הטבעות החכמות הטובות ביותר ב- 2020

0

פתח את הדלת האלקטרונית ללא מפתח ... שלם על רכישות בחנות מבלי להוציא את הארנק ... ענה לשיחת טלפון מבלי לגעת בטלפון הסלולרי שלך ... בדוק את רמת הסוכר בדם בלי ללכת למשרד הרפואי ... זה התאפשר בזכות צלצול חכם. מספיק מכשיר עם שבב מובנה בכדי לשים עליו אצבע כדי להפוך לאשף שאינו זקוק לשרביט קסמים או לחשים. זהו הקמע העיקרי של אדם מצליח שיודע להעריך זמן.

צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע סקירה של הטבעות החכמות הטובות ביותר לשנת 2020.

מה זה ולמה זה מיועד

למעשה, מדובר בממשק אלחוטי, המעוצב כקישוט רגיל. בפנים, במבט ראשון, טבעת פשוטה היא מילוי אלקטרוני, כל כך מיקרוסקופי שקשה לחסרי הידיעה להאמין בכוחו האדיר.

מהן טבעות חכמות? איזו פונקציונליות יש להם? הם מסוגלים להתחבר לטלפון סלולרי ולמכשירים אחרים בעלי פונקציית משדר נייד. המכשיר יכול להפוך לאחסון אלקטרוני לקבצים. ללא קושי הוא "קורא" את הדחפים החיוניים של הבעלים במטרה לתת מידע על מצב בריאותו. כשומר נאמן יעמוד על מנת להגן על סיסמאות של מכשירים ניידים. זה יכול להחליף כרטיס בנק בקלות אם אתה צריך למשוך מזומנים מכספומט או לשלם בדלפק מזומנים "באמצעות העברה בנקאית". הפונקציות של תכשיטי השבבים התרחבו משמעותית בשנים האחרונות, וזמינותן לקהל רחב גדלה.

ההיסטוריה של הטבעת החכמה החלה בשנת 2004, אז הומצא שבב ה- NFC להעברת מידע ממכשיר נייד למקלט בצורה ללא מגע. נכון, חילופי המידע דרשו מרחק מוגבל בין מכשירים. עם זאת, ההמצאה התקבלה במפץ, כיום לא סביר למצוא טלפון חכם שאין לו פונקציה כזו. התאפשר לשלם עבור סחורה בחנות ללא מזומן וכרטיס בנק - פשוט גע רגע במסוף עם מסך הסמארטפון, וסכום הרכישה יחויב מהחשבון. ואז המפתחים ציידו צמידים ושעונים עם שבב חכם.

הטבעת החכמה הראשונה הושקה בשנת 2013. היצרנית האנגלית מקילר הייתה חלוצה בהקדמת עוזר רב-פונקציונלי חכם בצורת קישוט.

בתחילה הציבור הביט בחשש על ההמצאה. היו שמועות על ניסויים לא מוצלחים ועל כך שהטבעות האלקטרוניות נפיצות, ניתן להשאיר ללא אצבע, ואפילו לא מברשת, אך הבדיקות הצליחו, והקונים הראשונים שיתפו בהתלהבות את רגשותיהם.

פונקציונליות טבעת חכמה

מכשיר אלגנטי עם שבב יכול לעשות הרבה:

 1. זה תואם למכשירים ניידים שיש להם פונקציות להחלפת מידע ללא מגע.
 2. מסוגל להחליף נתונים אינסוף פעמים.
 3. נוח לאחסון פרטי בנק, הכרחי לתשלומים ללא מזומן עבור רכישה.
 4. הופך למקור להשקת מכשיר נייד ספציפי.
 5. בזכות אפליקציה מיוחדת הוא נועל ופותח את הסמארטפון.
 6. זה "קורא" מידע על בריאותו של האדם, כמו צמיד כושר, כולל: מפקח על שינה, בוחר את מצב השינה האופטימלי עבור אדם מסוים, תוך התחשבות במאפייניו הגופניים ופעילותו, מנתח את שלבי השינה, עוקב אחר הדופק, שומר על מצבי לחץ עקב מידע על מצב הגוף.
 7. אנלוגי של שעון אלקטרוני.
 8. מתקשר עם אחסון מידע בענן.
 9. בעל מיקרופון ורמקול, יכול לשמש דיבורית לטלפון נייד.

נכון, לא לכל הדגמים יש רשימה מלאה של הכישורים הרשומים. ישנם סוגים שונים של טבעות חכמות במבצע עם פונקציונליות ספציפית.

מילוי חכם

Bluetooth מותקן הוא אחד הסודות העיקריים של טבעת חכמה. בעלי המכשירים הניידים מודעים היטב עד כמה הטכנולוגיה האלחוטית מצדיקה את עצמה. הטבעת החכמה, ממש כמו אוזניות עם טכנולוגיית Bluetooth, מאפשרת לבעלים לתקשר, בהיותם במרחק הגון זה מזה. השבב המוטבע קולט את האות של מכשירים ניידים, אם, כמובן, יש להם תמיכה ב- Bluetooth.

בנוסף לשבב, יש סוללה, דגמים מסוימים יכולים לעמוד עד חמישה ימים ללא טעינה. נטען ממטען. פותחו גם טבעות שאינן דורשות טעינה.

כדי לשמור נתונים, שבב NFC מובנה בגוף הטבעת החכמה; בלעדיו אי אפשר ליצור קשר עם יישומים התומכים בפרוטוקול באותו שם.

הטבעת החכמה מופעלת באמצעות אפליקציית היצרן שפותחה במיוחד עבור דגם ספציפי.

היצרנים המוענקים ביותר

 • שורת יומן

חברה יפנית. דגם הטבעת "אפס", שהושק בשנת 2015, הוא המצאה ייחודית הקוראת את המחוות של בעל הטבעת החכמה. אם ישנם מכשירים רבים התומכים ב- Bluetooth בסביבה, צלצול "אפס" יעבוד באופן פעיל: הדליק את האור, פתח את הדלת, הגדר מוסיקה - כל זה ניתן לעשות באמצעות מחוות. לשם מה נס אלקטרוני כזה? היצרן בטוח: להפוך את החיים לנוחים יותר.

 • מקלר

בשנת 2013, חברת אנגלית פרסמה את טבעת ה- NFC החכמה הראשונה בעולם. בשנת 2016 הוצג קישוט המסוגל להוות מכשיר תשלום ואחסון מידע באולימפיאדה בריו דה ז'ניירו, והוכיח מאוחר יותר בסופר קאפ, גביע הקונפדרציות של פיפ"א, אירוויזיון, גראמי. למקלאר שותפים עם ויזה, גמלטו, אינפיניון ומוסדות פיננסיים אחרים. לדברי מייסד ומנכ"ל החברה, המצאה נוספת של מהנדסים בריטים - מכשיר התשלום החכם של מקלאר אינו דורש חיוב.

 • טבעתית

מייסדת המותג היא כריסטינה מרקדו. הסטארט-אפ מיועד אך ורק לקהל נשי. הדגם חינני, תכשיט אמיתי עם אבן יקרה: אוניקס שחור, אמרלד, ספיר או ירח ססגוני. לגוף משדר Bluetooth LE מובנה, שעובד במקביל לסמארטפון המבוסס על iOS, Android. התכשיטים לא רק בעלי פונקציית התראה ניידת, אלא גם עוקבים אחר הפעילות הגופנית של חובש הטבעת עד למרחק שעבר ולשרוף קלוריות ביום.

 • ג'קום

חברה סינית מייצרת גאדג'טים עם שבב NFC, טכנולוגיה אוניברסלית המאפשרת למכשירים ניידים להחליף מידע. טונגסטן וקרמיקה נלקחים למקרה. משקל המוצר - לא יותר מ 23 גרם. החיישן ממוקם בתוך המארז ומוגן מפני לחות ואבק. מוצרי ג'קום זולים, ולכן הם צברו פופולריות רבה. קל לקנות סחורה מיצרן סיני - פשוט היכנס לאתרי האינטרנט שמוכרים מכשירים כאלה.

 • קסנקסו

היצרנים הטובים ביותר לשם כך והטובים ביותר שוצפים ברעיונות, השואפים ליצור גאדג'ט אוניברסלי לכל הזמנים. זה היה טבעת ה- Xenxo S. המודל פועל עם שנים עשר יישומים, דבר שמפשט מאוד את חיי הבעלים. זה יכול לשמש כאוזנייה אלחוטית: שיחת Bluetooth מאפשרת לך לבצע שיחות טלפון מבלי להוציא את הטלפון מהתיק או מהכיס.הוא מסוגל לבצע את הפונקציות של מאמן כושר, יש לו תוכנית מובנית לבקרת מחוות ושליטה על עוצמת המוסיקה עם יכולת לשנות מסלולים בסמארטפון. בעזרת "Xenxo S-Ring" הם משלמים בחנות ופותחים מנעולים אלקטרוניים. יש פונקציה של עוזר קולי. גאווה נוספת של היזמים היא מערכת ההתראות SOS המובנית לשיחות חירום.

 • מעבדות אוריגמי

חברת הונג קונג יצרה את ORII. לטענת הממציאים, הכל התחיל עם מנכ"ל עם בעיות ראייה. השימוש בסמארטפון עם מסך מגע הוא קשה, כמעט בלתי אפשרי עבור אנשים עיוורים, ולכן המפתחים, כפי שהם מסבירים, התנסו בכל מיני טכנולוגיות כדי למצוא אפשרות להשתמש בטלפון מבלי לגעת במסך שלו. האבולוציה של הפיתוח הייתה ה- ORII עם עוזר קולי, שיש לו ממשק מחווה. מוצרי החברה ידועים באופן נרחב ביפן, ארה"ב ומדינות אירופה. לשאלה: "מהו הגאדג'ט הטוב ביותר לקנות לאדם עיוור?" ממציאי מעבדות אוריגמי עונים: "ORII!"

דירוג טבעות חכמות איכותיות בשנת 2020

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" חילקו את המוצעים בשוק ואת הטבעות החכמות המשתלמות יחסית לדירוגי משנה - תקציביים, אזוטריים, תשלוםיים, פרימיום - ומזמינים אתכם להכיר את הדוגמאות הטובות ביותר.

תַקצִיב

כסף: טבעת חכמה

המחיר הממוצע הוא 200-300 רובל.

מודלים אלה הם הפופולריים ביותר בפלטפורמות המסחר המקוונות, שם קל לקנות מוצרים זולים. מבחר גדול של טבעות מוצג ב- AliExpress. המחירים נעימים, העיצובים שונים, הצבע - לכל טעם, למידות - לכל אצבע. יש שבב NFC. עם זאת, לעתים קרובות לא מסומנים סימני מסחר, המאפיינים הנלווים למוצר חלשים. עם זאת, תיאור רוסי גרוע או מקולקל של המוצר והיעדר יישום משלו אינם משפיעים רבות על ביצועי הטבעת החכמה התקציבית. איך עובד המכשיר? בשילוב עם אפליקציית NFC האוניברסלית.

טבעת חכמה

יתרונות:

 • זוֹל;
 • לא מפחד מלחות;
 • לא מצריך יישום מיוחד;
 • אין צורך בטעינה.

חסרונות:

 • פונקציונליות קטנה;
 • סכנת קבלת מוצר לא תקני או מוצר בגודל הלא נכון;
 • אין שום ערובה.

"זהב": טבעת RFID

נמכר במחיר של 800 עד 1500 רובל.

קרמיקה, נראה נהדר על אצבע ומשמש כמפתח לדלתות עם מנעול אלקטרוני, ויכול לשמש גם כתשלום. ישנן שתי אפשרויות למכירה. הראשון, הודות לשינוי חזק למדי, אינו זקוק למגע קרוב עם הקורא. מספיק "לברך" ביד שאצבעה מעטרת את הלוח עם שבב מובנה, והאות יובן על ידי טכנולוגיה חכמה. לאפשרות השנייה אין יכולת זו. השינוי הוא 13.56 מגה-הרץ בלבד, אז כדי לבצע את הפעולה, יהיה צורך להסיר את הגאדג'ט מהאצבע ולחבר אותו לציוד הקריאה.

טבעת RFID חכמה

יתרונות:

 • רב תכליתיות;
 • עיצוב מעניין.

חסרונות:

 • אין יישום שתוכנן במיוחד;
 • לא מתאים לכל המסופים.

טבעות אזוטריות וכושר

כסף: אורה

אם אדם רוצה לדעת על מצב בריאותו בשלבי השינה ושעות הערות, אז המודל נוצר בדיוק בשבילו. מיטב היצרנים דאגו לכל ההיבטים: ציידו את הדגם בחיישן טמפרטורת גוף, דיודות אינפרא-אדום המודדות דופק, גירוסקופ ומד תאוצה תלת-ממדי לקריאת פעילות גופנית. יתר על כן, כמדריך כושר אמיתי, אורה מסוגלת לפתח תוכנית אישית, תוך התחשבות במאפייני הגוף. הגוף הוא טיטניום, עם ציפוי דמוי יהלום. עובד ללא טעינה במשך שבעה ימים לפחות. משקל המוצר - לא יותר מ 6 גרם, רוחב - 7.9 מ"מ, עובי - 2.55 מ"מ. המודל תואם למכשירי iOS, Android.

טבעת חכמה חכמה אורה

יתרונות:

 • עם אחסון ענן משלו;
 • כולל כבל טעינה לחיבור למקור חשמל ומטען אלחוטי;
 • טווח עבודה ארוך;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • פונקציונליות צרה.

זהב: ג'קום R3

המחיר הממוצע הוא כאלף רובל.

מוצר שצבר פופולריות בגלל הרבגוניות והמחיר הזול שלו. גאדג'ט מתוצרת סינית. מצויד בשבב NFC, המאפשר לך לקיים אינטראקציה עם מכשירים עם מילוי דומה. יש לו את הפונקציה של "כרטיס ביקור", כלומר, הוא מאחסן את הנתונים האלקטרוניים של הבעלים. סיסמאות, כל מידע הכרחי יסתתר באחסון באופן מהימן. המכשיר יכול לשמש כ"כפתור "להפעלת כל תוכנית המותקנת בסמארטפון. המכשיר אינו דורש טעינה קבועה, הוא אטום למים. הקסם העיקרי לחסידי אזוטריות הוא אבן בריאות המובנית בגוף. זה יכול להיות גרמניום, "פיצול" של לבה וולקנית, או מקור אנרגיה טבעי אחר שמטעין את הגוף בכוחות ומשפיע לטובה על השדה הביולוגי.

טבעת חכמה Jackom R3

יתרונות:

 • עיצוב אלגנטי;
 • מחיר נחמד;
 • יכול לשמש כתשלום;
 • מצויד באבן אנרגיה.

חסרונות:

 • לא מתאים למסופים רבים;
 • לטענת הקונים, תקלות תכופות.

תַשְׁלוּם

כסף: טבעת תשלום

המחיר הממוצע הוא קצת יותר מ -4,000 רובל.

המשימה העיקרית של טבעת התשלומים היא לעזור לבעלים לבצע עסקה פיננסית ללא מגע. החומר של הדגם האופייני הוא קרמי. צבע - ורוד, לבן ושחור. מידות - 17, 19, 21. ללקוחות VIP הם מציעים מוצרים עשויים מתכות יקרות על פי מידות אישיות. בעזרת Pay Ring תוכלו לשלם עבור נסיעות מבלי להוציא את הדברים הקטנים מהארנק, להשתמש במסופי בנק, לשלם עבור רכישה בחנויות השותפות של הבנק.

טבעת תשלום טבעת חכמה

יתרונות:

 • להבטיח;
 • היכולת לבחור צבע מתוך המוצג, מתכת;
 • מוצר איכותי;
 • חסין מים.

חסרונות:

 • אין ללבוש לצד טבעות אחרות - הדבר יגרום לתקלות.

אשרת "זהב"

עלויות מ- 2000 רובל.

תוצרת ויזה שהציגה דגמי שעון. סוג - אמצעי תשלום. המודל עובד ללא חשמל, הוא עמיד למים, מצויד במיקרו-שבבים NFC ו- Gemalto, המאפשר להשיג לא רק תשלומים ללא מגע, אלא גם להגן על חשבון הבנק של בעל הטבעת. פריטים חדשים הוכיחו את עצמם היטב באירועים כמו אולימפיאדה ופורומים בינלאומיים. היצרן מציע עד 20 גדלי טבעות לגברים ונשים. מוצר מתוצרת רוסית.

טבעת חכמה ויזה

יתרונות:

 • מוצרים איכותיים;
 • עם פונקציית הגנת חשבון;
 • עובד ללא מערכת קופאת והתרסקויות;
 • מראה מקורי.

חסרונות:

 • ניתן לרכוש בבנק, אין טבעות כאלה בחנויות.

פּרֶמיָה

ארד: טבעת ORII

תצטרך לשלם כ -22 אלף רובל עבור המכשיר.

גאדג'ט חכם שלא רק יכול לבצע ולקבל שיחות, אלא גם בעל פונקציית עוזר קולי. משתמש בטכנולוגיית הולכת עצם. הממציאים סיפקו לדגם שני מיקרופונים. יש הגדרת צבע פרטנית. ORII מקבל הודעות ויכול לשלוח SMS בהכתבה. הבית מוגן מפני לחות.

טבעת חכמה ORII RING

יתרונות:

 • גודל הקוטר מתכוונן;
 • ניתן להעביר הודעות קטנות;
 • מיקרופון מבטל רעשים.

חסרונות:

 • יקר מאוד;
 • המטען לא נמשך זמן רב.

כסף: טבעת חכמה

המוצר המקורי נמכר במחיר ממוצע של 13 אלף רובל.

דגם נשים בהחלט, שנועד לחסוך זמן לבנות שיש להן עולם שלם בתיקים. האם קשה למצוא טלפון נייד? הטבעת תקבל הודעות SMS, תקרא את החדשות שנשלחו לדף ברשת החברתית. אם תיכנתת את Smarty Ring מראש, הוא יקבל שיחות לסמארטפון שלך. באמצעותו תוכלו לבצע שיחות מבלי לגעת בטלפון, לשלוח הודעות. כמובן שבשביל פעולה זו המספרים חייבים להיות בזכרו של העוזר החכם. עם זאת, ישנם מכירה של דוגמניות וגברים, אלגנטיות ונוחות.

טבעת חכמה

יתרונות:

 • יש שעון עצר, שעון;
 • עם תצוגה;
 • עָמִיד;
 • עם רכוש עמיד למים.

חסרונות:

 • זמן הפעלה ללא טעינה - יום.

"זהב": טבעת מוטיב

המחיר המשוער של הדגם המקורי הוא 15 אלף רובל.

מכשיר חכם - צמיד כושר מיני. המשימה העיקרית שלה היא לפקח על בריאות הבעלים, למנוע עייפות קיצונית, "לקרוא" את הדופק, לעקוב אחר הפעילות. שוחרר על ידי יצרן אמריקאי לסמארטפון, זוג לאנדרואיד או iOS. גוף טיטניום מגן על המילוי. הדגם עצמו בערך בגודל של להקת חתונה עבה. נראה מכובד ומושלם כמתנה. ההבדל בין המוצר הוא האוטונומיה שלו; הוא אינו דורש קשר ישיר קבוע עם היישום. עם זאת, יש לטעון את טבעת המוטיב מדי פעם.

טבעת חכמה טבעת מוטיב

יתרונות:

 • רב תכליתיות;
 • עיצוב מסוגנן;
 • כוח.

חסרונות:

 • יָקָר;
 • טעינה מספיקה לכל היותר לשלושה ימים.

ראוי לציין כי הפופולריות של הדגמים מושפעת מעיקרון הפעולה ומהמחיר, ולא רק מהמותג. לעתים קרובות האחרון אינו מצוין בהצעת המוצר. עבור קונים רבים זה בכלל לא משנה איזו חברה היא המוצר הטוב ביותר. אם אתה נמשך מהפונקציונליות ומהמחיר, הם מבצעים רכישה. יתר על כן, רבים עושים טעויות בבחירה. קל לטעות בגאדג'ט כושר למכשיר אוניברסלי ולהיפך מבלי לקרוא את המפרט בצורה מתחשבת. לפעמים הם "שוכחים" לצרף הוראות למכשירים מסוג זה - לרוב זו אשמתם של מוכרים פרטיים. פיקוח נוסף הוא לא לציין לטלפון אילו תוכניות הטבעת החכמה מתאימה. המלצות המומחים פשוטות - עיין תמיד בקפידה במבחר ובהוראות.

צפוי להיט

תעשיית האלקטרוניה מתקדמת בקפיצות מדרגה, ומשמחת משתמשים עם המצאות מעניינות. באוגוסט 2020 צפוי לצאת חידוש של הפקה צרפתית.

עָגוֹל

המחיר המשוער הוא כ -15 אלף רובל.

המוצר רב תכליתי. זהו מכשיר עם נוריות אינפרא אדום למעקב אחר דופק; מכשיר תשלום; אחסון מידע וסיסמאות; מקור לשליטה ללא מגע בציוד. עמיד, עמיד במים. עם יישום משלו.

טבעת חכמה טבעת חכמה עגולה

יתרונות:

 • מסייע במעקב אחר בריאות הגוף;
 • תוכנית עם התאמה אישית למשתמש אישי;
 • אתה יכול לשלם;
 • מתקשר עם מכשירים אלקטרוניים.

חסרונות:

 • טעינה תידרש בעוד יומיים.

איך לבחור טבעת חכמה

לפני הרכישה, עליך להחליט לאיזו מטרה נדרש המכשיר. מה העדיפות - פונקציית התשלום, מקור ה"קסם "או שמירה על כושר טוב של הגוף? אם המוצר נקנה "רק בשביל הכיף", הוא ישתעמם במהירות ויישכח במהרה במגירה הרחוקה של השולחן. אחרת, העוזר האלקטרוני יהיה שימושי וייתן לך אפשרות לחסוך זמן.

היכן לקנות המצאת נס? ניתן להזמין באינטרנט, כולל מאליאקספרס, אגב, הדגמים הפופולאריים ביותר נמכרים בזול באתר אינטרנט זה. אתה יכול לקנות אותו בחנות מתמחה, אך הרכישה תעלה פי כמה, אך לא תצטרך לדאוג לאיכות. טבעות תשלום נרכשות מבנקים, ישירות ממוסד פיננסי ומוקמות. עם זאת, יש לזכור כי אלקטרוניקה היא גברת קפריזית, ואפילו הדגמים הטובים ביותר עלולים לתקול. לעיתים קרובות - עקב פעולה לא נכונה. אפשרות נוספת היא פגם בייצור.

טיפים לקונה מנוסים:

 1. בעת בחירת מוצר, עליך ללמוד את המאפיינים, כולל איזה זוג נדרש לטבעת חכמה, עם אילו תוכניות הוא מתקשר.
 2. קבל מידע על היוצר והיצרן.
 3. כמו כל תכשיט, טבעת חכמה מתאימה לגודל. היצרן מציג טווח מידות. הקוטר הפנימי נמדד לאורך ההיקף הפנימי של הטבעת. לאחר עיון במידע, תוכלו לבחור את המוצר המתאים.
 4. בחן את הפונקציונליות של המודל. קריטריוני הבחירה כוללים גם נתונים האם למוצר יש יישום משלו.
 5. שימו לב לחומר ממנו עשויה הטבעת.
 6. בחרו צבע וציינו אותו עם הרכישה.
 7. הבהיר את האפשרות למתן ערבות והחלפה במקרה של רכישה כושלת.
 8. על מה עליכם לשים לב: ביקורות לקוחות, רצוי בפורומים ולא בפלטפורמת המסחר של המוכר. זו הדרך היחידה להשיג מידע אמין על המוכר, על שלמותו ונאמנותו.
 9. כמה עולה המכשיר - חשוב. עם זאת, מחיר נמוך מדי צריך להתריע, ככל הנראה, המוצר לא יחזיק מעמד זמן רב.

כשממלאים את כל הדרישות, הרכישה הופכת בטוחה יותר והמוצר לא יאכזב.

הצלצול החכם מאפשר לשחרר את הטלפון גם במהלך קצב החיים האינטנסיבי ביותר. אלקטרוניקה חכמה תודיע לך על כל הודעת SMS ותתקשר לטלפון הנייד שלך. זה יעזור לך להשקיע בחוכמה אנרגיה ולהעריך את בריאותך. יהפוך לארנק אם תצטרכו לבצע רכישה. וכל זה קל, פשוט, אלגנטי.

אם יש לך ניסיון ברכישה ושימוש בטבעת חכמה, אנא שתף ​​את רשמיך על ידי השארת תגובה.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *