אוהלי הקמפינג הטובים ביותר לטיול נוח בשנת 2020

0

אוהל הוא הדבר החיוני ביותר בטיול, בין אם זה דיג, סקי, סוף שבוע משפחתי מחוץ לעיר. באמצעות מאמציהם של יצרני טובין לתיירות, "אדריכלות פשתן" מובחנת במגוון כה רב של עיצובים ורמת נוחות שקשה לקונה חסר ניסיון להחליט בבחירת אפשרות מתאימה. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע סקירה של מיטב אוהלי התיירות לטיול נוח בשנת 2020 ", הורכב על פי ביקורות לקוחות וחוות דעת מומחים.

קצת היסטוריה

באותם ימים, כאשר האנושות טרם למדה לבנות בתי הון, הם נאלצו להסתתר מפני מזג האוויר הגרוע באבות הטיפוס הפרימיטיביים שלהם, שנבנו מעצמותיהם של בעלי חיים גדולים מכוסים בעורות. עם התפתחות הציוויליזציה הוחלפו עצמות במוטות, עורות - בבד. כך נראו המגיפה האסקימואית, הוויגמות ההודיות, היורטות האסיאתיות - בתי המגורים של שבטים נודדים ואבותיהם של מקלטים לפשתן. היתרונות העיקריים שלהם הם מהירות וקלות הרכבה והתקנה, קומפקטיות בצורה מורכבת ואפשרות הובלה למרחקים ארוכים.

העולם השתנה. אנשים עברו מזמן לדירות בירה, כמעט לא נותרו נוודים, אך מקלטים זמניים קלים מגשם ורוח עדיין מבוקשים. גיאולוגים ואנשי צבא, דייגים וציידים, תיירים ומטפסים אינם יכולים להסתדר בלעדיהם.

מהם האוהלים

התיירות יכולה להיות שונה: טיולים קיצוניים, פעילים וסופי שבוע. לכל סוג יש סוג מקלט משלו. בהתאם לשיטת הפעולה, הם נקראים:

 • קיצוני;
 • מעקב;
 • קֶמפִּינג.

כל אחד מסוגי ה"פיגמות "המודרניים שווה להכיר טוב יותר.

אוהלים קיצוניים

זהו מוצר לתיירות הרים וטיפוס הרים, שני מינים קרובים זה לזה, שהמשותף להם הרבה, אך עדיין שונה.

מעניין! מטפסים כובשים פסגות הרים. מסלולי תיירות הרים מונחים באזורים הרריים גבוהים, עם מעבר חובה של מעברים.

בשני המקרים חובבי האקסטרים יבלו את הלילה בהרים, עם רוחות עזות או טמפרטורות שליליות. בהתאם, הדרישות לאופציות קיצוניות קפדניות:

 1. הבד חייב לעמוד בעומסי שלג ורוח משמעותיים.
 2. המסגרת חייבת להיות חזקה. אם הקשת נשברת בלחץ הרוח, קצוותיה החדים יקרעו את הווילון לגזרים.
 3. חצאית רחבה נדרשת כדי להגן על התושבים מפני חדירת שלג.

מקלטים קיצוניים מחולקים למשלחים ולתקיפה.אם דגמי המשלחת הם עמידים וקלים במיוחד, הרי שלדגמי הסערה צריכים להיות כל התכונות הללו עם הקידומת "אולטרה". לא כל החברות מייצרות מוצרים כאלה, והחומרים והטכנולוגיות המתקדמים ביותר משמשים לייצורם. הוסף כאן את הסימון "למותג" ומתברר כי מוצרים כאלה יעלו הרבה.

אוהלי טרקים

מטרתם לספק תנאים נוחים ללינת לילה בטיולי הליכה וסקי ארוכים, ציד או דיג חורפי. הם נבדלים על ידי הרכבה מהירה, קלילות, יכולת לשמור על חום וסוכך סינטטי עמיד בפני לחות. מסגרת דוראלומין קלת משקל חזקה מספיק, קלת משקל ולא מפחדת מטמפרטורות נמוכות.

מעניין! אחת המשמעויות של המילה האנגלית טרקים היא הליכה.

דגמי קמפינג

מוצרי נוחות מעולים המיועדים לטיולי חוץ ברכב על ידי חברה גדולה. הם מרובי מושבים, עם תקרות גבוהות, פרוזדורים מרווחים וסוככים. למעשה, מדובר בבתי פשתן עם מרפסות וחדרי אחסון לתיקי גב ואביזרים אחרים. חברות של ארבעה או חמישה אנשים מרגישות די נינוחות ב"פיגווימות "כאלה. יש גם אפשרויות מרווחות יותר. החיסרון היחיד שלהם הוא הממדים והמשקל הניכר שלהם בהרכבה. לשאת אותם על הכתפיים שלך זה מעבר לכוחו של מטייל. הם מיועדים למטיילים ברכב.

הבדלים לפי סוג הבנייה

מקלטים מסוימים מסתדרים ללא מסגרת, אחרים פשוט זקוקים לה. בואו ניקח בחשבון את שני הסוגים.

ללא מסגרת

הם ניתנים להרכבה, ישנם מספר סוגים:

 1. גַמלוֹן. הם נפרשים בקלות ביער. בפינות מוצרים כאלה תפרים לולאות, מושחלים דרכם כבלים (חבלים). הם פשוט נמתחים מעל הפינות בין העצים. יהיה קשה יותר להתיישב בערבה. תצטרך מתלים כאן.
 2. היפ-גג. אין מסגרת, אבל יש תמיכה אחת במרכז המחבוא. קצה אחד של הפאנל מחובר לראש העמוד, השני נמתח ומהודק לקרקע בעזרת סכומים. מתברר אוהל.

מסגרת תיל

מבחינת הצורה, החלקים מחולקים לשני סוגים:

 1. חצי כדור. הקשתות המצטלבות יוצרות משטח חצי כדור. העיצוב מתמודד היטב עם לחץ הרוח, אינו דורש שימוש בהימור במהלך ההתקנה, הראה את עצמו בצורה מושלמת בהרים, עם קיבוע החובה שלו עם פלטות סערה.
 2. חצי לחמניות. המסגרת נוצרת על ידי קשתות מקבילות. ה"יורט "הזה נראה יותר כמו האנגר. מהיתרונות - אותו גובה לכל אורכו. ברוח זה מתנהג קצת יותר גרוע מחצי כדור.
 3. הקשתות עשויות אלומיניום, פיברגלס ופלדה. אלומיניום קל משקל משמש בדגמים קיצוניים וסוערים, כאשר משקל נמוך נחשב למאפיין החיובי העיקרי. מסגרות פלדה מבטיחות את קשיחותן של דגימות הקמפינג.

סוכך, מבנהו ותכונותיו

האלמנט החשוב ביותר במבנה. זה תלוי באיכויות שלו עד כמה תיירים ירגישו נוחים מתחתיו. יכול להיות יחיד, כפול או משולש.

שכבה אחת

קל משקל, מורכב קומפקטי, עמיד למים. צרה אחת - "לא נושמת." בד עבה אינו מאפשר לחות לעבור בו. ללא יציאה, הוא מתעבה על המשטח הפנימי, זורם מטה ומצטבר על הרצפה. חפצים אישיים, שקי שינה ובגדים הופכים לחים. אין צורך לדבר על שום נוחות. שכבה אחת אינה האופציה הטובה ביותר, אינה פופולרית בקרב תיירים מנוסים.

שכבה כפולה

פיתרון גאוני לבעיית ניקוז הקונדנסט הוא סוכך דו שכבתי. זה כמו שני אוהלים, אחד בשני. אזור המגורים עשוי מבד נושם המאפשר לעבור אדי מים ומאפשרים לו להצטבר בחלק הפנימי של האוהל החיצוני. לחות אינה נכנסת לתא המגורים, בתנאי שהפער בין השכבות הוא כ -10 ס"מ. פלוס נוסף של המקלט הדו שכבתי הוא בידוד תרמי משופר.

שלוש שכבות

גרסה דו-שכבתית משופרת עם בידוד נשלף. עם כל התכונות החיוביות של מקלט דו-שכבתי, יש לו מאפייני בידוד תרמי גבוהים עוד יותר.בעת שימוש בכיריים מיוחדות, בתוך המקלט התלת שכבתי, תוכלו לשמור על טמפרטורה נוחה (עד + 18 מעלות צלזיוס), גם אם בחוץ - 30 מעלות צלזיוס. יתר על כן, הוא אטום לרוח.

אלמנטים נוספים באוהל

פתחי אוורור

מסופק על הכיפה והקירות. מיועד להחלפת אוויר ומלחמה בעיבוי. כדי לא לכלול אפשרות של חדירת משקעים דרך חורי האוורור, הם מכוסים מבחוץ בשסתומי סקוטש או רוכסנים.

חצאית

זהו פס רחב לאורך הקצה התחתון של המבנה. במצב המורחב, הוא מקביל לרצפה. יכול להיות ניתק או נתפר. אבקת שלג או עמוסה באבנים, היא מגנה בנוסף על החדר מפני חדירת שלג ורוח נושבת.

טמבור

חלל מוגן ליד הכניסה למגורי המגורים. משמש לאחסון דברים ונעליים. במזג אוויר סוער, תוכלו לבשל או לחמם אוכל על תנור הגז.

אפשרויות עונתיות

קַיִץ

דגמים דו-שכבתיים שחלקם החי עשוי מבד המאפשר מעבר אוויר היטב או באופן כללי מכילה נגד יתושים. ניתן להרים את הסוכך מעל פני הקרקע כדי לספק אוורור יציב ביום קיץ חם.

שלוש עונות

הם מגנים היטב מפני גשמים עזים ורוחות קרות. הם חמים יותר מקיצים, מכיוון שהחלק החי עשוי מבד צפוף.

כל העונה

מיועד ל -4 עונות. חם ועמיד בפני רוח עם מסגרת מחוזקת, סוכך מבד עמיד למים צפוף, חצאית ופלטה סערה. פופולרי בקרב מטפסים וחובבי תיירות הרים. מתאים לדוג בחורף.

חומר לאוהלים

הבד של "wigwam" מודרני חייב להיות בעל תכונות מגן רבות, ובעיקר להיות דוחה מים וצפוף מספיק בכדי להגן על התושבים מפני רוח, גשם ושלג. עבור דגמים קיצוניים וכל עונות השנה, תנאי הכרחי חייב להיות עמיד בפני כפור, עמידות לאור השמש. בדים נושמים הם תמיד החומר לתא המגורים. אין כל כך הרבה חומרים עם המאפיינים הרשומים. כדאי לשקול אותם בפירוט.

מונקו

ספוג פוליאוריטן, דוחה מים, הגנה מצוינת מפני גשם ורוח. מכינים ממנו סוככים.

אוקספורד

מאחורי השם היפה מסתתר החומר שהושג באמצעות שטיח חוטים. החוטים עצמם יכולים להיות פוליאסטר או ניילון. עמיד ועמיד בפני לחות, האופציה הפופולרית ביותר כיום.

טפטה

בד המתקבל באריגה רגילה של חוטי פוליאסטר, עמיד בפני UV, אינו מתכווץ. זה נקרא לפעמים משי פוליאסטר. כדי להעניק לו כוח מיוחד, חוטים מחזקים שזורים בבסיס. החומר המחוזק נקרא RipStop. יתרון נוסף של טפטה הוא מחירו הנמוך.

חָשׁוּב! אין לבלבל בין RipStop לבין בד. זוהי שיטת אריגה להשגת בדים חזקים ומחוזקים במיוחד.

סוככי חוץ עשויים פוליאסטר או PL RipStop. הנפוץ ביותר של ניילון RipStop משמש לתאים פנימיים.

בּרֶזֶנט

חבר ותיק, חומר העשוי מחוטים טבעיים של פשתן, כותנה או יוטה (אפשר שילובים). כולל עמידות גבוהה ועמידות בפני בלאי, נושם, עמיד למים וזול. ספוג בתרכובות מיוחדות, הוא דוחה מים, חסין אש ואינו נרקב. תלוי בהספגה, יש לו צבע שונה, מירוק (עמיד למים) לצהוב, כתום או אדום לבנים (חסין אש). משמש לרוב בצבא.

מפרט בד

בעת בחירת אוהל, עליך לדעת כמה פרמטרים של החומר ואת ייעודם.

כוח

נמדד ב- SES, מסומן על ידי D. ליתר דיוק, זוהי יחידה של צפיפות שטח. ככל שהבד צפוף יותר, כך עוצמת המתיחה שלו גבוהה יותר.

על פתק! צפיפות היא מספר חוטי האריגה והעיוות ב 10 מ"ר בד.

עמיד במים

בנוסף, יכולתו לשמור על עמידות במים או במים תלויה בצפיפות הבד. יחידת המדידה היא מילימטרים של עמוד מים. מוצר העמיד בלחץ של 3000 מ"מ רוחב. ועוד נחשב למים.כדי להגדיל את הפרמטר, הבדים מכוסים בחומרים דוחים מים:

 1. פוליאוריטן (PU).
 2. כסף. הציפוי בצבע הכסף מעניק לחומר יכולת עמידה בחשיפה לאור השמש והוא דוחה מים.
 3. WR. ציפוי מיוחד המשפר את התכונות הדוחות מים.
 4. PVC. ציפוי PVC לאיטום 100%.

קריטריונים לבחירת אוהלים

בואו ניקח בחשבון כמה פרמטרים, תוך הקפדה על הקונה שיעשה את הבחירה הנכונה.

קיבולת

אם יוצאים לטיול משותף, עדיף לקחת אפשרות משולשת. ההבדל בעלויות הוא קטן, אך הוא לא צפוף. תיירים קרוא וכתוב תמיד בוחרים אפשרות עם קיבולת השווה למספר האנשים בחברה + 1.

צורת האוהל

המיספרה

המקלט הקטן ביותר. לא מתאים לקמפינג, אלא יותר לטרקים או למוצרי אקסטרים. חצי הכדור עמיד יותר בפני עומס רוח, סוג זה של מקלט פופולרי במיוחד בקרב מטפסים ותיירי הרים.

קוּבִּיָה

צורה פופולרית במיוחד בקרב חובבי דיג בחורף. קוביות קומפקטיות כמעט באותו הגובה על פני השטח כולו נוחות למדי. יש יצרנים שמשלימים את אוהליהם עם רצפה נשלפת עם חורי חורים מוכנים. הודות לתכונות העיצוב של המסגרת, הקוביה מהירה מאוד להתקנה וקלה לקיפול. זה קל מאוד וקומפקטי כאשר הוא מקופל.

חצי רול

זוהי אפשרות למי שאוהב טיולים ארוכי טווח. גובה מרווח וקבוע, עם פרוזדורים וסוככים, הם יספקו תנאי מחיה נוחים למדי גם למשפחה גדולה.

מִסגֶרֶת

זה הבסיס של כל אוהל (למעט ללא מסגרת). לכן, כדאי לבחור במוצרים עמידים, לא מאכלים וקל משקל, במיוחד כשמדובר בבחירת טרקים או סוג אקסטרים. הפיתרון האופטימלי יהיה מסגרת פנימית המוגנת מפני משקעים ועיבוי בעזרת בד. האפשרות הטובה ביותר לחומר המסגרת נחשבת לסגסוגת אלומיניום, שהיא קלה, עמידה ואינה מחלידה.

זמן התקנה ופירוק

הכל יכול לקרות בטיול. סערה או גשם פתאומי יגרמו לצרות רבות. במקרה זה, האפשרות הטובה ביותר היא זו שניתן להתקין במהירות רבה. כאן, מלכתחילה מודלים כיפתיים עם מנגנון מטריה, שנפתחים בתנועת יד אחת, כמו מטריה. מוצרים מסוג קוביות מותקנים כמעט באותה מהירות. אתרי הקמפינג ייקח קצת יותר זמן.

היצרנים המובילים

תיירות משפחתית והרפתקאות פופולרית בכל רחבי העולם והביקוש לאוהלים גדול. ישנם לא מעט יצרנים של ציוד איכותי באירופה, אסיה וארה"ב. בואו נכיר כמה מהם:

 1. טלברג. חברה גרמנית. המוצרים העיקריים הם ציוד קמפינג. האיכות גבוהה באופן מסורתי, גם המחירים.
 2. לאניו. חברה סינית מייצרת מקלטים זולים באיכות טובה.
 3. גרינל. אירלנד. דגמים פופולריים של המותג מבוקשים מאוד בקרב חובבי טיולים משפחתיים, דיג בחורף, אוהבי אקסטרים. גרינל מייצג עמידות, נוחות ונוחות.
 4. נורפין. לטביה. החברה החלה את פעילותה בתפירת בגדים לפעילויות חוץ. כיום הפופולריות של דגמי נורפין גוברת באירופה ומחוצה לה.
 5. צָרוּד. הרפובליקה הצ'כית. הבנייה המקורית והעיצוב המסוגנן של מוצרי החברה הפכו את המותג לאחד המוכרים והביקושים במזרח אירופה.
 6. אלכסיקה. ארה"ב. החברה מייצרת מוצרים בשמה שלה. מותג הבת שלה KSL ידוע מאוד. מגוון הציוד לבילוי משפחתי ותיירות אקסטרים.
 7. לולאה. יצרן ציוד צ'מפינג צ'כי. מוצרים באיכות אירופאית במחיר משתלם.
 8. עַצמָאִי. מותג רוסי שצובר פופולריות בארצנו ומחוצה לה. מוצרי החברה הם בעלי פתרונות עיצוב איכותיים ומעניינים.
 9. מאראבוט. פּוֹלִין. יצרן מקלטים ומחנאות אקסטרים איכותיים. היא הייתה מהראשונות ששלטו בייצור דגמי איגלו עם מסגרת אוטומטית, וסיפקה מהירות התקנה תוך 50 שניות.
 10. לוֹטוּס. רוּסִיָה.החברה מייצרת מוצרים בעלי יכולות ועונות שונות לכל סוגי התיירות.

זו לא רשימה מלאה של יצרנים ידועים. איזה חברה עדיף לקנות את המוצר הוא בסופו של דבר על ידי הקונה. מומלץ להקשיב לעצות ולהמלצות של תיירים מנוסים. לפני הקנייה, עליך ללמוד היטב את תיאור המוצר, מאפייניו, לנווט במחיר. אתה לא צריך לרדוף אחר מוצרים חדשים. הם תמיד יקרים יותר. הציוד, שהיה חידוש לפני שנתיים-שלוש, זול כעת בהרבה, מבלי לאבד את איכויות הצרכנות שלו.

דירוג אוהלים איכותיים לשהייה נוחה

10 Lanyu LY-1699

חברת Lanyu הסינית מייצרת דגמי תקציב. LY-1699 - אפשרות לקמפינג ל -4 אנשים. המקלט לשני חדרים עם מסגרת חיצונית מוגן על ידי סוכך עמיד למים עם תפרים מוקלטים, המספק לינה יבשה בגשם השוטף. החלון והכניסה מוגנים בכילה נגד יתושים. היצרן בחר בחומר פוליאסטר, החלק התחתון עשוי מניילון אוקספורד, צפיפות פני השטח 150 ד ', צלעות המסגרת הן פיברגלס.

פרוזדור גדול ממוקם בין המגורים ומצויד בסככה. כאן תוכלו לארגן רהיטי קמפינג ולהכין אוכל במזג אוויר סוער. גובה המקלט מאפשר לך ללכת בגובה מלא. המחיר הממוצע של המוצר הוא 4620 רובל.

Lanyu LY-1699

יתרונות:

 • הַרוָחָה;
 • שני מגורי מגורים;
 • גובה 220 ס"מ;
 • נוכחות של כיסים פנימיים וכבלי סערה.

חסרונות:

 • משקל 7.7 ק"ג;
 • אין רצפה בפרוזדור.

9 חניך קנדי ​​קריבו 3

מקלט טרקים לשלושה מטיילים של יצרן קנדי. יש תא מגורים אחד, מול הכניסה הראשית יש אולם פרוזדור. יש יציאה שנייה, שני שסתומי אוורור, כיסים פנימיים. כניסות וחלונות מוגנים בכילה נגד יתושים. עמידות למים של המוצר ב- 6000 מ"מ רוחב, מאפשרת לעמוד במקלחת בכל זמן. תפרים מודבקים איכותיים מונעים את האפשרות המעטה ביותר לחדירת לחות לתא המגורים. חומר הסוכך, התא הפנימי והתחתון הוא פוליאסטר עם הספגה עקשן. המסגרת הפנימית עשויה פיברגלס. תא המגורים במידות 210x200x130 מאפשר לשלושה תיירים להתארח בנוחות. משקל המוצר הוא 4.3 ק"ג. המחיר הממוצע הוא 7,690 רובל.

חניך קנדי ​​קריבו 3

יתרונות:

 • קַל;
 • נוֹחַ;
 • לא נרטב;
 • עמיד לרוח;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

8 Talberg Bouard 2Pro

חברת טלברג הגרמנית מיוצגת בסקירתנו על ידי מודל Bouard 2Pro. המוצר ממוקם כמכשיר מעקב, אך יש לו את כל המאפיינים של קיצון. מדובר באוהל דו שכבתי עם מסגרת פנימית העשויה מקשתות אלומיניום. צורתו הכדורית של המבנה, נוכחותה של חצאית מגן, עמידות גבוהה בפני מים (7000 מ"מ לספירה), מאפשרים להשתמש בה כמקלט אמין מפני מזג אוויר גרוע עבור מטפסים וחובבי תיירות הרים. תא מגורים וחומר רצפה - פוליאסטר. המעטפת החיצונית עשויה מפוליאסטר מחוזק RipStop 190T / 80D. Bouard 2Pro מיועד לשני תיירים. מצויד בשני פרוזדורים וכניסות, שוקל 2.8 ק"ג בלבד. המחיר הממוצע הוא 8392 רובל.

טלברג בוארד 2 פרו

יתרונות:

 • עמיד בפני רוחות סוערות;
 • לעמוד בגשמים עזים;
 • כיסים פנימיים נוחים;
 • תמורה מצוינת לכסף ואיכות.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

7 Norfin Bream 3

טרק מחצית רולדה של שלושה מושבים עם מסגרת פיברגלס פנימית. כיסוי חיצוני עשוי פוליאסטר ריפסטופ ספוג פוליאוריטן ועמידות במים 4000 מ"מ רוחב. יגן על התושבים מכל גשם. תחתון עמיד למים עשוי פוליאסטר אוקספורד עם אותה הספגה, בעל עמידות במים של לפחות 7000 מ"מ רוחב. כל התפרים מרותכים. הדגם מצויד בשלוש כניסות, אולם פרוזדור וחלונות אוורור. כל הפתחים מוגנים בכילה נגד יתושים. לנוחיותם של התיירים, הקירות הפנימיים מצוידים בכיסים ותושבת לתליית פנס. לתא הפנימי מידות 215x180 וגובה 125 ס"מ. כשהוא מקופל הוא קומפקטי למדי, 65x19 ס"מ ומשקלו 6 ק"ג. המחיר הממוצע הוא 9,900 רובל.

Norfin Bream 3

יתרונות:

 • חוזק ואמינות;
 • אטימות;
 • שלוש כניסות;
 • פרוזדור מרווח עם תחתית.

חסרונות:

 • משקל גדול לדגם המעקב;
 • גובה נמוך.

6 גרינל לימריק + 4

טרק אוהל של 4 אנשים בייצור אירי. מקלט פוליאסטר דו שכבתי עם תחתית ברזנט. קשתות המסגרת הן פיברגלס. עמידות במים ברמה של 3000 מ"מ רוחב. ותפרים מוקלטים יגן על התיירים באופן אמין מפני גשמים ממושכים. יש תא פנימי אחד, אך ישנם שני פרוזדורים לאחסון חפצים אישיים ושתי כניסות. חלונות אוורור מספקים אוורור טוב. כדי לשמור על יציבות, הדגם מצויד בסדי סערה. מחיר ממוצע: 9990 רובל.

גרינל לימריק + 4

יתרונות:

 • קיבולת גדולה;
 • ציפוי עמיד למים;
 • תחתון עמיד למים.

חסרונות:

 • חדר אחד;
 • מחיר גבוה.

5 האסקי ברטון 2-3

אוהל טרקים בשכבה כפולה לשהייה נוחה של שניים ושלושה אנשים. מיוצר על ידי חברת האסקי הצ'כית הנודעת. סוג בניה - חצי כדור. תא פנימי מניילון מכוסה ברזנט פוליאסטר. קשתות המסגרת הפנימית הם פיברגלס. נוחות נוספת מספקים שני פרוזדורים מרווחים. עמידות במים לא פחות מ 3000 מ"מ רוחב. מספיק כדי להגן מפני הגשם השוטף. תחתון עם עמידות במים 6000 מ"מ רוחב. כמעט עמיד למים. התפרים מודבקים. במזג אוויר חם, ניתן להשתמש בחלונות אוורור כדי לאוורר את החדר היטב. המרחב הפנימי מוגבל במידות 220x220, גובה 115 ס"מ. כשהוא מורכב הוא קומפקטי מאוד ומשקלו 3.4 ק"ג בלבד. זה עולה בממוצע 10,800 רובל.

האסקי ברטון 2-3

יתרונות:

 • סוכך עמיד למים;
 • תחתון עמיד למים;
 • אוורור טוב.

חסרונות:

 • התפרים של חלק הכיפה אינם מודבקים מספיק, עם גשם כבד יש דליפות קטנות באולם הפרוזדור;
 • גובה החדר נמוך.

4 KSL רובר 4

אוהל קמפינג בן ארבעה אנשים דו שכבתי של יצרן אמריקאי מפורסם. המבנה כיפה עם מסגרת חיצונית העשויה מקשתות פיברגלס. ברזנט פוליאסטר, תא פנימי - פוליאסטר RipStop מחוזק עם הספגה עמידה באש. מידות החלל הפנימי הן כ -220 ס"מ. משקל (10.2 ק"ג), תואם את דגם הקמפינג. אינדיקטורים לעמידות במים של המעטפת החיצונית והתחתית, בהתאמה, 2500 ו -3000 מ"מ רוחב. זה מספיק כדי שכל המשפחה תתפוס מחסה מהגשם השוטף. יש פרוזדור מרווח לאחסון חפצים אישיים. שתי כניסות נפרדות מספקות נוחות נוספת. המחיר הממוצע הוא 11,119 רובל.

רובר KSL 4

יתרונות:

 • הַרוָחָה;
 • גובה נוח;
 • פשטות ומהירות ההתקנה.

חסרונות:

 • חדר אחד לכולם;
 • פרוזדור ללא תחתית;
 • משקל גדול.

3 Tramp Brest 6 FG

אוהל קמפינג דו שכבתי של יצרן ציוד קמפינג רוסי.

מעניין! נווד, תורגם מאנגלית - נווד.

דגם Brest 6 FG מבית "Vagabond" הוא ארמון בן שש מושבים עם צורה של חצי גליל. המעטפת החיצונית והתא הפנימי עשויים פוליאסטר עם תפרים מודבקים. החלק התחתון עשוי ברזנט. המסגרת מורכבת מקשתות פיברגלס. החלק המרכזי תפוס על ידי פרוזדור גדול עם חופה. יש חדרים מרווחים מימין ומשמאל לו.

עמידות למים של הסוכך היא 4000 מ"מ רוחב. המשמעות היא שאף גשם אינו נורא עבור הדיירים. לכל חדר חלון צפייה. בנוסף ישנם שני שסתומי אוורור. גובה שני המטרים של החלק המרכזי של המקום מאפשר לך להסתובב ב"בית "מבלי להתכופף. משקל המוצר גם מוצק מאוד - 13.5 ק"ג. המחיר הממוצע של הדגם הוא 14,880 רובל.

Tramp Brest 6 FG

יתרונות:

 • שני חדרים גדולים;
 • סוכך דוחה מים;
 • גובה נוח של המקום;
 • תחתון עמיד למים.

חסרונות:

 • משקל כבד;
 • מחיר גבוה.

2 מגדל גרנד אלכסיקה 4

אוהלי אלכסיקה משלבים אמינות ועמידות של ציוד אקסטרים עם הנוחות והעיצוב הפונקציונלי של קמפינג וטרקים. דגם גרנד טאואר 4 הוא חצי קמפינג עם ארבעה מושבים עם מסגרת פנימית מקשתות פיברגלס. חומר התא הפנימי והסוכך הוא פוליאסטר אוקספורד עם ציפוי פוליאוריטן, המספק עמידות במים ברמה של 4000 מ"מ רוחב. כדי להגדיל פרמטר זה, התפרים מולחמים.פינות מחוזקות, חצאית אטומה לרוח וסדי סערה מביאים את מוצר הקמפינג לקיצוניות.

נוחות מוגברת מסופקת על ידי שני פרוזדורים מרווחים ושלוש כניסות, חלונות תצפית וכילות נגד יתושים. תא המגורים, 220X260 ס"מ, מצויד במספר גדול של כיסים ורשת מזוודות מתחת לכיפה. גובה החדר בגובה 178 ס"מ די נוח. יש מקום רב לשולחן וכיסאות ליד אזור השינה. במזג אוויר סוער, תוכלו לבשל ולאכול כאן. מחיר ממוצע: 23359 רובל.

מגדל אלכסיקה גרנד 4

יתרונות:

 • מְרוּוָח;
 • "חדר הלבשה" גדול;
 • כיסים רבים;
 • עמידות מעולה בפני רוח ולחות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

1 מאבריק בלקסטון

דגם בלקסטון של המותג הרוסי מאבריק מקבל את ביקורות הלקוחות הטובות ביותר. "בית" קמפינג בן חמישה מושבים בצורת גליל חצי, עם מסגרת חיצונית, אולם פרווה וסככה. הסוכך והתא הפנימי עשויים פוליאסטר טפטה ספוג פוליאוריטן, התחתון הוא פוליאסטר אוקספורד. עמידות לחות 3000 מ"מ. c.c. מאפשר לך להמתין בשלווה כל מזג אוויר גרוע במקלט כזה. קשתות Dyrapolovye בקוטר 12.7 מ"מ, מעניקות למבנה חוזק נוסף. 28 שומרי סערה מבטיחים את יציבות המבנה גם ברוחות הוריקן.

הממדים של "חדר השינה" הם 2.4x3.0 מטר. יש טמבור אחד, אבל מרווח מאוד - 3.0x3.0 מטר. כאן תוכלו לארגן מטבח-פינת אוכל לחמישה, עם ריהוט וכיריים גז. הנפח הפנימי של המבנה הוא 26 מ"ק ומשקלו 26 ק"ג. בחירה מצוינת עבור חברה גדולה ומחנה בסיס של תיירים אוטומטיים. המחיר הממוצע הוא 73,700 רובל.

מאבריק בלקסטון

יתרונות:

 • חומרים איכותיים;
 • קשתות Durapole עמידות וקלות משקל;
 • יכולת מרשימה;
 • עמידות לחות גבוהה;
 • עמידות לרוח.

חסרונות:

 • מחיר גבוה מאוד.

הבחירה באוהל למנוחה היא עסק רציני וקשה, לאור המגוון הרחב ומספר עצום של יצרנים. עורכי האתר מקווים כי סקירתנו תגיד לחובבי פעילויות בחיק הטבע כיצד לבחור באפשרות המתאימה ולא לטעות בבחירתם.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *