים

ישנם גם דגמי קירור פופולריים שאינם מצוידים במערכת קירור כלשהי. הם יכולים לשמש כאחת מהאפשרויות להחלפת משאבת מים או אפילו קומקום חשמלי. מכשירים כאלה מאפשרים שימוש במים חמים ובטמפרטורת החדר. יש לציין שדגמים כאלה, שאין להם מערכת קירור, הם הזולים ביותר.

עם זאת, ישנם מכשירים זולים יותר אפילו מקררים - קומקומים לפי מחירם. מדובר במכשירים כביכול שאינם מצוידים בפונקציות חימום וקירור. מכשירים כאלה נקראים מפיצי מים. ככלל, הם משמשים באופן פעיל במוסדות כמו גני ילדים ובתי ספר.לעתים קרובות הם משמשים כמקור למי שתייה במוסדות עם זרם גדול של אנשים.

אילו סוגים יש

מצננים המשמשים לחלוקת מי שתייה מחולקים לשני סוגים. הם עומדים על הרצפה ושולחן. מצנן לרצפה נחשב למכשיר קלאסי. הדגמים הנוחים ביותר במהלך ההפעלה הם אלה המספקים העמסה תחתונה של מיכל עם מים. כמו כן, מכשירים עם סוג זה של טעינה תופסים פחות מקום בחדר והם אסתטיים יותר. עם זאת, עלותם, ברוב המקרים, גבוהה ממחירם של מכשירים דומים, הנטענים מלמעלה.

בתי מרקחת מעמיסים עליונים מעשיים יותר במהלך השימוש היומיומי. ככלל, מכשירים עם עומס כזה מצוידים בנוסף באפשרויות שונות. לדוגמא, הם יכולים להיות מצוידים בארון מובנה או במקרר קטן. בתי מרקחת שולחניים מושלמים הן לשימוש ביתי והן לשימוש במשרדים ובמתחם תעשייתי.

משרדי השולחן, בפרמטרים הטכניים שלהם, ככלל, אינם נחותים בשום אופן ממכשירים העומדים על הרצפה. ההבדל היחיד בין מכשירים שולחניים הוא שהם נמוכים בגובה ולא מגיעים עם אפשרויות נוספות. עם זאת, יש לציין כי מחירם של מכשירים מסוג שולחן כזה נמוך משמעותית. היתרונות של דגמי שולחן העבודה כוללים:

 • מידה קטנה;
 • משקל נמוך;
 • האם מכשירים בגודל קטן;
 • ניידות.

ככלל, בתי מרקחת כאלה משמשים בדירות קטנות או בתים, מטבחים. הם משמשים לעתים קרובות למדי במשרדים קטנים, אשר הצוות שלהם אינו עולה על 3-4 אנשים.

כיצד לבחור את הדגם האופטימלי ביותר

מה לחפש, מאילו טעויות כדאי להימנע בבחירה ובקניית מכשיר? ראשית כל, לפני הקנייה, עליך להחליט על סוג פורמט מארז המכשיר. במילים פשוטות, איזו בית מרקחת מתאים יותר לשימוש יומיומי - שולחן עבודה או להפך, רצפה.

אז אתה צריך לבחור מכשיר עם הסוג המקובל ביותר של קירור נוזלי. התקנים המצוידים בסוג אלקטרוני עדיפים לשימוש בבית או במוסדות עם מספר מצומצם של אנשים (לא יותר מ -7). יחידות מדחס - משמשות במשרדים ובמוסדות ניהול עם זרם גדול של אנשים וצוות.

אז אתה צריך לבחור את העיצוב של בית המרקחת ולשקול את האפשרות להשתמש בעתיד במגוון של ציוד נוסף שאיתו הוא יכול להיות מצויד. לדוגמא, ישנם דגמים המצוידים במקררים, ארונות בגדים מובנים, או אפילו אביזרים נוספים כמו מחזיקי זכוכית.

בחירת מקרר המים הטוב ביותר לשנת 2020

איזה מצננים יש, כמה הם עולים, באילו קריטריונים צריך לעקוב בעת בחירת מכשיר כזה, איזה מהם עדיף לקנות? ישנם יצרנים רבים ושונים של בתי מרקחת, הן שולחן והן רצפה. כדי לבחור את הדגם הנכון של מכשיר כזה, תחילה עליך לקבוע את מיקומו בבית או במשרד שלך. עבור משרד או מוסד עם זרם גדול של מבקרים, עדיף לבחור מודלים מרפאים חזקים עם רמת פרודוקטיביות גבוהה.

עבור צוות נשי, במשרד בו אין גברים, יש לבחור דגם עם העמסת בקבוקים נמוכה יותר. אכן, על מנת להעלות מיכל כזה כלפי מעלה, יש צורך להשתמש בכוח פיזי. דגמים המצוידים בארון מיוחד מאפשרים לך לחסוך מקום בחדר ולאחסן בצורה נוחה יותר כוסות חד פעמיות, תה, סוכר ואביזרים משומשים אחרים.

מקרר עומד לרצפה AEL LD - AEL - 811A

על פי חוות דעת וביקורות של קונים, זהו אחד הדגמים הטובים, המסוגננים ובו זמנית הנוחים והפופולאריים של בתי מרקחת עם דירוג גבוה לאספקת מים. במתקן הרצפה AEL LD - AEL - 811A, הבקבוק עם הנוזל מותקן מלמטה.הודות למיקום התחתון הזה קל ופשוט להחליף את הבקבוק במידת הצורך. מכשיר משרדי נהדר העשוי מחומרים איכותיים. מתאים למשרדים עם צוות נשי. דגם זה, הודות לעיצובו האסתטי, ישתלב באופן מושלם בקונספט הכללי של כל פנים.

מקרר עומד לרצפה AEL LD - AEL - 811A

יתרונות:

 • מצויד בפונקציית חימום;
 • המכולה מותקנת מלמטה;
 • בנוסף מצויד בפונקציה להגנה על ילדים.

חסרונות:

 • עלות (13 100 רובל);
 • סוג קירור נוזלי - אלקטרוני;
 • ביצועים נמוכים.

מקרר עומד לרצפה HotFrost V400BS

אחד הדגמים הפופולאריים ביותר של בתי מרקחת בשוק המקומי. בנוסף מצויד במקרר מובנה. מנגנון HotFrost V400BS הוא פיתרון מעשי לאותם אנשים שמעריכים אסתטיקה, מקוריות ומקוריות.

מצויד בפונקציה של חימום מים. הנוזל מקורר עקב פעולת המדחס (משתמשים בקירור R134a). מכשיר זה מסוגל לקרר כמויות גדולות של מים בפרק זמן קצר, דבר חשוב במיוחד כאשר משתמשים בו במשרדים או במוסדות ציבוריים. בתא התחתון יש תא קירור, השומר כל הזמן על משטר טמפרטורה בטווח של +2 - +5 מעלות צלזיוס. בזכות השימוש בו תוכלו לאחסן אוכל או שתייה.

מקרר עומד לרצפה HotFrost V400BS

יתרונות:

 • תא קירור (מקרר) בנפח 20 ליטר;
 • נוכחות של הגנה מיוחדת החוסמת ברז ברז בשוגג ואספקת מים חמים;
 • מצויד במגש טפטוף מלא מחוון;
 • נוכחות של אורות ניאון לברזים (מראה באיזה מצב פועל המצנן - הורדת טמפרטורת המים או חימום);
 • ביצועים גבוהים;
 • קירור מדחס;
 • נוכחות של הגנה מיוחדת מפני ילדים.

חסרונות:

 • הגדרת בקבוק עליון;
 • עלות גבוהה (18,500 רובל);
 • משקל כבד (19.2 ק"ג).

מקרר לרצפה ABC V170

מרקחת איכותית מסוג רצפה, המיוצרת בלבן. ארץ מוצא - סין. מתייחס לפלח התקציב הזול (העלות שלו היא 6,410 רובל). מצויד במערכות חימום וקירור נוזלי. למערכת החימום הספק של 420 וואט ומערכת הקירור 85 וואט. בקבוק מים ממוקם בחלק העליון של בית המרקחת. סוג הקירור בו משתמשים הוא קירור מדחס.

מקרר לרצפה ABC V170

יתרונות:

 • עלות נמוכה (6,410 רובל);
 • זמינות של פונקציית הגנת ילדים;
 • ביצועים טובים;
 • מצויד במיכל אחסון.

חסרונות:

 • המיקום העליון של הבקבוק;
 • לא מצויד בארון אחסון.

מקרר שולחני HotFrost D115

מכשיר אספקת מים שולחני המצויד בקירור מסוג מדחס. דגם זה מצויד במערכת העמסת נוזלים עליונה קלאסית. היתרונות של מקרר שולחני HotFrost D115 כוללים את הפונקציונליות שלו ואת העיצוב האטרקטיבי, המקורי. זהו מכשיר קומפקטי שלא תופס הרבה מקום פנימי. מתאים לשימוש ביתי ומשרדי כאחד. יכול לשמש כמכשיר מטבח לאספקה, חלוקת מים נקיים ושתייה.

כדי להקל על השימוש, הלחצנים האחראיים על חימום, הורדת טמפרטורת המים אינם נמצאים בחלק האחורי אלא בצד המכשיר. הוא מצויד בצינור מורחב מיוחד, המגדיל משמעותית את קצב חלוקת המים החמים (1.8 ליטר לדקה).

מקרר שולחני HotFrost D115

יתרונות:

 • הספק חימום גבוה (650 וואט);
 • צְפִיפוּת;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (11,900 רובל);
 • בקבוק המים מותקן מעל;
 • כבד מדי לדגם השולחן (11 ק"ג).

מקרר שולחני Vatten D27WE

Dispensary Vatten D27WE מצויד בסוג קירור אלקטרוני, כמו גם בפונקציה של חימום מים.היתרון של מודל זה הוא העלות הנמוכה שלו (3,699 רובל בלבד), כמו גם העיצוב המודרני, שבזכותו הוא ייראה אסתטי בכל חדר. מארז ה- Vatten D27WE עשוי מפלסטיק לבן איכותי, בעל רמת עמידות מוגברת בפני UV. כמו כן, מכשיר זה מצויד בשני מחווני LED. אינדיקטור אחד אחראי לחימום, והשני לקירור. טמפרטורת ההפעלה המותרת של המכשיר היא בין +10 ל +38 מעלות צלזיוס.

מקרר שולחני Vatten D27WE

יתרונות:

 • זמינות הגנה מפני ילדים;
 • זול;
 • ניתן להשתמש באקלים חם;
 • נוכחות של נפח אחסון.

חסרונות:

 • סוג קירור אלקטרוני;
 • בקבוק המים מותקן מעל;
 • צריכת חשמל נמוכה.

מקרר שולחני AEL TC - AEL - M6

דגם זה מצויד בנוסף במכונת קרח מיוחדת של AEL. כמו כן, AEL TC - AEL - M6 Cooler Desktop מצויד בפונקציית חימום ומערכת קירור מסוג מדחס. הוא מסוגל לייצר עד 12 ק"ג קרח ביום אחד. מצויד במגש קרח מיוחד של 1.5 ליטר. מצויד בברזי כפתור. ללא הגנה בוערת.

בקבוק הנוזל בבתי מרקחת זו מותקן מעל. הוא מסוגל לחמם מים לטמפרטורה של 95 מעלות צלזיוס, ולקרר אותם עד לסימן של +5 מעלות צלזיוס. קיבולת החימום של מכשיר זה היא 3.5 ליטר לשעה. יכולת קירור - 2 ליטר לשעה. לנוחות השימוש ובחירת מצב ההפעלה, הוא מצויד בצג רב תכליתי.

מקרר שולחני AEL TC - AEL - M6

יתרונות:

 • ניהול נוח;
 • ביצועים טובים;
 • מצויד בפונקציות חימום וקירור;
 • הוא מייצר קרח;
 • מצויד במיכל אחסון.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (המחיר הממוצע של מכשיר זה הוא 30,500 רובל);
 • מצויד במיכל מים חמים קטן (נפח המיכל הוא רק ליטר);
 • משקל גדול (16.5 ק"ג).

מאפיינים השוואתיים של עלות מצננים מיצרנים שונים

שם המודלעלות, שפשף.)הִתקָרְרוּתסוג מכשיר
AEL LD - AEL - 811A13100אֶלֶקטרוֹנִיקוֹמָה
HotFrost V400BS18500מַדחֵסקוֹמָה
ABC V1706410מַדחֵסקוֹמָה
HotFrost D11511900מַדחֵסשולחן עבודה
ואטן D27WE3699אֶלֶקטרוֹנִישולחן עבודה
AEL TC - AEL - M630500מַדחֵסשולחן עבודה

ישנם הרבה דגמים שונים של צידניות, הנבדלות במחיר ובמאפיינים טכניים. מחלקות הן מסוג שולחן עבודה ורצפה. יחידות השולחן קומפקטיות יותר, אך יחידות עומדות על הרצפה הן בעלות רמות ביצועים גבוהות יותר. יש גם מחלקות לילדים המסופקות לילדים. ככלל, הם משמשים בגני ילדים ובכיתות יסודיות.

במהלך הפעלת מכשיר כזה, יש להקפיד על כללי בטיחות טכניים מסוימים. על פי עצת היצרנים, יש לטפל ברזים בזהירות, ואין לחבר את המכשיר עצמו לאספקת החשמל אלא אם כן מותקן עליו מיכל עם מים. עבור מרבית המכשירים (ככלל, בקטגוריית מחירים גבוהה), כך שהם ניתנים לתחזוקה, מיוצרים ערכות תיקון (חלקי חילוף).

מומלץ להשתמש במפיצות בחדרים שבתוכם הטמפרטורה לא יורדת מתחת ל -10 מעלות צלזיוס ולנקות אותם מעת לעת. אם יש לך ניסיון בשימוש במתקני מים, המוצגים בדירוג זה של מכשירים איכותיים, או שאתה משתמש מדי יום במכשיר של דגם אחר, אנא שתף ​​את דעתך, המלצותיך וניסיונך בשימוש במכשירים כאלה בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *