טפט הזכוכית הטוב ביותר לציור בשנת 2020

0

הדרך הקלה ביותר לבצע תיקונים בדירה היא טפטים על הקירות. זול ועליז, במיוחד שהבחירה בחנויות עשירה למדי. נכון, לאחר שלוש או ארבע שנים, יהיה צורך לחזור על הפעולה, מכיוון שהציפוי אינו שונה בהתנגדות ללבוש מוגברת: הוא מוכתם או מחוויר מהשמש, מתלכלך ונקרע בקלות. מרבית הרוכשים מכירים טפטים מנייר, ויניל, רחיץ ואפילו נוזלי, אך לא כולם יודעים, פופולריים מאוד במערב אירופה, טפטים מבד זכוכית. חומר זה ראוי לתשומת לב מיוחדת בשל מעשיותו ועמידותו. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לקוראים סקירה של "טפט הזכוכית הטוב ביותר לציור בשנת 2020", שהורכב על בסיס ביקורות לקוחות והערכות מומחים.

מה שמכונה פיברגלס

נכון יותר לקרוא למוצר זה טפט בד זכוכית, מכיוון שהוא מתקבל בשיטת האריגה.

הבד עצמו ותהליך הייצור מעניינים מאוד וראוי לתיאור מפורט יותר.

כבר מהשם עצמו מתברר כי בתהליך נעשה שימוש בזכוכית בצורת לבניות קטנות המתקבלות על ידי סינתטי של חומרי גלם: סודה, חול קוורץ, גיר וחימר. כל המוצרים טבעיים ולכן המוצר הסופי יהיה ידידותי לסביבה.

לבניות זכוכית מומסות בתנורים עד לקבלת מסה הומוגנית, הנמשכת דרך חורים קטנים מאוד של פלטינה, וכתוצאה מכך סיב דק. הוא מקורר ונפצע על תופים.

מעניין! מת הוא לוח בעל חוזק גבוה עם חורים מכוילים לדחיפת חומרי פלסטיק דרכם. המוות חייב להיות אינרטי כימי ועמיד בפני שחיקה. עשוי מתכת יקרה.

מהסיב שנוצר, מסתובב חוט זכוכית דק וחזק מאוד משני סוגים: עיוות ואריגה.

שני הסוגים מסתיימים בנול מיוחד. חוט העיוות צפוף וחלק, בבד ממוקם בכיוון האורך. ערב - חוט רך יותר, "מדובלל", נרקם בבד בכיוון רוחבי.

ישנם שני סוגים של מכונות אריגת זכוכית: רגיל ואקארד.
על נולים קונבנציונליים נרקם חומר בעל טקסטורות שונות:

 • "עצי אשוח";
 • "מעוינים";
 • "Matting";
 • "פרקטים".

דפוסי האקארד מורכבים יותר והם מיוצרים במכונה נשלטת על ידי מחשב. לפני התהליך פיתוח תוכנה מיוחדת. כתוצאה מכך, הדוגמה על הטפט יכולה להיות כל דפוס שעולה בראשו של המעצב.

מעניין! אקארד הוא השם לבדים צפופים בעלי דפוס מורכב גדול. זה חייב את שמו לממציא הנול המיוחד, ג'וזף מארי ג'קרד.

המוצר מוכן, אך צריך לעמעל אותו כדי שיהיה יציב. פעולה זו מתבצעת במכונה מיוחדת, באמצעות הספגה של הפיברגלס בתמיסה של עמילן מיוחד.

הבד שהתייצב כך מומס בשני חצאים, הקצוות גזומים ונפתלים, כבר רוחב מטר, על סלילים של 3-4 ק"מ כל אחד. ואז הבד נפרש בגלילים בחיתוך של 25 מטר, מסופק עם תווית מוצר ונארז.

מהם טפטים מזכוכית

זהו ציפוי בעל עמידות נדירה. היצרנים מבטיחים כי מוצריהם ישמשו את הקונה במשך 30 שנה לפחות, ללא אובדן נכסי צריכה. אפשר לצבוע אותם, ולא פעם אחת, אלא עשרות פעמים. הטכנולוגיה של המדבקות שלהם כמעט אינה שונה מעבודה עם עמיתים לנייר. הם לא יקלקלו ​​את הפנים המתוחכמים ביותר.


ישנם שני סוגים עיקריים של טפט פיברגלס:

 1. פיברגלס לציור. הבד דק כל כך שהוא נקרא קורי עכביש. מעוצב ללא תבניות. הוא משמש כציפוי חיזוק של קירות ותקרות עם הציור הבא שלהם.
 2. טפט פיברגלס. בד עבה יותר עם דוגמאות פשוטות או אקארד. משמש כציפוי לצביעה.

יתרונות וחסרונות של פיברגלס

הפופולריות של טפט פיברגלס בארצנו גוברת מדי שנה, בזכות האיכויות האטרקטיביות ביותר שלהם:

 • ניקיון אקולוגי ובטיחות לבריאות;
 • חומר עמיד מאוד, כמעט בלתי אפשרי לקרוע אותו בטעות או לפגוע במשטח;
 • עמיד באש לחלוטין, אינו נשרף גם במקרה של שריפה;
 • נְשִׁימָה;
 • אינו נרקב, אינו צומח עובש, מעכב התפתחות פטרייה;
 • ניתן לצבוע ולצבוע מחדש;
 • ניתן לנקות באופן מושלם בעזרת חומרי ניקוי ומברשת;
 • מודבק כראוי, עומד בתפעול במשך יותר מ -30 שנה.

ציפוי גימור עם מאפיינים כאלה מושלם עבור משרדים ומקומות ציבוריים עם מספר רב של מבקרים: חנויות וסופרמרקטים, מלונות, מלונות ואפילו מוזיאונים. עם זאת, תמיד יש זבוב במשחה לכל חבית דבש. והחומר שאנו שוקלים אינו יוצא מן הכלל. במקום זאת, חלק מהיתרונות של השימוש בו הם גם חסרונות:

 • אם לבעל הדירה נמאס מדפוס העיצוב, והוא יחליט לשנות אותו, הוא יצטרך להזיע הרבה, בהתחשב בכוח המוצר;
 • לאחר שהתוודעו לתהליך ייצור החומר, קל לנחש כי עלותו גבוהה בהרבה מעלות טפט נייר;
 • מספר הדפוסים למעשה אינו גדול כפי שהיינו רוצים;
 • דפוס עם הקלה קלה יכול להיות מוסתר לחלוטין מתחת למספר שכבות צבע.

קריטריונים לבחירת פיברגלס

כדי לא לעשות טעויות בבחירה, יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים בסיסיים:

 • ערך צפיפות;
 • מאפייני הדפוס;
 • תיאור ההרכב;
 • איכות האריזה;
 • מי היצרן.

כל אחד מהקריטריונים ראוי להתייחסות מפורטת.

צְפִיפוּת

פרמטר המשמש אינדיקטור לחוזק ועמידות. התלות בצפיפות היא פרופורציונאלית באופן ישיר - צפופה יותר, חזקה יותר, עמידה יותר ועמידה ביותר שכבות צבע. נחשבים בדים איכותיים, עם צפיפות של 100 גרם / סמ"ר ועוד. הם היקרים ביותר. ציפויים פחות צפופים (עד 100 גרם / סמ"ק) עשויים שלא להחזיק מעמד עד 30 שנות פעולה והם נחותים מכוחם לעומת איכותיים. אבל הם זולים יותר.

דפוסים

הסוגים העיקריים של הציורים כבר רשומים:

 • מחצלות;
 • עצי חג המולד;
 • מעוינים;
 • טיפות גשם על זכוכית;
 • פַּרקֶט;
 • נייר אורז.

הבחירה קטנה. נכון, יצרנים לא עוצרים שם, ומדי פעם הם מפתחים רישומים חדשים, כך שתמיד תוכלו לבחור באפשרות מעניינת לקישוט דירה. יש לשים לב במיוחד לעומק ההקלה בתבנית. ככל שהוא גדול יותר, ניתן יהיה למרוח שכבות צבע נוספות על הבד בעתיד ולשמור על הדוגמה.

הרכב פיברגלס ואריזות גליל

פרמטר חשוב מאוד. מוצר איכותי חייב להיות 70% זכוכית. 30% הנותרים ספוגים. זהו ההרכב האידיאלי והמידע אודותיו צריך להיות נוכח בתיעוד הנלווה. חריגות מיחס זה, כמו גם המחסור המלא במידע אודות ההרכב, צריכים להזהיר את הקונה.

כדי שהמשתמש לא יבלבל את הצד הקדמי עם הצד הלא נכון בעת ​​החלת טפט, היצרן מחיל שלטים מיוחדים על הצד הלא נכון של הבד.על הבד להיות נקי מפגמי אריגה. הקצוות של מוצר איכותי תמיד חתוכים ישר ולא אמורים להתפורר. כדאי לשים לב לכך גם בקנייה.

היצרנים המובילים

איכות המוצר תלויה ישירות ביצרן. מיטב החברות, העובדות בפלח שוק זה מספר שנים, התבססו באיכות סחורה גבוהה באופן עקבי, חידושים מתמידים והרחבת הטווח. כמה מהם כדאי להכיר טוב יותר.

 • טסוגלס

מוצר מותג אמריקאי. מתקני ייצור פרוסים בסין, אירופה וארה"ב. מכירת הסחורה מתבצעת בצירוף תעודת איכות המחייבת ידידותיות סביבתית, אש ובטיחות סניטרית. בד מעשי ואיכותי אידיאלי לא רק להדבקת קירות ותקרות של סלונים, אלא גם לתיקון משרדים ומוסדות שונים.

 • נורטקס

מותג רוסי עם מתקני ייצור בסין. מוצרים ברמת פרימיום הם באיכות גבוהה ובצפיפות גבוהה, עד 200 גרם / מ"ר, עם תקופת אחריות של יותר מ -30 שנה. הצפיפות של טפטים ממחלקת התיירים אינה עולה על 100 גר '/ מ"ר וזולה יותר במחיר. כתפאורה מקורית ועמידה, הם מתאימים לקישוט של הנחות שונות.

 • ויטרולאן

הבעלים של הסימן המסחרי הוא חברת Vitrulan Textile GMbH הגרמנית, יצרנית מובילה של טפטים מבד זכוכית באירופה. הכל התחיל כמפעל זכוכית קטן בהסלבך בשנת 1896. כבר בשנת 1921 ייצרה החברה פיברגלס וצמר זכוכית. בשנת 1929 שינתה החברה את שמה ל- Vitrulan.

מעניין! שמה של החברה מקורו במילים הלטיניות ויטרו - זכוכית ולן סיבים.

בשנת 1931 החברה מייצרת לראשונה חיפויי קירות פיברגלס בצבעים שונים. כיום, מומחי Vitrulan Textile GMbH מבצעים מחקר מדעי מתמיד על מנת לשפר את איכויות הצרכנים של מוצריהם. על פי בקשה, הלקוח יכול להזמין ציפוי עם מאפיינים מוגדרים: חלקות, רכות, קשיות וצבע, עמידות באש כימית.

 • וולטון

המותג השבדי, המוכר בכל רחבי העולם, מייצר חיפויי קיר בעיצוב איכותי ומסוגנן מזה מספר שנים. הייצור הוקם במפעלים בשוודיה, גרמניה, רוסיה, צ'כיה וסין.

 • אוסקר

חברת הבת וולטון מייצרת את הדגמים הפופולריים והזולים שלה בסין. איכות המוצר ברמה גבוהה, המחירים נוחים יותר.

 • X - זכוכית

מותג רוסי עם ייצור ברוסיה ופינלנד. מייצר בדים פיברגלס איכותיים בגזרת המחירים האמצעיים. המבחר רחב מספיק.

 • ברטנדורף

המותג מגרמניה שייך לחברה הצעירה יחסית Preiss Daimler group Industriegesellschaft GmbH Glasfaser Brattendorf (Haglasta). האיכות הגבוהה של המוצרים מאפשרת להשתמש בהם לא רק בכל בית מגורים, אלא גם בבתי חולים ומרכזי סרטן, בתי ספר, גני ילדים, מוזיאונים ובתי מרקחת. בשוק הרוסי, המוצר מסופק תחת המותג Brattendorf, במדינות האיחוד האירופי הוא מכונה Haglasta. הפופולריות של דגמי טפט פיברגלס של המותג הזה מוסברת על ידי האיכות הגבוהה

 • סן-גוביין נובליו

פרנקו משותף - ייצור צ'כי במעורבות מעצבים איטלקיים הביא להופעתם בשוק של טפטים מזכוכית צבעונית באיכות גבוהה. האוסף כולל כמה מרקמים ויותר מעשרים ערכות צבעים. ציפויים של סן-גוביין נובליו נמצאים בשימוש נרחב לקישוט קירות ותקרות בבתי מלון ובספא, וחללי פנים אלגנטיים ויקרים אחרים.

 • ארפורט

החברה הגרמנית מייצרת טפטים מאז 1827. היא זכתה לתהילה עולמית על ידי שחרורה של טפטים מנייר Rauhfaser באיכות גבוהה, שהם פופולריים להפליא כיום. חיפויי בד זכוכית ארפורט הם ערובה לאיכות ועמידות.

ניתן להמשיך את רשימת היצרנים הטובים ביותר די הרבה זמן. אי אפשר לומר מיד איזו חברה הכי טובה לקנות את המוצר. זה תלוי בסוג העבודה (הכנת קירות לגימור או גימור), קטגוריית החדר, סכנת האש שלו וכו '.בכל מקרה, כדאי לשאול את אנשי המקצוע כיצד לבחור את המוצר הנכון, להקשיב לעצות ולהמלצות של מוכר החנות, להתוודע לתיאור ולהבהיר את המאפיינים, לברר כמה עולה המוצר שנבחר ולקבל החלטה מושכלת.

איפה קונים פיברגלס

בהחלט עדיף לקנות חומרי בניין מחנויות מתמחות. כאן תוכלו לראות ולגעת בסחורה, להעריך האם ישנם פגמים, האם הקצוות חתוכים באופן שווה, לראות במו עיניכם את מרקם הבד וצבעו (אם אתם רוכשים מוצר שכבר כהה). אם זה לא אפשרי, נותר להזמין את המוצר באופן מקוון בחנות המקוונת. חלקם ניתן למצוא בעמודי שוק Yandex. שם תוכלו גם למצוא תיאור של המוצר, לנווט במחיר ולבחור חנות על ידי עיון בביקורות הקונים שהשתמשו בשירותיה. אם הכל מתאים לכם, כאן תוכלו לבצע הזמנה ומשלוח.

איך לעבוד עם פיברגלס

הטכנולוגיה כמעט אינה שונה מדבקת טפט נייר. עם זאת, לאור המאפיינים של פיברגלס, ישנם כמה ניואנסים.

הכנת משטח

קודם כל, כדאי להסיר טפט ישן, צבע מתקלף, טיח ומרק מרוסקים. בורות מסולקים בעזרת שפכטל פילוס, מרגמות או הצפות בטון נחתכות ומוחלקות. אתה יכול להתעלם מסדקים קטנים, מכיוון שפיברגלס יסתיר אותם בצורה מושלמת וימנע את חשיפתם נוספת. בחדרים עם לחות גבוהה מטפלים בקירות בתרכובות מיוחדות המונעות היווצרות עובש וטחב.

בדים פתוחים

להבים נחתכים בעזרת סכין או מספריים. אל תשכח שתצטרך לעבוד עם זכוכית, אם כי בצורה של בד דק. הקצוות צמודים כאשר החיתוך בהחלט יתפורר. אבק זכוכית עדין תלוי באוויר ועולה על העור, העיניים ודרכי הנשימה. למען ביטחונך ובריאותך, יש לעבוד בבגדים עם שרוולים ארוכים עם צוואר סגור. מסכת גזה תגן על הפה והאף. עדיף לכסות את העיניים במשקפיים. העבודה נעשית בכפפות. בעת חיתוך הבדים בגובה החדר, הקפד להשאיר קצבה של 5-10 ס"מ. זה הכרחי כדי ליישר את התבנית במפרקים.

הדבקה וציור

בתהליך משתמשים רק בדבק מיוחד, שמורחים על הקיר בעזרת גלגלת. דבקים אחרים לא יוכלו לתמוך במשקל האינטרנט. לא למצוא את הדבק הנכון במבצע. כמעט כל היצרנים מייצרים ומוכרים ניסוחים מיוחדים יחד עם המוצר העיקרי.

חָשׁוּב! הצד הקדמי של הטפט מזוהה על ידי נוכחות של דפוס. כאשר עובדים עם שטיח זכוכית צבוע חלק, הצד הקדמי חלק יותר, לצד הלא נכון יש חספוס להידבקות טובה יותר לקיר.

את הבד מורחים על הקיר המוכן ומגלגלים בעזרת גלגלת, מטלית יבשה נקייה או מרית פלסטיק, ומסירים אוויר ודבק עודף. אותו הליך מתבצע עם הבד הבא, הקפידו לשלב את הדפוס ולא להשאיר פער. הבועות שנוצרות ואי סדרים מסולקות מיד. אחרי שהדבק יתייבש, יהיה כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת.

חָשׁוּב! יש לשמור על טמפרטורת הייבוש של הדבק בתוך + 18/25 ° C, בלחות של 70%. הפרה של תנאים אלה עלולה להוביל ליצירת בועות במקום בו הדבק מתייבש מוקדם יותר.

אם אין מכשירים למדידת לחות בהישג יד, תצטרך לסמוך על רגשותיך. האוויר הפנימי לא צריך להיות לח מדי או יבש מדי. טיוטות ואור שמש ישיר, המזרזים גם את ייבוש הדבק באזורים מסוימים, אינם מקובלים.

באשר לצביעת הציפוי, אין תנאים או טכניקות מיוחדות בתהליך זה. המשטח שצויר נצבע עם אותו דבק שעליו מודבקים הבדים. לאחר שהתייבש הפריימר, מורחים את הצבע בעזרת מברשת, גליל או תרסיס. נשפך צבע מוצל מיד.

דירוג טפט זכוכית איכותי לציור

10 פיברגלס אוניברסלי (קורי עכביש) Ultra U 40

מוצר בצפיפות של 45-50 גרם / מ"ר, נמכר בגלילים של 50 מ ', רוחב 1000 מ"מ.בניגוד לטפטים מפיברגלס, רשת עכבישים היא בד לא ארוג המתקבל לא באמצעות שזירת חוטים במכונת אריגה, אלא על ידי הדבקת סיבים בטכנולוגיה מיוחדת. הוא משמש לגימור הכנה וסופי של קירות ותקרות. מיישר בצורה מושלמת קירות ומונע התפתחות סדקים קטנים. לאחר מריחת שכבת צבע, הוא רוכש משטח מרקם מוגמר. כדי לקבל קיר חלק, קורי העכביש יכולים וצריכים להיות מרק. המוצר נמכר במחיר של 570 רובל לגליל.

פיברגלס אוניברסלי (קורי עכביש) Ultra U 40

יתרונות:

 • מונע היווצרות סדקים;
 • לא דליק;
 • אקולוגי נקי;
 • מתאים לגימור חדרים לחים;
 • מגן על קירות מפני חיידקים, פטריות ועובש.

חסרונות:

 • צפיפות נמוכה.

9 מחצלת מט וולטון WO 110

החומר השוודי מאוסף וולטון דקור מיוצר בסין. צפיפות הפיברגלס היא 110 גרם / מ"ר. שונה בעמידות מוגברת. מתאים באותה מידה לדירה, למשרד, לחדר ילדים. לא צבעוני. נמכר בגלילים של 25 מ '. רוחב לוח 1000 מ"מ. המחיר הממוצע הוא 600 רובל. פיברגלס תקציבי ואיכותי למדי.

מדיום מאט וולטון WO 110

יתרונות:

 • חוזק גבוה;
 • עֲמִידוּת;
 • דפוס אוניברסלי;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

8 מדיום Matting של Nortex

סיבי זכוכית לצביעה של מותג רוסי. מחצלת בינונית נורטקס עשויה מחומרים טבעיים, שיטת אריגה בצפיפות של 110 גרם / מ"ר. בגליל של 25 מטר בד עמיד ברוחב 1000 מ"מ. גימור מצוין לקירות בחצרים שונים. זה יכול לעמוד ביותר מ -10 שכבות צבע. המחיר הממוצע לגליל הוא 1,300 רובל.

מדיום Matting של Nortex

יתרונות:

 • עָמִיד;
 • אוורירי;
 • חסין אש;
 • טִבעִי;
 • חסין ונדלים.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

7 אוסקר Matting בינוני OS 130

הגרסה הקלאסית של טפט בד זכוכית של מותג שוודי מפורסם מיוצרת בסין. בשל מחירם הנוח יחסית, הם הסוג הנמכר ביותר של חומרי גימור מסוג זה. מטליות בצפיפות של 130 גרם / מ"ר מחומרים טבעיים נמכרות בגלילים של 25 מטר, רוחב 1000 מ"מ. קירות עם ציפוי כזה יחזיקו מעמד עד 30 שנה ויכולים לעמוד ביותר מתריסר שכבות צבע. מתאים לטיפול בחדרים עם לחות שונה, עוצמת שימוש ומטרה. העלות הממוצעת של גליל היא 1590 רובל.

אוסקר מאטינג בינוני OS 130

יתרונות:

 • אקולוגי נקי;
 • מרקם מקורי;
 • חוזק ועמידות גבוהים;
 • חסין אש;
 • מגן על קירות מעובש וטחב;
 • נקי לחלוטין עם מברשת וחומרי ניקוי.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

6 שטיח תקרה לאוסקר

קנבס מתוצרת סינית של המותג השוודי אוסקר. בגלילים של 25 מטר ארוזים לוחות ברוחב 1000 מ"מ וצפיפות של 125 גרם / מ"ר. התבנית היא מסורתית, קטנה, משמשת לרוב לגימור תקרות, כגימור, לציור הבא. עלות גליל: 2160 רובל.

שטיח תקרה של אוסקר

יתרונות:

 • צפיפות מוגברת;
 • עֲמִידוּת;
 • דפוס קטן, מושלם לקישוט התקרה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

5 X - זהב זכוכית

חומר גימור מצוין של מותג רוסי עם ייצור בפינלנד. מחזק היטב קירות ותקרות. קשה לפגוע או אפילו לשרוט אותו. זה לא נשרף גם במקרה של שריפה. ידידותי לסביבה ונושם, הוא ייראה טוב בכל פנים. נמכר בגלילים של 25 ו -50 מטר, רוחב 1000 מ"מ. צפיפות הרשת עולה על 100 גרם / מ"ר. מחיר ממוצע: 3200 רובל.

טפט זכוכית זכוכית זהב

יתרונות:

 • מתמשך;
 • עמיד לטחב וטחב;
 • מלחמת אש;
 • ידידותי לסביבה ובטוח לבריאות;
 • יימשך למעלה מ -30 שנה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

4 Novelio Checkers 1023

סיבי זכוכית בייצור צ'כי. מיוצר בגלילים של 25 מטר, רוחב 1000 מ"מ. צפיפות החומר היא 195 גרם / מ"ר. משמעות הדבר היא שהם ישמשו את הבעלים ללא החלפה במשך יותר מ -30 שנה. קשה מאוד לפגוע בהם אפילו במקרה, כמעט בלתי אפשרי.מעצבים איטלקים פיתחו דפוסים מקוריים לבדים, המבדילים בין מוצרי מותג נובליו לטובה מ"עצי חג המולד "הסטנדרטיים," שטיח "," מעוינים "וכו '. עלות ממוצעת של גליל: 4078 רובל.

טפט זכוכית נובליו דמקה 1023

יתרונות:

 • עיצוב מקורי;
 • עֲמִידוּת;
 • חוזק מוגבר;
 • ידידותיות לסביבה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

3 גשם Brattendorf B021

טפט איכותי תוצרת גרמניה, בצפיפות של 270 גר '/ מ"ר. זה מבטיח את עמידות חיפוי הקיר מעל 30 שנה. על מנת לבצע שינויים בפנים מעת לעת, ניתן לצבוע טפטים מזכוכית Brattendorf B021 אחת לשנתיים-שלוש. זה מספיק לחיי שירות שלושים שנה. אורך גליל 25 מטר, רוחב 1000 מ"מ. עלות ממוצעת: 9360 רובל.

גשם ברטנדורף B021

יתרונות:

 • חוזק ועמידות;
 • ידידותיות סביבתית ועמידות באש;
 • עיצוב מקורי.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

2 קרפל מיקרו פנטזי Vitrulan Aqua Plus 604

בדים של המותג הגרמני הידוע ויטרולאן תמיד נבדלו על ידי החדשנות שלהם. מיקרו קרפ פנטזי אקווה פלוס 604 הוא אישור ברור לכלל זה. בתהליך ההדבקה שלהם על הקירות, אין צורך לבחור תבנית, ולכן כמות הפסולת (שאריות) מצטמצמת משמעותית. בנוסף, בעלי טפטים מפיברגלס אלו אינם צריכים לקנות דבק ולמרוח באמצעותו את הקירות, מכיוון שהוא כבר הוחל על הצד התפר של הבד במפעל.

הבד טובל במים, ואז נחתך מהגליל חתיכה באורך הנדרש, מוחל על הקיר ומוחלק בעזרת מרית מיוחדת, ומסיר אוויר. הבדל משמעותי נוסף בין ציפוי מסוג זה הוא היעדרם של חלקיקי זכוכית נדיפים קטנים, להגנה שממנה יש צורך לנקוט בהגנה על העור, העיניים ואברי הנשימה. ולבסוף, לצביעת טפט הפנטזיה של ויטרולאן אקווה פלוס 604, מספיק צבע אחד של צבע, מכיוון שהמעיל הראשון, כמו הדבק, מוחל עליהם במפעל. החומר, בצפיפות של 200 גרם / מ"ר, נארז בקופסאות אטומות למים, המשמשות ככלי לטבילה של הבד במים. אורך הגליל: 25 מטר, רוחב - 1000 מ"מ. העלות הממוצעת היא 9400 רובל.

2 קרפל מיקרו פנטזי Vitrulan Aqua Plus 604

יתרונות:

 • אין צורך להוציא כסף על דבק;
 • שכבת צבע מפעל חוסכת זמן ועלויות לצבעים ולכות;
 • אין צורך להתאים אישית את התבנית;
 • צפיפות גבוהה ועמידות הציפוי;
 • תהליך המדבקה פשוט מאוד.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

1 מבוך Vitrulan Acoustic 904

מומחי ויטרולן פיתחו חיפוי קיר, שהפרמטרים שלו פשוט ייחודיים. ציפוי סופג רעש מוחל על הצד האחורי של הבד. נצמד לקירות ולתקרות הם מחצי את העומס האקוסטי (רעש). חומר גימור אידיאלי לדירות, משרדים, בתי חולים וגני ילדים. בנוסף לאפקט האקוסטי, המבנה Vitrulan Acoustic 904 פועל כבידוד. ברכישת מוצר זה מקבל הבעלים חיפוי קיר עמיד וידידותי לסביבה, בידוד וממברנה סופגת רעש. צפיפות הבד היא 610 גרם / מ"ר. מידות הגליל אינן סטנדרטיות - 10.4x0.96 מ 'עלות הגלגול היא 20866 רובל.

1 מבוך Vitrulan Acoustic 904

יתרונות:

 • עָמִיד;
 • עמיד במיוחד;
 • ידידותי לסביבה;
 • פונקציונליות מורחבת של פרמטרים לחיזוק דקורטיבי, אטום לרעש ובידוד חום.

חסרונות:

 • גודל גליל קטן;
 • מחיר גבוה במיוחד.

טפט פיברגלס הוא מוצר יקר למדי, במיוחד כאשר שטחים גדולים של קירות ותקרות נתונים לתיקון. עם זאת, אל תשכח כי ברכישתו הבעלים יקבל תפאורה עמידה ורב-תכליתית, שעלויות הרכישה שלה מוחזרות פעמים רבות במהלך תקופת הפעולה. ניתן לנקות אותו בקלות מכל לכלוך, כולל שימוש במברשת נוקשה וחומרי ניקוי.

ניתן לצבוע שוב ושוב קירות עם ציפוי כזה, ומשנים את מראהם מעת לעת. הם מעכבים את צמיחת העובש והטחב. קל לעבוד איתם, ואינך צריך כישורים מיוחדים.יש להם חסרון אחד בלבד - הצורך להגן על העור, העיניים ואברי הנשימה מפני חלקיקי הזכוכית הקטנים ביותר שנוצרו בעת חיתוך החומר. אך גם ניתן להימנע מכך על ידי שימוש בבדי אקווה פלוס של יצרנים ממותגים במחיר סביר. עורכי האתר מקווים כי סקירתנו תעזור לקונים לנווט בין היצרנים הרבים והדוגמאות של טפט בד זכוכית ולא לטעות בעת בחירתם.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *