קונווקטורי הסקה הרצפה הטובים ביותר לשנת 2020

0

השוק המודרני מיוצג על ידי מספר רב של מגוון רחב של מערכות חימום, אשר נבדלות הן במאפיינים טכניים והן בפונקציונליות. הם משמשים לחימום מתקני תעשייה, כמו גם לבנייני מגורים ומנהלים. בנוסף, משתמשים לעתים קרובות במכשירי חימום יעילים באנרגיה לחימום מוסדות ציבור שונים.

לאחרונה, מערכות חימום כגון קונווקטורי רצפה הפכו פופולריות מאוד. הם מספקים שימוש במערכת התקנה נסתרת. ככלל, הם מותקנים ליד חלונות פנורמיים, דלתות, כמו גם אזורי זיגוג. יש לציין כי ניתן להשתמש במכשירים כאלה גם לחימום אמבטיות, בריכות שחייה או סאונות. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" התכוננו לתשומת לבכם, תוך התחשבות בביקורות, טיפים והמלצות של רוב המשתמשים, דירוג של קונווקטורי הרצפה הטובים ביותר לחימום החל משנת 2020.

תיאור המכשיר

קונווקטור רצפה הוא מכשיר המסוגל להעביר כ- 90-95% משטף החום הנוצר לחדרים מחוממים באמצעות האמנה. יחידות אלה הן משני סוגים - עם מערכת כינוס טבעית (לא מצוידת במאוורר מיוחד) ועם כינוס מאולץ (מאובזר במאוורר). בהשוואה למקבילים חשמליים, מכשירים עומדים על הרצפה נבדלים על ידי אמינות ועמידות גבוהים יותר. בנוסף, הם חסכוניים בהרבה ממוצרים מסוג חשמל, בהתחשב בעלויות התפעול.

קונוולטור מים מודרני מצויד בגוף או בתעלה, גריל מגן מיוחד, מחליף חום עשוי צינורות נחושת. כמו כן, העיצוב שלה מספק נוכחות של לוחות החלפת חום עשויים אלומיניום, יחידות מיוחדות הדרושות לחיבור השסתומים שדרכם מוסרת מסת האוויר.

יש לציין כי דגמים פופולריים מודרניים מצוידים בתנורים משולבים ומחליפי חום. במילים פשוטות, על מכשירים כאלה מותקנות לוחות אלומיניום ישירות על צינור הנחושת, המולחמים באמצעות שטף כסף. בייצור התעלה ניתן להשתמש בפלדה אל חלד או מגולוונת (בהתאם לסוג המוצר, כמו גם ליצרן). ניתן לחבר את כל הדגמים המודרניים של קונווקטורי רצפה לכל סוג צינור אספקה ​​(לוקחים בחשבון חומרים שונים וקטרים ​​של צינורות).

על פתק! ככלל, באמצעות קונווקטור מים מחממים חדרים מסוגים למגורים, משרדים, כמו גם מבני תעשייה שונים שיש בהם שטח זיגוג גדול.מכשירים כאלה מומלצים לשימוש במקומות עם לחות גבוהה ונוכחות הצטברות, מקורות מים (גן חורף, חממה, בריכת שחייה, סאונה וכו ').

קריטריוני בחירה עיקריים

איזה תנור עדיף לקנות, מה לחפש ואילו טעויות לא לעשות בבחירה? קונווקטור הרצפה הוא פיתרון מצוין לחימום חדרים בבניין מגורים. עם זאת, בעת בחירת מכשיר כזה, יש לקחת בחשבון כמה ניואנסים חשובים:

 1. שטח החדר המחומם. בעת בחירת מכשיר כזה יש צורך, ראשית כל, לקחת בחשבון את גובה התקרות, כמו גם את שטח הבניין המחומם, ללא קשר לשאלה אם מדובר במגורים או בתעשייה. על פי הסיווג הרשמי, ההספק הממוצע שפולט קונווקטור אחד לכל 10 מ"ר שטח מחומם הוא 1000 וואט. עבור חדרים עם סביבה לחה, מומלץ לקנות יחידות המצוידות במערכות ניקוז מיוחדות ועשויות מחומרים עמידים בפני קורוזיה.
 2. מידות החלון. הרדיאטור המובנה, במהלך פעולתו, יוצר באופן פעיל וילון תרמי ישירות בין החלון לחלל הפנוי בחדר. לכן, כשבוחרים מכשיר כזה, עליכם לקחת בחשבון גם את גודל החלונות בבניין. בנוסף, יחידה שנבחרה כראוי לא רק תחמם את החדר בו היא מותקנת, אלא גם לא תאפשר למשקפי החלונות לערפל. זה נחשב כי על מנת לספק חימום הולם, אורכו הכולל של מכשיר כזה צריך לכסות לפחות ¾ מרוחב החלון.
 3. עומק המגהץ. פרמטר זה משפיע על קצב העברת החום של התנור. לכן, ככל שהמגהץ עמוק יותר, כך רמת העברת החום תהיה גבוהה יותר. יש לציין כי להתקנה בבניינים רבי קומות, ניתן להשתמש במכשירים עם רמת עומק רדודה, בעלי רמת תפוקת חום טובה.
 4. אינדיקטור לטמפרטורה של נושא החום בשימוש. הטמפרטורה המומלצת של נוזל הקירור צריכה להיות כ- 70 מעלות צלזיוס. עם זאת, כיום ישנם דגמים שתוכננו במיוחד לעבודה לא רק עם מערכת הסקה מרכזית. ככלל, התקנים כאלה מותקנים במערכות חשמל המופעלות באמצעות אנרגיה סולארית ותואמים באופן מלא לדודי עיבוי, בהם הטמפרטורה של נוזל הקירור מגיעה לעיתים לא יותר מ -30 מעלות צלזיוס.

בנוסף, בעת בחירת קונווקטור, עליך לשים לב לאינדיקטורי התפוקה ישירות במערכת החימום עצמה. במקרה זה, יש צורך לקחת בחשבון את התכונות ואת האינדיקטורים הטכניים של החומרים שמהם מחליף החום עצמו עשוי.

לדוגמא, מחליפי חום העשויים נחושת הם בעלי קירות חלקים מאוד. הודות לכך יש להם רוחב פס טוב. יש לציין כי רוב היצרנים מציידים את מוצריהם בשסתומי בקרה מיוחדים המאפשרים למשתמש להתאים באופן עצמאי את קצב הזרימה.

איזה קונווקטור לבחור, עם או בלי מאוורר

העיצוב של הקונווקטור המובנה, שאינו מצויד במאוורר, מורכב מגוף בו ממוקם מחליף החום. בנוסף הוא מצויד בסורג דקורטיבי מיוחד, העשוי ממתכת או עץ. מכשירים כאלה מבצעים את עבודתם בשל זרימה מתמדת של מסת אוויר קרה וחמה (הסעה טבעית).

בהתאם לרמת ההספק, תנורי רצפה כאלה משמשים בדרך כלל כמכשירי חימום נוספים. בנוסף, מכשירים כאלה משמשים לעתים קרובות ליצירת וילונות תרמיים ליד אזורים בבית בהם ישנם אזורים גדולים מזוגגים (חלונות, מרפסות וכדומה).

דגמים מובנים עם מערכת הסעה מאולצת מצוידים בנוסף במאווררים חזקים (משיקים או רדיאליים). המאווררים מותקנים לכל אורך מחליף החום.הודות לשימוש בהם, זרימת מסות האוויר דרך מחליף החום עצמו, הפולט חום, גוברת. לכן, מכשירים כאלה עם הסעה מאולצת מספקים חימום אחיד, והכי חשוב, גם לחדרים עם שטח גדול.

דגמי הסעה מאולצים מציעים רמות ביצועים גבוהות. במהלך ייצורם משתמשים בטכנולוגיות חדישות שיכולות להפחית משמעותית את כמות החשמל הנצרכת להפעלת המכשיר, כמו גם את נוזל הקירור. בשל כך, מכשירים כאלה אינם רק יעילים במיוחד, אלא גם תנורים חסכוניים.

התייחסות! ישנם רדיאטורים מאולצים המסוגלים לעבוד גם לחימום וגם לקירור. הם מצוידים במחליף חום 2 או 4 צינורות, מעגל אחד לחימום והשני לקירור.

שאלות נפוצות על הצרכן

איזה מרחק צריך להיות בין תנור כזה לחלון? על פי המלצות רוב היצרנים, המרחק האופטימלי בין תנור מסוג מובנה כזה לבין המשטח המזוגג צריך להיות כ-15-25 ס"מ. כמובן, ישנם מקרים בהם המשתמש אינו יכול למספר סיבות, למשל, בגלל פתרונות עיצוב או מקום פנוי קטן. בתוך הבית, הקפידו על פרמטרי התקנה אלה.

יש לציין מיד כי התקנה של מכשיר כזה ממשטח מזוגג במרחק של פחות מ- 15 ס"מ אינה מהווה הפרה גסה של כללי הבטיחות להפעלת המכשיר. עם זאת, במקרה זה, היעילות של התנור מופחתת משמעותית.

מה ההבדל בין קונווקטורי רצפה לרדיאטורי חימום רגילים? ההבדל העיקרי בין מכשירים כאלה לרדיאטורים קונבנציונליים הוא שהם מותקנים מתחת לרצפה, אינם תופסים מקום רב ויעילים בהרבה. הם גם מחממים מבנים עם שטח זיגוג גדול הרבה יותר (מרפסות, אכסניות, חלונות פנורמיים). במילים פשוטות, קונווקטור הרצפה, בניגוד לרדיאטורים רגילים, הוא מכשיר נסתר בעל הגדרות גמישות, מה שמצמצם את עלות חימום הבית כולו.

האם ניתן להתקין יחידות עם הסעה מאולצת בחדר השינה? ניתן להתקין מכשירי חימום כאלה בחדרי שינה. במהלך פעולתם, המאווררים אינם יוצרים רעש רב ואינם מפריעים למנוחה טובה. בנוסף, מרבית מכשירי החימום המודרניים מצוידים במערכת בקרה אוטומטית שמפעילה או מכבה את המוסכמה המאולצת ומסדירה את מהירות המאוורר.

איפה אפשר לקנות, כמה זה עולה? אתה יכול לקנות תנור כזה גם בחנויות מתמחות וגם בחנויות מקוונות על ידי הזמנתו באופן מקוון. יש לציין כי פריטים חדשים והדגמים הפופולאריים ביותר של ציוד כזה המבוקשים בקרב הצרכנים מוצגים בקטלוגים של חנויות מקוונות.

סקירה של מיטב היצרנים של קונווקטורי חימום תת רצפתי

איזו חברה היא המוצר הטוב ביותר לבחור, מהם קריטריוני הבחירה? בשוק המקומי, העמדות המובילות תופסים מוצרים של יצרנים אירופיים פופולריים. עם זאת, יש לציין כי גם מכשירים מתוצרת רוסית מבוקשים מאוד בקרב הצרכנים. כיום, כמה מהיצרנים הטובים ביותר של קונווקטורי רצפה הם:

 1. ג'אגה. יצרנית בלגית פופולרית שמכשירי החימום שלה יש אינדיקטורים טובים לעוצמה ולביצועים.
 2. ורנו. זהו מותג פולני ידוע שמבוקש בקרב צרכנים מקומיים. מוצרים המיוצרים תחת מותג זה נבדלים על ידי אינדיקטורים להעברת חום ולחץ טובים. עם זאת, כפי שמשתמשים מסוימים מציינים, התקני חימום של יצרן זה משדרים מעט רעש במהלך ההפעלה.
 3. הוא. זהו אחד המובילים בשוק מערכות החימום.המוצרים של יצרן זה פופולריים מאוד בקרב צרכנים מקומיים וזרים כאחד. היתרון העיקרי של מוצרים המיוצרים תחת מותג זה הוא רמה גבוהה של חיסכון באנרגיה, כמו גם היעדר רעש חזק במהלך הפעולה.
 4. היט. יצרנית פולנית פופולרית המייצרת קונווקטורים לחימום תת רצפתי בעלות נמוכה. המוצרים של חברה זו הם מהזולים בהשוואה ליצרנים אירופאים ידועים. החיסרון היחיד של מוצרים המיוצרים תחת מותג זה הוא צריכת כמות גדולה של אנרגיה במהלך הפעולה.

קונווקטורי הסקה הרצפה הטובים ביותר לשנת 2020

בבחירת תנור חימום מצויד בהסעה טבעית, עדיף לשים לב למכשירים של ייצור מקומי ורוסי. זאת בשל העובדה כי יצרנים מקומיים מייצרים מוצרים באיכות הרכבה טובה. בנוסף, מחליפי חום ביתיים זולים בהרבה מעמיתיהם המיובאים.

אם אתה צריך קונווקטור עם מערכת כינוס כפויה, עדיף לבחור באחת היצרניות האירופאיות. זאת בשל העובדה כי המאפיינים הטכניים של מכשירים אירופיים עם אמנת חובה טובים בהרבה לעומת עמיתיהם המקומיים. בנוסף, לרוב המוצרים האירופיים יש עתודת כוח טובה, כמעט ולא עושים רעש במהלך הפעולה.

סקירה כללית של דגמים פופולריים של קונווקטורים לחימום רצפה עם קונבנציונאלי טבעי

טכנו פאוור KVZ (16) 250-85-2100

תנור חימום איכותי עם מוסכמה טבעית של ייצור מקומי. זהו מכשיר חימום מודרני, זול, תקציבי, קומפקטי. הודות לשימוש בו, ניתן לחמם מגוון חפצים ללא שימוש ברדיאטורים מסורתיים התופסים מקום פנוי בחדר. דגם זה הוא הפיתרון האופטימלי ביותר לחימום חלל בבית, בבית קפה, בחנות קטנה או בבריכת שחייה. מושלם לבניינים עם אזורי זיגוג גדולים.

מכשיר זה עושה את עבודתו בזכות המים החמים שמסתובבים במערכת החימום. היתרונות העיקריים של יחידה זו הם בכך שהיא אינה תופסת מקום שימושי בתוך החדר והיא חסכונית במהלך הפעולה. משקלו של דגם זה הוא 16.6 ק"ג. תפוקת החום המרבית היא 1.266 קילוואט. קוטר החיבור הוא ½. ניתן לחבר אותו לחימום מרכזי ואוטונומי מסוג מים.

טכנו פאוור KVZ (16) 250-85-2100

יתרונות:

 • מחיר (עלות ממוצעת היא 15057 רובל);
 • מידה קטנה;
 • כּוֹחַ;
 • פוּנקצִיוֹנָלִי.

חסרונות:

 • סט שלם (מסופק ללא סורג דקורטיבי);
 • משקל כבד 16.6 ק"ג.

מוהלנהוף WSKP 180-190

תנור חימום איכותי של יצרן גרמני ידוע, בעל עתודת כוח גדולה. מכשיר זה מספק מוסכמות טבעיות כמו גם סינון זרמי אוויר קר. באמצעות חישובי כוח מתאימים, ניתן להשתמש במכשיר זה לחימום מלא של הנחות. מושלם לחימום חדרים עם חלונות פנורמיים.

גובהו של מכשיר זה מגיע ל -190 מ"מ, רוחב - 180 מ"מ. האורך הכולל הוא 4250 מ"מ. אלומיניום שימש בייצור דגם זה. תקופת האחריות היא 5 שנים. מצויד במחליף חום דו-צינורי המיוצר בנחושת / אלומיניום. מחוון לחץ עבודה - 10 בר. טמפרטורת ההפעלה המרבית היא 105 מעלות צלזיוס. מחוון ההספק בטמפרטורות ההפעלה של מוליך החום 75/65 מעלות צלזיוס הוא 1680 וואט. הספק בטמפרטורות של 90/70 מעלות צלזיוס - 2130 וואט. קוטר החיבור - אינץ '¾.

מוהלנהוף WSKP 180-190

יתרונות:

 • לבנות איכות;
 • עיצוב מודרני;
 • לא משתבש;
 • עבודה שקטה;
 • עתודת כוח טובה;
 • 5 שנות אחריות;
 • קלות התקנה;
 • מתאים לחימום חדרים מזוגגים גדולים.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (מחיר ממוצע 106,200 רובל);
 • לא מסופק עם סורגים.

EVA K.80.203.1500

מכשיר איכותי עם סוג קונבנציונאלי טבעי. דגם זה מצויד במחליף חום נחושת - אלומיניום, שזרם האוויר החם ממנו מסתובב בחדר בזכות המוסכמה הטבעית. החום הבוקע מהמחמם חוסם מסות אוויר קרות הנובעות מחלונות או חזיתות. מכשיר זה יכול לחמם חדרים יבשים וגם חדרים בהם ישנה רמת לחות גבוהה.

הוא הושלם עם מסגרות דקורטיביות העשויות אלומיניום, כיסויים, קיבוע וכוונון רגליים. גוף המכשיר עשוי נירוסטה בעובי של 0.8 מ"מ. ערכת המשלוח כוללת גם סורג דקורטיבי, שיכול להיות עשוי עץ או נירוסטה. מצויד במחליף חום נחושת - אלומיניום, סוג נשלף, קוטר הצינור הוא 22 מ"מ. החוט החיצוני G ½ משמש לחיבור ההתקן. רמת הספק החימום המקסימלית היא 1.21 קילוואט. לחץ העבודה המרבי הוא 16 בר. המחוון לטמפרטורה המרבית של נוזל הקירור הוא 115 מעלות צלזיוס. משקל יחידה: 9.8 ק"ג.

EVA K.80.203.150

יתרונות:

צִיוּד;

 • מפרטים;
 • עלות מקובלת (20407 רובל);
 • איכות החומרים המשמשים;
 • חיי שירות מובטחים (10 שנים);
 • לבנות איכות;
 • מתאים למערכות חימום בעלות צינור אחד ושני צינורות.

חסרונות:

 • לדברי משתמשים מסוימים, קשה לכוון את גובה הארון במהלך ההתקנה.

בריזה KZTO 260х80х1200

מכשיר חסון ופרופיל מצויד בתיבת פלדה מחוספסת וארגונומית. אידיאלי לחימום חפצים מיוחדים. מותקן ישירות ברצפה עצמה. מחמם את החדר בזכות כינוס טבעי. מונע ערפול בחלונות גדולים בחורף.

מחמם את החדר במהירות וביעילות, תוך יצירת וילון תרמי אמין כנגד המוני אוויר קר המגיע מקירות זכוכית או חלונות. בקיץ ניתן להשתמש בו למיזוג פנים. מצויד במחליף חום נחושת - אלומיניום איכותי, כמו גם אוורור אוויר מיוחד (שסתום מייבסקי).

כוחו של המכשיר הוא 502 וואט. קוטר החיבור - ½. רמת לחץ עבודה - 15 אטמוספרות. אורכו הכולל של המכשיר הוא 1200 מ"מ. השלם עם סורג גלילה. משקל - 8.3 ק"ג. טמפרטורת ההפעלה המרבית היא 130 מעלות צלזיוס. תקופת האחריות היא 5 שנים.

בריזה KZTO 260х80х1200

יתרונות:

 • עלות נמוכה (15325 רובל);
 • רמת בנייה טובה;
 • איכות הרכיבים;
 • עבודה שקטה;
 • אחריות: 5 שנים.

חסרונות:

 • צריכת חשמל נמוכה;
 • השטח המחומם הוא 5 מ"ר.

אלסן EKN 190х90х1000

תנור אמין מתוצרת רוסית עם סוג קונבנציונאלי טבעי. מכשיר זה יכול לשמש כמקור חום עצמאי לחימום חלל או כתוספת יעילה למכשירי חימום אחרים (חימום מים חמים, מערכת חימום תת רצפתי). קודם כל, דגם זה מיועד לחימום חדרים עם זיגוג פנורמי. ניתן גם להתקין אותו ישירות לתוך אדן החלון עצמו. מושלם לבתים עם מה שמכונה "אור שני".

מצויד בבית חסין זעזועים מחוספס עשוי פלדה מגולוונת בעובי 1 מ"מ. בנוסף, מקשיחים מיוחדים ומסגרת העשויה מאלומיניום מספקים אמינות גבוהה וחוזק גוף המוצר. לצורך חיבור לחימום, משמש אגוז איחוד ¾ EK.

כוח פיזור החום הוא 260 וואט. מים או נוזל לרדיאטור יכולים לשמש כמוביל חום. הטמפרטורה המרבית של נוזל הקירור היא 130 מעלות צלזיוס. לחץ העבודה המרבי הוא 16 בר. מתאים לחימום חדרים מזוגגים קטנים. שטח החימום הוא 2.6 מ"ר.

אלסן EKN 190х90х1000

יתרונות:

 • עלות מקובלת (15110 רובל);
 • איכות החומרים;
 • תקופת אחריות של 10 שנים;
 • לא מייבש את האוויר;
 • הושלם עם גריל מסוג דקורטיבי;
 • מסופק עם מנוף מייבסקי מותקן.

חסרונות:

 • יש לרכוש את שסתום הכיבוי והתרמוסטט בנפרד (אם יהיה צורך להתקין אותם);
 • שטח החימום הוא 2.6 מטרים רבועים בלבד.

דירוג קונווקטורים איכותיים לחימום עם הסעה מאולצת

טכנו ונט KVZV 250-85-3000

מודל איכותי של ייצור רוסי, המצויד בהסעה כפויה. ניתן לחבר מכשיר זה למערכות חימום מרכזיות כמו גם אוטונומיות, בהן מים משמשים כמוביל חום. מצויד במאווררים משיקים (4 חלקים), האחראים על כינוס כפוי (זרימת המוני אוויר). יחידה זו יכולה לשמש גם כמחמם עזר. תואם למערכות חימום חדרים כגון חימום תת רצפתי. בנוסף, הוא מצויד באוטומציה מיוחדת העוקבת אחר עבודתו.

מצויד במחליף חום נחושת-אלומיניום דו-צינורי ופתחת אוויר. גוף מוצר זה עשוי פלדה מגולוונת. טמפרטורת ההפעלה המרבית של יחידה זו היא 130 מעלות צלזיוס. מחוון ההספק המדורג בטמפרטורת מוביל חום נכנסת של 95 מעלות צלזיוס מגיע ל -5166 וואט. קוטר החיבור - ½.

טכנו ונט KVZV 250-85-300

יתרונות:

 • איכות החומרים;
 • משקל קל (28.7 ק"ג);
 • מהימנות;
 • אינו יוצר רעש חזק במהלך הפעולה;
 • יכול לשמש כמחמם נוסף;
 • מצויד בארבעה מאווררים כדי להבטיח זרימת אוויר טובה.

חסרונות:

 • מחיר (38392);
 • אין גריל כלול, אשר יהיה צורך לרכוש בנפרד.

ורמן קתרם 230x110x3000

זהו תנור אמין למערכות מים חמים. כינוס כפוי מסופק עם אוהדים משיקים. בייצור מכשיר זה נעשה שימוש ביריעות פלדה מגולוונות באיכות גבוהה ובפלדת כרום-מוליבדן אל חלד. הודות ליישום ריסוס אבקה עמיד בפני ללבוש על פני המכשיר, כל היחידות הממוקמות ישירות מתחת לגריל אינן מושכות את העין ואינן מקלקלות את פנים החדר הכללי.

מחליף החום עשוי נחושת ואלומיניום, המספק לו עמידות בפני קורוזיה מוגברת. ההתקנה מתבצעת הודות לחיבורים הניתנים לניתוק מהיר, המזרז משמעותית את זמן החיבור לנוזל הקירור.

בנוסף, דגם זה מצויד במאווררים משיקים איכותיים, שמנועיהם נמצאים במעטפות מגן מיוחדות. בשל העובדה שמנועי המאוורר מותקנים על תומכים חסינים בפני רעידות, דגם קונווקטור זה, במהלך פעולתו, פולט מינימום רעש. כמו כן, יש לציין כי התצורה הבסיסית של יחידה זו מספקת נוכחות של בקר מיקרו-מעבד מיוחד המשנה את מהירות המאווררים ומאפשר לך להתאים את הטמפרטורה בחדר.

דגם זה, בשל מאפייניו הטכניים, מושלם למערכות בית חכם. דירוג ההספק המרבי של המכשיר (בטמפרטורה של 90 מעלות צלזיוס) הוא 5439 וואט. גודל השטח המחומם הוא 54 מ"ר. לחץ עבודה - 16 אטמוספרות. קוטר החיבור - ¾. משקל המכשיר 36 ק"ג. טמפרטורת ההפעלה המרבית היא 130 מעלות צלזיוס.

ורמן Qtherm 230x110x300

יתרונות:

 • פוּנקצִיוֹנָלִי;
 • מפרטים;
 • תקופת אחריות (10 שנים);
 • צִיוּד;
 • קלות התקנה;
 • אפשרות להתאמת טמפרטורה.

חסרונות:

 • עלות (67,632 רובל);
 • משקל גדול (36 ק"ג).

ITTB Itermic. 190.300.4800 (15050 W)

דוד חזק ואמין המצויד במערכת הסעה מאולצת. מצויד במאווררים משיקים המופעלים על ידי החשמל.בעזרת הסעה מאולצת, הכוח התרמי של המכשיר גדל מספר פעמים, שבגללו החימום בחדר הופך דינמי יותר.

דגם זה מצויד במאווררים מתוצרת שווייץ, הניתנים לשליטה באמצעות תרמוסטטים, מערכות בית חכם או בקרת אקלים. בשל ממדיו, ניתן אפילו לבנות את הדגם הזה ברצפה עם עומק רדוד. כדי להבטיח בטיחות במהלך ההפעלה, מכשיר זה מצויד בנוסף בסורגים דקורטיביים מיוחדים, העשויים עץ או אלומיניום. תקופת האחריות לאחר רכישת יחידה זו היא 10 שנים.

לחץ העבודה המרבי הוא 15 בר. קוטר החיבור - ½. רמת פיזור החום היא 15050 וואט. טמפרטורת ההפעלה המרבית היא 130 מעלות צלזיוס. שטח החימום הוא 190.34 מ"ר.

ITTB Itermic. 190.300.4800 (15050 ואט

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • לבנות איכות ורכיבים;
 • תקופת אחריות;
 • מצויד במאווררים אמינים;
 • יכולת להתחבר למערכת בקרת האקלים, "בית חכם";
 • מידה קטנה.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (107,220 רובל);
 • אוטומציה אינה כלולה בערכת המשלוח, יהיה עליכם לקנות אותה בנפרד;
 • חלק מהמשתמשים טוענים שקשה לבצע את ההתקנה של יחידה זו בכוחות עצמם, עשו זאת בעצמכם, אפילו באמצעות הוראות ההתקנה שלב אחר שלב.

Kampmann Katherm QK 232/112/1200

מכשיר מודרני ואיכותי ממותג של יצרן גרמני פופולרי, המצויד במערכת אספקת אוויר מאולצת. זה מאפשר לך להקרין ביעילות זרמי אוויר קר ולחמם חדרים גדולים. מצויד במאוורר EC הממוקם לכל אורך הקונווקטור.

סידור זה של המאוורר מאפשר פיזור זרימת האוויר באופן שווה בכל המכשיר. הודות לכך, היחידה בעלת ביצועים טובים ואינה משמיעה כמעט רעש במהלך פעולתה. בנוסף, הוא מצויד ברגלי הרכבה אטומות לרעש ומכשיר נגד טוויסט.

כדי להתחבר לקו מערכת החימום משתמשים ביורוקון בגודל ½ אינץ '. לחץ העבודה הנומינלי הוא 10 בר, המקסימום הוא 16 בר. טמפרטורת ההפעלה המרבית היא 120 מעלות צלזיוס. מושלם לשימוש ביתי או לחימום של משרדים.

Kampmann Katherm QK 232/112/1200

יתרונות:

 • אמינות גבוהה ואיכות בנייה;
 • צִיוּד;
 • פוּנקצִיוֹנָלִי;
 • כוח (אתה יכול לחמם חדרים עם שטח גדול);
 • אינו משמיע רעש במהלך הפעולה;
 • מספק זרימת אוויר יציבה ואחידה.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (166,505 רובל).

נוחות - B 380x100x3000

תנור חימום עם ביצועים תרמיים ברמה גבוהה. דגם זה מיועד לחימום חדרים עם לחות אוויר גבוהה. בנוסף, הוא מתאים לחימום חדרים עם חלונות פנורמיים גדולים.

מצויד במאוורר משיק. בייצור המארז נעשה שימוש בפלדה איכותית, המצופה בנוסף בציפוי פולימרי מיוחד. מחליפי החום עשויים צינורות נחושת, המשופעים בלוחות אלומיניום. זה הושלם עם סורג דקורטיבי מגן, בייצורו נעשה שימוש באלומיניום אנודייז.

לחץ העבודה הוא 20 כספומטים. הטמפרטורה המרבית של נוזל הקירור היא 130 מעלות צלזיוס. מספר מחליפי חום - 2 יח '. מספר מאווררים - 5 יח '. כוח פיזור החום הוא 6770 וואט.

נוחות - B 380x100x3000

יתרונות:

 • צִיוּד;
 • מפרטים;
 • מצויד במאווררים איכותיים (תוצרת גרמניה);
 • כּוֹחַ;
 • ניתן להשתמש בחדרים עם לחות גבוהה באוויר.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (60,910 רובל);
 • חלק מהמשתמשים מציינים כי דגם זה מרעיש מעט במהלך ההפעלה.

טבלה השוואתית של דגמי קונווקטורי חימום תת רצפתי

שם, תיאורסוג הכינוסלחץ עבודה (בר)כוח, W)עלות (ברובלים)
טכנו פאוור KVZ (16) 250-85-2100 טִבעִילא צוין126615057
מוהלנהוף WSKP 180-190טִבעִי102130106200
EVA K.80.203.1500טִבעִי16121020407
בריזה KZTO 260х80х1200טִבעִי1550215325
אלסן EKN 190х90х1000טִבעִי1626015110
טכנו ונט KVZV 250-85-3000כָּפוּילא צוין516638392
ורמן קתרם 230x110x3000כָּפוּי16543967632
ITTB Itermic. 190.300.4800 (15050 W)כָּפוּי1515050107220
Kampmann Katherm QK 232/112/1200כָּפוּי16לא צוין166505
נוחות - B 380x100x3000כָּפוּי20 אטמוספרות677060910

קונווקטורי רצפה הם מכשירי חימום מודרניים אשר יכולים לשמש באופן פעיל כמקור חום נוסף. כמו כן, מכשירים כאלה בעלי כוח מוגבר משמשים בצורה של מכשיר ראשי (מכשיר חימום ראשי). מכשירים כאלה זמינים עם קונבנציונציה כפויה וטבעית ועשויים מחומרים עמידים ולא מאכלים. אם אתה משתמש בקונווקטור המוצג בדירוג שלנו, או אם אתה משתמש במודל אחר לחימום חלל, אנא שתף ​​אותנו בדעתך ובניסיון שלך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *