חומרי ניקוי הזכוכית והמראה הטובים ביותר לשנת 2020

0

כל אדם שמח לראות את קרני השמש קופצות בזריזות על אדני החלונות שלנו. אתה יכול ליהנות מההתבוננות שלהם בימים בהירים וחמים, כאשר אתה מרגיש שהשמש מתחילה להתחמם, האביב כבר הגיע. נכון, ההנאה מקולקלת במראה של חלונות חלונות מלוכלכים ולכן עקרות בית מנוסות מתחילות לחשוב על הצורך בניקוי כללי של החלונות שלנו וכל מוצרי הזכוכית והמראה.

אבק ולכלוך על משטחים, כתמי סבון מחמירים את מראה יחידות הזכוכית, ומפריעים לחדירת אור השמש הרגילה דרכם. לכן, כל עקרת בית ניצבת בפני השאלה כיצד לבחור מוצר שבעזרתו תוכלו לנקות בקלות ובמהירות משקפיים ומראות, להעניק להם ברק ולהגן עליהם מפני אבק וחלקיקי פסולת קטנים.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו לתשומת לבכם סקירה כללית של האמצעים הטובים ביותר לשטיפת זכוכית ומראות. שקול דגמים פופולריים אשר מבוקשים מאוד בקרב הקונים. בואו לשים לב לביקורות משתמשים ולהראות לכם כיצד לבחור את חומר הניקוי הטוב ביותר עבור מוצרי זכוכית.

חלונות עם זיגוג כפול מתלכלכים במהלך החורף ודורשים ניקוי זהיר. עם זאת, מציאת מוצר טוב היא משימה מרתיעה.

מהם המוצרים לניקוי חפצי זכוכית

בעת בחירת חומרי ניקוי לחלונות או מראות, יש לשים לב לגורמים חשובים כמו הרכב הכימי של המוצר ומחירו. רשתות מסחר מציעות כימיקלים ביתיים רבים ושונים, מהם הסוגים העיקריים:

 1. על בסיס אלכוהול.

במודלים פופולריים של מוצרי ניקוי, המרכיב הפעיל העיקרי הוא אלכוהול איזופרופיל. הוא ממיס ביעילות מרבצי לכלוך ואינו משאיר פסים על ציפויי זכוכית. תכונות ההמסה של בסיס האלכוהול מתמודדות בצורה מושלמת עם לכלוך קל וכתמי שומן, אינן דורשות שטיפה במים ומתאדות במהירות ממשטחים.

עם זאת, זה לא תמיד מתמודד היטב עם לכלוך ישן. כשמנקים חלונות עם זיגוג כפול בזיהום כבד, עדיף להשתמש בחומרי ניקוי עם אלכוהול בנזיל, ולמרות שעלותם מעט יקרה יותר, היא שוטפת את הזכוכית בצורה יעילה הרבה יותר.

2. על בסיס אמוניה.

אמוניה (אמוניה) משמשת זה מכבר להסרת מזהמים שונים על ציפויי מראה או זכוכית. אמוניה מתמודדת היטב עם לכלוך, מנקה ללא פסים ומשאירה אחריה ברק מבריק אופייני. לכן, השוק מבוקש למוצרים על בסיס זה.

ניקוי בחומרים על בסיס אמוניה יעיל, אך יש לו חסרון משמעותי - ריח חריף, שקשה להסיר אותו מהחדר לאחר הניקוי.

3.מבוסס על פעילי שטח.

יש להשתמש בחומר השטח במגע עם חמצן. עכשיו זה משמש באופן פעיל לניקוי, זה מסיר באופן מושלם את כל סוגי הלכלוך. עם זאת, יש לו חסרונות הקשורים למחיר הגבוה ולתגובות אלרגיות אפשריות, ולכן, חומרים פעילי שטח על בסיס צמחי מבוקשים במיוחד, שהם בטוחים לחלוטין, מתפרקים לחלוטין, מסירים כתמים במהירות וביעילות, ואין להם שום ריח.

לקרנות יתרונות רבים והחסרון היחיד הוא העלות הגבוהה.

4. מבוסס על אלכוהול בנזיל.

הכלי המיוצר על בסיסו עשוי להכיל בנוסף חומר מקציף, שאיתו נשטפים בקלות יותר מזהמים ישנים. כדי לנקות חלונות עם זיגוג כפול, מספיק למרוח חומר ניקוי על הלכלוך, להחזיק אותו לרגע. ואז נגבו אותו במטלית - הלכלוך ייעלם.

רכיבים נוספים

לניקוי טוב יותר, מוסיפים לחומרי הניקוי תוספים נוספים, העיקריים שבהם הם:

 1. רכיבים דוחים מים. מונע היווצרות לחות על הזכוכית, מבטל ערפול של חלונות ויצירת לכלוך מיובש.
 2. סוכנים אנטיסטטיים. הם מסירים אבק וחלקיקים קטנים מציפויי זכוכית שנדבקים ליחידת הזכוכית.
 3. סיליקון. מגן על מוצרי זכוכית מפני אבק המופיע מיד לאחר הניקוי.

אם אתה צריך לשטוף יחידת זכוכית עם אבנית קיימת, עליך לבחור מוצרים מבוססי חומצה המפרקים היטב את האלקלי. למרבצי סיד וסבון בסיס בסיסי, ומנקה אוניברסלי מתמודד איתם היטב.

בעת שטיפת זכוכית או מראות, עליכם לבחור את הבד המתאים. רצוי שהיא:

 • מים נספגים היטב;
 • היה בעל בסיס טבעי או כותנה.

בעת רכישת שואב ניקוי, יש לקבוע את מטרתו, ככלל, הוא מצוין על התווית:

 • הסרת כתמים אורגניים עזים. אנו זקוקים למוצרים המנקים חלונות זכוכית מגזי פליטה של ​​כלי רכב, כימיקלים המשמשים למאבק בחרקים, וזיהום אחר שקשה להסיר. מוצרים כאלה נחוצים לניקוי משטחי זכוכית במטבח, שם מצטבר שומן במהלך הבישול.
 • הסרת שאריות סבון וגיר. מתאים לשלב הניקוי הסופי כאשר נעשה שימוש בסבון כביסה לניקוי החלונות. הם מסירים כתמים היטב, נמצאים בשימוש נרחב לניקוי שקיות זכוכית, מראות.
 • ניקוי משטחי זכוכית בגימור מט;
 • כביסה עם סרט מגן. מתאים לניקוי חלונות כהים לרכב.

כדי להימנע מכתמים על הזכוכית, אין לשטוף חלונות בשמש בהירה וברוחות חזקות, מכיוון שאלכוהול מתאדה במהירות והמים מתייבשים ומשאירים עקבות.

דרכים עממיות לניקוי משטחי זכוכית

יש עקרות בית שמקבלות בברכה אורח חיים בריא, מנסות להשתמש רק בחומרים טבעיים בכל מקום, ידידותיים לסביבה וללא רכיבים כימיים. הם מעדיפים להשתמש במוצרים בעבודת יד. בעיקרון, מדובר במוצרים פשוטים הנמצאים בכל בית.

שקול מתכונים ביתיים פשוטים להכנת חומרי ניקוי.

חומץ עם עמילן

בואו נכין חומר עמילן-אצטי יסודי:

 1. כף עמילן אחת נשפכת למיכל (בסיס התערובת העתידית).
 2. יוצקים שתי כוסות מים חמים, מנערים את התערובת שהתקבלה.
 3. מוסיפים חומץ (50 גרם) ואלכוהול 76% (50 גרם).
 4. מערבבים היטב את כל החומרים.

באמצעות בקבוק ריסוס יש לרסס את המוצר המוכן היטב על יחידת הזכוכית, ואז לנגב אותו היטב במטלית רכה. כל הלכלוך מנקה באמצעות עמילן, מה שמסייע בהוצאת מים מהכוס, ואחריו הוא נעשה נקי, ללא פסים גלויים.

באותו אופן, תוכלו להכין תמיסה מגיר, אבקות שיניים, להוסיף לו שמנים אתרים כלשהם.ליחידת זכוכית, שנשטפה במנקה כזה, אין פסים וזוהרת יפה באור השמש.

חומר ניקוי על בסיס חומץ

כשאין רצון או הזדמנות ללכת לחנויות קמעונאיות לחומרי ניקיון, ניתן להכין את עמיתיהם בבית. כוסות מלוכלכות בכבדות נשטפות בתרכובת חומץ:

 • מוזגים מים לבקבוק הריסוס (כוס אחת);
 • מוזגים לתוכו חומץ (1 כף) ואלכוהול (76% רפואי או אמוניאק) בקצב של כף אחת מכל מוצר;
 • הרכב מעורבב היטב על ידי טלטול, ולאחר מכן ניתן להשתמש בו.

לחומץ יש ריח מיוחד, המוצהר כאשר מרססים את הרכב על הכוס. אנשים רבים אינם מרוצים מכך, מכיוון שהם מעדיפים פתרונות אחרים שאינם מכילים כימיקלים.

מי לימון

ניתן להכין קומפוזיציה עם חומצת לימון או מיץ לימון. לפני שטיפת חלונות עם זיגוג כפול, נדרש להכין את ההרכב הבא: כוס מים אחת עם 50 גרם לימון (המוצרים צריכים להתאים זה לזה 1 עד 5). עם חלון נקי יחסית, ניתן להפוך את הפתרון למרוכז פחות. לאחר המריחה, גם החלונות יהיו נקיים, לא יהיו פסים, הריח נעים.

ניתן ליישם מתכון מעט מורכב על בסיס קליפת לימון:

 • מיכל בנפח חצי ליטר ממולא בקליפת לימון טרי;
 • החלל הפנוי מלא בחומץ;
 • יש לסגור בקפידה את כלי השיט ויש לאפשר לתמיסה להתבשל במשך שבועיים עד שלושה;
 • מסננים את התרכיז שנוצר ומוסיפים אותו למים בעת שטיפת חלונות עם זיגוג כפול.

כתוצאה מכך, מוצר הזכוכית ישטוף היטב ומחוטא.

ניתן ליצור אמצעים לשטיפת משקפיים ומראות, שהוכנו בבית, כולל שימוש במרכיב כימי.

תערובת סבון

הכנה:

 • הניחו במיכל כוס נוזל ולפחות שתי כפות חומץ;
 • יוצקים פנימה 5 גרם מכל סבון נוזלי;
 • הכל מערבב היטב וחלונות עם זיגוג כפול נשטפים בתערובת זו.

סודה בחומר ניקוי

חומר ניקוי טוב לניקוי מזהמי פלסטיק שונים וידיות זכוכית מתקבל מסודה. זהו מתכון פשוט הדורש שני ליטר נוזל, חצי כוס סודה לשתיה ו 100 גרם חומץ.

אם במקום סודה מכניסים מלח סלעים להרכב, הרי שהפתרון המתקבל גם מתמודד היטב עם כל סוג של לכלוך ומעניק לזכוכית מראה ברק.

הרכב עם גליצרין

גליצרין מתאים מאוד לליטוש ציפויי זכוכית, היוצר מחסום מגן בלתי נראה על הזכוכית, המאפשר לכבס אותם בתדירות נמוכה יותר. אתה יכול להכין בקלות פתרון פשוט, שעבורו לוקחים 70 מ"ל גליצרין, 30 מ"ל מים, טיפה אחת או שתיים של אמוניה. גליצרין מסיר כתמים לאחר הכביסה, מגן על חלונות מפני ערפול ולכלוך. אתה יכול לקנות את זה בכל בית מרקחת.

כיצד לבחור מוצר

ישנם מספר עצום של מוצרים כימיים ביתיים מקצועיים לשטיפה בשוק ובחנויות מקוונות. על מדפי החנויות יש מוצרים המכילים אלקלי, אלכוהול ומרכיבים טבעיים. ההרכב של כל אחד מהם עוזר להתמודד עם סוגים שונים של לכלוך על החלון:

 1. חומרים המכילים אמוניה מתאימים לניקוי משטחים מלוכלכים מאוד, הם אידיאליים להענקת ברק למוצרי זכוכית. אמוניה מתאדה במהירות ואינה משאירה פסים. מוצרים כאלה המבוססים על אמוניה כמו "מיסטר שריר", "טיפה" פופולריים, אם כי יש להם ריח חריף. אם הוא אינו סובלני, עדיף לבחור חומר אחר.
 2. מוצרי אלכוהול זולים יחסית "סיף", "קלין" פופולריים במיוחד. ניתן להשתמש באלכוהול בנזיל ואיזופרופיל להסרת לכלוך, שומן ואבק. יש צורך למרוח כמות קטנה מאוד של המוצר על הכוס, ואז לנגב אותו במפית טבעית, שלאחריו המשטח הופך נקי ונוצץ.
 3. למוצרים ידידותיים לסביבה מחיר גבוה יותר, אך הם נעשים יותר ויותר מבוקשים, מכיוון שהם מיוצרים על בסיס פעילי שטח טבעיים וירקיים. הם היפואלרגניים ובעלי ריח נעים.מוצרי כביסה של ECO הם חסכוניים למדי, הם מנקים מוצרי זכוכית בקלות, מוסיפים להם ברק. מוצרים כמו התרסיסים האורגניים "אנשים אורגניים", "AlmaWin Glas & Fenster" נחשבים לקבוצה פופולרית מאוד של חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה.
 4. מגוון רחב של מגבונים לחים זמינים לניקוי מהיר של מראות או משטחי זכוכית. קצף, ג'ל, תרסיס תופסים מקום ראוי בשוק הכימיקלים הביתיים.

כדי להחליט על מוצר לניקוי מוצרים באיכות גבוהה, עליך להקפיד על הכללים העיקריים הבאים:

 1. בעת בחירת מוצרי ניקוי, עליך לשים לב להרכב.
 2. יש לשטוף את הכוס עם מטלית עם מבנה רך ומיקרופייבר.
 3. אתה יכול להשתמש במגבונים או במגרד לניקוי חלונות.
 4. יש להשתמש בזהירות בתרופות עממיות מכיוון שהן מכילות חלקיקים גדולים שיכולים לשרוט את פני הזכוכית והמסגרת.
 5. נגבו את הכוס הכביסה במטלית יבשה.
 6. בעת ניקוי חלונות אין צורך למרוח כמות גדולה של תמיסה על הזכוכית; לאחר מכן עלולים להישאר עליה כתמים בכמויות גדולות.
 7. הימצאות גליצרין במים מגנה על חלונות מפני כתמים לאחר גשם, ובאמצעותם הם נשארים נקיים יותר.

לאחר שקחנו את הסוגים העיקריים של מוצרי הניקוי, אנו נעניק תשומת לב לחומרי הניקוי הטובים ביותר של היצרנים הפופולריים, נציין איזה חומר עדיף לקנות על מנת למנוע את הטעות בבחירת מוצר חומר ניקוי טוב.

נוזלי התרסיס וניקוי הזכוכית הטובים ביותר

מנקה חלונות HG

המנקה הפופולרי מאוד של HG מנקה היטב מסגרות וזגוגיות זכוכית. מרבצי שמנים, טביעות אצבעות ולכלוך אחר מתמוססים איתו היטב. המוצר אינו מכיל תרכובות בסיס של אלכוהול ואמוניה. PH נייטרלי אינו פוגע במשטחים; החומר משמש לניגוב מסגרות חלונות העשויות מפלסטיק או עץ. הניקוי מתבצע ללא ציוד מגן, מכיוון שהנוזל המרוכז, המדולל למצב אופטימלי, אינו פוגע בידיים ואינו משפיע על מצב העור.

הנוזל משמש בקלות חברות ניקיון מקצועיות. זה מעיד על בטיחות מוצר הניקוי.

הנוזל נארז בבקבוקים של 500 מ"ל. לניקוי חד פעמי, עליך לשפוך שתיים או שלוש כפיות של התמיסה לחמישה ליטר מים חמים. אם משתמשים בנוזל בבית, נפח זה יספיק לניקוי לתקופה ארוכה.

הנוזל המדולל מוחל על יחידת הזכוכית, נותר זמן מה ואז נשטף במים נקיים.

ארץ מוצא: הולנד.

העלות היא 263 רובל.

מנקה חלונות HG

יתרונות:

 • סביבה אלקליין נייטרלית;
 • מסיר לכלוך אורגני, אבק;
 • מבוזבז כלכלית;
 • אינו משפיע על בריאות האדם;
 • עלות תקציב.

חסרונות:

 • בבקבוק אין מתקן וכובע מדידה.

ריסוס מיין ליב

מוצר חומר ניקוי יעיל במיוחד המשמש לניקוי משטחים חלקים ומבריקים. מתאים לניקוי חלונות עם זיגוג כפול, מראות, מסגרות פלסטיק, ויניל, אקריליק ושאר ציפויים עמידים למים. לא מתאים לפריטים מלוטשים ולכה. יש ארומה טעימה של פירות יער בשלים.

משמש במשרדים, מכוניות, בתים. מנקה היטב זכוכית, מראה, משטח כרום. לאחר הניקוי לא נותרו פסים, הוא מסיר לכלוך בצורה מושלמת, טביעות אצבעות, מנקה בעדינות את ציפויי הפולימר של חלונות פלסטיק. בעל השפעה אנטי סטטית. המוצר ידידותי לסביבה, מתכלה.

את הריסוס מורחים באמצעות תרסיס על יחידות הזכוכית לניקוי במרחק של שלושים סנטימטרים. נגבו מיד עם מטלית טבעית.

נפח: 500 מ"ל.

מותג היצרן - גרמניה. ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 141 רובל.

תרסיס ניקוי זכוכית מיין ליב

יתרונות:

 • מנקה אקולוגי;
 • מרוסס היטב;
 • יָעִיל;
 • בעל ריח ניטרלי;
 • מחיר נמוך.

חסרונות:

 • לא ניתן להשתמש על מסגרת חלון לכה מעץ.

ריססו את יוניקום

זהו חומר אנטי-סטטי יעיל לניקוי עדין של משטחים חלקים ומבריקים: זכוכית, מראות, לוחות פלסטיק ואריחים, מוצרי נירוסטה עקב רכיב מיוחד הכלול בהרכב.

המנקה מסיר היטב את שאריות המים היבשים על הכוס, עקבות קצות האצבעות. מנקה בקלות חלונות פלסטיק, אינו משאיר פסים, מעניק ברק למשטחי מראה. לאחר מריחת התרסיס נוצרת שכבת סיליקון מגנה על המוצר המונעת משיכת אבק, חלקיקים קטנים וזיהום שלאחר מכן.

לתרסיס השפעה גבוהה של ניקוי ושומן, הוא אינו מכיל אלכוהול.

נפח: 750 מ"ל.

יצרן: חברת משפחת צימרים.

עלות: 93 רובל.

ריססו את יוניקום לכוס

יתרונות:

 • מנקה היטב;
 • אינו משאיר פסים;
 • אין ריח של אלכוהול;
 • יעיל עם לכלוך כבד;
 • מריח טוב;
 • מבוזבז כלכלית;
 • מחיר נמוך.

חסרונות:

 • לא נמצא.

ריסוס בית נקי

חומר ניקוי יעיל לניקוי קריסטל, פורצלן, מוצרי זכוכית חלונות ומכוניות, משטחי מראה. זה פשוט מסיר פיח, אבק, לכלוך. ההרכב כולל תוסף פולימרי חדש המשפר את ניקוז המים, שלאחריו הזכוכית מתייבשת במהירות, לא משאירה כתמים ופסים, ומסייעת במניעת שקיעת אבק ולכלוך מחדש. על המוצר הכביס נוצר סרט העמיד בפני שטיפה. יש לו השפעה ארוכת טווח, שבגללה נשטפים חלונות מספר פעמים בתדירות נמוכה יותר מאשר במוצר קונבנציונאלי.

התרסיס מכיל חומר אנטי-סטטי, והוא כולל מים מטוהרים, ניחוח, תוספים פונקציונליים, פעילי שטח. אין אלכוהול.

נפח: 500 מ"ל.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 119 רובל.

ריסוס ניקוי זכוכית ביתי נקי

יתרונות:

 • מנקה יעיל;
 • אינו משאיר סימנים ופסים;
 • תקציב.

חסרונות:

 • ריח חזק;
 • לא תמיד מסיר אבק היטב

.

מיטב ניקוי החלונות ידידותי לסביבה

סינרגטי לחלונות ומראות

לתמיסה נוזלית לניקוי חלונות, מראות ומוצרים מבריקים אחרים יש השפעה אנטיבקטריאלית. הוא מטפל בקלות בבעיות קשות כמו כתמים שומניים, סימני חרקים, לכלוך ישן. לאחר הייבוש הנוזל אינו משאיר פסים, יוצר סרט מגן מפני לכלוך חדש ומקל על הניקוי שלאחר מכן.

לחומר יש ריח נעים, עם שימוש מתמיד הוא משפר את האטימות. מכיל אלכוהול מעודן ביותר המיוצר על ידי Shell, עומד בכל הסטנדרטים הסניטריים של SUN PIN. המוצר אקולוגי, מתכלה.

המחיר הנוזלי משתלם לכל משפחה.

נפח המיכל הוא 5 ליטר.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 450 רובל.

סינרגטי לחלונות ומראות

יתרונות:

 • מוצר ידידותי לסביבה;
 • השפעה אנטיבקטריאלית;
 • ניקוי יעיל;
 • חסכוני.

חסרונות:

 • מנקה גרוע מעפר בנייה;
 • אם הוא מלוכלך בכבדות, נדרש ניקוי מחדש.

אורגני אנשים מרססים למשקפיים ומראות

ספריי אקו לזכוכית ומראות "אנשים אורגניים" הוא חומר ניקוי פשוט ביותר ובטוח לחלוטין, המיועד לטיפול במשטחים חלקים ומבריקים במגורי המגורים. המוצר מכיל כמעט 90% מהמרכיבים ממוצרים טבעיים, הוא כולל תמציות אורגניות של פירות הדר (תפוזים ולימונים). בעל תכונות חיטוי טבעיות מעולות, המאפשרות למלא את חלל המגורים בארומה נעימה וממריצה.

ספריי אקו מנקה בצורה מושלמת משטחים מסימנים שונים וכתמים שומניים. לאחר הניקוי לא נותרו פסים על המוצרים.

ההבדל העיקרי שלה ממנקים דומים הוא הבטיחות המוחלטת שלו בשימוש. הרכב אינו מכיל כימיקלים, בטוח לבריאות, אינו גורם לגירוי בדרכי הנשימה. הוא משמש באופן פעיל לצרכי משק הבית.

ניתן להשיג בבקבוק 500 מ"ל.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 263 רובל.

אורגני אנשים מרססים למשקפיים ומראות

יתרונות:

 • פורמולה אקולוגית-ביו מעולה;
 • ריח נעים מאוד;
 • מנקה היטב מאבק.

חסרונות:

 • משאיר פסים קטנים;
 • קצת יקר.

חומרי ניקוי קצף לשטיפת מראות ומשקפיים

קצף ספריי ליים לניקוי ליים של ניהון

מוצר הניקיון היפני יעיל לניקוי יחידות זכוכית ומראות באזורי מגורים ותעשייה. מנקה היטב חלונות רוח ממכוניות מאבק, לכלוך, חרקים שנשברו במהירות. בעל השפעה אנטיבקטריאלית, מסיר את מרבצי השומן מכל הציפוי.

קצף ריסוס ניקוי ניהון מוחל בקלות דרך בקבוק ספריי על פריטי זכוכית, ואז מנגב אותו במטלית טבעית. התוצאה היא יחידה כפולה ונקייה עם זיגוג כפול, וארומת הדרים בהירה נשארת בחדר.

נפח: 400 מ"ל.

ארץ מוצא: יפן.

עלות: 115 רובל.

קצף ספריי ליים לניקוי ליים של ניהון

יתרונות:

 • צריכה חסכונית;
 • ממיס זיהום אורגני;
 • בעל ארומת לימון נעימה;
 • מתאים לכל ציפויי הזכוכית;
 • מנקה צגים, מסכי טלוויזיה.

חסרונות:

 • נפח קטן;
 • הטרוגניות של ניקוי משטח.

תרסיס קצף נורדלנד קצף פעיל

ריסוס - קצף מנוסח במיוחד לניקוי סוגים שונים של ציפויי זכוכית ומראה. לאחר הניקוי, המוצרים מקבלים מראה מבריק והיעדר השתקפויות קשת.

מוצר הקצף נארז בקופסה מסוגננת עם מתקן, המסופק בלחץ.

תרסיס הקצף אינו מכיל אלכוהול ובעל ארומה נעימה.

חומרים פעילי שטח מכילים לא יותר מ -5%.

ההרכב כולל חומר נשיפה (פרופאן, בוטאן, איזובוטאן), יש טעמים.

ארץ מוצא: איטליה.

נפח קצף: 500 מ"ל.

עלות: 290 רובל.

תרסיס קצף נורדלנד קצף פעיל

יתרונות:

 • קצף נוח לשימוש;
 • מנקה ביעילות;
 • מתייבש במהירות.

חסרונות:

 • לא נמצא.

המגבונים הטובים ביותר לניקוי זכוכית ומראות

מגבונים לחים (ביתיים) בלוקס

BELUX מגבונים לחים של המותג הרוסי הם מוצרים לבית. כלי זה נועד לניקוי מהיר, הוא משמש לניקוי חלונות עם זיגוג כפול, מראות ופנסים של מכוניות ומשטחים מבריקים אחרים. הֵם:

 • משטחים נקיים לחלוטין;
 • הסר כתמי קשת;
 • תנו לפריטים ברק מבריק.

המגבונים מיוצרים מבד לא ארוג ספוג בקרם.

החבילה מכילה 30 יחידות.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 30 רובל.

מגבונים לחים (ביתיים) בלוקס לזכוכית ומראות

יתרונות:

 • לנקות היטב;
 • זוֹל.

חסרונות:

 • חַד פַּעֲמִי.

מפית פטררה פרופשיונל

מטלית המיקרופייבר לניקוי יבש ורטוב של מוצרי זכוכית ומראה שייכת למוצרי בית. המשטח החלק של בד הפטרה מסייע בהבטחת ניקוי מושלם, כך שהמראות ומוצרי הזכוכית יהיו נקיים ונקיים מהשתקפות מוך וקשת.

המוצר בגודל 35x35 ס"מ.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 129 רובל.

מפית פטררה פרופשיונל

יתרונות:

 • מנקה ללא כימיקלים;
 • לשימוש חוזר;
 • מנקה משטחים בצורה מושלמת.

חסרונות:

 • אין משמעותיים.

הכספים המשתקפים בדירוג, לטענת הקונים, הם בעלי דירוג אמון גבוה וכוח קנייה טוב.

עורכי האתר יהיו אסירי תודה לכל המשתמשים על משובם והערותיהם על חומרי הניקיון המופיעים במאמר זה.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *