הכורסאות הטובות ביותר לרחצת תינוקות בשנת 2020

0

ילדינו שונים מאוד - חלקם אוהבים נהלי מים, הם מתיזים בהנאה במים, הרחצה מעניקה להם שמחה גדולה. אחרים מפחדים ממים, מתעצבנים ובוכים, מה שהופך את תהליך המים לצורך משעמם עבור הילד והוריו. במקרה זה, ישנן בעיות גדולות בביצוע הליכי ההיגיינה הנדרשים. מכשירים מיוחדים יעזרו להפוך את התהליך לנעים יותר, כולל כסא ילדים לרחצה של ילד בחדר האמבטיה.

רחצה יומיומית של פעוט מתחת לגיל שנה היא חלק חשוב בחייו של גבר קטן. הורים מנסים להפוך את התהליך הזה למועיל, מעניין ובטוח, הם חושבים לרכוש מכשיר מיוחד שיהיה נוח ופונקציונלי.

לכן, מפתחי מוצרי הילדים לא התעלמו מבעיה זו ויצרו כסאות תינוק בהירים ונוחים להליכי אמבטיה, שבעזרתם בעיות כאלה נפתרות במהירות.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו לתשומת לבכם סקירה של מיטב כסאות הרחצה לילדים. בואו נסתכל על דגמים פופולריים, שימו לב לביקורות הצרכנים ונראה כיצד לבחור את המוצרים הטובים ביותר לתהליך רחצה נוח ואמין.

תכונת כיסאות הרחצה

יש פעוטות שביישים מאוד וטבילה באמבט מים גורמת להם לחשוש. לכן, עליכם לנקוט בכל אמצעי הזהירות על מנת שתהליך הרחצה יביא תינוק לשמחה והנאה. עדיף לעבור לשירותים גדולים לאחר שהפעוט ילמד לשבת בכוחות עצמו, או לפחות לשבת בתמיכת אמו. יש צורך להבטיח שהייה בטוחה במים עם מניעת החלקה, עבורו מייצרים יצרני ציוד לילדים מושבים מיוחדים.

בעת רכישת דבר שימושי, יש צורך לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של המודל הנבחר. ההורים מחויבים להבין כי יש צורך להשתמש בחפץ רק לאחר שהילד למד לשבת באופן עצמאי.

יש לחבר את הכיסא בתחתית האמבטיה הגדולה בעזרת כוסות יניקה. הילד יהיה "קבוע" בו בצורה מאובטחת

המקום בו יושב התינוק צריך להיות יציב ונוח. יצרנים מודרניים רבים מציעים ציוד עם כוסות יניקה מיוחדות, בעזרתן הכיסא עומד היטב בתחתית האמבטיה, שאמור להגן על כל תינוק פעיל.

בדרך כלל, בגיל חצי שנה, ילדים כבר יושבים בביטחון, כך שבשלב זה תוכלו להתחיל לשטוף את התינוק במצב נוח על ידי בחירת מודל מתאים להליך זה. עם זאת, ראשית עליך להכיר את כל התכונות והחומר ממנו הוא נוצר.

המוזרות של כיסא הרחצה היא שהדבר שאין לו תחליף והכרחי מאוד יבטיח את שלומו של הילד בעודו נמצא באמבטיה מלאה במים. בנוסף, רחצה עם כסא מוגבה תספק לתינוקך הנאה רבה, מכיוון שלעתים קרובות דברים כאלה מצוידים בצעצועים צבעוניים בהירים המשעשעים את הילד ומעניקים לו המון שמחה.

הפעוט יכול לשהות במים במכשיר כזה עד שנתיים. זה תלוי ברצון ובמשקלו - בדרך כלל מוצרים כאלה יכולים לעמוד בתינוקות שמשקלם לא עולה על 15 קילוגרם.

מהם מושבי ילדים

כיום בכל "עולם ילדים" ישנם פריטים רבים ושונים לשחייה באמבטיה. כולם נוחים, פרקטיים ונוחים. העיקר שהכיסא לשהיית התינוק במים הוא בעל צורה יעילה ללא פינה חדה אחת או צורה אחרת המסוכנת לבריאותו.

שקול את הסוגים העיקריים של כסאות ילדים.

תֶקֶן

הסוג הנפוץ ביותר הוא כסא רגיל המצויד במעצורים. מאפיין מובהק הוא נוכחות של צד והיעדר אלמנטים נוספים. ההידוק מתבצע בשל כוסות היניקה הכלולות בכיסא. אלמנטים הקיבוע ממוקמים מתחת למושב עצמו או מחוברים לצדדים.

ישנם מוצרים עם שני סוגי הקיבוע ועם צעצועים נשלפים או פגוש. במראה הכיסא דומה מאוד למקום לאכילה, כי יש לוח מלפנים שמונע מהילד ליפול.

פריט זה מודד 30x30x20 ס"מ ומשתלב היטב בחדר האמבטיה. מומלץ לילדים הקטנים מתחת לגיל שנה.

כסא כזה מועדף על ידי הורים, אשר עבורם אמינות ואיכות הם היתרון העיקרי של המוצר. עם זאת, יש גם חסרון משמעותי - עם שימוש מתמיד בכיסא, כוסות היניקה מאבדות פונקציונליות.

לְהִסְתוֹבֵב

העיצובים של סוג זה של מוצר יכולים לבצע סיבובים מעגליים, מה שנעים לתינוק ונוח להורים, מאחר וקל מאוד על תהליך הליכי המים. אמא אוהבת את הנוחות של העיצוב, והילד אוהב את התנועה ואת מראה הפתיחה בחדר.

כסאות מסוג זה מיועדים לילדים מעל גיל חצי שנה. יש להם גודל של 65x35x50 ס"מ. הבעיה העיקרית היא התקנה נכונה כאשר משטח האמבטיה אינו אחיד.

רוֹבּוֹטרִיקִים

יש פיתרון מעניין להכנת כסא בצורת שנאי, הנחשב למוצר אוניברסלי. הוא מצויד בכוסות יניקה הניתנות להחלפה בכפות הרגליים היציבות המסופקות. המאפיין העיקרי הוא נוכחות של כוסות יניקה ורגליים בתחתית המושב, המאפשרות להניח את הכיסא על משטח קשה. גודל המוצר 32x29x22 ס"מ.

הכיסא המשתנה מושלם עבור הילד לקבל הליכי מים ולתינוק לאכול אוכל. את מוט המשענת המתכוונן יש לקפל לאחור בעת האכלה, כך שלתינוק תהיה נוחות ונוחות מרבית.

לשהייה בטוחה של התינוק בכיסא כזה, לא מומלץ לבצע גם רחצה וגם האכלה בו זמנית.

החיסרון העיקרי של הדגם הוא מקום רחב מעט בין הרגליים, מה שעלול להיות לא נוח לילדים עם משקל נמוך.

מוּשׁהֶה

הכיסא יכול להיות מעוצב כמוצר תלוי, להיות קל מאוד וניתן לחבר אותו לדפנות האמבטיה בעזרת מהדקים המשמשים כאלמנט קיבוע. לדגם זה גב מתכוונן גבוה מספיק, מה שהופך אותו לנוח בשטיפת התינוק, ובשל החיבור הצדדי יש לו את המידות הגדולות ביותר בטווח הדגמים 65x35x55 ס"מ.

עם זאת, ישנם הורים שמציינים כי אם התינוק פעיל מספיק, הוא יכול להניח את רגליו על קרקעית האמבטיה ולקרוע את ההר. זה יכול לגרום לו ליפול למים.

מכיוון שהכיסא מחובר לצד האמבטיה, עליכם לעשות אמבטיה מלאה של מים לרחצה, וזה לא נוח ולא משתלם כלכלית אם הרחצה מתרחשת מדי יום. זה נחשב לחיסרון העיקרי של עיצוב זה.

ישנם גם כסאות מותאמים לרחצה של תאומים.

מידות הכסא, הסגנון והעיצוב

מוצרים לכיסאות לטיפולי מים מיוצרים במגוון עיצובים. מומלץ לבחור דגם שיתאים לגודל התינוק בעת הרכישה. זה לוקח בחשבון את כשירות הגיל ומשקל הפעוט.יש הורים שקונים כיסא גדול יותר "לצמיחה" בתקווה שהמוצר יחזיק מעמד זמן רב יותר.

עם זאת, זה לא בסדר. כסא שנרכש במידות גדולות מסוכן לבריאות התינוק, מכיוון שהוא יהיה חופשי מכדי לשבת על הכיסא, ממנו הוא יכול ליפול בקלות למים.

אם הילד כבר צמח ממבנה כזה, אין צורך להושיב אותו על כסא שהוא צפוף, לא בטוח ולא נוח. מוצר זה יכול גם ליפול למים.

בבחירת שרפרף אמין ואיכותי לפעוט מתחת לגיל שנה, עליך לשים לב לחלקים הכלולים בערכה, אשר נועדו "לאחוז" ברגלי הכיסא. כמו כן, עליך לספק כי הערכה כוללת מוט רוחב הממוקם בין רגלי התינוק, אשר ישאיר אותו על הכיסא וימנע ממנו נפילה למים.

מודלים מיוצרים עם חלקים נוספים, איתם תוכלו להתקין, לפרק, לשנות את מידות הכיסא.

איכות החומר והמהדקים חשובים, שגם אותם צריך לשים לב.

כסאות לשטיפת ילדים יכולים להיות בעלי עיצובים שונים. הפשוטים ביותר יכולים להיות מוצרים המיוצרים בצורה של כסאות גבוהים רגילים, בהם אין חלקים ואביזרים מיוחדים. כיסא בעיצוב קפדני פופולרי מאוד בקרב הורים, העוסקים בעיקר בבטיחות התינוק שלהם, מכיוון שכל חלקים קטנים או גדולים של צעצועים עלולים לפגוע בו.

פשוט ניתן להוסיף אפשרות זו עם הדפסה מעניינת בצורת דמויות אגדות או דמויות מפורסמות מסרטים מצוירים. ציורים מוחלים בצורה מיוחדת על מוצרים, בהם הם נשארים במים לאורך זמן, מבלי לעוות או לשטוף.

ילדים אוהבים גם עיצובי כסאות תינוק במראה בעלי חיים. מודלים כאלה הם בעלי מראה מסוגנן וצבע מקורי.

רוב הפעוטות אוהבים מוצר עם צעצוע המותקן בלוח הקדמי ממש מול הידיים. עיצוב כזה מסוגל לקשט את הכיסא ולשפר את הבידור של הילד, הילד ייהנה לשחות ולשחק עליו.

בעת בחירת מוצר, עליך לזכור תמיד אודות בטיחות, להקפיד לשים לב לפרטים על מנת להרחיק עוד יותר את הסכנה לפגיעה בילד.

צבע המוצר וחומר הייצור

תשומת לב מיוחדת מוקדשת לצבע הכיסא. דגמים צבועים בצבעים עזים הם הפופולריים ביותר. מוצרים עכשוויים מוצעים במגוון צבעים עם גוונים מעניינים וססגוניים. אתה יכול לבחור כסאות אדומים, כתומים, ירוקים. או שתוכלו להתמקד במין הילד ולרכוש דגם ורוד או כחול.

למרות שעדיין לא מומלץ לקנות דגמים בצבעים בהירים מאוד, מכיוון שהם עלולים לגרות את הקטנטן. עדיף שהכיסא יהיה בעל צבע רגוע. זה יעזור לתינוק להירגע וליהנות מהליכי מים.

לפלסטיק שממנו עשויים כיסאות הרחצה יתרונות מסוימים:

 • משקל קל;
 • קלות הטיפול;
 • חוזק גבוה;
 • משך הפעולה.

תנאי מוקדם לשימוש בחומר מסוג זה הוא תעודת איכות המאפשרת להשתמש בו במוצרי ילדים ולהיות בטוחים לבריאות. זה גם צריך להיות חזק וחלק.

לפעמים ישנם דגמים העשויים מחומרים משולבים - חלקים עשויים עץ, מתכת. הם גם נוחים, בטוחים וידידותיים לסביבה. הורים יכולים להחליט באופן עצמאי על סוג הכיסא עבור הקטן שלהם.

למוצרים יקרים פונקציונליות נוספת בצורת משענת גב מתכווננת ומעקות נשלפים למרפקים.

בנוסף, יצרנים פופולריים מייצרים מגוון עיצובים עם פאנל הפעלה או מוסיקה, שולחן קטן לצעצועים. פתרון זה מאפשר לך לאכלס פעוט חסר מנוחה, להפוך את הרחצה למעניינת ומרגשת עבורו.

דירוג דגמים פופולריים

לאחר שקחנו את הסוגים העיקריים של כסאות רחצה, אנו נספק את מיטב הדגמים של מגוון הילדים של היצרנים הפופולריים.אנו נציין על מה עליכם לשים לב במיוחד בעת הקנייה על מנת למנוע טעויות בבחירת ציוד אמין ובטוח.

כסא אמבטיה סמובי

הכורסה של חברת סמובי הצרפתית מיועדת לרחצה בפעוטות הקטנים מגיל חצי שנה. מצויד בחיבור מאובטח בצורת כוסות יניקה, בעזרתו הוא מקבע את הכיסא בצורה מאובטחת, ומונע אפילו תינוק פעיל מאוד ליפול ממנו.

לעיצוב המושב צורה אנטומית נוחה, בה ילד שרק למד לשבת מקבל שהייה נוחה במים. כדי להכניס את התינוק לכיסא, עליכם ללחוץ על הכפתור ולשלוף את הלוח העליון.

הכיסא עשוי מפלסטיק לא אלרגני וחזק מספיק כדי להכיל את תינוקך. הסט כולל צעצועים בהירים הממוקמים על שולחן קטן כך שנהלי המים עבור הקטנה יהיו מהנים ומעניינים. לאחר הרחצה ניתן להסיר אותם מהכיסא ולהמשיך לשעשע את הילד איתם.

הדגם מיוצר בשני צבעים עזים - ורוד וירוק בהיר.

בעל גודל של 19x35x52 ס"מ.

המשקל הוא 1.6 ק"ג

מחיר מינימום: 3603 רובל.

כסא אמבטיה סמובי

יתרונות:

 • לקטנטנים;
 • היפואלרגני;
 • אָמִין;
 • נוֹחַ;
 • עם צעצועים;
 • בָּהִיר.

חסרונות:

 • מושב קשה;
 • כוסות יניקה חלשות;
 • מחיר גבוה.

יו"ר בבה נוחות

לכיסא הרחצה המסתובב 360 מעלות של חברת Bebe confort הצרפתית יש מושב בטוח ונוח. מספק תנועה למוצר 4 כוסות יניקה הממוקמות בבסיסו.

הכיסא מבצע פונקציית משחק, מכיוון שהסט כולל שלושה צעצועים קבועים על המעקות, הדגם הוא צעצוע משעשע לאמבטיה. מיועד לילדים מגיל חצי שנה ומעלה. עומד במשקל עד 13 ק"ג.

הציוד עשוי פלסטיק איכותי, חומר בטוח וניתן לכביסה מושלם, בעל משטח חלק ולא החלקה ויכול להחזיק יותר משנה.

כוסות היניקה עשויות מחומר פוליוויניל כלוריד, איתן הן מחוברות היטב לתחתית האמבטיה. כל ילד, פעיל ככל שיהיה, לא יוכל להזיז את הכיסא.

החנות המקוונת מציעה לרכוש כסאות רחצה בצבעים רגועים שונים.

גודל: 65x35x50 ס"מ.

ארץ מוצא: סין.

מחיר מינימום: 2640 רובל.

יו"ר בבה נוחות

יתרונות:

 • מסתובב;
 • נוֹחַ;
 • מִשְׂחָק;
 • הר נוח;
 • בטוח.

חסרונות:

 • יכול להיות שלא ישתלב באמבטיה בהתאמה אישית;
 • יָקָר.

כסא תינוק-כסא ילדים לשחייה

כסא ילדים עשוי פלסטיק באיכות גבוהה ולא מזיק מיועד לתינוקות רוחצים. בעל קצוות מעוגלים וחלקים. היעדר פינות חדות הופך את הליך המים לתהליך בטוח ומהנה. הצורה הארגונומית של הכיסא הגבוה וכיסוי המושב החלקלק מספק נוחות לילד ושקט נפשי להורים.

החנות המקוונת מציעה את הדגם הזה לבנים ובנות. ההבדל היחיד הוא בצבע - ורוד הוא לילדה וכחול לילד.

יש צעצועים מחוברים בלוח הקדמי כדי למשוך את תשומת לבם של הקטנטנים. המוצר קליל, משקלו 456 גרם.

גודל: 20.5 x 32.5 x 33 ס"מ

תקופת אחריות למוצר: שנתיים.

ארץ מוצא: רוסיה.

המחיר הוא 1070 רובל.

כסא תינוק-כסא ילדים לשחייה

יתרונות:

 • צורה ארגונומית;
 • מחיר רווחי.

חסרונות:

 • לא נמצא.

כסא תינוק אוקי סרטן 871

החברה האיטלקית הידועה Okey Baby מייצרת אביזרים לילדים לרחצה מזה 30 שנה, המעשיים לשימוש ופונקציונליים בכל תנאי. זה ידוע בעולם במוצרים איכותיים, אמינים ומסוגננים, הנוחים להורים וילדים. כל המוצרים עומדים בתקני האיכות האירופיים ובתקני הבטיחות.

הכיסא הגבוה מיועד לישיבה נוחה בזמן שטיפת התינוק. כדי להגביר את נוחות השימוש, ניתן לפתוח את הצדדים הצדדיים של הכיסא הגבוה, עם מנגנון אמין.

המושב ארגונומי ואמין, מצויד בארבע כוסות יניקה המקשרות את הכיסא הגבוה לשירותים ומונעות את החלקתו.המבנה מוצק, עשוי מחומר שאין בו תוספים מזיקים ואינו מתדרדר במים.

יש אינדיקציות מומלצות למפלס המים המקסימלי.

גודל: 39.5x24x37.5 ס"מ.

מומלץ לילדים מגיל חצי שנה עד שנה וחצי במשקל של עד 13 ק"ג.

המחיר הוא 1870 רובל.

כסא תינוק אוקי סרטן 871

יתרונות:

 • פלסטיק באיכות מעולה;
 • הידוק אמין;
 • נפתח בנוחות כשהתינוק נמצא בו.

חסרונות:

 • מושב קשה.

כיסא שחייה אקווה ג'יין

חברת "Zhane" האירופית יצרה דגם בעיצוב מסוגנן וחדשני. אקווה ג'יין הופכת את הרחצה לקטנה שלך לנוחה ובטוחה.

העיצוב החדש ביותר של כיסא זה מאפשר להשתמש בו כערסל בחודשים הראשונים לחייו של הילד, ובהמשך כמושב אמבטיה. הכיסא המשתנה קל לשימוש ומעניק לתינוק נוחות מקסימאלית, מכיוון שגבו ומושבו מכוסים בכריות רכות השומרות על טמפרטורת המים קבועה בעת הרחצה של התינוק. זה נוח לשימוש, קל ומהיר לקיפול.

ארץ מוצא: ספרד

מחיר מוצר: מ- 3500 רובל.

כיסא שחייה אקווה ג'יין

יתרונות:

 • מודל חדשני;
 • הופך במהירות מערסל לכיסא ולהיפך;
 • מושב רך וגב מבודד;
 • פגוש מגן;
 • קיבוע אמין.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • לרוב אזל מהמלאי.

כיסא טבעת אמבטיה AngelCare BR-01

מוצר האמבטיה AngelCare הקנדי המשוכלל עשוי מחומרים היפואלרגניים. המושב נוח, בעל צורה ארגונומית ועיצוב יוצא דופן. בסיס המושב הוא מסגרת, הוא עשוי מפלסטיק אקולוגי ועמיד. בפנים יש תוספת רשת סיליקון, נעימה ורכה למגע. יש לו מאפיינים מצוינים כמו:

 • הצורה הארגומטרית של הכיסא מספקת לתינוק מיקום נוח ובטוח;
 • ניתן להשתמש באמבטיה לתינוק או למבוגרים, במגש מקלחת;
 • עשוי מחומר יצוק שמתייבש במהירות;
 • המשטח הקטיפתי אינו מגרה את עור הפירורים;
 • חורים פנימיים עוזרים לשטוף את הקטנה בקלות ובמהירות;
 • מותקנות כוסות יניקה חזקות שמבטיחות אמינות ובטיחות;
 • המשטח מטופל בתכשירים אנטיבקטריאליים ופטריות.

הוא משמש לילדים מגיל חצי שנה עד שנה.

גודל: 23x39x40 ס"מ.

המחיר הוא 1990 רובל.

כיסא טבעת אמבטיה AngelCare BR-01

יתרונות:

 • המצאה חדשנית;
 • בְּטִיחוּת;
 • ציפוי אנטיבקטריאלי.

חסרונות:

 • אין משמעותיים.

יו"ר Bytplast

המודל של כיסא לנקיטת הליכים היגייניים Bytplast 431326606/431326605/431326602 פופולרי מאוד בקרב הורים צעירים בשל איכותו, אמינותו ועלותו התקציבית. המושב עשוי מפלסטיק לבן, עם עיצוב כחול או ורוד. הפאנל מכיל צעצועים המארחים את הקטנה בזמן הכביסה. בתחתית יש כוסות יניקה שמונעות מהמושב עם התינוק להחליק לאורך תחתית האמבטיה.

הוא משמש לתינוקות מגיל שמונה חודשים.

גודל: 21x32x32 ס"מ.

ארץ מוצא: רוסיה.

מחיר מינימום: 280 רובל.

כיסא רחצה Bytplast

יתרונות:

 • פלסטיק באיכות גבוהה;
 • מהימנות;
 • נוכחות צעצועים;
 • תקציב.

חסרונות:

 • לטווח קצר של שימוש (ילדים צומחים ממנו במהירות).

כל הדגמים הנחשבים, על פי הקונים, הם בעלי דירוג אמון גבוה וכוח קנייה טוב. איזה אביזרים קנית לקטנטנים שלך? עורכי האתר יהיו אסירי תודה למשתמשים על משובם והערותיהם על מוצרי התינוקות הטובים ביותר בהם אתם משתמשים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *