‍⚕ התרופות הטובות ביותר לפטרת הציפורניים לשנת 2020

0

פטרת ציפורניים היא מחלה שכיחה שאלפי אנשים מתמודדים איתה מדי שנה. הסכנה שלה טמונה בסימפטומים הגלומים בשלב הראשוני. וככל שנוכחות זיהום מתגלה מוקדם יותר, כך קל יותר לרפא אותה. עם זאת, גם במקרה זה, התהליך לא תמיד מהיר וקל. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הבינו את הבעיה והכינו עבורכם סקירה של התרופות הטובות ביותר לפטרת ציפורניים.

פטרת ציפורניים - מהי?

אז אצל פשוטי העם נקרא אוניברסיטיס - פגיעה בלוחית הציפורן הנגרמת על ידי פטריות טפיליות (דרמטופיטים, מיקרוספוריות ואחרות), העלולות להתפתח הן בידיים והן ברגליים.

הסיווג הרוסי מבחין בין הסוגים הבאים של ציפורני קצב - נורמוטרופיים, היפרטרופיים ואטרופיים. במקרה הראשון, צבע הציפורן החולה משתנה, ישנם כתמים ופסים לבנים-צהובים, אך העובי הטבעי של הלוח נשאר. בשלב השני של המחלה, הציפורן מתעוותת והופכת עבה יותר באופן ניכר, הרס חלקי אפשרי מהקצה, הכתמים מתכהים ואף הופכים לירוקים, העור סביבו הופך לאדום ומודלק, ותחושות כואבות מתעוררות בעת לחיצה. במקרים אטרופיים קשים, הציפורן הפגועה נדחית.

לפי מיקום, סוגים כאלה של ציפורני קיבה נבדלים כמו:

 • דיסטלי - תסמינים מופיעים בקצה החופשי של הצלחת;
 • הפרוקסימלי הוא ההפך מהדיסטלי, מכיוון שחלק מהציפורן ליד הציפורן מושפע;
 • לרוחב - כתמים אופייניים קיימים בצדדים;
 • סה"כ - זיהום מוחלט.

בעת ביצוע אבחנה, יש לזכור כי השינויים המתוארים בפלטות הציפורניים אינם תמיד אינדיקטורים של ציפורניים. בחלק מהמקרים, העיוות של הציפורן אינו פטרייתי באופיו, אלא נגרם מסיבות אחרות, למשל, חבורות, טראומות או שימוש בלכות באיכות נמוכה.

הגורמים להופעת הפטרייה

התנאים האופטימליים להתפתחות זיהומים פטרייתיים הם סביבות חמות ולחות. על פי המחקר, שבמהלכו נותחו הסטטיסטיקה של שכיחות פטרת המעי הגס בשש עשרה מדינות אירופה, זיהומים פטרייתיים ברגליים שכיחים ביותר. זאת בשל העובדה שלעתים קרובות נעליים תורמות לתנאי לחות וטמפרטורה גבוהים, שכל כך אוהבים פטריות.

כמו כן, זיהומים פטרייתיים שכיחים יותר בקרב מבוגרים מאשר אצל ילדים או מתבגרים - כל אדם חמישי נתקל בבעיה זו לפחות פעם אחת בחייו. ובכל שנה הסבירות לעבור את המחלה רק עולה בגלל הפרעות בכלי הדם ושינויים בתזונת התאים בקשר לטרנספורמציה הקשורה לגיל בגוף.

בחלק מהמקרים, פטרת ציפורניים היא מחלה משנית הנגרמת על ידי סוכרת (עד 30% מהמקרים) או פסוריאזיס (עד 56% מהמקרים). כמו כן, השמנת יתר, מחסור בחיסון, נטילת תרופות מסוימות ואחרות יכולות לשמש כגורמי שורש אפשריים.

נציגים של כמה מקצועות נמצאים גם בסיכון לחלות בציפורן, למשל כורים ומתכות, שבפעילותם היומיומית מתמודדים עם תכולת אבק מוגברת, זיהום גז וטמפרטורות גבוהות. יש לנקוט בזהירות על ידי הצבא והספורטאים, כמו גם עובדים ומבקרים במרחצאות, סאונות, בריכות שחייה, מכוני כושר, מכוני ציפורניים, מוסדות רפואיים וסנטוריום. כל המקומות הללו מאופיינים בתנועה רבה, קשורים ללחות וטמפרטורה גבוהים, ולכן הסיכון להתקשרות באמצעות מגע ומשק בית הוא גבוה ביותר.

כיצד לרפא פטרת ציפורניים?

יש לגשת לאחריות רבה לטיפול במחלות פטרייתיות, מכיוון שהוא חשוב לא רק ליופי, אלא גם לבריאות. בשום מקרה אין להתחיל את המחלה, אחרת היא עלולה להוביל להתערבות כירורגית להסרת הרקמה הפגועה.

תרופות לפטרת ציפורניים נמכרות בבתי מרקחת בצורה של לכות, משחות, בלמים, ג'לים, קרמים, תרסיסים וטבליות. הרשימה שלהם רחבה מאוד, אך הבסיס לכולם הוא חומרים פעילים אנטיבקטריאליים. בנוסף לעלות, הקריטריונים לבחירת תרופה נגד פטריות מתאימים כוללים:

 • סוג הפתוגן;
 • מידת הנזק;
 • אזור תפוצה;
 • נוכחות של מחלות כרוניות;
 • התוויות נגד.

בשלב הראשוני של התפתחות המחלה ניתן לנסות טיפול מקומי. עם זאת, יש לזכור כי זיהום מסוג פטרייה יכול להתפתח באופן פעיל מאוד. ולעיתים קרובות ניתן להשיג את התוצאה הרצויה וריפוי מלא רק באמצעות טיפול מורכב שנקבע על ידי מומחה, הכולל לא רק תכשירים חיצוניים (משחות, ג'לים, קרמים), אלא גם טבליות עם חומרים פעילים כגון איטרקונזול או פלוקונזול. ניתן לרשום אותם רק על ידי רופא המחליט כיצד לטפל בפטרייה, תוך התחשבות בגורמי המחלה, הנטייה לתגובות אלרגיות וגורמים חשובים לא פחות. לצורך מינוי טיפול מערכתי יש לאשר את האבחנה בבדיקות מעבדה.

כיצד לבחור את התרופה הנכונה?

כאשר אתה מחליט איזו תרופה הכי טובה לקנות, אתה לא צריך לסמוך על פרסומות שיגידו לך כיצד להיפטר מפטרת הציפורניים בעזרת כמה תרופות נגד פטריות הפועלות כמעט באופן מיידי. לא איזו משחת פלא, גם אם תוכרז כתוצאה מההתפתחויות האחרונות בתחום הפרמקולוגיה, לא תיתן תוצאה תוך מספר ימים. האפקט המהיר שהובטח יהיה רק ​​תוצאה של שיפור חיצוני, והחיידקים החבויים בפנים ימשיכו להתפתח. הטיפול בפטרת ציפורניים הוא תהליך ארוך, המשתרע לתקופה של 3 עד 12 חודשים, תלוי באטיולוגיה, מכיוון שהזיהום נמשך בתוך צלחת הציפורן עד שהיא מחודשת לחלוטין, כלומר עד שציפורן בריאה צומחת בחזרה.

הטעות העיקרית שיכולה להיעשות בעת ביטול ציפורניים היא נטישת הטיפול בהופעה הראשונה של השיפורים. גם לאחר שחלפו כל הסימפטומים, יש להמשיך בהליכי הטיפול לשבועיים נוספים בכדי לאחד את ההשפעה.

יש לזכור כי מהלך האנטיביוטיקה צריך להתבצע עד הסוף ובכמות שקבע הרופא. אנטיביוטיקה אינה מזיקה כפי שהם נראים במבט ראשון. וארגון הבריאות העולמי כבר מזמן מדבר על הסכנה של עמידות לאנטיביוטיקה, כלומר עמידות של פתוגנים לאנטיביוטיקה, שמתפתחת, בין היתר, עקב שימוש לא נכון בתרופות אנטי בקטריאליות ואנטי מיקרוביאליות.

קרמים נגד פטריות

הם לא הדרך הנוחה ביותר לתקן את הבעיה.ראשית, יש צורך להסיר את שכבת הציפורן המושפעת מהזיהום, שעליה יש להשתמש בקובץ חד פעמי או בקובץ שטופל בעבר בחומר חיטוי. ואז, בתדירות של פעמיים ביום, מורחים את המוצר לא רק על הצלחת עצמה, אלא גם על העור שמסביב. היוצאים מן הכלל היחידים הם תרופות עם אוריאה בהרכב. לאחר מריחת הקרם יש לאטום את הציפורן הכואבת בטיח כדי שהתרופה לא תימרח בטעות.

לכות אנטיבקטריאליות

צורת הטיפול הנוחה ביותר לזיהום חיידקי בצלחת הציפורן. יש למרוח אותו 1-2 פעמים בשבוע לאחר ניקוי הצלחת מהחלקיקים המושפעים והסרת שומן. השימוש בלכה יהיה יעיל רק בשלבים הראשוניים של המחלה ואם מוקד המחלה אינו ממוקם מתחת לפלטת הציפורן.

פתרונות ותרסיסים

בצורה של פתרון, התרופה די נוחה לשימוש. עם זאת, כדאי לשים לב לעובדה שתדירות השימוש בו גבוהה מזו של לכה - עד פעמיים ביום. ובניגוד לקרמים ומשחות, תמיסות נספגות במהירות ברקמות, שכן אלכוהול קיים בהרכב התרופה, שבגללו הציפורן מתייבשת במהירות ואינה יוצרת קשיים נוספים. החומר הפעיל חודר במהירות פנימה ופועל בצורה די יעילה. הכלי נצרך כלכלית - נדרשות 1-2 טיפות בכל פעם.

כדורים נגד פטריות

טיפול תרופתי בטבליות נקבע בשלב בו הזיהום כבר פגע באזור משמעותי בצלחת, מכיוון שהן מאופיינות באפקט אגרסיבי - פועלות מתוך הגוף, לטבליות יש השפעה אנטי דלקתית חזקה. הם משמשים בהתאם להוראות והמלצות הרופא המטפל. עם זאת, לשיטת טיפול זו תופעות לוואי רבות ממערכת העיכול והכבד.

משחות נגד פטריות

התרופות הטובות ביותר מבחינת זמינות ויעילות. כמו כן, הפופולריות של המשחות נובעת ממבחר רחב ומחירי תקציב. החסרונות כוללים עקביות שמנונית, מכיוון שג'לי נפט קיים לעתים קרובות בהרכב. אך חסרון זה מפוצה על ידי ההשפעה האנטי-דלקתית המעולה, היעילות גם בשלב מתקדם והיעדר תופעות לוואי. משך ותדירות היישום תלוי בשלב המחלה.

תרופות עממיות - האם כדאי להשתמש בהן?

אין מחלות נעימות, אך רוב האנשים מתייחסים לפטרת ציפורניים כאל משהו מביש במיוחד. ולכן הם לא הולכים לבית המרקחת, ויותר מכך לרופא, בתקווה לרפא את המחלה באמצעות תכשירים ביתיים ושיטות עממיות במקום תרופות. וזו הטעות העיקרית בבחירת חומר נגד פטריות.

ישנן סיבות רבות לסרב להשתמש בתרופות, אך משהו אחר חשוב במקרה זה - חליטות צמחים, מיצים, מרתחים ושכלולים אחרים אינם אלא חיטוי חלש. והם אינם מתאימים כחלופה ראויה לאנטיביוטיקה. יתכן שהם יוכלו להסיר תסמינים חיצוניים לזמן מה, אך הם לא יהרסו את הזיהום כדי שלא יחזור.

תערובות ביתיות לא רק יעניקו אפקט אפס, וכתוצאה מכך המחלה תעבור לשלב מתקדם יותר, אלא יכולה גם להזיק, מכיוון שחלקן שורפות את השכבה העליונה של האפידרמיס. וזה יסבך את המשך הטיפול, מכיוון שלא ניתן להחיל תרופות נגד פטריות על עור פגוע ופצוע. הרבה יותר קל ויצרני לרכוש מוצר טיפולי מיוחד מאשר ללוש אמבטיה חדשה בכל פעם. הדרך היחידה שהיא יכולה לעזור בה היא לרכך את לוחית הציפורן ואז אולי התרופה נגד פטריות תעבוד בצורה יעילה יותר.

טיפים: כיצד להימנע מפטרת ציפורניים?

כדי להגן על עצמך, הרופאים ממליצים:

 1. שמור על כללי ההיגיינה הסטנדרטיים לטיפול בגוף - התקלח בקביעות, שטף ידיים במהלך היום, החלף גרביים מדי יום, עקוב אחר ניקיון ואורך הציפורניים, חטא מעת לעת נעליים;
 2. תן עדיפות לבדים טבעיים בעת בחירת פריטי ארון בגדים שנמצאים במגע ישיר עם ציפורניים;
 3. אל תלך יחף, אל תנעול נעליים של מישהו אחר;
 4. ללבוש נעלי בית בעצמך בעת ביקור בשטחים משותפים - סאונות, מקלחות, חדרי הלבשה;
 5. אל תשתמש בחפצים האישיים של אחרים - מגבות, כפפות וכו '.
 6. החלף נעליים לנעליים מתחלפות, במיוחד בחורף, כך שכפות הרגליים שלך יזיעו פחות;
 7. אל תעשה מניקור ופדיקור בסלונים מפוקפקים, שם הם עשויים להיות זהירים לגבי הצורך לעקר מכשירים.

יתרונות וחסרונות

יתרונות לכות נגד פטריות:

 • דיכוי יעיל של חיידקים;
 • יישום בטוח ונוח;
 • ציפוי יפה ועמיד.

חסרונות:

 • חדירה נמוכה של חומרים פעילים;
 • חוסר יעילות עם זיהום עמוק;
 • מחיר גבוה.

יתרונות המשחות:

 • זול;
 • בחירה רחבה;
 • צריכה נמוכה;
 • מדדי ביצוע טובים.

חסרונות:

 • נספג לאורך זמן.

יתרונות הפתרונות והתרסיסים:

 • נספג במהירות;
 • הוא נצרך כלכלית;
 • יעילות טובה.

חסרונות:

 • במקרים מסוימים התווית;
 • מחיר גבוה.

יתרונות הטבליות:

 • יש להם השפעה אנטי-דלקתית ואנטיבקטריאלית חזקה.

חסרונות:

 • יש להם התוויות נגד;
 • תופעות לוואי אפשריות.

יתרונות הקרמים:

 • עקביות נוחה;
 • תוצאה טובה.

חסרונות:

 • הצורך במניפולציות נוספות;
 • תדירות שפשוף.

מאפיינים עיקריים

חֶדֶרמפרטיםהמלצות
1שחרור טופסתכשירים לפטרת ציפורניים זמינים בצורה של ג'לים, תרסיסים, קרמים, קרמים, משחות, לכות וטבליות. רוב התרופות זמינות בקלות בבתי מרקחת, אך ישנם תכשירים אקטואליים ללא מרשם.
2אפקט פרמקולוגימרבית התרופות כנגד פטרת ציפורניים מכוונות להשפעות אנטי דלקתיות, אנטי בקטריאליות, אנטי פטרייתיות, פטריות (פטריות).
3אופן היישוםניתן להשתמש בתרופות דרך הפה (טבליות) או טיפול מקומי.
4מִנוּןכמות ותדירות השימוש בסמים נקבעים על ידי הרופא בהתאם לשלב המחלה. רוב התכשירים האקטואליים (למעט לכות) מוחלים בדרך כלל 1 עד 3 פעמים ביום למשך 6-12 שבועות (לפעמים יותר), תלוי במידת הנזק.
5התוויות נגדלא כל התרופות נגד פטריות מאושרות לשימוש במהלך ההריון, ההנקה ומתאימות לילדים. אי-סובלנות פרטנית לחומרים מסוימים אפשרית גם כן. יש לשים לב לכך במיוחד, מכיוון שדחייה חריפה של כל רכיב עלולה להפריע לטיפול.
6תופעות לוואימצד הטבליות יתכנו תופעות לוואי שונות ולכן הרופא קובע את הצורך בנטילתן. מוצרי טיפוח עור חיצוניים לידיים ולרגליים עלולים לגרום לתגובות אלרגיות בדרגות חומרה וביטוי שונות - גירוד, גירוי, אדמומיות, צריבה. עור יבש אפשרי גם כן.
7העלותבמחיר, התרופות נבדלות בהתאם לצורת השחרור, החומר הפעיל העיקרי והיצרן.
המחיר הממוצע של משחה נגד פטריות הוא
210 רובל, תמיסה - 680 רובל, שמנת - 300 רובל, לכה - 1060 רובל.

דירוג התרופות האיכותיות נגד פטריות בשנת 2020

המשחות הטובות ביותר לפטרייה

משחה סליצילית 4%

 • מפיק: רוסיה (מפעל התרופות טולה);
 • נפח - 100 גרם;
 • מחיר - 30 רובל.

תרופה תקציבית המשמשת למחלות עור. נמכר בצנצנות זכוכית כהה. המרכיב הפעיל העיקרי הוא חומצה סליצילית. רופאים ממליצים להחיל תרופה זו בדרך הרגילה או להכין דחיסות בלילה, אך השפעת השימוש תהיה רק ​​בשלבים הראשוניים של המחלה.

התוויות נגד - ילדות, רגישות מוגברת לחומצה סליצילית.

משחה סליצילית 4%

יתרונות:

 • קל לשימוש;
 • צריכה חסכונית;
 • זול;
 • השפעה אנטי דלקתית.

חסרונות:

 • לא ייתן תוצאות עם תבוסות קשות;
 • אינו תואם לרסורצינול ותחמוצת אבץ;
 • לא מתאים לילד.

מיקוספטין

 • יצרן: צ'כיה (Zentiva);
 • נפח - 30 גרם;
 • מחיר - 350 רובל.

תרופות זולות עם חומצה undecylenic ו אבץ undecylenate כמרכיבים הפעילים העיקריים. זה מיועד למחלות עור ופטריות. יש לו פונגיסטטיקה בולטת, כלומר, מעכבת את צמיחתם של גורמים זיהומיים. מקל על גירוי ומקדם ריפוי מהיר. יכול לשמש ילדים מגיל שנתיים.

התווית נגד - רגישות לחומצה ונגזרותיה, כמו גם לרכיבים אחרים של התרופה. השתמש בהריון והנקה רק מסיבות רפואיות קפדניות.

מיקוספטין

יתרונות:

 • מתאים לטיפול בילדים;
 • עלות משתלמת;
 • מתאים למניעה;
 • נספג במהירות.

חסרונות:

 • אדמומיות אפשרית, גירוד, צריבה, פריחה;
 • אין נתונים על האינטראקציה של התרופה עם תרופות אחרות.

Mycozoral 2%

 • יצרן: רוסיה (ביוסינתזה);
 • נפח - 15 גרם;
 • מחיר - 250 רובל.

משחה עם ketoconazole, נגזרת סינתטית של imidazole dioxolane, המאופיינת ביעילות אנטי פטרייתית גבוהה על ידי עיכוב הביוסינתזה של ארגוסטרול בתאים מיקרוביאליים, מה שמוביל לירידה בכדאיות שלהם. התרופה היא חומר לבן, לפעמים עם גוון ורדרד. בעל ריח ספציפי קל.

התוויות נגד - לא ניתן להשתמש במקרה של פגיעה בשלמות העור, כמו גם במקרה של רגישות לקטוקונזול.

Mycozoral 2%

יתרונות:

 • השימוש במהלך ההריון וההנקה מותר לאחר התייעצות עם רופא;
 • מגוון רחב של פעולות;
 • יעילות גבוהה;
 • עלות משתלמת.

חסרונות:

 • תופעות לוואי קיימות.

הפתרונות הטובים ביותר נגד פטריות

ניטרופונגין

 • יצרן: ישראל (TEVA);
 • נפח - 25 מ"ל;
 • מחיר - 300 רובל.

תמיסה צהובה נגד פטריות בבקבוק זכוכית לבן או חום. המרכיב הפעיל העיקרי הוא כלורוניטרופנול, שיש לו גם תכונות חיידקים. יש למרוח את המוצר 2-3 פעמים ביום בעזרת צמר גפן. המגבלה לטיפול בילדים היא מעל גיל שנתיים.

התוויות נגד - הריון, הנקה.

ניטרופונגין

יתרונות:

 • ערך טוב לכסף;
 • קלות שימוש;
 • תוצאה מצוינת;
 • צריכה נמוכה;
 • יש אנלוגי בצורה של תרסיס.

חסרונות:

 • יש ריח של אתנול;
 • גירוי ותגובות אלרגיות אחרות אפשריות;
 • מצייר את לוחית הציפורן בצהוב;
 • מכתים בגדים ולא נשטף טוב.

Micoderil

 • יצרן: רוסיה (Pharmstandard);
 • נפח - 10 מ"ל;
 • מחיר - 450 רובל.

הכלי שייך למחלקת האלילמינים. החומר הפעיל העיקרי הוא נפטיפין הידרוכלוריד, הפועל על הפטרייה, ומפחית את הרכב הארגוסטרול בתאיו. יעיל כנגד רוב דרמטופיטים. נלחם בצורה מושלמת גם בחיידקים חיוביים לגרם וגם לחיידקים גרם.

התוויות נגד - רגישות לפרופילן גליקול או נפטיפין. בזהירות ולאחר התייעצות עם הרופא שלך, יש להשתמש ב- Mikoderil במהלך ההריון וההנקה.

Micoderil

יתרונות:

 • מונע זיהום משני;
 • מקל על דלקת וגירודים במהירות;
 • עקביות חסרת צבע;
 • קל לשימוש;
 • מחיר מקובל.

חסרונות:

 • חווית השימוש בילדים לא נחקרה;
 • תגובות אלרגיות מקומיות אפשריות, המתבטאות ביובש, היפראמיה ושריפת העור;
 • יש ריח כימי.

אקסודריל

 • יצרן: אוסטריה (Sandoz);
 • נפח - 30 מ"ל;
 • מחיר - 1,300 רובל.

סוכן אנטי פטרייתי עם המרכיב הפעיל העיקרי של נפטיפין הידרוכלוריד. הוא מאופיין בהשפעה אנטיבקטריאלית עוצמתית המקסימה את חיסול הדלקת והגרד. מטפל בפטרת ציפורניים ודרמטומיקוזיס.

התוויות נגד - הריון, ילדות.

אקסודריל

יתרונות:

 • יְעִילוּת;
 • בקבוק נוח עם מתקן;
 • ביקורות לקוחות טובות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • תוך זמן קצר מספיק;
 • אלרגיות עלולות להתרחש.

הקרמים הטובים ביותר לפטרייה

פונדיזול

 • יצרן: רוסיה (אינפארמה);
 • נפח - 30 גרם;
 • מחיר - 100 רובל.

לדברי הקונים, אחד המוצרים הטובים ביותר לטיפוח כף הרגל עם תפקוד אנטיבקטריאלי. על ידי ריכוך, פונדיזול מסיר ללא כאב את החלק הפגום של הציפורן יחד עם האפידרמיס. ההרכב מבוסס על חומצה סליצילית ואשלגן יודיד, אך בנוסף אליהם ישנם רכיבים טבעיים - תמצית קליפות עץ אלון וקלדין. מלבד הטיפול, הוא יכול לשמש גם כאמצעי מניעה בעת ביקור בסאונות, בבריכות שחייה, בחופים ובמקומות ציבוריים אחרים בהם מסירים נעליים.

התוויות נגד - אי סבילות אישית לרכיבים, הריון והנקה.

פונדיזול

יתרונות:

 • אוניברסליות של יישום;
 • אינו גורם לגירוי;
 • מבטל ריח לא נעים;
 • מרפא סדקים;
 • ריח נחמד;
 • נקלט היטב.

חסרונות:

 • מרקם שמנוני.

טרוווגן 1%

 • יצרן: גרמניה (באייר);
 • נפח - 20 גרם;
 • מחיר - 650 רובל.

מוצר תרופתי לשימוש חיצוני על בסיס איזוקונזול. זה מסומן עבור mycoses, candidomycosis, אריתרסמה. הורס ביעילות דרמטופיטים, עובש, פטריות שמרים ושמרים, כמו גם חיידקים חיוביים לגרם. מתאים למבוגרים וילדים החל מחודש.

התוויות נגד: רגישות מוגברת לרכיבים העיקריים ולעזר.

טרוווגן 1%

יתרונות:

 • רעילות נמוכה;
 • מתאים לילדים;
 • נסבל היטב גם על ידי עור רגיש;
 • יעילות גבוהה;
 • אין ריח.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • תרופת מרשם;
 • אין נתונים על אינטראקציה עם תרופות אחרות.

קלוטרימזול

 • יצרן: TEVA (ישראל);
 • נפח - 20 גרם;
 • מחיר - 130 רובל.

תרופה חיצונית המתאימה גם למבוגרים וגם לילדים. הוא משמש למחלות עור ופטריות. מלבד שמנת, הוא קיים גם בצורה של תמיסה ומשחה. החומר הפעיל clotrimazole הוכיח את עצמו במאבק נגד פטריות, האט את צמיחתן ופגע בהן ברמה התאית. כדי להשיג החלמה מלאה, מומלץ להשתמש בקרם עוד שבועיים לאחר היעלמות הסימפטומים.

התוויות נגד - רגישות מוגברת לרכיבים, השליש הראשון להריון, תקופת ההנקה.

קלוטרימזול

יתרונות:

 • זול;
 • מונע התפשטות נוספת של זיהום;
 • האריזה מספיקה לזמן רב;
 • מתאים לילדים.

חסרונות:

 • תגובות אלרגיות אפשריות;
 • היעילות של קלוטרימזול יורדת עם שימוש בו זמנית עם ניסטטין, נטמיצין ואמפוטריצין B.

הלכות האנטי פטרייתיות הטובות ביותר

Demicten

 • יצרן: רוסיה (BioByuti);
 • נפח - 10 מ"ל;
 • מחיר - 180 רובל.

הבסיס של מוצר זה הוא פוליוויניל אצטט, בעל השפעה אנטי-ויראלית, אנטיספטית וחיידקית. בנוסף אליו ישנם אלמנטים טבעיים - ויטמינים, מינרלים, אגר-אגר ותמצית נבטים. כאשר מוחלים את האמולסיה על הציפורן, הוא הופך לסרט מגן, המכסה את הצלחת, מונע צמיחה של חיידקים ומפעיל את צמיחתם של תאים בריאים. בתיאור המוצר עולה כי תרופה זו מהווה מרכיב עזר לטיפול העיקרי לטיפול בפטריות. יש למרוח את הלכה בזהירות רבה ורק על האזורים הפגועים.

Demicten

יתרונות:

 • צריכה חסכונית;
 • הרכב מבוצר;
 • מגרה התחדשות רקמות;
 • מתייבש במהירות;
 • אין התוויות נגד;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • תחושות לא נעימות עלולות להתרחש;
 • נוכחות פורמלדהיד (אלדהיד פורמי).

בטראפן 8%

 • יצרן: גרמניה (Sanofi-Aventis Deutschland GmbH);
 • נפח - 3 גרם;
 • מחיר - 2 300 רובל.

כלי שיכול לשמש לא רק לטיפול בפטרת ציפורניים, אלא גם כאמצעי מניעה. הוא מוחל בשכבה דקה על ציפורן כואבת במרווחים של פעם אחת ביומיים. לפני השימוש הראשון יש לחתוך את חלק הצלחת המושפע מהפטרייה. יש צורך להסיר את שכבת הלכה המצטברת מדי שבוע באמצעות מוצר קוסמטי רגיל. כשאתה מתאושש, מספר ההליכים פוחת. המרכיב הפעיל העיקרי הוא ciclopirox, בעל השפעה אנטיבקטריאלית גבוהה, מדכא את התפתחותם של מרבית הפתוגנים.

התוויות נגד - רגישות לרכיבים.

בטראפן 8%

יתרונות:

 • אפקט אנטימיקוטי גבוה;
 • נוחות השימוש.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • אין ניסיון קליני בשימוש בתרופה על ידי נשים בהריון, ילדים מתחת לגיל 10 ונשים מיניקות.

אולפומיל

 • יצרן: הודו (גלנמרק);
 • נפח - 2.5 גרם;
 • מחיר - 700 רובל.

חומר אנטי פטרייתי מקומי בצורת נוזל שקוף, לפעמים עם גוון צהוב בהיר. החומר הפעיל הוא אמורולפין הידרוכלוריד, אשר מסוגל להילחם בכל הפתוגנים הנפוצים ביותר של ציפורניים. בנוסף לכה, הערכה כוללת חומרי עזר - מגבוני אלכוהול לשומן, קבצים חד פעמיים, מרית למריחת התרופה, הוראות.

התוויות נגד - רגישות למרכיבים.

אולפומיל

יתרונות:

 • מספיק בקבוק אחד לכל מהלך הטיפול;
 • יש את כל מה שאתה צריך להשתמש בו;
 • ריכוז גבוה של חומר אנטיבקטריאלי;
 • אינו גורם לאלרגיות;
 • יעילות גבוהה;
 • זמינות.

חסרונות:

 • יש ליישם אך ורק לפני השינה;
 • משך קורס ארוך.

איזו חברה עדיפה?

מיטב יצרני התרופות בעולם הם פייזר (ארה"ב), נוברטיס (שוויץ), מרק ושות '(ארה"ב), טבע תעשיות התרופות (ישראל), בריסטול-מאיירס סקוויב (ארה"ב), תרופת התרופות טאקדה (יפן), אלי לילי וחברה ( ארה"ב), Merck KGaA (גרמניה), GlaxoSmithKline (בריטניה), AstraZeneca (בריטניה), Astellas Pharma (יפן) ואחרות.

ברוסיה, מרבית השוק תפוס על ידי סאנופי, באייר, ברלין-כימי, נוברטיס, סרוויאר, טבע, טקדה, זנטיבה, גלקסוסמית'קליין וסטאדה ארזנימיטל.

תרופות זולות פופולריות מיוצרות על ידי מותגים מקומיים כמו ביוכימאי, אורגניקה, ביוסינתזה, דלקימפארם, מפעל התרופות טולה, פארמסטנדרד, אינפארמה.

אם יש לך ניסיון בשימוש בתרופות לפטרת ציפורניים המתוארות בדירוג, או בתרופות יעילות יותר, ספר לנו על כך בהערות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *