❄עוגות גבינה הטובות ביותר (אבובים) לסקי במורד לשנת 2020

0

החורף, למרות טמפרטורת האוויר הנמוכה, הוא אחת העונות המהנות ביותר בשנה, שכן תוכלו לעשות מגוון של פעילויות ספורט ובידור. סקי במורד, סנובורד, מזחלות, כדור שלג, הכנת איש שלג ועוד ועוד. החלקה על הקרח, ובהיעדרו, לפעמים השתמשה בפיסת לינוליאום, היא צורת הבידור הפופולרית ביותר לילדים ומבוגרים. נוער מודרני מעדיף מזחלת קרח שונה - עוגת גבינה, הנקראת גם צינורות. במאמר יגלה הקורא מהם סוג של עוגות גבינה, הקריטריונים לבחירת המודל הטוב ביותר וכללי הפעולה. וגם עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מציגים לתשומת ליבך דירוג של עוגות הגבינה הטובות ביותר לסקי במורד ההר בשנת 2020.

עוגות גבינה וסוגים אחרים של ציוד חורף

לפני שאתם קונים אבובים, עליכם להכיר סוגים אחרים של ציוד חורף, שיאפשרו לכם לבחור באפשרות הטובה ביותר לבילוי בחורף.

גלידה

קוביית קרח היא מבנה פשוט שעשוי בדרך כלל מפלסטיק. המחיר הנמוך של מלאי זה מאפשר לכל ילד לרכוש אותו לבילוי מהנה. בעבר, במקום קרח, הם השתמשו בלינוליאום, בחלקים מארגזים, והמפוקפקים ביותר יכלו להשתמש בתיקים ותיקים. פופולרי בקרב כל הגילאים ושני המינים.

לגורמי קרח יש יתרונות מוצקים בלבד, למספר קטן של חסרונות. ראשית, המחיר הנמוך ביותר, ושנית, העיצוב קל מאוד ויש ידית מיוחדת ללבישה קלה. עוגות קרח בטוחות כמעט, מה שללא ספק שם אותן במקום הראשון לבילוי לילדים. לדוגמא, הרבה יותר קל לילד להיפצע בעת רכיבה על מזחלת או מבנים מורכבים אחרים מאשר שימוש בפלילי קרח. את הפלוסים של עוגות הקרח ניתן לייחס גם לעמידותם, אם כי בכפור קשה הם יכולים להיסדק.

סוג אחר של קרח הוא שוקת. זהו דגם "חדש" של עוגות קרח. שוקות הקרח רחבות יותר וניתן לרכוב עליהן בישיבה ובשכיבה. גם עליו יש ידיות בצדדים לירידה נוחה ובטוחה מהגבעה. למרות המראה, עוגות קרח כאלה מסוכנות הרבה יותר, מכיוון שהן עשויות פלסטיק קשיח יותר.

אין כמעט מגבלה למגוון הקרח. קוביית קרח בטוחה ונוחה יותר היא אלה המיוצרים עם כיסוי מיוחד. מילוי הכיסוי הזה יכול להיות שונה: חורף סינטטי, גומי קצף. מלאי כזה נראה אחרת: רך, עם ידיות, קמור יותר, עם לולאה וכן הלאה.

צִנוּר

אחד מסוגי המכשירים הפופולאריים ביותר עבור סקי במורד הוא ללא ספק צינורות, עליהם יושם הדגש במאמר זה. אבובים הם מזחלת העשויה מצלמת רכב עם כיסוי. הם כמעט ולא משמשים בגני שעשועים מודרניים ובחצרות, מכיוון שמידותיו של מבנה כזה הן די גדולות. לעתים קרובות נעשה שימוש בציוד במתכונת ההשכרה במדרונות הסקי.

למרבה הצער, צינורות נחשבים לציוד מסוכן למדי למרות בנייתו הקלה. והסיבה נעוצה במהירות של גושי קרח כאלה, היא יכולה להגיע ל -40 קילומטר לשעה, בעוד שאי אפשר לשלוט בה.

הדרך הבטוחה ביותר להשתמש בעוגות גבינה היא לרכוב במגלשות שיש עליהן שיפוע עדין ואין עליה קפיצות ומורות שונות.

קטנוע שלג ומזחלת

קורקינט השלג מבוקש. לילדים הוא מחליף את המזחלת הרגילה, ונחשב לסדר גודל יותר נוח ובטוח יותר. על המבנה יש גלגל הגה המאפשר לך לתמרן בשלווה על הגבעה. הבחירה בקטנועי השלג היא עצומה, תוכלו למצוא אפשרות זולה יותר עם פונקציות פשוטות או לרכוש מוצר יקר, אך עם שליטה ותפעול אמינים יותר.

מזחלות הם סוג מאוד פופולרי של תחבורה לילדים. להורים - תחליף מצוין לעגלה בחורף. מזחלות עשויות בדרך כלל מעץ ומתכת. דגמים מסוימים מצוידים במשענת גב ובכיסוי חם.

מה זה אבובים

ממה מורכב אמצעי הגלישה? בתכנון, האלמנטים העיקריים הם מצלמת רכב, מכוסה בכיסוי מיוחד מעל. ישנן גם ידיות סביב הקצוות ובחלק מהדגמים יש חגורות בטיחות משופרות. זהו מלאי קל יחסית, משקלו אינו עולה על 5 קילוגרמים, ועוגות גבינה במשקל של כקילוגרם אחד מיוצרות לילדים.

בידור הגיע אלינו מאמריקה מאז אמצע המאה ה -18. אך צורת הצינורות השתנתה משמעותית. כבר במאה ה -20 הם החלו להשתמש באופן פעיל בצמיגים ממכונית, והתגלגלו לא רק במורדות ההרים המושלגים, אלא גם ירדו עליהם לאורך נהרות. בתקופה הסובייטית, ילדים השתמשו לעתים קרובות במצלמות רכב לבידור, כולל רכבות על רכבת הרים. סוג זה של בילוי חורפי, וכעת סוג של ספורט, התפתח באופן פעיל בכל היבשות. אגב, המילה עצמה היא ממקור אנגלי, מכיוון שצינור מתורגם כ"צינור ".

כיום יש לא רק צינורות חורפיים, אלא גם קיץ. בחורף ניתן לרכוב מהרים קפואים או מושלגים, ובקיץ הוא משמש כאמצעי תחבורה לנוע לאורך פני המים.

יתרונות וחסרונות של צינורות

רכיבה במורד ההר קשורה בעיקר לקרח או למזחלות. בואו נעשה ניתוח השוואתי של סוגי הבידור הללו ונמצא את היתרונות והחסרונות העיקריים של עוגת גבינה.

היתרונות של עוגת גבינה בהשוואה למזחלת:

 • לצינורות ספיגת זעזועים מצוינת, המאפשרת להחליק את כל אי הסדירות במדרון, ועל מזחלת כל הבליטות משתקפות בעמוד השדרה התחתון;
 • בזכות העיצוב, עוגת הגבינה מאפשרת לך לפתח מהירות גבוהה, אך יחד עם זאת, בהשוואה למזחלת, היא בטוחה יותר בעת מכה, מכיוון שהצינורות נמוכים ויש להם שטח גדול של אינטראקציה עם המגלשה;
 • ניתן להשתמש במזחלת המתנפחת בחורף ובקיץ.

הצדדים השליליים של הצינורות:

 • קל יותר לשלוט על המזחלת מאשר על עוגת הגבינה, מכיוון שלאחרון אין הגה או יכולת לקשור חבל, הדרך היחידה להפוך את עוגת הגבינה היא להשתמש במרכז הכובד על ידי שינוי מיקום האדם היושב;
 • אם ברצונכם לרכוש ציוד לסקי, עליכם לדעת היכן בדיוק תתבצע הפעולה, צינורות אינם ציוד אוניברסלי, בשונה מקרח או מזחלת, ולא יעבוד להחלקה על החצר.

סוגים ומאפיינים של צינורות

אמצעי ההחלקה הוא צינור רכב מנופח אוויר עם כיסוי מיוחד ותחתית מחוזקת. הכיסוי עשוי מחומרים שונים: פוליאסטר, ניילון או בד סוכך PVC עמיד עם זעזועים, בגרסת החורף - ציפוי עמיד בפני כפור. בחלק התחתון של הכיסוי יש ציפוי שמאפשר להגיע למהירויות גבוהות. בחלקו העליון משתמשים בחומר המאפשר אחיזה טובה יותר ברוכב. משני צידי המבנה יש ידיות הדרושות להחזקה במהלך ציוד גלגול ונשיאה. גם בעיצוב יש טבעת המשמשת למטרות גרירה.

קריטריונים לבחירת הצינורות הטובים ביותר

גיל הנוסע. ישנן יחידות ילדים ומבוגרים.לעוגות גבינה לילדים יש קוטר קטן יותר ובהתאם גם למשקל. בסך הכל, בתעשיית ציוד חורף מסוג זה מאומצים 4 מאזני מידות: S, M, L, והאחרון אינו כולל אות, מציין את הגודל בסנטימטרים.

כדי לקבל דגם טוב, עליך לדעת את היחס בין גובה הנוסע לקוטר המבנה:

 1. S - גובה הנוסע עד 110 ס"מ, קוטר המלאי 80–85 ס"מ.
 2. M - גובה הנוסע עד 135 ס"מ, קוטר המלאי 90-100 ס"מ.
 3. L - גובה הנוסע עד 165 ס"מ, קוטר המלאי 105-115 ס"מ.
 4. גובה הנוסע הוא עד 200 ס"מ, קוטר המלאי הוא 120–125 ס"מ.

ההבדלים נוגעים גם למשקל שעוגת הגבינה יכולה לעמוד בה:

 • עד 80 ק"ג;
 • עד 120 ק"ג;
 • עד 150 ק"ג.

יש לציין את המאפיינים הטכניים של כל דגם בהוראות המצורפות לתוסף.

משקל וגובה יכולים לכלול גם פרמטר האחראי על קוטר המושב. ככל שפרמטר זה קטן יותר, כך הנוסע יוכל לרכוב על עוגת הגבינה. מדוע פרמטר זה חשוב? אם הקוטר גדול מדי, ילד קטן פשוט ייפול פנימה ולא יגיע לידיות, וזה כלל הבטיחות הראשון כאשר יורדים למכשיר זה.

מדוע עדיף לקנות את עוגות הגבינה שלנו? הם מותאמים יותר לאקלים קשה וגומי חסר ריח. ניתן להשתמש בהם בטמפרטורות הנמוכות ביותר, הם יכולים לעמוד בעומסים של עד 300 קילוגרמים. היצרן הסיני אינו מסתמך על עומס כזה שהוא עלול לגרום לסדקים ולפיצוץ החדר שלאחר מכן.

כמו כן, עוגת הגבינה יכולה להתפוצץ במהלך הירידה במהירות גבוהה עם משקל נוסעים גדול מהמפורט בהוראות. לכן כדאי לבחור מכשיר לפי גיל, גובה ומשקל הרוכבים העתידיים.

לצינורות אין אפשרות להתקין הגה, כל השליטה מתבצעת ישירות על ידי הגוף, ולכן על העיצוב להיות בעל ידיות אמינות וחזקות. לפעמים יכולים להיות יותר מזוג אחד מהם, דגם זה מיועד לרכיבה על ילד עם מבוגר.

כדי לקנות את הדגם הטוב ביותר ולברר כיצד לבחור את האפשרות הטובה ביותר, עליך ללמוד את הקריטריונים הבאים:

 • הציפוי החיצוני של עוגת הגבינה הוא אחד מקריטריוני הבחירה העיקריים. החומר הטוב ביותר הוא בד מחוזק PVC. הוא עמיד מאוד, גולש היטב בכל מדרונות, בעל חיי שירות ארוכים וכמעט אינו מתדרדר מהשפעות חיצוניות. ככל שהבד מכיסו עשוי צפוף יותר, כן ייטב.
 • תחתית הפלסטיק מבטיחה שימוש ארוך טווח וגם מקלה על רכיבה על קרח.
 • ברכישת ציוד לילד, עדיף לבחור דגם בעל מרקם צבע בהיר יותר. כיסויים כאלה עשויים מחומר פחות עמיד, אך הם יכולים לעמוד בילד, ויש להם גם חיי שירות נמוכים מעט.
 • הגנה היא אחד הקריטריונים החשובים. מדובר בחגורות שונות, מחברים, ידיות חזקות - כל מה שיאפשר לכם לאבטח את הנוסע במקסימום.
 • לפני הקנייה, עדיף לשבת בצינור ולהחליט בדיוק על המידות.

לפני הרכישה עדיף להקשיב לחוות הדעת של קונים או משתמשים פעילים, תוכלו לקרוא ביקורות גם באתרי אינטרנט שונים, שיאפשרו לכם לקבל תשובה על איזו חברה עדיף לקנות מלאי. כשנשאלים היכן לקנות, כמה עולה דגם, עליכם ליצור קשר עם חנויות ספורט מתמחות המספקות מוצרים מהיצרן ויש להם את המסמכים הדרושים. אתה יכול ללכת לחנות או להזמין באינטרנט.

כללים ומקומות לשימוש בעוגות גבינה

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של צינורות הוא קלות השימוש בו. אפילו נער יכול לנפח את המבנה בבטחה באמצעות סוגים שונים של משאבות. אבל עדיף שאדם מבוגר יבדוק את מידת הקשיות.

יש לזכור את החוק העיקרי בפיזיקה שכאשר האוויר מחומם הוא מתרחב. לכן, אם המבנה היה מנופח ברחוב, אז כשנכנסים לחדר, אתה צריך לנפח מעט כדי שהמצלמה לא תתפוצץ.

החדר הפנימי הוא מתכל וניתן להחליפו במידת הצורך.אם מתרחש קרע קטן על פני המצלמה, אתה יכול להדביק אותו בעצמך באמצעות דבק מיוחד, המשמש לתיקון צמיגי רכב או למוצרי PVC.

כדאי לדעת כי יש לשמור על הכיסוי והמבנה הראשי בנפרד.

על פי הכללים הכלליים, יש להשתמש בצינורות במקומות המיועדים במיוחד, כאשר לא נכללים אי סדרים שונים העלולים לגרום לפגיעה מכנית בציוד. בדרך כלל באתרי סקי יש מדרונות ומעליות ייעודיים. בחלק מהמקומות שבילים כאלה מצוידים בקפיצות מלאכותיות, שהופכות את הסקי למעט יותר מסוכן ומהנה יותר. אבל ילדים יכולים לרכוב לשם רק בליווי מבוגרים.

במגלשות המיוצרות בחצרות, כמו גם במגלשות קרח, עדיף לא לרכוב על עוגת גבינה. זה מוצדק מכך שלא ניתן לשלוט במלואו על עוגת הגבינה ואתה יכול להסיע אותה למקום עמוס או, גרוע מכך - לכביש. קיים גם סיכון להתנגשות במוט, עץ, מכונית וכו '.

אמצעי ביטחון

בטיחות היא הכלל העיקרי של כל סוג של בילוי. עוגות הגבינה נשלטות בצורה גרועה, מפתחות מהירות גבוהה מאוד ויכולות גם להסתובב, מה שללא ספק יכול להוביל למצבים מסוכנים. לכן, לפני תחילת הפעולה, עליך לדעת את אמצעי הבטיחות:

 1. לפני שמתחילים בכיף, עליכם לבדוק אם יש מבנים וחתכים בכל המבנה.
 2. עליכם לרכוב על המגלשות באמצעות צינורות רק במקומות מיוחדים, ולפני שמתחילים להחליק, עליכם לוודא שאנשים אחרים לא יפריעו.
 3. מגיעים למסלול, נסו לבדוק אותה. זה לא אמור להיות בליטות תלויות ותפוחות, בורות עמוקים וחפצים חדים. בעת אינטראקציה עם חפצים שונים, עוגת הגבינה יכולה לעוף מהמגלשה, מה שאומר שיש סיכון גבוה לפציעה.
 4. קפיצות מלאכותיות בשבילים מיוחדים הן מהנות ובטוחות, אך המתלים במדרונות רגילים עלולים להוביל למצבים מסוכנים.
 5. בסוף הקורס צריך להיות מספיק מקום כדי לעצור בלי לפגוש אנשים או חפצים אחרים.
 6. מגלשות עם שיפוע של יותר מ 20-30 מעלות גם אינן בטיחותיות. כדאי להחריג לחלוטין את אפשרות הגלישה במדרון עם חצץ או חול.
 7. יש לא לכלול רכיבה לצד אנשים המשתמשים במזחלות, קטנועי שלג וציוד יציב אחר. מכיוון שההתנגשות עלולה לפגוע במצלמה או באדם.
 8. הגנה נוספת תשמור על בטיחות הנוסעים, במיוחד ילדים. קסדות מומלצות לילדים מתחת לגיל 12.
 9. אסור להפר את המשקל שצוין עבור העומס.
 10. ילדים מתחת לגיל 6 אינם רשאים לרכוב לבד, רק עם מבוגר, ועוגת הגבינה חייבת להיות מתוכננת למשקל זה.
 11. כלל ההפעלה אוסר על רכיבה בכל מצב שאינו ישיבה.
 12. אסור לגרור צינורות ברכב או באופנוע שלג. מהירות גבוהה מתפתחת ותאונות שונות יכולות להתרחש.
 13. בידור נותן מנה קטנה של אדרנלין, לכן כדאי לא לכלול השפעות נוספות על הגוף: משקאות אלכוהוליים, סמים ומרכיבים מזיקים אחרים.
 14. כדאי לרכוב בישיבה, לא לנסות לשקר, לעמוד או לקפוץ כמו על טרמפולינה.
 15. עליכם לאחוז היטב בעוגת הגבינה ולהשתמש ברצועות. במהלך הסקי, אתה צריך לשלוט על התנועה, מכיוון שסיבוב חד של הגוף יכול להוביל להתהפכות המבנה.
 16. אתה לא יכול להאט את עוגת הגבינה עם חלקי גוף או להשתמש בחפצים אחרים, וגם אתה לא צריך להיות מוסחת מהטלפון הנייד שלך, או לעשות משהו אחר.
 17. לא ניתן לצינור בעלי חיים.
 18. אתה לא יכול לנסות לשבת בתנועה, אתה יכול גם לצאת מזה אחרי התחנה הסופית.
 19. נסו לשלוט על הירידה על עוגת הגבינה על ידי ילדים. ילד קטן עדיין לא מודע לכל הסכנה ועלול להאיץ מהר מדי ובעקבות כך לבלום בצורה לא נכונה.
 20. אי אפשר לקשור עוגות גבינה זו לזו.

דירוג עוגות הגבינה (צינורות) הטובות ביותר עבור סקי במורד לשנת 2020

צינורות ניקה TB2K-85

אבובים צבעוניים יעודדו אתכם בצורה מושלמת מהליכה בחורף. הבד העמיד למים של החלק העליון של הבגד יספק התנגדות נוספת וימנע ממנו להחליק מהצינור.בזכות בד הסוכך PVC האיכותי עם משטח מבריק, ממנו עשויים תחתית דגם זה, מושגת גלישה מושלמת. כלולה מצלמה מחוזקת. חומר עמיד בפני כפור (עד -25-28 מעלות צלזיוס). יש רצועת גרירה. כלולה מצלמה מחוזקת. קוטר המזחלת המתנפחת הוא 85 ס"מ, העומס 90 ק"ג, הגוף עשוי PVC, שתי ידיות. כולל כבל ומושב מחוזק. מחיר ממוצע: 1500 רובל.

צועק ניקה TB2K-85

יתרונות:

 • בנייה חזקה ועמידה;
 • המצלמה כלולה;
 • מושב מחוזק.

חסרונות:

 • לא נמצא.

צינורות HYIP של האובסטר 90 ס"מ

קוטר המזחלת המתנפחת הוא 90 ס"מ, העומס המרבי הוא 100 ק"ג. מתאים לילדים ובני נוער ומבוגרים כאחד. עשוי טקסטיל ו- PVC. שלוש ידיות נתפרות בכיסוי. כולל מושב מחוזק ומצלמה. רוכסן - מוסתר, על המושב. חיבור הכבל - לולאה חיצונית. האדרנלין מובטח והבטיחות היא עד הסימן. מחיר ממוצע: 1700 רובל.

צינורות HYIP של האובסטר 90 ס"מ

יתרונות:

 • חומר עמיד;
 • צבעים בהירים של כיסויים;
 • מושב מחוזק.

חסרונות:

 • ריח הגומי.

צינורות SWEET BABY Rider 100

קוטר עוגת הגבינה הוא 100 ס"מ, המשקל האפשרי הוא 110 ק"ג. הגוף עשוי PVC. עם 4 ידיות בלבד, המשמעות היא שעוגת הגבינה מתאימה לשיתוף. יכול לשמש מבוגרים. כולל: כבל ומצלמה. מחיר ממוצע: 2200 רובל.

צינורות SWEET BABY Rider 100

יתרונות:

 • עיצוב בהיר;
 • טען עד 100 ק"ג;
 • מתאים למבוגרים.

חסרונות:

 • ריח הגומי.

צינורות ספורט אסטרואידים לרוכב קטן

הפופולריות של המודל נובעת מסוג המכונה והצבע הבהיר של העיצוב. גודל המבנה מאפשר כמעט לכל אחד להשתמש בו במשקל של עד 180 ק"ג. הגוף משמש כתמיכה טובה לרגליים של ילד ומבוגר. בשל הצורה המוארכת, הוא מחליק בצורה חלקה לאורך המדרון ולא מסתובב סביב הציר, כמו עגול. שתי ידיות בד נתפרו היטב למארז. כדי למנוע מילדך ליפול מעוגת הגבינה כשאתה מרים אותה במדרון, חגורת בטיחות שימושית. מלאי אוניברסלי לכל הגילאים. מחיר ממוצע: 2500 רובל.

צינורות ספורט אסטרואידים לרוכב קטן

יתרונות:

 • להשלים עם חגורת בטיחות;
 • בנייה עמידה ונוחה;
 • מצלמה כלולה;
 • בטוח.

חסרונות:

 • יקר במחיר.

צינורות Belon familia הדפס 100 ס"מ

עוגת גבינה חסונה ונוחה בעיצוב מהנה. עשוי PVC וטקסטיל. בזכות ציפוי זה הוא מחליק בצורה מושלמת על השלג. בצדדים יש 2 ידיות בד תפורות היטב. יש חבל גרירה מבד. הותקן גם מושב מחוזק. קוטר המזחלת המתנפחת הוא 100 ס"מ. המצלמה כלולה. בטוח וקל מאוד לתפעול. מחיר ממוצע: 2000 רובל.

צינורות Belon familia הדפס 100 ס"מ

יתרונות:

 • הדפס עליז;
 • עומס כבד - 100 ק"ג;
 • קל לתפעול.

חסרונות:

 • במחיר מוגזם מעט.

חורף הוא זמן של נסים ושלג רכה. פעילויות חורף הן הכי מעניינות ומהנות. אבובים או עוגת גבינה הם תחליף נהדר לעוגות קרח ישנות. בחירת הצבעים וקטגוריית המשקל מאפשרת לכם לקנות את הדגם הטוב ביותר לכל המשפחה. לפני תחילת הפעולה, עליך לגשת בזהירות לאמצעי הבטיחות ולהימנע ממצבים מסוכנים. דירוג דגמי האיכות כולל את דגמי המלאי הפופולאריים ביותר. אם יש לך ניסיון בהפעלת עוגות הגבינה המופיעות בדירוג או באפשרויות אחרות, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *