מייבשי השיער הטובים ביותר לבניין לשנת 2020

0

מייבשי שיער לבנייה הם מכשירים ייחודיים שבזכות השימוש בהם תוכלו לבצע במהירות ובזמן הקצר ביותר מגוון רחב של עבודות תיקון ובנייה. היקף הכלי הרב-תכליתי הזה הוא רחב מאוד, ולכן יש להתייחס בזהירות וברצינות בנושא הנוגע לבחירת ורכישת ציוד. כיצד לבחור אקדח אוויר חם, באילו קריטריונים לבחירה להקפיד, איזו חברה היא המכשיר הטוב ביותר לקנות? עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של הדגמים הטובים ביותר לבניית מייבשי שיער נכון לשנת 2020

תיאור המכשיר

אקדח האוויר החם הוא מכשיר בעל פונקציונליות רחבה, המשמש לחימום זרמי אוויר לאינדיקטורי טמפרטורה מסוימים, כמו גם אספקתם הבאה לאזור החימום. זה מורכב ממפוח, שהוא מאוורר, ידית, כמו גם גוף חימום מיוחד ובית. בנוסף, הוא יכול להיות מצויד בחרירים מיוחדים לחימום חלק של משטח העבודה, שבגללו מוגברת באופן משמעותי הפונקציונליות שלהם.

חרירי המכשיר הזה מצוידים בחרירים מיוחדים בעלי צורות שונות. במהלך פעולתו יוצאת מהם תערובת גז. ככלל, מייבשי שיער כאלה משמשים להסרת השכבה הישנה של ציפויי צבע ולכה שונים; הם מסוגלים להמיס בהצלחה או להיפך, לרתך חלקים עשויים פלסטיק. בנוסף, ניתן להשתמש במכשירים אלה לתיקון מוצרי פלסטיק, שבגללם גדלים אינדיקטורי התחזוקה שלהם.

הם משמשים גם כשעובדים עם חומר שנקרא isolon.

לעתים קרובות למדי, מכשירים אלה משמשים לחימום ועיוות מגוון חומרים. בנוסף, הודות לשימוש בהם ניתן לחמם את החומרים ואז לעצב אותם. על פי ייעודם, הם מכמה סוגים ושייכים לסדרה הביתית או המקצועית.

על פתק! בעת בחירת אקדח אוויר חם, עליך לשים לב לפרמטרים הטכניים שלו, כמו גם להמלצות של מומחים. ראשית, מומלץ להכיר את טווח הטמפרטורה של המכשיר, כמו גם את רמת הביצועים שלו. כמו כן קריטריון חשוב הוא משך הזמן המותר להפעלתו הרציפה.

היקף השימוש

מייבשי שיער לבנייה הם מכשירים רב-תכליתיים, הודות לשימוש בהם תוכלו לבצע מגוון רחב של משימות. לדוגמא, במהלך ביצוע עבודות בנייה או התקנה, בעת ביצוע עבודות על בידוד אקוסטי לחדר. המאפיין העיקרי שיש להם הוא שבמהלך פעולתם, מכשירים אלה מסוגלים לכוון זרמי אוויר חם למיקום קבוע מראש.

הטמפרטורה של זרמי האוויר המחוממים שמגיעים מאקדח האוויר החם יכולה להגיע ליותר מ- 200 מעלות צלזיוס.עם זאת, ישנם דגמים המסוגלים לבצע את עבודתם בטמפרטורות נמוכות יותר. באמצעות מייבש שיער תוכלו לבצע את העבודה הבאה:

 • הסר ציפוי ישן עשוי לכה או צבע ממשטח העבודה, הסר טפטים ישנים או פרקטים;
 • הלחמה מגוון חומרים מרוכבים;
 • מרק יבש, טיח או תערובת דביקה;
 • לחטא משטח עץ;
 • חומרי הלחמה וריתוך המיועדים הן לקירוי והן לעבודות רצפה.

מייבשי שיער הם מכשירים רב תכליתיים. לעתים קרובות למדי, מכשירים אלה משמשים להפשרת חורי מנעול קפואים וקפואים, מנעולים, חוטים וכניסת מים סוערים. כמו כן, בזכות השימוש בהם תוכלו לבצע במהירות עבודות הקשורות להסרת הלחמה או להיפך צינורות הלחמה, כמו גם כבלים עשויים נחושת.

אילו סוגים יש

מייבשי אוויר חם הם כלים רב תכליתיים. ציוד כזה בוודאי יהפוך להיות הכרחי במהלך מגוון עבודות ביתיות או אפילו מקצועיות. בעת בחירת כלי כזה, העיקר הוא לבחור נכון את פרמטר הטמפרטורה האופטימלי ביותר של אקדח האוויר החם לביצוע משימות מסוימות, כמו גם את המהירות בה הוא מספק זרם אוויר מחומם. האינדיקטורים הללו הם מהעיקריים שבהם, ולפיהם יש סיווג נוסף לסוגים שונים של כלי חשמל אלה.

ישנם מספר סוגים של תותחי אוויר חמים השונים בסיווגם. בהתבסס על המאפיינים הטכניים, הם מחולקים למכשירים:

 1. סוג הצרכן (משק הבית). ככלל, משתמשים במודלים כאלה בעת ביצוע עבודות בנייה קלות או פשוטות לתיקון. תקופת ההפעלה המרבית של מכשירים כאלה היא לא יותר מ -25 דקות. היתרונות של ציוד מסוג זה כוללים את העובדה שהם קלים לעבוד איתם, הם מצוידים בתכנית עיצוב פשוטה למדי. כמו כן, העלות של מכשירים כאלה נמוכה, מה שהופך אותם למשתלמים עבור רוב הצרכנים. עם זאת, מייבשי שיער מסוג זה, ככלל, אינם מצוידים בפונקציה המאפשרת ויסות חלק או שלבי של טמפרטורות ההפעלה וחימום זרמי האוויר.
 2. סוג מקצועי. ככלל, הם משמשים בעת ביצוע מגוון משימות עיצוב בכל מורכבות שהיא. מצויד במערכת ויסות חלקה, כמו גם בתפקוד הייצוב של פרמטרי טמפרטורת ההפעלה שנקבעו בעבר של זרימות האוויר היוצא. היתרון של מכשירים כאלה הוא הרבגוניות שלהם. עם זאת, עלות מכשירים כאלה גבוהה מהמחיר הממוצע של תותחי אוויר חמים ביתיים קונבנציונליים.
 3. סוג תעשייתי. הם משמשים במקרה של ביצוע עבודות קונסטרוקטיביות בכמויות גדולות. מצויד במספר רב של פונקציות שונות, ויש להם גם קצב חימום גבוה של זרם האוויר ודיוק מוגבר למסירתו למקום שצוין. היתרון העיקרי של מכשירים אלה הוא כוחם הגבוה. הם יכולים גם לתפקד ברציפות למשך זמן רב. יש לייחס את החסרונות של מכשירים כאלה לעלות הגבוהה, לצריכת כמות עצומה של חשמל. כמו כן יש לציין כי יחידות מסוג תעשייתי מסוג זה הן מכשירים גדולים.
 4. סוג מצבר (סוללה). יחידות כאלה מבצעות את עבודותיהן בזכות סוללות ליתיום-יון (Li-Ion), סוללות בעלות יכולות שונות, המשמשות כמקור העיקרי לכוח ולמתח. בדרך כלל, הם משמשים למשימות פשוטות וקצרות טווח שאין רשת חשמל. החיסרון של מכשירים כאלה הוא שאין להם דירוג הספק גבוה. עם זאת, היתרון הבלתי מעורער של מכשירים אלה הוא בכך שניתן להשתמש בהם במגוון מקומות שקשה להגיע אליהם או באותם אזורים של עבודות תיקון שאין רשת חשמל.

עֵצָה! מומלץ לבחור מייבש שיער על בסיס הצרכים האישיים האישיים שלך. כדי לבצע עבודות מבניות פשוטות בבית, אין צורך לרכוש אקדח אוויר חם תעשייתי או מקצועי.

רשימת היצרנים הטובים ביותר לבניית מייבשי שיער

שם החברה - היצרןתיאור
בושהוא אחד היצרנים הגדולים ביותר של ציוד חשמלי עם רמת אמינות ופונקציונליות גבוהה. כל המוצרים המיוצרים על ידי יצרן זה פופולריים מאוד בכל רחבי העולם. המטרות העיקריות בהן משתמשת חברה זו בייצור מוצריה הן עמידות, אמינות ואיכות גבוהה.
מְיוּמָנוּתזהו אחד המותגים המובילים שבמסגרתו מיוצרים מגוון סוגים שונים של כלי חשמל. כל המכשירים שיצרו חברה זו הם פשוטים ואמינים למדי בשימוש יומיומי. בנוסף, הם תכליתי ומעוצבים ארגונומית. כל היחידות והחלקים של כלי החשמל, המיוצר תחת מותג זה, עשויים מחומרים באיכות גבוהה.
מקיטהחברה יפנית מפורסמת בעולם שמייצרת כלי חשמל באיכות גבוהה כבר למעלה מ- 60 שנה. לכל המוצרים המיוצרים תחת מותג זה מחווני איכות ואמינות גבוהים.
DeWALTאחת מיצרניות כלי החשמל האמריקאיות המובילות בשוק העולמי. במהלך יצירת מוצריה, יצרן זה מציג את הטכנולוגיות החדשניות המודרניות ביותר. נישה משמעותית במגוון כל המוצרים המיוצגים על ידי מותג זה תופסת על ידי בניית מייבשי שיער, הפופולריים מאוד בקרב צרכנים מקומיים וזרים.

דירוג מייבשי השיער האיכותיים ביותר לבניין ביתי

מייבשי שיער מסוג הבית הם כלי יד המשמשים לחימום זרמי אוויר ואז אספקתם לחומר או לחלק המותקן מראש. הוא משמש כמכשיר המגדיל את טמפרטורת פני השטח של החומרים להדבקה הבאה שלהם יחד. כמו כן, בעזרתם תוכלו להסיר בהצלחה את השכבה המיושנת של הציפוי הישן. הם שייכים לכלי עבודה חשמליים בקטגוריית מחירים נמוכה וזמן קצר של שימוש רציף (לא יותר מ 25 - 30 דקות).

מייבש שיער לבניין ביתי Bort BHG - 2000N - מארז LK

מודל תקציב פופולרי, על פי הקונים, מייבש שיער חשמלי פשוט לשימוש ביתי. מצויד בבקרת טמפרטורה מיוחדת ויציאת אוויר מחוממת. בנוסף, מכשיר זה מצויד בנוסף בתצוגה, וכן בהגנה מיוחדת המונעת התחממות יתר. ההספק של מכשיר זה הוא 2 קילוואט. טמפרטורת ההפעלה המינימלית היא 60 מעלות צלזיוס, והמקסימום היא 600 מעלות.

מכשיר זה מגיע עם חרירים מיוחדים, קצה ריתוך. בנוסף, אקדח אוויר חם זה מצויד בנוסף בנחיר הנמכה ורפלקס. מבצעת את עבודתה בשלושה מצבים שונים.

מייבש שיער לבניין ביתי Bort BHG - 2000N - מארז LK

יתרונות:

 • עלות נמוכה (המחיר הממוצע הוא 1,590 רובל);
 • הספק (2 קילוואט);
 • מספר מצבי הפעלה;
 • צִיוּד.

חסרונות:

 • מתקרר זמן רב לאחר העבודה;
 • לפלסטיק שממנו עשוי המכשיר יש ריח לא נעים, שנעלם לאחר 5-7 ימים;
 • לא ניתן להשתמש ברציפות במשך יותר מ 15 - 20 דקות.

מייבש שיער לבניין ביתי Bosch Universal Heat 600

כלי רב תכליתי איכותי, המוצג על ידי אחד היצרנים הפופולריים ביותר של כלי חשמל. כוחו של Bosch Universal Heat 600 הוא 1.8 קילוואט. זוהי האפשרות הטובה ביותר למגוון עבודות ריתוך או הלחמה עם חומרים בעלי מומס נמוך. ניתן להשתמש בו לחימום ריקים עם עיוותם הבא לצורה הרצויה. מצויד בווסתים מיוחדים של טמפרטורה וזרימת אוויר מחומם.טמפרטורת ההפעלה המינימלית של המכשיר היא 50 מעלות צלזיוס. מקסימום - 600. המחוון של זרימת האוויר המרבית שמספק מכשיר זה הוא 500 ליטר / דקה.

מייבש שיער לבניין ביתי Bosch Universal Heat 600

יתרונות:

 • מצויד ב -3 מצבי הפעלה;
 • בקרת טמפרטורת חימום האוויר היא צעד אחר צעד;
 • משקל קל (500 גרם);
 • מצויד במגן חום מיוחד.

חסרונות:

 • עלות גבוהה כמו לכלי חשמל ביתי (3,131 רובל);
 • ציוד רזה.

מייבש שיער לבניין ביתי Bort BHG - 1600 - P

רגע, כלי חשמל ביתי אמין המיועד למשימות פשוטות. מושלם להסרת שכבות צבע מיושנות ממשטח העבודה. כמו כן, הודות לשימוש בו, ניתן לבצע עבודות על הלחמה של חומרים בעלי מומס נמוך. ההספק המדורג של מכשיר זה הוא 1.5 קילוואט. הוא מצויד במיגון מיוחד המונע התחממות יתר של המכשיר.

אקדח האוויר החם Bort BHG-1600-P מצויד בנוסף במערכות המאפשרות להתאים את הטמפרטורה ואת הזרימה היוצאת של אוויר מחומם. טווח הטמפרטורות לפעולה של Bort BHG - 1600 –P הוא: 300 - 500 מעלות צלזיוס.

מייבש שיער לבניין ביתי Bort BHG - 1600 -P

יתרונות:

 • עלות נמוכה (המחיר הממוצע הוא 900 רובל בלבד);
 • יכולת זרימת אוויר טובה;
 • נוכחות של בקרת טמפרטורה בשלבים;
 • מצויד במיגון מיוחד למניעת התחממות יתר.

חסרונות:

 • הספק נמוך (1500 וואט);
 • לא מתאים לשיפוצים גדולים וארוכים;
 • מתקרר לאורך זמן;
 • משקל כבד (850 גרם).

מייבש שיער לבניין ביתי קולנר KHG 1500

דגם זה של אקדח אוויר חם מצויד בפונקציונליות טובה. קולנר KHG 1500 הוא כלי כף יד קל במיוחד המושלם לחימום מגוון רחב של חתיכות או עבודות עבודה. בעזרתו ניתן לבצע עבודות ריתוך באמצעות חומרים בעלי מומס נמוך. מכשיר זה מצויד בהגנה מיוחדת מפני התחממות יתר, בקרת טמפרטורה וזרם אוויר יוצא. בנוסף מצויד בתוספות מיוחדות.

מייבש שיער לבניין ביתי קולנר KHG 1500

יתרונות:

 • עלות מקובלת (642 רובל);
 • צְפִיפוּת;
 • ציוד טוב;
 • הגנה מפני התחממות יתר.

חסרונות:

 • הספק נמוך (1.5 קילוואט);
 • לא מיועד להפעלה רציפה.

סקירה של מייבשי השיער הטובים ביותר בבניין מקצועי

בכלי החשמל הידני, השייך למעמד המקצועי, יש מדדי חיי מוטו מורחבים, כמו גם רמת פרודוקטיביות גבוהה. מייבשי שיער, שהם מכשירים ברמה מקצועית, משתמשים בוויסות רב-שלבי של טמפרטורה וזרימה של זרם האוויר המחומם.

כמו כן, תותחי האוויר החם האלה הגדילו את דירוג הכוח. הם מצוידים בנוסף בפונקציות מגן מובנות, שבזכותן האפשרות של התחממות יתר וכתוצאה מכך הכישלון של הכלי ממוזערת. דגמים מסוימים של מכשיר מקצועי זה מצוידים בתצוגה מיוחדת המציגה נתונים על פעולת המכשיר ועל הפרמטרים של זרימת האוויר היוצאת המחוממת.

מייבש שיער בניין מקצועי Weldy Energy HT 1600 (סט לריתוך חופף)

כלי יד ששייך למעמד המקצועי. מיוצר בעיצוב ציר. הוא מצויד במנוע עם עתודת כוח טובה, שמבטיח ביצועים גבוהים של מגדש על. כוח המנוע הוא 1.6 קילוואט. אקדח האוויר החם Weldy Energy HT 1600 מצויד בבקרת טמפרטורה והגנה מיוחדת על התחממות יתר. טמפרטורת ההפעלה המינימלית של המכשיר היא 40 מעלות צלזיוס, והמקסימום הוא 700 מעלות צלזיוס. הוא מצויד בנוסף בתוספות מיוחדות.

מייבש שיער בניין מקצועי Weldy Energy HT 1600 (סט לריתוך חופף)

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • מהימנות;
 • טווח טמפרטורות פעולה רחב;
 • צִיוּד.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (20 055 רובל);
 • כבד (משקל הוא 1 ק"ג).

מייבש שיער מקצועי לבנייה BOSCH GHG 20 - 63 מארז מקצועי

דגם איכותי וזול של כלי עבודה ידני ברמה מקצועית של יצרן פופולרי. מצויד במגדש-על איכותי עם היצע גדול של משאבים מוטוריים. מתמודד במהירות עם ההפרדה בין מגוון מפרקי דבק, העשויים מפלסטיק נמוך. כמו כן, כלי זה משמש לחימום צינורות ביוב קפואים או מערכות אספקת מים.

ההספק של מכשיר זה הוא 2 קילוואט. מצויד בתצוגה, כמו גם בקרת טמפרטורה וזרמי אוויר מחוממים יוצאים. מסופק עם תוספות. טמפרטורת ההפעלה נעה בין 50 ל -630 מעלות צלזיוס. הגנה מפני התחממות יתר קיימת במכשיר זה.

מייבש שיער מקצועי לבנייה BOSCH GHG 20 - 63 מארז מקצועי

יתרונות:

 • צִיוּד;
 • מהימנות;
 • הספק גבוה (2 קילוואט);
 • טווח טמפרטורות פעולה רחב;
 • משקל קל ומידות (650 גרם);
 • זמינות של נחיר מגן זכוכית ושטוח.

חסרונות:

 • עלות גבוהה (6,710 רובל).

מייבש שיער מבנה מקצועי Interskol FE - 2000EM מארז

כלי חשמל כף יד איכותי, המצויד בנוסף בתנור קרמיקה אמין ואיכותי. כמו כן Interskol FE - 2000EM מארז מצויד במערכת דיגיטלית מיוחדת המאפשרת לך להתאים את טמפרטורת ההפעלה. טווח הטמפרטורה של המכשיר הוא 50 - 600 מעלות צלזיוס.

ניתן להפעיל מכשיר זה בשני מצבי זרימת אוויר יוצאת - עם זרימת אוויר ממוצעת ומקסימלית. פרמטרי ההפעלה הנוכחיים של המכשיר מוצגים בתצוגה. יחד עם המכשיר מגיעה סט של 4 חרירים המשמשים לחימום שטח גדול או למקם את נקודת החימום בעת ביצוע פעולות ריתוך והלחמה.

מייבש שיער מבנה מקצועי Interskol FE - 2000EM מארז

יתרונות:

 • עלות נמוכה למכשירים השייכים למעמד המקצועי (2 180 רובל);
 • נוכחות של תצוגת גביש נוזלי (מסך);
 • ציוד טוב;
 • אורך כבל החשמל;
 • מצויד בידית נוחה וארגונומית.

חסרונות:

 • שני אופני פעולה בלבד;
 • חוזק נמוך של כבל הרשת.

מאפיינים השוואתיים של בניית מייבשי שיער

שֵׁםמעמדמחווני כוחטווח טמפרטורות פעולה (במעלות צלזיוס)עלות (רובל)
Bort BHG - 2000N - מקרה LKבֵּיתִי2 קילוואט60 - 6001590
Bosch Universal Heat 600בֵּיתִי1.8 קילוואט50 - 6003131
Bort BHG - 1600 –Pבֵּיתִי1.5 קילוואט300 -500900
קולנר KHG 1500בֵּיתִי1.5 קילוואט25 - 500642
Weldy Energy HT 1600מקצועי1.6 קילוואט40 - 70020055
תיק מקצועי של BOSCH GHG 20 - 63מקצועי2 קילוואט50 - 6306710
אינטרסקול FE - 2000EM מקרהמקצועי2 קילוואט50 - 6002180

ישנם סוגים רבים ומודלים שונים של בניית מייבשי שיער, הן ביתיים והן מקצועיים. לביצוע משימות יומיומיות פשוטות, תוכלו לרכוש מכשיר תקציב וזול שיהפוך לעוזר הכרחי במהלך מגוון עבודות תיקון או בנייה הקשורות להדבקה, הלחמה או ריתוך של חומרים בעלי ממיסות נמוכה. לעבודה מתמשכת של מורכבות מוגברת, מומלץ לרכוש כלי ציון מקצועי. אם יש לך ניסיון בשימוש באחד מהדגמים הנ"ל של אקדח אוויר חם או אם אתה משתמש במכשיר של מותגים אחרים, אנא השאיר ביקורת ושתף אותנו בדעתך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *