גרבי הספורט הטובים ביותר לשנת 2020

0

את כל אוכלוסיית הגלובוס ניתן לחלק לשני חלקים נוספים: אלו שהספורט הוא חלק חשוב ואפילו בלתי נפרד מהם, ואלה שזה משהו רחוק, אפל ובלתי מובן עבורם. עם זאת, אל תשכח מסוג אחר. אלה האנשים שנמשכים ונמשכים על ידי פעילות גופנית, רק עכשיו כדי להתאחד ולהצטרף, סוף סוף, לקהילת הספורט חסרים כישורים ומוטיבציה. בתכנון שיעורים עתידיים מתעורר קושי נוסף - בחירת ציוד אימון נכון, אמין ונוח. יש לשים לב במיוחד לבחירת גרבי הספורט. לשם מה הם זקוקים? במה הם נבדלים מהרגילים, והאם באמת יש צורך להשתמש בהם כשמוציאים כסף על רכישה? מהם החסרונות והיתרונות שלהם? והכי חשוב, איך בוחרים את גרבי הספורט הטובים ביותר לשנת 2020?

גרבי ספורט

מכיוון שלא קשה לנחש מהשם, הם מיועדים ישירות לתרגול ענפי ספורט שונים. לדברי לקוחות המשתמשים בהם, פריט לבוש זה משפר משמעותית את הנוחות והבטיחות במהלך פעילות גופנית. אך האם גרביים רגילים אינם יכולים להשיג את אותו אפקט? האם באמת חשוב שיהיו אפשרויות הכשרה מיוחדות, או שזו סתם עוד תחבולה שיווקית?

הבדלים בין ספורט לגרביים רגילות.

הם דומים מאוד למראה. מה אם כן ההבדל ביניהם?

 • חוֹמֶר. על פי רוב, בגרביים שאינן מיועדות לאימונים כותנה תופסת מקום שולט בהרכב. בספורט המרכיב העיקרי הוא חומרים סינתטיים. הם נכללים בכל מרכיבי הבגד הנ"ל לספורט, מכיוון שבלעדיהם הגרביים פשוט יגלשו מהרגליים במהלך מאמץ גופני, מה שמוביל לאי נוחות ואפילו לגלגול וללקות ברגליים.
 • גוּמִי. האלסטי שנתפר ברבות מהאפשרויות הרגילות הדוק מדי, מה שמפריע למחזור הדם הרגיל, הנחוץ כל כך בזמן מאמץ. לספורט יש רצועה אלסטית רחבה וצפופה שמחזיקה בינוני בגדים על הרגל;
 • תפר אצבעות. תפר זה עשוי דק ושטוח, הוא כמעט ולא מורגש כשנלבש. מצב זה הכרחי כדי להגביל את האפשרות של שפשוף באזור האצבעות, שהם כה נדירים בספורט הכרוך בעצירות ובלימה פתאומיות.
 • אינדיבידואליות של גרבי שמאל וימין. הרגליים השמאליות והימניות שונות מבחינה פיזיולוגית - יש להן עקומות אנטומיות שונות. הציוד עוקב אחר עקומת הרגל, ולכן הוא אינדיבידואלי לשתי הרגליים. תכונה זו מגנה על הרגל מפני מתיחות ואי נוחות מיותרת.
 • אזורים מחוזקים. אזורים אלה מופיעים בחותמות מיוחדות. לסוגים שונים של גרביים אזורי חיזוק שונים, בהתאם לאזורים בהם מתרחשת עיקר הפעילות הגופנית.חותמות כאלה עוזרות להימנע מלחץ מיותר ושפשוף של משטחי כף הרגל.

נקודות חוזק וחולשה של גרבי ספורט

ההבדלים בין שני פריטי הלבוש נחשפים. אך מהן נקודות החוזק והחולשה של גרסת הספורט לעומת הרגיל?

יתרונות:

 • פונקציה של ויסות תרמי והסרת לחות. רגע זה פשוט הכרחי כשעושים פעילות גופנית. אחרי הכל, רגליים רטובות ומיוזעות הן לא רק אי נוחות גדולה, אלא גם הסיכון לפציעה. העבודה של פונקציה זו היא לספוג לחות ואז לאדות אותה. אגב, זו סיבה נוספת להכנת בגדים לשיעורים מחומרים סינתטיים, בדים טבעיים מונעים ספיגת לחות והתאדות.
 • עֲמִידוּת. אלמנטים מיוחדים של בגדים לשיעורים הם הרבה יותר עמידים מאלו הרגילים. תוצאה זו מושגת בשל נוכחותם של אזורים מחוזקים. חוטי קוולאר שזורים בכמה דגמים, המגדילים עוד יותר את רמת עמידות השחיקה של המוצר.
 • אנטי בקטריאלי. דגמים רבים מכילים חוטי כסף, כמו גם יונים אלוורה. כל המרכיבים הנ"ל מסייעים במלחמה בחיידקים, וכתוצאה מכך, בריח לא נעים.
 • חום נוסף. התחממות היא נכס הכרחי לספורט חורף, הודות לתוספת צמר. זה עוזר לשמור על חום הגוף ומאפשר גם לגרב להסתגל מהר יותר לצורת הנעל.

חסרונות:

 • לא זוהו חולשות של פריט לבוש זה, והן אידיאליות לפעילות גופנית.

סוגי גרבי ספורט

את כולם ניתן לחלק לתתי קבוצות. הם נבדלים ביכולת ההסתגלות שלהם לענפי ספורט שונים, כמו גם ברמות מיומנות שונות בכיתה.

לכל ספורט יש גרב משלו

לתיירות

יוצאים לטיול, עליכם להיות בטוחים שהבגדים והגוף יהיו כמו חצאים שלם אחד, וישלימו זה את זה. יש לשים לב במיוחד לגרביים, מכיוון שהרגליים והרגליים הם אותם חלקים בגוף הנלחצים ביותר במהלך הליכות ארוכות. האפשרויות לתיירות הן ארוכות, בזכותן הן מגנות לא רק על כף הרגל, אלא גם על הרגל התחתונה, מה שמעניק לא רק תחושת נוחות, הגנה מפני מזג אוויר קר ונזקים פיזיים, אלא גם "מגן" במאבק נגד חרקים רבים מעצבנים.

מאפיינים של סוג זה של בגדי ספורט:

 • לוח קדמי מרופד. זה עוזר למנוע את אי הנוחות הנגרמת על ידי שרוך הדוק של נעלי הליכה.
 • אזורים מחוזקים. עקבים ובהונות הם אזורים כאלה.
 • כריות אצבעות. כריות הבוהן ממוקמות על כריות מיוחדות, המסייעות במניעת החלקה של כפות הרגליים בנעליים.

לריצה.

כשבוחרים זוג לריצה, חשוב להבין ש -90% מכל הפעילות הגופנית מריצה עוברת לרגליים. גרביים צריכות לשמש הגנה אמינה מפני נזקים מכניים שונים. פונקציות חילופי החום והלחות חייבות להיות טובות במיוחד. אחרי הכל, רגל מיוזעת יחד עם תנאי מזג אוויר לא מוצלחים עלולה להוביל להיפותרמיה של הרגל או להצטננות, באופן כללי.

ציוד זה מחולק גם לאפשרויות דחיסה וממברנה. במה הם נבדלים?

 • קְרוּם. העיקרון של "עבודה" של גרבי קרום אינו שונה משאר לבוש הממברנה. הקרום מונע מעבר לחות לעור כף הרגל, אך ויסות החום אינו מחמיר מכך - הרגל אינה מזיעה, ה"חום "הנוסף כבה.
 • דְחִיסָה. הרעיון ליצור תחתוני דחיסה הגיע מרפואה, הם אמורים לשמש אנשים נוטים למחלות הקשורות להפרעות במחזור הדם.

תוכלו לקרוא על אופן, בנוסף לגרביים, עליכם להתלבש לריצה בתקופות שונות של השנה. פה.

לרכיבה על אופניים

ניתן להבדיל בין רוכב אופניים לאדם רגיל ממבט ראשון: לצורך הכשרתם הם לובשים תמיד בגדים צמודים, מכיוון ששקועים לבטח מפריעים לתנועות. לנוחות ללבוש מרבית לרוכבי אופניים בינוניים או קצרים מאורך בינוני, האלסטית נכרכת כך סביב הקרסול.

מאפיינים:

 • אזורים מחוזקים. אזור זה הוא החלקים העליונים והעיקריים.
 • מרימים את הרגל. הוא עשוי מחומר אלסטי המונע מהגרב להחליק ולקפל בזמן הרכיבה.

לרולים

התפקיד העיקרי הוא להגן על הרגל מפני נזק מכני, כך שהאלסטי של הגרב קבוע לרגל התחתונה. ישנם גם אזורים מחוזקים בחלק הקדמי והאחורי של הקרסול כדי להגן על הרגליים. בנוסף, חותמות נעשות על העקבים והבהונות.

מאפיינים:

 • פסי צד. הפסים בצידי הרגליים הם גולת הכותרת של בגדי החלקה על גלגלים, הם עשויים מבד עם סריג משוחרר, והם אלה שאחראים על ויסות חום והסרת לחות.

לטניס

המוזרות של הטניס היא בלימה חדה. בהקשר זה, גרביים צריכות לספק הגנה אמינה לסוליות הרגליים מפני פציעות קלות - שפשוף ופציעות קשות. כדי ליצור תנאים כאלה, קיימת התכונה הבאה - חותמות צד בחלק הראשי של כף הרגל.

לכל רמה בספורט יש גרביים משלה

ישנן שלוש רמות של אימוני ספורט - מנוחה, נוחות וספורט.

נוֹפֶשׁ

רמה זו כוללת אנשים שהצטרפו רק לאחרונה לקהילת הספורט ועושים את צעדיהם הראשונים. אין הרבה מאפיינים בגרביים כאלה, המשימה העיקרית שלהם היא להציל את הרגל מפציעות קלות העלולות להופיע בתנאי פעילות גופנית שאינם רגילים לכף הרגל. מיוצר מבדים צפופים.

נוחות

רמה זו כוללת את אותם אנשים המכונים בדרך כלל "חובבנים". לבוש ברמה זו נועד לספק נוחות מוגברת למתרגל באמצעות טכנולוגיות שונות. מיוצר מבדים בעלי צפיפות בינונית.

ספּוֹרט

כפי שאתה יכול לנחש, רמה זו היא ספורטאים מקצועיים וחובבים פעילים. מאפיין מיוחד הוא שימוש בטכנולוגיות רבות כדי להבטיח את הנוחות והבטיחות של כף הרגל והרגל בכלל. הבד הוא הדק ביותר, מה שמדייק במיוחד את תנועות הספורטאי. חשוב לספורטאי מקצועי להרגיש את רגליו עד כמה שאפשר.

הבדלים בין גרבי ספורט

בנוסף להבדלים המבוססים על ספורט או רמת מיומנות, ישנם כמה הבדלים מעניינים בין דגמים ומותגים. הנה כמה מהם.

 • חוֹמֶר.

כאמור לעיל, החומר העיקרי הוא סינתטי, אולם לרוב מתווספים אליו חוטים מבדים שונים, הנפוצים ביותר הם לייקרה, פוליאמיד ופוליפרופילן.

 • קוֹמָה.

גרביים, כמו כל בגדים אחרים, מחולקים לשלושה ענפים: גברים, נשים ושני המינים. מה ההבדל? בעיקר במראה. ככלל, לנשים יש מערך צבעים רחב יותר, ומשלימות אותן גם דפוסים שונים. נכון לעכשיו, הפופולריים ביותר הם גרביים לשני המינים, אשר נבחרים על ידי נציגי שני המינים.

זה לא יהיה מיותר לציין עוד הבדל אחד - קווי מימד. קו הנקבה מסתיים בדרך כלל בגודל 40-41, הקו הגברי - 45+

איך לבחור גרבי ספורט

כעת, כשאנו יודעים מהם האלמנטים הללו של ציוד ספורט לשם מה הם מיועדים, נקודות החוזק והחולשה שלהם, כמו גם ההבדלים בין אפשרויות שונות, יש צורך להבין אילו קריטריונים צריכים להילקח בחשבון ולמה יש לשים לב על מנת להימנע מטעויות. כשבוחרים.

אם אתה רוצה לדעת אילו גרבי ספורט עדיף לקנות כדי להפוך את האימונים שלך לנוחים ובטוחים, הנה כמה טיפים וטריקים:

 • קנו אפשרויות שמתאימות לרמת הספורט והכושר שלכם;
 • השג זוג עם הגודל המדויק שלך. חשוב במיוחד לקיים קריטריון זה מכיוון שכל האזורים המחוזקים חייבים ליפול לאזור מסוים בכף הרגל.גודל קטן מדי או, להיפך, גודל גדול מדי מאיים על אי מילוי תנאי זה, מה שאומר שהוא מאיים על נוחות ובטיחות;
 • קמצן משלם פעמיים. בעניין זה, עדיף לא להראות את היכולת שלך לחסוך כסף. גרביים עשויות מאוד ישמשו אותך נאמנה במשך שנים.

איפה לקנות גרבי ספורט?

אתה יכול לקנות את שניהם ב"חיים האמיתיים ", במצב לא מקוון, על ידי מעבר לחנות, וירטואלית - הזמנה מקוונת בחנות המקוונת. מכיוון שהמאה ה -21 היא המאה של טכנולוגיית המידע, האפשרות השנייה פופולרית ומבוקשת יותר. זה מובן, באתר החנות המקוונת תוכלו לראות לא רק את תיאור המוצר, את התצלום שלו ואת כל המאפיינים העיקריים שלו, אלא גם לקרוא את הביקורות שהשאירו לקוחות אמיתיים.

גרבי הספורט הכי נחמדים לשנת 2020

מהם הדגמים הפופולריים ביותר? באילו חברות הכי טוב לבחון? דירוגים יעזרו לך לסדר את השאלות האלה. הפיתרון המוצלח ביותר יהיה לעשות סקירה של אפשרויות התקציב ואופציות הפרמיה.

גרבי ספורט ממותגים TOP

לורפן טרקים & משלחת פולארטק גריי

גרביים אלה משמשות לתיירות, במיוחד מטפסים אוהבים אותם. החברה שמייצרת אותם היא מועדפת בכל רחבי העולם, והכל בזכות טכנולוגיית הייצור המיוחדת והמיוחדת שלהם. הם משלבים חומרים סינתטיים עם סיבים טבעיים העשויים תאית אקליפטוס.

מחיר: 4.150 רובל.

גרביים פולרדק אפור לורפן טרקים & אקספדישן

יתרונות:

 • כף הרגל מרגישה בנוח, אפילו למרות נוקשות מגפי ההרים;
 • עומד בטמפרטורות נמוכות, שמור על חום ויבש גם בתנאים קיצוניים.

חסרונות:

 • לֹא.

X-Bionic 2018 X-SOCKS RUN SPEED ONE LADY W161

מיועד לריצה. אקס-ביוניק ביססו את עצמם כחברת הלבשה תחתונה תרמית כמעט הטובה ביותר, כך שציפו הרבה מהגרביים שלהם. אגב, הציפיות היו מוצדקות לחלוטין.

מחיר: 1.600 רובל.

X-Bionic 2018 X-SOCKS RUN SPEED ONE LADY W161

יתרונות:

 • מתאים לשימוש יומיומי;
 • לעמוד בצורה מושלמת במירוצי מרחק בינוני וארוך;
 • יש להם אוורור מעולה.

חסרונות:

 • לֹא.

Lorpen M3USM Ultra Light Mini

משמש לרכיבה על אופניים. הייחודיות שלהם טמונה בחומר תלת שכבתי דק מאוד: השכבה הפנימית, עשויה פוליאסטר הידרופובי, אחראית על הסרת לחות; השכבה האמצעית, שהחומר שלה הוא תאית אקליפטוס, סופגת לחות היטב; השכבה החיצונית של פוליאמיד אחראית על אידוי לחות.

מחיר: 1.250 רובל.

Lorpen M3USM גרבי מיני קלים במיוחד

יתרונות:

 • הפוליאמיד ממנו עשויה השכבה החיצונית מבטיח עמידות בלאי מרבית;
 • הגרב לא מחליקה ומתקפלת בזכות האזור בצורת X.

חסרונות:

 • לֹא.

גרביים של SEBA לבן / אדום

נרכש להחלקה על גלגלים. הופק על ידי חברה אירופאית ידועה למדי - InterSocks.

מחיר: 1,000 רובל.

גרבי SEBA SOCKS לבנים / אדומים

יתרונות:

 • אפשרות זו היא קרום, אשר תורם להסרת לחות מהירה, כמו גם למעט אפשרות של תירס;
 • הקונים מגיבים לרכות ולנוחות המיוחדות של כף הרגל שמספקים האזורים המחוזקים.

חסרונות:

 • לֹא.

נייקי ELITE CREW גרב לבן / שחור

מיועד לטניס. הופק תחת אחד המותגים המפורסמים ביותר - נייקי.

מחיר: 1.250 רובל.

גרביים NIKE ELITE CREW SOCK WHITE / BLACK

יתרונות:

 • השימוש בטכנולוגיות רבות בייצור;
 • הקונים מציינים את הנוחות המיוחדת של האלסטיקה, המחזיקה היטב את הגרב באזור הקרסול, אך יחד עם זאת היא אינה מורגשת כלל;
 • מאפשר לך לשמור על נקיון הרגליים לא רק במהלך האימון, אלא לאורך כל היום.

חסרונות:

 • לֹא.

גרבי ספורט תקציביים TOP

סטילה אלבה

משמש לתיירות וטיפוס הרים.

מחיר: 360 רובל.

גרבי סטילה אלבה

יתרונות:

 • 80% פרופילן בהרכב תורם לעבודה משופרת בתפקוד הרטבת הלחות, והתכולה הגבוהה של פוליאמיד מגנה על הבגדים מפני בלאי במהלך כביסה ושימוש פעיל.

חסרונות:

 • לֹא.

מורטן

כמעט כל רץ מרתון שני יודע על מורטן. ולא רק יודע, אלא גם אוהב וממליץ בכנות.

מחיר: 800 רובל.

גרבי MORETAN

יתרונות:

 • על פי ביקורות הלקוחות, הם מנקים לחות בצורה מושלמת, מגנים על כף הרגל מפני שפשוף, וזה מאוד סביר כאשר רצים למרחקים ארוכים, ולאחר מכן, ראוי לציין, הגרביים נראות כאילו הוצאו מהאריזה לפני חמש דקות.

חסרונות:

 • לֹא.

Splav "Trace"

מיועד לרכיבה על אופניים. הם מבוקשים מאוד בקרב הקונים, מכיוון שהם מתאימים לא רק לחוגים, אלא גם לחיי היומיום.

מחיר: 210 רובל.

גרביים "עקבות" ספלאב

יתרונות:

 • הסריג המיוחד מספק לאלמנטים של ציוד האימון גמישות מיוחדת ואפקט "נושם";
 • סיבי Coolmax מיוחדים יוצרים תנאים לאידוי לחות מואץ.

חסרונות:

 • לֹא.

גרב Rollerclub Motion

נרכש להחלקה על גלגלים. במחיר נמוך למדי, יש להם את כל התכונות של אנלוגי יקר.

מחיר: 400 רובל.

גרב Rollerclub Motion

יתרונות:

 • הם בשום אופן לא נחותים מהאנלוג היקר שתואר לעיל.

חסרונות:

 • לֹא.

Mizuno Active Training Mid 2p

משמש למשחק טניס.

מחיר: 590 רובל.

Mizuno Active Training Mid 2p גרביים

יתרונות:

 • החומר קל מאוד ונעים לגוף;
 • מצויד בטכנולוגיית DryLite המאפשרת לעור להישאר יבש גם במהלך המאמץ האינטנסיבי ביותר.

חסרונות:

 • לֹא.

הבחירה בבגדים איכותיים, נוחים ועמידים לפעילות גופנית, רחוקה מלהיות קלה. כדאי לקחת את זה ברצינות, כי ההצלחה שלך בשיעורים, כמו גם הבטיחות והבריאות שלך, תלויות בזה. הטיפים לעיל יעזרו להקל על מציאת התלבושת הנכונה במחיר הנכון. תיהנו מחיי הספורט שלכם!

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *