ספלי התרמו הטובים ביותר לשנת 2020

0

כמו תרמוס רגיל, המשימה של ספל התרמו היא לשמור על הטמפרטורה, בחורף הם משמשים לתה חם ולקפה, ובקיץ למשקאות צוננים. במבצע תוכלו למצוא מבחר גדול של ספלי תרמו בצורות וחומרי ייצור שונים. כדי להקל על הבחירה של מוצר איכותי שלא ידלוף וימשך זמן רב למדי, צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" הכין עבורכם סקירה של ספלי התרמו הטובים ביותר לשנת 2020.

מה זה?

ככל הנראה, כל אדם נקלע למצב בו, כשהוא מוסח על ידי פתרון של עניין חשוב, הוא שכח לחלוטין את הקפה או התה שנמזג, ואחריו נאלץ לסיים את המשקה המקורר כבר חסר הטעם. בנוסף, רוב האנשים מעדיפים לקחת איתם קפה חם בדרך לעבודה, במיוחד בעונה הקרה. יש כאן 2 אפשרויות: בקר בבית הקפה הקרוב ביותר או לחלוט קפה טבעי בבית. ובמקרה השני, ספל התרמו היפה האהוב עליך יכול לבוא להצלה.

הוא מורכב משני חלקים - הגוף החיצוני והכוס הפנימית, שביניהם קיים פער אוויר. שכבה זו היא שלא מאפשרת לחלחל החום, תוך שמירה על הטמפרטורה הנדרשת של המשקה, וגם מבטלת לחלוטין את האפשרות להישרף.

חומר ייצור

 1. פלסטיק. ספלי תרמו מפלסטיק הם האופציה התקציבית ביותר. מכיוון שהפלסטיק עצמו נחשב לחומר זול, עלות ייצור ספלים כאלה מופחתת משמעותית. זה היתרון היחיד. ביסודו של דבר, לפלסטיק אין הרבה כוח, הוא מגרד במהירות, ולכן, אוחז ספל כזה ביד, לפעמים נראה שהוא יתפרק לחתיכות בכל רגע. יתר על כן, אם הקיר הפנימי מרופד בפלסטיק, שתייה ממנו תהיה מאוד לא בריאה.
 2. קֵרָמִיקָה. ברוב המקרים משתמשים בספלים תרמיים קרמיים בבית. מכיוון שמוצרים כאלה הם בעלי קירות חד, הם לא יכולים להיות מלכתחילה מבחינת המאפיינים התרמיים שלהם. כמו כן, בשל העובדה שקרמיקה היא חומר שביר למדי, היצרנים מבטלים את האינדיקטורים ההרמטיים. הם מסבירים זאת בכך שאיש לא יישא ספל כזה בתיק. כל זה הוא חסרון רציני שאינו מאפשר שימוש במוצר זה ברחוב או בכביש. באשר ליתרונות, ספלי התרמיקה הקרמיים הם בעלי עיצוב יפה, לעתים קרובות הם מיוצרים בדוגמאות שונות וקל לשמור עליהם. גם ללא קירות כפולים, הם שומרים על הטמפרטורה הנדרשת של המשקה יותר מאשר ספלים קונבנציונליים, בזכות המכסה בחלקו העליון.
 3. זכוכית. אפשרות נוספת לספלים תרמיים לשימוש ביתי. למרות העובדה שרוב המוצרים הללו אטומים לחלוטין ומצוידים בקירות כפולים, חוזקם נמוך מאוד. אתה יכול לקחת אותם איתך לדרך, אך בזהירות יתרה, מכיוון שהכוס נוטה להישבר.
 4. פלדת אל - חלד. אחת מאפשרויות הספל התרמו האופטימליות ביותר. בזכות גוף הפלדה בעל הקירות הכפולים, החלל בין הקירות מתמלא בוואקום. זה עוזר להפחית אובדן חום או קור.לפלדה יש ​​כוח מספיק, כך שספל כזה, שנופל לרצפה, לא ישבר. עמידות ומשך שמירת הטמפרטורה מאפשרת להשתמש במוצרים כאלה בכל תנאי: בטיול, ברחוב, בבית או בעבודה.

כיצד לבחור את ספל התרמו הנכון

לאחר שהחלטנו לרכוש ספל עם אפקט תרמו, לעתים קרובות נשאלת השאלה - במה הם נבדלים זה מזה ואיזו היא המתאימה ביותר? קודם כל, עליך להחליט היכן ובאילו נסיבות ישמש אותו. ישנם קריטריונים מסוימים לבחירת מצב הפעלה ספציפי.

 1. לנהגים. במקרה זה, עליכם לתת עדיפות למוצר אותו ניתן להניח בתוך מחזיק הכוסות של הרכב הממוקם ליד ידית ההילוכים. הקריטריון השני שיש לקחת בחשבון בבחירה הוא היכולת להחזיק ספל ביד אחת. מכיוון שהנהג אינו יכול להשתמש בשתי הידיים כדי לפתוח את הכיסוי בזמן הנהיגה, נקודה זו זוכה לתשומת לב מיוחדת. כמו כן, עבור נהגים, מוצרים ללא ידית מיוחדת הם המתאימים ביותר, מה שיאפשר לנהג לקחת בנוחות את הספל בידיו, מבלי להיות מוסח מהכביש. האפשרות הטובה ביותר במקרה זה היא דגמים המצוידים בקרבין או כפתור.
 2. למטיילים. אנשים שמעדיפים ללכת או לנוע בתחבורה ציבורית, כמו גם חובבי טיולים וטיולים ארוכים, בבחירת ספל כזה, מומלץ לשים לב במיוחד לתכונותיו ההרמטיות. כמובן שרוב היצרנים לוקחים בחשבון פרמטר זה, אך לא כל המוצרים מתאימים למצב זה. בנוסף, אפילו מוצר אטום לחלוטין אינו מסוגל להגן באופן מלא על הדברים שבתיק מהתלכלכות ורטוב. לכן, לא מומלץ לשאת ספלים תרמיים עם תפס בשקית, שבכל רגע יכולים לתפוס משהו, וכל הנוזל ישפך. כדי למנוע מטרד כזה, עליך לתת עדיפות למוצרים עם כפתור או תפס.
 3. לטיול קמפינג. חובבי נסיעות יכולים לתת עדיפות לספלים עם קרבין. ניתן לחבר אותם בקלות לתיק גב מבלי לתפוס מקום בפנים. בנוסף, אם אתה רוצה לקחת כמה לגימות מהמשקה האהוב עליך, אתה לא צריך להוריד את התרמיל ולחפש ספל.
 4. לעובדי משרד. אולי נראה לרבים שעובדי משרדים כלל אינם זקוקים לספל תרמו, מכיוון שכולם מסוגלים לקחת ספל רגיל מהבית או להשתמש בכוס חד פעמית. עם זאת, יש כאן כמה ניואנסים. את ספל התרמו ניתן לקחת אתכם לפגישה, משא ומתן עסקי או סתם בצהריים. בנוסף, לא יהיה צורך לדאוג לעובדה שהמשקה עלול להישפך בטעות למקום העבודה, ולהרוס תיעוד חשוב. והכי חשוב, תכולת הספל התרמו תישאר חמה לאורך זמן.
 5. לילדים. לילדים בכל הגילאים, האפשרות הטובה ביותר היא ספלים שאינם נשפכים עם מנעול מיוחד שאחראי על חסימת המוצר. זה מאוד פרקטי ונוח, מכיוון שגם במקרה של נפילה כל הנוזל יישאר בפנים. תוכלו למצוא דגמים עם מסננת שבזכותם תוכלו לשפוך רק מים חמים פנימה, לחלוט תה לאורך הדרך. מכשיר זה מאפשר גם לשמור חלקיקים של משקאות שונים (חתיכות פרי) בתוך המיכל. בנוסף, ישנם דגמים המצוידים בכוס sippy המאפשרת לך לשתות בנהיגה מבלי לחשוש להתיז את בגדיך.

מודל שנבחר כראוי ימלא את חובותיו העיקריות לאורך זמן ולא יאבד מהאיכויות החיצוניות המקוריות שלו. העיקר הוא לבחור מוצר מיצרן ידוע. זה יפחית את הסיכון להיתפס על ידי רמאים ולקנות מוצרים באיכות נמוכה

כללי טיפול

על מנת שספל התרמו שנרכש ישמח את הבעלים לאורך זמן, עליכם לדעת את הכללים הבסיסיים לטיפול בו:

 1. אין להשתמש בחומרי ניקוי המכילים כלור או כימיקלים קשים.
 2. חנות פתוחה כדי למנוע צמיחת חיידקים.
 3. לא מומלץ לכבס במדיח אם הספל התרמו אינו מיועד לכך.
 4. כדי להאריך את חיי השירות, עדיף לשטוף מוצר זה אך ורק ביד, מכיוון ששיטה זו תשתמש בחומרי ניקוי עדינים לשטיפת כלים.

הדרך הבסיסית ביותר לכבס את ספל התרמו היא כדלקמן: הכיור מלא במים ונוספים חומרי ניקוי. מערבבים את המים עד שנוצר קצף ואז פשוט מניחים בו ספל ומכסה כך שהם טובלים לחלוטין בנוזל. השאירו אותו למשך מספר דקות (הזמן תלוי באופי ומידת הלכלוך), ואז טיפלו במשטח עם מטלית רכה או ספוג.

סקירה של ספלי התרמו הטובים ביותר לשנת 2020

לעתים קרובות למדי ישנם מצבים שאתה רוצה לשתות תוך כדי תנועה, וגם פשוט לקחת את זה איתך. נוכחות מכסה צמוד מאפשרת לך להכניס את הספל לתיק מבלי לחשוש מתכולתו להישפך.

אלפקוק עם תוספת סיליקון

זו אופציה נהדרת שתוכלו לקחת איתכם וליהנות ממשקה חם לאורך זמן. חומר הגוף הוא נירוסטה איכותית, ותוספת הסיליקון מאפשרת לכם להניח את הספל בנוחות בידכם. הטכנולוגיה המיוחדת מספקת הגנה אמינה מפני דליפת נוזלים, גם אם הספל מתהפך. מכסה הבורג מצויד בשתייה, מה שמגדיל את שימושיות המוצר.

אלפקוק עם תוספת סיליקון

יתרונות:

 • יחס איכות-איכות אידיאלי;
 • מחיר מקובל;
 • ציפוי תחתון נגד החלקה.

חסרונות:

 • הנפח אינו כפי שהוכרז 400 מ"ל, אלא 300.

Agness Mobile (0.43l)

צורה לא יומרנית ועלות סבירה - כך רוב הקונים מאפיינים את המודל הזה. ספל תרמו עשוי נירוסטה ומעוטר בתוספת סיליקון. המכסה מצויד בכפתור פקק. אפשרות זו תהיה רכישה שימושית ונעימה לכל חובבי הטיולים או סתם שתייה חמה.

Agness Mobile (0.43l)

יתרונות:

 • זול;
 • שמירה על חום עד 6 שעות;
 • רמה גבוהה של כוח.

חסרונות:

 • הסתברות לדליפת נוזלים.

ביוסטל NMT-400

ספל ואקום במחיר סביר שומר על משטר הטמפרטורה הנדרש למשך 8 שעות. זה מתאים גם לגברים וגם לנשים, מכיוון שהסדרה כוללת דגמים בטווח צבעים אוניברסלי - חום ולבן. הקוטר המעשי של הצוואר יוצר סביבת שתייה נוחה, והמשקל הנמוך בהחלט לא יגרום לבעיות בנשיאה. על ידי הרחבת הצורה לתחתית, החום נשמר ונשמר טוב יותר.

ביוסטל NMT-400

יתרונות:

 • מנגנון פתיחה וסגירה נוח;
 • שימור חום עד 8 שעות;
 • ארגונומי.

חסרונות:

 • צבע עלול לרדת עם הזמן;
 • דגמים מסוימים עשויים לדלוף נוזלים.

ארקטי 406-500

בחירה מצוינת עבור דייגים, ציידים ומטיילים. מסוגל לשמור על הטמפרטורה הנדרשת למשך 12 שעות. עשוי פלדה עמידה בפני שחיקה, המבטיחה חיי שירות ארוכים למדי. הוא מגיע עם מסננת מיוחדת המיועדת לנוחות הבישול והמזיגה של תה.

ארקטי 406-500

יתרונות:

 • יש מסננת בישול;
 • שמירה על הטמפרטורה עד 12 שעות;
 • נפח אופטימלי.

חסרונות:

 • מכסה המתכת שעל המכסה יורד.

ספל נסיעות ואקום של LaPlaya

העיצוב הלקוני של ספל תרמו זה בהחלט ימשוך חובבי דברים מסוגננים. הנפח האופטימלי מאפשר לכם ליהנות מהמשקה האהוב עליכם במשך 6 שעות. מצויד במכסה לשחרור מהיר לשימוש קל ונוח. הקירות החיצוניים והפנימיים עשויים נירוסטה. אידיאלי לרוב מחזיקי כוסות הרכב.

ספל נסיעות ואקום של LaPlaya

יתרונות:

 • עיצוב מינימליסטי;
 • קירור איטי של הנוזל;
 • שאר המשקה על המכסה זורם חזרה למיכל לאורך חלול מיוחד.

חסרונות:

 • את הסבירות לגלול את המכסה.

ספל נסיעות EMSA (0.36L)

העיצוב האלגנטי והשילוב המושלם בין פלסטיק, סיליקון ונירוסטה מעניקים לדגם יתרון על פני המתחרים. ציפוי הסיליקון מונע החלקה ביד, ובמידה ונשמט הוא לא יינזק. הודות לתחתית החלקה, ניתן להניח אותה על כל משטח לחלוטין. החור עשוי כך שתוכלו לשתות מהספל מכל צד, והצדדים הגבוהים אחראים לזרימה הדרגתית של נוזלים. חלק הפלדה הפנימי מונע את נספג הריחות הזרים. נוכחותו של המחוון מאפשרת לך לזהות אם המכולה פתוחה וכאשר הוא סגור, הוא משנה צבע מאדום לשחור.

ספל נסיעות EMSA (0.36L)

יתרונות:

 • בטוח למדיח כלים;
 • חומר כיסוי תחתון נגד החלקה;
 • מבחר גדול של לוח צבעים.

חסרונות:

 • יכול להיות שלא מתאים לשימוש ברכב.

תרמוס JNL-352

דגם כמעט חסר משקל וקומפקטי, אשר פופולרי מאוד בשל איכויות הבידוד התרמיות הגבוהות שלו וחומרי הפרימיום. הצורה הייחודית של המכסה מספקת למוצר אטימות אופטימלית וטבעת נעילה נוספת מגנה מפני פתיחה בלתי צפויה. לכן, ניתן להניח בבטחה ספל כזה בתיק מבלי לחשוש מכתימת חפצים אישיים. הקוטר האופטימלי של התחתית מאפשר לך למקם את ספל התרמו בתוך מחזיק הכוס האוטומטי. דגם זה נוח ואמין למדי בתפעול - המכסה נפתח ביד אחת בלחיצת כפתור בלבד.

תרמוס JNL-352

יתרונות:

 • המכסה הפתוח קבוע מבלי להפריע לשתייה;
 • קל;
 • שמירה על חום עד 12 שעות.

חסרונות:

 • לא נמצא

קונטיגו ווסט לופ

הדגם עשוי נירוסטה איכותית. הטכנולוגיות המוגנות בפטנט המשמשות ליצירת ספל תרמו זה מבטיחות נוחות ובטיחות שימוש, כמו גם שמירה ארוכת טווח על טמפרטורת המשקה. הכפתור מוגן מפני לחיצה מקרית, יתר על כן, לאחר שחרורו הוא נעול אוטומטית. כל זה מאפשר לך לשאת בבטחה ספל כזה בתיק שלך, ללא חשש לדליפה מקרית.

קונטיגו ווסט לופ

יתרונות:

 • מתאים לשימוש ברכב;
 • ארגונומי;
 • שמירה על הטמפרטורה הנדרשת במשך 5-7 שעות.

חסרונות:

 • זחילת צבע בטרם עת;
 • התרחשותם של קשיים במהלך הכביסה בגלל ריבוי החלקים

ספל ואקום ביד אחת STANLEY (0.47L)

דגם של מותג ידוע, בו ניתן לחלוט תה או קפה משוחרר. יחד עם זאת, הסבירות להכניס גרגרי תה לפה אינה נכללת לחלוטין, שכן הצורה הנוחה תמנע זאת. החלק החיצוני של הספל מצופה בצבע עמיד בפני חומרי ניקוי שוחקים.

ספל ואקום ביד אחת STANLEY (0.47L)

יתרונות:

 • ציפוי תחתון נגד החלקה;
 • מתקפל, מה שמקל על תהליך הטיפול;
 • רמת בנייה גבוהה.

חסרונות:

 • לא יכול להתאים למחזיק הכוס.

Zojirushi SM-SD36

העיצוב האטרקטיבי והגימור המט מעניקים לדגם הבדל משמעותי מהמתחרים. בשל משקלו הנמוך, הכוס כמעט חסרת משקל. המכסה נפתח בלחיצת אצבע ותפס מיוחד יגן מפני פתיחה פתאומית. זה מאפשר לך להכניס את הספל לתיק שלך ללא סיכון לדליפות. בנוסף, לא נוצר עיבוי מתחת למכסה, מה שמונע לחלוטין את האפשרות לשרוף. ציפוי הטפלון של הבקבוק מבטיח תחזוקה קלה של ניקיון המוצר, ומגוון רחב של צבעים יאפשר לכל אחד לבחור מוצר לפי רצונו.

Zojirushi SM-SD36

יתרונות:

 • עיצוב ייצוגי;
 • קלות פתיחת המכסה;
 • משקל קל וקטנות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

טבלת השוואה

יתכן שלאחר שלמדו את סקירת ספלי התרמו הטובים ביותר, לא כולם הצליחו למצוא את המודל המתאים לעצמם. עזרה בבחירה נכונה וקבלת החלטה נכונה תסייע לטבלה, המציגה השוואה בין ספלים לפי הפרמטרים העיקריים שלהם.

דֶגֶםנפח, lזְמַן
שְׁמִירָה
חום, ח
זְמַן
שְׁמִירָה
קר, ח
גובה, ס"ממשקל, גרםמְמוּצָע
מחיר, לשפשף
אלפקוק עם
סיליקון
לְהַכנִיס
0.46619300500
אגנס נייד 0.436721.5300650
ביוסטל NMT-4000.48818.32701000
ארקטי 406-5000.51212174701500
LaPlaya Vacuum
ספל נסיעות
0.46820.52711500
נסיעות EMSA
ספל (0.36L)
0.3648204101700
תרמוס JNL-3520.351212171703200
קונטיגו ווסט לופ0.47512203502700
סטאנלי קלאסיק וואן
ספל ואקום ידני
0.4777244042300
Zojirushi SM-SD360.366617.51903700

סיכום

זו הייתה סקירה של ספלי התרמו הטובים ביותר בכל המאפיינים, עשויים מחומרים שונים ובעלי מחיר משלהם. אם יש לך ניסיון להשתמש במודלים המוצגים בסקירה זו, שתף את דעתך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *