Cl שעוני המעורר הטובים ביותר לשנת 2020

0

את החלק השלישי של חיינו אנו מבלים בחלום. כדי להתעורר מהשינה, לרוב, אנו נעזרים במכשיר עתיק למדי, שהוא שעון המושך אותנו מחיבוקו של "מורפיאוס" עם איתות חד וחזק שנשמע בזמן נתון. שמו שעון מעורר.

חלק משמעותי מאזרחי ברית המועצות התעוררו לקולות נקודת רדיו שהייתה בכל דירה. בלילה הופסקו שידורי הרדיו והתחדשו רק בשעות הבוקר המוקדמות. זה הרבה יותר נעים להתעורר לקול הרדיו, ואינך צריך לפרק את השעון. התנאי העיקרי הוא שהרדיו חייב להיות מופעל כל הזמן.

מחשבה הנדסית שילבה את שני המכשירים השימושיים הללו לאחד. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מביא לידיעתכם את הסקירה "שעוני המעורר הרדיו הטובים ביותר לשנת 2020", שהושארו על פי ביקורות לקוחות וחוות דעת מומחים.

קצת היסטוריה

המכשיר המדובר משלב שעון, שעון מעורר ורדיו נייד במקרה קטן אחד. כדי להעריך את כל היתרונות והחסרונות שלו, בואו נסתכל מקרוב על כל אחד מהאלמנטים שלו. נתחיל בזה שהשעון המעורר הוא רק אחד מתפקידיו של השעון ונזכור את ההיסטוריה של התפתחותם.

שָׁעוֹן חוֹל

במשך זמן רב, האנושות עשתה זאת ללא תזמון מדויק. מובחן בין לילה, יום, בוקר וערב. זה עזר על ידי התבוננות בתנועת השמש והירח. העיצוב העתיק ביותר של מכשיר לספירת זמן שהגיע עד אלינו הוא שעון חול.


למדע אין את התאריך המדויק של המצאתם. זה ידוע רק שהם הופיעו באסיה, עוד לפני תחילת הכרונולוגיה. הם הופיעו באירופה בימי הביניים. היתרונות שלהם הם פשטות ועלות נמוכה. בין החסרונות, העיקרי הוא משך זמן קצר של מחזור המדידה. ה"דגמים "המתקדמים ביותר עובדים לא יותר מ -180 דקות. בנוסף, החול פוגע בקירות צינור הזכוכית הבינני, ומגדיל את קוטרו. לפיכך, הדיוק של כרונומטרים בחול יורד עם הזמן.

שָׁעוֹן שֶׁמֶשׁ

הם הופיעו לפני יותר מחמשת אלפים שנה. למרות הפשטות לכאורה, למכשיר שלהם היו מאפיינים משלו. לפי העיצוב, הם יכולים להיות אנכיים, אופקיים, משווניים וכו '. העמוד, קבוע במרכז החוגה, היה ממוקם בזווית השווה לרוחב השטח. המחוגה חולקה ל -24 חלקים. סימן "12" התכתב לשעות הצהריים ופנה צפונה. השעה המדויקת של שעון השמש הוצגה רק בין ימי שוויון האביב לסתיו וכמובן רק לאור השמש.

קליפסידרה

בהמשך במצרים העתיקה הופיעו כרונומטרים של מים המייצגים כלי שממנו זרמו מים בנחל קטן. היוונים הקדמונים שיפרו את העיצוב וכינו אותם "קלפסידרה", מן היוונים הקדומים "גניבה" ו"מים ". המכשיר כלל כעת שני כלים, אחד מעל השני. מים מהכלי העליון זרמו לתוך התחתון, שבו הונח הצוף, עם מצביע מחליק לאורך סולם הזמן.

מעניין! קליפסידרה היו פופולריות במיוחד ברומא העתיקה. הם מדדו את זמנם של עורכי הדין בבית המשפט. ככל הנראה, מכאן בא הביטוי הידוע והנפוץ בשימוש "זמנכם נגמר".

קליפסידראס התפתחה ברציפות, הפכה מדויקת ומורכבת יותר, מעוטרת באבנים יקרות ומתכות, וספרה את הזמן עד למאה ה -17. אגב, הכרונומטרים הראשונים עם פונקציית האזעקה היו הכלפסידרות היווניות העתיקות. זה קרה אי שם בשנת 250 לפני הספירה. כאשר המים בכלי התחתון עלו לרמה קבועה מראש, נשמעה שריקת ציפור מכנית.

אנו חייבים את מראה החוגה גם ליוונים הקדמונים. הם חישבו כמה ימים לוקח לכדור הארץ להסתובב עם השמש, ושברו את המעגל ל -360 חלקים (השנה היוונית הייתה 360 יום). לאחר מכן, פירוט כזה נקרא דירוג, וחלקיו נקראו מעלות. חלוקת היום ל 24 שעות נעשתה במצרים העתיקה. ראשית, היום חולק לשני חצאים, 12 שעות כל אחד. משחר לדמדומים - יום, מדמדומים לשחר - לילה. במהלך השנה אורך היום והלילה משתנה, כך שחלוקה כזו לא הייתה מדויקת במיוחד. המצב השתפר עם הופעתה של קלפסידרה. המספר "12" הופיע כתוצאה מהגדרת שתים עשרה מחזורי ירח.

מעניין! אנו חייבים את חלוקת השעה ל 60 דקות ודקות ל 60 שניות לשומרים הקדומים. הם השתמשו במערכת ספירה בת 60 ספרות. האנושות המתקדמת, בניגוד לשומרים, סופרת במאות, אך הזמן סופר לפי המערכת השומרית.

שעונים מכניים

בסוף המאה ה -16 ותחילת המאה ה -17 הופיעו כרונומטרים של המטוטלת ויד דקה. נכון, הם היו רחוקים מלהיות מושלמים, משרעת המטוטלת הייתה בערך 50 מעלות והיה צריך להניף אותה לעתים קרובות. שעון המטוטלת הראשון נוצר על ידי כריסטיאן הויג'נס בשנת 1656.

מאז, הכרונומטרים המכאניים עברו שינויים משמעותיים, ירדו מאוד בגודל והחלו להראות זמן מדויק מאוד. המטוטלת פינה את מקורה לזרם עיקרי, והכלים הפכו קומפקטיים יותר. עם זאת, כרונומטרים עם פונקציית אזעקה הופיעו הרבה יותר מאוחר.

במאות 17 - 19, בתקופת ההתפתחות המהירה של התעשייה, הקמת מפעלים ומפעלים, אנשים שמונו במיוחד היו מעורבים בהתעוררות העובדים. באנגליה עמדה זו נקראה knoker-up.

השעון המעורר הראשון יכול להיקרא, במתיחה, מכשיר שהורכב על ידי לוי האצ'ינס האמריקאי בשנת 1787. ככל הנראה הוא היה רגיל להתעורר מוקדם בבוקר, בשעה 4:00. המנגנון שלו עבד רק בזמן הזה. שעון מעורר עם אות בזמן נתון נוצר על ידי אנטואן רודייר, כעבור 60 שנה, בשנת 1847.

שעון קוורץ

קוורץ הוא מינרל נפוץ מאוד על פני האדמה עם תכונות מעניינות. בהשפעת זרם חשמלי, גבישי קוורץ מתחילים לרטוט בתדירות קבועה. משתמשים באפקט זה בשעוני קוורץ בדיוק רב. מהדהדי קוורץ משמשים במעגלי מקלט רדיו סופר-הטרודיני כדי למנוע הפרעות בעת קבלת שידורי רדיו. לפיכך, התוצר שמעניין אותנו הוא שילוב של מקלט רדיו עם איכות גבוהה (ללא הפרעה) המקבל אותות מכרונומטרים ברמת דיוק גבוהה עם פונקציה של מתן אות התעוררות בזמן נתון.

סוגי שעונים מעורר מודרניים

מכשירים שמעירים אותנו בשעה קבועה הם אחד המכשירים החיוניים ביותר בחייו של כל אדם, למעט גמלאים ועצמאיים. יחד עם זאת, כמעט ואין מכשיר ביתי אחר ששונא יותר על העובד הרגיל מאשר זה, שמרים אותנו ללא אור - עם שחר, כל יום, למעט סופי שבוע, חגים וחגים.

יצרני ציוד כזה מתמכרים לכל מיני טריקים, ומנסים להפוך את תהליך הערת המשתמש למהנה ולהטעין אותו במרץ במשך כל היום הקרוב. חובבי הקפה מוזמנים להתעורר בבוקר לריח המשקה האהוב הטרי שלהם. לפני שנשמע אות ההרמה, המכונה מבשלת קפה. ריח זה הוא הדבר הראשון שבעל מכשיר כזה מתחיל להרגיש בבוקר.אות ההשכמה נשמע קצת מאוחר יותר.

עבור מי שלא יכול להתעורר מיד, פותחו שעונים מעורר מעופפים. זהו מדחף שמתחיל מבסיסו בזמן שנקבע ועף בחדר, ופולט אות הרמה. החוכמה היא שלא תוכלו לכבות אותה עד שתתפסו אותה ותניחו אותה על הבסיס.

אפשרות נוספת לסהרורי נואשות היא הטבעת הרוטטת. בזמן המתוכנת הטבעת שעונדת על האצבע מתחילה לרטוט. כדי לכבות את זה, אתה צריך ללחוץ את היד. עם זאת, הרטט יופעל לאחר זמן מה, עם משרעת רגישה יותר, שתגבר עם כל כיבוי.

לאחרונה, שעוני אזעקה קלים צוברים פופולריות. מנורת מיני מובנית, בזמן שנקבע, מתחילה לזרוח עם עלייה בהדרגה של בהירות. אות הקול מופעל מעט מאוחר יותר. אנשים רבים אוהבים את זה.

הפופולריים ביותר הם שעוני מעורר ברדיו. במקום צלצול חד, תוכלו לבחור להעיר את צלילי תחנת הרדיו המועדפת עליכם. מוצרים מסוג זה מסוגלים לא רק להתעורר, אלא גם להרגיע את הבעלים. על ידי האזנה למנגינות נעימות תוכלו להירדם במהירות. טיימר השינה יכבה באופן אוטומטי את הרדיו לאחר זמן קבוע מראש.

קצת על מכשירי רדיו

מכשירי רדיו ארציים

מקלט רדיו הוא מכשיר המסוגל למצוא גלי רדיו באוויר ולהמיר את הרטט שלהם לאותות קול הנושאים מידע. מקלטים רדיו יבשתיים נבדלים זה מזה במאפיינים הבאים:

 1. טווח התדרים המתקבלים (או אורך הגל): LW - גלים ארוכים, MW - גלי MW בינוניים, HF - גלים קצרים ו- VHF - גלים אולטרה-מהירים. בתחום ה- VHF נחשבים תחומי המשנה הבאים: מקומי, בתדר של 65.4 עד 74 מגה הרץ והמערבי - טווח FM עם תדרים של 87.5 עד 108 מגה הרץ.
 2. אפנון משרעת (AM) ואפנון תדרים (FM). במילים פשוטות, AM ו- FM הן שתי דרכים לנקות את אות הרדיו מהפרעה. FM מאפשר לך לקבל אות נקי מאוד בטווח ה- VHF.
 3. המקלט בשימוש, דיגיטלי או אנלוגי. לשתי האופציות יתרונות וחסרונות משלהם.
 4. מבחינת מידות, המקלט יכול להיות נייח ונייד (נייד או כיס).
 5. ניתן להפעיל מקלטים מרשת חשמל, סוללות נטענות או סוללות.

מקלטים באינטרנט

מקלטי האינטרנט נחשבים למכשירים המתקדמים ביותר. מכשירים אלה נבדלים מהרדיו הארצי באיכותם המובטחת של אותות שהתקבלו, ללא קשר למיקום המקלט (תהיה גישה לרשת Wi-Fi), היכולת לקבל אלפים רבים של תחנות רדיו באינטרנט. החיסרון היחיד אך המשמעותי של מקבלי האינטרנט הוא הגישה החובה לאינטרנט. בלעדיו המכשיר הוא רק קישוט פנים. חסרון זה מיוצג על ידי חלק מהיצרנים, על ידי הטמעה במכשיר האינטרנט את היכולת לקבל אותות מהאוויר.

שידור דיגיטלי

לשימוש בטכנולוגיות דיגיטליות לעיבוד אותות רדיו במהלך שידור וקליטה יש מספר יתרונות על פני רדיו אנלוגי:

 1. ברצועות LW, MW ו- HF, איכות האות המתקבל משתפרת משמעותית.
 2. קליטה בטוחה ואיכותית יותר של תחנות רדיו המשדרות בטווח ה- VHF עבור מקלטים ניידים ובעיקר מקלטים לרכב, כאשר איכות הקליטה מעוותת כתוצאה מהשתקפויות מרובות של אותות ומהירות הרכב.
 3. מספר תחנות הרדיו הארציות המשדרות בטווח ה- FM כמעט הגיע לגבולו. השידור הדיגיטלי משלב אותם לריבוי של 16 תחנות, ושולח לאריזות חבילות של מרבבים, ומרחיב משמעותית את "הקיבולת" של טווח ה- FM.
 4. בנוסף למידע שמע, הפורמט הדיגיטלי מאפשר העברת תוכן וידאו, גרפיקה וטקסט.

תקני שידור דיגיטלי.

יש כמה כאלה, אך נתמקד באלה הנפוצים ביותר. DAB (שידור שמע דיגיטלי) ו- DAB + נמצאים בשימוש נרחב באירופה. בארצות הברית - רדיו HD. DMB (שידור מולטימדיה דיגיטלי) הייתה טכנולוגיה שאפשרה להאזין לשידורי רדיו בטלפונים ניידים, טאבלטים ומחשבים ניידים.

מעניין! המונח "שידור" שימש בחקלאות. פשוטו כמשמעו, הפצת זרעים. בהקשר של שידורי רדיו, "שידור" פירושו "נרחב", כלומר שידורי רדיו המיועדים למגוון רחב של מאזינים לרדיו.

מונח זה נכנס לטרמינולוגיית שידור בזכות הממציא האמריקני צ'רלס הרולד, שבנה את אחת מתחנות הרדיו הראשונות בסן חוזה בשנת 1909. השימוש במינוחים חקלאיים נובע ממקורותיו של הרולד. אביו היה חקלאי.

קריטריונים לבחירת שעוני מעורר רדיו איכותיים

כדי לבחור את הדגם הנכון, עליך להכיר את המאפיינים של כל מרכיביו.
בעת הערכת ציוד הרדיו של המכשיר, נלקחים בחשבון הפרמטרים הבאים:

 1. איכות הקליטה תלויה ברגישות המקלט וככל שהוא גבוה יותר כך הוא "יתפוס" יותר תחנות. הפרמטר נמדד במיקרו וולט.
 2. עוצמת הרמקול או הרמקולים תלויה בעוצמת הפלט שלו, הנמדדת בוואט, וככל שהוא גבוה יותר כך המקלט חזק יותר.
 3. על פי מספר הלהקות שהתקבלו, עדיף לבחור את המכשיר המסוגל לקבל אותות ברצועות MW, DV, VHF / FM. דגמים זולים מקבלים תחנות רדיו, ככלל, רק בטווח FM.
 4. תן עדיפות למכשירים עם כוונון תדרים דיגיטלי והגדרות מקלט קבוע. וככל שיש יותר, כן ייטב. לאחר שהזנת את תחנת הרדיו שנמצאה בזיכרון המכשיר, בפעם הבאה תוכל לכוון אותה על ידי לחיצה על כפתור אחד. זו תכונה שימושית מאוד.
 5. יהיה שימושי שיהיה שקע אוזניות במקרה שישמע לרדיו לפני השינה מבלי להפריע לישון הבית.
 6. רצוי מאוד שיהיה מחבר USB לכונן הבזק.
 7. שימו לב לאיכות הצליל של שידורי הרדיו. למערכות שמע מיני יתרונות שונים. חלקם משחזרים מידע דיבור באיכות גבוהה, אך הם אינם מתמודדים היטב עם שידור תוכניות מוסיקה. זה קורה גם להפך. בחר מה חשוב לך יותר. הבחירה הטובה ביותר תהיה מערכת סטריאו מיני איכותית עם שני רמקולים.

בחירת כרונומטר

בעת הערכת פיסת חומרה זו, שקול את מאפייני ויכולות המכשיר הבאים:

 1. גובה הספרות בשעה ובדקה חייב להיות גדול מספיק כדי להבחין בקלות בשני קצות חדר השינה. במיוחד לקויי ראייה.
 2. עדיף לבחור פורמט זמן של 24 שעות, כדי לא להתבלבל עם הכינויים AM ו- PM (לפני הצהריים ואחרי הצהריים) במתכונת של שתים עשרה שעות.
 3. בחר דגם עם תצוגה שממדיה (רוחב וגובה) כדי להבדיל בין הזמן למרחק. חלק מהמשתמשים, שהכירו את הרגל לכבות את השיחה ו"להשכב עוד קצת ", הגדירו במיוחד אזעקות מחוץ למיטה כדי לא לישון יתר על המידה.
 4. רצוי נוכחות של תאורה אחורית קבועה אם פונקציה זו לא תפריע בלילה.
 5. נדרש ייצוב קוורץ של הכרונומטר.
 6. כמעט כל הדגמים מופעלים מרשת החשמל. כדי לשמור על ההגדרות במקרה של הפסקת חשמל, על הדגם להיות מצויד בסוללות. שים לב שרוב המכשירים אינם מיועדים לפעול על סוללות לתקופות ממושכות. במקרה הטוב, במקרה של הפסקת חשמל הם ישמרו את הגדרות המכשיר למשך שלוש שעות לכל היותר. עדיף אם לא מדובר בסוללות, אלא בסוללות נטענות, הנטענות מהחשמל. זה אפילו טוב יותר אם הסוללות הנטענות או הסוללות חזקות מספיק בכדי לספק פעולה אוטונומית של המוצר.
 7. שימו לב למכשירים עם עלייה הדרגתית באות ההשכמה. זה יחסוך את העצבים שלך מצלילים מעצבנים עם עוצמה קבועה בלתי מבוקרת, מה שלעתים גורם לך לרצות לדפוק את המכשיר בקיר.
 8. בעת בחירת מכשיר, הינחה את מחירו.לדגמים זולים יש פחות פונקציונליות, אך יקרים לא אומרים טוב יותר. החליטו מה אתם רוצים מהמוצר שלכם ונתחו את היכולות הפיננסיות שלכם.

מה לחפש

בדוק מקרוב את המוצרים באמצעות המקרן. זה מאוד נוח להתעורר בשעות הבוקר המוקדמות, לא לחפש את התצוגה בעיניים, אלא לראות את הקרנת זמן הספרות ישירות על התקרה או על הקיר.

דגמים מסוימים מצוידים בפונקציות שימושיות נוספות: היכולת לעבוד עם דיסקי USB וכרטיסי זיכרון, תמיכה ב- MP3. ככל שתוספות כאלה רבות יותר, כך המכשיר יקר יותר.

אם אין לך ניסיון בהפעלת מכשירים כאלה, אסוף כמה שיותר מידע אודותיו: הקשב לעצות של משתמשים מנוסים, המלצות של מוכר בחנות, קרא את תיאור הדגם, גלה כמה זה עולה.

קרא בעיון את הוראות ההפעלה, במיוחד את הסעיף המסביר כיצד להתקין את המכשיר על מנת להתעורר למוזיקה של תחנת הרדיו שנבחרה לכך. זה יהפוך את תהליך ההתעוררות למהנה יותר.

איזה מודל חברה עדיף לקנות

בקניית מכשירי חשמל אלקטרוניים ביתיים, עדיף לתת עדיפות לדגמים של מיטב היצרנים, הפופולריות של דגמים מבוססת על ייצור מוצרים באיכות גבוהה במשך עשרות שנים רבות. כדי לרשום את כל המותגים בעולם, יהיה צורך במאמר נפרד, אז בואו נתעכב על כמה מהמפורסמים ביותר:

 1. סאנגיאן. חברה טייוואנית המייצרת דגמי רדיו פופולריים. נוסד בשנת 1974. מוצרי החברה מפורסמים בזכות הביצוע האיכותי והעיצוב הרטרו שלהם.
 2. ריטמיקס. יצרן מקומי של מוצרי אלקטרוניקה. נבדל במגוון רחב של מוצרים באיכות טובה ובמחירים נוחים.
 3. הארפר. נציג נוסף של טייוואן. מתמחה בתכנון וייצור מוצרי אלקטרוניקה, מערכות שמע, אוזניות, רדיו שעון.
 4. טלפונקן. המותג הוותיק ביותר מגרמניה, שנודע מאז 1903. הפעילות העיקרית של החברה היא ציוד רדיו ומתקני תקשורת.
 5. סונו. מוצרי אלקטרוניקה של החברה היפנית המפורסמת הם באיכות גבוהה, חדשנות מתמדת ומחירים נוחים.
 6. בורר. גרמנו היא חברה הונגרית. הוא מתמחה ביצירת מכשירים אלקטרוניים לבריאות. טכנולוגיות חדשניות הן תמיד לב ההתפתחויות שלה. דגמים של שעוני המעורר הרדיו הקלים שלה פופולריים בקרב הקונים.
 7. פיליפס. חברה ידועה לייצור מוצרי חשמל ביתיים מממלכת הולנד. הפופולריות של מוצריה מבוססת על איכות גבוהה, מבחר רחב ועיצוב מסוגנן. אלקטרוניקה של פיליפס משרתת משתמשים ללא תקלות במשך שנים רבות. מרכזי השירות שלה ממוקמים במדינות רבות ברחבי העולם.
 8. יונדאי. חברה מדרום קוריאה. יצרנית מכוניות נוסעים ידועה. לאחרונה החברה מפתחת ומייצרת מוצרי אלקטרוניקה איכותיים באיכות גבוהה.
 9. אורגון מדעי. חברה צעירה ומתפתחת בהצלחה מארה"ב. מתמחה בפיתוח וייצור מערכות "בית חכם". מטרתה לשפר ללא הרף את איכות חייהם של לקוחותיה. המוטו של החברה הוא "חי בחוכמה".

אפילו רשימה כל כך שלמה של יצרנים מעניקה לקונה מבחר רחב של מכשירים לכל טעם וארנק. לפני הקנייה, דאגו לשאול האם ישנם מרכזי שירות של החברה - יצרן הדגם שלכם באזורכם, כדי לא לתקן את המכשיר בעצמכם, במיוחד בתקופת האחריות.

דירוג שעוני מעורר רדיו איכותיים

מקסימום CR-2910

סקירה כללית על פלח התקציב של רדיו שעונים איכותי נפתח עם מקס CR-2910 תוצרת סין. הדגם בעלות ממוצעת של 1,488 רובל מוערך על ידי המשתמשים על עיצובו הטוב, דיוק הכרונומטר והרכבה איכותית. מקבל בביטחון תחנות רדיו בתחום ה- FM. בזיכרון המכשיר מוקלטות עד 10 תחנות רדיו. למשתמש שתי אזעקות, טיימר שינה, שתי סוללות לשמירת ההגדרות לאחר התנתקות מהחשמל. מקום עשירי בדירוג.

מקסימום CR-2910

יתרונות:

 • תצוגה בגודל שלושה אינץ 'ותאורה אחורית ירוקה של מספרים נראים בבירור לאנשים הסובלים מקוצר ראייה;
 • עיצוב מסוגנן;
 • הרכבה איכותית;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא הדובר הכי טוב;
 • אין מספיק הגדרות קבועות.

פיליפס AJ 3116

במקום התשיעי נמצא ה- Philips AJ 3116, המייצג את המותג המפורסם בעולם מהולנד. היחידה מקבלת תחנות רדיו FM. הגדרת התדר היא דיגיטלית. מי שלא מתעורר מיד מתעורר תחילה על ידי איתות רגיל. לאחר זמן מסוים המשתמש "הישן" יתעורר מקולות המוסיקה מאחת מעשר תחנות הרדיו המועדפות שהוקלטו בזיכרון המכשיר. הבעלים יכול להשתמש בפונקציית טיימר השינה כדי להירדם למנגינות האהובות עליו. לאחר הזמן שנקבע (15 עד 120 דקות), הרדיו יושתק. המוצר מופעל על ידי רשת. במקרה של הפסקת חשמל, המכשיר עובר אוטומטית לחשמל הסוללה (2 x AAA), תוך שמירה על כל ההגדרות. המחיר הממוצע של פיליפס AJ 3116 הוא 1190 רובל.

פיליפס AJ 3116

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • קבלת פנים מעולה של תחנות רדיו;
 • אספקת חשמל מרשת החשמל והסוללות;
 • טיימר שינה.

חסרונות:

 • תנועה הדוקה של הכפתורים;
 • קיבוע נוקשה של תחנות רדיו בזיכרון, המחייב אותך להפוך את הרשימה כולה כדי לגשת לתחנה הרצויה;
 • לטענת הקונים, קיבולת הזיכרון ל -10 תחנות אינה מספקת.

ריטמיקס RRC-606

את השורה השמינית של הדירוג תופסת המנגנון הביתי Ritmix RRC-606. משתמשים מעריכים אותו במחיר סביר מאוד ופונקציונליות ראויה. היחידה מקבלת תחנות רדיו ברצועת ה- FM. עד 20 תחנות מאוחסנות בזיכרון. מתח הרשת מגובה בשתי סוללות AAA, השומרות על ההגדרות במקרה של הפסקת חשמל. כדי להעיר את הבעלים, ניתנות שתי אזעקות. בנוסף, יש טיימר שינה ותפקודי התאמת תאורה אחורית לתצוגה. מחיר ממוצע של הדגם: 690 רובל.

ריטמיקס RRC-606

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • ממשק ידידותי למשתמש, מיקום הכפתורים בחלק העליון;
 • עד 20 הגדרות קבועות;
 • היכולת להתאים את בהירות התאורה האחורית.

חסרונות:

 • "לחיצה" חזקה על כפתורים;
 • בנפח מקסימלי, "צפצופים" מופיעים בדינמיקה;
 • הנפח המינימלי יכול להיות נמוך יותר.

יונדאי H-RCL220

השביעי בדירוג שלנו הוא הדגם הדרום קוריאני יונדאי H-RCL220. המוצרים של חברה זו מפורסמים בעיצובם ובאיכותם. ה- H-RCL220 אינו יוצא מן הכלל. גוף מסוגנן מאוד, מיקום כפתורים נוח (למעלה). התצוגה אליפטית. המסך אינו מציג בוהק. קליטת רדיו FM מצוינת ללא עיוות קול. כולל שני שעונים מעורר. אחד עובד במצב נודניק. השנייה כוללת מוסיקה מאחת מ -20 תחנות הרדיו שהוקלטו בזיכרון המכשיר. יש טיימר שינה. והתענוג הזה עולה רק 705 רובל. זה המחיר הממוצע שלו.

יונדאי H-RCL220

יתרונות:

 • צליל מעולה, ללא "צפצופים" ועיוות בשום עוצמה;
 • עיצוב מגניב;
 • איכות בנייה מעולה;
 • 20 תחנות קבועות;
 • תמורה מצוינת לכסף ואיכות.

חסרונות:

 • לא נמצא.

HARPER HCLK-2042

במקום השישי נמצא הדגם מטייוואן HARPER HCLK-2042. מוצר תקציבי למדי במחיר ממוצע של 1,083 רובל. תמורת מעט כסף הקונה מקבל מכשיר עם פונקציונליות טובה. עיצוב נחמד. התצוגה עם המספרים הגדולים, מעט פחות מ -50 מ"מ, פופולרית מאוד בקרב כל המשתמשים, במיוחד קשישים ובעלי ראות נמוכה. צבע המספרים אדום-כתום, אינו מגרה את העיניים. המידע נראה בבירור בלילה. למכשיר יש שתי דרגות בהירות. מקבל בביטחון אותות מתחנות רדיו ברצועות FM, VHF ו- MW. הזיכרון מוגדר מראש ל -20 תחנות. נוכחותן של שתי אזעקות ואותות נודניק מבטיחה שהבעלים יעיר בזמן.

HARPER HCLK-2042

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • גודל גדול של מספרים על גבי מסך התצוגה;
 • קליטת תחנות רדיו בשלושה טווחים שונים;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • סוללות אינן מיועדות להפעלה עצמאית;
 • רק כדי לשמור הגדרות בתקופות של הפסקות חשמל;
 • התחנה הרצויה נמצאת רק על ידי גלילת הרשימה כולה קדימה.

סוני ICF-C1T

המספר החמישי בדירוג הוא דגם של המותג היפני Sony ICF-C1T, המפורסם בזכות האלקטרוניקה האיכותית שלו. העיצוב והאלקטרוניקה של הדגם הם במיטבם, כיאה למוצרים מארץ השמש העולה. את גוף הדגם ניתן לצבוע בשחור ואדום. היחידה מקבלת תחנות ברצועות FM ו- MW (AM), עם כוונון תדרים אנלוגי. משתמשים אוהבים את זה עבור האות הלא פולשני שנשמע בעוצמתו הגוברת. הצבע הצהוב של המספרים בתצוגה אינו מרגיז את העיניים. למי שאוהב לשכב "קצת יותר", יש כפתור לשינה מושהית, המאפשר להאריך את השהות ב"חיבוק המורפיאה "ב -10 דקות בלחיצה אחת. ואם תלחץ עליו שלוש פעמים, אז למשך שלושים דקות. המחיר סביר, בממוצע - 1926 רובל.

סוני ICF-C1T

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • הרכבה איכותית;
 • אות עולה;
 • טיימר שינה;
 • לאחר הפסקת חשמל, ההגדרות אינן הולכות שולל;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • הגדרת תדרים אנלוגית אינה מאפשרת תיקון תחנות "שנתפסו" בזיכרון המכשיר.

Telefunken TF-1582UB

המספר הרביעי בדירוג הוא תוצרת חברת גרמניה המפורסמת Telefunken TF-1582UB. רדיו בהספק קול של 6 וואט, מקבל בביטחון תחנות רדיו בלהקות FM ו- VHF, עם קיבוע של עד 50 הגדרות. המכשיר יכול לעבוד עם מדיה USB ו- CD. יש Bluetooth ושלט רחוק. שני רמקולים הופכים את המוצר למערכת סטריאו מיני. המכשיר מאפשר לזכור את המקום בו הופסקה קטע מוסיקה. ההקלטה נפרסת מהשלט רחוק, כל מסלול נבחר בלחיצה על הכפתור המתאים. שתי אזעקות ונודניק מזכירות למשתמש את הפונקציה העיקרית של המכשיר.

Telefunken TF-1582UB

יתרונות:

 • קבלה בטוחה של תחנות רדיו בלהקות FM ו- VHF;
 • צליל סטריאו מעולה;
 • תיקון 50 הגדרות;
 • עיצוב מגניב;
 • איכות בנייה מעולה.

חסרונות:

 • ללא סוללה מובנית (נרכשת בנפרד);
 • הרדיו לא נדלק כאות השכמה (לא מסופק);
 • לחצנים מרוחקים אינם נוחים;

עם כל יתרונותיו, השעון המעורר במכשיר זה נחות בהרבה ממקלט הרדיו. העלות הממוצעת של המכשיר היא 2,400 רובל.

Beurer WL30

במקום השלישי בדירוג נמצא המוצר של החברה הגרמנית-הונגרית Beurer WL30. היזמים ציידו את המכשיר שלהם במנורה. לפני שנשמע האות, גוף התאורה מתחיל "להתלקח" בהדרגה. בנוסף לאור, יש שעון מעורר מסורתי, עם בחירה של זמזם טלפוני, קולות של ציפורים, צפרדעים, או הפעלת תחנת רדיו, אליה תוכלו לכוונן ברצועת ה- FM. המכשיר עשוי לאחל למשתמש לילה טוב. הוא עושה זאת על ידי הקטנת בהירות הזוהר לאפס. ניתן להחליף את צבע המספרים בתצוגה מכחול לכתום. רכישת מוצר כזה תעלה 4200 רובל.

Beurer WL30

יתרונות:

 • אות אור עם עלייה בהדרגה של בהירות;
 • שליטה נוחה על הכפתור;
 • לבנות איכות.

חסרונות:

 • קולות ציפורים וצפרדעים לא נשמעים טבעיים;
 • תנועה הדוקה של הכפתורים, "שיבוש" אפשרי.

אורגון מדעי RRM222PN

את המקום השני תופסת מודל מעניין של חברת אורגון סיינטיפיק האמריקאית. בסקירתנו זהו רדיו השעון היחיד עם מקרן. על מנת לגלות כמה זמן נותר לפני העלייה, אינך צריך לחפש את מסך התצוגה בעיניים, להפעיל את הצד ובדרך כלל לבצע כל פעולה. זה מספיק כדי לפקוח את העיניים. הקרנת המידע מהתצוגה ממוקמת על התקרה, ממש מול עיני המשתמש. אם תרצה, תוכל לפרוס את ההקרנה על הקיר, בכל מקום נוח. המכשיר מקבל תחנות רדיו בטווח FM, מצויד במד חום חיצוני אלחוטי. למעשה, מדובר בהכלאה של שעון מעורר, מקלט רדיו ותחנת מזג אוויר, עם יכולת לחבר חמישה חיישני מזג אוויר חיצוניים עם טווח של לא יותר מ -50 מטר. התצוגה מספקת מידע אודות השעה הנוכחית, התאריך והטמפרטורה החיצונית, כוללת תאורה אחורית ומחוון לטעינה של הסוללה של חיישן הטמפרטורה. יש לוח שנה. הכלאה זו תצטרך לשלם כ 4690 רובל. זה המחיר הממוצע.

אורגון מדעי RRM222PN

יתרונות:

 • נוכחות של מקרן מידע על הקיר או התקרה;
 • קריאות מדויקות של הטמפרטורה החיצונית;
 • היכולת לקשור 5 חיישני מזג אוויר חיצוניים למכשיר;
 • קליטה בטוחה של תחנות רדיו בתחום ה- FM.

חסרונות:

 • לא נמצא.

Sangean WR-2

המקום הראשון וביקורות הלקוחות הטובות ביותר מגיעות למוצר מטייוואן, של חברת Sangean, דגם WR-2. משתמשים אוהבים את העיצוב הרטרו של הטלפון. בלוח הקדמי יש כפתור לכוונון המקלט לתדרי רדיו בלהקות FM ו CD, בקרת עוצמת קול, רמקול מספיק גדול ותצוגה אינפורמטיבית. המכשיר יכול להקליט עד 10 תחנות רדיו. בחזית המארז ישנם כפתורים לבחירת תחנות רדיו, שקע אוזניות וכפתור הגדרת שעון מעורר. חומר הגוף (העץ) ונפחו תורמים להעתקת צליל סטריאו באיכות גבוהה, כפי שמעידים ביקורות נלהבות רבות מהמשתמשים. הסט כולל שלט רחוק.

Sangean WR-2

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • צליל מעולה של שידורי רדיו;
 • זיכרון ל -10 תחנות רדיו;
 • שליטה מהשלט רחוק.

חסרונות:

 • אין מספיק זיכרון לתיקון הגדרות נוספות;
 • מחיר גבוה.

שם המודלמפרטיםמחיר ממוצע
Sangean WR-2סוג - שעון מעורר רדיו.
הגדרת התדר היא דיגיטלית.
קבלה - FM, CB.
מספר הדוברים הוא 1.
שקע אוזניות - כן.
תצוגת מידע - תצוגה.
פונקציות - שעות.
החשמל מופעל - כן.
מידע נוסף:
בסיס עשוי עץ, חוט נשלף, שעון מעורר, שלט רחוק.
10999 רובל
אורגון מדעי RRM222PNסוג - שעון מעורר רדיו.
הגדרת תדרים - דיגיטלית; קבלת פנים - FM.
מספר הדוברים הוא 1.
תצוגת מידע - תצוגה, מקרן.
פונקציות: שעון, מדחום.
סוללות - 2xAAA; יש כוח מהרשת.
מידות (BxHxD) - 200x80x22 מ"מ; משקל - 0.22 ק"ג.
מידע נוסף:
היומן.
4690 רובל
Beurer WL30סוג - שעון מעורר רדיו.
הגדרת התדר היא דיגיטלית.
קבלה - FM.
תצוגת מידע - תצוגה.
פונקציות - שעון; אספקת חשמל - כן.
מידע נוסף:
אור לילה, התעוררות עקב בהירות האור ההולכת וגוברת, בחירת אותות: רדיו, ציוץ ציפורים, צפרדעים קרקעות, סופת גשמים, רוח, זמזם סטנדרטי; פונקציית לילה טוב (בהדרגה בהירות האור), שלוש רמות של בהירות תצוגה, החלפת צבעי כחול / כתום.
4200 רובל
TELEFUNKEN TF-1582UBסוג - שעון מעורר רדיו.
הגדרת התדר היא דיגיטלית.
קבלה - FM, VHF.
מספר ההגדרות הקיימות מראש של טיונר הוא 50.
מספר הדוברים הוא 2.
עוצמת קול - 6 וואט.
השמעת MP3 - כן.
תמיכה במדיה - SD, USB.
תצוגת מידע - תצוגה.
פונקציות - שעות.
החשמל מופעל - כן.
מידע נוסף:
2 אזעקות, נודניק, לוח שנה, קו-אין, Bluetooth, שלט רחוק.
2400 רובל
סוני ICF-C1Tסוג - שעון מעורר רדיו
הגדרת תדרים - אנלוגי; קליטת FM, CB.
מספר הדוברים הוא 1.
תצוגת מידע - תצוגה.
פונקציות - שעות.
סוללות - 1xCR2032.
החשמל מופעל - כן.
מידות (WxHxD) - 101x102x101 מ"מ; משקל 0.49 ק"ג.
מידע נוסף:
שתי אזעקות, אזעקת נודניק, טיימר שינה.
1926 רובל
HARPER HCLK-2042סוג - שעון מעורר רדיו
הגדרת תדרים - דיגיטלית; קבלה: FM, KV, SV.
מספר ההגדרות הקיימות מראש של טיונר הוא 20.
מספר הרמקולים - 1; עוצמת קול - 0.5 וואט
תצוגת מידע - תצוגה.
פונקציות - שעון; יש כוח מהרשת.
מידות (BxHxD) - 200x70x82 מ"מ; משקל - 0.44 ק"ג.
מידע נוסף:
2 אזעקות, אזעקת נודניק.
1083 רובל.
יונדאי H-RCL220סוג - שעון מעורר רדיו.
הגדרת תדרים - דיגיטלית; קבלת פנים - FM.
תצוגת מידע - תצוגה.
פונקציות - שעון; אספקת חשמל - כן.
מידע נוסף:
2 אזעקות, אזעקת נודניק, טיימר שינה.
705 רובל
ריטמיקס RRC-606סוג - שעון מעורר רדיו.
הגדרת התדר היא דיגיטלית.
קבלה - FM.
מספר הדוברים הוא 1.
תצוגת מידע - תצוגה.
פונקציות - שעות.
סוללות - 2xAAA; אספקת חשמל - כן.
מידע נוסף:
2 אזעקות, אזעקת נודניק, טיימר כבוי, ניתן לעמעום.
690 רובל
פיליפס AJ 3116סוג - שעון מעורר רדיו.
הגדרת התדר היא דיגיטלית.
קבלה - FM.
מספר הדוברים הוא 1.
תצוגת מידע - תצוגה.
פונקציות - שעות.
סוללות - 2xAAA.
החשמל מופעל - כן.
מידות (WxHxD) - 130x46x130 מ"מ; משקל - 0.26 ק"ג.
מידע נוסף:
שתי אזעקות, ישנו את האזעקה לאחר 9 דקות, טיימר שינה (15/30/60/90/120 דקות).
1190 רובל.
מקסימום CR-2910סוג - שעון מעורר רדיו.
הגדרת התדר היא דיגיטלית.
קליטת FM.
מספר הדוברים הוא 1.
תצוגת מידע - תצוגה.
פונקציות - שעות.
סוללות - 1xCR2032.
החשמל מופעל - כן.
מידות (BxHxD) - 102x39x22 מ"מ.
מידע נוסף:
2 אזעקות, טיימר שינה, סוללה רק לשמירת הגדרות
1488 רובל.

השעון המעורר ברדיו לא רק יעיר אותך, אלא יהפוך את ההתעוררות לנעימה, ויעניק לך חיוב של גישה חיובית כבר מהבוקר וכל היום. בנוסף, מכשירים כאלה לא רק יתעוררו, אלא גם ירדימו את הבעלים בצלילי מוסיקה מאחת מתחנות הרדיו, ואז יכבו בזמן מוגדר. במהלך היום הם מראים את הזמן כמו כרונומטר, משדרים תוכניות חדשות ומוסיקה כמו מקלט רדיו.

בקיצור, למשתמש פוטנציאלי יש סיבות רבות לקנות מכשיר רב-תכליתי זה ולנקוט צעד נוסף לקראת שיפור איכות החיים. האתר שלנו יעזור לך לא לטעות בעת בחירת מודל הגון.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *