יצרני שסתומי כדור אינסטלציה הטובים ביותר לשנת 2020

0

רשתות חימום ואספקת מים של בניינים תעשייתיים ואזרחיים כיום אינן מתקבלות על הדעת בלי שסתום כיבוי פשוט ואמין שכזה, שהוא שסתום כדור. את המצאתו, ללא שום הגזמה, ניתן לייחס להישגים החשובים ביותר של המחשבה ההנדסית במאה ה -20. היום במבצע תוכלו למצוא מוצרים של יצרנים רבים, העשויים מחומרים שונים, צורות מוכרות ועיצובים מסוגננים, פשוטים ועם פונקציונליות בלתי צפויה. בחירה נכונה יכולה להיות מסובכת. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע סקירה של "מיטב היצרנים של שסתומי כדור לאספקת מים בשנת 2020", שהורכבו על פי חוות דעת הקונים והמומחים.

קצת היסטוריה

אספקת מים ריכוזית הייתה מוכרת במצרים העתיקה, בהלה ובאימפריה הרומית. אמות מים רומיות עדיין נשמרות באיטליה, ספרד וגרמניה.

מעניין! אמת המים היא שמם של מבני האבן העתיקים ביותר לאספקת מים לערים הגדולות באירופה, שנבנו בתקופת האימפריה הרומית.

חלקם משמשים עד היום למטרתם המיועדת. היה צריך לשלוט על מסה כזו של מים שנכנסה לערים העתיקות. כך הופיעו הדגימות הראשונות של אביזרי כיבוי וקיפול מים. באי קאפרי גילו ארכיאולוגים סגירות פליז ופקק ברונזה עתיקות יומין. אלה השסתומים הראשונים בעולם, קודמי השסתומים, ברזי הכדור והמים.

התנופה הבאה להתפתחות מהירה של שערים ושסתומים הייתה המצאת מנוע הקיטור. הצורך בבקרת מים ובקרת קיטור הוביל לתקעים אמינים ולשסתומי בטיחות טעונים קפיצים.

כמה פתרונות טכניים לא איבדו את הרלוונטיות שלהם בתקופתנו. במאה העשרים, שירותים החלו להצטייד בשסתומי פרפר, שסתומי סרעפת ושסתומי כדור. כיום, פיתוח שסתומים נע בכמה כיוונים עיקריים:

 • עֲמִידוּת;
 • מהימנות;
 • יכולת ייצור;
 • הפחתת עלויות.

אבות טיפוס של שסתום כדור

מנוף הפקק היה ידוע למצרים הקדמונים. פשוט ואמין, מכשירים אלה משמשים עד היום. בואו נזכור את האפשרויות המפורסמות ביותר לשימוש:

 1. מֵיחָם. אותו אחד שאיתו תמיד נשפך תה מסמובר, החשמליות העתיקות והמודרניות ביותר.
 2. מֶרחָץ. KrB משמש עדיין במחלקות הכביסה של המרחצאות הציבוריים, שעבורן הוא קיבל את שמו הרשמי.
 3. גַז. מוכר לכל מי שמשתמש בכיריים גז, דוד מים או דוד חימום שפועל על גז טבעי.

איך עובד שסתום תקע

המכשיר הפשוט ביותר הוא גרסת samovar. ישנם שני מרכיבים: גוף וחרוט - תקע עם חיתוך מלבני וידית קבועה. הגוף עוקב אחר צורת הפקק ובעל אותם ממדים פנימיים. על ידי סיבוב הפקק 90 מעלות, חריץ הפקק מוגדר לאורך ציר המוצר, ופותח את המעבר למים.הזרם מושבת על ידי סיבוב התקע 90 מעלות בכיוון ההפוך. מיקום הידית האינטגרלית מציין את המיקום "פתוח" אם הוא מקביל לציר ה"זרבוב ", ו"סגור" אם הידית הופכת בניצב לציר שסתום הכיבוי. בחלק זה, התקני הפקק והכדור דומים מאוד. ההבדל הוא באיבר הכיבוי: חרוט בפקק וכדור במכשיר כדור. ההבדל נראה לעין בכל הנוגע לאיטום בין הסגר לגוף המוצר.

כדי למנוע נזילות, התקעים עשויים פליז רך או נחושת נמרחו על הגופים עד שהפער נשלל לחלוטין על ידי פיתול חוזר בכושר. דגמי הגז והאמבטיה מסובכים יותר, מכיוון שהם עובדים תחת לחץ, ובמקרה של גרסת הגז, דליפה קלה ביותר של אמצעי העבודה תגרום לפיצוץ ואש. לדגמים אלה יש תחתית סגורה, בלוטה עם כיסוי הברגה. במנעולי כדור לא יועיל הקפצה. נעשה שימוש כאן בחותמות פולימריות כדוריות.

מי המציא את שסתום הכדור

סיפור מסובך. ישנן עדויות לכך שהמכשיר הראשון כזה שימש לראשונה בקווי הדלק של מטוסי הטיס אי שם באמצע המאה הקודמת.

על פתק! על פי מקורות מסוימים, פטנט עליו הונפק בשנת 1954 לממציא האמריקאי הווארד פרימן.

המוצר לא סיפק אטימות מלאה ולא היה בשימוש נרחב באותם ימים. זינוק קוונטי התרחש מאוחר יותר, עם המצאתם של חומרים פולימריים.

הבעיה הייתה שבניגוד לפקק, אלמנט הכיבוי של המכשיר החדש היה כדור פלדה ובו חור במרכז. היה קשה לספק איטום אמין בינו לבין קירות המבנה ללא אלסטי ובו בזמן עמיד בפני חומר שחיקה. הבעיה נפתרה בצורה מבריקה עם הופעת הטפלון, ובהמשך גם פלואורופלסטית. מאותו רגע, שסתום הכדור כבש במהירות את שוק שסתומי הסגירה העולמיים. כיום, עשרות ממציאים מחזיקים בפטנטים על סוגים שונים של מכשירים כאלה.

מהם שסתומי כדור

הבדלים בחומר הגוף

מצב ההפעלה והמאפיינים הטכניים של העבודה והסביבה תלויים בכך.

מוצרי פליז

חומר רב תכליתי, ידידותי לסביבה ועמיד, מתאים באותה מידה לחיבור צינורות פלדה, פוליפרופילן או נחושת. לא משתבש. זה עובד בצורה מושלמת במערכות אספקת מים חמים, חימום, מי שתייה, גז וצינורות פנאומטיים. החסרונות כוללים את העלות הגבוהה וחוסר האפשרות לחיבור או לתקן באמצעות ריתוך.

פלדת אל - חלד

הם זולים יותר משל פליז. הם נוחים יותר בעת תיקון צינורות, מכיוון שהם יכולים להיות מרותכים לצינור או לרתך חורים וסדקים. כָּבֵד. מבחינת מספר הדגמים, הם נחותים משמעותית מפליז, והעלות מעט פחותה.

פוליפרופילן

הם קלים ומשתלמים. החיסרון הוא היכולת לפעול רק עם צינורות פוליפרופילן.
כל החומרים הללו משמשים לייצור מודלים תעשייתיים וגם ביתיים.

רוחב פס

מאפיין חשוב. הבחין בין מודלים עם משעמם מלא ובין חלקי קדח. הראשונים נקראים כך מכיוון שקוטר חור הכדור עולה בקנה אחד עם קוטר הצינור, וקיבולתם היא 100%. זה כולל גם שערים עם מאפיין תפוקה בטווח שבין 90 ל -99%.

משעממים חלקיים נקראים:

 • חצי-משעמם, שקוטר החור קטן בגודל אחד מקוטר הצינור, והתפוקה משתנה בין 70 ל -90%;
 • משעמם חלקי - משמש להפחתת צריכת המים, מכיוון שהם עוברים בין 40 ל -70% מהזרם הכולל.

בדרך של הצטרפות

פרמטר זה מובחן:

 1. דגמים מרותכים. הם מחוברים לצינורות באמצעות ריתוך חשמלי. הוא מאובטח ואטום. עם זאת, קשה להסיר אותו להחלפה. נצטרך לחתוך את הצינור.שיטה זו משמשת בבניית מתקנים תעשייתיים כאשר כל שיטות אחרות אינן רווחיות או בלתי אפשריות מטעמי בטיחות.
 2. אוגן. הם מיוצרים עם אוגני כניסה ויציאה ומחוברים לאוגני הנגד בצינור. משמש בדרך כלל בעת הנחת צינורות בקוטר של שני סנטימטרים ומעלה. החיבור פשוט ומהודק מספיק. לפרק ולהרכיב במהירות במידת הצורך.
 3. רָקִיק. כמו הגרסה הקודמת, הוא מותקן על אוגני הנגד. ההבדל הוא שלמוצר עצמו אין אוגנים, אלא פשוט מותקן בין אוגני הצינור ומהודק באמצעות ברגים או חתיכים. יש מה שנקרא. מודלים של סיכת שיער. הם מהודקים עם ברגים המוחדרים לחורי אוגני הצינור ומוברגים לתוך החורים עם חוט פנימי בגוף המבנה.
 4. צימוד. הם מחוברים על החוט. היתרונות כוללים קלות התקנה ופירוק. מתאים לשימוש בצינורות בקוטר של שני סנטימטרים או פחות. משמש לעתים קרובות בכלים ביתיים. יש רק חסרון אחד, חוסר המקצועיות של המתקין בעת ​​איטום החיבור בוודאי יוביל להיווצרות נזילה.
 5. אפשרות משולבת. שילובים של האפשרויות המפורטות: חוטי אוגן כניסה ויציאה, או חוטים מצד אחד וקצה מולחם מצד שני.

שיטת חיבור החיזוק נקבעת בשלב פיתוח הפרויקט. במקרה זה, ההחלטה על שיטת התקנה זו או אחרת של שסתומים מתקבלת תוך התחשבות בקוטר ובחומר של הצינור.

היצרנים המובילים

אם אתה קונה דברים מוצקים, עליך לבחור את היצרנים הטובים ביותר שמעריכים את המוניטין של החברה ואת אמון הקונה. דגמים ממותגים הם יקרים, אבל מי אמר שזול הוא הטוב ביותר! אנו מייצגים כמה חברות, שהפופולריות של דגמים מוסברת על ידי עשרות שנים של ייצור מוצרים באיכות גבוהה עם מאפייני צרכנים מצוינים.

בִּיזוֹן

יצרן מקומי ידוע. תחום הפעילות העיקרי הוא שסתומי כיבוי ובקרה לצינורות תעשייתיים. מייצרת דגמים משתלמים מסוגים שונים של חיבורי רשת המשתמשים בחומרים עמידים בפני קורוזיה: פליז ונירוסטה.

גקון

סימן מסחרי רוסי. מתקני ייצור עם הציוד המודרני ביותר נמצאים ברוסיה ובאיטליה. איכות הסחורה מאושרת על ידי אישורים מקומיים ואירופאים. דגמי מותגים פופולריים מבוקשים מתמיד ממומחים. המחירים נוחים.

וולטק

חברה רוסית - איטלקית, נוסדה בשנת 2002. אחד המותגים הנפוצים ביותר שנמכרים בשוק המקומי של שסתומים. המוצרים איכותיים וזולים יחסית, והם מספקים את כל המוזרויות של רשתות הנדסה מקומיות. ההרכב רחב מספיק.

האניוול

יצרן אמריקאי של שסתומים ואביזרים איכותיים. מתקני הייצור של החברה ממוקמים בארצות הברית והם אוטומטיים לחלוטין. מוצרי המותג הם משעממים, עשויים פליז מוקשה, העמידים בפני לחצים של עד 16 בר. מכשירי Honeywell מצוידים בידית רחבה ונוחה שאינה גורמת לאי נוחות למשתמש, אשר משתווה לטובה עם מוצרים של חברות אחרות. התקנים עם כונן חשמלי קומפקטי מבוקשים מאוד. מודלים כאלה נמצאים בשימוש נרחב במעגלים תעשייתיים עם בקרת טמפרטורה ולחץ אוטומטית של סביבת העבודה, כדי להגן מפני נזילות מים במערכות בית חכם וכו '.

בוגאטי

מותג איטלקי נוסף עם יותר ממאה מוצרים איכותיים עם פונקציות שונות בקו הדגמים. פופולריים במיוחד הם מכשירים דו-כיווניים המשמשים לעבודה עם מכשור המראים לחץ וטמפרטורה במספר מעגלים בו זמנית, או מערכות מים חמים עם ערבוב אוטומטי של מים קרים.כדי להגדיל את חיי העבודה, משטח גוף הכיבוי (תפוח פלדה) נטחן היטב עם משחת יהלום. טיפול זה מגן על חותמות הטפלון מפני הרס. מוצרי בוגאטי מעוצבים בצורה מסוגננת.

אובנטרופ

אחת החברות הוותיקות באירופה. נוסדה בגרמניה באמצע המאה ה -19. בתחילה, הכיוון העיקרי לפעילותה היה ייצור אביזרי רהיטים. מאה שנה לאחר מכן נכנסה החברה לייצור רכיבים למערכות דלק. הייצור של אביזרי סניטריה נשלט על ידי החברה בשנות ה -80 של המאה הקודמת. טווח המוצרים של אוונטרופ כולל יותר מ -400 יחידות וזה לא הגבול. אביזרי היצרן הגרמני נבדלים על ידי אמינותם, חיי עבודה מוגברים, עיצוב מסוגנן ומחירים נאותים.

סטָאוּט

המותג וההון הם רוסיים, ייצור באיטליה ממרכיבים איטלקיים ואירופיים. המוצר הסופי מותאם לתנאי ההפעלה של רשתות ההנדסה הרוסיות. האיכות תואמת ל- GOST המקומי ומאושרת על ידי אישורים אירופיים. ניתן להפעיל את המוצרים בטמפרטורות הסביבה הנעות בין -50 ° C ל -150 ° C.
הגופים עשויים פליז איכותי, אטמי תיבת המלית עשויים גומי פלואו-פחמן.

מעניין! פלואור-אלסטומר הוא פולימר השייך לקבוצת האלסטומרים. בעל תכונות פיזיקליות ייחודיות: חוזק גבוה, גמישות ועמידות בטמפרטורה. עמיד בסביבות אגרסיביות.

פופולריים במיוחד הם דגמים פינתיים, המשמשים לעתים קרובות לחיבור מכונות כביסה ומדיחי כלים למים. בין המוצרים החדשים ניתן למנות את הדגמים המוגנים בפטנט עם פילטר מובנה.

F.I.V.

ושוב יצרן מאיטליה. בשוק מאז 1984. הפעילות העיקרית היא ייצור שסתומי כיבוי ובקרה, רצפות חמות. פליז גרמני איכותי בייצור גרמני נבחר כחומר גלם לייצור. אי אפשר לבלבל בין מוצרי החברה לבין מותגים אחרים. לכולם חריטה קניינית על פני השטח. תהליך הייצור הוא אוטומטי. כדי להקל על ההתקנה, המוצרים נמכרים עם אלמנטים מקשרים אמריקאיים. הידיות עשויות מסגסוגת אלומיניום להפחתת המשקל הכללי ולהגנה מפני חלודה.

ITAP

אחת החברות האיטלקיות המובילות לייצור שסתומים. בשוק למעלה מ- 50 שנה. יש הרבה פטנטים על הדגמים החדשניים שלה. יותר מ -100 מדינות נמנות עם הצרכנים. דגמי צימוד זמינים עם חוטים חיצוניים ופנימיים. מארזי פליז איכותיים הם מצופים ניקל. כל המוצרים, ללא קשר למקום בו הם מיוצרים, נבדקים מראש. לדברי קונים, מוצרים עם המותג ITAP הם מהאמינים ביותר בעולם.

רָחוֹק

מותג איטלקי. נוסד בשנת 1974. מייצרת רכיבים לרשתות הנדסיות: תיבות הילוכים, מכשירי מדידה, פילטרים, תרמוסטטים ואביזרים. עבור רשתות הנדסת תעשייה אוטומטיות ומערכות חיסכון באנרגיה ביתיות כמו "בית חכם", החברה שלטה בייצור שסתומי כדור חשמליים. המוצרים מיוצרים רק בשטח הרפובליקה האיטלקית מרכיבים המיוצרים על ידי מדינות האיחוד האירופי. האיכות הגבוהה של מוצרי החברה מאושרת על ידי אישורים ISI, ENI, UNI. בנוסף לאביזרים בסיסיים, החברה מייצרת מוצרים איכותיים של דה לוקס.

דנפוס

יצרנית בינלאומית של ציוד ביתי ותעשייתי לחימום, קירור, מערכות אוטומטיות לאוורור, שמטה מטה נורבורג, דנמרק. יותר משליש מהרכיבים למערכות כאלה שנמכרים בשוק המקומי ממותגים על ידי חברה זו. בשוק זה למעלה מ -70 שנה, יש לו משרדים בלמעלה מ -100 מדינות ברחבי העולם. בעל מספר רב של חנויות הרכבה עם בקרת האיכות המחמירה ביותר בתפוקה. שסתומי כדור, ידניים וחשמליים, מבית דנפוס - ערובה להפעלה ארוכת טווח של בעיות מערכות הנדסיות.

רויאל תרמו

היצרנית הרוסית הנמכרת ביותר בשטח ברית המועצות לשעבר.היא מתמחה בייצור רכיבים למערכות אספקת מים וחימום: דוודים, רדיאטורים, אביזרי שסתומי כיבוי ובקרה. מתקני הייצור מצוידים בציוד של מותגים אירופיים מובילים: ABB, Marconi. מאפיין מובהק של שסתומי התרמו המלכותיים הוא גודל פניהם של הברגים הפנימיים של הכניסה והיציאה, מה שמאפשר לאחוז בהם באמצעות מפתח פתוח.

זו לא רשימה מלאה של מותגים שאת המוצרים שלהם ניתן לרכוש בעיניים עצומות. איזו חברה היא המוצר הטוב ביותר לקנות תלוי בך. בכל מקרה, כדאי להקשיב לעצות של מומחים להתקנת ציוד, לקבל המלצות מיועצים בחנות מתמחה, ללמוד את תיאור המוצר, מאפייניו, להבהיר כמה עולה הדגם שנבחר ולעשות את הבחירה הנכונה.

כיצד לבחור שסתום כדור

לרכישת דגם מתאים, עליכם להבין חלק מהקריטריונים לבחירת שסתומי כיבוי:

 1. קוטר אלמנטים הבקרה של רשתות הנדסיות חייב להתאים לקוטר הצינור. על המשטח הצדדי, הפרמטר מצוין בהכרח באינץ ', למשל, Dn1 ", או מילימטרים (25 מ"מ).
 2. בבחירת שסתומי כיבוי בדקו את לחץ אמצעי העבודה בצינור ובחרו שסתום עם "שוליים" של לחץ. ערך הפרמטר בסורגים מוחל על פני המוצר לאחר הייעוד, לדוגמא Pn 16 bar.
 3. למוצרי פליז יש את משאב העבודה הגדול ביותר. דוגמאות עשויות נירוסטה זולות יותר, אך יש להן משקל גדול יותר.
 4. לתקשורת תת-קרקעית או תת-מימית, עדיף לבחור מודלים מרותכים.
 5. בעת התקנת מערכת אספקת מי שתייה מצינורות פוליפרופילן משתמשים בברזי פלסטיק בלבד.
 6. צינורות חימום בלחץ גבוה של קיטור או מים ובקוטר של 50 מ"מ ויותר מאובזרים יותר עם אביזרי אוגן.

על מה עוד צריך לשים לב

 1. שסתומי הסגירה של סילומין נבדלים על ידי מחיר צנוע ושבריריות מוגברת. קניית מנוף סילום היא בזבוז כסף.
 2. בעת התקנת הצינור קרוב לקיר, עליך לבחור שסתומי כיבוי עם ידית פרפר. בניגוד לידית ארוכה, הוא לא יפגע בקיר ולא יפריע לשליטה במכשיר.
 3. אם יש צורך לשלוט בלחץ הצינור באמצעות מד לחץ המציין, נעשה שימוש בשסתומי כדור דו-כיווניים להגדלת חיי מד הלחץ, מכיוון שהלחץ הבינוני מסופק למכשיר רק כאשר יש צורך לבצע את התצפית הבאה.
 4. לפני שתשלמו עבור הרכישה, פתחו וסגרו את התריס מספר פעמים, בדקו כמה קל ללכת על התפוח. התנועה ההדוקה של אלמנט הכיבוי מסבכת את פעולתו הרגילה של המכשיר.
 5. עדיף לבחור אפשרות. יש לו מערך פונקציות מורחב: פילטר מובנה, ערימה עם מדחום מובנה או צינור ניקוז לניקוז מים בחורף (אם מדובר בברז השקיה).
 6. להשקיית הגן, עדיף לבחור ברז צינור פינתי. זרבובית מיוחדת - קצף, מאפשרת לך לחבר זרבובית מבד גומי או מפלסטיק בקלות ולאבטח אותה בעזרת מהדק. אותה אפשרות תהיה אידיאלית בעת קשירת מכונת כביסה.

איפה אני יכול לקנות

עדיף לעשות זאת בחנות מתמחה. יש אפשרות לראות ולגעת במוצר במו ידיך ולדבר עם עוזר מכירות. אם זה לא אפשרי, אתה יכול להזמין את המוצר באופן מקוון בחנות המקוונת.

דירוג שסתומי כדור איכותיים של מיטב היצרנים

10. בוגאטי ניו ג'רזי 915

הסקירה פותחת את דגם 915 הניו ג'רזי של חברת בוגאטי האיטלקית. בתצלום נראה מדגם בקוטר 1/2 ", שרוול מלא. המוצרים עשויים פליז CW 617 N המיוצר באירופה. הוא מופעל על ידי ידית מנוף, אשר ניתן להחליפה בידית פרפר במידת הצורך. לחץ העבודה לא יעלה על 50 בר. חיבור חוט BP / HP (פנימי מצד אחד וחיצוני מצד שני). העלות הממוצעת היא 300 רובל.

בוגאטי ניו ג'רזי 915

יתרונות:

 • חומר - פליז באיכות גבוהה;
 • לחץ עיצובי גבוה;
 • חיבור הברגה BP / HP.

חסרונות:

 • ידית - המנוף מיוצר רק בצבע שחור, וזה לא מאוד נוח בהתקנה על צינורות עם מים חמים וקרים.

9. F.I.V. 1/2 "גז

דוגמה מהמותג האיטלקי F.I.V. משעמם מלא, חצי אינץ ', המיועד להפעלה בצינורות גז, כפי שמעיד בצבע הצהוב של הידית. צימוד, עם חוט BP / BP. חומר - פליז בציפוי כרום. תוכנן לפעול בלחץ של 40 בר. עלות ממוצעת: 389 רובל.

F.I.V. 1/2 "גז

יתרונות:

 • גוף פליז;
 • ידית - המנוף מסובב את התפוח;
 • כיסוי מגן.

חסרונות:

 • לחץ התכנון גבוה מדי לשימוש אביזרי צינור הגז הטבעי ומעלה את מחיר הסחורה.

8. ביזון 51216-3 / 4-3 / 4 לצינור

מדגם של ייצור רוסי בתיק פליז, בקוטר 20 מ"מ או 3/4 אינץ '. מיועד להשקיה. מצויד בזרבובית נשלפת - מברשת לחיבור צינור הגינה. השליטה מתבצעת על ידי ידית מנוף נוחה. המכשיר מיועד להפעלה בלחץ עבודה של לא יותר מ -25 בר. עלות ממוצעת: 426 רובל.

ביזון 51216-3 / 4-3 / 4 לצינור

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • התפוח מסתובב ללא מאמץ רב;
 • זרבובית ניתנת להסרה לחיבור צינור.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

7. צימוד Gekon 551 1

תריס מים של מותג רוסי תוצרת איטליה. שסתום פליז מלא קדח עם חוט חיבור בגודל חצי אינץ '. השליטה מתבצעת על ידי ידית פרפר. מחיר ממוצע: 584 רובל.

צימוד Gekon 551 1

יתרונות:

 • גוף פליז;
 • כיסוי מגן;
 • חותמות טפלון.

חסרונות:

 • הפעלת ידית הפרפר דורשת מאמץ ניכר.

6. רויאל תרמו אופטימלי 1 1/4 "

טובין מיצרן מקומי. גרסת משעמם מלאה עם חיבור של 1 "או 32 מ"מ, חוטים פנימיים. גוף פליז עם ציפוי מגן (מצופה ניקל). לחץ העיצוב אינו עולה על 40 בר. ידית הפרפר הנוחה מאפשרת לך לפתוח ולסגור את הבריח ללא מאמץ. מחיר ממוצע: 731 רובל.

רויאל תרמו אופטימלי 1 1/4 "

יתרונות:

 • כיסוי מגן;
 • ידית נוחה;
 • שולי חוטי הכניסה והיציאה "מושחזים" למפתחות מפתח פתוחים;
 • לחץ עבודה גבוה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

5.Oventrop Optiflox KFE, DN-15, 1,2H

המוצר הוא של היצרן הגרמני הוותיק ביותר. מיוצר בגוף פליז עם חוטי BP / HP בקוטר חצי אינץ '. נשלט על ידי ידית דגל. קומפלט עם זרבובית נשלפת - גס עשוי פלסטיק עמיד לחיבור צינור גינה ותקע פליז. המכשיר הוא רב תכליתי מכיוון שניתן להתקין אותו בצינור או להשתמש בו כברז השקיה. עלות ממוצעת: 867 רובל.

Oventrop Optiflox KFE, DN-15, 1,2H

יתרונות:

 • חומרים באיכות גבוהה;
 • שילוב של חוטים פנימיים וחיצוניים;
 • צדדיות.

חסרונות:

 • השימוש בעט הדגל דורש מאמץ.

4. וולטק 1 ”עם אמריקאי

תריס מים של היצרן האיטלקי המפורסם. מיוצר בגוף פליז עם ציפוי מגן (מצופה ניקל), משעמם מלא עם חוטי B / H אינץ '. לחץ עיצוב 40 בר. מצויד באישה אמריקאית. עלות ממוצעת: 1074 רובל.

על פתק! אמריקאי הוא שמו של חיבור לניתוק מהיר, המורכב משני תותבים מושחלים ואום אגוד, המאפשר להתקין שסתומי כיבוי ובקרה בצינור ללא שימוש בריתוך.

וולטק 1 "עם אמריקאית

יתרונות:

 • חומר עמיד;
 • שילוב של חוטי BP / HP בכניסה ובשקע;
 • כולל אמריקאי.

חסרונות:

 • ידית פרפר לא נוחה.

3. Stout SVB - 0001 - 000050

מכשיר נעילה רוסית-איטלקי למערכות חימום ואינסטלציה. התצלום מציג מדגם בגודל שני אינץ 'עם גוף פליז ותפוח נירוסטה, המיועד לעבוד עם לחץ שלא יעלה על 32 בר. לשליטה מסופק ידית מנוף נוחה המאפשרת לבצע מניפולציות ללא מאמץ רב. חוטי הכניסה והשקע הם פנימיים. עלות ממוצעת: 1918 רובל.

SVB סטאוט - 0001 - 000050

יתרונות:

 • חומרים באיכות אירופאית;
 • הרכבה אמינה;
 • אחריות ל -10 שנים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה למדי לתריס רגיל.

2.ITAP 138 1 "מובנה

מכשיר איטלקי זה לשליטה על לחץ המים במערכות אספקת מים וחימום זוכה לביקורות הטובות ביותר. מיועד להתקנה סמויה עם הידית המובילה אל פני השטח, מרופדת בחומר דקורטיבי: אריחי קרמיקה, לוחות MDF או פלסטיק וכו '. גוף פליז עם חוטי נקבה בגודל חצי אינץ ', מדורג ללחץ מקסימלי של 25 בר. זה שונה מהאפשרויות הסטנדרטיות בגזע מאורך, נוכחות של כיסוי נירוסטה דקורטיבי. הידית היא דגל פליז מצופה כרום. עלות ממוצעת: 3658 רובל.

ITAP 138 1 "שקוע

יתרונות:

 • חומר איכותי;
 • כיסוי דקורטיבי;
 • הרכבה אמינה;
 • התפוח מסתובב ללא מאמץ;
 • ידית פליז בציפוי כרום.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

1. Honeywell HA 20

מוצר של חברה אמריקאית ידועה במארז פליז עם גוף סגירה מנירוסטה. חוטים מחברים BP / HP, קוטר 20 מ"מ (3/4 אינץ '). לחץ המים המקסימלי לא יעלה על 16 בר. הכונן החשמלי מוגן מפני השפעות חיצוניות על פי סוג IP44 וניתן להתקנה בחדרים עם לחות גבוהה. הכונן מקבל מתח מרשת 220 וולט באמצעות כבל שני מטר (מסופק בערכה).

בחיי היומיום, המכשיר משולב במערכות "הבית החכם". הפונקציונליות הייחודית מאפשרת להשתמש בו כאמצעי לכיבוי חירום של מערכת אספקת המים באות של חיישן דליפת המים. במקרה זה, הבעלים מקבל הודעת SMS על התאונה באספקת המים.

מפעיל חשמלי עם מעמד מאפשר לך לווסת את אספקת המים. פונקציה זו משמשת במערכת החימום, ומאפשרת לך להתאים את המצב החסכוני של זרימת נושאת החום בתקופות של היעדרות ארוכה של הבעלים. העלות הממוצעת היא 9203 רובל.

Honeywell HA 20

יתרונות:

 • "תפוח" עשוי נירוסטה;
 • כונן חשמלי קומפקטי;
 • פונקציונליות מוצר ייחודית.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

קניית שסתום כדור יכולה להיראות כמשימה מרתיעה, אפילו עבור קונה חסר ידיעה. כתוצאה מכך המכשיר הנרכש עלול להתכסות בסדקים לאורך הגוף או להפסיק לחסום הרמטית את הזרימה בעוד שבוע מתחילת הפעולה. זה קורה כאשר הקונה רדף אחרי זול ונתקל בזיוף סיני זול. יכול לקרות גם שהקונה "זורק" הרבה כסף למכשיר ממותג, כאשר ניתן היה לרכוש אופציה אמינה לא פחות ולשלם שליש פחות.

אנו מקווים שהצלחנו להכיר קונה פוטנציאלי עם מיטב היצרנים של מכשירים כאלה ולהדגיש את כל השאלות העולות בעת רכישת שסתומי כדור עם שליטה ידנית או אוטומטית, כדי לא לטעות בבחירה.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *