תרגילי ההשפעה הטובים ביותר לשנת 2020

0

מקדחות חשמליות, המצוידות בנוסף במצב אגרוף + קידוח, הן אחד מכלי החשמל הפופולאריים ביותר, המשמשים לרוב הן במהלך תיקונים פשוטים ולא פשוטים והן בבניית חפצים שונים. דגמים מודרניים של מקדחות חשמליות מצוינים לעבודה עם משטחי עץ ומתכת כאחד. בנוסף, בניגוד למקדחה חשמלית רגילה, מקדחת ההקשה היא כלי רב-תכליתי המאפשר לבצע חורים בלבנים או בטון בעת ​​הצורך.

יש לציין כי מקדחת פטיש חשמלית יכולה להחליף בקלות כלים חשמליים כמו מקדחת פטיש, מערבל, מברג (בתנאי שיש רגולטור למהירות סיבוב ולהפוך). כיצד לבחור כלי כזה, אילו דגמים עדיף לקנות וכמה הם עולים? עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של הדגמים הטובים ביותר של תרגילי השפעה נכון לשנת 2020.

תיאור הכלי החשמלי

מהם סוגי המקדחות החשמליות? שוק כלי הבנייה המודרניים מיוצג על ידי מגוון דגמים של מקדחות אימפקט ממגוון יצרנים. ככל הנראה, כל אדון יודע היטב מהו כלי חשמל כגון מקדחת פטיש חשמלי. ראשית יש לציין כי מדובר בכלי מיוחד אשר נועד לעבוד עם כל סוגי חומרי הבניין.

ראוי לציין כי ישנם דגמים מיוחדים של מקדחות - מברגים שעושים את עבודתם מסוללה נשלפת (מצבר מצבר). ככלל, מכשירים אלה משמשים במהלך עבודות ההתקנה. היתרונות של מכשירים כאלה כוללים ניידות, כמו גם אוטונומיה, שמושגת הודות להפעלת סוללות נשלפות. בבחירת כלי חשמל שכזה, מומלץ לשים לב לפרמטרים כמו הספק, קיבולת הסוללה, כמו גם את הזמן הנדרש לטעינה מלאה של הסוללה. בנוסף, כלים כאלה מצוידים במערכת אחת או בסט של שתי סוללות נשלפות, וכן מטען מיוחד (מטען).

במראהו, מקדחת אימפקט נראית בערך כמו מקדחה חשמלית קונבנציונאלית. עם זאת, שלא כמו דגמים קונבנציונליים, מקדחות כאלה מצוידות בנוסף במנגנון מיוחד, שבזכותו המקדחה, ברגע סיבובו, מתחילה לבצע תנועות דחיפות, דומות למכה במקצת. הודות לכך, באמצעות מקדחה חשמלית כזו, אתה יכול בקלות ליצור את החורים הדרושים בעת עבודה עם לבנים, משטח בטון או אבן.

מקדחת הפטיש מצוידת במתג מיוחד שבזכותו המשתמש יכול לבחור באחד משני מצבי הפעולה. במילים פשוטות, הודות למתג ניתן לעבור למצב קידוח ללא פגיעות ולהשתמש בו כמקדחה חשמלית רגילה. במקרה השני, כאשר מכשיר זה מועבר למצב אימפקט + קידוח, הוא יכול לשמש לעיבוד מגוון משטחים קשים, כמו אבן או בטון.לכן, כאשר משתמשים בו נכון, כלי חשמל זה אידיאלי לעבודה כמעט על כל סוגי המשטחים.

התייחסות! לעיתים קרובות נעשה שימוש במקדחת השפעה במהלך תיקונים והתקנה של מרכזיות שונות ואלמנטים אחרים על פני השטח, עשויים לבנים או בטון. בשימוש ביתי, כלי מסוג זה, בשל רבגוניותו, יכול להחליף בקלות מקדחת פטיש ומקדחה חשמלית רגילה. בעזרתו, אתה לא יכול רק ליצור חורים במשטח מתכת ועץ. הוא מושלם לתליית מדפים, ארונות על קירות עשויים אבן או בטון.

מה לבחור במקדחת פגיעה או מקדחת פטיש?

אם יש צורך, צרו חור בחומר מוצק שקוטרו יותר מ -1.5 ס"מ. עדיף לרכוש מחורר... כוחו של כלי חשמל כגון מקדחת פגיעה חשמלית לא יכול להיות מספיק אם יהיה צורך לעבד חומרים קשים בהרבה מבטון. ההבדל העיקרי בין מקדחת פטיש לקדוח פטיש נעוץ בעקרון פעולתו. בכלי זה, לוחות מצמד מצולעים מיוחדים אחראים למצב ההשפעה + הסיבוב. מקדחת הפטיש מבצעת את עבודתה הודות לבוכנת הפגיעה, המספקת פעולה במצב קידוח הפגיעה.

היתרון העיקרי של מקדחת הפטיש הוא שיש לו כוח גבוה יותר, ובמצב קידוח הפטיש הרבה יותר קל להחזיק אותו בידיים. עם זאת, מקדחה חשמלית היא כלי פחות מסורבל, ובניגוד לתרגילי סלע, ​​ניתן להשתמש בה לעבודה לא רק עם אבן, אלא גם עם משטחי מתכת ועץ.

על פתק! פטישים סיבוביים מצוידים בצ'אצים מיוחדים של SDS, אשר עבורם יש לרכוש מקדחות מיוחדות ואביזרים אחרים. שלא כמו מקדחה, מקדחת פטיש (אם אין צ'אק נשלף מיוחד - מתאם זמין) אינה יכולה לעבוד עם מקדחות רגילות רגילות, ולכן אין בה שימוש רב לשימוש ביתי ביתי.

בשביל מה מקדחת השפעה?

התפקיד העיקרי של מקדחות פגיעה הוא קידוח של חומרים מגוונים. ראוי לציין כי פונקציית האגרוף + קידוח היא אפשרות נוספת בה כלי חשמל זה מצויד. במילים פשוטות, מקדחות פגיעה הן הדור הבא של מקדחות חשמליות קונבנציונאליות. הם מצוידים בפונקציות נוספות (תרגיל פטיש, הפוך), אך עקרון הפעולה של כלים אלה נשאר זהה. מגוון עבודותיו של כלי זה עם מגוון חומרים הורחב באופן משמעותי. מקדחת הפטיש מתאימה לעבודה עם:

 • משטחי עץ;
 • פלסטיק;
 • בֵּטוֹן;
 • משטחי מתכת;
 • לְבֵנָה.

בנוסף, כלי חשמל זה יכול לשמש למטרות רבות ושונות. עבור בונה מתחיל, הוא יכול להחליף בקלות מקדחת פטיש, מברג וציוד רב אחר. לדוגמא, אם יש צורך, הם יכולים להחליף את המיקסר. לשם כך, עליך להתקין זרבובית מיוחדת. הפונקציות העיקריות שיש למקדחות חשמליות עם פונקציית הקידוח + ההשפעה כוללות:

 • כשעובדים במהירויות נמוכות, עם מומנט מינימלי, אפשר לדפוק את הברגים, ואם יש מצב שנקרא הפוך, להפך, להתיר את הברגים;
 • במצב אגרוף + קידוח, הוא יכול להחליף מקדחת פטיש ומתאים לעבודה עם חומרים עמידים;
 • מצב הקידוח משמש כמקדחה קונבנציונאלית.

סקירת מיטב היצרנים

איזו חברה עדיפה לקנות כלי חשמל, באילו קריטריונים לבחירה יש לעקוב? השוק המודרני מיוצג על ידי מגוון רחב של יצרנים של ציוד בנייה. כיום, על מדפי החנויות, ניתן לראות מודל של תרגילי כלי הקשה של חברות שלא רק אדם רגיל שקונה כלי לשימוש ביתי, אלא אפילו בונים מקצועיים כמעט שלא שמעו עליו.לכן, על מנת לבחור נכון, קודם כל, בבחירת מכשיר כזה, מומלץ לשים לב ליצרנים הבאים:

 1. צבא הוא מותג המתפתח באופן פעיל, שהחל לאחרונה לשלוט בשוק המקומי. הרכבת המוצרים המיוצרים תחת מותג זה מתבצעת בשטח סין. הוא מיוצג על ידי סוכנות ברוסיה, הממוקמת בעיר סנט פטרסבורג.
 2. ביזון היא חברה מקומית המייצרת מגוון מכשירים וכלים לשימוש מכני וגם ידני. החברה מקדישה תשומת לב מיוחדת לפיתוחים חדשים, כמו גם לבקרת איכות של מוצרים.
 3. בורט היא חברה סינית המייצרת לא רק בנייה, אלא גם מכשירי ניקוי. הוא גם מייצר את כל המתכלים הדרושים לכלי חשמל.
 4. Makita הינה יצרנית יפנית פופולארית הפופולרית בכל רחבי העולם. החברה הוקמה עוד בשנת 1915. כיום היא עוסקת בייצור מספר רב של כלי חשמל שונים ברמה מקצועית וחצי מקצועית.
 5. אינטרסקול הוא מפעל מקומי העוסק בייצור כלי עבודה חשמליים, שזכה לתהילה ופופולריות לא רק ברוסיה, אלא גם בחו"ל. היא מספקת באופן פעיל את ההתפתחויות האחרונות שלה למדינות האיחוד האירופי, וכן מחליפה ניסיון עם יצרנים מובילים.
 6. בוש היא אחת החברות הוותיקות ביותר שפועלות מאז 1889. היא עוסקת בייצור של כלי חשמל איכותיים באיכות גבוהה והיא פופולרית בכל רחבי העולם.
 7. DeWalt הוא סימן מסחרי אמריקאי פופולרי ומוכר ברחבי העולם, במסגרתו מיוצר ציוד לשימוש תעשייתי וביתי. מאפיין בודד של המכשיר המיוצר תחת סימן מסחרי זה הוא צבעו השחור והצהוב.

תרגילי ההשפעה הטובים ביותר לשנת 2020

ביצוע עבודות בנייה או שיפוץ אינו משימה קלה, וכלים חשמליים רבים פותחו כדי להקל עליהם. הודות לשימוש במקדחות אימפקט ניתן ליצור חורים במגוון חומרים, לשייף משטחים שונים במהלך תיקונים, לערבב טיט ועוד הרבה יותר.

מה לחפש, מאילו טעויות כדאי להימנע בבחירת מקדחה חשמלית? על מנת לבחור את מקדחת החשמל האימפית המתאימה לשימוש יומיומי, רגע לפני שקונים אותה, מומלץ ללמוד ביקורות של לקוחות, כמו גם לברר את דעתם של בונים מקצועיים המשתמשים בכלי כזה מדי יום. יש לבחור מכשיר כזה על פי קריטריונים כמו: יחס מחיר-איכות; סוג קיבוע הצ'אק (מפתח או שחרור מהיר); מוניטין היצרן; מהירות סיבוב, כמו גם אינדיקטור למספר המכות לדקה.

בנוסף, בבחירת כלי כזה לא יהיה מיותר לשים לב למאפיינים כמו משקל המכשיר, צריכת אנרגיה (כוח), ציוד, נוכחות פונקציונליות נוספת (תאורה אחורית, הפוך), רמת העומק המרבית, מתח ההפעלה, כמו גם קוטר הקידוח. כמו כן, בעת הבחירה מומלץ לשים לב לדגמי המכשירים המוצגים בדירוג זה, אשר הורכב תוך התחשבות באינדיקטורים לפונקציונליות שלהם, כמו גם לאמינות.

מקדחות השפעה בעלות נמוכה איכותית לשימוש ביתי

קטגוריה זו מיוצגת על ידי מקדחות השפעה חשמליות ביתיות פופולריות בעלות של עד 4000 אלף רובל. הודות לשימוש בכלים אלה, אתה יכול לייצר את מספר החורים הנדרש בקיר לבנים ללא מאמץ להרכבת קולבים או מדפים. דירוג זה מבוסס על ביקורות, המלצות ועצות של קונים.הוא מציג דגמים של מכשירים עם רמה מוגברת של בטיחות, ביצועים ועמידות ללבוש.

STAVR DU - 13/750 2018

מכשיר רשת קומפקטי נוח המיועד לשימוש ביתי ומשימות פשוטות. מקדחת פטיש זו מושלמת לקידוח חומרים עשויים פלדה, קירות לבנים, משטחי עץ ובטון קל. הוא פועל בזכות מנוע חשמלי 750 וואט מספיק. בנוסף, ניתן להשתמש במעמד מקדחה STAVR DU - 13/750 2018.

דגם זה מצויד בפונקציונליות נוספת כמו הפוך, כמו גם בקרת מהירות אלקטרונית. תקופת האחריות היא 3 שנים. מהירות הסרק המרבית היא 2800 סל"ד. המספר המרבי של פעימות הוא 44,800 סל"ד. קוטר הצ'אק בו מצויד כלי זה הוא 1.5-13 מ"מ. מסופק עם ידית נשלפת נוספת, מד עומק, מברשות פחמן ומפתח צ'אק.

STAVR DU - 13/750 2018

יתרונות:

 • מחיר (העלות הממוצעת היא 1958 רובל);
 • צִיוּד;
 • תקופת אחריות;
 • זמינות של פונקציות נוספות;
 • זמינות בקרת מהירות.

חסרונות:

 • מצויד במהירות אחת בלבד;
 • רמת חדירות נמוכה במשטח הבטון.

מארז BOSCH EasyImpact 5500

דגם פופולרי אמין של כלי חשמל לבנייה של יצרן גרמני, המושלם למגוון משימות ביתיות ופשוטות. הכוח של מקדחה חשמלית זו הוא 550 וואט, וזה מספיק למדי לעבודה עם חומרים כמו עץ, מתכת, לבנים, פלסטיק. דגם BOSCH EasyImpact 5500 מצויד בצ'אק ללא מפתח, כך שתוכלו להחליף במהירות את האביזרים המשומשים מבלי להשתמש במקש מיוחד. בנוסף, לצורך פעולות מדויקות, כלי זה מצויד בבקרת מהירות מיוחדת וכן בפונקציה לאחור. מהירות הסרק המרבית היא 3000 לדקה ומספר המכות הוא 33000 לדקה.

מארז BOSCH EasyImpact 5500

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • תיק נכלל בכלי;
 • פונקציונליות טובה;
 • צ'אק ללא מפתח;
 • משקל קל (1.5 ק"ג).

חסרונות:

 • עלות גבוהה מדי לכלי מסוג זה (3500 רובל);
 • עם שימוש תכוף במצב ההשפעה + קידוח, מופיעה מכות צ'אק לא משמעותיות.

BLACK + DECKER BEH850

ה- BLACK + DECKER BEH850 נחשב בעיני רוב הקונים למכשיר אמין למשימות יומיומיות. היתרון של דגם מקדחה חשמלי זה הוא איכות הבנייה ללא דופי. כל החלקים מעוגנים היטב זה עם זה, כפתורי המיתוג עובדים בצורה חלקה, מהירה וגם בצורה ברורה. הכלי נוח וקל לאחיזה, כך שהוא יכול לשמש לאורך זמן במגוון משימות.

כוחו של המנוע החשמלי של מכשיר זה הוא 850 וואט. גם דגם זה מצויד בצ'אק ללא מפתח. קוטר הצ'אק הוא 13 מ"מ, מהירות הסרק המרבית היא 3100 סל"ד. המספר המרבי של פעימות הוא 54,400 סל"ד. מצויד בפונקציה הפוכה, בקרת מהירות אלקטרונית וקיבוע ציר.

BLACK + DECKER BEH850

יתרונות:

 • איכות בנייה טובה
 • כּוֹחַ;
 • פוּנקצִיוֹנָלִי.

חסרונות:

 • עלות (3595 רובל);
 • לא מסופק עם מארז;
 • במצב קידוח פטיש, זה מתחיל להתחמם בצורה ניכרת.

דירוג תרגילי ההשפעה המקצועיים הטובים ביותר

דירוג זה מציג מודלים בעלי תקופת פעולה ארוכה, כמו גם רמת ביצועים מיטבית. הם מושלמים לפתרון משימות יומיומיות לא מסובכות והן עבור פעולות בנייה ברמת מורכבות מוגברת. בנוסף, כלי חשמל ממגזר זה הם בעלי עיצוב טוב ואמין יותר, כמו גם חבילה טובה.

אינטרסקול DU - 22 / 1200ERP2

הדגם החדש Interskol DU - 22 / 1200ERP2 הוא כלי החשמל הטוב ביותר באיכות גבוהה, אשר מוצג בשוק על ידי אחד היצרנים המקומיים הפופולריים ביותר. הוא מצויד ב -2 מהירויות ובמנוע חשמלי חזק של 1200 וואט המופעל באמצעות חשמל. קוטר הצ'אק הוא 3-16 מ"מ. מצויד בצ'אק מסוג מפתח. המומנט המרבי בסיבוב לדקה הוא 2000. המספר המרבי של פעימות לדקה הוא 32000. יש לייחס את היתרון של דגם זה ליחס האופטימלי מבחינת מחיר ואיכות.

דגם זה של מקדחה חשמלית יכול לשמש כמיקסר, וניתן להשתמש בו גם לעבודה במעמד מקדחה. בנוסף מצויד בבקרת מהירות אלקטרונית, מצמד עומס יתר.

אינטרסקול DU - 22 / 1200ERP2

יתרונות:

 • לבנות איכות ורכיבים;
 • מחיר סביר כמו לכלים חשמליים מסוג מקצועי (4623 רובל);
 • פוּנקצִיוֹנָלִי;
 • מצמד בטיחות;
 • מספר מהירויות - 2;
 • לא מתחמם במהלך הפעולה;
 • ארגונומיה טובה.

חסרונות:

 • משקל גדול (32.8 ק"ג);
 • לעיתים נתקלים בשימון לא מספיק;
 • בורג קיבוע דקיק על הצ'אק.

מארז BOSCH GSB 20-2 L

כלי חשמל אמין, המוצג בשוק המקומי על ידי יצרן גרמני פופולרי. דגם זה מצויד בצ'אק ללא מפתח, מה שמפשט מאוד את תהליך שינוי האביזרים המשומשים בעבודה עם כלי חשמל זה. כוחו של המנוע החשמלי הוא 850 וואט. מספר המהירויות בהן יכול המכשיר לבצע את עבודתו הוא 2. המספר המרבי של סיבובי סרק לדקה הוא 3000. המספר המרבי של פעימות לדקה הוא 51000.

מכשיר זה מצויד בנוסף בפונקציה לאחור, נעילת ציר, מצמד בטיחות, וכוונון אלקטרוני המאפשר לשלוט על המהירות. בנוסף, דגם זה מצויד בהגנה מפני עומס יתר אלקטרוני מיוחד, שבגללו תקופת פעולתו ארוכה משמעותית מזו של מכשירים דומים מסוג זה.

מארז BOSCH GSB 20-2 L

יתרונות:

 • תקופת פעולה ארוכה;
 • איכות הבנייה מהשורה הראשונה;
 • פונקציונליות טובה;
 • עיצוב ארגונומי
 • צִיוּד.

חסרונות:

 • עלות (10,228 רובל);
 • קשה להבין את הפקדים.

כתר CT10032

כלי אמין ואיכותי, סוג מקצועי למחצה. מושלם לפיתרון היומיומי של משימות יומיומיות וגם בעת ביצוע פעולות מורכבות יותר במהלך עבודות תיקון או בנייה. מצויד במנוע 1050 וואט. סוג המחסנית הוא המפתח. היתרונות של כלי חשמל זה כוללים את העובדה שהוא יכול לבצע את עבודתו במצב דו מהיר. כמו כן, דגם זה מצויד בפונקציה לאחור ובקרת מהירות אלקטרונית. מספר הסיבובים המרבי בדקה אחת בעת סיבוב בכלי החשמל הזה הוא 2500.

כתר CT10032

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • זמינות של בקרת מהירות אלקטרונית;
 • קוטר צ'אק ללא מפתח (3-16 מ"מ);
 • לא רוטט בידיים בזמן העבודה;
 • עלות מקובלת (4121 רובל).

חסרונות:

 • משקל גדול (3.4 ק"ג);
 • לא מסופק עם מארז;
 • מתחמם במהירות כשעובדים במצב קידוח פטיש.

מאפיינים השוואתיים של מקדחות פגיעה

שם הדגם (תיאור)כוח, W)מספר סיבובים מקסימלי לדקהמספר מקסימלי של פעימות לדקהעלות (ברובלים)
STAVR DU - 13/750 20187502800448001958
מארז BOSCH EasyImpact 55005503000330003500
BLACK + DECKER BEH8508503100544003595
אינטרסקול DU - 22 / 1200ERP212002000320004623
מארז BOSCH GSB 20-2 L85030005100010228
כתר CT1003210502500לא צוין4121

מקדחת הפטיש החשמלי מיועדת למגוון משימות. זה יכול להפוך לכלי הכרחי הן לתיקון והן לעבודות בנייה. הודות לפונקציונליות שלו, הוא יכול להחליף מגוון רחב של כלי חשמל. בעת בחירת מקדחה חשמלית, קודם כל, עליך להחליט אילו משימות הוא נרכש.כדי לבצע משימות תיקון פשוטות, לשימוש ביתי, אתה יכול לקחת כלי זול. אם יש צורך בעבודה ממושכת עם חומרים בעלי חוזק מוגבר, למשל, כמו בטון, אז עדיף לרכוש מקדחה חשמלית ברמה מקצועית. אם אתה משתמש במקדחת הפטיש החשמלי המוצג בדירוג זה, או שיש לך ניסיון עם כלי דומה של יצרנים אחרים, אנא שתף ​​את דעתך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *