מכסה המנוע המובנה הטוב ביותר לשנת 2020

0

מכסה המנוע אינו עוד מותרות, אלא תכונה הכרחית היוצרת סביבה נוחה ובטוחה לא רק במטבח, אלא בכל הדירה. הפופולריים ביותר כיום הם דגמים מובנים, שאינם עומסים בחלל החדר ואינם מפריעים לחלל הפנים בשל קומפקטיותם וחוסר הנראות שלהם. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לך סקירה של מכסה המנוע המובנה הטוב ביותר לשנת 2020.

מכסה המנוע - מה זה?

מכסה המנוע הוא מכשיר מטבח, שמטרתו לטהר את האוויר ממזהמים וזיהומים מזיקים - עשן, מוצרי בעירה, חומרים מסרטנים, אדים, ניחוחות מזון ודברים אחרים הנוצרים כתוצאה מטיפול בחום של מזון.

משימתו העיקרית של המכשיר היא להגן על בריאות האדם ולתרום לנוחותו, שכן שהייה ממושכת וקבועה בחדר עם אוויר מזוהם, במיוחד אם אין חילופי אוויר טבעיים, מחמירה את הבריאות, מפחיתה את היעילות, מגבירה את העייפות ומפריעה לריכוז.

כמו כן, היעדר מכסה המנוע שבו מכינים אוכל משפיע על מצב החדר עצמו - שומן ופיח מתיישבים על הקירות, התקרה, הרהיטים. כל זה מוביל לצורך ביצוע ניקיון ותיקונים לעיתים קרובות יותר, אך יתר על כן, זה מקטין את חיי השירות של שאר הציוד הנמצא בקרבת מקום.

מכסה המנוע לא מאפשר לריחות מהכיריים לחדור לחדרים הסמוכים, כמו גם להרוות את הבגדים והשיער של הנוכחים.

מה הם?

מכסה המנוע יכול להיות תעשייתי וביתי. אלה תעשייתיים גדולים יותר ומותקנים בתעשיות מזון, במסעדות, במזנון. משקי בית עדיפים על הבית, מכיוון שאפשרויותיהם מוגבלות.

סוגי דגמים ביתיים לפי סוג התקנה:

 1. אח (כיפה) - מה שנקרא בגלל הדמיון שלהם למערכת אח קונבנציונאלית. עקרון פעולתם הוא כדלקמן - אוויר נכנס למארז הכיפי ומוזרם דרך צינור האוויר לאוורור. לעיצוב אח יש לרוב עיצוב בהיר ומובחנים בגימורים יקרים. ויש לבחור אותם עוד לפני שהמטבח מצויד במכשירי חשמל. תלוי במיקום, ישנם מנדפי קירות, אי וארובות פינתיות.
 2. מושעה - אזור העבודה שלהם שווה לשטח הכיריים. הם מאופיינים בגובה נמוך ולכן הם מכונים גם "שטוחים". הם מותקנים מתחת לארון המטבח ונשטפים עם החלקים הסמוכים כך שחלקיהם התחתונים יהיו בקו אחד. מודלים כאלה הם התקציביים ביותר מכל מה שקיים בשוק.
 3. מובנים - הם מתפקדים במצב זרימה, ולכן זקוקים לתעלת אוויר. ניתן להתקין אותם בתקרה, בשולחן, בארון, כך שרק החלק של המבנה הסופג אוויר נשאר באופק. לפי סוג ההתקנה בארון, מכשירי חשמל מובנים מחולקים לנשלפים ושקועים לחלוטין.לנשלף לוח קטן המחליק החוצה ומגדיל את שטח הכניסה. שקוע לחלוטין בהתקנות לחלוטין ולא משאיר אלמנטים גלויים. תקרה - מיועדת להתקנה בנישה, שנוצרת על ידי התקנת לוחות גבס על התקרה. יחידות התקרה טובות מכיוון שהן לא בולטות ותופסות מינימום מקום.

איך לבחור?

קריטריוני הבחירה העיקריים מצטמצמים לנקודות הבאות: מקום ההטבעה, אזור הכיסוי, רוחב, הספק, רמת רעש, מצבי הפעלה, שליטה, פילטר.

מקום ההטבעה

 • בארון - הם מותקנים בארון קיר מיוחד, המצויד מעל הכיריים או הכיריים. יחד עם זאת, רק לוח קטן, בגודל של עד 5 ס"מ, נותר גלוי, אשר מסוגל להתקדם, ויוצר מגן ומונע זיהום של התקרה.
 • בין שני ארונות קיר - חזית הבניין סגורה על ידי דלת דקורטיבית שעיצובה תואם את חיפוי ערכת המטבח. במהלך הפעולה הדלת מתנדנדת קדימה ומגדילה את שטח העבודה של המכשיר.
 • בשולחן - מותקן בשולחן העבודה או על גביו. האפשרות הראשונה, ככלל, מרמזת על מצבר מסוג "דומינו". דומינו הוא מגוון מודולרי של מכשירי מטבח מובנים, המשולבים לקומפוזיציה אחת תוך שימוש בעיצוב משותף. האלמנטים שלה מוצגים בצורה של לוחות צרים שמשולבים זה בזה למערכת אחת. הדומינו יכול לכלול כמה מבערי גז וחשמל, גריל, טיגון עמוק ויחידת פליטה. זה האחרון מותקן בסביבתו המיידית של הכיריים ורק רצועה צרה נותרה באופק, הנשלפת בחלק מהדגמים. בגרסה השנייה, כל הגוף נשאר גלוי.
 • לתקרה - יש להם עיצוב מיוחד שמוסתר בתקרה. החלק התחתון של המארז, המצויד בלוח בקרה, נותר בחוץ.

מצבי הפעלה

למכסה המנוע שני מצבים: שאיבת אוויר ומחזור.

מצב המחזור מצטמצם לעובדה שהאוויר מונע על ידי מאוורר דרך היחידה, תוך כדי טיהורו באמצעות פילטרים. וכבר אוויר נקי חוזר לחדר. מומלץ לנקוט במחזור כאשר אין אפשרות להסיר אוויר מלוכלך מחוץ לחדר. כמו כן, מצב המחזור מתאים בחורף, כאשר זה לא מעשי לשלוח את האוויר המחומם כבר החוצה.

במצב שאיבת האוויר, כל אדי הפליטה מוזרמים מחוץ לבניין באמצעות מערכת האוורור בבניין. מבחינת היעילות, פינוי אוויר טוב יותר ממחזור הדם, אך הוא מצריך התקנה של מכשיר עם שקע אוורור.

על מנת להימנע מטעויות בבחירה, יש לזכור כי יחידות בודדות מסוגלות לבצע אך ורק את הפונקציה של פליטת אוויר, אחרות - של זרימת הדם. ורק מכשירים מעטים עובדים בשני המצבים, אך יחד עם זאת הם פונקציונליים יותר ומאפשרים לך לבחור את המצב תוך התחשבות בזמן השנה, מאפייני המטבח וגורמים אחרים.

ביצועים

ביצועים מתייחסים לתפוקת היחידה.

ביצועים מרביים פירושם נפח האוויר המרבי שהמכשיר יכול לעבור דרכו ביחידת זמן (שעה).

פרודוקטיביות היא פרמטר חשוב מאוד שכן יעילות הציוד תלויה בתפוקה.

על פי התקנים הסניטריים, יש להחליף את כל האוויר בחדר עשר עד שתים עשרה פעמים בשעה. על סמך זה, הביצועים הנדרשים מחושבים כדלקמן - נפח המטבח (במ"ר2) מוכפל ב- 10. התוצאה המתקבלת רלוונטית לדגמים שיושעו במרחק של 65 עד 85 ס"מ מהכיריים. לדוגמא, למטבח בשטח של 10 מ '2והתקרות בגובה 2.7 מטר, נדרש ביצועים של 280-360 מ '3... יש לזכור שאם ההתקן מותקן מעל 85 ס"מ, מומלץ לקחת יחידה עם תפוקה גבוהה יותר.

כשבוחרים טכניקה עם מצב מחזור, חשוב לדעת שתפוקתה מחצית מהתקנים עם מצב שאיבת אוויר.

בקניית דגם פליטה, עליכם להתמקד לא רק באזור המטבח, אלא גם בתדירות ובישול הבישול - בחדרים קטנים ריכוז החומרים המזיקים יהיה גבוה יותר, ולכן נדרש מכשיר חזק.

רוֹחַב

המאפיין העיקרי למיקום המכשיר המובנה הוא רוחב הנישה המובנית.

מידות המכשיר חייבות להתאים למידות הכיריים, רק במקרה זה תפעול הציוד יעיל ככל האפשר, ודליפת הזיהום מינימלית. אם שטח המטבח מאפשר, תוכלו להתקין את המכשיר, שיהיה מעט רחב יותר ממשטח העבודה עם המבערים. לדוגמא, אם רוחב הלוח הוא 60 ס"מ, אז מתאים גם דגם שרוחבו 90 ס"מ.

רמת רעש

עבודת הטכנולוגיה מלווה ברעש, שלעתים חזק כל כך עד שאי אפשר לדבר בעמידה לידו. זה יוצר אי נוחות מסוימת, במיוחד אם המטבח משולב עם אזור הקבלה.

רמת הרעש תלויה במספר ובכוח המנועים, כמו גם בתכונות העיצוב, שכן רעש נוסף נוצר כאשר אוויר עובר דרך הצינור. הרבה תלוי בצינור - גלי אלומיניום גמיש יוצר רשרוש חזק ולא נעים, אך קופסת פלסטיק עטופה בחומר סופג רעש וסגורה בקופסת גבס דקורטיבית יכולה אפילו להפחית את רמת הרעש הראשונית.

התיאור למוצר צריך להכיל מידע בנוגע לרמת הרעש המקסימלית של היחידה, אך לעיתים הפרמטרים שצוינו אינם תואמים את המציאות. לכן, בעת הקנייה, עליך לבקש מהמוכר להפעיל את המכשיר כדי לוודא שהרעש שהוא מייצר מקובל.

לִשְׁלוֹט

ישנן שיטות בקרה מכניות ואלקטרוניות.

שליטה מכנית מבוססת על העובדה שמהירות והגדרות אחרות מותאמות באמצעות כפתורים או מחוונים.

שליטה אלקטרונית מתקדמת יותר ויש לה יותר יכולות. לדוגמה, בטכנולוגיה ישנן תוכניות אוטומטיות בתחום האלקטרוניקה. כמו כן, טכניקה זו מצוידת בתצוגה המציגה מידע אודות פרמטרי ההפעלה שנבחרו. רכיבי בקרה - לחצנים או חיישנים.

לְסַנֵן

הפילטר לטיהור אוויר יכול להיות שומן או פחם.

מסנן שומן (aka מסנן גס) מכוון להגן על המנוע, כמו גם על צינורות המאוורר והפליטה. זה מונע הצטברות של חלקיקי שומן קטנים שנמצאים באוויר במהלך הבישול. מנקה השומנים הוא רשת נירוסטה דקה. היתרונות של אלמנטים משומני מתכת הם שהם ניתנים להסרה, כביסה ובמידת הצורך להחליף אותם חדשים. לעיתים ישנם פילטרים העשויים מחומרים סינתטיים, אך הבעיה שלהם היא שהם לא אמינים ובעלי חיי שירות קצרים.

מסנני פחמן (המכונים גם פילטרים עדינים) לוכדים ריחות. הם מבוססים על פחם פעיל בעל תכונות ספיגה גבוהות. לכן, יש צורך בעיקר באלמנטים לניקוי עדין בחדרים עם אוורור לקוי. על ידי ספיחת זיהומים, מנקה הפחם נסתם לאורך זמן ולכן יש להחליף אותו באופן קבוע. החיים האופייניים של פילטר פחמן הם 4-6 חודשים.

יחידות בודדות מצוידות באינדיקטורים לסתימת אלמנט הניקוי, העוקבים אחר מידת סתימת המנקה ומקלה על תחזוקת היחידה. המחוון יכול לבוא לידי ביטוי בצורה של רצועות או אייקונים מיוחדים על פני הפילטר, אשר על ידי שינוי הצבע מאותתים על הצורך בהחלפה. במכשירים הטובים ביותר, מצבה של מערכת הניקוי מנוטר על ידי אלקטרוניקה.

פנס אחורי

לרוב, הגוף מצויד במנורות, שכן המכשיר תופס מיקום אידיאלי להארת אזור העבודה של הכיריים.

מספר המנורות, ככלל, משתנה בין 2 ל -6 חתיכות. אך סוגם, מספרם ושיטת הסידור שלהם תלויים ביצרן וברוחב הדגם. בנוסף למספר מקורות האור, גם כוחם חשוב. עם זאת, אם התאורה במטבח מאורגנת כהלכה, מכשיר עם מנורה אחת או בלעדיהם בכלל יעשה.

במכשירים מסוימים קיימת פונקציה להתאמת בהירות המנורות. זה מאפשר לך לשלוט בזרימת האור, להפוך אותו לרך ומאופק יותר, או רווי וחד יותר.

יש גם פונקציית מיקוד אור. בעזרתו, ניתן לכוון את שטף האור למשטח העבודה או לפזר אותו כדי להאיר את החדר.

קריטריונים נוספים

 • הפעלה אוטומטית - מיושמת באמצעות חיישנים מיוחדים הקובעים את תחילת תהליך הבישול על ידי ניטור טמפרטורה ולחות. כאשר אינדיקטורים אלה משתנים, החיישנים מפעילים את המכשיר באופן עצמאי ועל פי אותו עיקרון מכבים אותו.
 • צורה אלכסונית - מכשירי צורה נוטים הם מעין דגמי קמין. מרחב העבודה שלהם נמצא בזוויות נטייה שונות. בשל הארגונומיה שלהן, יחידות כאלה חוסכות מקום עבודה ומשמיעות הכי פחות רעש.
 • שלט רחוק - מספק יכולת לווסת את פעולת הציוד מרחוק, ללא צורך לרוץ כל פעם לכפתורי הבקרה;
 • טיימר - מאפשר לך לקבוע את הזמן בו יש צורך לכבות את הציוד או לעבור למצב אחר.

יתרונות וחסרונות

יתרונות:

 • מראה אטרקטיבי;
 • פונקציונליות מתקדמת;
 • פשטות השירות והתחזוקה;
 • תכונות עיצוב המאפשרות "להסתיר" את המכשיר ולא להפר את הסגנון הכללי של המטבח;
 • ממדים קטנים שבזכותם נחסך מקום;
 • פחות צריכת חשמל;
 • דגמים מובנים פחות רועשים מיחידות קונבנציונאליות בצורת כיפה. ניתן למצוא בשוק דגמים כמעט שקטים.

חסרונות:

 • ביצועים נמוכים;
 • לא לכל יצרן מוצרי בית יש שורה של דגמים מובנים;
 • יחידות מובנות יקרות יותר ממכשירים הממוקמים בעצמם.

מאפיינים טכניים עיקריים

חֶדֶרמפרטיםהמלצות
1חומר גוףהגוף יכול להיות עשוי מתכת, עץ או פלסטיק. פלסטיק הוא הנפוץ ביותר, הוא זול, עמיד וקל לניקוי. דגמים יקרים מסוג אח עשויים לרוב מתכת. מעץ מיוצרים לפי הזמנה.
2אוקנטובה / פאנלקצה המארז, כמו גם הלוח הקדמי, עשויים להיות שונים בצבע ובחומר מהקופסה עצמה. משטחי עץ או מדפי זכוכית יכולים לשמש כתפאורה.
3כח מנועמשפיע על ביצועי היחידה. ככל שעוצמת המנוע גבוהה יותר, תפוקת הציוד גבוהה יותר.
4מספר מנועיםרוב הדגמים מצוידים במנוע אחד, יחידות עם שני מנועים פחות נפוצות. האחרונים חזקים יותר, אך הם יוצרים יותר רעש, יקרים יותר ואינם חסכוניים באנרגיה.
5מספר מהירויותמספר מצבי מהירות מאפשרים לך לבחור באופציה האופטימלית ביותר בכל סיטואציה ספציפית, תוך התחשבות בתנאים במטבח.
6משטח שאינו מלוכלךחלק מהיצרנים משתמשים בחומרים מיוחדים לייצור מכסי אדים. הפאנלים החיצוניים של דגמים אלה עמידים בפני לכלוך, אינם מושכים אבק ומקלים על הניקוי.
7רוחב המכשירהטכניקה צריכה להיות מעט רחבה יותר או שווה ברוחבה לגודל הכיריים.
8כמה זה עלות מכסה המנוע תלויה במספר הפונקציות והביצועים. המחיר הממוצע למכשיר זול הוא בין 5-7000 רובל. מכשיר רב תכליתי יותר יעלה 10 אלף רובל. וגבוה יותר.

דירוג דגמי האיכות TOP-9 לשנת 2020

ELIKOR אינטגרה 60

יצרן: ELIKOR (רוסיה)

מידות: 18 (h) x60 (w) x30.7 (d) cm

משקל - 6.7 ק"ג

פריון: 400 מ '3/ בשעה

מחיר ממוצע - 3,500 רובל.

מכשירים מסוג מגירה מובנים בארון. צבע גוף המתכת לבן. הרוחב להטבעה הוא 60 ס"מ.קוטר צינור האוויר הוא 12 ס"מ. למכשיר יש מנוע אחד, צריכת החשמל היא 200 וואט. שליטה מכנית באמצעות כפתורים. למשתמש יש שתי מהירויות ושני מצבי פעולה - זרימת אוויר ופליטה. הערכה כוללת מנקה שומנים. רמת הרעש המרבית המוצהרת על ידי היצרן היא 55 dB. מכשיר זה אידיאלי למטבח קטן בדירה.

ELIKOR אינטגרה 60

יתרונות:

 • מראה הגון;
 • עלות משתלמת;
 • קל;
 • מיקום נוח של לחצני בקרה;
 • רק תשמור על עצמך;
 • עם פונקציה של הפעלה אוטומטית כאשר לוח הרחבה מורחב;
 • פונקציונליות טובה.

חסרונות:

 • משמיע רעש משמעותי במהירות מקסימאלית;
 • ללא פילטר פחם.

Krona Kamilla Slim 2M 600 inox

יצרן: קרונה (גרמניה)

מידות: 60 (רוחב) x30.6 (ד) ס"מ

משקל - 6.2 ק"ג

פריון: 550 מ '3/ בשעה

מחיר ממוצע - 6,500 רובל.

ארונות בצבע כסף עם לוח נשלף עשוי מתכת. גודל צינור האוויר הוא 12 ס"מ קוטר. המכשיר מצויד בשני מנועים, כל אחד מהם בהספק של 90 וואט. שליטה מכנית, לחצן כפתור. התאורה מסופקת על ידי שתי מנורות הלוגן, 29 וואט כל אחת. ישנם שני מצבי הפעלה (פליטה ומחזור) וכן שלוש רמות הספק למאוורר. הסט כולל פילטר גריז. Kamilla Slim 2M 600 inox הוא אופציה נהדרת לדירת סטודיו.

Krona Kamilla Slim 2M 600 inox

יתרונות:

 • ביצועים גבוהים;
 • מראה יפה;
 • מסיר באופן מושלם את כל הריחות הזרים;
 • תאורה בצבעים חמים;
 • עם שסתום נגד החזרה;
 • לוח נשלף דק.

חסרונות:

 • משמיע הרבה רעש במהירות מקסימאלית.

Jetair אוריון LX-60-IX

יצרן: Jetair Orion (איטליה)

מידות: 18 (h) x60 (w) x28 (d)

משקל - 6 ק"ג

פריון: 650 מ '3/ בשעה

מחיר ממוצע - 7,500 רובל.

מכשיר מסוג מגירה להתקנה בארון. רוחב ההטבעה הוא 60 ס"מ. גוף הכסף עשוי מתכת וזכוכית, ומצויד בשתי מנורות הלוגן של 28 וואט כל אחת. כוחו של המכשיר המצויד במנוע אחד הוא 206 וולט. ישנם שני מצבי הפעלה ושלוש רמות הספק. שליטה אלקטרונית באמצעות כפתורים. ישנם שני אלמנטים לניקוי - שומן ופחם. מגבלת הרעש היא 62 dB. לדברי הקונים, דגם זה מתאים באופן מושלם לסט מטבח מאיקאה.

Jetair אוריון LX-60-IX

יתרונות:

 • ערך טוב לכסף;
 • מראה מסוגנן;
 • שני אלמנטים לניקוי;
 • הפעלה אוטומטית נוחה על ידי משיכת הלוח;
 • שקט כמעט במהירות נמוכה;
 • כוח טוב;
 • תאורה נעימה;
 • עם שסתום נגד החזרה.

חסרונות:

 • הוראה לא מובנת ולא שלמה.

Bosch DHI 642 EQ 60 WH

יצרן: בוש (גרמניה)

מידות: 60 (רוחב) x28 (ד) ס"מ

משקל - 8 ק"ג

פריון: 300 מ '3/ בשעה

מחיר ממוצע - 7,500 רובל.

מכסה מנוע נשלף ברוחב מובנה של 60 ס"מ. גוף המכשיר עשוי מתכת וזכוכית בצבעים לבנים. צריכת החשמל היא 181 וואט עם מנוע אחד. המכשיר מסוגל לפעול בשני מצבים - לשקע ולמחזור. כמו כן, המשתמש יכול לבחור אחת משלוש רמות הספק. שליטה מכנית, פרמטרי הפעלה נקבעים באמצעות מחוונים. המארז מכיל שתי מנורות הלוגן, כל אחת בהספק של 28 וואט. טיהור אוויר מתבצע באמצעות פילטר שומן. רמת ההספק המקסימלית היא 62 dB. פיתרון מצוין למטבח עירוני קטן.

Bosch DHI 642 EQ 60 WH

יתרונות:

 • עיצוב אלגנטי;
 • הרכבה איכותית;
 • ניקוי אוויר מהיר;
 • תאורת חיסכון באנרגיה;
 • קלות הטיפול;
 • אלמנט ניקוי מתכת שניתן לכבס במדיח כלים;
 • פונקציונליות טובה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • אין תצוגה;
 • אין טיימר.

Electrolux LFP-216-S

יצרן: Electrolux (שבדיה)

מידות: 59.8 (w) x28.4 (d) x17.9 (h) cm

משקל - 6.8 ק"ג

פריון: 280 מ '3/ בשעה

מחיר ממוצע - 8,000 רובל.

מכסה מנוע מובנה עם מסך נשלף. רוחב ההטבעה הוא 60 ס"מ, גודל צינור האוויר הוא 12 ס"מ קוטר.גוף המכשיר עשוי נירוסטה, ערכת הצבעים מבוססת על גוון כסף. זמין עם מנוע אחד, 3 מהירויות ו -2 מצבי הפעלה - פליטה ומחזור. שליטה מכנית, לחצן כפתור. התאורה מוצגת בצורה של שתי מנורות LED 1.1 ואט. המכשיר מצויד באלמנט ניקוי שומנים. רמת הרעש המרבית המצוינת בתיאור המוצר היא 61 dB.

Electrolux LFP-216-S

יתרונות:

 • עיצוב לקוני;
 • תאורת לד;
 • ביצועים מספקים;
 • התאמה אינטואיטיבית של פרמטרי ההפעלה;
 • קלות שימוש;
 • מבנה נהדר.

חסרונות:

 • יעילות אנרגטית נמוכה;
 • אין מנקה פחם.

LEX GS Bloc P-600-Inox

יצרן: LEX (איטליה)

מידות: 60 (רוחב) x29.1 (ד) ס"מ

משקל - 5 ק"ג

פריון: 1050 מ '3/ בשעה

מחיר ממוצע - 8,000 רובל.

מכשירי חשמל שקועים בצבע כסף בארון ברוחב התקנה של 60 ס"מ. חומר המארז מצויד במנוע אחד ובשתי מנורות לד, הוא נירוסטה. שליטה אלקטרונית באמצעות כפתורים. ההספק הנצרך על ידי המכשיר, המתפקד כניקוז ולמחזור, הוא 200 וואט. המאוורר מסוגל לרוץ בשלוש מהירויות. הרמה המקסימלית של רעש הנפלט היא 54 dB.

LEX GS Bloc P-600-Inox

יתרונות:

 • פרודוקטיביות רבה;
 • משטח לא מלוכלך בקלות;
 • עבודה שקטה מספיק;
 • עם משטר אינטנסיבי;
 • הרכבה אמינה.

חסרונות:

 • אין תצוגה;
 • אין טיימר.

זיגמונד ושטיין K-006.71-B

מפיק: זיגמונד ושטין (גרמניה)

מידות: 70 (רוחב) x28.5 (ד) ס"מ

משקל - 10 ק"ג

פריון: 850 מ '3/ בשעה

מחיר ממוצע - 8,500 רובל.

מכסה מנוע מובנה ברוחב 70 ס"מ להתקנה שקועה, מצויד במנוע אחד. כניסת האוויר בקוטר 15 ס"מ. הגוף השחור עשוי מתכת. ישנם שני מצבי הפעלה ושלוש רמות מהירות זמינות. שליטה מכנית, בצורת כפתורים. התאורה מבוססת על שתי 50 מנורות הלוגן. האוויר מנוקה בעזרת מסנן שומן. רמת הרעש המקסימלית היא 71 dB.

זיגמונד ושטיין K-006.71-B

יתרונות:

 • עיצוב אוניברסלי;
 • ביצועים גבוהים;
 • תאורה עוצמתית;
 • טיפול יומרני;
 • עם שסתום נגד החזרה;
 • עם מנקה אלומיניום;
 • משוב טוב.

חסרונות:

 • זמזום במהירות גבוהה.

חיישן טורקו Ciarko 60-GIV

יצרן: Ciarko (פולין)

מידות: 60 (רוחב) x29.5 (ד) ס"מ

פריון: 1000 מ '3/ בשעה

מחיר ממוצע - 10,500 רובל.

מכסה מנוע מובנה נשלף עם רוחב התקנה של 60 ס"מ וסכמת צבעים יוצאת דופן למדי - גוון שנהב. הגוף עשוי מתכת, הפאנל והקצוות עשויים זכוכית. היחידה מצוידת במנוע אחד, חיישני בקרה ו -2 מנורות לד, 6 וואט כל אחת. מסנן השומן מטהר את האוויר על ידי הסרת כל הזיהומים לחלוטין. רמת הרעש המגבילה היא 53 dB.

חיישן טורקו Ciarko 60-GIV

יתרונות:

 • עיצוב אסתטי;
 • ביצועים גבוהים;
 • איכות בנייה מעולה;
 • שליטה נוחה;
 • עם טיימר כיבוי אוטומטי;
 • עם שסתום נגד החזרה.

חסרונות:

 • ללא תצוגה;
 • אין מצב אינטנסיבי;
 • אין מידע על משקל.

אליזה HIDDEN IX / A / 60

יצרן: אליסה (איטליה)

מידות: 34 (h) x60 (w) x29 (d) cm

פריון: 1200 מ '3/ בשעה

מחיר ממוצע - 26,000 רובל.

דגם מובנה מתכת וזכוכית כסף עם מנוע אחד. רוחב להתקנה - 60 ס"מ. אין חלקים נשלפים. שליטה אלקטרונית באמצעות חיישנים. מערכת התאורה מיוצגת על ידי מנורות לד. ישנם שני מצבי פעולה, המאוורר פועל בשלוש מהירויות. האוויר מנוקה בעזרת מסנן שומן. רמת הרעש המרבית היא 69 dB. אפשרות מצוינת למטבח גדול.

אליזה HIDDEN IX / A / 60

יתרונות:

 • הספק גבוה;
 • פרודוקטיביות רבה;
 • מידה קומפקטית;
 • שליטה פשוטה ואינטואיטיבית;
 • עם משטר אינטנסיבי;
 • עם יניקה היקפית;
 • עם מחוון זיהום של המנקה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • רוֹעֵשׁ;
 • אין מידע על משקל.

טיפים: כיצד להתקין מכסה אדים?

להתקנה תוכלו להזמין מאסטר או לעשות זאת בעצמכם.

חשוב לבצע את ההתקנה בצורה נכונה, ואז הציוד יבצע כראוי את תפקידיו, ללא קשר למקום ההתקנה.

רוב המשתמשים מעדיפים את האפשרות הקלאסית - התקנת מכסה המנוע מעל הכיריים בארון קיר.

כפי שצוין קודם, כאשר המכשיר מונח על גביו, בין 60 ל 85 ס"מ צריך להישאר בינו לבין הכיריים, בהתאם למאפייני גופי החימום של הכיריים.

כמו כן יש צורך לחשוב ולתכנן מראש כיצד להתקין את צינור פליטת האוויר, אם הוא נקבע בדגם הנבחר. לעיתים קרובות קורה שלאחר התקנת התיבה, אין מקום להידוק הנכון של הגלי ללא כיפופים מיותרים, מה שמשפיע על יעילות המכשיר. כדי להימנע מכך, לפני ההתקנה כדאי לשרטט רישום של המבנה, כיצד הוא אמור להיראות בסופו של דבר ולחשב את כל הממדים. כך שהחלל במטבח ישמש בצורה רציונאלית.

עומק המכשירים המובנים חייב להתאים לעומק הארון. אחרת, לא תוכל להסתיר את הגופה.

הוראות לבניית מכסה מנוע בבית:

 1. צור סימון. קבע את הגובה, התווה את המידות הכוללות של היחידה מבפנים של הארון.
 2. צרו חורי הרכבה בעזרת מקדחת פטיש.
 3. התקן את התיק באמצעות התושבות שסופקו. אם אין כאלה, כדאי להשתמש בברגים.
 4. בדוק את היציבות והמיקום הנכון של המכשיר. בעזרת המפלס, וודא שהציוד ממוקם בצורה אופקית בדיוק.
 5. חבר את שקע האוויר.
 6. חותם תפרים.
 7. בדוק את פעולתו הנכונה של המכשיר.

איפה קונים מכשיר?

כאשר מחליטים איזה מכסה מנוע עדיף לקנות, אל תשכחו ממקום הרכישה של הציוד.

ניתן לרכוש את המכשיר מחנות כללית או להזמין באינטרנט. במקרה הראשון, יש אפשרות לבקש עזרה מיועצי מכירות, לגעת בסחורה ולבדוק פגמים מיד לפני התשלום.

האפשרות השנייה מאפשרת לך לבצע רכישה מבלי לצאת מביתך, לבחור אמצעי תשלום ולהזמין משלוח בזמן הנוח לקונה. חנויות מקוונות מודרניות אינן נחותות במגוון הרגילות, לעתים קרובות הן מקיימות מבצעים שונים ומעניקות הנחות. גם בפורטל תוכלו למצוא ביקורות של לקוחות.

להלן רשימה של חנויות מוצרי החשמל הביתיות המקוונות הטובות ביותר שעבדו בהתמדה יותר משנה וזכו לאמון הקונים:

 1. M וידאו;
 2. יולמארט;
 3. Citylink;
 4. אוזון;
 5. DNS;
 6. שָׁלִיחַ;
 7. אל דוראדו;
 8. מקרר.רו;
 9. טכנופוינט;
 10. מקוון TREYD.RU.

איזו חברה עדיפה?

מיטב היצרנים הטובים ביותר של מכשירים בקטגוריית המחיר הבינוני, אשר דגמיהם פופולריים בשל איכות בר קיימא, הם:

 • סימנס, מילה, נף, טקה, בוש, קרונה - גרמניה;
 • דלונגי, סמג - איטליה;
 • MBS, Asco, Franke - שוויץ;
 • וירפול - ארה"ב;
 • שינדו - קוריאה;
 • גורניה - סלובניה;
 • אליקור - רוסיה.

מודלים זולים פופולריים מיוצרים:

 • קורטינג, קופרסברג, גונטר האואר, אקווילון, באוקנכט - גרמניה;
 • סיארקו, ונטולוקס, פאבר, סמג, אריסטון, לקס, בסט, ג'ט אייר, אליסה, אינדסיט, ארדסיה, ג'נטאר, קנדי ​​- איטליה;
 • אקפו, פרפלי - פולין;
 • סימפר - טורקיה;
 • זירטל - שוויץ.

דגמי יוקרה קיימים עבור מותגים:

 • קייזר, באוקנכט, זיגמונד שטיין, האנסה - גרמניה;
 • אלקטרולוקס - שבדיה;
 • פלמק - איטליה.

אם יש לך ניסיון בשימוש ברדסים מובנים, או בדגם מעניין יותר, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *