מערבלי הבנייה הטובים ביותר לשנת 2020

0

לא ניתן להעלות על הדעת בנייה ותיקון של מבנים ללא שימוש בתערובות בטון, מרגמות מלט וסיד, משטחי פילוס, דבקים, מרקים ודיסות, שנעשו על ידי ערבוב יסודי של קלסרים ומילוי שונים עם מים עד להומוגניות לחלוטין. חלק נכבד מהם צריך להיות מוכן באתרי בנייה בכמויות קטנות. יש לערבב כמה ניסוחים במהלך הייצור שלהם כדי לשמור על האחידות, הניידות והפלסטיות שלהם. זה ארוך, קשה, לא יעיל לבצע את העבודות האלה בצורה מיושנת, עם חפירה בתוך שוקת, והיא פשוט לא מציאותית בנוכחות קומפוזיציות מיוחדות מורכבות הדורשות ערבוב יסודי במיוחד. כאן אתה לא יכול להסתדר בלי אמצעי שימושי כזה של מיכון בקנה מידה קטן כמו מערבל בנייה. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מביא לידיעתכם את הסקירה "מערבלים לבנייה הטובים ביותר לשנת 2020", שהושארה על פי ביקורות לקוחות וחוות דעת מומחים.

כמה מילים על העבר הקרוב

לאחרונה, באתרי בנייה ביתיים, הם ידעו רק בטון של מותגים שונים ושני סוגים של מרגמות: מלט, להנחת קירות לבנים וסיד, על מנת ליישר ולטיח את הקירות הללו. הם הוכנו ב- RBU - יחידות בטון מרגמה, שהועברו לאתר הבנייה על ידי משאיות זבל. בגוף המשאית, הרכבות "שכבו", השבר הכבד שקע לתחתית המרכבה, ומעליו נוצרה מסה נוזלית המכונה "חלב מלט".

במתקן פרקו חומרים באמצעות משאית דלי לדלי והועברו למקום העבודה. לפני השימוש, החומר המועבר התערבב עם אתים במיכלים קטנים. איש לא ערבב את תערובת הבטון. הוא הועמס על הטפסות המוכנות ועובד בעזרת ויברטור עמוק. יחד עם זאת, איכות העבודה הייתה יחסית יחסית.

הכל השתנה בסוף המאה שעברה. מרגמות ובטון הועברו לחפצים במשאיות בטון. תערובת הבטון או הבנייה התערבבה בדרך לחפץ, ההרכב לא התפלל. איכות עבודות הבטון השתפרה משמעותית.

בנוסף, תערובות בנייה יבשות מוכנות הופיעו בשוק. הם נמסרו לחפצים בשקיות של 25 - 50 ק"ג. נותר רק להוסיף את הכמות הנכונה של מים ולהעביר בזהירות את התוכן.

כאן התחילו הבעיות. לערבוב תערובות יבשות מוכנות צריך כלי. קשה לערבב ידנית את התערובת בדלי ולקבל את האחידות הנדרשת. בעלי בתים כפריים וצוותי בונים, שעסקו בתיקונים באיכות אירופית, השתמשו במקדחות חשמליות ובחורבים לצורך ערבוב, הכנסת תחילה מכשירי בית תוצרת בית ואז מפעל למחסניות - מטרפה (או מערבולת).


במידה מסוימת, זו הייתה דרך החוצה. אם היה צורך לערבב צבע או להכין דבק טפט, ללוש כמות קטנה של טיט מלט, את המקדחה ואת האגרוף התמודד ללא בעיות.אבל עם כמויות גדולות של עבודה, הכנת תערובות צמיגות או בטון, מקדחות ומחוררים "נהרגו" ​​במנות: מחסניות נשברו, פירים ומסבים נמחצו, מנועים חשמליים נכשלו. זה נמשך עד שערבלי בנייה ידניים מאירופה, אסיה וארה"ב הופיעו בשוק.

לאחר זמן מה, יצרנים מקומיים עקבו אחריהם.

מכשיר מערבל בנייה

המכשיר הוא כונן חשמלי שמסובב זרבובית מיוחדת (היא גם מטרפה או ערבוב) לערבוב התמיסה. לשימוש נוח, הכונן מצויד בידית נוחה, שעליה ממוקם ציוד ההתחלה (כפתור ההתחלה וכפתור לתיקון מצב ההפעלה של הכלי).

צריכת החשמל ומספר המהפכות מאפשרים לו להתמודד ללא בעיות בהכנת קומפוזיציות בעלות צמיגות כלשהי, כולל תערובות בטון. מאפייני העיצוב של המרכב והידיות מאפשרים להפחית את עומסי הרטט בגוף המפעיל, והכלי עצמו יכול לעמוד בעומסים חמורים ללא קלקולים.

מה הם מערבלים

מקדחה - מערבל

המיקסר החשמלי מופעל באמצעות חשמל או סוללות נטענות. ישנם שני סוגים של מכשירים: קידוח למיקסר ומיקסר. האפשרות הראשונה היא מקדחה ללא פטיש במהירות נמוכה המצוידת במפתח או צ'אק ללא מפתח לתיקון המקדחה והמטרפה (התסיסה). בחלק מהפירים יש חוט שעליו ניתן להבריג מחסנית או תסיסה. משקל מכשירים מסוג זה אינו עולה על 4 ק"ג. יותר מדי עבור תרגיל. באופן קפדני, כמו תרגיל, אין זה סביר לרצות מישהו. אתה יכול לקדוח להם כמה או שלושה חורים אם אין לך מקדחה או אגרוף רגיל בהישג יד.

המטרה העיקרית של הכלי היא מיקסר. עדיף לא להשתמש בו לערבוב בטון או להשתמש בו בתדירות גבוהה מדי ולתערובות בנפח קטן. זה עושה עבודה מצוינת של ערבוב מרגמות מלט וסיד, המגהות או דבקים לריצוף קירות ורצפות. סט הדגמים של יצרני מקדחות מסוימים - מערבלים כולל מארז, אשר נוח מאוד לאחסון הכלי. אולי היתרון העיקרי של מכשירים מסוג זה הוא שהם לא יקרים. אם תבחרו כלי לבית, זו האפשרות המתאימה ביותר.

מערבל בנייה

כלי המיועד רק לערבוב תערובות בניין. בהתאם לצריכת החשמל, מספר הסיבובים לדקה, המומנט, מספר הצירים (אחד או שניים), מערבלים נבדלים להכנת קומפוזיציות מתגלגלות או צמיגות. דגמים מסוימים מחליפים בהצלחה קטנים מערבל בטוןמכיוון שהם כמעט לא נחותים מכך בביצועים, הם נטולי אי נוחות הקשורה לשימוש בו:

 1. למערבל הבטון מידות ומשקל מוצקים. זה דורש משני אנשים להזיז אותו.
 2. בסוף העבודה יש ​​לאחסן את הכלי איפשהו ורצוי במנעול. מציאת מקום אחסון אפילו למיקסר הבטון הקטן ביותר אינה קלה.
 3. בסוף יום העבודה, יש לנקות את תוף המיקסר משאריות מרגמה או בטון, אחרת המכשיר ייכשל בקרוב מאוד. כדי לנקות את התוף תצטרכו הרבה מים ומקום לניקוז המים.

המיקסר נטול כל החסרונות הנ"ל. זה לא צריך הרבה מקום אחסון. עובד יחיד יכול להעביר אותו לכל מקום באתר בנייה, כולל בניינים רב-קומתיים, ללא מעט מאמץ. אין צורך בדליים לניקוי המטרפה. מספיק "לסובב" אותו בדלי מים בזמן ולנגב אותו עם סמרטוט.

איזה מערבל לבחור

ישנם שלושה סוגים של מערבלים בהתאם לצריכת החשמל:

 1. להכנת פתרונות ניידים בעלי צמיגות נמוכה, קומפוזיציות גבס, צבעים ולכות, מספיקים התקנים עם צריכת חשמל בטווח של 600 - 1000 וואט, מהירות סיבוב של 500 עד 900 סל"ד, עם מנוע חשמלי במהירות אחת. דוגמה לכלי כזה הוא המודל Fiolent MD1 - 11E.
 2. לתערובות כבדות יותר - מכשירים עם קיבולת של 1000 עד 1800.ככלל, מדובר במכשירים עם תיבת הילוכים דו מהירית. מצבי מעבר (מהירויות) מבוצעים על ידי המתרגם הממוקם על גוף המוצר. במהירות הראשונה - בין 130 ל -450 סל"ד, הם עובדים עם תערובות וצמיגות לא פעילים. המהירות השנייה - בין 450 ל -1050 סל"ד, מספקת ערבוב איכותי של צבע, טיח, מרק ודבקים. שני צירים המסובבים את החרירים בכיוונים מנוגדים מבטיחים פרודוקטיביות ואחידות גבוהה של הרכב. דגם Elitech 1600 / 2ED ניחן בפרמטרים כאלה.
 3. מערבלים בהספק של 1800 וואט ומעלה, עם תיבות הילוכים שתיים או שלוש מהירות הם ציוד מקצועי. הם משמשים להכנת תערובות מכל צמיגות עם חומרי מילוי שונים, כולל לערבוב בטון. מערבלים מקצועיים יכולים לעמוד בעומסים עזים לאורך זמן ללא כשלים ותקלות. הם יקרים למדי וזה לא מעשי לרכוש אותם לשימוש ביתי. דוגמה לאחד הדגמים המקצועיים הוא Bosch GRW 18 - 2E Professional.

קריטריונים לבחירת מערבל בנייה

 1. עוצמת העבודה. לשימוש מקצועי עדיף לבחור במכשירים רבי עוצמה דו-שלוש מהירויות, רצוי ממותגים ידועים הידועים באיכותם הגבוהה של מוצריהם. הם יקרים יותר, אך פרודוקטיביים יותר ואמינים יותר. העלויות ישולמו על ידי פעולה אינטנסיבית ארוכת טווח.
 2. מאפייני הקומפוזיציות המעורבות. מומלץ להשתמש במכשירים שניים או שלושה במהירות עם סיבוב גבוה של המיקסר והספק של 1800 וואט ומעלה אם הצוות עובד לעיתים קרובות עם מרגמות כבדות ובטון. מכשירים בעלי הספק של עד 1000 וואט ומהירות סיבוב של הזרבובית עד 600 סל"ד משתלמים יותר להכנת תרכובות גימור: פתרונות טיח ומרק, דבקים וצבעים. אם הארגון מבצע עבודות בנייה וגימור כלליות, עדיף שיהיו כלים מסוגים שונים ויכולות בהישג יד.
 3. לשימוש ביתי, כל אחד בוחר את הציוד בעצמו, תוך התחשבות באופי ובנפח העבודה הקרוב. בהתחשב בעוצמת העבודה של כלי ביתי בסדר גודל נמוך מזה של מקצועי, עדיף לבחור מכשירים מקצועיים למחצה. הם סבירים והאפשרויות רחבות מספיק.

על מה עוד כדאי לשים לב

זה לא יעבוד להכנת פתרונות איכותיים למטרות שונות עם מטרפה מאותו הסוג. חומרי המילוי שונים עבור כל קומפוזיציה. חלקם, כבדים, נוטים לשקוע בתחתית המכולה. אחרים, הריאות, עולות למעלה. יש תערובות, שנוכחותן של בועות אוויר בהן יכולה להפחית את איכות עבודות הגמר. עבור כל סוג של ניסוח, פותחו סוגים מסוימים של חרירים עם להבים שונים.

להבים ישרים.

שוטים כאלה משמשים להכנת דבקים. נוכחותן של בועות אוויר וחפצים זרים בהם, אפילו בגודל הקטן ביותר, אינה מקובלת. להבים ישרים עושים עבודה מצוינת בהוצאת בועות אוויר מהאצווה.

להבי ספירלה.

הקבצים המצורפים הנפוצים ביותר. מקצה התחתון של הגזע מתפתלות כמה ספירלות, המוגבלות מלמעלה על ידי טבעת. הבחין בין ספירלות של סיבוב שמאל וימין. זרבובית מסתובבת בכיוון השעון משמשת להכנת מרק מתחיל ומסיים, מכיוון שהוא דוחף את הרכב למטה במהלך הסיבוב. מערבלים עם ספירלה של סיבוב שמאלי משמשים להכנת מרגמות בטון וחול בטון. הם מרימים חומרים כבדים כלפי מעלה ומונעים מהם להתיישב בתחתית המיכל. מערבלים דו-צירים משתמשים במכות סיבוב ימינה ושמאלה.

להבים מכוונים הפוכה משמשים לערבוב תערובות צבע ולכה. החומר נוזלי ומתנפץ במהירות מהירה של התסיסה. הספירלה התחתונה עוסקת בערבוב הקומפוזיציה, והעליונה "סוחטת את התערובת הנוזלית כלפי מטה ומונעת את התפזרות התרסיס.

חרירי כבד

כדי לערבב חול עם אבן כתושה או חצץ, נדרש מערבל חזק במיוחד עם להבים בעלי תצורה מסוימת. מטרפה לצבע או מרק לא תימשך זמן רב בתנאים כאלה.

אחידות החומר וביצועי המכשיר תלויים בבחירה הנכונה של הזרבובית. אל תבחר בקצפת נירוסטה עם ציפויים נגד קורוזיה. זה כסף מבוזבז. כל ציפוי "יתקלף לאחר לישה, והנירוסטה אינה חזקה מהרגיל. בחרו במטרפה חזקה על בסיס אופי התערובות. עדיף שתמיד יהיו סוגים שונים של קבצים מצורפים.

זרבובית מיקסר DIY

אם העושר אינו מאפשר לך להתפשט ברכישת מיקסר, או שהנפח של העבודה המוצעת כל כך קטן, שעלויות כאלה אינן רציונליות, תוכל לבנות זרבובית לערבוב פתרונות קלים במו ידיך. אם בחווה יש מכונת ריתוך קטנה ומיומנויות בריתוך קשת ידני, זה לא יהיה קשה. מספיק להרים מוט פלדה בקוטר 5 - 8 מ"מ, לגלגל טבעת בקוטר שלא עולה על 12 מ"מ, לרתך אליו שלוש מוטות בקוטר זהה משלושה צדדים כך שמתקבל חרוט בגובה של כ 100 מ"מ. מוט אורך של 40 - 60 ס"מ וחתך של 8 מ"מ מולחם לראש הקונוס. הקצה החופשי של הגבעול הופך כך שהוא מעניק לו צורה של משולש בחתך רוחב, כדי לתקן את המיקסר הביתי בצורה מאובטחת בצ'אק של מקדחה ביתית או מקדחת פטיש. הקובץ המצורף מוכן.

אתה יכול להסתדר ללא ריתוך חשמלי. תזדקק לסיכת ראש M 8 מ"מ ושלוש לוחות מתכת. אורך הצלחות נבחר בהתאם לקוטר הקערה לערבוב התמיסה. במרכז כל צלחת נקדח חור בקוטר 8 מ"מ. ואז, בקוטר זהה, קדח זוג חורים נוסף מימין ומשמאל לאלה המרכזיים. סיכה מושחלת דרך החורים המרכזיים של הלוחות. כל פלטה קבועה למוט עם אגוזי M8 מלמעלה ומלמטה. שוק הזרבובית המאולתרת מופנה מתחת לצ'אק של המקדחה (יש ליצור משולש בקטע). הקובץ המצורף מוכן.

איזו חברה היא המיקסר הטוב ביותר לקנות

את מספר יצרני מערבל הבנייה קשה לספור. למותגים האירופיים, האסיאתיים והאמריקאים הרבים הוסיפו יצרנים לא פחות ממדינות ברית המועצות לשעבר. קחו את היצרנים הטובים ביותר שהוכיחו את עצמם בייצור מכשירים איכותיים מאזורים שונים בעולם.

בוש

הוותיקה ואחת החברות הגרמניות המפורסמות ביותר המייצרות מכשירי חשמל ביתיים באיכות גבוהה. המהנדס והממציא רוברט בוש ייסד אותו בשנת 1886. קבוצת בוש היא כיום אחת מעשרת היצרניות הגדולות של ציוד וכלי חשמל ביתיים ומקצועיים בעולם.

מעניין! רוברט בוש היה הראשון שהעביר את עובדיו ליום עבודה של 8 שעות ולשתי משמרות, מתוך אמונה שרק עובד במנוחה יכול לייצר מוצרים באיכות גבוהה. המוטו שלו: "עדיף להפסיד כסף מאשר אמון לקוחות."

היטאצ'י

אחת מחברות מוצרי החשמל הגדולות בעולם. מגוון מוצריה כולל למעלה מ- 200,000 יחידות. היטאצ'י היא אחת היצרניות המובילות בעולם של ציוד טכנולוגיית מידע, מוצרי חשמל ביתיים ואלקטרוניקה. נוסד בראשית המאה ה -20 בטוקיו.

מעניין! היטאצ'י, תורגם מיפנית - שחר. אז, לדברי מייסד החברה, פעילותה מכוונת לשיפור איכות החיים של הלקוחות בעזרת ציוד היטאצ'י איכותי.

מקיטה

חברה יפנית נוספת המובילה בייצור כלי חשמל ביתיים ומקצועיים. נוסד בראשית המאה הקודמת. החברה מייצרת דגמים פופולריים של כלים מקצועיים ומשק ביתיים איכותיים עם מנועים חשמליים וגזיים.

סטנלי

החברה, שהוקמה בארצות הברית בשנת 1843, ייצרה במקור ברגים וברגים. במשך 150 שנה לקיומה, הפכה החברה לאחת היצרניות החזקות ביותר של כלי חשמל ביתיים ומקצועיים, הידועה בזכות אמינותם ועמידותם. הפופולריות של דגמי סטנלי נובעת מביצועיהם ועמידותם המעולה.

DeWalt

המותג נמצא בבעלות הקונצרן האמריקאי סטנלי בלק אנד דקר. החברה הוקמה בשנת 1924. מאז שנת 1994, היא מייצרת כלי חשמל אלחוטיים ומייצרת את המקדחה האלחוטית החזקה ביותר באותה תקופה - מפתח 14 וולט. כיום היא המובילה בשוק כלי חשמל המופעלים באמצעות סוללות ומנועים ללא מברשות. דוגמא לכך היא דגם DeWALT DCD 240N המופעל באמצעות סוללה (סוללת מצבר), עם מתח של 54 וולט.

אינטרסקול

חברה רוסית המובילה בייצור כלי חשמל לא רק ברוסיה, אלא גם בחו"ל. מוצרי החברה מסופקים לשווקי מערב אירופה וישראל. זה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בשל איכותו ואמינותו הגבוהה.

האמר

חברה גרמנית צעירה יחסית. שנת ייסוד 1987. בפרק זמן קצר היא השיגה הצלחה משמעותית בייצור ציוד גינה וכלי חשמל. מוצרי האמר הם באיכות גבוהה, עמידות ומחירים נוחים. פופולרי מאוד בקרב אנשי מקצוע.

ניתן להמשיך את רשימת החברות המייצרות כלים איכותיים לאורך זמן רב. כאשר אתם מתכננים לרכוש מערבל, עליכם לשאול את עצת הבונים והגימורים המקצועיים, להקשיב לעצות ולהמלצות של משתמשים מנוסים שקונים כלי חשמל לשימוש ביתי. מוכרי חנויות מתמחים יכולים לספר הרבה דברים מעניינים. לפני הקנייה, הקפידו לקרוא את התיאור, שאלו כמה עולה הדגם שלכם והיכן ממוקמים מרכזי השירות לצורך תחזוקתו.

דירוג מערבלי בנייה איכותיים

MD1 - 11E אלים

השורה העשירית בדירוג נלקחת על ידי המוצר של המותג הרוסי "Fiolent", דגם MD1 - 11E. מערבל פשוט ואמין עם פונקציית מקדחה. עם צריכת חשמל של 1.1 קילוואט ומומנט מרבי של 85 נ 'מ', המכונה מציגה ביצועים מרשימים בהשוואה למקדחה או מקדחת פטיש. בנוסף, פרמטרים אלו מאפשרים להשתמש במוצר כ- yamobur, אם אתה קונה את הזרבובית והמעמד המתאימים, וזה שימושי גם בעת ערבוב תמיסות, מכיוון ש- Fiolent שוקל 4.7 ק"ג. בקרת מהירות אלקטרונית מקדמת ערבוב איכותי של קומפוזיציות בעלות עקביות כלשהי, החל מהכנת דבק טפט ומגהץ מלט. כלי מצוין לשימוש ביתי ומקצועי, במחיר ממוצע של 3,745 רובל.

MD1 - 11E אלים

יתרונות:

 • הספק 1100 וואט;
 • פונקציונליות מתקדמת;
 • ביצועים גבוהים;
 • נוכחות של מסגרת נשלפת נוחה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • כמו מקדחה אינו יעיל מספיק.

האמר UDD 1050A

במקום התשיעי נמצא ה- UDD 1050A, המותג הצ'כי-גרמני האמר. כלי החשמל העיקרי של החברה ידוע באיכותו, אמינותו ועמידותו. הספק של 1050 וואט, מספיק לשימוש מקצועי. זה מתמודד היטב עם תערובות של צמיגות כלשהי, לא משאיר גושים, יכול לשמש מקדחה. מידות החור המרביות למתכת אינן עולות על 13 מ"מ, עבור עץ - לא יותר מ -32 מ"מ. החבילה כוללת:

 • חישוק, 120 מ"מ אורך, 14 מ"מ קוטר;
 • הארכת מטרפה;
 • ידיות צד ואחורי;
 • מקדחי מלחציים לסתות בקוטר של 3 עד 16 מ"מ;
 • מקשים 17.19 ו 22 מ"מ.

בקרה אלקטרונית על מהירות הסיבוב והאחור מספקים הכנה איכותית של פתרונות בכל צמיגות. הדגם מצויד בידית - עצירה בצד האחורי וידית צד נשלפת, מה שנוח מאוד כאשר משתמשים בכלי כמקדחה ומערבל. אחיזת אקדח נוחה, צ 'אק פקה ומשקל נמוך יחסית (4 ק"ג) הופכים את האמר UDD 1050A למקדחה טובה. ערכת המשלוח כוללת מטרפה לערבוב, עם מתאם ותוסף. המטרפה העיקרית נוחה לערבוב כמויות קטנות של תערובות בניין במיכלים קטנים. הארכת המטרפה מאפשרת ערבוב במיכלים עם נפח גדול. הקונים מעריכים את האמר UDD 1050A על ביצועיו, אמינותו ותג מחיר משתלם של 4,770 RUB.

האמר UDD 1050A

יתרונות:

 • הספק 1050 וואט;
 • מספר המהפכות לדקה (סרק) - 550;
 • ביצועים גבוהים;
 • איכות בנייה מעולה;
 • מחיר צנוע.

חסרונות:

 • לא נמצא.

מטאבו RW 18 LTX 120

במקום השמיני המקדח הגרמני - מערבל Metabo RW 18 LTX 120. הכלי מופעל באמצעות סוללה נשלפת עם מתח של 18 V. מהירות הסיבוב של המיקסר במצב סרק היא 750 סל"ד. מיועד לשימוש ביתי ומקצועי בעת ערבוב פתרונות קלים וניידים. היצרן אינו ממליץ להכין תערובות הגדולות מ- 40 ליטר. המשתמשים מעריכים מכשיר זה בזכות קלילותו (4.2 ק"ג) וניידותו. זמני טעינת הסוללה האופייניים נעים בין מספר שעות ליום, תלוי ברמת הטעינה שנותרה. הרעיון של מטאבו הוא לחסל לחלוטין את כבלי הרשת באתרי הבנייה. העלות הממוצעת של המכשיר היא 16,965 רובל.

מטאבו RW 18 LTX 120

יתרונות:

 • מופעל על ידי סוללה נשלפת;
 • ידית נוחה;
 • ביצועים גבוהים.

חסרונות:

 • חוסר מטען כלול;
 • מחיר גבוה.

קליבר ERMD -1600 / 2E

המוצרים של חברת "קליבר" הרוסית ידועים כ"כלי טוב מסין ". זה חל במלואו על דגם קליבר ERMD -1600 / 2E. הספק 1600 וואט, 750 סל"ד. סרק, שתי מהירויות, שני צירים עם חישוקים וסיבובי שמאל - כל המאפיינים הללו מרמזים על שימוש מקצועי בדגם זה. כפתור ההתחלה ממוקם בנוחות על הידית בצורת הטבעת, מתג המהירות בגוף. מהירות הסיבוב מותאמת על ידי לחיצה על כפתור ההתחלה. שוטים של סיבוב ימינה ושמאלה מאפשרים לך להכין מהר מאוד פתרון של כל צמיגות בנפחים משמעותיים. הרכישה תעלה 5329 רובל. זו העלות הממוצעת. לדברי הקונים, זהו כלי תקציבי טוב למקצוענים. הדגם מדורג במקום השביעי בדירוג.

קליבר ERMD -1600 / 2E

יתרונות:

 • הספק גבוה;
 • ביצועים גבוהים;
 • לעבוד עם שני שוטים;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • כבל חשמל קצר;
 • הקצוות החדים של המטרפה עלולים לפגוע במיכלי הערבוב.

אינטרסקול KM - 60 / 1000E

במקום השישי בדירוג נמצא המודל של המובילה במכירות כלים איכותיים ברוסיה - Interskol KM-60 / 1000E. מבחינת הפרמטרים שלו, המכשיר עולה בקנה אחד עם כלי ביתי:

 • צריכת חשמל 1050 וואט.
 • מהירות סרק - 850 סל"ד.
 • מספר הצירים (והמכות) - 1.
 • משקל המכשיר הוא 4.3 ק"ג.

עם זאת, הכלי מבוקש מאוד בקרב אנשי מקצוע. פעולה דו-מהירית ומומנט מרבי של 53 N • מ ', אלה המאפיינים של דגם מקצועי. משקלו הנמוך יחסית הופך אותו לבלתי הכרחי עבור צוותי גמר בבניית מבנים רב קומות. המודל מוערך בגלל קלות שימוש, ביצועים גבוהים, סיבולת ואמינות, ללא התחממות יתר במהלך שימוש אינטנסיבי. ערכת המסירה כוללת מטרפה עם סרגל הארכה וסט מקשים. על הידית בצורת טבעת ישנם כפתורי נעילה של הפעלה והפעלה. יש התאמה אלקטרונית של מהירות הציר. מחיר ממוצע של המוצר: 5997 רובל.

אינטרסקול KM - 60 / 1000E

יתרונות:

 • ביצועים גבוהים;
 • אמינות וסיבולת במהלך פעולה לטווח ארוך;
 • אין התחממות יתר של המנוע;
 • מטרפה עם הארכה כלולה;
 • קל.

חסרונות:

 • לא נמצא.

אליטק 1600 / 2ED

השורה החמישית בדירוג שלנו תופסת על ידי המודל המקצועי של המותג הרוסי Elitech 1600 / 2ED. מכשיר דו-ציר עם הספק של 1600 וואט, המנפיק 790 סל"ד, מסוגל לעבוד עם קומפוזיציות בעלות עקביות כלשהי, החל בתמיסות גבס ועד תערובות בטון. כפתורי ההפעלה והנעילה ממוקמים על ידית נוחה בצורת טבעת. בסמוך, במקרה, יש מתג לבחירת אחת משתי מהירויות. מצויד בשתי חישוקים של סיבוב ימינה ושמאלה, לערבוב איכותי של קומפוזיציות, עם כבל חשמל 3 מטר. משתמשים אוהבים את קלות הגישה למברשות להחלפה מהירה. עלות ממוצעת של הדגם: 5997 רובל. מחיר די משתלם לכלי מקצועי.

אליטק 1600 / 2ED

יתרונות:

 • הספק גבוה ומהירות סיבוב;
 • מצב פעולה דו-מהירתי;
 • לעבוד עם שני שוטים;
 • ביצועים גבוהים, גם כאשר עובדים עם תערובות בטון.

חסרונות:

 • המכשיר כבד, 7.6 ק"ג;
 • מידות גדולות;
 • רמת רעש גבוהה.

סטנלי SDR1400

את המקום הרביעי בדירוג שלנו תופס המודל של הקונצרן האמריקאי STANLEY SDR 1400. למכשיר מאפיינים טכניים מרשימים:

 1. הספק 1400 W.
 2. תדירות סיבוב - 800 סל"ד.
 3. מומנט - 80 נ '• מ'.
 4. מספר מהירויות - 2.

כל זה מעמיד אותו בשורה אחת עם כלי מקצועי. יחד עם זאת, המכשיר קל בהרבה ממכשירים דומים רבים. משקלו 3.5 ק"ג. עם פרודוקטיביות גבוהה, העבודה איתו לא תהיה מייגעת. מטרפה עם סרגל הארכה מאפשרת לערבב את הקומפוזיציות בצורה יעילה ויעילה באותה מידה בכלים בעלי יכולות שונות, ללא ריסוס עם פתרון המפעיל. כפתורי ההפעלה והנעילה ממוקמים על הידיות הנוחות. העלות הממוצעת של המוצר היא 7049 רובל.

סטנלי SDR1400

יתרונות:

 • חָזָק;
 • ביצועים גבוהים;
 • עמיד וקשוח;
 • קַל.

חסרונות:

 • רוֹעֵשׁ;
 • יקר (יחסית).

מקיטה UT1200

שלושת מובילי הדירוג נפתחים על ידי כלי שפותח ביפן וייצור גרמני - Makita UT1200. היצרנים מציבים את המודל הזה ככלי חשמל מקצועי שנועד לעבוד עם תערובות ניידות (לא עבות מדי). אלה כוללים צבעים, דבקים לחיפוי קירות ורצפות באריחי קרמיקה, טיח ותערובות מרק. המאפיינים הטכניים שלו מאשרים זאת:

 1. כוחו של המכשיר הוא 800 וואט.
 2. במצב סרק הוא מסתובב עד 400 סל"ד.
 3. מופעל במצב מהירות יחידה בלבד.

עם זאת, הכלי עושה את עבודתו בצורה מושלמת. גם בתפעול מתמשך המכשיר אינו מתחמם יתר על המידה, אינו נשבר ובעל מוניטין ראוי כמנגנון "בלתי ניתן לריפוי". משקלו, השווה ל- 3.2 ק"ג, הוא המינימום לכלי מסוג זה. המוצר מצויד בידית טבעת נוחה עם כפתורי הפעלה ונעילה. יש בקרת מהירות אלקטרונית. השילוב של מחשבה טכנית יפנית ואיכות ודיוק גרמני במהלך הרכבה מענג משתמשים במשך שנים רבות. קצת מעצבן הוא העלות הממוצעת של המכשיר, השווה ל 8450 רובל. מה לעשות, אתה צריך לשלם עבור האיכות. לטענת מרבית הרוכשים, מקיטה UT1200 מצדיק את עלות הרכישה באמצעות שנים רבות של הפעלה אינטנסיבית ללא תקלות ותקלות.

מקיטה UT1200

יתרונות:

 • איכות בנייה גבוהה;
 • אמינות ועמידות;
 • משקל קל;
 • ביצועים מצוינים כשמערבבים קומפוזיציות לא עבות מדי.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

היטאצ'י UM16VST

את המקום השני בדירוג תופס נציג אחר של ארץ השמש העולה, מערבל הבנייה היטאצ'י UM16VST. צריכת חשמל של 1500 וואט, מהירות סיבוב של 1050 סל"ד עם מומנט מרבי של 45 נ 'מ', מאפשרות למכשיר זה להתמודד עם התערובות ה"הדוקות ביותר "ללא תקלות ועצירות. משתמשים משאירים ביקורות נלהבות לגביו. תערובות בטון איכותיות יוצאות מתחת לשפתו, במיוחד בתוספת חומרי גלם - תוספים מיוחדים המגבירים את ניידות תערובת הבטון. המחיר הממוצע של המוצר הוא 10609 רובל.

היטאצ'י UM16VST

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • ביצועים גבוהים;
 • היכולת לעבוד עם כל התערובות בעלות עקביות כלשהי;
 • התחלה רכה וכבל חשמל גמיש;
 • איכות בנייה, סיבולת ועמידות.

חסרונות:

 • מחיר רציני.

בוש GRW 18 - 2E

במקום הראשון בדירוג ובביקורות הלקוחות הטובות ביותר זוכה המוצר של החברה הגרמנית הוותיקה והמפורסמת ביותר - Bosch GRW 18 - 2E. המוצר שלה הוא מכשיר מקצועי רב עוצמה עם פרמטרים:

 1. צריכת חשמל - 1800 וואט.
 2. מספר הסיבובים לדקה במצב סרק הוא 1050.
 3. מומנט מרבי - 45 נ 'מ'.
 4. שני מצבי מהירות.

כוח זה מאפשר להתקן להתמודד עם כל תערובת של תערובות בניין ללא הגבלה. מכשירי חשמל ביתיים מבית Bosch נבדלו מאז ומתמיד באיכות הבנייה הגבוהה שלהם, באמינותם ובעמידותם.GRW 18 - 2E מוכיח את הכלל הזה שוב עם פעולתו ללא בעיות בשימוש האינטנסיבי ביותר. המחיר הממוצע של המוצר הוא די גבוה - 20090 רובל. לשימוש ביתי, לא כדאי לקנות את המכשיר במחיר זה. אך עבור איש מקצוע המעוניין בשימוש אינטנסיבי רב שנים בכלי, דגם זה יכול להפוך ללא תחליף.

בוש GRW 18 - 2E

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • מהימנות;
 • ביצועים גבוהים;
 • עֲמִידוּת.

חסרונות:

 • משקל משמעותי - 7.2 ק"ג;
 • מחיר גבוה.

שם המודלמפרטיםמחיר ממוצע
בוש GRW 18 - 2Eסוג - מערבל
מספר מהירויות העבודה - 2
ספק כוח - מהרשת.
מקסימום מהירות סרק - 1050 סל"ד.
המומנט המרבי הוא 45 ננומטר.
צריכת חשמל - 1800 וואט.
פונקציות ויכולות - מיקסר.
הזדמנויות:
בקרת מהירות אלקטרונית.
קבצים מצורפים:
נעילת כפתור ההפעלה - משקל 7.2 ק"ג.
סט שלם - מטרפה.
.
20090 רובל
היטאצ'י UM16VSTסוג - מערבל
מספר מהירויות העבודה - 2.
ספק כוח - מהרשת.
מקסימום מהירות סרק - 650 סל"ד.
צריכת חשמל - 1500 וואט.
פונקציות ויכולות.
מִיקסֵר.
הזדמנויות:
בקרת מהירות אלקטרונית.
קבצים מצורפים:
נעילת כפתור ההפעלה.
משקל - 5.6 ק"ג. סט שלם - ערבוב, מקשים.
10609 רובל
מקיטה UT1200סוג - מערבל.
מספר מהירויות העבודה - 1.
ספק כוח - מהרשת.
מקסימום מהירות סרק - 400 סל"ד.
צריכת חשמל - 800 וואט.
פונקציות ויכולות - מיקסר; בקרת מהירות אלקטרונית.
אביזרים - נעילת כפתור הפעלה.
משקל - 3.2 ק"ג.
8450 רובל
סטנלי SDR1400סוג - מערבל.
מספר מהירויות העבודה - 2.
ספק כוח - מהרשת.
מקסימום מהירות סרק - 800 סל"ד.
המומנט המרבי הוא 80 ננומטר.
צריכת חשמל - 1400 וואט.
פונקציות ואפשרויות: מיקסר.
הזדמנויות:
בקרת מהירות אלקטרונית
קבצים מצורפים:
נעילת כפתור ההפעלה;
אורך כבל רשת - 2.5 מ '.
משקל - 3.5 ק"ג.
מאפיינים: קוטר זרבובית הערבוב - 140 מ"מ.
רובל 7049
אליטק 1600 / 2EDסוג - מערבל.
מספר מהירויות העבודה - 2.
ספק כוח - מהרשת.
מקסימום מהירות סרק - 790 סל"ד.
צריכת חשמל - 1600 וואט.
פונקציות ויכולות - מיקסר.
הזדמנויות:
בקרת מהירות אלקטרונית.
התאמות: נעילת כפתור ההפעלה.
אורך כבל הרשת הוא 3 מ '.
משקל - 7.6 ק"ג.
סט שלם - חיבור למיקסר (2 יח ').
תכונות - החלפה מהירה של מברשות מנוע.
5997 רובל
אינטרסקול KM -60 / 1000Eסוג - מערבל
מספר מהירויות העבודה - 2.
ספק כוח - מהרשת.
מקסימום מהירות סרק - 850 סל"ד.
המומנט המרבי הוא 53 ננומטר.
צריכת חשמל - 1050 וואט.
פונקציות ויכולות: מיקסר;
בקרת מהירות אלקטרונית;
נעילת כפתור ההפעלה.
משקל - 4.3 ק"ג;
סט שלם: מקציף מקדח, בר מקדחת, מקשים.
5997 רובל
קליבר ERMD -1600 / 2Eסוג - מערבל.
מספר מהירויות העבודה - 2.
ספק כוח - מהרשת.
מקסימום מהירות סרק - 750 סל"ד.
צריכת חשמל - 1600 וואט.
פונקציות ואפשרויות: מערבל.
הזדמנויות:
בקרת מהירות אלקטרונית;
נעילת כפתור ההפעלה.
משקל - 7.2 ק"ג.
5329 רובל
מטאבו RW 18 LTX 120סוג - מערבל.
מספר מהירויות העבודה - 1.
מופעל על ידי סוללות.
מקסימום מהירות סרק - 750 סל"ד
הזדמנויות:
בקרת מהירות אלקטרונית
סוללה נשלפת, מתח 18 וולט.
קבצים מצורפים:
נעילת כפתור ההפעלה.
משקל 4.2 ק"ג.
צִיוּד
מטרפה (ללא סוללה ומטען).
16963 רובל
פטיש UDD1050Aסוג - מקדחה ללא פטיש.
סוג המחסנית הוא המפתח.
מספר מהירויות העבודה - 1.
ספק כוח - מהרשת.
קוטר צ'אק - 16 מ"מ.
מקסימום מהירות סרק - 550 סל"ד.
צריכת חשמל - 1050 וואט.
מקסימום קוטר קידוח (עץ) - 32 מ"מ.
מקסימום קוטר קידוח (מתכת) - 13 מ"מ.
פונקציות ויכולות - מיקסר.
מאפיינים: רוורס, בקרת מהירות אלקטרונית.
בנוסף:
ידית נוספת, נעילת כפתור הפעלה.
משקל - 4 ק"ג.
צִיוּד:
מקציף 120 מ"מ M14, הארכת מקציפה M14, ידית צד, ידית אחורית, צ'אק צ'אם 3-16 מ"מ, מתאם צ'אק, מקשים (17 מ"מ, 19 מ"מ, 22 מ"מ)
4770 רובל
MD1 - 11E אליםסוג - מערבל.
מספר מהירויות העבודה - 1.
ספק כוח - מהרשת.
מקסימום מהירות סרק - 600 סל"ד.
המומנט המרבי הוא 85 ננומטר.
צריכת חשמל - 1100 V.
מקסימום קוטר קידוח (עץ) - 40 מ"מ.
מקסימום קוטר קידוח (מתכת) - 16 מ"מ.
פונקציות ויכולות - מערבל / מקדחה.
הזדמנויות:
בקרת מהירות אלקטרונית
אביזרים: ידית נוספת, נעילת כפתור הפעלה.
משקל - 4.7 ק"ג.
3745 רובל

שוק כלי החשמל המודרניים רווי בהצעות של יצרנים רבים. כמעט ולא שקלנו עשירית מהן. הבחירה בגרסה זו או אחרת של המיקסר תלויה בשאלה האם הוא נרכש לשימוש ביתי או מקצועי, בנפח העבודה המוצעת, באופי תערובות הבניין וכמובן בעלות הכלי. אנו מקווים שמאמר זה ייתן לך מושג כלשהו על סוג זה של ציוד ויעזור לך שלא לטעות בעת בחירת הדגם הנכון.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *