השירותים הפינתיים הטובים ביותר לשנת 2020

0

למרבה הצער, לא בכל בנייני המגורים יש מספיק מקום להתקנת חדרי אמבטיה קלאסיים, ולכן לעתים קרובות יש לפתור בעיה זו על ידי בחינה מדוקדקת של המיקום ובחירת דגמים קומפקטיים של גופי אינסטלציה. אפשרות win-win במקרה זה תהיה לקנות שירותים פינתיים - עיצוב רווחי לעיצוב אמבטיה מקורי.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מציעים לכם דירוג של קערות השירותים הפינתיות הטובות ביותר לשנת 2020.

מאפיינים ומפרטים מיוחדים

באופן כללי, בחדר הרחצה הפינתי אין מאפייני הבחנה משמעותיים מהדגם המוכר הקלאסי. ההבדל היחיד הוא בצורת המיכל, שקערת הניקוז שלו עשויה בצורת משולש. אך, למרות תכונה זו, הדבר אינו משפיע על נפח המים הכולל בו. גב האסלה עצמו יכול להיות בצורה סטנדרטית או בצורת טריז.

חומר ייצור

ברוב המקרים, חומרים סטנדרטיים כמו פלסטיק, חרסינה וכלי חרס משמשים לייצור שירותים פינתיים.

מרבית שירותי הפלסטיק עשויים אקריליק עם חיזוק פיברגלס ושרף מיוחד. דגמים אלה הם די קלים ופשוטים, בעלי רמת חוזק גבוהה ומבנה לא נקבובי. זהו היתרון העיקרי של חדרי אמבטיה מפלסטיק. אך יחד עם זאת, צנרת מסוג זה סובלת באופן שלילי שינויי טמפרטורה והשפעות מכניות חזקות.

אסלות חרסינה נחשבות עמידות יותר, מה שמגדיל משמעותית את חיי השירות שלהן. שירותים פינתיים המסופקים עם הבור עשויים חימר לבן בתוספת קוורץ ופלדה, והופכים את מבנה החומר לנקבובי פחות. בשלב הסופי המוצר מכוסה בזיגוג מיוחד, ומספק לו משטח חלק לחלוטין ומפשט מאוד את הטיפול בו. באשר לחסרונות, לאפשרויות כאלה עלות גבוהה יותר.

שירותים עשויים כלי חרס יכולים להיות מסווגים כצנרת במחיר סביר. עקב ירי וזגגות נוספים בשלב הסופי של הייצור, נקבוביות החומר מצטמצמת בצורה ניכרת, חיי השירות מוגדלים והטיפול בצנרת כזו אינו גורם לבעיות.

ניתן להשתמש בחומרים אחרים (אבן, פלדה, מתכות יקרות) להכנת קערות שירותים פינתיות. אך לרוב הם משמשים רק בייצור מוצרי עיצוב בהתאמה אישית.

סוג קערה

למוזרות הקערה יש השפעה משמעותית על השימושיות של קערת השירותים. לאחר שרכשת אפשרות לא מתאימה, קיימת אפשרות לבעיות כמו צריכת מים מוגברת, נפח חזק מדי או הרבה התזות. לכן, שאלת בחירת הקערה היא אינדיבידואלית בלבד.

ישנם 3 סוגים עיקריים של קערות:

 • עם מדף.זוהי אפשרות מקובלת למדי עם נפח התזות מופחת בעת ניקוז, אך יחד עם זאת זה לא לגמרי נוח, מכיוון שפסולת נשארת בהעמקת המדף. כתוצאה מכך עלול להופיע ריח לא נעים, ויהיה קשה לנקות אותו, מכיוון שבמקרים מסוימים תצטרכו להשתמש במברשת כדי לנקות אותו לחלוטין מלכלוך. בנוסף, צורה זו תורמת להיווצרות אטימת מים, שבגללה יתחילו להופיע בפנים משקעי סיד, אבני שתן וחלודה וצריכת המים במקרה זה תהיה גדולה למדי.
 • עם הטיה. במוצרים כאלה הקיר הקדמי או האחורי של הקערה נמצא בשיפוע מסוים, ובכך כמעט לחלוטין חוסם את המראה של ריח לא נעים, בעוד שצריכת המים תהיה קטנה.
 • בצורת משפך. מכשירים עם קערה מסוג זה מובחנים ברמה גבוהה של היגיינה וחסכון במונחים של שימוש במים, היעדר מוחלט של ריח לא נעים מובטח, אולם בעת שטיפה עשויים להופיע הרבה התזים שיכולים לעלות על הבגדים ועל כל החפצים שמסביב.

יש גם קערות ללא שוליים. במקרה זה, הטבעת בקצה העליון תיעדר, שתספק ניקוי יעיל יותר של האסלה ותאריך את חיי התפעול שלה.

סוג ענף

סוג שקע הביוב אינו משפיע בשום צורה על מידת הנוחות בשימוש בחדר האמבטיה; אין גם מאפיינים ייחודיים חיצוניים. אך עדיין יש לקחת בחשבון את מיקום חור הביוב ואת הפרמטרים שלו בעת בחירת שירותים.

ישנם 3 סוגים עיקריים של כיפוף:

 1. אופקי. מכשירים עם ענף כזה מתאימים אם מיקום שקע צינור הביוב נמצא בגובה של 5-10 ס"מ מהרצפה.
 2. אֲנָכִי. עיצוב חדר הרחצה כולל חור ניקוז כלפי מטה לחיסכון מרבי במקום. עם זאת, יש להבין כי סידור כזה של חור הניקוז נמצא רק בבתים פרטיים, שכן לבנייני דירות יש מבנה שונה במקצת של מערכת הביוב.
 3. שחרור אלכסוני. מרבית הדגמים המיוצרים מצוידים בשקע מסוג זה. החיבור מתבצע ישירות לשקע הממוקם במרחק קצר ממפלס הרצפה או בזווית אליו.

חשוב מאוד לבחור את העיקול המתאים ביותר בצורה נכונה, מכיוון שהוא לא יעבוד להחלפת דגם בסגנון אופקי של שקע בזה אנכי. במקרה זה יהיה צורך לשנות את מיקום השקע.

פונקציות נוספות

קערות שירותים פינתיות יכולות להיות מצוידות גם בפונקציונליות נוספת. זה מאוד מפשט את השימוש בהם, ומספק לבעלים יותר נוחות ונוחות. במקרה זה, תוכל למצוא את הפונקציות החריגות ביותר. לדוגמא, נוכחות של לחצן שטיפה בחיישן ואפילו שלט רחוק. עם זאת, ישנם גם שיפורים שימושיים יותר.

בין הפונקציות הנפוצות ביותר של מכשירים פינתיים הם:

 • מיקרוליפט, תורם להורדה כמעט שקטה של ​​המכסה בלחיצה קלה;
 • מצב ניקוז, מאפשר לך להתאים בנוחות את כמות המים המשוחררים לניקוז;
 • נוכחות התאורה, משמשת כקישוט למראה המוצר, מה שהופך את הפנים ליפה עוד יותר;
 • בידה, עם פונקציה זו, אינך יכול להתקין מכשיר היגיינה נפרד בחדר האמבטיה;
 • מושב מחומם, משמש בחדרים קרים או כאשר יש מצב רפואי.

עלות הדגמים עם פונקציונליות נוספת יכולה להיות גבוהה למדי, וכתוצאה מכך לא כולם יכולים להרשות לעצמם רכישה כזו. צריך גם להבין שרוב השיפורים אינם צורך דחוף, כך שתוכל לסרב להם בבטחה.

יתרונות וחסרונות

למכשירים פינתיים מקום מיוחד בשוק של ימינו. רבים מהם מעדיפים אותם, והפופולריות של מוצרים כאלה גוברת בהתמדה מיום ליום.

הרלוונטיות של מכשירי אינסטלציה פינתיים מוסברת על ידי מספר עצום של איכויות חיוביות, שביניהן ניתן להבחין בין הדברים הבאים:

 • קח מינימום מקום פנוי בחדר. זה מאפשר לך ליצור סביבה פונקציונלית וארגונומית יותר בחדר האמבטיה, תוך השארת מספיק מקום בו, ומשקי הבית לא יחוו אי נוחות.
 • הם מאפשרים לך ליצור תיקון חזותי של מראה החדר. גופי אינסטלציה המותקנים בפינות מסוגלים "לעגל" את המצב באופן חזותי, ובכך לשחרר את האזור המרכזי שלו.
 • אם בבית יש חדר אמבטיה נפרד, התקנת קערה פינתית תאפשר לכם להציב כאן אפשרות מתאימה לבידה או לכיור פינתי.
 • בהתחלה, נראה כי העיצוב של המודל הפינתי הוא שברירי ופגיע למדי. עם זאת, על פי מומחים, מוצרים כאלה מסוגלים לעמוד במשקל מרשים (עד חצי טון) ללא שום בעיה.
 • לרוב יחידות הפינה יש פונקציית כוונון גובה נוספת (בטווח של 4 ס"מ).
 • במקרה של התמוטטות או דליפה בלתי צפויה של ניקוז קערת האסלה, הסיכון להצפת השכנים מלמטה מצטמצם כמעט לאפס, מכיוון שבדגם הפינתי יש מערכת ניקוז חירום מיוחדת. לפיכך, נוזל הרשת, גם אם הוא מתחיל למלא את הקערה יתר על המידה, יופנה מיד לערוץ הצפה.
 • קערות ניקוז של דגמים פינתיים של חדרי אמבטיה הן בעלות חוזק גבוה למדי. ברוב המקרים הם עשויים מחומרים מוצקים, מה שמבטל לחלוטין את הסבירות לסדקים או נזק מכני אחר.
 • עיצוב האסלה הפינתית מאפשר לך להוסיף מגע מסוים של מקוריות ומודרניות לאווירת החדר.

עם זאת, למרות כל היתרונות הגלויים, לשירותים פינתיים יש גם מספר חסרונות:

 • למרות שהם תופסים מינימום מקום פנוי, הם לא תמיד יכולים להיות ממוקמים בחדר אמבטיה קלאסי. בנוסף, השימוש בצנרת מסוג זה עלול לגרום לאי נוחות מסוימת (קיימת אפשרות שרגלי הבעלים ינוחו על הקיר).
 • מכיוון שישנם גם דגמים צירים של חדרי אמבטיה פינתיים, כאשר מתקינים מוצרים כאלה, יש לקחת בחשבון את העובדה שלא כל קיר מסוגל לעמוד במשקל של קערת האסלה עצמה וקערת הניקוז המלאה, כמו גם מי שיושב עליה. אם החומר לייצור בסיס הקיר הוא קיר גבס, עדיף לסרב לרכוש דגם כזה.
 • במקרים מסוימים, במהלך עבודות ההתקנה להתקנת שירותים פינתיים, עלולים להופיע קשיים קלים. קודם כל, זה נוגע לניואנסים של מערכת הביוב לפינה.

קריטריונים לבחירה

כדי לבחור מודל אמין ויחד עם זאת לא יקר מדי של שירותים פינתיים, אתה צריך לדעת אילו פרמטרים מקבלים תשומת לב מיוחדת. מכיוון שיש את כל הידע הדרוש יאפשר לכם לבצע את הרכישה המושלמת, שלא תאכזב אחר כך או תגרום לתחושת חרטה.

הנה מה שיש לקחת בחשבון בבחירה:

 1. מקום. מבנה מסוג זה ניתן להציב במקביל למשטח הקיר עם קיזוז קל של מיכל הניקוז לצד. אינסטלציה הממוקמת באלכסון יחסית לפינת חדר הרחצה פופולרית גם כן. קערת ניקוז בעיצוב זה ממוקמת בזווית של 45 או 90 מעלות. בחלק מהחדרים ההתקנה של דגמים פינתיים נראית בלתי אפשרית, מכיוון שמיקום המעלה הוא לאורך הקיר. תכנון זה דורש צנרת נוספת בצורת צינורות וגלי.
 2. שיטת חיבור. להתקנה מוצלחת של האסלה, עליכם לוודא שניתן לחבר אותה לתקשורת. אספקת המים הקרים לדגם הפינתי יכולה להתבצע מהצד ומלמטה. על מנת שלא תצטרכו להכין אייליינרים נוספים, עליכם לבחור בדגם התואם לחלוטין את התקשורת הקיימת כבר בבית.
 3. לְעַצֵב.אם בחדר האמבטיה יש סגנון קישוט מסוים או שהוא עשוי בסכמת צבעים יחידה, יש לבחור את האסלה תוך התחשבות בכל הדרישות למראה שלה. ישנם גם פתרונות עיצוביים נוספים שיכולים להפוך את המבנה לשיקי עוד יותר - כיסוי מחומר שקוף, סוגים שונים של שיבוצים, אלמנטים דקורטיביים.
 4. פרמטרים. שירותים מגיעים בגדלים רבים ושונים. לכן, לפני הקנייה, עליכם לבצע מדידות של המקום בו הוא ממוקם. במקרה זה, יש לקחת בחשבון גם את העובדה שעליו להשתלב באופן אורגני בסביבה כבר בחדר האמבטיה.
 5. חומר ייצור. בבחירת שירותים חובה לשים לב לחומר ממנו עשוי המוצר. לוח החומרים המודרני הוא נרחב למדי. לייצור שירותים משתמשים לא רק בסבלנות הרגילה, אלא גם בזכוכית מחוסמת, חרסינה ואפילו פלסטיק. עם זאת, המעשי ביותר הוא הדגם העשוי מקרמיקה או כלי חרס. זהו שילוב של win-win עם כל פנים בחדר.
 6. יַצרָן. אם אתה רוצה לקנות מוצרים באיכות גבוהה ואמינות, מבלי לבזבז עליהם סכום מרשים, אתה יכול להתמקד בדגמים מקומיים. עם זאת, למוצרים מיובאים מראה אטרקטיבי יותר. ועלותם הגבוהה מוצדקת על ידי חיי שירות ארוכים. דגמים לייצור גרמני ואיטלקי מבוקשים מאוד.
 7. פוּנקצִיוֹנָלִי. שירותים פינתיים ישירים ברוב המקרים מצוידים בפונקציות נוספות, שבהחלט ימשכו את תשומת ליבם המיוחדת של הקונים הפוטנציאליים. אז יש מוצרים עם מקלחת היגיינית מובנית או בידה. פונקציונליות זו מעלה משמעותית את רמת השימושיות של האסלה.
 8. מחיר. עלות המודל הפינתי שונה ממחיר הכלים הסניטריים המלבניים הקלאסיים. בממוצע, תצטרכו לשלם כפליים עבור שירותים המיועדים להצבה בפינת חדר האמבטיה.

לפיכך, בהתחשב בכל הקריטריונים שהוצגו, עליכם לשקול היטב האם המודל הפינתי מתאים לסביבה הפנימית הקיימת. אם לא נמצאו קשיים וחסמים לרכישה, אתה יכול ללכת בבטחה לחנות לקנות.

דירוג הדגמים הטובים ביותר

שירותים פינתיים עומדים על הרצפה

VitrA Arkitekt 9754B003-7201

דגם קומפקטי למדי של יצרן טורקי המשלב עיצוב אלגנטי ואיכות גבוהה בו זמנית. עשוי חרסינה מזוגגת, אשר המשטח הלא נקבובי שלה אינו סופג לחות וריחות לא נעימים. צורת המשפך ממזערת התזות. מצויד בשקע אופקי (לקיר) ומנגנון להורדת החלק בצורה חלקה. זרימת המפל מאפשרת ניקוי קערות יעיל. המוצר קל לניקוי ובטיפול שוטף אינו מאבד את מראהו המקורי גם לאחר שימוש ממושך.

VitrA Arkitekt 9754B003-7201

יתרונות:

 • רמת כוח גבוהה;
 • דרגת עומס עד 0.6 טון;
 • חסכוני;
 • קלות התקנה;
 • שימוש נוח;
 • טיפול קל והיגיינה;
 • עיצוב אסתטי;
 • מחיר מקובל.

חסרונות:

 • קשיים מתעוררים בעת ניקוי המכולה באזור הקיר;
 • בחלק מהמקרים, פריטים פגומים נתקלים.

אידיאלי STANDART Connect שטח E119501

המודל משלב באופן מושלם פתרונות קונסטרוקטיביים ועיצוב מודרני.

הקערה, העשויה כלי חרס, אינה נחותה בשום צורה מדגמי החרסינה, תואמת אותם לחלוטין הן מבחינת חוזק ועמידות והן מבחינה אסתטית. הצורה הסגלגלה של האסלה חושפת בפני הבעלים את כל היתרונות של תצורה מסורתית, תוך שילוב של סגנון ואלגנטיות. מתאים באופן מושלם לכל פנים בחדר האמבטיה. הודות למערכת פליטה אופקית רב-תכליתית יותר, ניתן להתקין את האסלה קרוב או במרחק מסוים מהקיר.לקערת המוצר צורה מיוחדת המונעת הופעה בשפע של התזים, התזות וריחות לא נעימים. המנגנון של מיכל הניקוז מספק שני מצבי ניקוז - מלאים וחצי, תורמים לשימוש חסכוני במים.

אידיאלי STANDART Connect שטח E119501

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • פּרַקטִיוּת;
 • מצב חסכון;
 • חומרי ייצור באיכות גבוהה;
 • קל לטפל;
 • נוחות השימוש;
 • חיי שירות ארוכים.

חסרונות:

 • לא מתאים לאנשים עם גופים גבוהים והשמנים;
 • מחיר גבוה.

יעקב דלפון אודאון עד 18557K

קערת שירותים קומפקטית של חברה צרפתית, המצוידת בכיור חרסינה בצורת משפך, מושב מחומר תרמי - מכסה עם פונקציית "מיקרוליפט" ומיכל מחומש עם כפתור כפול.

נוכחותם של גלי מאפשרת התקנה הן "לקיר" והן ל"רצפה ". בנוסף, הדגם מספק כניסה תחתונה שקטה, שטיפה מעגלית ופונקציה נגד התזה.

יעקב דלפון אודאון עד 18557K

יתרונות:

 • מייעל את שטח החדר;
 • רווחיות;
 • התקנה מהירה;
 • נוחות השימוש;
 • טיפול קל;
 • מראה אלגנטי.

חסרונות:

 • לפעמים עלולים להופיע הרבה התזות;
 • לאורך זמן, במיכל ריק, הכפתור שוקע.

Hatria You & Me YXZ601

הדגם עשוי כלים סניטריים הייטקיים. מצויד בשקע אופקי (לקיר), פונקציית "מיקרוליפט" וכן מושב פלסטיק נוח.

הקערה בצורת אליפסה נשטפת בזרם מים בצורת משפך. המשטח המזוגג מונע צמיחה של חיידקים, היווצרות מרבצי סיד והצטברות לכלוך מסוגים שונים. המערכת נגד התזה מונעת הופעה של כמות גדולה של התזים בעת שטיפה.

Hatria You & Me YXZ601

יתרונות:

 • איכות גבוהה;
 • אמינות ורב-גוניות;
 • אתה יכול לבחור את מצב הניקוז (תלוי בהתקנה);
 • קל לטפל;
 • שימוש נוח;
 • עיצוב מיוחד.

חסרונות:

 • תקופת אחריות קצרה;
 • מחיר גבוה;
 • התקנה מסובכת (בגלל משקל גדול וגדול של המבנה).

SEREL ידידותי 6706

הייחודיות של מודל זה טמונה בצורתו המיוחדת של הניקוז. הוא נעקר ממרכז קערת האסלה עם הערכה נמוכה של מפלס המים בחור. חומר הייצור הוא חרסינה. אביזרי טנקים ומחברים באיכות גבוהה מספיק מראים עמידות בפני קורוזיה. המים מסופקים מתחתית המיכל. ישנם גם 2 מצבי ניקוז - מלאים וחסכוניים.

המשטח המזוגג צפוף וחלק למדי, ספיגת מים נמוכה, מה שמונע לכלוך וחיידקים רבים להתיישב עליו. הסט כולל גם מושב נוח עשוי דורופלסט.

SEREL ידידותי 6706

יתרונות:

 • חבילה שלמה, מה שמפשט מאוד את תהליך הרכישה וההתקנה;
 • צריכת מים חסכונית;
 • התקנה קלה;
 • רמת נוחות גבוהה במהלך השימוש;
 • גֵהוּת;
 • עיצוב ארגונומי;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • הצטברות לכלוך מאחורי הטנק באזור הפינתי.

פינת Creavit SD310

שירותים למקלחת, המורכבת מקערת פיאנס בצורת אליפסה, מיכל משולש וכיסוי מושב עשוי דורופלסט. הדגם מצויד בציפוי מיוחד המונע צמיחה של חיידקים ומפשט מאוד את הטיפול במוצר.

יש גם פונקציית "מיקרוליפט", כפתור שטיפה כפול לזרימת מים מלאה וחסכונית, בידה להתקלחות היגיינית ושורה תחתונה.

פינת Creavit SD310

יתרונות:

 • היגיינה מלאה של השימוש;
 • פּרַקטִיוּת;
 • שימוש חסכוני במים;
 • אין התזות משמעותיות;
 • הנמכה חלקה של הכיסוי;
 • קל לטפל;
 • חיי שירות ארוכים.

חסרונות:

 • עשוי כלים סניטריים, נחותים בעוצמתם ועמידותם בפני לחות בפני חרסינה סניטרית.

דגמי הפינות התלויים הטובים ביותר

רוקה מטאו 346200000 + Geberit Sigma 111.300.00.5

ערכת אינסטלציה המורכבת מקערת שירותים תלויה על קיר ומתקן פינתי.

מבנה האסלה הוא קערה אובלית עשויה חרסינה סניטרית ומצוידת במושב כיסוי נוח.סוג היציאה הוא אופקי, פונקציית "microlift" ומערכת "אנטי ספלאש" מסופקות.

התקנת הפינה מורכבת ממסגרת פלדה, מיכל פלסטיק ופאנל עם שני כפתורים. הערכה כוללת גם צינור מים ומרפק ביוב.

רוקה מטאו 346200000 + Geberit Sigma 111.300.00.5

יתרונות:

 • סט מלא;
 • דרגת חוזק גבוהה;
 • צריכת מים חסכונית;
 • נוחות השימוש;
 • קל לטפל;
 • חיי שירות ארוכים.

חסרונות:

 • לא ההתקנה הקלה ביותר;
 • במקרה של תקלה חמורה, יש צורך לפרק את המחיצה.

Ifo Special RP731300200 + Geberit Sigma 111.300.00.5

ערכה סניטרית להתקנה סמויה, המורכבת ממתקן פינתי ושירותים תלויים על הקיר.

המתקן הוא מסגרת פלדה עם מיכל פלסטיק, צינור ניקוז, מרפק ניקוז ולוח עם שני כפתורים.

האסלה עצמה היא קערה ללא שוליים עשויה חרסינה, מצוידת בכיסוי מושב נוח. סוג ענף - ניתנת פונקציה אופקית נגד התזה.

Ifo Special RP731300200 + Geberit Sigma 111.300.00.5

יתרונות:

 • ערכה מוכנה להתקנה שאינה דורשת רכישת חלקים נוספים;
 • מצב ניקוז כפול;
 • היכולת להתאים את נפח הניקוז;
 • אמינות, חוזק ובטיחות;
 • עומד במשקל של עד 400 ק"ג;
 • נוחות השימוש;
 • קל לטפל;
 • מחיר מקובל.

חסרונות:

 • התקנה מורכבת;
 • חוסר נגישות של אזורים מסוימים לעבודות תיקון (לפעמים יש צורך לנקוט בפירוק המחיצה).

Cersanit City Clean On MZ-CITY_Con-S-DL + Geberit Sigma 111.300.00.5

סט סניטרי שלם, הכולל שירותים תלויים על קיר ומתקן פינתי.

החומר להכנת קערת האסלה הוא פאינס. הפונקציה נגד התזה מונעת התזה מוגזמת בעת שטיפה. כיסוי המושב עשוי דורופלסט ומספק מנגנון הנמכה חלק (ללא כותנה).

ההתקנה כוללת מסגרת פלדה מלבנית, מיכל פלסטיק, לוח שני כפתורים וצנרת. הערכה מכילה את כל המחברים הנחוצים.

Cersanit City Clean On MZ-CITY_Con-S-DL + Geberit Sigma 111.300.00.5

יתרונות:

 • סט מלא;
 • רמת כוח גבוהה;
 • היכולת להתאים את נפח הפריקה;
 • מראה אסתטי;
 • פּרַקטִיוּת;
 • נוחות שימוש וטיפול.

חסרונות:

 • התקנה קשה;
 • סדקים עשויים להופיע על המושב במהלך השימוש;
 • לא מאוד נוח לגברים בצורת הקערה.

סיכום

לפיכך, המודל הפינתי של האסלה הוא אפשרות פרקטית למדי המאפשרת לא רק לחסוך מקום בחדר אמבטיה קטן, אלא גם להשתמש בפתרונות עיצוב מעניינים, שבזכותם הפנים יהפוך לייחודי עוד יותר.

אם יש לך ניסיון בשימוש במודלים הזוויתיים המוצגים בדירוג זה, או באפשרות מעניינת יותר, שתף את דעתך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *