תנורי החימום הטובים ביותר עבור אכסניות ומרפסות לשנת 2020

0

מרפסות ו loggias הם כמה מטרים רבועים של שטח נוסף בדירה, אשר יכול להיות שימושי כמו סלון, מטבח או משרד. לשם כך, מספיק לפנות את החלל הזה מאשפה מיותרת ולדאוג לפנים שלו, אך קודם כל, לבודד אותו. במכירה יש מספר מספיק של תנורי חימום לקירות, תקרות ותקרות, עם מאפיינים שונים, של יצרנים מקומיים וזרים. לא קל להבין אותם. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מציעים לשקול את התנורים הטובים ביותר עבור אכסדרה ומרפסת לשנת 2020.

היסטוריה של אכסדרה ומרפסת

ראשית, כדאי להכיר מקרוב את הפרטים האדריכליים האלה של בניית דיור מודרנית, לברר איזה סוג של מבנים הם וכיצד הם נבדלים זה מזה.

מִרפֶּסֶת

השם, יחד עם העיצוב, הגיע אלינו מצרפת מימי הביניים. בתחילה היה זה אזור מגודר באבן הנתמך בקורות הבולטות מחומת המצודה. הקורות התומכות נתנו את השם לאלמנט זה של הביצור. מכאן היה נוח להתבונן בתנועות האויב באזור המת ולהכות בו באבנים, חיצים ותחמושת אחרת. שדות הקרב הפכו לסוג של קישוט לטירות ומבצרים.

עד מהרה החלו אדריכלים להשתמש בהם כטרסות פתוחות בבנייני מגורים. במקום קורות, הם נתמכו בבנייה בולטת, או בסוגריים. גדרות אבן מגולפות הוחלפו בסורג מתכת פתוח.

מעניין! לכנסיות ולקתדרלות יש מרפסות משלהן - בימות קתדרלה, מהן פנו הכמרים לקהילות עם דרשותיהם.

אדריכלים מודרניים מכנים אזור מגודר שלא מחומם מחוץ לקצה הקיר החיצוני מרפסת. ניתן להוסיף אותו עם ציפוי וזיגוג. במקרה זה, עומק האתר מוגבל על ידי התאורה מהחלק הצמוד של הדירה או המשרד.

לוגיה

בניגוד למרפסת, יש לה שורשים איטלקיים ואין לה עבר צבאי מפואר. מה שנקרא טרסות מובנות בקירות, נפתחות מצד אחד או שניים. לפעמים היו גוגיות מגודרות באמצעות קולונדות, ארקדות ומצדים.

בבנייה מודרנית, מדובר בשטחים פתוחים הכוללים:

 • שני קירות;
 • סִיוּף;
 • חלונות ודלתות מהצד של מגורי המגורים או המשרד.

אכסדרה - מרפסת

באלמנט חזית זה, חלק ממבנה הרצפה בולט מעבר לקצה הקיר החיצוני, כלומר. ישנם סימנים לשני האלמנטים המבניים.

תכונות של בידוד אכסניות ומרפסות

שקול את תהליך בידוד המרפסת. ראשית, עליך לבנות מבנים סגורים, עליהם תוכל לעלות את הבידוד. אל תשכח כי לוח בניין החוץ הזה נשען על קורות שלוחה, שאולי אינן עומדות במשקל העודף.בידוד כבד בעובי גדול גם יגביר את העומס על קורות התמיכה, ויקטין משמעותית את השטח השימושי של החדר.

חומר דק מדי לא ישמור על חום. אוויר קר בחוץ יתנגש בזרימת החום מהחדר הצמוד. כתוצאה מכך, המשטחים הפנימיים של הקירות יהיו לחים כל הזמן, ויופיעו עובש וטחב. כדי למנוע זאת, יש צורך בחישוב תרמי על מנת לבחור את עובי הבידוד.

בלוגיות כבר יש קירות, רצפה ותקרה. זה מקל מאוד על משימת התקנת הבידוד. המבנים הסוגרים מונעים במידה מסוימת את חדירת הקור לחדר. לכן, עבור הלוגיה, אתה יכול להשתמש בבידוד דק יותר מאשר למרפסת. עם זאת, אי אפשר להסתדר בלי חישוב תרמי. אם עובי מבודד החום אינו מספיק, המשטחים הפנימיים של המבנים הסוגרים יכוסו בעיבוי, ועוביו המוגזם יוביל לחריגות עלויות.

קודם כל, המפרקים בין הלוחות אטומים. הפעולה מתבצעת עם קצף פוליאוריטן באמצעות אקדח מיוחד.

רצפות הלוגיות מונמכות משמעותית מתחת למפלס הרצפה של החדר הצמוד. יהיה צורך לבטל את ההבדל הזה באמצעות התזת רצפה בחימר מורחב עד למפלס תחתית מסגרת דלת הכניסה, ואחריו התקנת המגהץ מלט. על גבי זה, אתה יכול לעלות חימום רצפה חשמלי מחימום סרטים (כאופציה), ולהניח לרבד מעל.

האפשרות השנייה היא סריג עשוי קורות, עליו מונחת תת רצפת לוחות. על גבי זה, אתה יכול לשים לרבד, פרקט, לינוליאום. ניתן להחליף לוחות באמצעות דיקט או סיבית. צמר אבן, פוליסטירן או נגזרותיו מונחות בתאי הסריג העשוי קורות.

מכיוון ששטח החדר קטן, ניתן לשפוך חימר מורחב לתאי המסגרת. זה לא צובר לחות, "נושם", עובש לא מתחיל בו. באפשרות זו, מתבטל הצורך במגהץ מלט.

קריטריונים לבחירת בידוד

לפני שתחליט מהי הדרך הטובה ביותר לבודד את החדר, עליך להכיר את המאפיינים הטכניים של הבידוד. החומר חייב להיות בעל התכונות הבאות:

 • מוליכות תרמית נמוכה - חייבת לשמור על החום בחדר;
 • צפיפות מספקת (נוקשות) לתמיכה במשקל הגימור;
 • חדירות אדים (חייבת לנשום);
 • היגרוסקופיות מינימלית - לא אמורה לספוג לחות;
 • ידידותיות לסביבה - אסור לפלוט חומרים מזיקים לאטמוספרה;
 • עמידות באש - לא צריכה להיות דליקה.

עובי ומשקל המוצר חשובים לא פחות. יש לבחון בפירוט רב יותר את כל אחד מהקריטריונים שצוינו.

מוליכות תרמית

היכולת של סגירת מבנים להעביר חום. ככל שהמספר נמוך יותר, כך טוב יותר. מצד הרחוב, זרמי אוויר קר פועלים על הקיר החיצוני. מהחדר המחומם פועל עליו אוויר חם. במקום בו הנחלים נפגשים, עיבוי (לחות) ייפול על פני השטח. המקום הזה נקרא נקודת הטל. מטרת החישוב התרמי היא לבחור עובי מינימלי כזה של בידוד תרמי כך שנקודה זו תהיה על המשטח החיצוני של הקיר.

במקרה של שגיאה, מצטבר עיבוי בתוך החדר, עם כל התוצאות הלא נעימות: רטיבות, פטריות, עובש, הרס מבני בניין.

מוליכות תרמית מחולקת לשלוש סוגים עם ייעוד מקביל על האריזה:

 1. A - נמוך (מבודד החום הטוב ביותר), 0.06 W / m2;
 2. B - בינוני, בטווח שבין 0.06 ל 0.115 W / m2;
 3. B - גבוה, בטווח שבין 0.115 ל- 0.175 W / m2.

חומר קיר יכול להיות שונה: בטון מזוין, לבנים חלולות, עץ. החישוב התרמי לוקח בחשבון את היכולת האישית של כל אחד מהם לשמור על החום, ועם בידוד רב שכבתי, את המוליכות התרמית של כל שכבה. החישוב מתגלה כמורכב, לכן כדאי להפקיד אותו בידי מומחים. למי שמחליט לבצע את החישוב בכוחות עצמו, נוסחאות מיוחדות יעזרו. ניתן למצוא אותם בקלות ברשת.

קל יותר להשתמש בתוכניות מיוחדות - מחשבונים. הם מכילים את כל הנתונים והנוסחאות הדרושים לחישוב.הפופולרי ביותר הוא מחשבון Rockwool. נותר לבאר את המוליכות התרמית של הבידוד שנבחר, מבני הקירות, הרצפה והתקרה, היכנסו לאתר המחשבון וחישבו את עובי שטיח הבידוד או לוח הבידוד.

חָשׁוּב! אתה יכול להתעלם מהחישוב התרמי ולפעול על פי העיקרון "עבה יותר טוב". שיטה זו מתאימה למי שלא רגיל לספור כסף ויכול להרשות לעצמו לזרוק אותו.

צְפִיפוּת

גימור המרפסת או האכסדרה לאחר בידוד מתבצע בחומרים שונים. לריצוף או טפטים, בחרו לוח קשיח. מתחת לרבדי הלמינציה, הבטנה, הפלסטיק או ה- MDF, יש לארגן מסגרת עשויה פרופילי מתכת או עץ. במקרה זה, ניתן להשתמש בצמר גפן שונים, קצף וכו '.

המסגרת מותקנת תוך התחשבות ברוחב הבידוד, אחרת כמות משמעותית של מוצרים יקרים לעיתים קרובות תלך לפח. בבחירת מוצרים בעלי צפיפות מוגברת, יש לזכור כי חדירות האדים שלה תפחת. נצטרך לאוורר את החדר בתדירות גבוהה יותר.

היגרוסקופיות

זה שם היכולת של מוצרים לספוג לחות במצב אדים. היכולת של בידוד לח להעביר חום בעצמו עולה פעמים רבות, כלומר זה מפסיק להתחמם.

בבחירת מבודדי חום למרפסת או אכסדרה, יש לשים לב במיוחד להיגרוסקופיות שלה למי שיש חדרים אלה הסמוכים למטבח, שם לחות האוויר תמיד גבוהה יותר מאשר באולם או בחדר השינה.

היגרוסקופיות הטובה ביותר (המינימלית), לא יותר מ -1.2%, נמצאת על ידי פוליסטירן מורחב. מעט יותר, עד 1.5% לחות, יכול להיספג בקצף פוליאוריטן. זה לא אומר שהוא נרטב. צפוף לחלוטין, ללא נקבוביות, חומר פשוט לא קיים. הנקבוביות מלאות באוויר, אשר ידוע כמבודד החום הטוב ביותר. מים עוקרים אוויר ממספר נקבוביות מסוים ונשארים בתאים לאורך זמן, ומבודד החום מאבד מתכונותיו.

חָשׁוּב! כאשר מחממים את כמות הנקבוביות הפתוחות של פוליסטירן מורחב ופוליאוריטן עולה, וההייגרוסקופיות עולה ל -7%.

גם צמר מינרלים אינו סופג לחות. עם זאת, צפיפותו אינה גבוהה, מכיוון שהיא מורכבת מ -95% אוויר, ו -5% הנותרים מורכבים מסיבי אבן. כאשר אדים עוברים דרך הצמר המינרלי, הלחות עוקרת את האוויר וממלאת את הנקבוביות. כדי להפחית את היגרוסקופיות, המוצר ספוג תרכובות הידרופוביות (דוחות מים). ההיגרוסקופיות לאחר טיפול כזה מופחתת פי שלוש. תנאי מוקדם לשימוש במוצרים נקבוביים הוא מכשיר מחסום אדים על פניהם, מצד זרימת האוויר החם.

קיימות

כמעט לכל מבודדי החום יש תעודת תאימות סביבתית המאשרת את אי רעילותם, היעדר פליטת חומרים מזיקים לאטמוספרה. מוצרים המכילים סיבי זכוכית, סיגים וקוורץ מסוכנים לעיניים ולנשימה. אלה לחמניות ומחצלות של צמר זכוכית, צמר אבן וקוורץ, צמר סיגים. מצד שני, מוצרים סיביים הם בעלי תכונות בידוד תרמי מעולות, עמידים בפני אש טובים יותר ובמחיר סביר. אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם פנפלקס יקר, תוכלו לבחור בצמר מינרלי ולפעול לפי כללי הבטיחות: לעבוד עם כפפות, משקפי מגן ומכונת הנשמה.

חָשׁוּב! מרבית הפלסטיקה פולטת תרכובות נדיפות לאטמוספירה בעת הצתה, אשר מזיקות לבריאות. בהתבסס על כך, הידידות הסביבתית של הבידוד תלויה במידה רבה בעמידות האש שלו.

חסינות לאש

יש לשים לב למאפיין זה. המדדים הטובים ביותר בתחום זה כוללים את מה שמכונה. בידוד לא דליק: צמר מינרלים וצמר זכוכית. המרכיבים העיקריים של צמר מינרלים הם סיגים מתכתיים ואלמנטים ממוצא וולקני, בעלי עמידות גבוהה בפני אש, עמידות כימית והייגרוסקופיות נמוכה (לאחר טיפול בהידרופוביזציה).

בנוסף לדירות עירוניות, מרפסות ולוגיות משמשות לבנייה בפרברים. מבני עליית הגג אופייניים לבית ולקוטג 'הקיץ.בהתחשב בנוכחות חימום תנור, האפשרות הטובה ביותר במקרה זה תהיה צמר זכוכית שאינו דליק וצמר מינרלים.

גם חימר מורחב אינו דליק. קל משקל, עמיד למים, לא מזיק לחלוטין, זול. מושלם לבידוד רצפה. לא משמש לבידוד תרמי של קירות.

מבודדים תרמיים המבוססים על פולימרים אינם יכולים להתאים את עמידות האש של צמר מינרל או חימר מורחב. חלקם אינם תומכים בעירה, אך אם הם נכנסים לאזור האש, הם יתמוססו וישחררו לאטמוספירה תרכובות נדיפות המזיקות לבריאות.

מהם המחממים

צמר מינרלי

השם הכללי למוצרים סיביים מגליל ולוח, כולל:

 • צמר אבן העשוי מסלעים געשיים מותכים;
 • צמר זכוכית העשוי מסיבי זכוכית מותכים;
 • צמר סיגים, עם סיבים של סיגים מתכתיים מותכים.

מחצלות בעלות נמוכה ולא דליקה, עם מאפייני בידוד חום ורעשים מצוינים, חדירות אדים גבוהה. מוליכות תרמית אינה עולה על 0.04 W / (m K). כאשר מבודדים מרפסות ולוגיות עם צמר מינרלים, שכבת מחסום אדים מותקנת בהכרח על גביו, אחרת חדירות האדים המוגברת שלה תוביל להצטברות לחות בו, עם ירידה לאחר מכן בתכונות הבידוד התרמי בחצי.

קלקר

מבודד חום המבוסס על פולימרים מוקצפים. תלוי בחומר המוצא ובשיטת הייצור, יכול להיות שיש לו צפיפות וחוזק שונים. הקצף הנפוץ ביותר הוא פוליסטירן מורחב. בשנת 1941 התקבל בארצות הברית קצף פוליסטירן מוקצף, או פוליסטירן מורחב, המאופיין בצפיפות מוגברת. הוא משמש לבניית מיטת דרכים חמה, בידוד תרמי של זירות ארמונות קרח.

החיסרון העיקרי של מבודדי חום פולימרים הוא דליקותם. אם פוליסטירן מורחב מתייחס למוצרים דליקים בדרך כלל, אז פנפלקס הוא מאוד דליק. לאחר עיבוד עם מעכבי אש, פולימרים לא יתלקחו מניצוץ או בדל סיגריה, אך כשהם באזור האש, הם נשרפים לא יותר גרוע מעץ, תוך שהם פולטים עשן רעיל.

קצף פוליאתילן

סוג אחר של קצף. קל משקל, ידידותי לסביבה ואינרטי כימי, הוא לא נרקב, לא סופג לחות. הוא נמצא בשימוש נרחב בבנייה לבידוד תרמי ורעשים. לא יקר. הוא נהרס על ידי חשיפה לאור שמש ישיר, מחזיק היטב מים ואינו מגיב לקרניים אולטרה סגולות. הבחין בין isolon ללא קישור (NPE) לבין crosslinked (PES). הראשון, בניגוד לשני, אינו שונה בעוצמת המתיחה המכנית. חיי השירות יכולים להגיע למאות שנים. יש מעט חסרונות. הגדול ביותר הוא העלות הגבוהה.

פנופול

חידוש בהתפתחות ביתית. הבסיס שלה הוא אותו קצף פוליאתילן המכוסה בנייר כסף. זהו נייר האלומיניום המלוטש המכסה את בסיס הפולימר בשכבה של עד 20 מיקרון המעניק למוצר את תכונותיו המשקפות. הודות לכך, פנופול הוא הבידוד הדק ביותר הידוע. הוא מיוצר בגלילים בעובי של 2 עד 10 מ"מ. בשל גמישותו ומשקלו הנמוך, קל להרכיב ללא תפרים. המוליכות התרמית שלו אינה עולה על 0.039 W / (m K).

ישנם שלושה סוגים של פנופול:

 1. A - עם רדיד חד צדדי, לגגות, קירות, רשתות הנדסיות.
 2. B - נייר כסף משני הצדדים. מחיצות ותקרות מבודדות.
 3. C - נייר כסף בצד אחד, שכבה הדבקה עצמית מצד שני.

הם גם מייצרים פנפול מחורר ומחוזק. ניתן להשתמש בסוגים שונים של נייר כסף לציפוי.

קצף פוליאוריטן

זה מוקצף פוליאוריטן עם גז אינרטי, שתוכנו במוצר המתקבל מגיע ל 90%. במילים אחרות, מדובר בגומי מלאכותי מוקצף. בשל התוכן המשמעותי של גז אינרטי, הוא ניטרלי מבחינה כימית, בעל מוליכות תרמית נמוכה, בטווח של 0.029 עד 0.041 W / m2K. טופס שחרור - אלסטי (גומי קצף) וסדינים קשיחים. הוא משמש כמבודד חום וקול, בייצור כריות, מזרנים, ספוגים לשטיפת כלים, בייצור רהיטים מרופדים וכו '. תרכובת לריפוי אוויר מרכיב אחד המשמש כקצף פוליאוריטן.

פתרונות נוזליים לבידוד

חומרים מסוג זה טובים מכיוון שהם מוחלים בקלות על משטחים שונים, בעלי מאפייני בידוד תרמי מעולים, והיצמדות גבוהה לכל משטח. מבודדי חום נוזלי צוברים פופולריות:

 1. תקן תרמיון.
 2. מגניטרם.
 3. שִׁריוֹן.

ניתן לסווג את כל הדגימות הללו כמבודדי חום אולטרה דקים. שכבה בעובי 1 מ"מ מחליפה צמר סלעים 50 מ"מ. מקדם המוליכות החום שלהם הוא 0.001 W / (m K).

בידוד נוזלי מורכב מתערובת של צבעים אקריליים והמיספרות מיקרוסקופיות מלאות גז. הכנת הרכב מחייבת הקפדה על הוראות היצרן. אני מערבב אותם לפני השימוש. תדירות סיבוב המיקסר לא תעלה על 200 סל"ד. אחרת, מבנה החומר נשבר. המוצר מוחל על משטח המבנים בעזרת מברשת צבע.

היצרנים המובילים

יש לא מעט כאלה:

 1. רוקוול. קבוצת חברות בינלאומית. ייצור בידוד תרמי וחומרים חסינים באש על בסיס צמר בזלת.
 2. נגמר. המותג שייך לקונצרן הצרפתי סנט-גוביין. לפחות 1000 חברות מייצרות מבודדי חום ברחבי העולם.
 3. אורסה. יצרנית ספרדית של שטיחי בידוד סיביים ולוחות קשיחים. מפעלים בספרד, צרפת, גרמניה, איטליה, רוסיה.
 4. Knauf, גרמניה. אחד המובילים בעולם בייצור תנורי חימום. צמחים בארה"ב, אירופה, איראן וסין.
 5. פארוק. קבוצה בינלאומית של חברות שבסיסה בפינלנד.
 6. פנופלקס. חברה רוסית. מייצרת את מוצרי הבידוד התרמי הנמכרים ביותר בשוק המקומי.
 7. איזובול, רוסיה. מספק בידוד תרמי ידידותי לסביבה, בעלות נמוכה.
 8. איזורוק. מותג רוסי, בהשתתפות בירות אוסטריה וצרפתית, טכנולוגיה וציוד גרמני משוודיה, עם ייצור בטמבוב.

לא כל אלה חברות פופולריות המספקות מבודדי חום בקטגוריות מחירים שונות לשוק המקומי. התיאורים לעיל ומאפייני המוצר יגידו לך כיצד לבחור את מבודד החום הנכון ומה לחפש. איזו חברה עדיף לקנות את המוצר תלוי בך. העיקר שהם דוחים מים, קלים משקל, לא דליקים, עם מקדם מוליכות תרמית נמוך.

דירוג בידוד איכותי עבור לוגיות ומרפסות

10 צמר אבן צמר סלעים

הסקירה הכללית נפתחת עם מוצרי קבוצת החברות הבינלאומית Rockwool. לוחות צמר אבן קשיחים בעובי 100 מ"מ יגן על המרפסת מפני אוויר קר ורעש רחוב. בעת בניית מסגרת לקיבוע מבודד החום על הקירות, בידוד הרצפה והתקרה, יש צורך לשמור על המרחק בין הקורות מעט פחות מ- 600 מ"מ. במקרה זה, המחצלות מותקנות בקלות במרווח ואין צורך לחתוך אותן. כדי למנוע הצטברות לחות בבידוד הנקבובי, מונח מעליו מחסום אדים. חבילה אחת של צמר אבן Rockwool 600x800x100mm מספיקה לעיבוד שטח של 3.0 מ"ר. העלות הממוצעת היא 385 רובל למ"ר.

צמר אבן צמר סלעים

יתרונות:

 • קַל;
 • קל להתקנה;
 • מתאים לבידוד של כל המשטחים;
 • לא יקר.

חסרונות:

 • בעת חיתוך בסכין נוצר אבק מאכל שיכול לגרום לגירוד.

שם חומר / שם מותגמפרטיםמחיר ממוצע
צמר אבן רוקוול / קבוצת חברות בינלאומיתחבילה של שישה פאנלים בשטח כולל של 3 מ"ר. גודל גיליון 60x80x10 ס"מ. לא דליק, עם מוליכות תרמית של 0.037 W / m K385 רובל

9 איזובר צמר זכוכית בית חם - תנור

צמר הזכוכית בלוחות מיוצר בטכנולוגיה צרפתית. בדיוק כמו המדגם הקודם, הוא מתאים לעיבוד קירות של תקרות ורצפות, עם מכשיר מסגרת ראשוני. קשיחות המוצרים מניחה את התקנתם במרווח. מוצרים נקבוביים עם חדירות טובה של אדים. נדרשת התקנת מחסום אדים. המוליכות התרמית של צמר זכוכית איזובר היא 0.038 W / (m K). זה יותר טוב מרוקוול. אריזה אחת מכילה 14 גיליונות. זה מספיק כדי לבודד חלקה בגודל 9.94 מ"ר. עלות צלחת אחת היא 670 רובל.

צמר זכוכית בית חם איזובר - כיריים

יתרונות:

 • מוליכות תרמית נמוכה;
 • היכולת לעלות בכל מיקום מרחבי;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • בעבודה הוא מאובק, השימוש במשקפי מגן, כפפות ומכונת הנשמה הוא חובה.

שם חומר / שם מותגמפרטיםמחיר ממוצע
בית חם מבד איזובר צמר זכוכית - כיריים / צרפתצלחות במידות 61x1179x5 ס"מ, שטח 0.71 מ"ר, 14 באריזה, בשטח כולל של 9.94 מ"ר. בִּלתִי דָלִיק. מוליכות תרמית - 0.038 W / m K670 רובל / מחשב

8 מסגרת איזובר מצמר זכוכית - M40-AL

גלגל בידוד עם שכבת כיסוי של נייר כסף. מתאים לעיבוד משטחים אופקיים, אנכיים ונטויים. עובי הסדין 50 מ"מ. בחירה מצוינת לבידוד אכסדרה. במקרה זה אין צורך במחסום אדים. המפרקים מודבקים בעזרת קלטת AL-1 או K-2 כדי להגן על צמר הזכוכית מפני הצטברות לחות. גליל אחד מספיק לטיפול במשטחים בגודל 16.8 מ"ר. המחיר הממוצע של גליל אחד יהיה 2306 רובל.

מסגרת איזובר מצמר זכוכית - M40-AL

יתרונות:

 • אוניברסלי לשימוש בכל עמדה;
 • קל לחתוך;
 • שכבת נייר כסף מגנה מפני הצטברות לחות;
 • לא יקר.

חסרונות:

 • הצורך להשתמש בכפפות, משקפיים ומכונת הנשמה.

שם חומר / שם מותגמפרטיםמחיר ממוצע
מסגרת איזובר מצמר זכוכית - М40-АЛ / צרפתרדיד צמר זכוכית בנייר גליל. גודל יריעה 120x1400x5 ס"מ, שטח 16.8 מ"ר. בלתי דליק. מוליכות תרמית 0.042 W / m K2306 רובל

7 היקף תרמי של כנאוף

יריעת פוליסטירן מורחבת. אפשרות מצוינת לחימום כל המבנים. אין צורך בהכנת מסגרת. הסדינים מחוברים לקיר עם דבק קצף לפוליסטירן מורחב. הגנת לחות היא אופציונלית. התקנת הרצפה נעשית ללא דבק וללא כל פער. אם לא ניתן להניח היטב את הסדינים על הרצפה, החללים מלאים באותו דבק קצף. כדי לקבע את הלוחות לתקרה, תזדקק לאגרוף, קידוח ודיבלים מיוחדים. הסדינים אינם מייצרים אבק במהלך החיתוך, אינם סופגים לחות. עלות גיליון אחד היא 130 רובל. יש שמונה כאלה בחבילה. זה מספיק כדי לעבד שטח של 4.8 מ"ר. תמורה מצוינת לכסף ולאיכות.

היקף תרמי של כנאוף

יתרונות:

 • לא רעיל;
 • מתמשך;
 • קצוות מחורצים אינם דורשים איטום של מפרקים;
 • משטח של מרקם מיוחד להדבקה טובה יותר עם דבק.

חסרונות:

 • עמידות באש חלשה, נדרשת עמידה באמצעי בטיחות באש.

שם חומר / שם מותגמפרטיםמחיר ממוצע
היקף תרמי של כנאוף / גרמניהאריזה של שמונה גיליונות של קצף פוליסטירן מורחב, בגודל 100x60x5 ס"מ. שטח עלה 0.6 מ"ר. הרצפות והקירות מבודדים. מוליכות תרמית 0.033 W / m K130 רובל

6 קלקר של אורסה XPS

לוחות קצף פוליסטירן מוקצצים של המותג הספרדי אורסה. גודל יריעה אחת הוא 1.18x0.6 מ ', עובי 10 ס"מ. הסדין כמעט ולא סופג מים, יש לו חוזק גבוה. מוצר ידידותי לסביבה ועמיד בפני כפור. אינו דורש מחסום אדים להתקנה על קירות, רצפות ותקרות של אכסדרות ומרפסות. שיטת ההתקנה זהה לזו של Knauf Therm Perimeter. הוא מעכב בעירה, ולכן הוא לא יתלקח מניצוץ מקרי. אבל ברגע שבאזור האש הוא יישרף וישחרר עשן רעיל לאטמוספירה. רכישת חבילה אחת תעלה 1192 רובל. סכום זה מספיק בכדי להתמודד עם שטח של 2,844 מ"ר.

אפשרות מצוינת לבידוד מרפסת.

אורסטה XPS פוליסטירן מורחב

יתרונות:

 • קל משקל ועמיד;
 • אינו סופג לחות;
 • קל לחיתוך ולהרכבה.

חסרונות:

 • דליק, דורש הגנה מפני אש פתוחה.

שם חומר / שם מותגמפרטיםמחיר ממוצע
קלקר של אורסה XPS / ספרדחבילה של ארבע צלחות. גודל 118.5x60x10cm. החבילה משתרעת על שטח של 2,844 מ"ר. מוליכות תרמית 0.029-0.034 W / m K היגרוסקופיות 0.2-0.4%1195 רובל

5 קצף פוליסטירן מוקצף TechnoNIKOL ECO פחמן

מבודד תרמי של ייצור רוסי. לצד התכונות המוכרות כבר של פוליסטירן מורחב: מוליכות תרמית נמוכה, חוזק גבוה והיגרוסקופיות נמוכה, יש לו את היכולת להפחית את שטף הקרינה התרמית, בשל נוכחותם של חלקיקי פחמן בהרכב. מותקן ללא מסגרות. קצוות הלשון והחריץ מאפשרים הדבקת הלוחות ללא בידוד נוסף של המפרקים.עלות חבילה של שמונה גיליונות היא 1190 רובל.

קצף פוליסטירן מוקצף TechnoNIKOL Carbon ECO

יתרונות:

 • המוליכות התרמית הנמוכה ביותר עבור מוצרי פוליסטירן מורחבים;
 • אינו סופג לחות;
 • אינו מכיל פורמלדהיד;
 • חיי שירות: יותר מ 50 שנה.

חסרונות:

 • מפחד מאש פתוחה.

שם חומר / שם מותגמפרטיםמחיר ממוצע
קצף פוליסטירן מוקצף TechnoNIKOL פחמן ECO / רוסיהחבילה של שמונה צלחות. גודל 1180x580x50mm. שטח יריעות - 0.7 מ"ר, אריזה - 5.6 מ"ר טמפרטורת ההפעלה לא תעלה על 75 מעלות צלזיוס. מוליכות תרמית 0.029 W / m K. היגרוסקופיות אינה עולה על 0.4% מהנפח.1190 רובל

4 קיר פנופלקס

קצף פוליסטירן מוקצץ בצלחת המיוצר על ידי חברת Penoplex הרוסית. מיועד לבידוד קירות, אך הוא משמש בהצלחה לטיפול ברצפה ובתקרה. על ידי מאפייני הבידוד התרמי, היגרוסקופיות והידידותיות הסביבתית הוא אינו נחות מהדגימות האירופיות הטובות ביותר. זה קל להתקנה, אינו דורש מחסום אדים ועיבוד משותף. במחיר קצת יותר זול ממוצרי אורסה, אבל קצת יותר יקר מאשר כנאוף. עלות גיליון אחד היא 166 רובל.

קיר פנופלקס

יתרונות:

 • עמיד ביולוגית;
 • אינו סופג לחות;
 • חזק ועמיד;
 • קל להתקנה.

חִסָרוֹן:

 • אינו עומד בחשיפה לאש פתוחה.

שם חומר / שם מותגמפרטיםמחיר ממוצע
חומת פנופלקס / רוסיהמארז של שבעה לוחות של קצף פוליסטירן מוחצן. גודל גיליון 1185x585x50 מ"מ. שטח יריעה 0.7 מ"ר, אריזה - 4.9 מ"ר טווח טמפרטורות הפעלה ממינוס 70 מעלות צלזיוס ועד פלוס 75 מעלות צלזיוס. מוליכות תרמית 0.03 W / m K. חוזק גמיש 0.25 MPa.166 רובל

3 Mosfol NPE-PL 01

מבודד תרמי מסוג חדש המבוסס על קצף פוליאתילן שאינו צולב. ציפוי נייר האלומיניום המלוטש מאפשר להחזרת החום. לכן, בעובי קטן (מקסימום 10 מ"מ), הוא אינו נחות ביעילותם ממוצרי צמר מינרלים ולוחות קצף פוליסטירן מוקצף, בעובי 50 מ"מ. הוא מיוצר בלחמניות ברוחב 1.2 מ '. עלות גליל אחד: מ 750 רובל.

Mosfol NPE-PL 01

יתרונות:

 • עובי לא יותר מ -10 מ"מ;
 • משקף ביעילות חום;
 • אינו סופג לחות.

חסרונות:

 • לקצף פוליאתילן לא מקושר אין חוזק מכני.

שם חומר / שם מותגמפרטיםמחיר ממוצע
רול Mosfol NPE-PL 01. / רוסיהגליל של קצף פוליאתילן צולב מורחב עם שכבת כיסוי נייר כסף. רוחב 1200 מ"מ, אורך 15 מ ', עובי 10 מ"מ. שטח עלה 18 מ"ר. טווח טמפרטורות הפעלה ממינוס 50 ° C עד פלוס 80 ° С. מוליכות תרמית 0.035 W / m K. הוא משמש לבידוד של כל המבנים הסוגרים וכמצע ​​לרבד. 750 רובל

2 פרלון 10 מ"מ

מבודד חום רפלקטיבי נוסף רוסי, עשוי הפעם מקצף פוליאתילן צולב. מבחינת תכונותיו, הוא עולה על המדגם הקודם בעמידות חוזק ובלאי. מחסום חום, צליל ואדים מעולה. הוא מיוצר בלחמניות במידות (LxW) 15x0.6 מ ', בעובי 10 מ"מ, בעלות של 800 רובל.

פרלון 10 מ"מ

יתרונות:

 • רזה;
 • מתמשך;
 • משקף ביעילות חום, צליל;
 • דוחה מים.

חסרונות:

 • עבור מרפסות ו loggias אינו יעיל מספיק ללא שכבה נוספת של פוליסטירן מורחב.

שם מותג / מקום הולדתומפרטיםמחיר ממוצע
פרלון 10 מ"מ / רוסיהפוליאתילן מצולב מוקצף מגולף מוקצף עם נייר דבק עצמי בצד העבודה. רוחב גיליון 600 מ"מ, אורך - 15000 מ"מ, עובי - 10 מ"מ. שטח גליל 30 מ"ר מוליכות תרמית 0.039 W / m K.800 רובל.

1 Penofol 2000 סוג C 10mm

את המקום הראשון בדירוג ואת הביקורות הטובות ביותר מקבלים בידוד רעיוני דק מסוג Penofol מסוג C בעובי 10 מ"מ. זהו אותו קצף פוליאתילן צולב, מכוסה בצד אחד בשכבה מחזירה של נייר כסף מלוטש, מצד שני בתרכובת דביקה עצמית. קל מאוד להרכבה. מחזיר בצורה מושלמת חום, אינו סופג לחות. המחיר הממוצע למטר מרובע הוא 180 רובל.

Penofol 2000 סוג C 10 מ"מ

יתרונות:

 • רזה;
 • קל להרכבה;
 • שומר באופן מושלם על החום בחדר;
 • אינו סופג לחות.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

שם חומר / ארץ מוצאמפרטיםמחיר ממוצע
Penofol 2000 סוג C 10mm / רוסיהגליל פוליאתילן מורחב בתאים סגורים, מכוסה בנייר כסף מלוטש, עם דבק עצמי בצד ההרכבה. רוחב להב 600 מ"מ. מוליכות תרמית 0.039 W / m K180 רובל

בשוק חומרי הבנייה ישנם תנורים רבים העשויים מסיבים טבעיים ופולימרים. ההחלטה איזה מהם לקנות תהיה מסובכת. מספר היצרנים מרשים לא פחות. אנו מקווים שהסקירה שלנו תעזור לך לנווט בכל מגוון המוצרים והמותגים ולא לטעות בעת בחירתך. הפכו את המרפסת או האכסדרה למקום החופשה המועדף עליכם בכל עת של השנה.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *