מיטב יצרני השמנת החמוצה לשנת 2020

0

בחיים המודרניים, אף משפחה לא יכולה להסתדר בלי שמנת חמוצה. המוצר משמש להכנת מגוון מאכלים או כנגיסה נפרדת עם לחם.מנות ראשונות, סלטים שונים של ירקות, כופתאות עם תותים, אוכמניות, כופתאות בשר נאכלים בעיקר עם שמנת חמוצה.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו לתשומת לבכם סקירה כללית של מיטב יצרני השמנת החמוצה, הפופולרית ביותר בקרב האוכלוסייה בזכות טעמה המעולה, היתרונות הגדולים ופונקציונליות נהדרת של השימוש.

על השמנת החמוצה האהובה על כולם

מוצר חלב מותסס ידוע כבר זמן רב. אפילו בימי רוסיה העתיקה הם ידעו על שמנת חמוצה שהוכנה בפשטות: חלב נמזג לכד והושאר למשך כמה ימים להחמצה. לאחר מכן הוסרה שכבת השומן העליונה, המוצר הונח להתקרר וליצור עקביות עבה.

עם הזמן הופיעו טכנולוגיות חדשות להכנת שמנת חמוצה. במאה התשע עשרה הומצא מפריד בעזרתו החלו לייצר מוצר חלב מותסס בקנה מידה תעשייתי. לשם כך, שמנת כבדה מופקת מהחלב ואז מנורמלת על ידי קביעת אחוז השומן הנדרש. המוצר המוכן מפוסטר על ידי חימום של עד 80 מעלות, הוספת מחמצת ומשאיר לשלושה ימים להבשלה.

טעמו של שמנת חמוצה תלוי בסמיכות ותכולת השומן של המוצר, המיוצר בטווח שבין 10 ל -58%.

במערב אירופה החלו לאכול שמנת חמוצה בסוף שנות הארבעים של המאה הקודמת. עם זאת, מדובר במוצר חלב שונה מעט, שאינו דומה מאוד לשמנת חמוצה מסורתית, אין לו חומציות ומתאים היטב לטיפול בחום.

בדרך כלל משתמשים בשמנת חמוצה בצורה של רוטב או רוטב - נאכלים בהנאה עם לביבות, לביבות, מוסיפים למרק, אוקרושקה, סלט ירקות.

מנות שניות מוכנות עם שמנת חמוצה - דגים, בשר, פטריות נאפות ברוטב שמנת חמוצה. אוכל כזה מתגלה כרך ועסיסי - חומצת חלב מסייעת בריכוך סיבי חלבון קשוחים. רטבים משמשים להכנת מאפים וקינוחים.

שמנת חמוצה היא מוצר עתיר קלוריות ועיכול היטב. הוא מכיל חיידקי חומצה לקטית, ויטמינים ומינרלים שהגוף זקוק להם לעיכול טוב. אוכל זה יכול להילקח על ידי אנשים בדיאטה, זה לא משפיע ישירות על היווצרות משקל עודף, מספיק רק לא לאכול אותו בכמויות גדולות.

בחירת מוצר טעים

זה מאוד פשוט לבחור שמנת חמוצה טעימה ובריאה, בשביל זה אתה צריך להבין מה ואיך משפיע השימוש במוצר זה. כאשר הוא נצרך, משוחזרת המיקרופלורה במעי, העצמות והשיניים מתחזקים, הגוף מקבל חומרים שימושיים רבים.

הכנת שמנת חמוצה טבעית היא תהליך של תסיסת שמנת עם תסיסת החיידקים הדרושים.לאחר התסיסה, השמנת החמוצה צריכה להיות בשלב ההבשלה בתנאים מיוחדים למשך 24 שעות לפחות, כך שלמוצר החלב המותסס תהיה עקביות נכונה וטעם טוב.

מוצרים טבעיים מכילים מיקרואורגניזמים חיים, הנוטים להתפרק במהירות, וכתוצאה מכך המוצר מתקלקל. כדי להימנע ממצב כזה, היצרנים מנסים לבצע שינויים בטכנולוגיית הייצור, להפחית את עלות הרכב המוצר ולהגדיל את חיי המדף. מוצרים כאלה אינם מכילים שמנת טבעית וחמץ בהרכבם. התחליף למרכיבים אלה הוא אבקת חלב, שמן צמחי, חלבון סויה. על מנת שהמוצר יקבל מראה מותסס צפוף מוסיפים לו עמילן ומעבה ומוסיפים חומרים משמרים להארכת חיי המדף. לכן, מספר רב של מוצרי חלב מותססים עם מרכיבים לא טבעיים מופיעים על מדפי החנויות.

חברות חלב מייצרות מגוון מוצרי חלב מותססים עם אחוזי שומן שונים:

 • מ 10 עד 14% (תזונתי);
 • בין 15 ל -19% (מזנון);
 • מ -20 עד 34% (רגיל);
 • מ- 35 ל- 48% (חובבים);
 • מ 50 עד 58% (שומן עשיר).

מוצרים טבעיים קשים לייצור ואחסון, ולכן יצרנים בודדים מפשטים את תהליך הכנת המוצר על ידי הפחתת עלות חומרי הגלם.

כדי לרכוש מוצרים טבעיים, עליך להקפיד על הכללים הבאים:

 1. השם של מוצר החלב התוסס צריך להיות שמנת חמוצה. אחרים, אפילו מעט שונה (שמנת חמוצה, שמנת חמוצה), מצביעים על הכללת מרכיבים כימיים בהרכב.
 2. ההרכב צריך להיות רק משמנת ומחמצת, יש התייחסות ל- GOST.
 3. על החבילה לכלול תיעוד של מספר חיידקי החומצה עד תום חיי המדף - לא פחות מ -1x107 CFU / גרם.
 4. אתה יכול לאחסן מוצר טבעי לא יותר מ 14 יום.
 5. בצבע, כל השמנת החמוצה צריכה להיות שמנת או לבנה, ולא יהיו עם גושים.
 6. משטח המוצר חייב להיות מבריק.
 7. הטעם צריך להיות חלב חמוץ טהור.
 8. במהלך הדליפה למיכל, המסה צריכה ליצור גבעה, שממנה יורדים גלי חלב.

כיצד להעריך את איכות המוצר של חומצת חלב

הסימן העיקרי לאיכות טובה הוא צפיפותו, המושפעת ממידת אחוזי השומן וטמפרטורת האחסון.

מוצר חלב בעל עקביות נוזלית עשוי להכיל תכולת שומן נמוכה, חומרי גלם לא טבעיים, הפרות בפסטור, התבגרות, טכנולוגיות תסיסה, הפרות של תנאי האריזה ובטיחות המוצר.

מוצרי חלב מותססים איכותיים צריכים להיות בעלי עקביות אחידה. המראה בו של גושים, קרישי דם, דגנים, סימני תסיסה הוא תוצאה של חוסר טבעיות.

אתה יכול לטעום אותו כדי להעריך את איכותו. האידיאל של שמנת חמוצה הוא טעם וארומת חלב מותססת טהורה. נוכחותם של ריחות אחרים, קשקשים, ריר בו הם סימן לדרגה נמוכה או קלקול.

לעתים קרובות היצרנים משתמשים בעמילן או בקרגינן כדי לשפר את העקביות. ניתן לקבוע את נוכחותם של תוספים אלה בבית. בעזרת תמיסת יוד נקבעת נוכחות העמילן: כאשר מערבבים אותה עם שמנת חמוצה ניתן לראות צבע כחול. Carrageenan נקבע על ידי אינדיקטור עקיף - הופעת קרישי דם במהלך ההבשלה.

אתה יכול לזייף מוצר חלב מותסס על ידי הוספת גבינת קוטג ', חלב, קפיר אליו. זה לא מזיק לבריאות, עם זאת, האיכות מתדרדרת עם תוספים כאלה. תוכל לבדוק את נוכחותם בדרכים הבאות:

 1. כאשר מורחים שמנת חמוצה על זכוכית, נראים גרגירים אטומים של גבינת קוטג '.
 2. אם אתה מערבב כף שמנת חמוצה במיכל שקוף עם מים חמים, מסת השומן צריכה לשקוע לתחתית.
 3. שמנת חמוצה איכותית וטבעית אינה משאירה משקעים.
 4. ניתן לאחסן מוצר חלב מותסס באריזה סגורה הרמטית לא יותר מ 10-14 יום. אם מציינים חיי מדף ארוכים יותר, פירוש הדבר שהוא מכיל חומרים משמרים, או שהוא פונדקאית.
 5. אם מוצר חלב עובר עיבוד בטמפרטורה גבוהה, יש לו חיי מדף ארוכים, זה לא מוצר טבעי.
 6. ניתן לשמור שמנת חמוצה לא ארוזה לא יותר מיומיים.

סוגי שמנת חמוצה, היתרונות והנזקים שלה

מוצרי חלב מותססים יקרי ערך מחולקים לסוגים הבאים של שמנת חמוצה: חלקה ומפרידה.

שמנת חמוצה חלקה מכינים משכבות השומן העליונות, שמוסרות מהחלב החמוץ.

מפריד - על ידי הפרדת חלב לשמנת וחלב רזה באמצעות מכשיר מיוחד (מפריד). התוצאה היא קרם, שמקורר ואז מפוסטר. חיידקי חומצה לקטית חיות מוחדרים למוצר המוכן. לאחר זמן מה, שמנת חמוצה מתקבלת משמנת זו.

תכונות שימושיות של מוצר חומצה לקטית:

 1. שמנת חמוצה קלה לעיכול. זאת בשל החלבון הכלול במוצר, המשנה את מבנהו במהלך תהליך התסיסה.
 2. למוצר החלב המותסס יש השפעה חיובית על מערכת העיכול, מגביר תיאבון, משפיע לטובה על ההורמונים ומשפר את המצב הפסיכוסומטי.
 3. נשים רבות משתמשות בשמנת חמוצה כבסיס למסכות ולחיצות להליכי טיפוח העור לחידוש וחיטוב, מה שמעניק לו גמישות וצבע יפה.
 4. מוצר חומצת החלב מכיל ויטמינים, יסודות קורט של זרחן, סידן, ברזל, הדרושים לצמיחה וחיזוק מערכת השלד וכל הגוף.
 5. החיידקים מסייעים במאבק נגד טפילים מוחלשים במיקרופלורה במעי.
 6. הערך הביולוגי נקבע על ידי חלבון חלב המכיל שומן הניתן לעיכול, חומצות אמינו חיוניות וסוכר חלב. במהלך התסיסה וההבשלה נוצרים בשמנת חמוצה חומרים הנספגים בגוף בקלות.

תכונות מזיקות:

 1. שמנת חמוצה היא מוצר שומני.
 2. מכיל כולסטרול בהרכבו.
 3. עם צריכה מתמדת או מוגזמת, מתרחשת הפרה של חילוף החומרים בשומן עם שינויים בתפקוד הכבד וכיס המרה.

התווית:

 • אנשים עם מחלות במערכת האנדוקרינית, הלב וכלי הדם;
 • אלו שרוצים לרדת במשקל.

כיצד נשלטים על מוצרי שמנת חמוצה

Roskontrol עוקבת כל הזמן אחר האיכות של כל סוגי השמנת החמוצה על פי הפרמטרים שנקבעו על ידי GOST. אחד מהם הוא היחס בין סידן לזרחן. על מוצרי חלב טבעיים להיות בעלי יחס של 1: 1, אך כמעט לכל סוגי השמנת החמוצה ערכי זרחן גבוהים יותר מסידן.

הפרמטר הבא הוא אבטחה. עודף הגבוה פי כמה מהמינונים המותרים של שמרים מאיים על הפרעות ומחלות במערכת העיכול עבור צרכנים המשתמשים באופן קבוע בשמנת חמוצה אחת. בעת בדיקה, שים לב לאינדיקטורי הבטיחות הבאים:

 • בסיס טבעי;
 • נוכחותם של מעבים ומייצבים;
 • צירוף מקרים עם תכולת השומן המוצהרת;
 • נוכחות של חומצה;
 • עמידה ב- GOST;
 • סוג השומנים והחלבונים;
 • נוכחות חומרים משמרים, אנטיביוטיקה;
 • נוכחות של מיקרופלורה מסוכנת;
 • דיוק המסה שצוינה.

תוצאות מחקרים אלה מודיעות לקונים באמצעות אמצעי התקשורת, שעל בסיסם ניתן לבחור נכון לפני רכישת מוצר.

לדברי Roskontrol, מומחים הגיבו בחיוב רק על סוגים מסוימים של שמנת חמוצה (Ruzskaya, Domik v Derevny) והמליצו לרכוש מוצרים של המותגים Prostokvashino, Kozelskaya, Vologodskaya.

מומחים בודקים כל הזמן את המוצר לגבי תוכן חומרים משמרים, אנטיביוטיקה, מייצבים. האוכלוסייה לא מתעלמת ממידע שימושי, מכיוון שרק נתונים על בדיקות מפורטות של מוצרי מזון, תוכלו לשפר את התזונה בעזרת אוכל איכותי ולשמור על בריאות טובה.

כדי להחליט על רכישת מוצרי החלב המותססים הטובים ביותר, עליכם להכיר יצרנים המטפלים בכנות ובאחריות בייצור ובצרכנים שלהם. רשויות הבקרה מבצעות מחקרים יסודיים על תחום מוצרים זה. הבדיקה מכוונת לאיתור עובש, אנטיביוטיקה, שמרים, סלמונלה, חיידקי E. coli בדגימות מוצרים.

בהתבסס על בדיקות, החברות הבאות הוכרו כיצרניות השמנת החמוצה הטובות ביותר: בז'ין לוג, בלגודה, ברסט-ליטובסק, תוצרת בלארוס, כל יום, סראפאנובו, סוויטלוגוריה, ווקוסנוטייבו, פרוסטוקוואשינו.

דירוג היצרנים הטובים ביותר של שמנת חמוצה חלקה

שקול את המותגים של שמנת חמוצה שלקוחות מאמינים שהם מאוד אמינים ומבוקשים. אנו נקבע את המוצרים של איזו חברה עדיף לרכוש כך שיהיה בריא וטעים.

חלב רוזסקו, רוסיה

שמנת חמוצה של רוזסקאיה 20% מתייחסת למוצרים העשויים מחלב פרה, שימושיים לאנשים בקטגוריות גיל שונות. אינו מכיל רכיבים מהונדסים גנטית, אבקת חלב, שומנים צמחיים. להכנת מוצרים של חומצה לקטית משתמשים במוצרים טבעיים באיכות גבוהה בלבד.

שמנת חמוצה משמשת בצורתו הטהורה, היא משמשת גם כמרכיב ברוטב רוטב, הוסיף לרוטב, מאפים. כלול בתבשילים נוזליים, בהלבשת סלטי ירקות וקינוחי פירות.

מורכב משמנת, תסיסה על בסיס אורגניזמים של חומצה לקטית.

ערך אנרגיה ל 100 גרם: 204 קלוריות.

ערך תזונתי: שומן - 20 גרם, חלבונים - 2.5 גרם, פחמימות - 3.4 גרם.

חיי המדף הם שבועיים.

ארוז בכוס פלסטיק עם מכסה.

משקל: 175 גרם.

עלות: 125 רובל.

שמנת חמוצה רוזסקאיה 20%

יתרונות:

 • טָעִים מְאוֹד;
 • שַמנוּנִי;
 • מרקם טוב;
 • הרכב טבעי.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

JSC "דנונה רוסיה"

מותג "Prostokvashino". שמנת חמוצה 15% שומן הוא מוצר דל שומן שאינו מכיל חומרים משמרים ושומנים צמחיים. אופן ההכנה תואם למתכונים רוסיים מסורתיים המבוססים על מחמצת ושמנת.

הם משמשים למילוי תבשילים נוזליים, המשמשים לביבות, לביבות, כופתאות, לחמניות כרוב. הם מכינים רוטב, רטבים, מתבלים סלטים, מוסיפים מאפים וקונדיטוריה.

מורכב משמנת מנורמלת, תסיסה ממיקרואורגניזמים.

ערך אנרגיה ל 100 גרם: 160 קלוריות.

ערך תזונתי: שומן - 15 גרם, חלבונים - 2.7 גרם, פחמימות - 3.6 גרם.

הוא מאוחסן למשך 30 יום בטמפרטורות שנעות בין + 2C ל- + 6C.

ארוז בצנצנת פלסטיק עם מכסה.

משקל: 180 גרם.

עלות: 32 רובל.

שמנת חמוצה Prostokvashino 15%

יתרונות:

 • איכות טובה;
 • טָעִים מְאוֹד;
 • מחיר מקובל;
 • לעתים קרובות יש הנחות בעלות;
 • אריזה נוחה;
 • חיי מדף ארוכים.

חסרונות:

 • נוזל;
 • עם חמיצות.

JSC WIMM-BILL-DUNN

בית בכפר המותג. שמנת חמוצה 10%, דלת שומן, מכילה שמנת טרייה ומחמצת מיוחדת. מכינים אותו על פי מתכון מסורתי עם מבחר זהיר של חומרי גלם. טכנולוגיות ייצור מודרניות, יחד עם מחמצת מיוחדת, הופכות את השמנת החמוצה לסמיכה ושמנתית, כמו שצריך להיות מוצר חלב מותסס אמיתי.

ההרכב אינו מכיל שומנים צמחיים, שמן דקלים, עמילן, צבעים מלאכותיים. לא זוהה מיקרואורגניזמים מסוכנים, לא עובש ושמרים.

משמש כחבישה לבורשט, משמש עם עוגות פירות יער ובשר.

מורכב משמנת סטנדרטית, מחמצת, חמאה, חלב משוחזר.

ערך אנרגיה ל 100 גרם: 116 קלוריות.

ערך תזונתי: שומן - 10 גרם, חלבונים - 2.7 גרם, פחמימות - 3.9 גרם.

ארוז בכוס פלסטיק.

הוא מאוחסן למשך 20 יום בתנאי טמפרטורה מ + 2C עד + 6C.

משקל: 180 גרם.

עלות: 37 רובל.

שמנת חמוצה בית בכפר 10%

יתרונות:

 • טעם קרמי נעים;
 • מרקם טוב;
 • לא שמנוני במיוחד;
 • טעם חלבי;
 • צבע לבן;
 • עיצוב אריזה המתאים לשם.

חסרונות:

 • לא עבה;
 • את כיסוי המגן השקוף העליון קל לקרוע.

מפעל חלב גורודץ

שמנת חמוצה 20% מיוצרת מחלב טבעי איכותי ומובחר ומחמצת חיה. היצרן משתמש בהרכב ויחס ייחודי של מיקרואורגניזמים של חומצה לקטית בייצור, המעניקים לשמנת החמוצה חמיצות וטעם קרמי.

עם השימוש היומיומי במזון ממוצרי חלב מותססים טבעיים המבושלים בתסיסה חיה, משחזרת את המיקרופלורה במעי, מערכת העיכול משתפרת, והתיאבון נשלט.

ערך אנרגיה ל 100 גרם: 204 קלוריות.

ערך תזונתי: שומנים - 20 גרם, חלבונים - 2.5 גרם, פחמימות - 3.4 גרם.

ארוז בכוס פלסטיק.

הוא מאוחסן במשך שבעה ימים בטמפרטורות שנעות בין -2C ל + 4C.

משקל: 200 גרם.

עלות: 54 רובל.

שמנת חמוצה צמח חלב גורודצקי 20%

יתרונות:

 • עקביות עבה;
 • מסה הומוגנית;
 • על קרם טבעי;
 • טעמו של שמנת חמוצה כפרית;
 • ללא תוספי צמחים.

חסרונות:

 • יָקָר;
 • לא נמצאו משמעותיים.

דירוג היצרנים הטובים ביותר של שמנת חמוצה מפרידה

מפעל חלב קירז'ח

שמנת חמוצה שומנית 20% מחלב משק פופולרית מאוד בקרב הצרכנים, מכיוון שהיא תואמת את מוצרי GOST. מאגר המיוצר מחלב פרה. הוא מכיל שמנת וחמצת לקטוקוקוס.

הם משמשים כמזון לשיפור טעמם של המנות הראשונות. שמנת חמוצה צפופה מתובלת בלביבות, כופתאות עם פירות יער, כופתאות בשר.

לשמנת חמוצה השפעה חיובית על מערכת העיכול בגוף.

ערך אנרגיה ל 100 גרם: 204 קלוריות.

ערך תזונתי: שומנים - 20 גרם, חלבונים - 2.5 גרם, פחמימות - 3.4 גרם.

מוצרי חלב מותססים נארזים בתוך דלי פלסטיק 450 גרם נוח עם מכסה נפתח.

נשמר 14 יום בטמפרטורות שנעו בין + 2C ל- + 6C.

עלות: 133 רובל.

שמנת חמוצה חלב צמח חלב 20

יתרונות:

 • טעים מאוד;
 • מחלב משק;
 • טִבעִי;
 • עקביות עבה;
 • בעל צבע קרם כבד טבעי;
 • מחיר מקובל.

חסרונות:

 • נפח גדול;
 • אין משמעותיים.

OJSC "מוצר סאבושקין"

שמנת חמוצה 20% מהמותג Brest-Litovsk (בלארוס) נוצר על בסיס מתכון ישן המשתמש במכשירי הייטק. תהליך אוטומטי ממזער את הקשר בין העובדים לרכיבים. כל שלבי הייצור כפופים לבקרת איכות ובטיחות גבוהה.

מוצר חלב מותסס מוכן משמנת מפושטת ותרבית קפיר של חומצה לקטית. אין תוספים בהרכב, המוצר שייך לטבעי, המיוצר על פי טכנולוגיות קלאסיות.

יש לו טעם נעים, עדין וחמיצות קלה. זה משתלב עם בורש, מרק, לביבות. זה מכין רטבים עבים, חבישות עדינות.

ארוז בנפח 200 גרם בכוס פלסטיק מכוסה בנייר כסף ומכסים שקופים.

נשמר 25 יום בטמפרטורות שנעו בין + 2C ל- + 6C.

ערך אנרגיה ל 100 גרם: 201.6 קלוריות.

ערך תזונתי: שומנים - 20 גרם, חלבונים - 2.5 גרם, פחמימות - 2.9 גרם.

עלות: 81 רובל.

שמנת חמוצה OJSC "מוצר סווושקין" 20%

יתרונות:

 • הרכב טבעי;
 • טָעִים מְאוֹד;
 • איכות גבוהה;
 • עקביות עבה;
 • בחמיצות;
 • אריזה נוחה;
 • מבצעים תכופים עם הנחות.

חסרונות:

 • דגנים נתקלים;
 • נוזל מצטבר בתחתית הכוס;
 • שימוש ארוך טווח.

האחים צ'בורשקין

שמנת חמוצה 10% היא מוצר פרימיום מהדרגה הגבוהה ביותר של המפעל המשפחתי צ'בורשקין. הצמח מעבד חומרי גלם ממשק משלו, בו הפרות זוכות להזנה בטוחה במיוחד, נטולת הורמונים ואנטיביוטיקה.

שמנת חמוצה עשויה מתרבית התחלה של שמנת מנורמלת וחיידקי חלב. יש לו טעם שמנת בולט. משתמשים בו במזון כמוצר עצמאי, או מוסיפים אותו למוצרי קמח שונים. העקביות האחידה טובה להכנת שמנת, קדירות. המוצר אינו פילינג, אין בו דגנים.

אתה יכול לקנות את זה דרך חנויות מקוונות או בסופרמרקטים בערים גדולות.

ארוז באריזה מפלסטיק בנפח 200 גרם.

הוא מאוחסן למשך 14 יום בטמפרטורות שנעות בין + 2C ל- + 6C.

ערך אנרגיה ל 100 גרם: 116 קלוריות.

ערך תזונתי: שומנים - 10 גרם, חלבונים - 2.7 גרם, פחמימות - 2.7 גרם.

עלות: 86 רובל.

שמנת חמוצה אחים צ'בורשקין 10%

יתרונות:

 • הרכב טבעי;
 • שימור תכונות שימושיות;
 • טעמו של אוכל ביתי;
 • עקביות עבה והומוגנית.

חסרונות:

 • נמכר רק בערים הגדולות;
 • מחיר גבוה.

נָשִׂיא

שמנת חמוצה 30% מהמותג הצרפתי "נשיא" מיוצר משמנת טבעית עם תסיסה של חיידקי חומצה לקטית. היצרן משלב מרכיבים טבעיים ומתכוני ייצור מסורתיים, כתוצאה מכך, המוצר שומר על תכונותיו השימושיות והתזונתיות באופן מקסימאלי.

בעל טעם עדין עם חמיצות קלה. העקביות עבה, אין גושים במסת החלב התוססת, היא לא מתקלפת. משתמשים בו במזון, הן באופן עצמאי והן כתוסף למנה הראשונה, השנייה ולקינוח. עומד באופן מלא בדרישות האיכות והבטיחות. כלול בתזונת הילדים.

ארוז בכוס פלסטיק רכה במשקל 350 גרם.

ערך אנרגיה ל 100 גרם: 292 קלוריות.

ערך תזונתי: שומנים - 30 גרם, חלבונים - 2.3 גרם, פחמימות - 3.1 גרם.

עלות: 99 רובל.

שמנת חמוצה נשיא 30%

יתרונות:

 • טִבעִי;
 • טָעִים מְאוֹד;
 • ללא שומנים צמחיים;
 • ללא תוספים אסורים;
 • רֵיחָנִי;
 • בחמיצות;
 • מוֹעִיל.

חסרונות:

 • לא זוהה.

עורכי האתר סקרו את מיטב יצרני השמנת החמוצה. נשמח לקבל את המשוב וההערות שלך על היצרנים הנחשבים, שמוצריהם, לטענת הקונים, באיכות טובה, בהרכב טבעי, במרכיבים בריאים וטעימים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *