חוט דנטלי הטוב ביותר לשנת 2020

0

חוט דנטלי או, כפי שהם מכונים גם חוט דנטלי הפכו פופולריים מאוד לאחרונה. בשל העובדה שמברשת השיניים, אליה אנו כל כך רגילים, עוזרת לטפל בשלושה משטחי השן בלבד במקום בחמישה, עלינו לקנות מוצרי טיפוח נוספים.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" ערכו סקירה של החוט הדנטלי הטוב ביותר, וכן מציעים לך ייעוץ בבחירת חוט דנטלי והמלצות כלליות של רופאים לטיפול בפה.

טיפים לרופא שיניים לטיפול כללי בפה

כיום, רופאים רבים משמיעים אזעקה מכיוון שמחלות שיניים נעשו צעירות יותר לנגד עינינו. עקב טיפול לא נכון, עששת מופיעה אצל ילדים אפילו על שיני חלב בתדירות גבוהה פי 7 יותר מאשר לפני 15 שנה.

על פי הסטטיסטיקה, אנשים רבים אינם מייחסים חשיבות לטיפול בפה ובקרוב הם יעברו לחלוטין לניקיון על פי התוכנית כל יומיים-שלושה.

אבל אם אתה לא רוצה להוציא כסף נהדר על טיפול, אתה רק צריך לספק טיפול הולם.

טיפ מס '1

לשיפור ההיגיינה, רופאי שיניים ממליצים לרכוש מברשת שיניים חשמלית. אין צורך להוציא הרבה כסף על רכישת מכשיר יקר, מברשת ב -1,000 רובל תספיק, זה לא מנקה יותר גרוע ממברשת ב 15,000 רובל. הנקודה כאן היא שמברשת כזו מסייעת לנקות את חלל הפה הרבה יותר טוב מאשר רגיל, מכיוון שלא רבים מסוגלים להקדיש יותר מארבע דקות להליך.

על מנת לנקות את הרובד, מספיק להשעין מעט את המברשת על פני השן ולהמתין מעט.

אם לא ניתן להחליף מברשת רגילה לחשמלית, עליך לעקוב בקפידה אחר הנוכחי, להחליף אותו לאחר 3 חודשים, בקנייה מומלץ לבחור במברשת עם זיפים בינוניים. קשה מדי נותן אפקט ניקוי מהיר, אך יכול להיות טראומטי מאוד לחניכיים ולאמייל.

מועצה מספר 2

לא להזניחשטיפת פה.

אבל גם כאן יש סוד אחד, יש צורך לשטוף את הפה במי פה בין הניקוי, ולא לאחר ההליך. זה יעזור לרענן את הנשימה לאחר חטיף קל, ולשטוף באופן מושלם שאריות מזון.

מועצה מספר 3

מכיוון שהמברשת מנקה רק שלושה משטחים מתוך חמישה, יש צורך להצטייד בחוט דנטלי, מכיוון שעששת שנוצרת במרחב הבין-דנטלי היא תופעה שכיחה למדי. רק אם אתה רגיל להשתמש בקלטת כזו, עליך לזכור את הכלל העיקרי - או להשתמש בו על בסיס יומי, או לא להשתמש בו כלל. ברגע שבוטל הליך הניקוי הזה, חתיכות מזון מתחילות ליפול למרחבים הנקיים היטב, ועששת מתחילה להתפתח במהירות.

חוטים שמטופלים בתמיסה רפואית טובים מאוד. במהלך הניקוי, לא רק הפונקציה העיקרית מבוצעת, מזין נכנס לאמייל, מה שמחזק אותו.

חשוב לדעת!

אם אתה ממלא אחר ההמלצות של רופאי השיניים, אז קודם כל, הניקוי מתחיל בשימוש בחוט דנטלי, רק אז אתה יכול להמשיך בהליך באמצעות משחה ומברשת.

טיפ מס '4

אם הערב אמור להיות מהנה, ואלכוהול נצרך במהלך ארוחת הערב, בשום מקרה אסור לצחצח שיניים בלילה. אתה יכול פשוט לשטוף את הפה ולנקות אותו בבוקר.

רופאי שיניים נותנים עצה זו מכיוון שהוכח שאלכוהול, במיוחד תוסס, כמו יינות מבעבעים, מרכך את האמייל עם השפעתו, הליך הניקוי יכול להזיק יותר מתועלת.

מועצה מספר 5

בבחירת משחה, עליך לבדוק איזו רמת פלואוריד היא מכילה. למבוגרים זה צריך להיות לפחות 1500 עמודים לדקה, ילדים צריכים לקנות משחת שיניים לילדים בדיוק, מכיוון שעל פי הגיל, הדבק חייב להכיל כמות מסוימת של פלואוריד.

מדוע כל כך נחוץ לשים לב למרכיב הספציפי הזה?

פלואוריד הוא חומר ההורג מיקרואורגניזמים עששתיים, ומרווה את האמייל ברכיבים שימושיים. אם עששת רק מתחילה, אז פלואוריד מסייע בהסרתה.

מועצה מספר 6

בבוקר, עליכם לצחצח שיניים רק לפני ארוחת הבוקר, הליך זה יסייע בהסרת פלאק שנוצר בין לילה וימנע מהתרבות חיידקים לאחר ארוחת הבוקר. כמובן שאם באמת תרצו להתרענן אחרי ארוחת הבוקר, תוכלו ללכת ולשטוף את הפה.

מועצה מספר 7

אם יש לך הרגל ללעוס מסטיק כל הזמן, אז אתה צריך לקנות אותו רק ללא תוספת סוכר. במשך כל היום נכנסת לגוף כמות מספקת של סוכר, לא רק מממתקים. הגיע הזמן לסלק מהחיים את המיתוס לפיו סוכר מכיל רק ממתקים, שוקולדים ולחמניות מתוקות - הוא מלא במוצרים אחרים.

איך להשתמש בחוט דנטלי

רופאי שיניים ממליצים להשתמש בו מדי יום, האופציה האידיאלית תהיה שימוש בחוט דנטלי לאחר כל ארוחה. לכן, תוכלו להשתמש בו בערב, לאחר הארוחה האחרונה.

על מנת לצחצח שיניים בחוט דנטלי, עליך:

 1. מדדו כמות קטנה של חוט דנטלי, 5-6 סנטימטרים.
 2. עוטפים את קצות החוט סביב האצבע המורה והאגודל, ומשאירים ביניהם כמה סנטימטרים.
 3. הכניסו אותו בין השיניים בזהירות, והקפידו לא לפגוע בחניכיים.
 4. משוך את החוט, הזז אותו מלמטה למעלה.

יש לחזור על פעולות פשוטות כאלה עם חוט חוט חדש, עד לניקוי כל חלל הפה.

ברגע שההליך הסתיים, הקפד לשטוף את הפה.

חָשׁוּב!

מומלץ להתחיל להשתמש בקלטת מגיל 7.

עד גיל 7 אתה יכול להסתדר רק עם משחת שיניים, אך עם הגיעם לגיל זה, הרופאים ממליצים ללמד את הילד לטיפול נוסף.

סוגי חוטים ותכונותיהם

כל החוטים מחולקים לסוגים מסוימים, תלוי בסוג השיניים, סוג הכיסוי.

לשימוש נוח מטפלים בקלטת בטעמים, תכשירים וסוכנים שונים.

חוטים מסווגים לפי סוג ציפוי:

 1. ספוג בשעווה;
 2. לא ספוג בשעווה.

קלטת שטופלה בשעווה נקראת שעווה. הם מכסים אותו כך שהוא גולש היטב בין השיניים. זה מסיר את הרובד היטב, אבל התמודדות לא מטופלת עם המשימה הזו הרבה יותר טוב.

סרט שעווה מומלץ לאנשים שיש להם סתימות בצידי השיניים.

לא בשעווה בזמן צחצוח השיניים שלך מתפשט לסיבים, סופג פלאק ובכך מסיר אותו ללא שאריות.

לפי סוגי חוטים:

 1. עָגוֹל;
 2. בגזרה שטוחה;
 3. סופרפלוס.

הסרט החתוך השטוח עוזר לחדור גם לרווחים עדינים בין השיניים, ולכן מומלץ לאנשים עם שיניים צפופות.

חוט דנטלי עגול, לעומת זאת, מתאים לאנשים עם פערים גדולים בשיניים, ועוזרים לנקות את כל הפלאק.

סופרפלוס מיוצר במיוחד לאנשים הלובשים סוגריים, צלחות או תותבות. הוא משלב שני סוגי חוטים, עם קצוות עגולים ושטוחים.

הם מחולקים לפי סוג הספגה:

 1. ספוג;
 2. בלעדיה.

לשם מה הספגות חוט דנטלי?

הם מספינים אותו על מנת לרענן את חלל הפה, להילחם במיקרואורגניזמים ולחזק את אמייל השן.

חברות שמייצרות את חוט דנטלי הטוב ביותר

למעשה, רשימת החברות המייצרות חוט דנטלי איכותית אינה כה נהדרת. המשמעות היא שחוט דנטלי חייב להיות בטוח, אמין, יעיל לשימוש.

בהתבסס על תוצאות המחקר הורכבה רשימה של שבעה מותגים המייצגים את החוט הטובה ביותר בשנת 2020.

המחקר בוצע על פי המאפיינים הבאים:

 • אורך;
 • סוג;
 • נוכחות של הספגות;
 • אֲרוֹמָה;
 • מחיר חוט;
 • היצרן והמוניטין שלו בשוק;
 • אין אי נוחות בעת השימוש;
 • יעילות בניקוי;
 • קלות שימוש - האם זה חותך את האצבעות במהלך השימוש, איך האריזה מחליקה על פני השטח.

נָשִׂיא

חברה זו ידועה בכל רחבי העולם, והיא מייצרת מוצרי ניקוי פה באיכות גבוהה. היתרון של המוצרים של חברה זו יכול להיחשב כמבחר גדול של מוצרים למבוגרים וילדים, והמוצרים מתאימים גם לאנשים עם חלל פה רגיש. החברה מייצרת גם קלטות מיוחדות המסייעות בטיפול במבנים אורתודונטיים.

הקנייה הטובה ביותר תהיה חוט דנטלי מוך שעווה ונשיאת חוט דנטלי שעווה טרייה.

חוט דנטלי לנשיא

יתרונות:

 • מכיל פלואוריד להסרת רובד ביעילות ולעזור לשיניים להילחם בעששת;
 • בעל טעם מנטה;
 • אורך החוט - 50 מ ', זה יימשך זמן רב;
 • מחיר זול.

חסרונות:

 • אין אף אחד מהם.

אוראל-ב '

השנייה בדירוג היא החברה, הידועה גם בכל מדינות העולם. הקלטות של חברה זו מיועדות לטיפול יומיומי, מתאימות היטב גם למבוגרים וגם לילדים, לאנשים שהתקנתם סוגריים או לוחות שיניים. מאחר שכאשר יצרה את המוצר, החברה לקחה בחשבון בדיוק את התכונות הללו, החוט שלהם עשוי מחומר שלא יפגע בחניכיים, אפילו לא בשימוש רשלני. הרוחב והאורך מיוצרים בצורה אופטימלית על מנת להבטיח שהקלטת לא תתקע בחלל הבין-דנטלי, מה שגורם לאי נוחות כלשהי.

לחברה קו מצוין בשם Essential, שיש בו גם סרט שעווה ולא שעווה, חוט דנטלי וחומר SuperFloss 50 מטר עם הספגת נענע.

מחיר: מ- 166 רובל.

חוט דנטלי אוראלי-ב

יתרונות:

 • מתאים לשיניים עם רווחים בין-דנטליים צרים;
 • מסיר לחלוטין את רובד השיניים;
 • ספוג שמן נענע;
 • מחיר.

חסרונות:

 • ללא הספגה תרופתית.

מונט קרוט

המוצרים של חברה זו הוצאו לשוק לאחרונה, לפני 9 שנים, בשנת 2010. עם זאת, המוצרים ממעבדה זו אינם נחותים באיכותם מחוטי המותגים העולמיים.

בעת הניקוי, החוט אינו נפרד לסיבים, מסייע בהסרת שאריות מזון ישנות, מחליק היטב, אינו מביא אי נוחות.

חוט דנטלי מחברה זו הם באיכות מעולה. אבל זה לא זול, מ 300 רובל. במשך 10 מ '. על הקלטת יש תבליט משי, המסייע בניקוי משטח השן. וגם זה מתאים לאנשים עם חניכיים רגישות, מכיוון שאי אפשר להיפגע איתו, לאחר ההליך לא נצפה דימום מהחניכיים.

חוט דנטלי מונט קארוט

יתרונות:

 • הבלטות משי על חוטים;
 • מתאים לאנשים עם חניכיים רגישות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה, 300 רובל. עם אורך קצר.

קולגייט

הקלטות של המותג הזה ספוגות בתמיסה מיוחדת המונעת היווצרות פלאק על אמייל השיניים, ועוזרת לו להישאר לבן כשלג. הם עשויים מחומר מיוחד שיכול אפילו לבוא במגע עם שיניים בעייתיות, אך לא מביא כאב. וגם לאחר צחצוח השיניים בחוט דנטלי זה, אין דימום מהחניכיים, ולכן הם יכולים לשמש אנשים עם חניכיים רגישות מאוד.

חוט דנטלי קולגייט

יתרונות:

 • מחיר: מ 155 רובל;
 • אורך החוט - 25 מטר;
 • הספגה בניחוחות שונים.

חסרונות:

 • ללא הספגה תרופתית, רק הלבנה.

DR.NanoTo

מותג מדרום קוריאה. החברה ידועה בכל העולם בזכות העיצוב הפופולרי שלה של מברשת שיניים דו מפלסית. חוט דנטלי עשוי מחומרים טבעיים, והפעולה מכוונת להפוך את החיוך שלך ליפה יותר. החומר ממנו עשויים הקלטות של חברה זו עוזר לנרמל את המיקרופלורה של חלל הפה, ומבטיח אינטראקציה בטוחה עם האמייל.

קלטת לא משומשת ד"ר ננוטו עולה מ -250 רובל, אורך - 50 מטר.

היצרן ספג אותו בשמנים מרווה, פחם במבוק, שעוות דבורים ויוני כסף. כלומר, בנוסף לתפקידו העיקרי, החוט ממלא את תפקיד החיטוי, מניעת עששת מתחילה בגלל מרווה ושמן פרופוליס, בנוסף מלבין את האמייל, מכיוון שיש יונים מכסף.המודל מיוצר בווריאציות שונות, יש הספגה של שמני נענע, מרווה, ערער ואקליפטוס.

ליצרן יש גם חוטי שעווה מאותה הסדרה, ההבדל הוא רק בעלות, שעווה נמכרת במחיר של 300 רובל.

חוט דנטלי DR.NanoTo

יתרונות:

 • מחטא ונלחם בעששת מתחילה;
 • אורך - 50 מטר;
 • מחיר.

חסרונות:

 • קשה לקנות את המוצר. יש מעטים נציגים, אך האינטרנט מציל את המצב.

Splat

החברה פחות מוכרת, מייצרת יותר אפשרויות תקציב לחוט דנטלי, אך באיכותן הן לא נחותות בשום פנים ואופציות יקרות יותר. סרטים של חברה זו ספוגים ביוני כסף, המסייעים בהסרת שאריות מזון, נשימה רעננה והריגת חיידקים.

RiserFloss - חוט דנטלי עם טעם תות יוצא דופן!
החוט עגול, כאשר מנקים את השיניים, החוט מתפרק לסיבים, סופג בצורה מושלמת את כל החומרים המיותרים ומרענן לחלוטין את הנשימה. מחיר עבורו: מ- 159 רובל, אורך: 25 מטר.

SplatDentalFloss - חוט באורך 50 מ ', עם מספר תוספים. הניחוחות די מעניינים - ברגמוט, הל וליים, יש הרבה מה לבחור! המחיר גם נעים, רק 159 רובל.

חוט דנטלי Splat

יתרונות:

 • בעת ניקוי השיניים, החוט מתפרק לסיבים וסופג בצורה מושלמת את כל החומרים המיותרים;
 • מרענן לחלוטין את הנשימה;
 • מחיר;
 • אורך לבחירה: 25/50 מטר.

חסרונות:

 • ללא הספגה תרופתית.

מת

מוצרי המותג DIES זולים ואיכותיים. לפי המבנה שלהם, הם מעניינים בכך שהם יכולים לחדור אפילו למרחבים בין-דנטליים קטנים. זה מאפשר לך להימנע מהתפתחות מחלות שונות, מונע עששת, לא גורם לאי נוחות בשימוש.

דגם ה- DIES זול יותר מהאחרים, עלותו: מ- 131 רובל. עם אורך מוצר של 50 מטר, זו הצעה מאוד משתלמת. הוא דק מאוד, זה עוזר לנקות אפילו חלל בין-דנטלי קטן מאוד, שמתאים לכל המשתמשים לחלוטין.

חוט דנטלי מת

יתרונות:

 • מחיר: מ 131 רובל;
 • אורך: 50 מטר;
 • דק מאוד, זה עוזר לנקות כל חלל בין-שיניים.

חסרונות:

 • לֹא.

זה מעניין! מה שנקרא Floss Pick הפך להמצאה מאוד נוחה. מכשיר זה משמש כמכשיר עזר - כלומר, אינך צריך להרכיב את הסרט על אצבעותיך, זה מספיק להכניס אותו למכשיר ולהתחיל בתהליך הניקוי.

מכשיר כזה מוצע לרכישה, למשל, על ידי DR.NanoTo, כדי לחסוך זמן ולמזער תחושות לא נעימות.

כפי שניתן לראות מההמלצות, לא כל כך קשה לטפל בשיניים על מנת לא ללכת כלל לרופא השיניים. הכספים המוצגים במאמר אינם יקרים; בסך הכל מתברר כי טיפול חודשי עולה 300-400 רובל, ואילו נסיעה לרופא השיניים עולה בממוצע 5000 רובל. הדבר החשוב ביותר הוא למצוא זמן להליך של צחצוח שיניים, ויתרה מכך, לא כדאי להזניח את ההליך הזה. 10 דקות של טיפול יומי מסייע לחסוך כמות גדולה למדי בארנק ולחסוך את העצבים.

אם יש לך ניסיון בחוט דנטלי, אנא שתף ​​את רשמיך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *