Eas תה הפואר הטוב ביותר לשנת 2020

0

תה הוא המשקה הפופולרי ביותר בעולם. בסין, תה נבדל בצבעים שונים: לבן, ירוק, צהוב, אדום, אולונג ושחור. האחרון כולל את פו-אה, אחד הזנים הפופולריים ביותר. שתיית תה לתושבי הממלכה התיכונה היא טקס קדום מלא במשמעות מיוחדת. במהלך הביצוע, הכל חשוב: מים, כלים, שיטת בישול ומגוון. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מביא לידיעתכם סקירה של "הזנים הטובים ביותר של תה פו-ארה לשנת 2020", שהורכבו על פי חוות דעת הקונים והמומחים.

תוֹכֶן

היסטוריה של מקור

מאז ימי קדם הוא גדל בשטח העצום של מזרח טיבט, שנקרא לראשונה באשו. ואז קמה ממלכת שו על אדמות אלה. בימי הביניים, שתי מדינות אותרו בשטח זה: ננשו ודאלי. כיום אדמות אלו נכבשות על ידי הפרובינציות יונאן, גויג'ואו, סצ'ואן וכמה מחוזות לאוס, וייטנאם ובורמה.

עלי תה בחלקים אלה נקצרים לא משיחים, אלא מעצים; במחוז יונאן ישנם מאות עצי תה בני 1000 שנה. מכאן הם התפשטו ברחבי העולם. אדמות אלה בימי קדם היו מיושבות על ידי אנשי פו. עם הזמן התה שנאסף כאן נקרא תה פו.

כיצד מעבדים עלי תה

טווח הצבעים של התה המבושל והטעם הייחודי תלויים בטכנולוגיית העיבוד של עלה התה. זה עובר דרגות שונות של תסיסה.

על פתק! תסיסה היא תהליך החמצון, או אפילו תסיסה של מסת העלה, שבמהלכה חומרי הגלם מושפעים מטמפרטורה, חמצן, לחות. כדי להאיץ את התגובות, המסה נעה ללא הרף.

ההליך יכול להתבצע עד 100% מהסוף, או להפסיק בכל עת על ידי ביצוע תסיסה לאחוז מסוים, תלוי איזה סוג תה יש צורך ביציאה.

מהם סוגי התה

תסיסה ללא תסיסה או מינימום

בקטגוריה זו המוצר מחומצן ב 2-10%. המשקה המבושל מאופיין בארומה קלה וטעם לא פולשני. בדרך זו, הוא מיוצר:

 • תה לבן;
 • צהוב;
 • כמה זנים של ירוק;
 • אולונג.

את ההרכב שנוצר ניתן לבשם, למשל, עם פרח יסמין.

משקה תסיסה בינוני

תהליך התסיסה נעצר כאשר המוצר "מבשיל" בטווח של 10 עד 80%. לא קשה לנחש שזה הוא אשר לרוב ניתן למצוא על שולחננו. עומק הצבע והרוויה ומה שאנו מכנים "חוזק" התה תלוי באחוז הבגרות.כלומר, ככל שהתה מבשיל יותר, כך הוא כהה וחזק יותר. למשקאות מסוג זה יש סיווג משלהם, בהתאם למידת התסיסה של העלים שהושגה:

 1. 10 עד 20% - מחלקה ראשונה.
 2. מ -20 עד 50% - מחלקה שנייה.
 3. מ 50 עד 80% - כיתה ג '.

משקאות מותססים לחלוטין

עלים בעלי מידת בגרות שכזו מייבשים במקביל ומלאים לחלוטין במיצים. הנציגים המפורסמים ביותר של מין זה הם תה סיני אדום. עירויים יכולים להיות מגוונים שונים, מבורדו ועד חום. יש להם טעם עבה וטארט, ארומה עשירה.

תה לאחר תסיסה

מסת העלה רוויה עד 95 - 100%. זה סוג זה Puer שייך. יש להם סגולות מרפא, עושר וכוח מדהימים, טעם וארומה בלתי נשכחים. כל ה"תקלה "היא התסיסה הכפולה אליה נחשפים חומרי הגלם. התהליך מוזר למדי. בהתחלה, הכל קורה כמו בתסיסה רגילה. יחד עם זאת, חומר הגלם "מבשיל" למצב התה הירוק. ואז התהליך נעצר לזמן מה ואז מתחדש. יתר על כן, תהליך התסיסה או ההזדקנות יכול להיות טבעי או מלאכותי (מואץ).

טכנולוגיית הייצור פותחה באמצע שנות השבעים של המאה הקודמת ומובחנת בפשטות גאונית. חומרי גלם מאוחסנים בערמה ומרטיבים אותם בשפע. כתוצאה מכך, התסיסה מתרחשת עם שחרור החום, ולכן התהליך מואץ. הצורך בהבשלה מואצת של המוצר עלה בקשר עם הופעתה והתפתחותה של תחבורה בכבישים. בעוד שהאנושות הסתדרה בלי מכוניות, אספקת התה הייתה עניין די ארוך ותהליך התסיסה מההתחלה ועד הסוף המשיך בדרך. עם הופעתן של מערכות אספקה ​​מודרניות, זמן הנסיעה הצטמצם ועד פריקת הסחורה במחסן המקבל, לא הספיק למוצר להגיע למצב הנדרש.

חָשׁוּב! כיום הצרכן מכיר שני סוגים של Puer: שנג (גולמי, ירוק), המתקבל על ידי תסיסה טבעית, ושו (בוגר, שחור), המיוצר בטכנולוגיה מודרנית.

קריטריונים לבחירת תה איכותי

השאלה אינה קלה, במיוחד למתחילים המאסטרים משקה זה. בואו ננסה ביחד להבין איך לבחור בו ולא להתאכזב.

ירוק או שחור

כאמור לעיל, שני סוגים שונים של תה מיוצרים מאותו חומר גלם:

 • תה ירוק, הידוע לאניני טעם בשם שן;
 • שחור - שו.

על פי טכנולוגיית הייצור, שני המשקאות נבדלים זה מזה כל כך בטעם ובארומה, עד שאף קריטריון ההערכה לכל אחד מהם שונה.

בחירת שן

מסת עלים ירוקים מותססים באופן טבעי. למשקה המבושל צבע זהוב בהיר, עם ארומה פרחונית עדינה, עם תווים של אגוזים ופירות יבשים, עפיצות ומרירות. שקול את קריטריוני ההערכה.

הערכת האריזה והמראה

הערכת האריזה אינה כוללת התחשבות בערכה האמנותי של הקופסה. אנו מעוניינים במידע על המשקה. קודם כל, כדאי לשאול באיזה חודש המוצר נוצר. המשקה הטוב ביותר עשוי מעלה שנקצר באביב או בתחילת הקיץ. עליכם לבחור מוצר שעל גבי התווית מצוין חודש הייצור בחודש מאי, המועד האחרון הוא יוני. אנחנו לא קונים שום דבר שמיוצר בחודשי הקיץ הקרובים או אפילו בסתיו. גודלו של עלה התה אינו מכריע, אך עליו לשמור על צורה ברורה, "הפנקייק" הלחוץ צפוף באותה מידה, החללים אינם מקובלים.

בחירת ארומה, טעם וצבע

בואו לקרב את הבריקט הלחוץ לאף ונשאף את הארומה שלו. הריח צריך להיות. אם לא, שן זה לא שווה את תשומת לבכם. יחד עם זאת, הריח לא צריך להיות קשה, שיהיה לו ניחוחות זרים, "לא תה".

העירוי צריך להיות שקוף, ללא עכירות ומשקעים. נוכחותם של אבק ועלי תה קטנים אינם נכללים. הטעם של המשקה צריך להיות נעים, טארט, קצת מחמיר. מותר מרירות קלה.

כיצד לבחור שן לפי גיל

נחזור לתאריך הייצור המצוין על האריזה. הגיל חשוב. ואכן, ככל שהמוצר ישן יותר, כך הטעם שלו נהיה טוב יותר.בהדרגה Shen להיפרד מהירקקות השיורית, הטעם והארומה של המשקה נעשים מעניינים יותר. בהתאם, עלות המוצר עולה, והרבה, מ -20% ל -40% מדי שנה. לכן, התה שנרכש השנה בעוד 7-8 שנים כבר לא יכול להיות משתלם עבורכם. אבל יש אזהרה אחת!

חָשׁוּב! עם הגיל, הטעם של שנג פו איכותי בלבד, העשוי מחומרי גלם מובחרים, תוך הקפדה על כל טכנולוגיית התהליך, משתפר. אם מוצר רע, הוא לא ישתפר בעוד שני עשורים.

עדיף לבחור בשן בגילאים 3 עד 6. בשלב זה הם כבר נפטרו מחלק נכבד של מרירות ו"ירקות ", ועלותם עדיין לא" מחוץ לקנה מידה ".

כיצד לנווט במחיר

עלות המוצר גדלה ביחס לצמיחה של כל התכונות הנ"ל שלה. תה טוב לא יכול להיות זול. זה חיסרון הן עבור היצרן והן עבור המוכר. אז אם מציעים לך לשלם 1000 רובל עבור פנקייק Puer בן 10-20, האפשרויות הבאות אפשריות:

 • המוכר משקר בערך בגיל המוצר;
 • יתכן שיוצע לך תה באיכות נמוכה;
 • יש לך מזל מדהים ויש לך הזדמנות ייחודית לקנות תה נהדר בזול מאוד.

אל תשכח ששוק התה הסיני מלא במוכרים חסרי מצפון שמנסים לפדות אגדות, אגדות ואקסוטיקה. הם ינסו למכור לך מוצר זול בכסף רב. לכן, לפני שאתם קונים מוצר כל כך קשה, כדאי שתכירו בקצרה את רמת המחירים.

כיצד לבחור בשו פו

תה זה שונה לחלוטין בטעמו, צבעו ומראהו. אפילו חומרי הגלם לייצור שו כלל אינם זהים מהם מכינים את שן. זו מסה שחורה של עלים תקועים, שקווי המתאר שלהם לא ניחשים במיוחד במסה הכוללת. למשקה צבע אודם כהה, כמעט שחור וניחוח ייחודי משלו, בו מנחשים תווים של כבול, עץ, קליפה ותמרים. בואו ניקח בחשבון את הקריטריונים העיקריים.

בחירה לפי מראה

אנו בוחנים היטב את האריזה, שם אנו מעוניינים רק בתאריך הייצור. לאחר מכן, אנו פותחים את האריזה ומעריכים את המוצר באופן חזותי. שו מתקבל על ידי תסיסה מלאה (יישון מואץ או תסיסה של עלה התה), בעוד שסוג ההתחלה של חומר הגלם משתנה משמעותית. עם טכנולוגיה כזו להשגת מוצר מוגמר, אין שום היגיון להכניס מסה ירוקה איכותית ל"ערימות הרטובות ", ואף אחת מהיצרניות הסיניות לא תחשוב עליה מעולם.

באשר למראה, מספיק לשו איכותי שקווי המתאר של עלה התה ניחשים במסה הכוללת. מותר עד 5% מהגבעולים והגזירה מהמס הכולל.

קביעת ניחוחות, טעם, צבע

הכל כרגיל. צריך להיות ריח, וזה צריך להיות נעים. ללא ריחות חריפים, לחות, ריקבון. רק תווים עציים, קליפות עץ, תמרים או משהו נעים שמורגש רק לכם. השעה הנרקחת צריכה להיות שקופה, ללא עכירות, אבק ושברים עדינים נעדרים, כל הניחוחות, הנקבעים לפי ריח, קיימים בטעם.

בחירה לפי מחיר

אל תרדוף אחרי זול, תפסיד. ככל שהתנאים המפורטים לעיל שונים יותר עבור המשקה, כך יעלה לרכוש, ובצדק. אחרת, זה לא המשקה שלך. קנו שקיות תה והשליכו אותן במים רותחים.

על מה עוד צריך לשים לב

תה לחוץ יכול ללבוש צורות שונות: פנקייק, לבנה, אריחים ... זה לא משפיע על איכות התה בשום צורה שהיא. משקל, זה מה שמשתנה עם הצורה. וכאן כדאי להשתמש בכלל פשוט: ככל שהלביבה כבדה יותר, המוצר טוב יותר. מנקודת מבטו של היצרן הכל נכון. אין היגיון ללחוץ על מוצר איכותי למיניפורם. עדיף לעשות זאת משאר המסה, לערבב אותו עם אבק וקנסות. אל תכינו לביבות גדולות משאריות וחניכיים.

ברכישת תה בחנות יש לוודא שהוא לא מונח על המדפים לצד טבק, נרגילות קפה או משקאות בטעמים. התה יספוג את כל הריחות החריפים, ובמקום תה תביא הביתה קפה או טבק. בשיחה עם המוכר, הקשב היטב לכל מה שיש לו לומר על המוצר שלו.אם הוא "מעמיס" עליך איזוטריזם כלשהו, ​​או מתחיל לספר מיתוסים ואגדות, האפשרויות הבאות אפשריות:

 • המוכר אינו יודע את מאפייני המוצר שלו;
 • מנסה למכור לך מוצר לא תקני.

על היתרונות והנזקים של פו

 1. כמו כל תה, הוא ממריץ ומחמם, מגביר ומשפר את מצב הרוח. זה היתרון. אבל אתה לא צריך לשתות את זה בלילה במבט. יתכן ואתה לא נרדם בכלל, כי זה מתבהר.
 2. מסוגל להסיר רעלים ולהיפטר מהגוף מרעלים. מקדם ירידה במשקל. הטבה כפולה. אבל זה יכול לגרום לצרבת.
 3. מגביר לחץ. לאנשים הסובלים מיתר לחץ דם, זה שימושי, אך הוא אינו מסוגל לחולים עם יתר לחץ דם.
 4. יש לו תכונות משתן, וזה טוב. אך לאלה הסובלים מאבנים בכליות, זה אינו מסומן, מכיוון שאבנים יכולות להתחיל לנוע.

במילים אחרות, לפני שתתחיל להסתבך בתה זה, עליך להתייעץ עם הרופא שלך.

היצרנים המובילים

כאמור, הפוארים הטובים ביותר מיוצרים רק בסין. לכן, כשנדבר על המפיקים הטובים ביותר של התה הסיני הפופולרי ביותר בעולם, נקרא אך ורק מפעלים סיניים הממוקמים במחוז יונאן.

מין קאנג

ההפקה ממוקמת בעיר סי מאו. החברה מחזיקה ב -67 דונם של מטעים וכושר ייצור משלה לחצי מיליון טון מוצרים בשנה.

פו ון

סימן המסחר Yun Ya של מפעל Pu Wen הממוקם בכפר בעל אותו שם. בבעלות 65 דונם של מטעי תה, מעובדים בגובה של מעל 1000 מטר. כושר הייצור מאפשר לנו לייצר יותר מ -20,000 טון מוצר בשנה.

וואנג שיאה

מפעל וסימן מסחרי באותו שם מהעיר סי מאו. מספר הצוות אינו עולה על 80 איש. כושר הייצור השנתי הוא בין 3000 ל 6000 טון. המיזם וסימן המסחר נושאים את שם מייסדו, שהחל את דרכה בעבודה כעובדת בחברת התה מנגהאי המפורסמת והגיע למנהל האיכות.

פנג צ'ינג

זה חלק מאגודת דיאן הונג. בשוק מאז 1939. ידוע בתה האדום המפורסם של יונאן, דיאן הונג. בשנת 1949 קיבל המפעל את הזכות הבלעדית לספקו בחו"ל. בבעלות 2000 דונם של מטעי תה וארבעה קווים אוטומטיים, המספקים תפוקה של 10,000 טון מוצרים בשנה. מבחר של 100 סוגי תה, כולל:

 • פו-אה
 • ירוק;
 • יַסמִין;
 • ארוז.

יון הוא

מייצר תה של המותג "פו יו", נלחץ בצורת לביבות, לבנים, ואז צ'ה, רבים משוחררים, עד 1500 טון בשנה.

מפעל מחוז מנג האי

שייך לעמותת DAI. ייצור התה המפורסם ביותר בסין. הוא נוסד בשנת 1940 וקיבל את השם "פו חי". בשנת 1941 נכבשה השטח על ידי כוחות יפניים והפקת התה הופסקה עד שנת 1951. כיום ישנם עד 1220 אנשי צוות. המפעל משתרע על שטח של 15 דונם, מחזיק 1400 דונם של מטעים ומחסנים משלו עם קיבולת של 8000 טון של מוצרים מוגמרים.

דו ג'י

חברה סינית ידועה, מחזיקה במפעל יי וו ג'נג שאן עם שטח ייצור של 3000 מ"ר. המשרד הראשי ממוקם בגואנגג'ואו. למוצרי החברה ההבדלים הבאים:

 • רק עצי תה ישנים הם מקור חומרי הגלם;
 • מכונת אבן משמשת לעיצוב המוצרים;
 • המוצר נקנה בקלות בטייוואן, הונג קונג, קוריאה ויפן.

החברה הוקמה בשנת 2005. כעבור שנה הושקו מתקני ייצור והמוצרים הראשונים של דאג'י הוצאו למכירה. באותה שנה הוענקו למוצרי החברה תעודת האיכות הבינלאומית QS.

בית המסחר זי יי

בשוק מאז 1998. היא החלה את פעילותה בייצור קומקומים, שחומר הגלם שעבורם היה חימר ייקסינג. כיום החברה מוכרת תה המיוצר במפעלים שונים בממלכה התיכונה.

האנג דה

החברה פועלת מאז 2009. מסחר תה שו דאי צו ופו ג'י וויי. עובד עם יצרנים שונים, כולל עסקאות בפנקייק דה יי במפעל Menghai.

ניתן להמשיך בתיאור של מיטב היצרנים לאורך זמן רב, אך איננו יכולים להרשות לעצמנו מותרות כאלה. לבדיקה שלנו יש משימות אחרות.איזו חברה עדיף לקנות, אינך יכול לדעת מיד. אתה צריך לנסות לגבש דעה משלך. בכל מקרה, מי שלא מדמיין את הטעם הזה צריך להקשיב לעצות ולהמלצות של מי שיודע הרבה על כך: מוכרים - יועצים של חנויות מותגים, אספנים וסתם מומחים. לא כואב לגלות כמה עולה אפשרות מסוימת, כדי לא לשלם יותר מדי עבור מוצר רגיל.

איפה אני יכול לקנות

הכי טוב בחנות מתמחה, ניתן לצפות במוצר, לגעת בו ולהריחו, ובמקומות מסוימים ולטעום. אם זה לא אפשרי, נותר להזמין את המוצר באופן מקוון בחנות המקוונת.

דירוג זנים איכותיים של Puer

שן גולמי (ירוק)

5. חלוקת משנה של שן פו

עלה רופף של שנג ממחוז יונאן. יש לו טעם פירותי עדין וטעם לוואי ארוך ומרענן, בו מנחשים מנטול ומשמש. עירוי נעים לעין של צבע דבש בהיר, לאחר מספר נשפכות הוא הופך להיות רווי זהוב. הטעם רווי בניחוחות שזיפים מיובשים ותמרים. יש תווי אגס בשילוב תבלינים. טעם לוואי וודי-עשבוני. העלות הממוצעת עבור 50 גרם היא 265 רובל.

משקל משקל של שנג פו

יתרונות:

 • טעם נפלא;
 • ארומה בלתי נשכחת;
 • טעם לוואי מרענן ארוך;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

4. שן פו דה שואה שאן "הר השלגים הגדולים"

זהו שמו של האזור ההררי באזור מנקו, ביתם של גני התה הפראיים שהביאו תהילה לאזור. המקומות כאן אינם נגועים, מוקפים בסבך במבוק, ולכן התגלו מטעים טבעיים לא מזמן, בשנת 1997. לשן, העשוי מחומרי גלם מקומיים, ניחוח פירות ופרי פירות יער ובהיר. לבישול, 5 גרם. תה מוזג עם מים בטמפרטורה של 85 מעלות בקומקום חימר או גאיוואן, עם חשיפה של 10 עד 20 שניות.

על פתק! גאיואן הוא כלי מיוחד לבישול תה עם מכסה ותחתית. החומר לייצור יכול להיות זכוכית או קרמיקה.

כתוצאה מכך אנו מקבלים משקה של גוון דבש עם זהב. עם כל נשפך, הגוונים הופכים לרוויים יותר. העלות הממוצעת לחבילה היא 357 גרם. הוא 1985 רובל.

שן פו דה שואה שאן "הר השלגים הגדולים"

יתרונות:

 • נותן כוח;
 • מסייע בהפגת עייפות;
 • עוזר לשיפור מצב הרוח;
 • עוזר לשיפור חילוף החומרים.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

3. שן פו יי וו

מוצר צעיר וכבר מעניין ופופולרי, המיוצר על ידי קואופרטיב קורמין. הקציר נאסף בשנת 2015, ולאחר מכן חומרי הגלם הותססו במשך שנתיים וקיבלו טעמים וניחוחות. הוא מבושל למשך 20 - 30 שניות. התוצאה היא חליטת דבש זהובה עם טעם עשיר ורב פנים, מעט מתוק וטארט. העלות הממוצעת לחבילה היא 200 גרם. יהיה 1600 רובל.

שן פו יי וו

יתרונות:

 • עוזר לנרמל את לחץ הדם;
 • מקדם הפעלת פעילות מוחית;
 • מהווה מקור נוסף לוויטמינים.

חסרונות:

 • המחיר נגס.

2. Shen Puer To Cha Yinhao

חומרי הגלם עבורו ניתנו על ידי עצים ישנים ממטעי הרים במחוז מנגהאי. בסין אומרים שאיכות התה עולה עם גובה עצי התה.

אתה מתחיל להאמין בזה כשאתה מחזיק תה בידיים שלך, נלחץ לכוס קטנה. צורה זו נקראת to cha (כוס קטנה). מבושל במינונים של 5 גרם. מים חמים בטמפרטורה של 95 מעלות צלזיוס. העירוי הראשון מייצר גוון זהוב בוהק. ממיצר למיצר, העירוי רווי לצבע ענבר, מענג עם גוון טעם לוואי מתוק ונעים, ארומה פרחונית בהירה של אגוזי מלך ושזיפים. העלות הממוצעת של חבילה היא 100 גרם. יסתכם ב -1,650 רובל.

שן פו לצ'ה יינהאו

יתרונות:

 • צלילים למעלה;
 • יש לו השפעה מרגיעה;
 • עוזר לעיכול;
 • משפר את חילוף החומרים.

חסרונות:

 • אינו זול.

1. שן פור לצ'ה ששן ינגסיאן

עשוי מסדינים נבחרים גדולים ללא פגמים במראה. קפדנות כזו בהכנת חומרי גלם תורמת ליצירת משקה ייחודי. לא במקרה מגוון זה זכה לביקורות הלקוחות הטובות ביותר. מבושל במנות 5 גרם.בקומחיות חימר או גאים, למשך 15-20 שניות, עם טמפרטורת מים של 90 מעלות צלזיוס. העירוי מתגלה כצבע דבש-זהב, שנמשך עד 12 חליטות. דבש מורגש גם בארומת המשקה, ולכן טעם הלוואי נשאר מתוק לאורך זמן. העלות הממוצעת של חבילה היא 100 גרם. יסתכם ב -1,650 רובל.

שן פואר לצ'ה ששן יינגקסיאנג

יתרונות:

 • ממריץ;
 • מחזיר כוח;
 • מקל על חרדה;
 • משפר את חילוף החומרים.

חסרונות:

 • המחיר לא מתאים לכל אחד.

סקירה של מיטב מוכן השו פו (שחור)

5. שו פו שיאו עד צ'ה עם חרצית

המשקה מתקבל על ידי תסיסה מואצת של עלי תה בערימות רטובות. השם חושף את הצורה והמידות של הלחיצה של מוצר זה (ואז צ'ה הוא כוס קטנה). צורת שחרור זו נחותה בהרבה מגודלה של פנקייק לחוץ מסורתי, ולכן עולה קצת פחות.

היכרות עם המשקה הזה תעניק לכם הנאה אמיתית. תה אחד מבושל במים חמים בטמפרטורה של 90 עד 100 מעלות צלזיוס. העירוי הראשון מוזרק למשך 15 שניות, השני והשלישי - למשך 20 שניות, הרביעי מוזרק עד מוכן למשך כ- 25 שניות, והחמישי והשביעי - למשך 35 שניות וכו '. בהדרגה, עירוי הקוניאק משנה את צבעו לאודם. לטעם יש תווי אדמה שמתרככים בניחוח החרציות. העלות הממוצעת של "כוס קטנה" במשקל 7 גרם תהיה 25 רובל.

שו פואר שיאו לצ'ה עם חרצית

יתרונות:

 • מנטרל רעלים;
 • נותן מרץ;
 • מנרמל את מערכת העיכול;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • ואז צ'ה לא נלחץ מעלים איכותיים ושלמים, השתמש בשרידים בתחתית המיכל.

4 שו פו ז'ואנג צ'ה

תוצר של חברת יון הוא. לחוץ בצורת לבנה. המוצרים של מפעל זה נבדלים על ידי טעמם והארומה האופייניים להם. מקלים על ידי מים ממקורות הרים המשמשים לייצור וחומרי גלם נבחרים שנאספו מהמטעים של הרי בולאנשאן. הוא נרקח במים חמים בטמפרטורה של 90 מעלות צלזיוס, במנות של 7 גרם. זמן הבישול בעירוי הראשון הוא 15 שניות. עם כל עירוי שלאחר מכן, החשיפה עולה ב -5 שניות. ועד המיצר השמיני הוא מגיע ל 55 שניות. צבע העירוי הוא אדום בגווני ענבר ובורדו. הטעם מאזן בין רך לחזק עם טעם לוואי נעים. העלות הממוצעת של חבילה היא 250 גרם. יהיה 1540 רובל.

שו פו ז'ואנג צ'ה

יתרונות:

 • ממריץ;
 • מחמם;
 • עוזר להתגבר על עייפות;
 • מקל על מערכת העיכול;
 • מסלק רעלים ורעלים.

חסרונות:

 • המחיר נגס.

3 שו פואר לצ'ה מנגהאי

משקה נפלא, ראוי לשימוש יומיומי, עם עירוי של גווני ענבר. עם כל נשפך, הוא מתכהה לצבע השמן. טעם עז, טארט וטעם לוואי מתקתק עדין, עם ניחוחות פירותיים בהם נשמעת נוכחות שזיפים מיובשים. מחיר ממוצע 100 גרם. האריזה תהיה 680 רובל.

שו פואר לצ'ה מנגהאי

יתרונות:

 • טוניק;
 • הִתחַמְמוּת;
 • נותן כוח.

חסרונות:

 • יָקָר.

2 שו פו לונג ג'ו "פנינת הדרקון"

לטעם המשקה הזה מדהים לחלוטין. הוא משלב וופלים שוקולד ושזיפים מיובשים, מרשמלו מטוגן וגוונים חזקים וצפופים של שו אמיתי. לחליטה בצבע הקוניאק יש גוונים ענבריים. נלחץ לכדורים במשקל 10 גרם. העלות הממוצעת של אחד היא 105 רובל.

שו פו לונג ג'ו "פנינת הדרקון"

יתרונות:

 • מנטרל רעלים;
 • ממריץ;
 • "מכוון" את עבודת מערכת העיכול.

חסרונות:

 • המחיר לא מתאים לכל אחד.

1 שו פואר ג'ין דיאן

שו ייחודי זה זוכה לביקורות הטובות ביותר. היצרן מבטיח הנאה יומיומית למי שמעדיף זאת על פני כל הסוגים האחרים. צבעי העירוי משתנים בין ענבר לחום עם גוון בורדו. החך צפוף ועשיר, עם תווי עץ ופירות. טעם הלוואי הוא שזיפים מיובשים, מלא בקסם "פואר" אמיתי. זה יכול להיות תוספת נהדרת לערכת מתנות המיועדת לאנין חובב ומשקה זה. עבור אריזת 100 גרם בצורת "קערה קטנה" תצטרכו לשלם בממוצע כ -680 רובל.

שו פואר ג'ין דיאן

יתרונות:

 • ממריץ;
 • הִתחַמְמוּת;
 • משפר את חילוף החומרים,
 • לא היקר ביותר.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

לא יצאנו לומר לך איזה תה לקנות. זה עניין של טעם.העורכים ישמחו אם סקירה זו תכיר לכם לפחות קצת את המשקאות הקסומים הללו ותעורר את סקרנותכם. בנוסף, המידע המוצג במאמר יעזור לך להבין ברמה הראשונית מהם המשקאות האקזוטיים הללו, מהם הזנים, במה הם נבדלים מהתה הרגיל, כיצד לחלוט. זה יעזור לכם לא לעשות טעויות בבחירת Puer, כדי שההיכרות הראשונה לא תסתיים באכזבה.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *