מבערי הגז הטובים ביותר לשנת 2020

0

מי שהיה אי פעם בטיול זוכר איך אחרי טיול ארוך, במיוחד במזג אוויר גרוע, קשה להכין מדורה לבישול. אתה צריך ללכת על ענפים, להדליק אש, שיכולה להיות קשה בגשם, ורק אז להתחיל לבשל אוכל. וזאת, שלא לדבר על העובדה שאולי אין עצי הסקה כלל, או שהם כל כך לחים שהם לא נשרפים. או שמגרש החניה כל כך קצר שאין זמן לחפש עצים להסקה ולעסוק בשריפה.

מבער גז יעזור לפתור את כל הבעיות שלעיל. הבישול עליו מהיר יותר מאשר באש פתוחה, אתה כבר לא תלוי בדלק, כי זה תמיד איתך. בפארקים לאומיים ישנם מקומות רבים בהם אסור לאסוף עצים ולהכין שריפות - גם כאן מבער יעזור.

נותר רק לבחור את זה על פי הצרכים והדרישות שלך.
עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של מבערי התיירות הטובים ביותר בגז לשנת 2020.

איזה סוג של מבערי גז לתיירים יש?

טיולים שונים. לצאת ברכב לאגם ולקמפינג זה דבר אחד. הליכה על שטח מחוספס מתחת לתרמיל או טיפוס על הרים היא אחרת. במקרה הראשון, המשקל של ציוד האש כמעט לא משנה, זה לא צריך להישא על עצמך. במעברים קשים וארוכים, שבהם אפילו חלקים יומיים מחושבים לפי גרם, המשקל והמידות הופכים להיות מכריעים. איזה סוג של מבערים יש?

למדוד

 • לקמפינג.

עם מבער אחד או יותר, למראה הם דומים במקצת לתנור גז קטן. מתאים לקבוצה קטנה. בשל גודלם, הם אינם נוחים לטיולים.

 • תייר קומפקטי.

הם תופסים מעט מקום. בתורם, הם מחולקים לפי גודל לעוצמה, וקטנה, לבישול, כתוב ל 2-3 אנשים. הכוח נמדד בקילוואט. לקבוצה של אדם אחד או שניים, מספיק - 1.5 - 2.6 קילוואט. עבור קבוצה של 3-5 תיירים, ההספק חייב להיות לפחות 2.8 קילוואט. מבחינה מבנית, ההבדל בכוח מתממש בשל גודל המבער וקוטר החורים שלו.

לדגמים רבי עוצמה יש מבער גדול, בקוטר 5-7 ס"מ והקרנות רחבות כך שתוכלו לשים כלים גדולים. בהתאם, ההספק גבוה פי כמה וצריכת הדלק.

 • מערכות בישול.

מערכות בישול בולטות בשורה זו. החלוצה בהפקתם הייתה חברת JetBoil. המערכת היא מבער עם רדיאטור מובנה, בו זמנית מהווה הגנה מפני רוח, אליה ניתן לחבר צלחות טיטניום או אלומיניום כשמעליו מכסה ניאופרן. עיצוב זה מאפשר לכם לבשל או לחמם מים ברוח חזקה, בתנועה ואפילו בדרכים, אם אתם מהדקים גליל בנפח קטן.
באופן כללי, הציוד התגלה כחסכוני בגלל השימוש ברדיאטור ובמתכות קלות בייצור כלים. הכלים עשויים אלומיניום, ובדגמים בלעדיים - מטיטניום.

לא בלי חסרונות - תצטרכו להשתמש רק במנות ממותגות. בסירים ומחבתות רגילות אין מחברים הנצמדים למבער.למרות נוכחותם של כל מיני מתאמים, הם אינם פועלים בצורה יעילה כמו זו הקניינית.

החיסרון השני הוא העלות הגבוהה של המערכת. זה יקר פי 2-3 מציוד קונבנציונאלי. ניתן לקנות כלים בנפרד, ליצרן יש מגוון גדול, בין מחבתות לסירים בגדלים שונים. אבל העלות שלהם גבוהה פי 3-5 בהשוואה לכלי קמפינג רגילים.

לפי סוג בלוני הגז המשמשים

מוּשׁחָל. גלילי הברגה נמוכים יותר, עם בסיס רחב, ההופך את המבנה ליציב - כאשר הגליל מתפתל, המבער ניצב בבטחה על הקרקע. בנוסף, ניתן למלא מערכות הברגה, ואף לשפוך גז מגליל אחד למשנהו. (לא מומלץ על ידי יצרני ציוד, אך משתמשים בו בכל מקום בקרב תיירים. ישנם מצבים בהם קבוצה גדולה זקוקה לאספקה ​​של 5-6 ק"ג דלק, ואין חנויות תיירות בקרבת מקום. יש לתדלק גלילים ממכולות ביתיות דרך מתאמים).

קולט. הם משמשים לעתים קרובות יותר בציוד תקציבי. חַד פַּעֲמִי. מוארכים יותר (ניתן להשוות למטהר אוויר רגיל)

במידת הצורך, תוכלו לרכוש מתאם מסוג סוג אחר לתושבת. קל יותר למצוא מתאם מחוט לקולט במכירה, אם כי אם תחפש ב- AliExpress, תוכל למצוא גרסאות אקזוטיות של מתאמים, ואת המבערים עצמם. בואו נעזוב את מצבת המוכרים את שאלת האיכות והאמינות שלהם. רק זכרו את התמורה למחיר. אם המחיר נמוך פי 2-3 מאשר בחנויות הרוסיות, המשמעות היא שהמוכר חסך בחומר, או סיפק רכיבים זולים.

על פי אפשרות הרכבת הצילינדר

 • עם צינור.

מערכת דומה משמשת לעתים קרובות עם מיכלי דלק מסוג קולט, בגלל צורתם - נוח יותר לשים את הגליל לידו. אם עליכם לבשל בחוץ בטמפרטורות נמוכות, ניתן להכניס את הפחית לכפפה או לתרמיל בכדי לשמור על חום. הדבר העיקרי שיש לזכור במקרה זה הוא שחיבור הצינור לצילינדר חייב להישאר בחוץ כדי למנוע הצטברות גז.

המבער מוברג על הגליל.

מבנים אלה, בתורם, מחולקים לשני סוגים: הגליל מותקן אנכית, צורף אליו צורב. סידור זה אופייני למחסניות הברגה - הן רחבות יותר בבסיס ויציבות יותר. ולציוד עם מחבר קולט, ההר מסופק בצד, מיכל הגז מותקן אופקית.

אביזרים למבערי גז לתיירים

יש כמה דברים קטנים שיכולים להפוך את השימוש בציוד הגז שלך ליעיל וקל יותר. הם בדרך כלל לא כלולים בתצורה הסטנדרטית, כך שתצטרך לקנות בנוסף.

מָגֵן רוֹחַ

אנו ממליצים לך לרכוש אותו בהחלט. כמעט תמיד, אלא אם כן אתה מבשל בתוך הבית, הרוח נושבת על להבת המבער. עלינו להגדיל את אספקת הדלק, ועם משבים חזקים, האש יכולה לכבות לגמרי.

השמשה הקדמית פותרת בעיה זו. לפי תכנון, מדובר בכמה לוחות מתכת ארוכים המחוברים לאורך הצד הארוך עם מוט פלדה. החיבור נראה כמו ציר. כשהוא מורכב, המסך מתקפל כמו אקורדיון ולא תופס מקום רב. אם אתה צריך להשתמש בו, הלוחות מונחים ומותקנים סביב המבער והכלים, ויוצרים מחסום לרוח ומשקפים חום.

ישנם דגמים עם שמשה קדמית מובנית במבצע. יריעות מתכת מסודרות בעלי כותרת סביב המבער ויוצרות קערה המגנה על הלהבה. עם זאת, לעיצוב זה יש מספר חסרונות - ראשית, מידות הציוד גדלות, ושנית, יעילות המסך נמוכה מזו של נשלף המותקן סביבו, שכן המבער ממוקם באותה מפלס עם הקצה העליון של המסך. שלישית, בדרך כלל מדובר בדגמים של מותגים זולים עם איכות מפוקפקת של חומרים וביצוע.

מעמד לבקבוקי גז

תוספת שימושית שלא כולם יודעים עליה. עם זאת, הדבר הקטן הזה עוזר לך נהדר אם אתה צריך להתקין ציוד על משטח לא אחיד.
זהו מבנה מתקפל של שלוש רגליים עם חריצים לסוגים נפוצים של מיכלי גז. קוטר בסיס גלילי קולט - 65 מ"מ, גלילי הברגה - 117 מ"מ.

צלעות הבלון מוחדרות לחריצים במאמץ מסוים. זה מגדיל את שטח הנושא ומגביר את היציבות. ניתן לקנות סטנדים בחנויות מתמחות או באינטרנט, למשל באליאקספרס.

בקבוק גז חילוף

משקלם הסטנדרטי הוא 220 גרם. - עבור קולט, 230 ו -450 גרם. - להשחלה. מקובל באופן כללי כי 220 גרם. דלק מספיק לקבוצה של שלושה תיירים למשך יום אחד, תוך התחשבות בשלוש ארוחות ביום. זהו ערך ממוצע ועשוי להשתנות בהתאם לספק הציוד, לטמפרטורה ולגורמים אחרים. מומלץ להחזיק טנק קטן במלאי כדי להימנע מהישארות על המסלול ללא אפשרות לחמם ולהכין אוכל, ובמקרה חירום.

כיסוי לבקבוק גז

אחד החסרונות של ציוד הגז הוא חוסר היציבות שלו בעבודה בקור. בואו נתעכב קצת יותר על הרכב הגז. זה רב רכיבים. מורכב מפרופן, בוטאן ואיזובוטאן בפרופורציות שונות.

יחס התערובת הקלאסי הוא 30% פרופאן, 70% בוטאן או 20% פרופאן, 80% בוטאן. מיוצרים גם תערובות גז ביחס שונה.

אם אתם מתכננים להשתמש במבער בטמפרטורות נמוכות, עדיף לקחת גליל עם תכולת פרופאן מוגברת, לפחות 50%, ותוספת של איזופרופאן.
אחוז וסוג הגז מסומנים תמיד במחסנית.
היצרנים מסמנים צילינדרים לשימוש בחורף באמצעות פיקטורוג פתית שלג או כיתוב מתאים.

יש תערובת של 100% פרופאן. מבערי פרופאן טהורים מסוגלים לפעול בטמפרטורות של עד -40 מעלות צלזיוס. עם זאת, זה אקזוטי למדי, מכיוון שהגז נוזל בלחץ גבוה ונדרשים מיכלים חסונים עם קירות עבים לאחסון.

אם אתם מתכננים להשתמש במבער בטמפרטורות מתחת לאפס, קנו תערובת גז חורפית, טלטלו את המחסנית בכוח כמה פעמים, אם אפשר, חממו אותה. אם החיבור הוא צינור, ניתן להסתיר את הגליל בתוך כפפה או מכסה כדי שיתקרר פחות.

כלי בישול

לתיירים ולמטיילים יש דרישות משלהם למאכלים. המיקוד כאן הוא על קלילות וקומפקטיות. טוב אם הפריטים יקוננו זה בזה מבלי לתפוס מקום נוסף. סירים, מחבתות או קומקומים צריכים להתחמם במהירות כדי להפחית את צריכת הדלק, ולכן הדגמים הפופולאריים מיוצרים מאלומיניום, פלדה דקת דופן, והיקרים והמתקדמים ביותר עשויים טיטניום, שמשקלו הנמוך ביותר. ישנם דגמים עם רדיאטור מובנה בתחתית, המבצע פונקציה כפולה - הגנה מפני רוח, ואחסון חום לחימום מהיר יותר.

מבערי הגז הטובים ביותר לשנת 2020

הדגמים הכלולים בביקורת:

KOVEA KB-0703WU סיר אלפיני רחב8 630 רובל
KOVEA KB-0211G-L Moonwalker כיריים מחנה -44 435 רובל
תנור סולו KOVEA KB-04091538 עמ '
CHINGIZKHAN 333-519845 עמ '
ECOS CS-G01479 עמ '
תיירות MINI-1000 TM-1001 380 רובל
תיירות TULPAN-L TM-450950 רובל

תיירות TULPAN-L TM-450

מודל תקציבי עם הגנת רוח והצתה של פייזו. פופולרי בקרב הקונים, בעיקר בשל מחירו הנמוך. ההספק של 1.75 קילוואט מספיק לבישול עבור חברה של 2-4 אנשים.

תושבת צד למיכל דלק, סוג קולט. יש מקרה להובלה קלה. אנו ממליצים להשתמש בו בדאצ'ה או בטיולי פיקניק, או לטרקים לא פשוטים עד יומיים. לא הבחירה הטובה ביותר לטיול קשה.

תיירות TULPAN-L TM-450

יתרונות:

 • מחיר נמוך;
 • מיגון רוח.

חסרונות:

 • מידות גדולות;
 • משקל גדול לציוד במחלקת תיירים - 665 גרם.
 • העיצוב בעל ארבע הרגליים אינו יציב.

תיירות MINI-1000 TM-100

המקום השישי בדירוג הוא צורב ה- TOURIST. זהו יצרן סיני שנמצא באופן מאסיבי ברחבי רוסיה ברשתות חנויות של סחורות תקציביות.

סוג הצילינדרים המשמש הוא קולט; הם מחוברים למכשיר באמצעות צינור. פרט נחמד היה הדגש על מכשיר השסתום, שלא יאפשר גליל להתגלגל.

כוחו של המכשיר הוא 1.5 קילוואט, זה מספיק כדי לשרת את הצרכים של קבוצה של 2-3 אנשים. המשקל עדיין כבד לדגם ה- Touring - 450 גרם.
ה- TOURIST MINI-1000 מצויד בהצתה של פיזו. נמכר עם מארז פלסטיק.

תיירות MINI-1000 TM-100

יתרונות:

 • הרכבה מרוחקת של הגליל עם צינור;
 • פקק המונע מהמיכל עם הדלק להתהפך ולהתגלגל.

חסרונות:

 • משקל גדול.

ECOS CS-G01

במקום החמישי נמצא מבער הגז הקל ביותר בסקירה זו, משקלו הוא 80 גרם.
חיבור אספקת הדלק מושחל. לצורך הפחתת המשקל, היצרן נטש את ההצתה האוטומטית והפחית את קוטר נחיר המבער. עבור גודל כזה צנוע, ה- ECOS CS-G01 מייצר כוח הגון למדי של 2.6 קילוואט. כדי להקטין את הגודל, הרגליים שעליהן מניחים את הכלים מתקפלות. כשהם מורכבים להובלה, הם קמים וגולשים יחד.

ECOS CS-G01

יתרונות:

 • קל;
 • תושבת גליל מושחלת.

חסרונות:

 • רגליים שבירות, יש לטפל בזהירות.

ג'ינגיס חאן 333-519

המודל מבחינת המאפיינים הטכניים שווה לחלוטין לזה שהיה כבר בדירוג TOURIST TULPAN-L TM-450. לציוד יש יצרן אחד, מפיצים משתמשים בצבעים שונים ומותגים למכירה ברשתות השיווק השונות.

ג'ינגיס חאן 333-519

יתרונות:

 • מחיר נמוך;
 • מיגון רוח.

חסרונות:

 • מידות גדולות;
 • משקל גדול לציוד במחלקת תיירים - 665 גרם.

תנור סולו KOVEA KB-0409

המקום השביעי של הסקירה הוא המבער של המותג הדרום קוריאני. השם KOVEA מוכר לכל חובבי הבילוי והטיולים הקיצוניים. החברה הוקמה בשנת 1982 ומתמחה בציוד גז ומוצרים נלווים. החברה מדורגת במקום הראשון בעולם מבחינת מגוון הדגמים. אידיאולוגיית מפתחים - מודל חדש מדי חודש. מחסניות גז של KOVEA משמשות בכל מבער גז שלישי בעולם.

מבער גז תיירות קומפקטי KOVEA KB-0409 סולו סטאב. סוג כידון - הברגה.

ההספק המוצהר הוא 1.91 קילוואט בצריכת גז של 137 גרם / שעה. הציוד מיועד ל -1-2 מטיילים. לאחסון ושינוע קלים, הרגליים שעליהן מניחים את הכלים מתקפלות. משקל הדגם - 134 גרם.

תנור סולו KOVEA KB-0409

יתרונות:

 • קל;
 • הצתה של פיזו.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

KOVEA KB-0211G-L Moonwalker כיריים מחנה -4

מודל אמין לטיולים בתנאים קיצוניים. עובד על צילינדרים עם חיבור הברגה, המחוברים בצינור. עיצוב המבער הכפול - חורים + רשת מספק להבה אחידה ויציבה ועמידה בפני משבי רוח. הדגם משתמש במערכת חימום מראש של גז - הצינור מורכב משתי שכבות. השכבה הפנימית של חומר מוליכות תרמית גבוהה מובלת אל להבת המבער. הלהבה מחממת את החומר וחלקו הפנימי של הצינור מתחמם. תערובת הגז העוברת דרכה מתחממת. בעת שימוש בטכנולוגיה זו, המכשיר פועל בצורה יציבה יותר בקור, הכוח נשאר קבוע והגז מהגליל מנוצל באופן מלא.

ההספק של הדגם הוא 2 קילוואט, איתו ליטר מים רותח תוך 3 דקות.
משקל 290 גרם, הצתה של פיזו ממוקמת מעט מצינור הצינור כדי להפחית את הסבירות לכוויות.

KOVEA KB-0211G-L Moonwalker כיריים מחנה -4

יתרונות:

 • מערכת חימום מראש בגז;
 • חיבור הליכי אספקת גז.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

KOVEA KB-0703WU סיר אלפיני רחב

את המקום הראשון בדירוג תופס מבער גז מסדרה של מערכות בישול. רעיון שהושאל מ- JetBoil ושוכלל על ידי מהנדסי KOVEA.
מבער גז עם גליל הברגה מחובר לספל של אלומיניום אנודייז עם רדיאטור. כשהוא מורכב, המבנה יוצר מערכת אינטגרלית שבה מיכל הבישול קבוע היטב, אתה יכול אפילו לחמם בו מים תוך כדי תנועה ודרך. כיסוי הניאופרן מספק בידוד תרמי נוסף, ומפחית את זמן הרתיחה תוך הגנה על המשתמש מפני צריבה. המבער מוגן מפני הרוח על ידי לוחות מתכת.

הסיר האלפיני רחב נועד לשימוש אישי, אם כי לספל יכולת קיבולת מספקת לשניים. הערכה כוללת מעמד גלילי נוסף ותיק נשיאת רשת.

משקל מורכב - 535 גרם.

KOVEA KB-0703WU סיר אלפיני רחב

יתרונות:

 • ארגונומיה מתוחכמת;
 • אמינות גבוהה;
 • רתיחה מהירה של מים;
 • מיגון רוח אמין.

חסרונות:

 • קושי בשימוש בכלים אחרים שאינם ממותגים;
 • מחיר ערכה גבוה;
 • העלות הגבוהה של כלי החלפה.

אם יש לך ניסיון עם מבערי גז לתיירים, או שיש לך שאלות והצעות, שתף אותם בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *