מגיני המתח הטובים ביותר לשנת 2020

1

אלקטרוניקה מקיפה אדם בכל מקום: בבית, בעבודה, ברחוב. אנשים מנסים להשתמש במכשירים איכותיים בלבד, מכיוון שהם הערבים לבטיחות. עם זאת, יש אנשים שקונים טיז זול או כבלים מאריכים בכדי לחסוך כסף, מה שמצית כאשר תקע התקע. זה לא נכון לחשוב שזה נורמלי. להפך, זה מראה שהציוד עשוי מחומרים לא תקניים. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של מסנני הרשת הטובים ביותר לשנת 2020.

מכשיר ועקרון פעולה

תפקידו העיקרי של מגן נחשולים הוא להגן על מכשירים אלקטרוניים מפני נחשולי מתח. בזכותו הציוד ישמש לאורך זמן וללא בעיות.

כל מכשיר, בין אם זה מחשב או טוסטר רגיל, מעביר עומסים כבדים כאשר הוא מופעל לראשונה. בתורו, זה יכול להוביל לתוצאות עצובות: החל מדפיקת תקעים ועד להתרחשות תקלה של אחד המכשירים המחוברים או כשל במנורות שהפעלו בעבר. עם זאת, הדבר בעייתי רק כאשר אדם משתמש בכמה מכשירים תובעניים בבית בו זמנית. מגן המתח מתמודד עם העומסים הראשוניים, כך שהאדם יישאר בטוח.

מסיבה זו, המכשיר מצויד בעיצוב מורכב יותר מאשר סיומת רגילה או טי. אז, varistors משמשים להפחתת ההתנגדות. עם זאת, אם עבודתם אינה מספיקה, נעשה שימוש בנתיכים, שאף מודלים תקציביים מצוידים בהם. הם מסוגלים להגן על מכשירים המחוברים למסנן החשמל מפני תנודות מתח. בגרסאות האיכות משתמשים בכמה נתיכים. במקרה שהמתח גבוה מדי, מופעל מגביל זרם במסנן, משימתו העיקרית היא לנתק את המכשיר המחובר לרשת.

בנוסף לנגדים ונתיכים משתנים, מסנן הקו מצויד בקבלים ובחנק סימטרי. התפקיד העיקרי של האחרון הוא להחליק רעשים חשמליים.

כמו כן, כל מגיני המתח מקורקעים, מכיוון שבלעדיו מכשיר מורכב יהפוך לכבל מאריך רגיל.

איך לבחור

הדבר הראשון שתופס את העין

בנוסף לפונקציות ההגנה הסטנדרטיות, המשתמש קונה מכשיר המבוסס על אורך החוט: לחלקם מספיק 1.5 מ ', בעוד שלאחרים אין מספיק 3. לכן, בהתחלה לא יהיה מיותר לשים לב לאורך הכבל ולאיכות חומר הבידוד.

כמו כן, חשוב לשים לב למספר השקעים, במידת הצורך, חיבור USB אפשרי. תשומת לב נוספת מוקדשת למידות, נוכחותם של תושבות קיר (זיזים), צבע ומיקום החורים לחיבור מכשירי חשמל.

רק אחרי זה כדאי לשים לב ל ...

סינון מתח

כמעט כל מכשיר ביתי נועד לפעול באמצעות מתח סטנדרטי של 220 וולט. אך לעתים קרובות לא ניתן להשיג אות "נקי".

הבעיה העיקרית שעומדת בפני המשתמשים היא עליות חשמל. קשה להבחין בהם חזותית, זה אפשרי רק בעזרת בודקים מיוחדים. למרבה הצער, בעיה זו מתעוררת לא רק בשטח של צרכן רגיל, אלא גם בתחום ספק החשמל.ניתוחים מתרחשים לעיתים קרובות עקב תקלות, תקלות בתחנה, מתגים תקולים או פריקות ברקים.

כדי למנוע נחשולים, מסנני הקו מצוידים במדכאי varistor. לשם פעולה תקינה, היצרנים ממליצים לחבר את המכשיר לשקע מקורקע, כך שבמקרה של מצב בלתי צפוי, מרבית האנרגיה מושלכת לקרקע. בדרך זו, הציוד המחובר יהיה בטוח ולא יתחמם.

כדי לדכא הפרעות בתדירות גבוהה במסנן הקו, ישנה יחידה קיבולית, המורכבת מקבלים בעלי יכולות שונות ובמקרים מסוימים ממשרן. בנוסף, ישנם דגמים המצוידים בהגנה על קצר.

אך ישנן בעיות מתח שהופכות את מגן החשמל לחסר תועלת. לרוב מדובר בטיפות, שאורך שלהן הוא כמה אלפיות השנייה. המשתמש יכול להתבונן בהם באופן חזותי, בזכות הנורות המהבהבות. בעיה זו מתרחשת בעת הפעלת מנועים חשמליים אסינכרוניים של מקררים, מדיחי כלים ומכונות כביסה וכו '. לכן, על מנת להגן על עצמך מפני התוצאות, מומלץ לקנות ספק כוח ללא הפרעה, במיוחד מכיוון שהמחיר הממוצע למכשיר הוא 2500-5000 רובל.

במקרים אחרים, כאשר הבית מחובר לרשתות חשמל ישנות, הבעיה האנושית העיקרית היא מתח נמוך, המשפיע לרעה על המעגלים החשמליים. קניית מגן נחשול גם לא תספק את ההגנה הדרושה, ולכן עדיף לרכוש מייצב מתח. תוכלו לקרוא על הדגמים הטובים ביותר פה.

לאחר שהמשתמש הבין את הסינון, הדבר הבא שיש לשים לב אליו ...

רמת הגנה

על פי מידת ההגנה, פילטרים מודרניים מחולקים לשלוש קטגוריות:

 • סטנדרטי או בסיסי. מצויד בפונקציה פשוטה להגנה על ציוד בעל צריכת חשמל נמוכה. לפעמים משתמשים קונים אותם כחלופה לכבלי הארכה רגילים;
 • מידת הגנה מתקדמת. אפשרות זו מתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כאחד. עובד היטב עם מגוון מכשירי חשמל;
 • רמת הגנה מקצועית. עלות ציוד כזה היא מ -3,500 רובל, אך העלות משלמת את עצמה לחלוטין. זה יהיה שימושי רק אם אדם משתמש בציוד שרגיש להפרעות בבית.

בנוסף להגנה, זה לא יהיה מיותר לגלות אם יש מגן נחשול ...

הגנה מחימום יתר

כמו רוב מוצרי החשמל, המסנן פולט חום. הקצאה מתרחשת עקב חימום של חוטים, קבלים, נגדים משתנים וכו '. כמו כן, ייצור חום יכול להתרחש במקרה חירום, למשל דליפת זרם.

לכן, על מנת להגן על חיווט ופלסטיק מפני התכה, רוב מגיני המתח משתמשים בהגנה מפני התחממות יתר. חיישן טמפרטורה מובנה בתוך הנתיך ובמקרה חירום המכשיר נכבה.

ברגע שאדם מבין את הפרמטר הזה, כדאי לשים לב ל ...

זרם מדורג

כמו שקעים סטנדרטיים, המסננים מצוידים במגבלת זרם מדורג. רוב הדגמים מדורגים ל- 10A או 16A. לכן, לא קשה לחשב את הכוח המותר; לשם כך, מספיק להשתמש בנוסחה פשוטה המוכרת לרבים מהפיזיקה: P = U * I. כאשר P הוא הכוח, U הוא המתח (על פי תקן 220 וולט), ואני הוא הזרם המדורג.

לפיכך, מתברר כי עבור רשת ביתית עם מתח של 220 וולט וזרם מדורג של 10A, אדם יכול לחבר ציוד בהספק כולל של 2200 וואט. בערך זרם אחר, ההספק הכולל יהיה שונה.

במקרים מסוימים, היצרנים מציינים ערך הספק מרבי שעשוי שלא להתאים לחישובים, אך קריאות אלה מקובלות על מתחים מעל הנומינלי.

במקרה שההספק עולה על הערך המותר, השחרור הבי-מטאלי ינתק את אספקת החשמל לכל המכשירים המחוברים.

רק לאחר שאדם לוקח בחשבון את כל הגורמים הנ"ל, הוא יכול להמשיך למאפיין האחרון ...

מחברים נוספים

דגמי סינון מסוימים, בנוסף לשקע הסטנדרטי, מצוידים בקו טלפון או במחבר רשת מחשבים.

בנוסף, למכשירים מודרניים יש כניסת USB המאפשרת לטעון את הטלפון, הטאבלט או הספר האלקטרוני. בעת בחירת מודל כזה, יש לשים לב במיוחד לזרם המדורג. לטלפון 1A מספיק, אך לטאבלטים מומלץ לרכוש פילטר עם זרם של 2.5A.

דירוג מגיני המתח הטובים ביותר

Rubetek RE-3310

אפשרות זו מתאימה לאוהבי השליטה האוטומטית באמצעות טלפון חכם, כמו "בית חכם". כדי לאפשר את האפשרות, המשתמש צריך להוריד את היישום המתאים, שמאושר באופן מלא.

כמו כן, המכשיר מתאים לשימוש בבתים פרטיים ובמשרדים, בהם נתמכת מערכת חיסכון באנרגיה אוטומטית.

ל- Rubetek RE-3310 3 שקעים (10A) ו -4 יציאות USB עם זרם סמלי של 2.4A. טווח מתח נתמך בין 90V ל 265V. למען הבטיחות, ישנם וילונות על השקעים, יש גם מתג כללי, אשר מסומן על ידי כפתור מיוחד. מידות המכשיר הן 265x65x40 מ"מ, עם אורך כבל של 1.8 מטר ומשקל של 480 גרם.

הציוד עובד כראוי גם עם Apple HomeKit, הפועל בשליטת אייפון או אייפד, ותואם ל- Google Home. מסנן הרשת נשלט באמצעות Wi-Fi.

למכשיר יש טיימר או הפעלה כאשר מתרחש תרחיש מסוים. יש מתג על התיק שבזכותו המשתמש מנותק את החשמל באופן ידני מכל השקעים ויציאות ה- USB.

העלות הממוצעת של מכשיר כזה: מ- 3600 רובל.

Rubetek RE-3310

יתרונות:

 • שליטה מרחוק נתמכת;
 • ניתן להקצות לשקעים שמות נפרדים;
 • ההתקנה תארך מספר דקות;
 • לבנות איכות;
 • הגדרת סקריפטים.

חסרונות:

 • חיבור Wi-Fi קבוע;
 • כמה אי נוחות בשימוש באפליקציה.

APC PM5U-RS

מכשיר זה מתאים לשימוש גם בבתים פרטיים ובמשרדים. המכשיר שוחרר בשנת 2015, אך גם לאחר 4 שנים הוא לא מאבד את הרלוונטיות שלו. ישנה מידת הגנה מתקדמת המאפשרת להשתמש ב- APC PM5U-RS עם מחשבים, מדפסות וציוד אחר.

המשקל הוא 670 גרם, המידות 370x73x56 מ"מ. הגוף עשוי פלסטיק עמיד בפני פגיעות. אורך החוט - 1.8 מ '.

לנוחיותכם ישנן שקעים מיוחדים בתחתית כבל המאריך המאפשרים לכם להניח את המכשיר על הקיר. יש חריץ מיוחד להנחת התיל.

ל- APC PM5U-RS 5 שקעים מסוג EURO (זרם מדורג - 10A), המצוידים בתריסי מגן ובהארקה. ישנן שתי יציאות USB עם זרם של 2.4A. בנוסף, ליד המתג ממוקמות שתי נוריות LED המספקות למשתמש מידע על מצב ההגנה והארקה.

יש כפתור לתיוך תרמי רב פעמי, שבמצבו הרגיל הוא נמצא בתוך המארז, אך כאשר מתרחש עומס מוגזם הוא מתנתק.

עומד בהספק כניסה מרבי של עד 2300 וואט. זה עובד כמו שצריך בטמפרטורות בין 0 ל 40 ל 'ולחות לא יותר מ 95%.

ניתן לקנות את המכשיר בחנויות מתמחות במחיר: מ 2500 רובל.

APC PM5U-RS

יתרונות:

 • הגנה אמינה;
 • מיקום אוניברסלי;
 • 5 שקעים;
 • עלות מקובלת;
 • סִימָן.

חסרונות:

 • לא נמצא.

רצועת החשמל של Xiaomi Mi 3

דגם זה מתאים לשימוש בארץ או בבית פרטי. המוצר עשוי מפלסטיק עמיד בחום איכותי, אשר יכול לעמוד בטיפות מ -1.5 מ 'ואז מתפקד כראוי, וגם עומד בטמפרטורות של עד 750 מעלות צלזיוס. המידות 225x41x26 מ"מ ומשקלן 330 גרם. אורך הכבל הוא 1.8 מטר.

ישנם 3 שקעים עם זרם מדורג של 10 A ותריסי בטיחות. הספק העומס הכולל הוא 2500 וואט, המאפשר לחבר כלי חשמל חזקים למכשיר. יש גם 3 יציאות USB עם זרם מקסימלי של 2.1 A.

ניתן להשתמש בציוד ככבל מאריך רגיל או לבקרה באמצעות אפליקציה מיוחדת אשר קישור ההורדה נמצא בתיעוד הטכני.על מנת להבטיח כי ההתקן מותקן היטב על פני השטח, ישנם 4 רפידות נגד החלקה בצד האחורי. בנוסף, Xiaomi Mi Power Strip 3 חסין אש, מכיוון שהיא משתמשת במערכת הגנה מיוחדת של NEC, שבמקרה חירום מנתקת את כל הציוד המחובר לרשת.

טמפרטורת ההפעלה של המכשיר: -10 ℃ עד + 40 ℃.

עלות ממוצעת: מ 800 רובל.

מגן נחשול Xiaomi Mi Power Strip 3

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • תוכנית מבוצעת היטב;
 • שקעים אוניברסליים;
 • עֲלוּת;
 • עובד מ -110 וולט ל -250 וולט;
 • תומך ב- QuickCharge;
 • בקרת יישומים;
 • רגלי גומי.

חסרונות:

 • המכשיר עצמו מצויד בתקע סיני, אך מתאם כלול.

ORICO HPC-8A5U-BK

דגם זה מתאים לאדם המשתמש בכמה מכשירי חשמל במקום אחד. מיקום השקעים הוא שתי שורות, יש תריס מגן והארקה. המספר הכולל הוא 8 יח '. זרם מדורג - 16A. זה מאפשר לך לחבר גם מכונת קפה וגם מכונת משחקים. לכן, משתמשים במכשיר לא רק בבית, אלא גם בחדרי שרתים.

ישנם 5 יציאות USB עם זרם סמלי של 2.4 A. נתמך טעינה מהירה, המאפשרת לטעון מספר גאדג'טים עצמאיים בו זמנית. בנוסף, ל- ORICO HPC-8A5U-BK הגנה מפני עומס יתר, הגנה מפני נחשולי מתח, התחממות יתר והגנה על קצר.

מידות המכשיר 322x100x42 מ"מ ומשקלו 950 גרם. אורך החוט הוא 1.5 מטר.

המיקום הנוח של יציאות ה- USB מאפשר לך לחבר התקנים מבלי להפריע לחיבור תקעי הרשת. אם משתמשים בכל היציאות בבת אחת, הספק החישוב הכולל הוא 8 A. לכן הטעינה תארך זמן רב יותר.

עלות ממוצעת: מ- 2620 רובל.

ORICO HPC-8A5U-BK

יתרונות:

 • איכות בנייה גבוהה;
 • 8 שקעים ו -5 יציאות;
 • החוט עבה, כך שלא יהיה קל לעוות אותו;
 • תמורה לכסף;
 • דירוג 5 ב- YandexMarket.

חסרונות:

 • לא נמצא.

Power Cube SIS-10

עבור אנשים המחפשים מגן נחשול ארוך ואינם זקוקים ליציאות USB, זו האפשרות הנכונה. המכשיר עשוי פלסטיק איכותי עם עיצוב מקורי ופונקציונליות מצוינת. ניתן להשתמש ב- Power Cube SIS-10 גם על הרצפה וגם על הקיר. אורך החוט הוא 3 מ '. מידות - 380x90x60 מ"מ, במשקל של 1 ק"ג.

ישנם 6 שקעים עם זרם מדורג של 10 A, המאפשר לחבר מספר מכשירים בו זמנית. ישנם וילונות לבטיחות והגנה מפני ילדים. יש מתג כללי.

לנוחיותכם, אחד השקעים ממוקם במרחק ניכר מהאחרים, מה שמאפשר לחבר שם תקע לא סטנדרטי. יש אינדיקציה קלה.

עלות ציוד: החל מ- 1770 רובל.

Power Cube SIS-10

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • כבל 3 מ ';
 • חיווי אור;
 • מיקום אוניברסלי;
 • תַקצִיבִי.

חסרונות:

 • אין יציאת USB.

ERA USF-5es-USB-W

לאנשים המחפשים מגני נחשול שעולים עד 700 רובל, אך עם יציאות USB, ה- USF-5es-USB-W ERA היא האפשרות הטובה ביותר. הציוד מיוצר תחת מותג מקומי, אך מיוצר בסין. דגם זה מומלץ לקנות לשימוש בארץ או בבית ללא ילדים קטנים. האחרון הוא החשוב ביותר, מכיוון שהמכשיר אינו מצויד בתריסי מגן.

מידות - 380x90x50 מ"מ באורך חוט 1.5 מטר. יש מתג כללי.

ישנם 5 שקעים ו -2 יציאות USB, זרם מדורג 10A ו- 2A, בהתאמה.

אפשרות זו מדורגת 5 כוכבים, ורוב המשתמשים מציינים את העלות והזמינות הנמוכות של יציאות.

עלות ממוצעת: מ 450 רובל.

ERA USF-5es-USB-W

יתרונות:

 • מחיר;
 • 5 שקעים + 2 USB;
 • הספק כולל 2200 ואט;
 • תואר הגנה IP20;
 • רעש דחף והגנה קצרה.

חסרונות:

 • אין תריסי מגן.

תְפוּקָה

למעלה, נשקלו מגיני נחשול של מיטב היצרנים, שהוכיחו את עצמם בשוק ודירוגם של לפחות 4.5. אם יש לך ניסיון בשימוש במסננים המתוארים בדירוג, או בדגמים מעניינים יותר, ספר לנו על כך בתגובות. הקפידו על אמצעי בטיחות בעת שימוש בציוד חשמלי.

תגובה 1

 1. כבר כמה שנים שאני משתמש במגני עידן עם 4-5 שקעים וכפתור כיבוי. יש לי את אלה בכל חדר. בני משפחה משתמשים במחשבים, והמסנן הוא המגן הטוב ביותר מפני עומסי חשמל.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *