מדפסות LED הטובות ביותר לשנת 2020

0

יש קונים שמגיעים לחנות ומתחילים לחפש מדפסת דיו או מדפסת לייזר. עם זאת, לא כולם יודעים שיש סוג אחר של מדפסות, שבמקרים מסוימים עוקפות דגמים פופולריים מבחינת מאפיינים טכניים. אך משתמשים בו לעתים רחוקות מאוד ואינו נמצא בשימוש נרחב. עם זאת, זו לא אפשרות כה גרועה והיא תעבוד למשימות רבות. לכן עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של מדפסות הלד הטובות ביותר לשנת 2020.

איך נוצרה הטכנולוגיה הזו?

החברה הראשונה שהמציאה הדפסת לד הייתה קאסיו, הידועה לרבים בזכות שעוני היד שלה. עם זאת, לאחר שהמציאו טכנולוגיה זו, הם לא השתמשו בה והדגמים הראשונים של מדפסות LED שוחררו על ידי חברת OKI היפנית בשנת 1987. לאחר ההצלחה, החליט היצרן לאחד את התוצאות וכעבור שנה הציג בפני העולם דגם צבעוני שעובד על אותו עיקרון. אבל כל התהילה והפופולריות של סוגים כאלה הגיעו לשוק הרוסי רק בשנת 1996, כי בתקופה זו הופיע המשרד הראשון בשטח ברית המועצות לשעבר.

למרבה הצער, בגלל שימוש לרעה במוצר, מכשירי LED אינם נמצאים בשימוש נרחב. מכיוון שהמדפסת נועדה לשימוש פרטי בבית, אך בשל העובדה שהמחשבים חדשים לעם הרוסי, המכשירים נקנו על ידי תאגידים גדולים. שם הם עבדו כמעט 24 שעות בלי לעצור, ולכן התקלות אירעו לעיתים קרובות והיו קטלניות עבור המכשיר. בנוסף, המצב הוחמר על ידי אנשי העסקים עצמם, שבחיפוש אחר רווח העדיפו לקנות לא מחסניות מקוריות, אלא זיופים זולים. מסיבה זו, טכנולוגיית ה- LED איבדה לראשונה מכשירי לייזר.

איך עובד המודל הזה?

גולת הכותרת העיקרית של כל מכשיר הדפסה שעובד בשיטת העברה אלקטרוסטטית יבשה הוא פוטו צילינדר. צדו החיצוני מכוסה בחומר מיוחד המוליך זרם חשמלי. כשמדפיסים מסמך טקסט, האור נופל על כמה מקומות בתוף, מה שגורם לשינוי שלט הפריקה. לדוגמא, דגמי LED מאופיינים בנוכחות של יותר מ 1000 נוריות, המופנות לנקודה אחת וממוקמות לכל אורך המנגנון. התמונה מיושמת על ידי הברקת אלמנט אחד בנקודה מסוימת.

במדפסת תחרותית כל הדיודות יחליפו אחת, אך לייזר, קרןה נעה לאורך נתיב ועוברת בעדשות ומראות שונות. זהו הרגע המובהק ביותר בעבודה, וביכולות טכניות אחרות המכשירים קרובים זה לזה ככל האפשר.

יתרונות מדפסות לד

דגמים מסוג זה מיועדים יותר לבעלים של חדר קטן, מכיוון שהם קומפקטיים יותר בהשוואה לדגמי לייזר. זאת בשל היעדר אופטיקה מורכבת, הממוקמים בדגמי לייזר. בנוסף, לחלק מהאפשרויות עלות נמוכה ואיכות הדפסה גבוהה, אשר יספקו את הסטודנטים שידפיסו את תעודת הלימודים או את עבודתם הקדנצית מספר פעמים. כך שלסוגים מסוימים של מדפסות LED צבעוניות יש משקל של 11 ק"ג עם מידות קטנות: 39x30x23 ס"מ. כאשר משווים בין דגמים באותה קטגוריית מחירים, אך כבר סוגי לייזר, ההבדל יהיה ברור.

בנוסף לממדים, מנגנון הלייזר רגיש יותר לבלאי מכני, כך שחלק מהדגמים הזולים נכשלים, מהר מאוד ואינם משרתים אפילו שנה לאחר תום תקופת האחריות.

כמו כן, המכשירים מוגנים היטב מפני יירוטים ברדיו, מכיוון שכאשר יותר מתריסר דיודות זוהרות, מתרחשת תנודה אלקטרומגנטית.

בגלל היעדר טכנולוגיית עדשות מתוחכמות במדפסת ה- LED, איכות התמונה מהקצוות טובה בהרבה.

חסרונות

הבעיה העיקרית בדורות קודמים ובמדפסות LED מודרניות היא מהירות הדפסה נמוכה. לכן, המכשיר היצרני ביותר יפיק 40 עמודים לדקה בלבד. בעוד לייזרים מסוגלים לייצר מעל 150 עמודים.

בנוסף, חסרון גדול הוא העלות הסופית של המסמך המודפס, הגבוה פי כמה מזה של מקבילות הלייזר הסטנדרטיות. והמחיר לתמונות צבעוניות יהיה גבוה עוד יותר, שכן במקרה זה נצרכים 4 טונרים בבת אחת.

למרות העובדה שההתקדמות הטכנית הסתכלה בכל פינה, לא ניתן היה להשיג אחת: אי אפשר ליצור 2 נוריות עם מאפיינים טכניים דומים. הם אינדיבידואליים, בחלק מהמקרים סטיית המאפיינים יכולה להגיע עד 30%. זה יהיה מורגש כאשר המשתמש מדפיס את המסמך בהפרדה גבוהה. עם זאת, ישנם מכשירים המבטלים תקלה זו - חיבור מערכת מפצה. ואז המדפסת תייצר תמונה טובה, ללא כל פגמים, אך מהירות העבודה אבדה, שהיא כבר קטנה. לכן יש לקחת זאת בחשבון בעת ​​רכישת מדפסת לד.

דירוג דגמים פופולריים

Xerox WorkCentre 6515DNI

מדפסת טובה ומשתלמת למשרד הממוצע. העיצוב הגדול והמרשים דורש מקום נפרד למכונה כזו. התפריט העליון מכיל כמעט את כל ההגדרות הדרושות. ניתן לחבר את המדפסת לקו טלפון ולהדפיס פקסים, דבר הנוח לעבודה משרדית. אך ישנה גם היכולת להעתיק ולסרוק מסמכים, מה שמגדיל משמעותית את התפוקה.

ההדפסה מתבצעת בשני מצבים: צבע ושחור-לבן, בהתאם לצרכי המשתמש, נבחרת הפונקציה המתאימה ומהירות ההדפסה תלויה גם בכך. מיקום - שולחן עבודה, אך עדיף למצוא מקום נפרד על שולחן המיטה, כך שהוא לא תופס מקום רב מספר העמודים המומלץ של היצרן בחודש הוא 50,000. חשוב גם לבחור טונר איכותי, אחרת הבלאי יתרחש מהר יותר והכסף שהוצא על הרכישה לא יוכל להביא את הרווח הראוי.

פורמט ההדפסה המקסימלי הוא A4, ההדפסה היא לא יותר מ 216x356 מ"מ, אשר מבחינת הפרמטרים מתאים לעבודה עם כל סוגי המסמכים והתמונות. יש הדפסה דו צדדית אוטומטית, מה שמפשט מאוד את השימוש וחוסך נייר. למדפסת 4 צבעים, הרזולוציה המקסימלית היא 1200 × 2400 dpi, ללא קשר למצב הצבע שנבחר. כמו כן, זמן הדף הראשון שיוצא, שהוא 12 שניות, נותר ללא שינוי. לאחר דף בדיקה, המהירות האופיינית היא 28 עמודים לדקה.

עומק הצבע של הסורק הוא 24 ביט, ברזולוציה מקסימלית של 600x600 dpi, מה שכמובן לא ייתן תוצאה מפורטת, אך מכשיר זה מתאים לחלוטין לשימוש במסמכים סטנדרטיים. מהירות הסריקה של קבצי טקסט תהיה 37 עמודים לדקה, וקבצי צבע לא יעלו על 21 שניות. בנוסף, קיימת פונקציה נוחה של שליחה בדואר אלקטרוני. יש תמיכה מלאה בתקני TWAIN ו- WIA.

ההעתקה מתרחשת באותה המהירות בהדפסת המסמך. ניתן לייצר רק 999 גיליונות במעבר אחד. מטעמי נוחות קיימת אפשרות לשנות את המידה: מ -25% ל -400%.

מגש הזנת הנייר יכול להכיל עד 850 גיליונות, לא ניתן לבצע ערך מקסימלי זה ממגבלה זו. אסור לאפשר לפלט לצבור יותר מ -150 עמודים, אחרת עלולות להתרחש בעיות טכניות. צפיפות הנייר לא תעלה על 220 גרם / מ"ר. מ ', יש לקחת זאת בחשבון בעת ​​קניית חומר למדפסת. המשאב של צילינדר הצילינדר הוא 48,000 גיליונות, ואז יש להחליף אותו במכשיר חדש.הוא גם משתמש בטונרים במהירות רבה יותר בכל 1,000 עמודים עבור צבע ו -2,500 עבור שחור-לבן.

ל- Xerox WorkCentre 6515DNI 2GB זיכרון על הלוח ומעבד 1GHz. יש תמיכה מלאה ב- Wi-Fi 802.11n, בגירסאות USB 3 וב- Ethernet (RJ-45) /

תואם לכל מערכות ההפעלה כולל לינוקס. לנוחיותכם, יש תצוגת גביש נוזלי. במהלך הפעולה, צריכת החשמל של הציוד מגיעה ל -370 וואט, במצב המתנה לא 30 וואט, במצב המתנה לא יותר מ -30 וואט. משקל - 30 ק"ג.

העלות הממוצעת היא 35,200 רובל.

Xerox WorkCentre 6515DNI

יתרונות:

 • איכות הדפסה טובה;
 • ממשק ידידותי;
 • סריקה והדפסה ממקל USB;
 • מסמכי צבע מועברים בדיוק מרבי;
 • הדפס דו צדדי;
 • מהירות מקובלת עבור משרד ממוצע;
 • תמיכה ב- Wi-Fi.

חסרונות:

 • לא נמצא.

ריקו SP 400DN

מודל תקציבי המיועד לעבוד במשרד קטן או לשימוש ביתי. הצבע הוא שחור ולבן, כך שלעבודה מסוימת הוא לא יעבוד. עומד בעומסים של עד 50,000 עמודים תוך 31 יום. הגודל המרבי הוא A4, כמו רוב המדפסות הסטנדרטיות. המדפסת צריכה להתחמם למשך 19 שניות כדי לתפקד באופן מלא. המהירות היא 30 עמודים לשנייה, וזה מספיק כדי להדפיס דיפלומה במהירות ולהקליד אותה מחדש.

מגש הנייר מכיל 350 גיליונות, מקסימום 850 גיליונות. פלט - 125 גיליונות מקסימום. עם זאת, ניתן להדפיס על מעטפות, נייר מט ונייר כרטיסים. זה מרחיב את רשימת היכולות של המכשיר, למרות מגבלת הצבע. משאב העבודה ממחסנית אחת הוא 2500 עמודים. קיבולת הזיכרון היא רק 256 מגה בייט, וזה מספיק לתפקוד מלא. המעבד המשמש הוא ARM Cortex A8 בתדר של 500 מגה הרץ. יש תמיכה באתרנט (RJ-45) ו- USB 2.0. במהלך הפעולה, צריכת החשמל מגיעה ל -990 וואט, שמשווים למקדחה חשמלית חזקה.

העלות הממוצעת היא 14,000 רובל.

ריקו SP 400DN

יתרונות:

 • פרט טוב;
 • עבודה מהירה;
 • איכות הדפסה;
 • פונקציונליות;
 • לוח LCD אינפורמטיבי;
 • מגשים קיבוליים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

האח HL-3170CDW

המדפסת מיועדת לשימוש לא נרחב ובדרך כלל משתמשים בה בבית או בחברה קטנה. המספר המרבי של עמודים מודפסים בחודש הוא 30,000 אלף. הדפסת דופלקס נוחה זמינה לעבודה איכותית. יחד עם זאת, המדפסת תומכת בהדפסה צבעונית, וזה יתרון גדול. הרזולוציה המקסימלית היא 600x600 dpi עבור שחור-לבן ו- 2400x600 עבור צבע. מהירות ההדפסה היא 22 עמודים תוך 60 שניות.

קיבולת המגש המרבית היא 251 עמודים. לא צריך להיות יותר מ -100 גיליונות בנושא. תומך בעבודה עם סוגים רבים של חומרים, ולכן המשתמש יכול למצוא יישומים רחבים למכשיר.

כמות הזיכרון היא 128 מגהבייט. יש תמיכה ב- Wi-Fi, Ethernet (RJ-45) ו- USB 2.0. מנהלי ההתקן תואמים לסוגים רבים של מערכות הפעלה. צריכת חשמל - 380 וואט.

המחיר הממוצע הוא 22,000 רובל.

האח HL-3170CDW

יתרונות:

 • התקנה קלה;
 • הדפסה צבעונית ברמה;
 • מחסניות יקרות;
 • מהירות הדפסה טובה;
 • מחיר מקובל;
 • תמיכה ב- Wi-Fi.

חסרונות:

 • לא נמצא.

OKI C332DN

מדפסת LED של יצרן מוביל יעיל ויעיל ביותר. היא מצאה יישום רחב הן בדירות רגילות והן במשרד. פורמט הדפסה - A4, בעל 4 צבעים. הטקסט או התמונה מודפסים באיכות הטובה ביותר תוך שימוש בטכנולוגיה הקניינית.

המהירות מגיעה ל -30 עמודים לדקה, וזו תוצאה טובה עבור מדפסת משרדית. יש פונקציה של הדפסה דו-צדדית. הדגם יעיל, מכיוון שהדף הראשון, לאחר ההפעלה, צריך להמתין 9 שניות בלבד, בניגוד לחלק מהמתחרים בלייזר. בנוסף, כדי להבטיח נוחות, המשתמש יכול להשתמש כמעט בכל סוג הנייר. רזולוציית ההדפסה המרבית מגיעה ל 1200 × 600 dpi. זה מספיק כדי להפוך מסמכים לטובים כמו אלה של פקידי וול סטריט.

ל- OKI C332DN זיכרון RAM מרשים של 1GB, מה שהופך אותו לפחות לדאוג לאחסון.המדפסת עובדת ללא דופי בכל מצב. יש תמיכה בממשקי USB ו- Ethernet.

העלות הממוצעת היא 12,000 רובל.

OKI C332DN

יתרונות:

 • איכות עבודה טובה;
 • בנה ברמה;
 • אפשרות תקציבית;
 • מהירות גבוהה;
 • זיכרון RAM של 1 GB.

חסרונות:

 • לא נמצא.

OKI C712N

מדפסת צבעונית המוקדשת להדפסה מקצועית בכל מצב. לא משתלם לקנות OKI C712N לבית, שכן עלותו לא יורדת מתחת ל 35,000 רובל, אך עבור משרד ממוצע זו אפשרות מתאימה. יש לו משאב חודשי של 100,000 עמודים ודורש 11,000 גיליונות של החלפת טונר.

בנוסף, ל- OKI C712N מהירות הדפסה טובה של 36 עמודים לדקה במונוכרום. המכשיר משתמש בנייר במשקל של עד 250 גרם למ"ר. מ ', המאפשר לך להשתמש בכל נייר. איכות העבודה תמיד תהיה ברמה הגבוהה ביותר.

יש רק 256 מגה-בייט של זיכרון RAM, אם תרצה, יש אפשרות להרחיב עד 768 מגה-בייט, בשביל זה אתה צריך להכניס כונן הבזק 512 מגה-בייט. מגש ההזנה יכול להכיל עד 630 גיליונות בכל פעם, ומגש הפלט אמור להכיל לא יותר מ -450 עמודים. OKI C712N משמיע מעט רעש, פעולתו אינה חזקה כמו כמה נציגי פלח זה. צריכת חשמל - 600 וואט. משקל - 29 ק"ג.

העלות הממוצעת היא 38,000 רובל.

OKI C712N

יתרונות:

 • מודל איכותי;
 • מהירות עבודה;
 • אפשרות טובה למשרד;
 • משאב חודשי - 100,000 עמודים;
 • קיימת אפשרות להרחבת הזיכרון.

חסרונות:

 • לא נמצא.

Xerox Phaser 3040

מודל תקציבי המיועד לשימוש ביתי. צבע הדפסה - מונוכרום. מהירות העבודה מגיעה ל -20 עמודים לדקה. החיבור למחשב אישי מתבצע באמצעות כבל USB 2.0. למדפסת זיכרון RAM של עד 65 מגהבייט. מגש הזנת הנייר מכיל 150 עמודים לכל היותר, וזה הסטנדרט עבור מרבית המדפסות.

העלות הממוצעת היא 9,900 רובל.

Xerox Phaser 3040

יתרונות:

 • מהירות עבודה מקובלת;
 • מחיר טוב;
 • איכות;
 • צְפִיפוּת;
 • עלות טונר נמוכה.

חסרונות:

 • דיור גרוע.

סוף סוף

מדפסות הן פריט הכרחי בכל בית. למרבה הצער, מכשירי LED נצפים בספקנות והכל בגלל החוויה השלילית בשנות ה -90. עם זאת, מי שקונה דגמים אלה אומר כי אפילו אפסון אינה מסוגלת להתאים את איכות העבודה (לעתים קרובות יותר הערות כאלה נמצאות בגזרת התקציב). אם יש לך ניסיון בשימוש במדפסות LED המתוארות בדירוג, או במודל מעניין יותר, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *