Est הטוב ביותר סמארטפונים תחת 30,000 רובל לשנת 2020

0

במהלך השנים האחרונות שוק הסמארטפונים משתנה כל הזמן בצורה דרמטית, אך גם מתרחב. יתרה מכך, במקרים מסוימים קשה לאדם שלא מבין את הבחירה במכשיר כזה לבחור נכון. ואכן, כיום בשוק זה מכשירים רבים נמכרים לא רק מיצרנים שונים, אלא גם מקטגוריית מחירים רחבה למדי.

כיצד לבחור טלפון חכם, אילו דגמים של מכשירים כאלה קיימים, היכן ניתן לקנות אותם, כמה הם עולים, האם יש חבילת ROM הפופולרית ביותר בקרב יצרנים מקומיים הם סמארטפונים בקטגוריות מחירים נמוכות (12-18 אלף רובל) ובינוניות (עד 30-35 אלף רובל) ).

בחירת מכשיר מקטגוריית המחיר האמצעי לעצמך, שיבצע ביצועים וציוד טובים, אינה בעיה כה גדולה כפי שהיא עשויה להיראות במבט ראשון. בנוסף, יש לציין כי למכשירים מקטגוריית המחיר האמצעי יש פונקציונליות טובה ואיכות בנייה. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com", על סמך ביקורות, המלצות ועצות של רוב הקונים, הכינו עבורכם דירוג של הדגמים הטובים, האיכותיים והפופולאריים ביותר של טלפונים חכמים בשווי של עד 30,000 רובל, נכון לשנת 2020.

האם כדאי לקנות סמארטפון בשווי של עד 30,000 רובל

על פי הנתונים הסטטיסטיים של שירות Yandex Market, בשנה שעברה רוב המשתמשים העדיפו להוציא סכומי כסף קטנים על רכישת סמארטפונים.

התייחסות! הפופולרי ביותר והמתבקש על ידי הצרכן המקומי, בשנה שעברה היו מכשירי תקציב, שעלותם נעה בין 12 אלף רובל. יש לציין כי מכשירים כאלה לא היו מצוידים במצלמה איכותית וטובה. כמו כן, בניגוד למכשירים בקטגוריית מחירים גבוהה יותר, בסמארטפונים זולים חסרו פונקציות מסוימות, כגון NFC.

צרכנים מתקדמים יותר, אשר קודם כל, מתמקדים באיכות, בציוד, בפונקציונליות ובאמינות, מעדיפים לא לחסוך כסף ולקנות מכשירים שעולים עד 30 אלף רובל. אחרי הכל, ראוי לציין כי מכשירים מקטגוריית המחיר האמצעי יחזיקו מעמד הרבה יותר זמן ולא יתיישנו מוסרית במשך 3-4 שנים לאחר הרכישה שלהם.

איזה מותג לבחור

לאחרונה בשוק ניתן לראות מספר רב של מגוון רחב של מותגים ויצרני סמארטפונים. עם זאת, בעת בחירת מותג, עליך לשים לב לפרטים כגון:

 1. תמורה לכסף. עלות מכשירים של יצרני המותגים המובילים בעולם בדרך כלל גבוהה באופן בלתי סביר. כמובן שחלק מהקונים, הרוכשים את דגם הדגל של מותג פופולרי כלשהו, ​​מנסים להשיג מכשיר רב-תכליתי איכותי ומדגישים את מעמדם. עם זאת, קניית מכשירים ממותגים פופולריים השייכים לקטגוריה הנמוכה והמחיר הבינוני אינה תמיד מוצדקת. אחרי הכל, בערך באותה עלות, תוכלו לקנות סמארטפון טוב ופונקציונלי יותר מחברה או מותג פחות פופולאריים.
 2. מודעות למותג.כדי לא לסתור את הנקודה הקודמת, יש לציין מיד כי לא כדאי לרכוש סמארטפונים המיוצרים על ידי חברות מעט מוכרות בדרג השלישי ואף הרביעי בשוק הטלפונים הניידים. זאת בשל העובדה כי, ככלל, במכשירים המיוצרים על ידי חברות מעט מוכרות, ישנם באגים רבים בהפעלת תוכנות, עדכונים. כמו כן, משתמשים במכשירי התקציב, המיוצרים תחת מותגים ידועים מעט, מתמודדים עם בעיות כמו הרכבה לקויה, ביצועים נמוכים.
 3. מדינה יצרנית. לאחרונה, דווקא גורם כזה כמו המדינה בה מתבצעת ייצור משפיע לא רק על איכות המכשירים, אלא גם על עלותם. המכשירים הזולים ביותר והתקציביים הם אלה המיוצרים בסין. עם זאת, בבחירת מכשיר כזה מתוצרת סינית, מומלץ לשים לב לסמארטפונים של מותגים פופולריים בלבד. המכשירים היקרים ביותר הם מכשירים המיוצרים בדרום קוריאה או בארצות הברית.
 4. נוכחות רשמית, ייצוג בשוק המקומי. כך שלאחר רכישת טלפון חכם, למשתמש שלו אין בעיות הקשורות בעבודת התמיכה הטכנית, רוסיפיקציה או תאימות עם רשתות LTE מקומיות, מומלץ לקנות מכשירים מחברות המספקות רשמית את המוצרים שלהן לשוק הרוסי.
 5. חוות דעת, המלצות, ביקורות של קונים אחרים, צרכנים. הנוכחות של ביקורות טובות באינטרנט או בחנויות מקוונות היא ההוכחה הראשונה לכך שדגם הסמארטפון איכותי, וניתן לסמוך על היצרן של מכשיר זה. כיום ישנם אתרים רבים באינטרנט בהם ניתן למצוא ביקורות על מספר גדול של מוצרים בקטגוריות שונות.

קריטריונים לבחירה

בעת בחירת הטלפון החכם, עליך לשים לב לא רק לאינדיקטורי הביצועים שלו, התלויים בסוג, דגם המעבד וליבת הגרפיקה, בכמות ה- RAM, אלא גם בכונן הבזק המובנה. עליכם להתמקד גם בחיי הסוללה של מכשיר כזה, שתלוי בקיבולת הסוללה הנטענת המובנית, כמו גם בצריכת החשמל של המעבד והמסך.

פרט חשוב שמומלץ לשים לב אליו בעת הקנייה הוא מצלמה ראשית טובה, כמו גם מצלמת סלפי. איכות התמונות או קבצי הווידיאו שהתקבלו תלויה בפרמטר זה. אחרי הכל, רוב הקונים, הרוכשים מכשיר כזה, קודם כל שואלים את עצמם את השאלה - איך הוא מצלם בלילה, איך הוא מצלם ביום

רצוי שהמצלמה הראשית תהיה מצוידת במייצב מיוחד, שיאפשר לכם לקבל תמונות וסרטונים באיכות גבוהה, גם בנהיגה או בלילה (בערב או בלילה). בנוסף, לפני רכישת מכשיר כזה, תוכלו לראות באינטרנט דוגמה לתמונות שצולמו במצלמה הראשית שלו, ולהכיר את הפרטים כמו נוכחות המיקוד, איכות החדות, ציוד המכשיר עם זכוכית מגן מיוחדת.

על פי רוב הקונים, הטלפון החכם הטוב ביותר והטוב ביותר, ששווה עד 30 אלף רובל בשנת 2020, צריך להיות מצויד במסך איכותי וטוב, שהאלכסון שלו הוא 5.5 אינץ 'לפחות. רצוי שמטריצת המסך תהיה LCD או OLED, והרזולוציה היא Full HD. בנוסף, לטענת כמה קונים, הדגם הטוב ביותר והטוב ביותר של מכשיר כזה צריך להיות בעל מה שמכונה ציפוי אוליאופובי. קל לנקות ציפוי זה כדי להסיר לכלוך שהצטבר וללא טביעות אצבע כמעט.

בבחירת הטלפון, חשוב מאוד שמכשיר כזה יצויד במודול רדיו טוב ואיכותי, שיאפשר שימוש יציב וללא הפרעה בתקשורת הסלולרית. בנוסף, מכשיר טוב צריך להיות מצויד במערכת סאונד טובה עם מיקרופון רגיש ואיכותי. ראוי לציין כי מכשיר מודרני ואיכותי צריך להיות מצויד בממשק ידידותי למשתמש, חריץ כפול להצבת כרטיסי SIM, שבב NFC, וכן יחידת GPS אמינה המאפשרת לך לקבוע את המיקום המדויק של המכשיר.

סקירת מיטב המותגים והיצרנים של טלפונים חכמים תקציביים

איזו חברה היא המכשיר הטוב ביותר לקנות, מה לחפש ואילו טעויות להימנע בבחירה בשוק המכשירים הניידים יש מספר רב של דגמים של מותגים שונים מיצרנים רבים. בעת עריכת דירוג זה, קודם כל, נלקחו בחשבון פרמטרים כמו אינדיקטורים לעוצמה ואיכות הרכיבים, תמורה לכסף, נוחות שימוש. כמו כן, גורם חשוב שהשפיע על דירוג המותגים הטובים ביותר שבמסגרתם מייצרים סמארטפונים הם ביקורות והמלצות של משתמשים באינטרנט.

נוקיה

מותג ידוע ופופולרי למדי בכל רחבי העולם שאינו זקוק להקדמה מיוחדת. מכשירים ניידים שיוצרו תחת מותג זה תפסו עמדה מובילה והיו פופולאריים בקרב הצרכנים במהלך הניינטיז והאפס. אולם לאחרונה המכשירים המיוצרים על ידי חברה זו איבדו את מעמדם המוביל בשוק הטלפונים הניידים. כמובן, נוקיה מנסה לתקן את המצב הזה באמצעות שחרור סמארטפונים מודרניים המצוידים ברכיבים איכותיים. עם זאת, רוב המשתמשים שבבעלותם מכשיר מיצרן זה מתלוננים על מספר רב של בעיות הקשורות לתוכנה.

יתרונות:

 • שימוש ברכיבים מודרניים;
 • עיצוב מסוגנן ומודרני;
 • תצוגה איכותית;
 • הַרכָּבָה;
 • מצלמה נחמדה.

חסרונות:

 • בעיות תוכנה;
 • בחלק מהדגמים איכות הרכיבים ששימשו במהלך ייצורם צולעת.

מייזו

החברה המייצרת מכשירים תחת מותג זה היא יצרנית סינית צעירה יחסית. עם זאת, חברה זו הצליחה להיות אחת המובילות בעולם בשוק הטלפונים הניידים. סמארטפונים המיוצרים תחת מותג זה הם בעלי ביצועים טובים, כמו גם יחס מקובל של פרמטר כזה כמו איכות מחיר. הם פשוטים ונוחים לשימוש יומיומי ויש להם הגנה טובה ואמינה מפני גניבה.

יתרונות:

 • עלות משתלמת;
 • שיעור אמינות גבוה;
 • מצלמה ותצוגה באיכות טובה
 • נוכחות של Flyme מיוחד - חשבון המאפשר לך למצוא את הטלפון שלך במקרה של אובדן או אפילו גניבה.

חסרונות:

 • בעיות אפשריות בעדכון תוכנה;
 • במקרים נדירים, התקשורת עלולה לאבד בגלל להב כרטיס ה- SIM.

Huawei

טלפונים המיוצרים תחת מותג זה מצוידים במעבדים חזקים ויעילים. בנוסף, המצלמות המצוידות במכשירים המיוצרים תחת מותג זה נחשבות לאחת הטובות בעולם. עם זאת, יש לציין כי עלות המוצרים המיוצרים תחת המותג Huawei גבוהה מעט ממחיר המכשירים בשוק הסלולר על ידי יצרנים סינים אחרים.

יתרונות:

 • מצלמה נחמדה;
 • חיי שירות ארוכים;
 • כוח ואמינות רכיבים.

חסרונות:

 • דגמים עם ציפוי מסך אוליאופובי הם נדירים.

שיאומי

היא המובילה במכירות הטלפונים החכמים בשוק הסיני. היתרון העיקרי של המכשירים המיוצרים תחת מותג זה הוא זמינותם, כמו גם רמת ביצועים גבוהה. מבחינת הפופולריות, שיאומי מתחרה בהצלחה למדי עם יצרנים גלובליים כמו תאגיד סמסונג ואפל, שהמכשירים שלהם עובדים בזכות פלטפורמת iOS.

יתרונות:

 • עלות משתלמת;
 • רכיבים באיכות טובה;
 • ביצועים גבוהים;
 • תצוגה ומצלמה באיכות גבוהה.

חסרונות:

 • במהלך השימוש, המכשיר מנסה לכפות על המשתמש מספר רב של הצעות משלו;
 • רוב המוכרים מציעים את הגרסה הסינית של הטלפון החכם לצרכנים במסווה של מה שמכונה הגרסה "הבינלאומית" העולמית.

סמסונג

מותג פופולרי, מפורסם בעולם, שמתחתיו מיוצר כמות עצומה של מגוון רחב של מכשירי חשמל ביתיים. על פי ביקורות הלקוחות, סמסונג גלקסי הוא אחד הסמארטפונים הטובים ביותר עם רמת ביצועים טובה, פונקציונליות ואמינות. בנוסף, יש לציין כי סמסונג מציידת את המכשירים שלה במסכים איכותיים יותר.

יתרונות:

 • פונקציונליות טובה;
 • עֲמִידוּת;
 • רכיבים אמינים ואיכותיים;
 • עבודה יציבה;
 • תצוגות איכותיות.

חסרונות:

 • במחיר מופקע בהשוואה למכשירי תקציב אחרים של יצרנים אחרים.

הטלפונים החכמים הטובים ביותר מתחת ל 30,000 רובל לשנת 2020

העלות הממוצעת של דגמים פונקציונליים ופופולאריים של טלפונים חכמים של מותגים ידועים היא לעתים כה גבוהה, עד כי הצרכן הממוצע אינו יכול להרשות לעצמו לקנות טלפון כזה. עם זאת, בחנויות הסלולר, כמו גם במספר גדול של אתרי אינטרנט שונים, אתה יכול להרים מכשיר איכותי ויצרני באמת בעלות של עד 30,000 רובל. ראוי לציין שלרוב הסמארטפונים מקטגוריות הביניים והתקציב הזה יש גם יכולת זיכרון טובה, חיי סוללה ארוכים ומצלמות איכותיות.

לאילו מכשירים מסוגלים, שעלותם משתנה עד 30,000 רובל. ככלל, טלפונים חכמים כאלה מאפשרים לשחק משחקים ניידים כבדים ותובעניים, לסקור קבצי וידאו ברזולוציית 4K או FullHD. אתה יכול לבטל את נעילת המסך במכשירים כאלה באמצעות סורק אצבעות ופונקציה לזיהוי פנים. מרבית המכשירים בטווח מחירים זה תומכים בפונקציית התשלום ללא מגע, המתבצעת באמצעות הטלפון.

על פתק! דגמי תקציב מודרניים של יצרנים פופולריים מצוידים במצלמות טובות עם פונקציית פוקוס אוטומטי, ומאפשרות לך לצלם תמונות וסרטונים באיכות גבוהה. הם מצוידים גם בסוללת אחסון גדולה (סוללת מצבר), שבגללה חיי הסוללה הם מספר ימים. כמו כן, ישנם דגמים התומכים במצב טעינה מהיר.

Samsung Galaxy A30s 64GB

מכשיר פרודוקטיבי איכותי, אמין, נוח, שהוצג בשנת 2020 על ידי אחת היצרניות הטובות בעולם. מתאים גם למשחקים פעילים וגם להאזנה למוזיקה או צפייה בסרטים. מכשיר זה משלב בהצלחה יתרונות כמו ביצועים גבוהים, ערך תמורת כסף, אמינות, חיי סוללה. Samsung Galaxy A30s 64GB פועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד 9.0 ומגיע עם גוף קלאסי.

למכשיר זה יש SAR של 1.05 ושני חריצי כרטיס SIM. יש לציין כי עבור טלפון זה יש צורך לרכוש כרטיסי SIM של ננו. אופן הפעולה של כרטיסי ה- SIM מתחלף. משקל המכשיר הוא 169 גרם. הוא תומך גם בסוג תשלום ללא מגע.

דגם ה- Samsung Galaxy A30s 64GB מצויד במסך מגע צבעוני המסוגל לשחזר עד 16.78 מיליון צבעים. האלכסון של המסך הוא 6.4 אינץ ', ומספר הפיקסלים לאינץ' (PPI) הוא 268. כמו כן, מכשיר זה מצויד בפונקציה אוטומטית של סיבוב מסך ושלוש מצלמות ראשיות (אחוריות) בגודל 25, 5, 8 מגה פיקסל. בנוסף, Samsung Galaxy A30s 64GB מצויד בפלאש LED אחורי ובמצלמה קדמית של 16MP.

קיבולת הסוללה היא 4000 מיליאמפר / שעה. הסוללה אינה ניתנת להסרה, אך ניתן לטעונה בזכות פונקציית הטעינה המהירה. הטלפון החכם Samsung Galaxy A30s 64GB הוא מכשיר יצרני שמצויד במעבד שמונה ליבות ו -4 GB RAM. הזיכרון הפנימי הוא 64 ג'יגה, מתוכם 50 ג'יגה יהיה זמין למשתמש. סוג המחבר המשמש לטעינה של דגם זה הוא סוג USB - C.

סמסונג גלקסי A30s 64GB סמארטפון

יתרונות:

 • מחיר סביר למכשירים ממחלקה זו (עלות ממוצעת היא 15340 רובל);
 • ביצועים;
 • לבנות איכות;
 • סוללה גדולה (מצבר);
 • עיצוב מעניין, אין בוהק על המסך כשצופים בתמונות בשמש;
 • 4 מצלמות ופלאש;
 • פונקציית טעינה מהירה;
 • יכולת סורק טביעות אצבע וחיוג קולי.

חסרונות:

 • רמקול חלש;
 • לפעמים זה קופא בעומס כבד.

Meizu 16 Xs 6 / 64GB

דגם Meizu 16 Xs הוא גרסה פשוטה של ​​ספינת הדגל של החברה הזו, המכונה Meizu 16 S. ל- Meizu 16 Xs יש 3 מצלמות אחוריות (48 מגה פיקסל, 5 מגה פיקסל, 8 מגה פיקסל), וכן מצלמה קדמית אחת עם 16 מגה פיקסל. מכשיר זריז זה עושה את עבודתו בזכות מערכת ההפעלה אנדרואיד (OS) גרסה 9.0. משקל ה- Meizu 16 Xs הוא 165 גרם ויש לו אלכסון תצוגה של 6.2 אינץ '. מסך הטלפון הוא קיבולי, רב מגע, עם 400 פיקסלים לאינץ '.

יש לציין כי מודל זה מכיל מה שמכונה אינדקס קל של אירועים. תקן התקשורת של מכשיר זה הוא GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE. הוא מצויד במעבד Qualcomm Snapdragon 675 בעל 8 ליבות וכן 6 ג'יגה-בייט זיכרון RAM. הזיכרון הקבוע המובנה הוא 64 ג'יגה. קיבולת הסוללה הנטענת (הבלתי נשלפת) המובנית היא 4000 מיליאמפר / שעה, והדגם תומך בטעינה מהירה.

Meizu 16 Xs 6 / 64GB

יתרונות:

 • עלות (16,990 רובל);
 • ביצועים;
 • פונקציונליות (GPS, Wi-Fi, חיוג קולי, סורק טביעות אצבע, גירוסקופ, מצפן);
 • מצלמה ומסך באיכות גבוהה;
 • מחבר 3.5;
 • רמקול חזק.

חסרונות:

 • הסוללה תתנקז במהירות בעומס כבד;
 • אין חריץ לכרטיס זיכרון;
 • הקפאות קלות עשויות להתרחש בעת שימוש באינטרנט 4G;
 • תלוי בעומס כבד.

Xiaomi Mi 9T Pro 6/128 GB

מוצר חדש זה הוצג השנה על ידי אחת מיצרניות מכשירי הסלולר הפופולריות ביותר בשוק הסיני. מכשיר זה מצויד במסך איכותי שגודלו 6.39 אינץ '. הזיכרון המובנה של המכשיר הוא 128 ג'יגה. עם זאת, למודל זה אין חריץ נוסף לשימוש בכרטיסי זיכרון. קיבולת הסוללה היא 4000 מיליאמפר / שעה. מכשיר נייד זה מושלם לעבודה ולמשחק. אפשרות לשימוש בשני כרטיסי סים (סים כפול).

כמו כן, דגם ה- Xiaomi Mi 9T Pro מצויד ב- 6 ג'יגה-בייט זיכרון RAM ובמעבד Qualcomm Snapdragon 855 בעל 8 ליבות. הוא עובד בזכות מערכת ההפעלה אנדרואיד 9.0. משקל המכשיר הוא 191 גרם. היתרון של דגם זה הוא שהוא מצויד במסך Amoled קיבולי, העמיד בפני שריטות.

Xiaomi Mi 9T Pro 6/128 GB

יתרונות:

 • ביצועים;
 • כמות גדולה של זיכרון מובנה;
 • נוכחות של שלוש מצלמות עיקריות (48, 8, 13 מגה פיקסל) ומצלמה קדמית אחת (20 מגה פיקסל);
 • פוקוס אוטומטי, זום אופטי 2x;
 • שקע אוזניות 3.5;
 • נוכחות של סורק טביעות אצבע.

חסרונות:

 • עלות (26250 רובל);
 • לא אפרכסת חזקה מספיק;
 • פעולה לא מהירה מספיק של סורק טביעות האצבע;
 • אינך יכול להשתמש בנוסף בכרטיס זיכרון (אין חריץ לכרטיס זיכרון).

HTC Wildfire E

אחד הדגמים הטובים ביותר, על פי חוות דעת וביקורות של קונים, השייך לקטגוריית התקציב. עלות מודל זה היא 6490 רובל בלבד, והיא מושלמת למשתמשים לא תובעניים, כמו סטודנטים. מבצעת את עבודתה בזכות מערכת ההפעלה אנדרואיד 9.0. תומך בעבודה של שני כרטיסי SIM ומצויד בחריץ לשימוש בכרטיסי זיכרון (עד למקסימום 128 ג'יגה-בתים). הזיכרון המובנה הוא 32 ג'יגה-בתים וה- RAM הוא 2 ג'יגה-בתים. דגם HTC Wildfire E מצויד במעבד 8 ליבות, 2 מצלמות אחוריות (13 ו -2 מגה פיקסל) ומצלמה קדמית אחת (5 מגה פיקסל). הסוללה הנטענת קיבולת של 3000 מיליאמפר / שעה, מה שאומר שזמן המתנה הוא כ -300 שעות וזמן השיחה הוא 15 שעות. האלכסון של המסך הוא 5.45 אינץ '.

HTC Wildfire E

יתרונות:

 • זמינות;
 • כמות טובה של זיכרון פנימי למודל תקציבי;
 • נוכחות של סורק טביעות אצבע;
 • ממשק נוח;
 • השמעת וידיאו וסאונד באיכות טובה;
 • מסך יפה ומצלמה.

חסרונות:

 • ביצועים נמוכים (אתה יכול להרגיש כמות קטנה של זיכרון RAM - 2 ג'יגה בלבד);
 • נעילה איטית באמצעות סורק טביעות אצבע.

VERTEX Impress Pluto

דגם פופולרי זול וזול עם איכות בנייה טובה. האלכסון של המסך הוא 5.45 אינץ '. מצויד בשתי מצלמות, 8 ו -0.3 מגה פיקסל, עם פונקציית פוקוס אוטומטי. תומך בעבודה של שני כרטיסי SIM. כמות ה- RAM היא 1 ג'יגה בלבד, אך זה מספיק לביצוע משימות פשוטות. קיבולת הסוללה של מכשיר זה היא 2700 מיליאמפר / שעה. משקל ה- VERTEX Impress Pluto הוא 165 גרם. כמו כן, מכשיר זה מצויד במצלמה קדמית של 5 מגה פיקסל, פלאש LED אחורי ומעבד בעל 4 ליבות. הזיכרון המובנה הוא 8 ג'יגה, שניתן להרחיב אותו עד 128 ג'יגה באמצעות כרטיס זיכרון.

VERTEX Impress Pluto

יתרונות:

  • תומך בפונקציית NFC;
  • הסוללה מחזיקה טעינה לאורך זמן;
  • מידה קטנה;
  • ציוד מקובל;
  • עלות (4990 רובל);
  • נוכחות של סורק טביעות אצבע.

חסרונות:

 • מָסָך;
 • הגוף עשוי מחומר לא איכותי במיוחד;
 • תפוקה נמוכה.

מאפיינים השוואתיים של מודלים שונים

שם (תיאור)אלכסוני (אינץ ')כמות זיכרון RAM (GB)קיבולת סוללה (mAh)עלות, שפשף.)
Samsung Galaxy A30s 64GB6.44400015340
Meizu 16 Xs 6 / 64GB6.26400016990
Xiaomi Mi 9T Pro 6/128 GB6.396400026250
HTC Wildfire E5.45230006490
VERTEX Impress Pluto5.45127004990

בעת בחירת הטלפון החכם, עליך לשים לב הן למאפיינים הטכניים (סוג החומר ממנו הוא עשוי, אורך כבל המטען) והן למותג המכשיר. בקרב התקציב, דגמי לואו קוסט, מותגים כמו Xiaomi, Meizu, המיוצגים בשוק המקומי על ידי יצרנים סינים, פופולריים במיוחד. אם יש לך ניסיון בשימוש בסמארטפונים המתוארים בדירוג שלנו, או אם אתה משתמש במכשיר אחר, אנא שתף ​​אותנו בדעתך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן