🎧 אוזניות הוואקום הטובות ביותר באוזן לשנת 2020

0

כיום אנשים רבים מאזינים למוזיקה מחוץ לבית בעזרת אביזרים נוספים. המנגינה מעודדת, מסיחה את הדעת מרעשים זרים. אוזניות בתוך האוזן הפכו לאחד המוצרים החמים בקטגוריית האלקטרוניקה. מגוון דגמים מאפשרים לכם ליהנות מהעבודות האהובות עליכם בתחבורה ציבורית, תוך כדי ספורט. נוח לחבוש אותם גם בחורף מתחת לכובע וגם בקיץ.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" יגידו לכם מהם אביזרים, איך לבחור למטרות שונות, וכן מספקים דירוג של יצרני המוצרים הטובים ביותר לשנת 2020.

תיאור אוזניות בתוך האוזן

אוזניות מונחות בתוך האוזן, אך לא מדובר באוזניות רגילות באוזן. צינורות ואקום ממוקמים בתוך תעלת האוזן, כמו אטמי אוזניים. הם קיבלו את שמם בשל ההתאמה ההדוקה לתעלת האוזן, היווצרות האטימות בחלל סגור. במילים פשוטות, מדובר במעין תקעים המונעים כניסת רעש זר. הודות להתאמה בטוחה, הצליל אינו מפוזר, אלא מרוכז בפנים. בעלי האביזר אינם צריכים להגביר את עוצמת הקול כדי להאזין למוזיקה ללא צלילי סביבה. לכן הם אינם מסוכנים לשמיעתך אם אינך משתמש בעוצמת הקול המרבית. תכונת העיצוב מאפשרת לכם ליהנות מהצליל המלא של המנגינות, והמבנה הפנימי קובע לאילו תדרים יש להקשיב טוב יותר: נמוך, בינוני, גבוה (LF, MF, HF).

היתרונות העיקריים של אוזניות בתוך האוזן:

 • משקל קטן, גודל קומפקטי. נוח לקחת איתך, נושא בכיס.
 • מנגינות נשמעות טובות בזכות הישיבה העמוקה של האוזניות באוזניים.
 • בידוד מרעש זר.
 • מגוון דגמים המתאימים לקצב תנועה שונה.
 • צדדיות, ניתן לחבר לכל אלקטרוניקה (טלפון, טאבלט, נגן).

החסרונות כוללים את העובדה ששהייה ארוכה באוזן המכשיר תגרום לאי נוחות. אבל היצרנים דאגו לכך. ישנם סוגים שונים של רפידות אוזניים (רפידות אוזניים) מבחינת החומר, הגודל, והן קלות להחלפה.

על איכות הצליל עונים החלקים מהם עשויים האוזניות. הגוף עשוי פלסטיק, מתכת, קרמיקה. כבל מחובר אליו באמצעות מחבר. יש רדיאטור בפנים, איכות הצליל תלויה בזה. מהרמקול מועבר צליל דרך מעבר צר (זרבובית), בקצהו יש חרירים או כריות אוזניים. המיקום הנוח של האוזניות באוזניים תלוי בבחירה הנכונה.

סוגי אוזניות

ישנם שני סוגים של העברת אות שמע:

 1. קווית - מחובר למקור ישירות באמצעות חוט. הם משדרים צליל באיכות גבוהה, אשר ניתן לשלוט ישירות על המכשיר המחובר או על הכבל באמצעות מתג מיוחד. חיבור כזה הוא אמין ועובד ללא הפרעה. אבל הכבל יכול להתבלבל, להישבר.
 2. אַלחוּט. אות הקול משודר בכמה דרכים: יציאת אינפרא אדום, תקשורת רדיו, Bluetooth, Wi-Fi. יציאת האינפרא אדום משמשת לעיתים רחוקות ואינה עוברת מכשולים.אות הרדיו חודר לקירות, אך נתון לעיוות קול, הפרעה, אם משדרים אחרים עובדים בקרבת מקום. Bluetooth הוא אופציה נפוצה, עם טווח של עד 10-20 מטר, הוא עובר דרך מכשולים כמעט ללא עיוות, אך יש לטעון אותם מעת לעת. סוג זה מתאים למי שמנהל אורח חיים פעיל. החסרונות של מערכת אלחוטית הם לא תמיד איכות טון טובה, זמן הפעלה מוגבל.

 

ניתן לחבר את האוזנייה לאפרכסת בעזרת הקשת בחלק האחורי של הראש, בעזרת קליפ נוסף המחובר לאוזן.

הפולט שבפנים, המשחזר סאונד, הוא דינמי ומחזק.

דינמי - סוג נפוץ, הצליל מגיע מקרום מיוחד אליו מחובר סליל נע. הצליל מופק עם בס חזק, האמצע והגבוהים מושתקים. דגמים אלה זולים יותר במחיר.

אבזור - שכפול צלילים ברורים יותר, ללא הפרעה, בתדרים בינוניים וגבוהים. בעוצמה גבוהה הרמקולים לא מתפצחים, לא חורקים. הצליל מגיע מקונוס המחובר לאבזור סליל קול. עיצוב זה קטן יותר, המאפשר ליצור גאדג'טים קומפקטיים. יקרים יותר מאלה דינמיים.

יש אפשרות היברידית - זהו השילוב של רדיאטור דינמי ומחזק. הרפרודוקציה היא מן המניין, כל התדרים נשמעים בצורה הרמונית.

העיצוב הוא מסוג סגור ופתוח. הראשונים מאפשרים לך לשמוע רק את הצליל מהאוזניות, רעש זר אינו עובר. הסוג השני מכניס צלילים מבחוץ, יחד עם המוסיקה תוכלו לשמוע את המתרחש מסביב.

שימוש באוזניות לא רק להאזנה למוזיקה, אלא גם לתקשורת, מספק נוכחות של מיקרופון. ייתכן שאיכות השיחה לא תמיד תהיה טובה בגלל רעש סביבתי. לשם כך קיימת פונקציה להפחתת רעש.

מאפיינים עיקריים

בואו ניקח בחשבון את הפרמטרים העיקריים של התוספות.

 • טווח תדרים. ככל שמחוון זה רחב יותר, כך טוב יותר, אך זהה בערך בכל הדגמים - 15 הרץ - 20,000 הרץ. לגאדג'טים מקצועיים טווח של 5 - 60,000 הרץ.
 • רְגִישׁוּת. נמדד בדציבלים (dB), הוא אחראי על עוצמת הקול. האוזן האנושית יכולה לעמוד עד 130 dB לזמן קצר. אם חורגים כל הזמן מערך זה, אזי השימוע יחמיר. המחוון לאוזניות הוא 100 - 150 dB.
 • הִתנַגְדוּת. עכבה נקראת גם, נמדדת באום. ככל שהערך נמוך יותר, פחות אנרגיה מושקעת על איכות הצליל. עכבה נמוכה יכולה לעוות צליל, עכבה גבוהה מפחיתה את עוצמת הקול. עבור מכשירים ניידים, הנגן יספיק 20 - 50 אוהם.
 • רמת עיוות. שנה את הצליל המשודר. נקבע באחוזים, ככל שהוא נמוך יותר, כך פחות עיוותים. הוא נע בין 0.5 ל -2%, תלוי באיכות המוצר.

מהם הקבצים המצורפים

נוחות מיקום התקעים בתעלת האוזן תלויה באיכות כריות האוזניים. הסט מכיל גדלים וחומרים שונים.

גודל שנבחר נכון מבטיח איטום של תעלת האוזן, תפיסת צליל טובה. מידה גדולה עלולה לגרום לכאב כתוצאה מחבישת תקע באוזן, ואילו מידה קטנה מאפשרת לעבור רעש זר. בערכה לאוזניות יש חרירי גדלים שונים, מה שמאפשר לבחור באפשרות הטובה ביותר. יש גודל אוניברסלי שיש בו בליטות. הנוכחות שלהם מווסתת את עומק הצפיפות והשתילה.

חומרים להכנת כריות אוזניים:

 • סיליקון - אלסטי, בעל רכות שונה. הם משמשים זמן רב, ניתנים לניקוי מלכלוך. אבל זה משפיע לרעה על איכות הצליל. גורם לאי נוחות בשימוש ממושך. אפשרות תקציבית.
 • קצף - נוח ורך, מסוגל להסתגל לאוזן הספציפית, התורם לאיטום טוב. אינו משפיע על טונאליות המנגינות. עם הזמן הם הופכים לבלתי שמישים בשל העובדה שהקצף פשוט מתקמט ודורש החלפה. לא ניתן לנקות.
 • עשוי פלסטיק רך - קשוח אך עמיד.

חרירים נבחרים בנפרד לכל אוזן, אי אפשר לומר באיזו עדיף להשתמש.ניתן לרכוש אותן בנפרד בנקודת הרכישה של האוזניות, או להזמין מהחנות המקוונת.

מה לחפש

קריטריונים שיש לקחת בחשבון על מנת למנוע טעויות בבחירת אביזר:

 1. אורך הכבל. נוחות השימוש באוזניות, מקום חבישת הגאדג'ט (כיס, תיק) תלויה בפרמטר זה. לפעמים עגול, שטוח. האחרון נוח יותר, הוא לא מתבלבל, הוא מתכרבל ביתר קלות, לא מחליק על הבגדים.
 2. שיטת הרכבה. אם אטמי האוזן משמשים לספורט, אז מודלים עם סוג מאחורי האוזן או עורף יהיו נוחים.
 3. נוכחות של בקר שמנהל את רשימת השירים.
 4. מִיקרוֹפוֹן. לתקשורת נוחה ללא צלילים זרים, ישנם דגמים עם דיכוי רעש מבחוץ.
 5. מַחבֵּר. חייב להיות מצופה במיוחד כדי לעמוד בפני קורוזיה וחמצון.
 6. תכונות הרכבה. לא צריכות להיות שריטות על המארז, לא צריבות זרות, ללא פערים. זה נקבע על ידי בחינה חיצונית. אם אתה מזמין את האוזניות שלך באופן מקוון, עליך לבצע את השלבים הבאים מיד עם קבלתם.
 7. יַצרָן. מותגים ידועים הם יקרים יותר, אך הם אחראים לאיכותם.
 8. פונקציות נוספות. לדוגמא, למודלים של ספורט יש הגנה נוספת מפני לחות במקרה, כך שטיפות זיעה לא יקלקלו ​​את הרמקולים במהלך האימון. כמו כן, בקנייה יש לשים לב למארז האחסון (ניתן לרכוש אותו בנפרד).
 9. תקופת אחריות. במקרה של כשל, ניתן למסור אותם למוקד שירות או להחליף אותם באחריות.

לְטַפֵּל

שמירה על מראה האוזניות תאריך את תוחלת החיים שלהן. כדי להבטיח שעוצמת הקול לא תרד, עליך לנקות את המכשיר. זה נעשה פעם בחודש. בשביל זה תצטרך:

 • אחת האפשרויות היא מי סבון, מי חמצן, אלכוהול ומים;
 • קיבולת קטנה;
 • מפית יבשה.

לעבד לא רק את החרירים, אלא גם את הרשת. אם הוא נשלף, הסר אותו ושקע אותו לחלוטין במי חמצן למשך 10-20 דקות. אם המכשיר הוא חלק אחד, הניחו אותו בזהירות על פני הנוזל, והימנעו מכניסתו למנגנון.

ניתן לשטוף חרירים נשלפים במים וסבון או לנגב אותם באלכוהול מדולל ביחס של 1: 1 עם מים.

ייבש את החלקים לחלוטין לפני ההרכבה על מטלית יבשה למשך שעתיים.

האוזניות הטובות ביותר באוזן לשנת 2020

אוזניות הוואקום מתאימות לשימוש יומיומי בשום מצב: בין אם מדובר בנסיעה בתחבורה ציבורית, צפייה בסרט או במהלך ספורט. מגוון המותגים המציעים את מוצריהם עלול לבלבל. בואו ניקח בחשבון מספר אפשרויות TOP, בהתבסס על חוות הדעת של הקונים.

דירוג של אוזניות ואקום זולות

HARPER HV-708

אוזניות קוויות בתוך האוזן שגופן עשוי מסגסוגת אלומיניום. לכן, הוא קל אך עדיין עמיד. הצורה האנטומית של האוזניות מספקת התאמה טובה, ומבודדת אותן מרעשים זרים. לנוחות, הסט כולל 3 זוגות רפידות אוזניים מסיליקון להחלפה. אורך הכבל 1.2 מטר, הוא נוח לשימוש גם עם טלפון וגם עם מחשב נייד, נגן. יש לו מיקרופון ולחצן רב תכליתי, המאפשר לך לקבל שיחות מבלי להוציא את הטלפון מכיסך. כפתור זה שולט בפלייליסט המוסיקה. הנהג הדינמי יספק בס עשיר.

HARPER HV-708

יתרונות:

 • מיקום נוח באוזן;
 • אוזניות נוחות;
 • גוף עמיד;
 • צליל טוב;
 • נוכחות של ציפויים ניתנים להחלפה.

חסרונות:

 • החוט בכיס שלך מסתבך.

פיליפס SHE3550

תקעי פלאג-אין סגורים. עם רגישות של 105 dB ועכבה של 16 אוהם, יש להם צליל חזק באיכות גבוהה. עיצוב צינור אובאלי, לשוניות גומי נוחות המתאימות לנוחות באוזניים. כבל 1.2 מטר מאפשר לך לשאת את הנגן, הטלפון שלך בתיק או בכיס תוך כדי האזנה למוזיקה. עשוי גומי רך, כמעט ללא סבך. אבל אין מיקרופון וכפתור להחלפת שירים, בכל פעם שאתה צריך להוציא את הגאדג'ט. כולל 2 רפידות אוזניים חלופיות. האביזר זמין בארבעה צבעים.

פיליפס SHE3550

יתרונות:

 • רעש חזק;
 • שמור טוב על האוזניים;
 • עיצוב יפה;
 • רפידות אוזניים הניתנות להחלפה.

חסרונות:

 • בניית פלסטיק לא אמינה במיוחד;
 • חוסר מיקרופון, בקר.

JBL T110

גרסת תקציב של חברה אמריקאית. לדגם מראה אטרקטיבי, חוט שטוח שאינו מסתבך. ניתן להשיג בשלושה צבעים: שחור, לבן, כחול. אוזניות סיליקון להחלפה בגדלים שונים מאפשרות לך למצוא את הזוג המתאים. רגישות של 100 dB ועכבה של 16 אוהם מבטיחים ששמעו בס וגם תדרים גבוהים ונמוכים. נוכחותו של מיקרופון מאפשרת לך לענות לשיחה, להחליף מסלול, אך לא ניתן לכוון את הצליל.

JBL T110

יתרונות:

 • צליל טוב;
 • הכבל אינו סבוך;
 • יש מיקרופון;
 • נוח לאוזניים, ארגונומי.

חסרונות:

 • אין כפתור בקרת עוצמת קול;
 • תקע לא אמין.

סקירת אוזניות ספורט בתוך האוזן

כבוד AM61

אוזניות Bluetooth ואקום אלחוטיות מתאימות לספורט פעיל. רדיוס הפעולה הוא 10 מטרים. יש מראה מסוגנן. הידוק היטב באוזניים, מתאים לריצה, קפיצה. עיצוב עמיד לרטיבות יגן מפני זיעה, גשם קל. הרדיאטור הדינמי משדר בס היטב, אך האיכות לא יכולה להיקרא מעולה. אם אתה מוציא את האוזניות מהאוזניים שלך, הן מוחזקות סביב צווארך בזכות התחרה. מיקרופון איכותי מאפשר לך להשתמש בו כאוזנייה לתקשורת סלולרית. הסט כולל רפידות אוזניים אנטומיות להחלפה, נרתיק לאחסון. המודל יכול לעמוד בטמפרטורות של עד -20 מעלות צלזיוס. מספר אפשרויות צבע מסופקות.

כבוד AM61

יתרונות:

 • מראה נעים;
 • עמיד בפני כפור ולחות;
 • אמינות הרכבה;
 • כיסוי זמין;
 • מחיר ממוצע.

חסרונות:

 • איכות סאונד ממוצעת.

HIPER TWS ספורט

אטמי אוזניים אלחוטיים מחוברים מאחורי האוזן, ועוטפים אותה לחלוטין. כבל החיבור חסר. אך יחד עם זאת הם לא נושרים, אינם זזים עם תנועות ראש פתאומיות. ישנם כפתורי שליטה על הגוף. הם קמורים מעט, מבלי להסיר את האביזר, קל למצוא אותם. בעזרתם, מסלולים מוחלפים, מושהים, עוצמת הקול מותאמת, אתה יכול לענות לשיחות. הסוללה מחזיקה עד 8 שעות. טווח Bluetooth של 20 מטר ללא עיוות. צליל ברור בתדרים האמצעיים, בס רך. אתה יכול להשתמש במקדשים בנפרד. הבית מוגן מפני לחות.

HIPER TWS ספורט

יתרונות:

 • ארגונומיה;
 • היעדר מוחלט של חוטים;
 • הידוק אמין;
 • שליטה נוחה;
 • את היכולת להשתמש באוזנייה אחת.

חסרונות:

 • אין ביטול רעשים במיקרופון;
 • חסר כיסוי כלול.

Bose SoundSport (iOs)

אוזניות סגורות עם מיקרופון מאפשרות לך להתקשר תוך כדי ספורט. דפדף גם ברצועות, התאם את עוצמת הקול ללא צורך בהוצאת המכשיר מהכיס או מהתיק. מכסי אוזניים מסיליקון דוחים מים עוזרים למנוע מהאוזניות שלכם להתקלקל. המיקום הנוח באוזניים אינו גורם לאי נוחות ואינו עף במהלך תנועות אקטיביות. הרמקולים משחזרים היטב את צליל התדרים הנמוכים והגבוהים. הסט כולל מארז בו, בנוסף להכנסות, ניתן לאחסן טלפון, נגן. ישנם 3 זוגות רפידות אוזניים הניתנות להחלפה. אורך הכבל 1.07 מטר, עשוי מחומר איכותי. הרחבה אופציונלית של 53 ס"מ זמינה.

Bose SoundSport (iOs)

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • נוחות בלבישת;
 • אל תאפשר לחות לעבור;
 • צליל ברור;
 • נרתיק אחסון נוח.

חסרונות:

 • יָקָר.

הדגמים הפופולריים ביותר

ווסטון W30

אוזניות קוויות מסוג אבזור סגור. יש לו 3 דרייברים, תדרים נמוכים, אמצעיים וגבוהים נשמעים היטב. במבט ראשון, נשמע מקצועי אולי נראה ללא בס, אבל אז כל הניואנסים של המנגינות הם שונים. הסט כולל 2 חוטים: קלועים להאזנה למוזיקה, ישר עם מיקרופון לשימוש כאוזניות. מיוצר מחומרים איכותיים. ישנם 10 זוגות רפידות אוזניים מתחלפות. אחסן את אביזר המקרה הזמין היטב. הנוכחות הנוספת של כלי ניקוי מקלה על התחזוקה.

ווסטון W30

יתרונות:

 • צליל ברור מפורט;
 • קבצים מצורפים רבים הניתנים להחלפה;
 • 2 חוטים כלולים;
 • הזמינות של כלי טיפול.

חסרונות:

 • מחיר יקר.

דונו פלקון-סי

אוזניות כבל עם ציפוי סיליקון נוסף. ניתן לתת לו כל צורה. כבל קלוע ניתק להסרה של 1.2 מטר הוא עמיד וללא סבך. סט עשיר, המורכב מ -10 זוגות רפידות אוזניים בגדלים וסוגים שונים, מתאם נוסף, מתאם למטוס, מארז אחסון. בית המתכת בצורת טיפה משתלב בצורה ארגונומית באוזן. הנהג הדינמי משדר בבירור בס מאוזן ובינוני, עם בס מתון.

דונו פלקון-סי

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • ציוד עשיר;
 • כיסוי מתכת;
 • נוֹחַ;
 • חוט להחלפה נשלף.

חסרונות:

 • יָקָר.

Sennheiser IE 40 Pro

אוזניות צג דינמיות באיכות גרמנית. וו האוזן מאפשר לך להתאים בנוחות את אטמי האוזניים באוזניך, וסט רפידות אוזניים הניתנות להחלפה מאפשר לך לבחור את הגודל הנכון. מסופק עם זוג אוזניות קצף רכות. כבל פריק עמיד 1.3 מטר, נטול סבך וגמיש. הצליל משוחזר ברור, אקספרסיבי. טווח התדרים מועבר בקנה מידה חזק אחד. הסט כולל כיסוי בד רך, כלי ניקוי.

Sennheiser IE 40 Pro

יתרונות:

 • מגוון ספינות נוספות;
 • צליל ללא עיוות;
 • כבל עמיד;
 • ארגונומיה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

הבחירה באוזניות בתוך האוזן היא עניין אינדיבידואלי, מישהו יבחר בדגם ממותג, אחרים ימצאו אותו בגזרת התקציב. איפה עדיף לקנות, עצות מיותרות. אתה יכול לחסוך כסף ולהזמין בחנות המקוונת על ידי לימוד ביקורות של לקוחות, ראה ביקורות. לחלופין, אם לוקחים בחשבון את הטעויות של אחרים בבחירתכם, רכשו סחורות במקום מיוחד בו תוכלו להעריך את המוצרים בעצמכם.

באילו אוזניות אתה משתמש? לאיזה דגם כדאי לשים לב? שתף את החוויה שלך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן